dziewica czy juz nie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 17:08   #61
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: dziewica czy juz nie?

Ja się śmiałam, że w dawnych czasach wywieszania prześcieradeł i tych innych to by mnie zabili za brak "niewinności" a ja byłam ten wypadek, że tylko poczułam delikatne "coś" zero krwi, zero jakiegoś strasznego bólu, ogólnie spoko Ale w tamtych czasach... To by mi wcale radośnie nie było
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 17:24   #62
PannaZKsiezyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tajemnica Zielonego Przylądka- Śląsk
Wiadomości: 26
Dot.: dziewica czy juz nie?

no coz... gdyby czasy sie nie zmienily to te 'szczesciary' ktore nic nie czuly musialy by stac sie chyba masochistkami tak dla dobra sprawy i wlasnego dobra:P
PannaZKsiezyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 01:38   #63
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Poza tym jak przejrzałam forum, to jest sporo wątków o błonie dziewiczej w tytule. Według mnie ten skrawek skóry jest mocno przereklamowany. Mi uniemożliwiał wyjęcie tampona i przyznam się że go rozcięłam scyzorykiem własnoręcznie hehe, niedezynfekowanym...

Oficjalnie mianuję Cię największym hardkorem tego wątku
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 03:16   #64
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Poza tym jak przejrzałam forum, to jest sporo wątków o błonie dziewiczej w tytule. Według mnie ten skrawek skóry jest mocno przereklamowany. Mi uniemożliwiał wyjęcie tampona i przyznam się że go rozcięłam scyzorykiem własnoręcznie hehe, niedezynfekowanym...
jak dla mnie to raczej mało możliwe choć nie wiem bo ginekologiem nie jestem ale jeśli to prawda to jak dla mnie okaz głupoty...
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 04:54   #65
Balbina118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1
Dot.: dziewica czy juz nie?

Błona dziewicza nie dość, że może być elastyczna to jeszcze może być tak gruba, że facet nie jest w stanie się przez nią przebić. Zdarza się czasami nawet tak, że trzeba iść do lekarza i usunąć ją. Żadna z nas nie da Ci 100 % odp na Twoje pytanie czy jesteś dziewicą, czy też nie (mówię tu tylko o błonie, która ewentualnie mogła zostać) to tylko lekarz może Ci powiedzieć. Twoje wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione. Czasami nawet kropla krwi się nie uroni podczas pierwszego stosunku.
Balbina118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 12:16   #66
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez Balbina118 Pokaż wiadomość
Błona dziewicza nie dość, że może być elastyczna to jeszcze może być tak gruba, że facet nie jest w stanie się przez nią przebić. Zdarza się czasami nawet tak, że trzeba iść do lekarza i usunąć ją. Żadna z nas nie da Ci 100 % odp na Twoje pytanie czy jesteś dziewicą, czy też nie (mówię tu tylko o błonie, która ewentualnie mogła zostać) to tylko lekarz może Ci powiedzieć. Twoje wątpliwości są jak najbardziej uzasadnione. Czasami nawet kropla krwi się nie uroni podczas pierwszego stosunku.

tak,ale zapewniam Cię ze nie będzie tak elastyczna żeby facet wszedł w nią cały, raczej miałby problemy.

w kwesti błony-jeśli wszedł cały i to kilkukrotnie to błony nie ma, albo jest obrzeżna, co nie ma włąsciwie zadnego znaczenia.

Najbardziej mnie zszokowało to co autorka napisała ze szukali odpowiedniego miejsca i czasu na ten pierszy raz, a facet podczas tego czekania wchodził w nią cały i uważał ze uważa zeby jej nie naruszyć niby jak??? Ja rozumiem ze nastolatki mają czesto takie pomysły ze sobie "pomyziamy koncóweczką", ale wkładanie całego i cisniecie takiego kitu dziewczynie nie mieśli mi sie w głowie.

Przeraza mnie to ze podczas gdy on odbywał z nią regularne stosunki, ona planowała swój oczekiwany pierwszy raz
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 08:54   #67
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: dziewica czy juz nie?

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:07
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 09:14   #68
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: dziewica czy juz nie?

B-52 - podziwiam, bo brzmi "ała". Ale ja jestem taka sama - jak już coś takiego zacznę, to muszę skończyć.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:37   #69
E2rd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 60
Dot.: dziewica czy juz nie?

a ja mam pytanie do kobiet (jako w końcu mężczyzna odpowiem że nie potrafie sie nawet domyśleć jak ta odpowiedź brzmi),

po co w ogoole [oczywiscie z medycznego pkt widzenia] jest owa błona dziewicza?

/gdzies kiedys wyczytalem ze inne ssaki jej nie posiadaja - wiem to moze byc bardzo głupie - prawda to?

pozdrawiam
E2rd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 10:41   #70
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dziewica czy juz nie?

Aż mnie ciarki przeszły. Jak dobrze, że ja nie miałam takiego problemu..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 11:39   #71
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez PannaZKsiezyca Pokaż wiadomość
Witam!
Mam maly dylemat... a wlasciwie to mozna powiedziec ze troszke zglupialam... z moim Ex staralismy sie robic wszystko pokolei, tzn no nie za szybko. A to wszystko dlatego ze to byl moj pierwszy facet, ktory do tego calego swiata wprowadzal mnie "etapami". No, ale wkoncu doszlismy do momentu w ktorym i ja i on bylismy gotowi na stosunek natomiast chcielismy zeby ten prawdziwy pierwszy raz byl wyjatkowy wiec czekalismy na odpowiednie warunki, a do tego czasu mozna powiedziec ze 'zabawialismy sie'. wchodzil we mnie ale zawsze uwazal ze uwaza i ze tylko do pewnego momentu. mozna powiedziec ze to cos jak seks przedsionkowy tyle ze bez problemu mogl caly wejsc. no i pewnego razu tylko cos mnie brzuch zabolal ale stwierdzilam ze to pewnie przez zbyt intensywne ruchy i ze moze po prostu to przez to, nastepnym razem juz nie zauwazylam zeby byly jakies opory, ale mysle sobie ze to pewnie przez podniecenie. i bylam ciagle przekonana ze to wszystko bylo uwazne i w ogole. zerwalam z nim i po jakims czasie wyszlo cos w rozmowie, ze jednak cos przerwal i ze niby glebiej sie nie dalo. potem ze niby tylko uszkodzil moja blone. i teraz zglupialam. bo ja sama nic nie czulam podczas zadnej syt zadnego mega bolu. a chyba przerwac blone do polowy? i byc w kims najglebiej jak sie da to chyba sie nieco wyklucza?;/ wiem ze to wszystko dziwnie brzmi... ale zastanawiam sie wkoncu jak to teraz ze mna jest... jestem dziewica czy nie? ;/ i w takim przypadku jesli bym poszla do ginekologa to co mam powiedziec? nie wiem? hmm... jak myslicie?
aha no i oczywiscie to pyt w sensie fizycznym a nie psychicznym.
OMG przecież Ty się z nim bzykałaś!
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 12:14   #72
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
OMG przecież Ty się z nim bzykałaś!
Ale przecież uważał!!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:54   #73
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
W sumie pierwszy post brzmiał trochę inaczej, tzn wyglądało na to że szukasz dowodu na swoje dziewictwo, ale skoro nie, skoro to nie problem, to ok.
Internet ma swoje wady i jedną z nich jest możliwa nieprecyzyjność przekazu.
Poza tym jak przejrzałam forum, to jest sporo wątków o błonie dziewiczej w tytule. Według mnie ten skrawek skóry jest mocno przereklamowany. Mi uniemożliwiał wyjęcie tampona i przyznam się że go rozcięłam scyzorykiem własnoręcznie hehe, niedezynfekowanym...
Panno Z Księżyca, kiedyś ponoć w rodzinach żydowskich, po pierwszej nocy poślubnej wywieszało się prześcieradło młodych z plamą krwi przed domem, na dowód że panna była dziewicą. Masz szczęście że nie padło na ciebie swoją drogą to straszna praktyka była i dość krzywdząca zdaje się...
A ile kurek i kogutów zycie przez to straciło.....

Co do meritum , nie sądzę abyś jeszcze była dziewicą .
Na 100% powie ci tylko ginekolog.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2010-01-20 o 13:56
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:39   #74
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez E2rd Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do kobiet (jako w końcu mężczyzna odpowiem że nie potrafie sie nawet domyśleć jak ta odpowiedź brzmi),

po co w ogoole [oczywiscie z medycznego pkt widzenia] jest owa błona dziewicza?

/gdzies kiedys wyczytalem ze inne ssaki jej nie posiadaja - wiem to moze byc bardzo głupie - prawda to?

pozdrawiam
Inne ssaki też ją mają. Nie jest to pieczęć nadana przez siłę wyższą aby panienki musialy się dobrze prowadzić, bo mozna będzie to sprawdzić Po prostu u samiczek - ludzkich też - przed osiągnięciem dojrzałości płciowej nie ma w pelni rozwiniętej flory bakteryjnej, która produkując kwas mlekowy zapewnia odpowiednią ochronę (przez kwasne pH) tego miejsca przed drobnoustrojami, ktore moglyby być szkodliwe. Więc jest taka mechaniczna bariera, zawsze to coś
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:47   #75
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Otóż moja błona, to było wszystko to, co czerwone. Łącznie z tym paskiem w poprzek. W jedną stronę tampon wlazł, omijając ten nieszczęsny poprzeczny pasek. Ale jak tampon napęczniał, to niestety ten pasek go zatrzymał w połowie wyciągania... nie dość że bolało to jeszcze nie wychodzi, no więc ja biorę i gapię się TAM i widzę że w połowie tampona przechodzi pasek skóry i ani drgnie, bo tak się wbiło cholerstwo w tampaksa, czy tam ob. Chyba z dwie godziny siedziałam w kiblu, zdesperowana, a uwolnić orkę w końcu trza było.
Ponieważ tampon był wyszedł do połowy, z rozciągniętym paskiem skóry na nim, więc krokiem kaczki udałam się do kuchni, po jakieś narzędzie i ciach go
Ot cała dramaturgia.
Podejrzewam że penis niejednego chłopaka ma więcej bakterii, wirusów i grzybów (mniam) niż miał ów scyzoryk, więc... jestem spokojna o swoją inteligencję
Gratuluję zimnej krwi
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Inne ssaki też ją mają. Nie jest to pieczęć nadana przez siłę wyższą aby panienki musialy się dobrze prowadzić, bo mozna będzie to sprawdzić Po prostu u samiczek - ludzkich też - przed osiągnięciem dojrzałości płciowej nie ma w pelni rozwiniętej flory bakteryjnej, która produkując kwas mlekowy zapewnia odpowiednią ochronę (przez kwasne pH) tego miejsca przed drobnoustrojami, ktore moglyby być szkodliwe. Więc jest taka mechaniczna bariera, zawsze to coś
O, ciekawa informacja.

A już myślałam, że niczego się z tego wątku nie dowiem
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:13   #76
E2rd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 60
Dot.: dziewica czy juz nie?

dzieki, przydatna informacja
E2rd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:08   #77
zielonooka niewiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 121
Dot.: dziewica czy juz nie?

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Spoko, nie było to tak straszne jak brzmi, w każdym razie nie bolało
Madelaine - spokojnie, nie wkładałam sobie scyzoryka nigdzie, nie musiałam
Żeby zobrazować (wiem, marzyłyście o tym) porównam to do znaku drogowego, który wygląda następująco:

Otóż moja błona, to było wszystko to, co czerwone. Łącznie z tym paskiem w poprzek. W jedną stronę tampon wlazł, omijając ten nieszczęsny poprzeczny pasek. Ale jak tampon napęczniał, to niestety ten pasek go zatrzymał w połowie wyciągania... nie dość że bolało to jeszcze nie wychodzi, no więc ja biorę i gapię się TAM i widzę że w połowie tampona przechodzi pasek skóry i ani drgnie, bo tak się wbiło cholerstwo w tampaksa, czy tam ob. Chyba z dwie godziny siedziałam w kiblu, zdesperowana, a uwolnić orkę w końcu trza było.
Ponieważ tampon był wyszedł do połowy, z rozciągniętym paskiem skóry na nim, więc krokiem kaczki udałam się do kuchni, po jakieś narzędzie i ciach go
Ot cała dramaturgia.
Podejrzewam że penis niejednego chłopaka ma więcej bakterii, wirusów i grzybów (mniam) niż miał ów scyzoryk, więc... jestem spokojna o swoją inteligencję
zielonooka niewiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:02   #78
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: dziewica czy juz nie?

Jak zobaczę gdzieś ten znak to będzie mi się kojarzył z dziewicami
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 17:47   #79
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: dziewica czy juz nie?

Mi również
Autorko,Ty już nie jesteś dziewicą <wiem wiem,już nie jedna taka odpowiedź padła>)
a co do tego rozcięcia scyzorykiem...aż mi ciarki przeszły...
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.