sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;)) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-09, 17:33   #121
kris111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez martam881 Pokaż wiadomość
Witam

Z narzeczonym poszukujemy sali na ten rok, czy mogłabym uzyskać więcej informacji o Pani ogłoszeniu?? jaka cena za gości była ustalona, czy 1 czy 2 dni i wszystko co ważne i związane z salą.
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Marta
Witam, mam zarezerwowany termin na 16-17 czerwiec 2012 roku w domu weselnym Weselny Dwór Aron w Łyczanej koło Korzennej. Mam tez rezerwacje na zesół muzyczny Farell Band. Rezerwacja jest na dwa dni. W razie pytań proszę pisać kkoz@poczta.onet.pl
kris111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 21:38   #122
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
Niestety nie pomogę bo sama mam wesele poza Sączem, ja biore lokalna kwiaciarkę. Ale zastanawiam się też nad usługami firmy (jesli chodzi o dekoracje sali poza kwiatami): http://www.niezapomnianechwile.com.p....php?c=kontakt
Oni kwiatami tez się zajmują
szczerze polecam tą firmę, robili dekorację na moim weselu, plus samochód i bukiet; ja byłam bardzo zadowolona
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 08:55   #123
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

A ile coś takiego u nich kosztuje? Udekorowanie sali ?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
szczerze polecam tą firmę, robili dekorację na moim weselu, plus samochód i bukiet; ja byłam bardzo zadowolona
Nie wszystko co pokazują w galerii mi się podoba, coś by się z tego wybrało, ale mam też nadzieję że są otwarci na propozycje klientów, bo ja już mniej więcej wiem jak bym chciała poszukuję teraz kogoś kto to wykona
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:16   #124
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

mi zrobili dekorację taką jaką sobie wymyśliłam, także raczej nie ma problemu; mogę ci podesłać zdjęcia na maila
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:12   #125
ania1988szkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam.Postanowiłam dołączyć do tego forum,ponieważ planujemy ślub i oczywiście wesele.Nie mieszkamy na miejscu i nie wiemy jak się prezentują lokale w Nowy Sączu i okolicach,podejrzewamy ,że na naszym weselu będzie ok. 160-180 osób. Co wstępnie byście poleciły. Z góry dziękuję i pozdrawiam
ania1988szkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:43   #126
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ania1988szkar Pokaż wiadomość
Witam.Postanowiłam dołączyć do tego forum,ponieważ planujemy ślub i oczywiście wesele.Nie mieszkamy na miejscu i nie wiemy jak się prezentują lokale w Nowy Sączu i okolicach,podejrzewamy ,że na naszym weselu będzie ok. 160-180 osób. Co wstępnie byście poleciły. Z góry dziękuję i pozdrawiam
polecam dom weselny kaprys w chełmcu, następnie dom weselny casablanca w niskowej, oraz dom weselny w ciastkarni grześ (bardzo duża, nowoczesna sala).
Ja mam w kaprysie, sala przepiękna niestety nie mają swojej strony internetowej ale numer spokojnie znajdziesz.
Tylko nie wiem jak tam z terminami, bo na 2013 bo ja mam 4 maja, i wiem że od maja do września mają terminy zajęte.
szczerze nie polecam panoramy, facet jest niepoważny, cwaniakowaty, pytam się go o cene on nie wie, może to byc 150 ale też 190 bo on robić będzie remont. To sie pytam jaki kolor będzie miała sala on nie wie i sie mnie pyta czy to jest ważne tak samo do każdego krzesła trzeba doliczyć 8zł za pokrowiec pytam o dekorację a on że za to trzeba 2 tysiace zapłacić bo tu dekoratorka za tyle nam ozdobi padłam

Nie polecam też zgrzytu, niby sala bardzo ładna ale slyszałam że kradną wódkę i jedzenie, wiec nie wiem czy warto, ja nawet tam nie jechałam.

Słyszałam też dobre opinie na temat Dworku pod dębami, ze bardzo dobrze tam jest pod każdym względem, znowu w dworku noce i dnie daja bardzo mało jedzenia.
Aha jest jeszcze sala na basenie nad Łubinka, kiedys tam było tak że dawali połowe jedzenia, kradli alkohol, nie dawali wogóle ciastek, ale teraz nie wiem jak jest bo zmienił się właściciel :P
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:54   #127
ania1988szkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Trochę podzwoniłam po tych lokalach i brak terminów;/,a znasz jeszcze jakieś ciekawe lokale na Nowy Sączu i okolicach? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
ania1988szkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 10:00   #128
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Ja mam wesele w Azalii w Podolu Górowej niedaleko jest kilka w miarę fajnych domów weselnych, tylko że z Sącza długo się jedzie
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 11:51   #129
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ania1988szkar Pokaż wiadomość
Trochę podzwoniłam po tych lokalach i brak terminów;/,a znasz jeszcze jakieś ciekawe lokale na Nowy Sączu i okolicach? Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam
hmm ciężko mi powiedzieć, bo nigdzie indziej nie byłam, piękne są też zielone tarasy ale nie wiem czy wejdzie ci tyle osób niby na stronie pisze że max 90 ale jak rozmawiałam z panią menager to mi powiedziała że moje 120 -130 wejdze. Także warto zadzwonic.

Tak myślę myślę co jeszcze.... w Alfie podobno jest ładnie ale słyszałam ze w sezonie trzeba robić dwa dni tzn z poprawinami. Podobno bardzo dobre jedzenie i obsługa też :P

Moja koleżanka miała wesele w Kwiecie Lotosu i tam jest też pięknie, ale też nie wiem jak z terminami. Pozdrawiam serdecznie
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 13:41   #130
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
hmm ciężko mi powiedzieć, bo nigdzie indziej nie byłam, piękne są też zielone tarasy ale nie wiem czy wejdzie ci tyle osób niby na stronie pisze że max 90 ale jak rozmawiałam z panią menager to mi powiedziała że moje 120 -130 wejdze. Także warto zadzwonic.

Tak myślę myślę co jeszcze.... w Alfie podobno jest ładnie ale słyszałam ze w sezonie trzeba robić dwa dni tzn z poprawinami. Podobno bardzo dobre jedzenie i obsługa też :P

Moja koleżanka miała wesele w Kwiecie Lotosu i tam jest też pięknie, ale też nie wiem jak z terminami. Pozdrawiam serdecznie
Hej, my mamy w Alfie 2, poza senonem (od października do końca marca) można robić jednodniowe, i jeden dzień w 2012 roku kosztuje 160zł, nie wiem jakie ceny na 2013 będą...Co do lokalu to możesz na ich stornie zobaczyć wystrój, sala duża i raczej elegancka, można sobie ją dowolnie przystroić bo kolory myślę są w miarę ok i nie będą się gryzły jak dołożysz inne. W zależności od twoich upodobań co do kolorów to właścicielka dobiera też kolor serwetek (żeby pasował do kwiatów itp.) i jeśli masz białą suknie daje białe obrusy a jak masz kremową to obrusy są też kremowe żeby się nie gryzło Co do jedzenia jest plusem dla mnie to że jest myślę smaczne i na obiad mięso (kilka rodzajów) dają na półmiskach do wyboru...może nie jest to styl bardzo elegancki, bardziej taki staropolski ale przynajmniej goście się najedzą obiadem bo każdy weźmie co i ile chce...niestety z doświadczenia powiem ci że byłam na kilku "eleganckich" weselach i ludzi strasznie narzekali, że nic do jedzenia nie było, porcje małe itp. a tu w Alfie 2 co do ilości jedzenia myślę że jest dużo Na pewno są lepsze lokale niż Alfa 2 w Sączu i okolicach ale myślę że i ten jest całkiem ok...myślę że tak naprawdę to nie ważne jaki lokal wybierzesz i tak musi ktoś dopilnować szczegółów, na przykład ja mam zamiar powiedzieć im jak będę się spotykać z właścicielką przed weselem jeszcze, żeby przypilnowali aby obiad był gorący...bo niestety z tym czasem jest problem na weselach a ja mam wesele późną jesienią i gorący obiad to ważna sprawa...bo nie chciałabym żeby zmarznięci ludzie dostali letnią zupę czy coś w tym stylu
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 20:12   #131
paulinakoldras
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

http://dwsevilla.pl/ polecam byłam na dwóch weselach rewelacja !
paulinakoldras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 20:39   #132
ania1988szkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dzwoniłam dzisiaj do Kaprysu i Alfy ale na miesiące letnie w tym roku nie ma co liczyć ,ale w Alfie bardzo nas zainteresowała oferta na listopad br. (160zł /2 dni) jestem umówiona na spotkanie z właścicielką.Myślę ,że po spotkaniu będę zadowolona ,ponieważ przez telefon Pani wydawała się konkretna,a przede wszystkim była miła a czy poleciłybyście ten lokal? Z góry dziękuję i pozdrawiam
ania1988szkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 21:05   #133
ania1988szkar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dzwoniłam dzisiaj do Alfy i Kaprysu i niestety żadnych wolnych terminów na miesiące letnie br. Bardzo mnie zainteresowała oferta Alfy na terminy poza sezonem (osobiście wolę listopad ) ,ponieważ cena za 2 dni to 160 zł.Jestem wstępnie umówiona na spotkanie z właścicielką.Myślę ,że będzie ok,ponieważ pani w rozmowie telefonicznej była bardzo miła i co najważniejsze konkretna. Ale chciałabym się upewnić co do tego lokalu i proszę o jakiekolwiek opinie lub też innych fajnych lokali..Pozdrawiam
ania1988szkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 09:37   #134
bierdonkalemur
Raczkowanie
 
Avatar bierdonkalemur
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

no jak już pisałam my też mamy w Alfie 2 wystrój ok, jedzenie smaczne i całkiem dużo...mają 40 miejsc do spania dla przyjezdnych gości, kwiatki na stołach tylko są minusem ale my zamierzamy dać tam swoje żywe kwiaty bo te sztuczne co mają na wystroju są paskudne...ale właścicielka powiedziała że to żaden problem i że ona wszystko zabiera a my możemy sobie przystroić sale jak się nam tylko podoba

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinakoldras Pokaż wiadomość
http://dwsevilla.pl/ polecam byłam na dwóch weselach rewelacja !
Spojrzałam na twój link, czy oni tam mają salę do tańczenia na piętrze a do siedzenia na parterze??? Jeśli tak to stanowczo odradzam coś takiego! Po pierwsze trzeba łazić po schodach żeby zatańczyć a to już zniechęca gości do brania udziału w tańcu a po drugie jakoś to dziwnie jest jak się tańczy gdzie indziej niż siedzi, niektóre starsze osoby nie mogą tańczyć ale chętnie by popatrzyły jak się bawią młodzi i co mają iść po schodach i stać pod ścianą żeby coś zobaczyć?? a poza tym wystrój mnie odstraszył te wszystkie upiększenia...fałdy materiału...rozumiem, że to ma być stylizacja na "amerykańskie wesele" bo stamtąd przyszła moda na takie dekorowanie sal weselnych...ale to co jest tutaj to moim zdaniem przesada...wygląda strasznie kiczowato!!!

Edytowane przez bierdonkalemur
Czas edycji: 2012-01-26 o 10:06
bierdonkalemur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:32   #135
werty6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ania1988szkar Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do Kaprysu i Alfy ale na miesiące letnie w tym roku nie ma co liczyć ,ale w Alfie bardzo nas zainteresowała oferta na listopad br. (160zł /2 dni) jestem umówiona na spotkanie z właścicielką.Myślę ,że po spotkaniu będę zadowolona ,ponieważ przez telefon Pani wydawała się konkretna,a przede wszystkim była miła a czy poleciłybyście ten lokal? Z góry dziękuję i pozdrawiam

jeżeli interesował by was 30 czerwca tego roku to mam do sprzedania termin za zaliczkę 300 zł w domu weselnym Grześ
werty6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:33   #136
werty6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

witam
mam do sprzedania termin 30,06,2012 w domu weselnym Grześ w Nawojowej
werty6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:44   #137
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

A może spróbuj zadzwonić do Zygmuntowskiej? To nowy lokal, w byłym Kinie Kolejarz. Właścicielami są ludzie, którzy mieli wcześniej Safir. Ja tam miałam mieć wesele (Zajazd Ostoya), ale właściciel lokalu wypowiedział im go więc automatycznie moje wesele odbędzie się w tym nowym lokalu. Poza miejscem ani obsługa ani jedzenie nie zmieniło się więc z czystym sercem polecam.
Ja szukałam sali rok temu w kwietniu i mieli (będąc jeszcze Zajazdem Ostoya) kilka wolnych wakacyjnych terminów.
Oto link do strony http://zygmuntowska.pl/ . Znajdziesz tam zdjęcia sali.
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 11:26   #138
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Hej, możecie podzielic sie jakimiś opiniami na temat: Zajazdu u Krystyny w Ptaszkowej, domu weselnego Sevilla w Stadłach i Starego Młynu w Noym Sączu ?
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:24   #139
martam881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez kami2019 Pokaż wiadomość
Hej, możecie podzielic sie jakimiś opiniami na temat: Zajazdu u Krystyny w Ptaszkowej, domu weselnego Sevilla w Stadłach i Starego Młynu w Noym Sączu ?
Dom weselny u Krystyny: ja słyszałam różne opinie od znajomych sama nie byłam, raz podobno ludzie się zatruli jedzeniem i było zamknięte przez jakiś czas do sali to podobno ładna i wszystko dobrze inni znowu twierdza ze duże wesele to jest za ciasno mimo iż mówią ze będzie ok. Stary młyn: lokal ogólnie jak dla mnie za dużo niebieskiego w sobie ale jeśli jest opcja krzesla z pokrowcami to tylko tak brać wtedy ten niebieski jakoś już nie razi swoja ilością no chyba ze komuś to się podoba i nie przeszkadza, co do jedzenia itd do jest wszystko dobre kelnerzy dbają itd, jedynie co to żeby nie było ciasno to na moje oko wesele max do 130 osób wtedy wszyscy siedzą spokojnie, DW Sevilla ładny, jedynie co może nie którym przeszkadzać to to ze na dole jest sala do jedzenia a u góry się bawi i w tej sali u gory nie ma klimatyzacji wiec w lecie jest tragedia no chyba ze się już dorobili.
martam881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 08:59   #140
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez martam881 Pokaż wiadomość
Dom weselny u Krystyny: ja słyszałam różne opinie od znajomych sama nie byłam, raz podobno ludzie się zatruli jedzeniem i było zamknięte przez jakiś czas do sali to podobno ładna i wszystko dobrze inni znowu twierdza ze duże wesele to jest za ciasno mimo iż mówią ze będzie ok. Stary młyn: lokal ogólnie jak dla mnie za dużo niebieskiego w sobie ale jeśli jest opcja krzesla z pokrowcami to tylko tak brać wtedy ten niebieski jakoś już nie razi swoja ilością no chyba ze komuś to się podoba i nie przeszkadza, co do jedzenia itd do jest wszystko dobre kelnerzy dbają itd, jedynie co to żeby nie było ciasno to na moje oko wesele max do 130 osób wtedy wszyscy siedzą spokojnie, DW Sevilla ładny, jedynie co może nie którym przeszkadzać to to ze na dole jest sala do jedzenia a u góry się bawi i w tej sali u gory nie ma klimatyzacji wiec w lecie jest tragedia no chyba ze się już dorobili.

wesele podejżewam że nie bedzie zbyt wielkie max 80 osób ;P Co do Starego Młyna to dla mnie też za niebieski , ale brałam go pod uwagę bo mało gdzie już są wolne terminy na okres letni w 2013 W Sevilli Pani chciała ulokować imprezę na dolnym pietrze..myśleliśmy ze jest to trochę większe... Jakoś nam nie przypadła do gustu ta sala, chociaż w ostateczności mogła byc. Byliśmy oglądać tą sale u Krystyny, sala bardzo ładna to fakt. Cena jak na tak 'małe" jednodniowe wesele to 150zł/os w tym jest wszystko łącznie z wystrojem sali (w kolorze w jakim sobie zażyczycie), oprócz alkoholi i muzyki oczywiście. Co do opinii to spotkałam sie tylko z jedną, że było bardzo fajnie, jedzenie dobre i go nie brakowało. Dlatego dziewczyny jak słyszałyście coś na ten temat to podzielcie się...bo prawdopodobnie na tą sale będziemy się decydować.

Edytowane przez kami2019
Czas edycji: 2012-02-20 o 09:04
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 18:02   #141
jolka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam, mam do odstapienia salę weselną na terenie nowego Sącza 25.08.2012 r. w cenie zaliczki 1 000 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy : misiak2012@gmail.com
jolka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:14   #142
buschann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 75
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

.

Edytowane przez buschann
Czas edycji: 2012-03-05 o 13:18
buschann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:23   #143
nulka1487
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Cytat:
Napisane przez ania1988szkar Pokaż wiadomość
Witam.Postanowiłam dołączyć do tego forum,ponieważ planujemy ślub i oczywiście wesele.Nie mieszkamy na miejscu i nie wiemy jak się prezentują lokale w Nowy Sączu i okolicach,podejrzewamy ,że na naszym weselu będzie ok. 160-180 osób. Co wstępnie byście poleciły. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Że w Kaprysie super to potwierdzam z własnego doświadczenia...aż zazdroszę Wam że jeszcze wszystko przed Wami...mieliśmy własne wesele, sala robi wrażenie (osobiście w ładniejszej nigdy nie byłam hehe zaspokaja mój gust w 100%) goście również pod wielkim wrażeniem co słyszymy do dziś, obsługa rewelacyjna wręcz podchodząca pod zboczenie zawodowe perfekcja (jak to określił któryś z gości, gdy po kilku głębszych testowali czujność kelnera na przestawianie łyżeczek czy coś w tym stylu) także każdemu kto będzie się zastanawiał gorąco polecam.

A dla poszukujących, wiem że niedługo (bodajże sierpień br) zostanie otwarty nowy dom weselny w Gołkowicach k. Starego Sącza, buduje go właściciel firmy cateringowej obsługującej m.in wesela, prowadzą sprzedaż ciast (my właśnie od niego braliśmy - i tu też z czystym sumieniem polecam PYSZNE jak domowe, duży wybór i dobra cena). Nazywa się Grzegorz Klag (a nazwa firmy to chyba właśnie 'Klag'). Ma własne ekipy kelnerów, przygotowują jedzenie itd już chyba ładnych kilka lat i z tego co wiem to są bardzo dobrzy i polecani, więc nie ma obaw że nie wiadomo co to będzie bo nowa firma (a znam przypadek wybudowanego nowego lokalu -pięknego, gdzie rezerwacje były przyjmowane wcześniej, a teraz ludzie chcą się ich pozbyć za dopłatą bo pod względem jedzenia/obsługi podobno porażka). Lokal z tego co wiem ma być duży (200 os ?) i podobno bardzo elegancki, sam właściciel jest bardzo sympatycznym człowiekiem, myślę że udzieli wszelkich informacji w razie czego. Wiem na pewno że ma już rezerwacje ale myślę że na np. kolejny rok pewnie można jeszcze w fajnym terminie coś dostać, szukający mogą sprawdzić
nulka1487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:40   #144
Anomalous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Dokładnie!! Sama mam zarezerwowany termin w Domu weselnym o którym mowa powyżej. Właściciel to przesympatyczny człowiek a jedzenie a w szczególności ciasta ma przepyszne! wiem bo nieraz miałam okazję być na weselach organizowanych przez firme Klag.
Anomalous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 09:00   #145
reavena
Raczkowanie
 
Avatar reavena
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 60
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś może był na weselu, na którym grał zespół EmiBand? Widziałam ich stronę internetową i spodobały mi się utwory tam zamieszczone, ale chciałabym też poznać opinię kogoś, kto miał okazję bawić się przy ich muzyce na weselu. Właściciele domu weselnego, w którym odbędzie się wesele, bardzo zachwalali ten zespół Ciekawa jestem Waszych opinii...

Ja i mój narzeczony nie jesteśmy z Nowego Sącza, ale wesele właśnie tutaj się odbędzie, dlatego szukamy pomysłów na miejsca na sesję zdjęciową w okolicach Nowego Sącza ... Zastanawialiśmy się nad wyjazdem do Zakopanego, ale lepiej by było bliżej to zorganizować, tyle, że problem w tym, że nie bardzo się orientujemy Macie jakieś ciekawe propozycje?

Czekam też na opinie dotyczące Casablanki w Chełmcu... Sama byłam tam na miejscu i jestem zauroczona salą, bardzo mi się podoba wystrój. Niepokoiło mnie tylko to, że tam są dwie sale i na raz odbywają się dwa wesela, ale wszystko jest tak oddzielone, że myśle, że nie będzie to przeszkadzać w niczym... Właściciele zapewniają, że obie sale są dobrze wyciszone tak, żeby nie było słychać muzyki z drugiego wesela... Okrągłe stoliki bardzo dobrze się prezentują. Co Wy sądzicie?
reavena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 23:29   #146
anya87
Raczkowanie
 
Avatar anya87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Byłam we wrześniu na weselu w Casablance. Faktycznie, nic nie słychać z drugiej sali. Ja nawet nie spotkałam żadnego gościa z wesela obok choć sporo czasu spędziłam na zewnątrz. Jedzenie smaczne, chyba nie masz się czego złego spodziewać
anya87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 12:00   #147
sasetka316
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 598
GG do sasetka316
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Ja mogę się wypowiedzieć na temat Dworku Noce i dnie w Świniarsku. To jest zaraz za Chełmcem niedaleko Kaprysu moja kuzynka miała tam wesele i wszyscy byli bardzo zadowoleni. Jedzenie genialne a właścicielka bardzo miła. Wystrój jest bardzo elegancji, wszystko współgra. Można wynająć noclegi na piętrze i to za nie duże pieniądze. Ja jestem zadowolona, kuzynka też http://www.dworek-noceidnie.pl/
sasetka316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:06   #148
reavena
Raczkowanie
 
Avatar reavena
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 60
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Ja właśnie również byłam prawie zdecydowana na Dworek Noce i Dnie... widziałam go jeszcze jak był w trakcie budowy i strasznie mi się podobało... ale postanowiłam, że pooglądamy z narzeczonym jeszcze inne sale, żeby nie podjąć pochopnie decyzji... szukałam też na internecie opinii o Dworku Noce i Dnie i spotkałam się z wypowiedzią Pani, która miała tam swoje wesele i była nie do końca zadowolona z wesela... miała sporo zastrzeżeń. Trochę sceptycznie do tego podeszłam, bo wiadomo, to mógł pisać ktoś z konkurencji, żeby zaszkodzić.. Później byłam na spotkaniu w Nocach i Dniach i już w zasadzie miałam podpisywać umowę, ale zniechęciła mnie rozmowa z właścicielką... i niestety część z tego co wyczytałam wydaje mi się, że jest prawdziwe... nie podobało mi się podejście tej Pani... ceny mają wysokie, ale ilość ograniczeń, jakie są przy tym zniechęca...
reavena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:00   #149
RosePetal
Raczkowanie
 
Avatar RosePetal
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 109
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Witam, czy mogłby ktoś się wypowiedzieć na temat Dworku pod Dębami w Nawojowej? Interesuje mnie też z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować salę?
__________________
KLIK
RosePetal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:14   #150
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: sala na wesele Nowy sącz i okolice...help;))

Czy ktoś zna może sprawdzonego kamerzystę z okolic Nowego Sącza? Interesuje mnie ktoś kto nie kręci 5 godzinnego reportażu, tylko 2-3 godzinny film z interesującymi wstawkami. Coś w stylu firmy "Pomar"?
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-26 09:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.