Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 14:01   #4171
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam kiedy miałam cokolwiek z tej firmy Chyba dwufazową odżywkę Jak pachnie?
Teraz mam same bezsilikonowce i już mi brakuje czegoś bardziej myjącego.
Wezmę albo zielony Elseve, albo tego Garniera ziołowego, ewentualnie morelowego dla dzieci
Pachnie cudnie i ma niebiesko-fioletowy kolor.

Ja chciałam brać czarny Elseve, ale spodobał mi się kolor tego Gliss Kura. Ogólnie za Gliss Kurami nie przepadam, ale jakoś tak mnie skusił, mam nadzieję że będzie fajny.

Morelowy Garnier uwielbiam, strasznie dawno nie miałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:21   #4172
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pachnie cudnie i ma niebiesko-fioletowy kolor.

Ja chciałam brać czarny Elseve, ale spodobał mi się kolor tego Gliss Kura. Ogólnie za Gliss Kurami nie przepadam, ale jakoś tak mnie skusił, mam nadzieję że będzie fajny.

Morelowy Garnier uwielbiam, strasznie dawno nie miałam.
Niebiesko- fioletowy? Ale pewnie jest perłowy?
Jakoś wolę przejrzyste konsystencje

Przypomniałaś mi o czarnym Elseve, też go chciałam wypróbować
Za duży wybór
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:25   #4173
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Śliczne są Szkoda, że nie ma cielistych, nie jestem fanką czarnych, niekryjących rajstop, ale te są świetne, muszę zajrzeć do Gatty
mam tak samo ale tu o dziwi mi pasuje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pachnie cudnie i ma niebiesko-fioletowy kolor.
fryzjerka polecała mi go jako świetny do przetłuszczających się włosów ale jeszcze nie kupiłam
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Niebiesko- fioletowy? Ale pewnie jest perłowy?
Jakoś wolę przejrzyste konsystencje
nie jest perłowy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-12-19 o 14:27
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 14:38   #4174
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Niebiesko- fioletowy? Ale pewnie jest perłowy?
Jakoś wolę przejrzyste konsystencje

Przypomniałaś mi o czarnym Elseve, też go chciałam wypróbować
Za duży wybór
Nie jest perłowy, jest przejrzysty właśnie

Wybór spory, ja nastepnym razem chyba wezmę właśnie ten czarny Elseve w końcu.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mam tak samo ale tu o dziwi mi pasuje
Myslę też, że TŻ niekoniecznie po to Ci kupił pończochy z kokardkami żebyś jakoś dużo w nich chodziła poza domem.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fryzjerka polecała mi go jako świetny do przetłuszczających się włosów ale jeszcze nie kupiłam
Oby tylko nie wysuszał włosów, bo moje się nie przetłuszczają.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:56   #4175
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fryzjerka polecała mi go jako świetny do przetłuszczających się włosów ale jeszcze nie kupiłam
nie jest perłowy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie jest perłowy, jest przejrzysty właśnie
I lista rośnie...

Mam już mojego BC Jestem w szoku, wczoraj kliknęłam i zapłaciłam a dziś już jest
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 20:33   #4176
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wszystkim chorującym życzę zdrówka

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myslę też, że TŻ niekoniecznie po to Ci kupił pończochy z kokardkami żebyś jakoś dużo w nich chodziła poza domem.
Też tak myślę Piękne te pończochy, Organzzo! wychodzi na to, że jestem największym grubasem w wątku, bo noszę rajstopy 4 Trójki zawsze są dla mnie za krótkie:/
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam już mojego BC Jestem w szoku, wczoraj kliknęłam i zapłaciłam a dziś już jest
Fajnie Widzę, że firmy kurierskie w tym roku lepiej działają, to może nawet poczta się bardziej stara
A ja dziś chyba nie zasnę tak jak Ty kiedyś, bo mam taki piękny lakier na paznokciach Wreszcie pomalowałam je lakierem od Estelli Meep Meep Meep (uwielbiam tę nazwę). W buteleczce lakier mnie nie zachwyca, po pierwszej warstwie pomyślałam, że chyba oddam ten lakier siostrze... a po drugiej warstwie i seche jestem oczarowana, niesamowicie błyszczy ten lakier, jest cudowny! Dziękuję Estello

Nie chcę zapeszać, ale w tym miesiącu jedynym zakupem kosmetycznym były dwa żele... Axe dla TŻta Został mi tylko jeden żel - TBS dyniowy, ale mam cel - zacząć zużywać mydła zamiast żeli, bo mam nieprzyzwoity zapas mydeł z YR, Lusha... Więc zanim kupię jakikolwiek żel, muszę wymydlić zapasy
Po Świętach na pewno pójdę do Sephory, ale pewnie poprzestanę tylko na planowanych od dawna Pryzmach, więc nieplanowany odwyk grudniowy wyjdzie (oby!) super

I też mam wolne od 24 do końca roku, jeszcze tylko 2 dni
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 07:49   #4177
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myslę też, że TŻ niekoniecznie po to Ci kupił pończochy z kokardkami żebyś jakoś dużo w nich chodziła poza domem.

Oby tylko nie wysuszał włosów, bo moje się nie przetłuszczają.
o tym nie pomyślałam

nie wiem dzięki czemu trzyma tę świeżość, ale może nie będzie wysuszał mnie kiedyś potwornie wysuszył Isana połysk jedwabiu do suchych i zniszczonych, chyba nie ma reguły - tzn. jest, skład, ale ja się nie znam
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też tak myślę Piękne te pończochy, Organzzo! wychodzi na to, że jestem największym grubasem w wątku, bo noszę rajstopy 4 Trójki zawsze są dla mnie za krótkie:/
bo Ty jesteś wysoka! nie ma to nic wspólnego z wagą

ładny ten lakier, jaki błyszczący
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-12-20 o 07:50
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 08:11   #4178
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jeśli jest tam kamfora, albo cokolwiek pachnącego ziołowo to ja jednak zostanę przez bebe
Mni ta kamfora w Carmexie bardzo przeszkadza, a poza tym u mnie Bebe sprawdza się o wiele lepiej.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
W niektórych lakierach ten cienki pędzelek naprawdę nie przeszkadza Jak próbowałam Beyond Cozy od Niny to też nie było problemu, żeby w miarę równo pomalować a było to na szybko i w dodatku w knajpie
Mnie już w ogóle przestał przeszkadzać, moje uwielbienie do Essie stało się bezwarunkowe

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Z takich nieużywanych lakierów został mi już tylko jeden z nowych OPI
Zresztą stoi już na półeczce pierwszy w kolejce
O właśnie, OPI The World... też jeszcze nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mnie nie przeszkadza skoro i tak siedzę w domu, ale generalnie chyba jednak wolę papierowe książki i to po raz kolejny oddala myśl o zakupie czytnika
To widzę, że masz tak samo jak ja i em Papierowa książka ma urok, którego czytnik w żaden sposób nie jest w stanie oddać.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A właśnie, podobno Be Beauty wypuściło micel i tak jak żel jest produkowany przez Tołpę Opinie w necie ma na razie b.dobre, ale jeszcze go nie widziałam u siebie.
Z żelu jestem b.zadowolona, więc może i micel się sprawdzi...
Muszę się rozglądać w Biedronce w takim razie. Lubię Tołpę, mam ich micel w zapasie, a poza tym tylko 1 mały z Eveline, więc niedługo będę musiała coś kupić.
Ja jestem bardzo zadowolona z żelu Herbal Garden, czuję po nim bardzo fajną świeżość, skóra jest dobrze oczyszczona, a do tego bardzo gładka i miękka, nie tak ściągnięta jak po Cleanance.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj kupiłam sobie szampon ale bez silikonów - Gliss Kur zwiększający objętość. Mała rzecz a cieszy.
Czekam na opinię, chociaż szampony zwiększające objętość zazwyczaj strasznie przesuszają mi włosy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Morelowy Garnier uwielbiam, strasznie dawno nie miałam.
Też go lubię, muszę kiedyś kupić ponownie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam już mojego BC Jestem w szoku, wczoraj kliknęłam i zapłaciłam a dziś już jest
Super!

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
wychodzi na to, że jestem największym grubasem w wątku, bo noszę rajstopy 4 Trójki zawsze są dla mnie za krótkie:/
Ja bym raczej pomyślała, że jesteś najwyższa w wątku!

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja dziś chyba nie zasnę tak jak Ty kiedyś, bo mam taki piękny lakier na paznokciach Wreszcie pomalowałam je lakierem od Estelli Meep Meep Meep (uwielbiam tę nazwę). W buteleczce lakier mnie nie zachwyca, po pierwszej warstwie pomyślałam, że chyba oddam ten lakier siostrze... a po drugiej warstwie i seche jestem oczarowana, niesamowicie błyszczy ten lakier, jest cudowny!
Ale cudny! A nazwa po prostu boska. Czy on jest w regularnej sprzedaży, czy to jakaś limitowanka?

Gratuluję sukcesu odwykowego


Co do szamponów, ja aktualnie używam Balei malinowej i jest świetna! Zapach boski , włosy miękkie, gładkie i lśniące. Też jest bez silikonów.

Kupiłam sobie wczoraj dwa kremy do rąk Evree, nie znam, ale skład wyglądał mi dobrze (nie ma parafiny, to najważniejsze) i mają pozytywne opinie w KWC, chociaż jest ich niewiele. Za cenę 6,99 czy coś takiego mogę spróbować, bo moje dłonie są w strasznym stanie i znowu nic im nie pomaga
A w dodatku zaszkodziła im chyba ta parafinowa Neutrogena z maliną, kremowałam nią dłonie trzy dni z rzędu i zrobiły się straszliwie suche!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 08:56   #4179
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Mam już mojego BC Jestem w szoku, wczoraj kliknęłam i zapłaciłam a dziś już jest
No to szybciutko. Mówiłam że zdążą przed Sylwestrem.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Też tak myślę Piękne te pończochy, Organzzo! wychodzi na to, że jestem największym grubasem w wątku, bo noszę rajstopy 4 Trójki zawsze są dla mnie za krótkie:/
Jak są za krótkie to ja bym raczej powiedziała że musisz byc bardzo wysoka.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie chcę zapeszać, ale w tym miesiącu jedynym zakupem kosmetycznym były dwa żele... Axe dla TŻta Został mi tylko jeden żel - TBS dyniowy, ale mam cel - zacząć zużywać mydła zamiast żeli, bo mam nieprzyzwoity zapas mydeł z YR, Lusha... Więc zanim kupię jakikolwiek żel, muszę wymydlić zapasy
Po Świętach na pewno pójdę do Sephory, ale pewnie poprzestanę tylko na planowanych od dawna Pryzmach, więc nieplanowany odwyk grudniowy wyjdzie (oby!) super
Oj to ja bym tak nie mogła, nie znoszę myć się mydłem.
Za to mój Tż nietuleruje żeli i musi mieć mydło w kostce.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I też mam wolne od 24 do końca roku, jeszcze tylko 2 dni
I tylko jedna pobudka.
Ja dzisiaj byłam bliska tego żeby wyciągnąć wtyczkę od budzika ze ściany i przewrócić się na drugi bok.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona z żelu Herbal Garden, czuję po nim bardzo fajną świeżość, skóra jest dobrze oczyszczona, a do tego bardzo gładka i miękka, nie tak ściągnięta jak po Cleanance.
Wczoraj kupiłam tonik z tej serii Herbal Garden - masz go też?

Poszłam w sumie do Rossmanna po rekawiczki gumowe ale nie było i nie chciałam wychodzić z pustymi rękami, więc skusiłam się na tonik bo powoli zbliżam się do końca butelki Bourjois.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czekam na opinię, chociaż szampony zwiększające objętość zazwyczaj strasznie przesuszają mi włosy.
Dam znać na pewno, ja ogólnie lubie bardzo szampony zwiększające objętość, tylko Wella mi podpadła i przesuszyła włosy (ale np. moja mama była zachwycona tym szamponem ).

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A w dodatku zaszkodziła im chyba ta parafinowa Neutrogena z maliną, kremowałam nią dłonie trzy dni z rzędu i zrobiły się straszliwie suche!
Ona jest beznadziejna. Ja mam ja w pracy, zużywam i nie mogę się doczekać aż się skończy. Na szczęscie krzywdy nie zrobiła mi na razie, więc dobrze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 08:59   #4180
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam tonik z tej serii Herbal Garden - masz go też?
Mam i też mi bardzo pasuje.
Kupiłam też dwufazę i również jest bardzo dobra.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dam znać na pewno, ja ogólnie lubie bardzo szampony zwiększające objętość, tylko Wella mi podpadła i przesuszyła włosy (ale np. moja mama była zachwycona tym szamponem ).
A które mogłabyś polecić? Skoro nie przesuszały Ci włosów farbowanych, to moje naturalne tez mogłyby je dobrze znieść.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ona jest beznadziejna. Ja mam ja w pracy, zużywam i nie mogę się doczekać aż się skończy. Na szczęscie krzywdy nie zrobiła mi na razie, więc dobrze.
Też mam w pracy, została mi mniej więcej połowa, ale mam jej dosyć i najchętniej bym ją wyrzuciła po tej suszy, jaką zafundowała moim dłoniom
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:18   #4181
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam i też mi bardzo pasuje.
Kupiłam też dwufazę i również jest bardzo dobra.
No to fajnie, mam nadzieję że też będę zadowolona.
Dwufaza była wczoraj w promocji, ale ja nie używam takich specyfików, więc się nie skusiłam.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A które mogłabyś polecić? Skoro nie przesuszały Ci włosów farbowanych, to moje naturalne tez mogłyby je dobrze znieść.
Hmm no z poleceniem ciężko - super był przywożony z Niemiec Guhl z lotosem (Gliss Kur ma podobny kolor do niego ) i poprzedni Elseve fioletowy to był mój ulubiony szampon, tego nowego z kolagenem nie próbowałam jeszcze, chociaż zbieram się do niego odkąd wszedł na rynek.
I Herbal Essences ma fajny, tylko jak go używałam to miałam krótkie włosy, więc to też inne mogłabym mieć zdanie o nim teraz.

Więcej nie pamiętam, które jeszcze miałam. Na pewno były jakieś ale nie zapadły w pamięć tak mocno tak te co wyżej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też mam w pracy, została mi mniej więcej połowa, ale mam jej dosyć i najchętniej bym ją wyrzuciła po tej suszy, jaką zafundowała moim dłoniom
To ja bym wyrzuciła, używanie czegoś co szkodzi nie jest dobre, potem trzeba się namęczyć żeby skóra wróciła do normy. To większa strata niż pół tubki kremu.

Mi zostało sporo mniej na szczęście, potem nie wiem co przyniosę - mam Iwostin i L'Occitane z mango. W domu oliwkowy Palmers mi się kończy, ale on dla odmiany jest super i w jednej aptece jest teraz w promocji za 7 zł, ale nie po drodze mi tam żeby sobie go odkupić.

W ogóle to nie pomalowałam wczoraj paznokci. Moja siostra przyjechała do mnie, pojechała w okolicach północy i potem już padłam. I dzisiaj chyba też nie pomaluję, mam stos prasowania.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 09:29   #4182
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dwufaza była wczoraj w promocji, ale ja nie używam takich specyfików, więc się nie skusiłam.
Właśnie w tej promocji ją kupiłam - od jakiegoś czasu wolę mieć osobny specyfik do demakijażu oczu, miceli używam do twarzy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm no z poleceniem ciężko - super był przywożony z Niemiec Guhl z lotosem (Gliss Kur ma podobny kolor do niego ) i poprzedni Elseve fioletowy to był mój ulubiony szampon, tego nowego z kolagenem nie próbowałam jeszcze, chociaż zbieram się do niego odkąd wszedł na rynek.
I Herbal Essences ma fajny, tylko jak go używałam to miałam krótkie włosy, więc to też inne mogłabym mieć zdanie o nim teraz.
Po Nowym Roku mam ambitny plan wyciągnąć TŻ na zakupy za zachodnią granicę, obkupię się w Baleę, Garniera Natural Beauty, Guhla i inne takie

Może wypróbuję ten nowy Elseve.

Herbal Essences wspominam bardzo źle, nic od nich już nigdy nie kupię.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja bym wyrzuciła, używanie czegoś co szkodzi nie jest dobre, potem trzeba się namęczyć żeby skóra wróciła do normy. To większa strata niż pół tubki kremu.
Może komuś oddam, większość ludzi nie reaguje na parafinę tak jak ja.
Ale chyba faktycznie lepiej będzie, jak przestanę go stosować.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi zostało sporo mniej na szczęście, potem nie wiem co przyniosę - mam Iwostin i L'Occitane z mango. W domu oliwkowy Palmers mi się kończy, ale on dla odmiany jest super i w jednej aptece jest teraz w promocji za 7 zł, ale nie po drodze mi tam żeby sobie go odkupić.
Ja mam mnóstwo kremów do rąk, tylko żaden mi teraz nie chce pomóc

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to nie pomalowałam wczoraj paznokci. Moja siostra przyjechała do mnie, pojechała w okolicach północy i potem już padłam. I dzisiaj chyba też nie pomaluję, mam stos prasowania.
Ja nadal cieszę się nieskazitelnym She's Pampered.
Nie znoszę prasowania, współczuję!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:42   #4183
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Po Nowym Roku mam ambitny plan wyciągnąć TŻ na zakupy za zachodnią granicę, obkupię się w Baleę, Garniera Natural Beauty, Guhla i inne takie
Ja uwielbiam szampony Guhl - mój ulubiony jest z advokatem (właśnie go wykańczam) i z piwem też jest ekstra.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie znoszę prasowania, współczuję!
Ja nie też nie cierpię.
Ale po pierwsze muszę wyprasować firanki, bo wczoraj prałam (nigdy więcej nie kupię firanek z organzy ), po drugie nazbierało mi się i TŻ nie ma ani jednej koszuli wyprasowanej w której mógłby iść na Wigilię i Sylwestra.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:42   #4184
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja dziś chyba nie zasnę tak jak Ty kiedyś, bo mam taki piękny lakier na paznokciach Wreszcie pomalowałam je lakierem od Estelli Meep Meep Meep (uwielbiam tę nazwę). W buteleczce lakier mnie nie zachwyca, po pierwszej warstwie pomyślałam, że chyba oddam ten lakier siostrze... a po drugiej warstwie i seche jestem oczarowana, niesamowicie błyszczy ten lakier, jest cudowny! Dziękuję Estello
Iza bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona; tak właśnie myślałam, że Ci przypadnie do gustu ja mam na paznokciach piękny top coat z holograficznymi drobinami z Delii, super błyszczy.

Snow ten lakier pochodzi z kolekcji muppetowej.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:46   #4185
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dzięki za info Estello

ice ciekawe mają te szampony, takie alkoholowe
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 09:50   #4186
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice ciekawe mają te szampony, takie alkoholowe
Maja też inne ten z lotosem też jest super. Ale ten z advocatem pachnie faktycznie advocatem (piwny ma znacznie przyjemniejszy zapach niż piwo ) i w ogóle jest bardzo dobry.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 10:50   #4187
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fajnie Widzę, że firmy kurierskie w tym roku lepiej działają, to może nawet poczta się bardziej stara
Też byłam w szoku, ale z tymi firmami kurierskimi to nie wiem czy tak jest do końca, bo jak brat ze 2 czy 3 dni temu zamówił coś na allegro co miało być wysłane kurierem to sprzedawca zadzwonił do niego, że kurier nie przyjmuje już paczek, bo nie są w stanie dostarczyć przed świętami
Przynajmniej uczciwie mówią

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja dziś chyba nie zasnę tak jak Ty kiedyś, bo mam taki piękny lakier na paznokciach
A ze mnie to się śmiałaś

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie chcę zapeszać, ale w tym miesiącu jedynym zakupem kosmetycznym były dwa żele... Axe dla TŻta Został mi tylko jeden żel - TBS dyniowy, ale mam cel - zacząć zużywać mydła zamiast żeli, bo mam nieprzyzwoity zapas mydeł z YR, Lusha... Więc zanim kupię jakikolwiek żel, muszę wymydlić zapasy
Po Świętach na pewno pójdę do Sephory, ale pewnie poprzestanę tylko na planowanych od dawna Pryzmach, więc nieplanowany odwyk grudniowy wyjdzie (oby!) super
Wow, to nawet mnie przebijesz
Ja nie lubię mydeł
A widziałaś może czy są te zestawy z tuszami Hypnose u nas?Nie wiem kiedy ostatnio byłam w Sephorze
Ja planuję tylko tusz (albo Hypnose w zestawie, albo Benefita) i jeśli będzie promocja na akcesoria, albo na wszystko -30% to pędzel do różu, bo niby mam inne, ale ciągle używam tego ściętego z Sephory i przydałby mi się jeszcze jeden.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Muszę się rozglądać w Biedronce w takim razie. Lubię Tołpę, mam ich micel w zapasie, a poza tym tylko 1 mały z Eveline, więc niedługo będę musiała coś kupić.
Ja jestem bardzo zadowolona z żelu Herbal Garden, czuję po nim bardzo fajną świeżość, skóra jest dobrze oczyszczona, a do tego bardzo gładka i miękka, nie tak ściągnięta jak po Cleanance.
Widzę, że Tobie też tak jak Estelli bardzo szybko schodzą micele. Ja najczęściej używam ich tylko do oczu, więc siłą rzeczy trwa to dłużej.
Będę czekała na relację w takim razie jeśli kupisz.
Dobrze, że nadal chwalisz HG, jak skończę krem Alterry to pewnie on zajmie jego miejsce
Ja czasem lubię takie uczucie ściągnięcia, czuję się wtedy naprawdę czystaWłaśnie dlatego zawsze mam 2 żele- jeden bardziej oczyszczający a jeden delikatny

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to szybciutko. Mówiłam że zdążą przed Sylwestrem.
Spróbowaliby nie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To ja bym wyrzuciła, używanie czegoś co szkodzi nie jest dobre, potem trzeba się namęczyć żeby skóra wróciła do normy. To większa strata niż pół tubki kremu.

W ogóle to nie pomalowałam wczoraj paznokci. Moja siostra przyjechała do mnie, pojechała w okolicach północy i potem już padłam. I dzisiaj chyba też nie pomaluję, mam stos prasowania.
Ja też bym wyrzuciła, albo oddała. Kiedyś skusiłam się w R. na taki fioletowy krem z Synergen (w ogóle ta marka jakoś do mnie nie przemawia, peeling do twarzy też był beznadziejny) ze względu na małą tubkę i zapach (grapefruit bodajże). Męczyłam się z nim kilka tygodni używając raz na jakiś czas aż w końcu wylądował w koszu. Krzywdy mi wprawdzie nie zrobił, ale zapach na skórze stawał się nie do zniesienia. A już najgorsze było to, że zupełnie się nie wchłaniał,zostawiał taką lepką warstwę po której czułam się jakbym miała brudne ręce

Ja też nie pomalowałam i już chyba przed Wigilią tego nie zrobię, bo czeka mnie jeszcze trochę prac domowych.

Lakier na Sylwestra już mamy A co planujecie nosić w Święta?
Ja chyba postawię na klasyczną czerwień, albo czerwień z drobinkami, bo taki kolor najbardziej kojarzy mi się z tym okresem

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie znoszę prasowania, współczuję!
Prasowanie to jedyna z prac domowych, której szczerze nie cierpię
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:11   #4188
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Widzę, że Tobie też tak jak Estelli bardzo szybko schodzą micele. Ja najczęściej używam ich tylko do oczu, więc siłą rzeczy trwa to dłużej.
Będę czekała na relację w takim razie jeśli kupisz.
Dobrze, że nadal chwalisz HG, jak skończę krem Alterry to pewnie on zajmie jego miejsce
Ja czasem lubię takie uczucie ściągnięcia, czuję się wtedy naprawdę czystaWłaśnie dlatego zawsze mam 2 żele- jeden bardziej oczyszczający a jeden delikatny
Ja zmywam nimi twarz, do czystego płatka, także co najmniej 4 mi schodzą (mimo, że nie nakładam grubej warstwy makijażu). A potem dopiero myję twarz żelem. I wtedy czuję się czysta Ale mam też aktualnie Cleanance od siostry w razie chęci na mocne oczyszczanie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lakier na Sylwestra już mamy A co planujecie nosić w Święta?
Ja chyba postawię na klasyczną czerwień, albo czerwień z drobinkami, bo taki kolor najbardziej kojarzy mi się z tym okresem
Ja też stawiam na odcienie czerwieni, albo Essie Thigh High albo The Spy Who Loved Me Raczej postawię na to pierwsze, ale OPI jest tak świąteczny, że sama nie wiem
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 11:22   #4189
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lakier na Sylwestra już mamy A co planujecie nosić w Święta?
Ja chyba postawię na klasyczną czerwień, albo czerwień z drobinkami, bo taki kolor najbardziej kojarzy mi się z tym okresem
Też myślę o czerwieni, ja mam klasyczną z Bell Air Flow
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 13:21   #4190
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Widzę, że Tobie też tak jak Estelli bardzo szybko schodzą micele. Ja najczęściej używam ich tylko do oczu, więc siłą rzeczy trwa to dłużej.
To Ty z kolei używasz tak jak ja - ja też tylko do oczu. I przez to moje zapasy są naprawdę przytłaczające.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja też bym wyrzuciła, albo oddała. Kiedyś skusiłam się w R. na taki fioletowy krem z Synergen (w ogóle ta marka jakoś do mnie nie przemawia, peeling do twarzy też był beznadziejny) ze względu na małą tubkę i zapach (grapefruit bodajże). Męczyłam się z nim kilka tygodni używając raz na jakiś czas aż w końcu wylądował w koszu. Krzywdy mi wprawdzie nie zrobił, ale zapach na skórze stawał się nie do zniesienia. A już najgorsze było to, że zupełnie się nie wchłaniał,zostawiał taką lepką warstwę po której czułam się jakbym miała brudne ręce
Do mnie też ta marka nie przemawia, miałam tylko tonik do twarzy i mega mnie podrażnił. Beznadziejny był.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lakier na Sylwestra już mamy A co planujecie nosić w Święta?
Ja chyba postawię na klasyczną czerwień, albo czerwień z drobinkami, bo taki kolor najbardziej kojarzy mi się z tym okresem
Hmm ja nie wiem, ja bym chyba chciała granat ale nie mam więc zakładam że będzie to albo L'Orealek Burgundy Diva albo Essie Chocolate Cakes lub Bahama Mama. Jakoś mam ochotę na ciemne pazurki w święta.

Czerwień z drobinkami to dla mnie jest top of the top świątecznych kolorów i dlatego takiej nie mam.
Używałabym raz w roku, więc unikam kupowania.
A klasyczna którą mam będzie się chyba gryzła ze sweterkiem który planowałam włożyć, więc też odpada wstępnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:23   #4191
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To widzę, że masz tak samo jak ja i em Papierowa książka ma urok, którego czytnik w żaden sposób nie jest w stanie oddać.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja mam mnóstwo kremów do rąk, tylko żaden mi teraz nie chce pomóc
Próbowałaś kiedyś Avene Cold Cream?

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też byłam w szoku, ale z tymi firmami kurierskimi to nie wiem czy tak jest do końca, bo jak brat ze 2 czy 3 dni temu zamówił coś na allegro co miało być wysłane kurierem to sprzedawca zadzwonił do niego, że kurier nie przyjmuje już paczek, bo nie są w stanie dostarczyć przed świętami
Przynajmniej uczciwie mówią

Kiedyś skusiłam się w R. na taki fioletowy krem z Synergen (w ogóle ta marka jakoś do mnie nie przemawia, peeling do twarzy też był beznadziejny) ze względu na małą tubkę i zapach (grapefruit bodajże).
Dobrze, że przynajmniej mówią. Nam mówili, że żadnych opóźnień nie ma, więc do wtorku jeszcze obiecywaliśmy, że zamówienia dojdą na pewno do piątku, a teraz się okazuje, że paczki z poniedziałku nawet jeszcze nie są w docelowym mieście.

Już się nie mogę doczekać tych poświątecznych telefonów z pretensjami, chyba wezmę sobie wolne.

Peeling Synergen za to uwielbiam, właśnie go wykańczam.



Na "Święta" (które nie bardzo obchodzę ) też planuję czerwień. Dostałam ostatnio lakier Celia do wypróbowania i bardzo mi się spodobał. W ogóle ta firma bardzo rozwinęła się w ostatnich latach. Przyznam, że wszystkie wypróbowane przeze mnie kosmetyki z kolorówki są co najmniej dobre, a na przykład błyszczyk fantastyczny. Pielęgnacja za to utknęła trochę w poprzedniej epoce, jeśli chodzi o opakowania, zapach, składy... No ale muszę potestować dłużej, żeby coś więcej na ich temat powiedzieć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-12-20 o 13:24
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 13:46   #4192
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czerwień z drobinkami to dla mnie jest top of the top świątecznych kolorów i dlatego takiej nie mam.
A ja takiej używam nie tylko w Święta i lubię - z tym, że dla mnie drobinki muszą być prawie niewidoczne, tylko podbijać kolor.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Próbowałaś kiedyś Avene Cold Cream?
Tak, ma parafinę i też potrafi zasiać spustoszenia, chociaż mniejsze niż Neutrogena (pewnie dlatego, że jest trochę dalej w składzie).
Bardzo mi służył Nutriextra z Vichy, ale ostatnio nigdzie nie mogę trafić na niego w dobrej cenie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-20, 14:46   #4193
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja zmywam nimi twarz, do czystego płatka, także co najmniej 4 mi schodzą (mimo, że nie nakładam grubej warstwy makijażu). A potem dopiero myję twarz żelem. I wtedy czuję się czysta Ale mam też aktualnie Cleanance od siostry w razie chęci na mocne oczyszczanie
Ja z kolei zmywam całość micelem tylko kiedy nie mam możliwości lub czasu użyć żelu.
Przy takim zmywaniu to nie dziwię się, że zapasy topnieją błyskawicznie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Też myślę o czerwieni, ja mam klasyczną z Bell Air Flow
Ja chyba też postawię na Bell. Mam w sumie chyba 5 czerwieni od nich, ale 2 kojarzą mi się bardzo letnio, więc odpadają.
Ewentualnie mam też bardzo fajną czerwoną chinkę i też by pasowała

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Czerwień z drobinkami to dla mnie jest top of the top świątecznych kolorów i dlatego takiej nie mam.
Używałabym raz w roku, więc unikam kupowania.
A klasyczna którą mam będzie się chyba gryzła ze sweterkiem który planowałam włożyć, więc też odpada wstępnie.
Dla mnie tylko lekko perłowa czerwień jest nie do przyjęcia w innym niż świąteczny okresie, więc bez oporów mam kilka "zwykłych" w swoim zbiorze
Np. czerwony Bell z niebieskim shimmerem jest już dla mnie wybitnie letni, kompletnie nie kojarzy mi się ze świątecznym klimatem

Racja!Ja już lakier wybieram a jeszcze nie wiem co założę
Ale pewnie coś stonowanego i klasycznego, więc czerwień będzie pasowała

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dostałam ostatnio lakier Celia do wypróbowania i bardzo mi się spodobał. W ogóle ta firma bardzo rozwinęła się w ostatnich latach. Przyznam, że wszystkie wypróbowane przeze mnie kosmetyki z kolorówki są co najmniej dobre, a na przykład błyszczyk fantastyczny. Pielęgnacja za to utknęła trochę w poprzedniej epoce, jeśli chodzi o opakowania, zapach, składy... No ale muszę potestować dłużej, żeby coś więcej na ich temat powiedzieć.
Ja z pielęgnacji mam tylko tonik z nagietkiem i bardzo mi odpowiada
Ale opakowania faktycznie mają mocno przedpotopowe
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 07:26   #4194
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja z pielęgnacji mam tylko tonik z nagietkiem i bardzo mi odpowiada
Ale opakowania faktycznie mają mocno przedpotopowe
Też mam ten tonik i jest naprawdę dobry. Tylko zapach jakoś nie do końca mi odpowiada, ale może się przyzwyczaję. Mleczko do demakijażu też niezłe, ale mam z nim ten sam problem. Testuję jeszcze dwa kremy, ciekawe czy mnie zapchają.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-21, 08:20   #4195
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wiecie że w Biedronce znowu są lakiery Bell Air Flow po 6 zł, inne kolory niż w lecie? Kupiłam sobie bardzo ciemny róż fuksjowy i brudny róż z drobinkami.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 07:06   #4196
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


Dziewczyny, chciałam Wam życzyć wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 10:01   #4197
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Kochane NK, ja również życzę Wam radosnych, ciepłych Świąt! Niech te dni, spędzone w gronie najbliższych Wam osób, będą wypełnione uśmiechem i spokojem.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 11:13   #4198
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Pogodnych, zdrowych, rodzinnych Świąt! Dużo radości, miłości, spokoju i żeby pod choinką znalazł się choć jeden kosmetyczny prezent!
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 11:24   #4199
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt, dużo szczęścia, radości i tony kosmetyków pod choinką.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 12:18   #4200
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Kochane wszystkiego dobrego, spełnienia marzeń, samych radości i udanych zakupów w nowym roku spokojnych świąt bez dodatkowych kilogramów
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.