Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 09:41   #1171
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Doczekałaś się u mnie dopiero pod koniec października wraz z otwarciem nowej galerii. Będzie też w końcu SP
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:45   #1172
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Doczekałaś się u mnie dopiero pod koniec października wraz z otwarciem nowej galerii. Będzie też w końcu SP
Noo w końcu u nas okazało się, że w ogóle to otwierają 2 Hebe, teraz na Floriańskiej, więc po pracy można skoczyć.

Island Hopping biorę i może coś jeszcze. Jakby jesienna kolekcja była to też bym nie pogardziła, bo w końcu nie kliknęłam kostki.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Zaczął mi się też podobać Sew Psyched ale potem zobaczyłam to zdjęcie: http://www.taratempleton.co.uk/wp-co...ew-psyched.jpg czy wam też ta ręka wygląda ciut... niezdrowo?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 09:56   #1173
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A co u mnie? Ano dostałam pracę w mojej firmie Zmieniam tylko dział na spedycję krajową, choć tam też będę się zajmować administracją, ale tylko tego konkretnego działu a nie całej firmy. I od razu mam umowę o pracę, co mnie cieszy Nie wiem jeszcze jaka będzie nazwa mojego stanowiska, prawdopodobnie będę jako Spedytor, choć do czynienia z planowaniem tras mieć nie będę [/COLOR]
Gratulacje! Bardzo się cieszę
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To już oficjalne, więc się chwalę: wynajęliśmy z TŻ mieszkanie i wczoraj się przeprowadziliśmy. Od decyzji o szukaniu, przez znalezienie mieszkania, do wczoraj minął niecały tydzień, więc jeszcze nie do końca wszystko ogarniam.
Aaale fajnie! Zazdroszczę okrutnie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie będzie nie mam jeszcze oficjalnych, ale zrobiłam wczoraj test z oficjalnymi odpowiedziami i niestety, zawaliłam sprawę.
Kurczę, przykro mi szczególnie, że włożyłaś w to dużo pracy
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?!

Jutro otwarcie Hebe u nas Essiaki po 19,99
U mnie zaczęła się szkoła.. zmienił się promotor i mam na początek listopada zrobić konspekt pracy, do końca stycznia oddać pierwszy rozdział, a jeśli chcę się bronić w czerwcu, to całą pracę 1 kwietnia Trochę mnie to nastraszyło, bo myślałam, że spokojnie do czerwca będę mogła sobie tworzyć

W końcu! Fajnie, że od razu dwie lokalizacje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zaczął mi się też podobać Sew Psyched ale potem zobaczyłam to zdjęcie: http://www.taratempleton.co.uk/wp-co...ew-psyched.jpg czy wam też ta ręka wygląda ciut... niezdrowo?
Niezdrowo to bardzo delikatne określenie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 11:48   #1174
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Aaale fajnie! Zazdroszczę okrutnie


Wrzucam wam zdjęcie mojej nowej toaletki.

Nawet nie wiedziałam o otwarciu Hebe, ale po wczorajszych zakupach w Ikei lepiej żebym się trzymała z dala od drogerii, bo nie starczy mi na coś bardziej potrzebnego niż kolejny lakier.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ikea_IMAG0160.jpg (77,8 KB, 53 załadowań)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:01   #1175
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
U mnie zaczęła się szkoła.. zmienił się promotor i mam na początek listopada zrobić konspekt pracy, do końca stycznia oddać pierwszy rozdział, a jeśli chcę się bronić w czerwcu, to całą pracę 1 kwietnia Trochę mnie to nastraszyło, bo myślałam, że spokojnie do czerwca będę mogła sobie tworzyć
Ale bezsens, nie znam nikogo, kto składałby jakąkolwiek pracę tyle czasu wcześniej, przed terminem obrony. Trzymam kciuki za Twoją motywację, bo będziesz jej potrzebować, żeby się spiąć już na kwiecień.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzucam wam zdjęcie mojej nowej toaletki.
Fajna, zazdroszczę co prawda nie pomalowałabym się w tym lusterku tak ustawionym, ale superowo wyglądają perfumy i pędzelki.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam o otwarciu Hebe, ale po wczorajszych zakupach w Ikei lepiej żebym się trzymała z dala od drogerii, bo nie starczy mi na coś bardziej potrzebnego niż kolejny lakier.
Ja się dowiedziałam dzisiaj, ale mam taki głód lakierowy, że sobie nie odpuszczę, chociaż też powinnam. Brakuje mi posępnych jesiennych kolorów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 12:07   #1176
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajna, zazdroszczę co prawda nie pomalowałabym się w tym lusterku tak ustawionym, ale superowo wyglądają perfumy i pędzelki.
Ja pewnie też nie, ale na razie tak stoi, bo to jedyne nierozbite lusterko jakie mam. Może wymyślę dla niego jakąś podpórkę, żeby stało bliżej, albo po prostu kupię coś nowego. (w ogóle to mam do niego lekki sentyment, bo kupiłam je dwa lata temu żeby mieć przy czym się malować u TŻ ). Perfumy będą stały chyba na komodzie, którą muszę złożyć, ale wczoraj już nie miałam siły. Dam znać jak będzie już wszystko poustawiane.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:17   #1177
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A co tu taka cisza?!

Jutro otwarcie Hebe u nas Essiaki po 19,99
Byłam w sobotę w Bonarce i widziałam napisy, że wkrótce otwarcie. Specjalnie jechać mi się nie chce, ale może w najbliższą sobotę znów tam będę to zajrzę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Gratulacje! Bardzo się cieszę


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzucam wam zdjęcie mojej nowej toaletki.
Fajna, ale bardziej mnie interesuje zestaw perfum, który tam stoi
Bo mi właśnie chodzą po głowie 3 flaszki: Hypnotic Poison, Prada Candy i My Insolence Guerlain. I jeszcze "jabłko" Lempickiej jest w promocji w Dolce, ale 100 ml mnie trochę przeraża
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 16:41   #1178
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajna, ale bardziej mnie interesuje zestaw perfum, który tam stoi
Bo mi właśnie chodzą po głowie 3 flaszki: Hypnotic Poison, Prada Candy i My Insolence Guerlain. I jeszcze "jabłko" Lempickiej jest w promocji w Dolce, ale 100 ml mnie trochę przeraża
Hypnotic Poison również ubóstwiam Miałam zbierać na flachę i kiedy już mam kasę, to wolę kupić świecę Yankee Candle niż moje naj najukochańsze perfumy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 17:46   #1179
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hypnotic Poison również ubóstwiam Miałam zbierać na flachę i kiedy już mam kasę, to wolę kupić świecę Yankee Candle niż moje naj najukochańsze perfumy
A ja wciąz jeszcze żadnej świeczki nie zamówiłam
Ogólnie z tych wymienionych zapachów najbardziej mnie póki co kusi Prada, bo trochę się jednak boję killerowatości HP. Ale może w pracy nikogo tym zapachem nie zaduszę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 18:47   #1180
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja wciąz jeszcze żadnej świeczki nie zamówiłam
Ogólnie z tych wymienionych zapachów najbardziej mnie póki co kusi Prada, bo trochę się jednak boję killerowatości HP. Ale może w pracy nikogo tym zapachem nie zaduszę
Ja mam milion wosków i do kompletu właśnie leci świeca Co do HP, to killer z niego straszny, więc do pracy jednak bym go nie używała
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:31   #1181
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja pewnie też nie, ale na razie tak stoi, bo to jedyne nierozbite lusterko jakie mam. Może wymyślę dla niego jakąś podpórkę, żeby stało bliżej, albo po prostu kupię coś nowego. (w ogóle to mam do niego lekki sentyment, bo kupiłam je dwa lata temu żeby mieć przy czym się malować u TŻ ). Perfumy będą stały chyba na komodzie, którą muszę złożyć, ale wczoraj już nie miałam siły. Dam znać jak będzie już wszystko poustawiane.
U mnie perfumy stoją w komodzie i kiedyś w toaletce planuję na nie osobną szufladę. Słońce ponoć im nie służy, a i nie kurzą się tak jak są ukryte. I TŻ nie marudzi jak ściera kurze.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Byłam w sobotę w Bonarce i widziałam napisy, że wkrótce otwarcie. Specjalnie jechać mi się nie chce, ale może w najbliższą sobotę znów tam będę to zajrzę
A kiedy jest otwarcie w Bonarce? Bo dzisiaj jest na Floriańskiej.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja wciąz jeszcze żadnej świeczki nie zamówiłam
Ogólnie z tych wymienionych zapachów najbardziej mnie póki co kusi Prada, bo trochę się jednak boję killerowatości HP. Ale może w pracy nikogo tym zapachem nie zaduszę
Eee ja nosze teraz HP do pracy i nikt przede mną nie ucieka. To strasznie stereotypowe myślenie jak ktoś mówi, że mocne zapachy nie są na dzień czy do pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 15:56   #1182
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A kiedy jest otwarcie w Bonarce? Bo dzisiaj jest na Floriańskiej.


Eee ja nosze teraz HP do pracy i nikt przede mną nie ucieka. To strasznie stereotypowe myślenie jak ktoś mówi, że mocne zapachy nie są na dzień czy do pracy.
O to nie wiem, bo ja myślałam, że oba sklepy otwierają w ten sam dzień W każdym razie w Bonarce widziałam tylko napis, że "wkrótce otwarcie".

Ja właśnie też lubię mocne killery nawet w ciągu dnia i wydaje mi się, że ode mnie nie czuć ich tak mocno, albo po prostu nie przesadzam z ilością Np. niedawno przyszła na rozmowę dziewczyna wypachniona Crystal Noir Versace i ogon ciągnął się za nią jeszcze dobre kilka minut. Z kolei, gdy ja przyszłam wypachniona tym samym zapachem, to dopiero z bliska było można go poczuć.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:39   #1183
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wrzucam wam zdjęcie mojej nowej toaletki.
Świetnie sobie zorganizowałaś to miejsce też mi się marzy toaletka
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale bezsens, nie znam nikogo, kto składałby jakąkolwiek pracę tyle czasu wcześniej, przed terminem obrony. Trzymam kciuki za Twoją motywację, bo będziesz jej potrzebować, żeby się spiąć już na kwiecień.
Powiedział, że a to jakieś poprawki, a to on z recenzentem czytają pracę ok.2 tygodni, zebranie się komisji też trwa i tak to powinno wyglądać. I że złożenie pracy we wrześniu jest mocno utrudnione z tych samych powodów + większość osób mogących być w komisji jest na wakacjach do połowy miesiąca, co jeszcze bardziej utrudnia obronę "na czas" Mam nadzieję, że mi się uda wyrobić
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Bo mi właśnie chodzą po głowie 3 flaszki: Hypnotic Poison, Prada Candy i My Insolence Guerlain. I jeszcze "jabłko" Lempickiej jest w promocji w Dolce, ale 100 ml mnie trochę przeraża
HP są piękne na zimne dni wręcz idealne Pradę testowałam kiedyś w SP, ale chyba bardzo szybko się ulotniła, bo niewiele pamiętam

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Hypnotic Poison również ubóstwiam Miałam zbierać na flachę i kiedy już mam kasę, to wolę kupić świecę Yankee Candle niż moje naj najukochańsze perfumy
Tyle ich masz? Ale super! Ja dziś kupiłam 3 zimowe (cudne ) + Dragon Fruit, który chodził za mną od dawna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yc-zimka.jpg (58,5 KB, 17 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 08:24   #1184
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też lubię mocne killery nawet w ciągu dnia i wydaje mi się, że ode mnie nie czuć ich tak mocno, albo po prostu nie przesadzam z ilością Np. niedawno przyszła na rozmowę dziewczyna wypachniona Crystal Noir Versace i ogon ciągnął się za nią jeszcze dobre kilka minut. Z kolei, gdy ja przyszłam wypachniona tym samym zapachem, to dopiero z bliska było można go poczuć.
Mi tez się wydaje, że ode mnie nie czuć tak mocno zapachów, a używam prawie samych bardzo mocnych. Albo może faktycznie kwestia oszczędnego używania, bo ja zwykle tylko kilka kropli.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Powiedział, że a to jakieś poprawki, a to on z recenzentem czytają pracę ok.2 tygodni, zebranie się komisji też trwa i tak to powinno wyglądać. I że złożenie pracy we wrześniu jest mocno utrudnione z tych samych powodów + większość osób mogących być w komisji jest na wakacjach do połowy miesiąca, co jeszcze bardziej utrudnia obronę "na czas" Mam nadzieję, że mi się uda wyrobić
Na pewno się uda ciekawe czy faktycznie czyta, bo z mojego doświadczenia wynika, że zazwyczaj czytają tylko spis treści i bibliografię.


Byłam wczoraj na otwarciu Hebe, tłum dziki, nie lubię takich warunków. Ale kupiłam micel Tołpa i 3 Essiaki - Lady Like, Sew Psyched i Thigh High. Znowu mi się podoba dużo kolorów, poza tym w tej szafie jest kilka kolorów, których nie było w SP (np. Lady Like właśnie), ale i tak szkoda że tak mało. Żałuję, że nie było jesiennej kolekcji i powoli wraca do mnie myśl zakupu kostki z miniaturkami.

Poza tym wczoraj rozmawiałam z szefem i cofnął wysłanie mnie na bezrobocie zdąrzyłam się co prawda nacieszyć tylko kilka godzin do czasu aż poszłam do kadr i okazało się, że nie wiadomo w jakiej formie mnie zatrudnić skoro dalej nie można dać mi normalnej umowy. No ale mam nadzieję, że coś tam wymyślą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:43   #1185
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej!

Przede wszystkim gratuluję Isie, Ice i Em Same dobre wiadomości

Ja byłam między innymi na grzybach pod Warszawą - cudowny relaks, tylko rano było strasznie zimno, ale nazbierałam trochę, zrobiłam zupę z maślaków i prawdziwków i dużo ususzyłam...
A jutro mam usg, strasznie bym już chciała znać płeć, ciekawe, czy się uda

Kosmetycznie mam tyle zachcianek, że jestem sobą przestraszona Na razie zrobiłam zamówienie w Gemini - zamówiłam w piątek, kurier był już wczoraj u mnie, więc całkiem niezły czas, nastawiałam się na dużo dłużej. Ogólnie jestem zadowolona (policzyłam sobie, że w ziko zapłaciłabym ok 90 zł więcej, a to i tak tania apteka), ale jeśli chodzi o próbki są beznadziejni Poprosiłam o konkretne rzeczy (w sensie firm i działania kosmetyków), a dostałam próbkę emolium i avy do wybielania skóry - to już sobie mogli darować próbki w ogóle No ale przynajmniej zaoszczędziłam więc pewnie będę do nich wracać.

Kuszą mnie strasznie jakieś nowe kosmetyki do włosów, ale na razie dzielnie się opieram I pewnie nie wytrzymam i kupię jakieś ubrania ciążowe, bo drażni mnie to, że chodzę ciągle w legginsach i 6 tych samych bluzkach (no może trochę przesadzam).
A i byłam w hurtowni (Oleńka) i kupiłam ciepłe skarpetki - z reniferami i nawet jedne z choinkami Stwierdziłam, że skoro będę w grudniu uziemiona w domu, to muszę mieć chociaż super skarpetki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zaczął mi się też podobać Sew Psyched ale potem zobaczyłam to zdjęcie: http://www.taratempleton.co.uk/wp-co...ew-psyched.jpg czy wam też ta ręka wygląda ciut... niezdrowo?
okropne!
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Tyle ich masz? Ale super! Ja dziś kupiłam 3 zimowe (cudne ) + Dragon Fruit, który chodził za mną od dawna
Nina, na pewno dasz sobie radę z pisaniem pracy, choć terminy wymyślili Wam bezsensowne... Właśnie widziałam te nowe zapachy, coś czuję, że jednak nie dojdzieta inna kolekacja, o której mówił mi właściciel sklepu - a szkoda, bo liczyłam na te czekoladowe pączki Muszę się w przyszłym tygodniu do nich wybrać i kupić kilka wosków, bo ostatnio sporo ich palę...
I chyba nie pisałam - kupiłam tydzień temu 2 świece w BBW - Spice i Bellini Cafe - na razie palę Spice i nie jestem zachwycona - dosyć długo czuję zapach palonego zwykłego wosku i knota a nie to co powinnam - dopiero później zaczyna się ładny zapach... Więc to raczej mój ostatni zakup świec u nich - zostanę przy olejkach i wtyczkach do kontaktu. No i oczywiście woskach YC
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 12:49   #1186
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Przede wszystkim gratuluję Isie, Ice i Em Same dobre wiadomości
E u mnie to na razie były same złe, a z tą nową to jeszcze nie wiadomo co to będzie.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A jutro mam usg, strasznie bym już chciała znać płeć, ciekawe, czy się uda
Trzymam kciuki, żeby maleństwo pokazało się w pełnej okazałości i żeby było już wiadomo. Mam nadzieję, że się pochwalisz.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kosmetycznie mam tyle zachcianek, że jestem sobą przestraszona Na razie zrobiłam zamówienie w Gemini - zamówiłam w piątek, kurier był już wczoraj u mnie, więc całkiem niezły czas, nastawiałam się na dużo dłużej. Ogólnie jestem zadowolona (policzyłam sobie, że w ziko zapłaciłabym ok 90 zł więcej, a to i tak tania apteka), ale jeśli chodzi o próbki są beznadziejni Poprosiłam o konkretne rzeczy (w sensie firm i działania kosmetyków), a dostałam próbkę emolium i avy do wybielania skóry - to już sobie mogli darować próbki w ogóle No ale przynajmniej zaoszczędziłam więc pewnie będę do nich wracać.
Całe Gemini, też ostatnio jak zamawiałysmy z rzyrafką to wymieniłam w uwagach jakiego rodzaju próbki byśmy chciały zobaczyć, to nie było ani jednej tego typu i prawie same Ziaje i Pharmacerisy z tego co pamięta, w dodatku w szczątkowych ilościach.
A co wzięłaś? To co pisałaś kiedyś?

Ja idę dzisiaj kupić sobie okna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:08   #1187
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno się uda ciekawe czy faktycznie czyta, bo z mojego doświadczenia wynika, że zazwyczaj czytają tylko spis treści i bibliografię.
Poprzedni promotor mówił, że skupiają się na wstępie i zakończeniu, więc to one powinny być najlepsze, ale szczerze - nie mam pojęcia jak to jest..
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na otwarciu Hebe, tłum dziki, nie lubię takich warunków. Ale kupiłam micel Tołpa i 3 Essiaki - Lady Like, Sew Psyched i Thigh High. Znowu mi się podoba dużo kolorów, poza tym w tej szafie jest kilka kolorów, których nie było w SP (np. Lady Like właśnie), ale i tak szkoda że tak mało. Żałuję, że nie było jesiennej kolekcji i powoli wraca do mnie myśl zakupu kostki z miniaturkami.

Poza tym wczoraj rozmawiałam z szefem i cofnął wysłanie mnie na bezrobocie zdąrzyłam się co prawda nacieszyć tylko kilka godzin do czasu aż poszłam do kadr i okazało się, że nie wiadomo w jakiej formie mnie zatrudnić skoro dalej nie można dać mi normalnej umowy. No ale mam nadzieję, że coś tam wymyślą.
Lady Lake jest piękny! uwielbiam go

No to już dobrze rokuje na pewno coś wymyślą, żeby Cię zostawić
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja byłam między innymi na grzybach pod Warszawą - cudowny relaks, tylko rano było strasznie zimno, ale nazbierałam trochę, zrobiłam zupę z maślaków i prawdziwków i dużo ususzyłam...
A jutro mam usg, strasznie bym już chciała znać płeć, ciekawe, czy się uda
Moi rodzice byli dwa tygodnie temu, piękne grzyby są w tym roku ale to było wtedy, kiedy ta mała dziewczynka się zatruła i jakoś bałam się jeść.. reszta czeka zamrożona

oby w końcu było wiadomo
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nina, na pewno dasz sobie radę z pisaniem pracy, choć terminy wymyślili Wam bezsensowne... Właśnie widziałam te nowe zapachy, coś czuję, że jednak nie dojdzieta inna kolekacja, o której mówił mi właściciel sklepu - a szkoda, bo liczyłam na te czekoladowe pączki Muszę się w przyszłym tygodniu do nich wybrać i kupić kilka wosków, bo ostatnio sporo ich palę...
I chyba nie pisałam - kupiłam tydzień temu 2 świece w BBW - Spice i Bellini Cafe - na razie palę Spice i nie jestem zachwycona - dosyć długo czuję zapach palonego zwykłego wosku i knota a nie to co powinnam - dopiero później zaczyna się ładny zapach... Więc to raczej mój ostatni zakup świec u nich - zostanę przy olejkach i wtyczkach do kontaktu. No i oczywiście woskach YC
Dziękuję za wiarę we mnie
Ja ciągle liczę, że dojdzie ale te zimowe też fajne - teraz żałuję, że nie wzięłam Christmas Memories, bo podobno podczas palenia pachnie perfumami Opium

Dobrze, że ostrzegasz przed BBW - kiedyś chciałam kupić
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja idę dzisiaj kupić sobie okna.
Super! To już chyba dużo macie zrobione?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-10-09 o 13:10
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 13:43   #1188
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Poprzedni promotor mówił, że skupiają się na wstępie i zakończeniu, więc to one powinny być najlepsze, ale szczerze - nie mam pojęcia jak to jest..
To przynajmniej był w miarę szczery moi obaj twierdzili, że twardo czytają, a nie czytali.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Lady Lake jest piękny! uwielbiam go
No jest wahałam się, czy go brać, ale pomalowałam wczoraj paznokcie i siedzę i się wgapiam co chwilę.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
No to już dobrze rokuje na pewno coś wymyślą, żeby Cię zostawić
Oby, bo już mi nadzieję zrobili

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja ciągle liczę, że dojdzie ale te zimowe też fajne - teraz żałuję, że nie wzięłam Christmas Memories, bo podobno podczas palenia pachnie perfumami Opium
Do tej pory nie kusiły mnie te wasze woski.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Super! To już chyba dużo macie zrobione?
No, czekamy na dekarzy, ale coś nie mogą dotrzeć na naszą budowę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 19:14   #1189
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)



kochanie dziękuję za gratulacje
Mam nadzieję, że już się teraz dowiesz jaka jest płeć dzieciaczka

ice no to super, że jednak w firmie myślą o Tobie w dalszej perspektywnie. Trzymam kciuki za dalszy rozwój sytuacji

Ninuś i za Ciebie też trzymam żeby pisanie szło Ci sprawnie


Zrobiłam właśnie listę zakupów kosmetycznych, bo mi się parę rzeczy kończy. Przede wszystkim potrzebuję nową czarną kredkę do oczu i kolejną butelkę sprayu do włosów Green Pharmacy. Jeszcze jakaś odżywka by się też przydała i żel pod prysznic. Niedługo też będę mogła wreszcie kupić jakiś balsam do ciała. Przez te testy balsamów Dove wszystkie napoczęte smarowidła odstawiłam i chcę teraz jak najszybciej zużyć je, żeby kupić coś nowego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 08:42   #1190
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja to sobie jeszcze bardzo długo żadnego smarowidła do ciała nie kupię, a kuszą mnie okropnie masła Green Pharmacy. Mam teraz 3 otwarte balsamy (w tym 2 Dove) i chyba 5 w zapasach, a smaruję w zasadzie tylko nogi, więc nie wiem kiedy ja to wykończę.

No i nie zamówiliśmy okien. Co więcej wróciliśmy do punktu wyjścia z nimi.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 12:31   #1191
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
E u mnie to na razie były same złe, a z tą nową to jeszcze nie wiadomo co to będzie.
[...]
A co wzięłaś? To co pisałaś kiedyś?
Oj, przepraszam, mózg mi słabo działa Ale i tak trzymam kciuki, żeby coś wymyślili z tą umową, w każdym razie widzą, że jesteś im potrzebna

Wzięłam to co pisałam (czyli same niezbędniki) plus krem pod oczy Avene.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Moi rodzice byli dwa tygodnie temu, piękne grzyby są w tym roku ale to było wtedy, kiedy ta mała dziewczynka się zatruła i jakoś bałam się jeść.. reszta czeka zamrożona

Ja ciągle liczę, że dojdzie ale te zimowe też fajne - teraz żałuję, że nie wzięłam Christmas Memories, bo podobno podczas palenia pachnie perfumami Opium

Dobrze, że ostrzegasz przed BBW - kiedyś chciałam kupić
Ale ta dziewczynka zatruła się sromotnikowcem - którego można pomylić tylko z kanią. Ja zbieram zawsze podgrzybki, prawdziwki i maślaki, których nie da się pomylić z niczym innym (jak się wie, jak wyglądają - a prawdziwki dodatkowo sprawdzam jak smakują, bo "szatany" są gorzkie i rzeczywiście podobne). Kanie za każdym razem sprawdzam z atlasem a innych grzybów się boję, bo nie znam... Swoją drogą to straszne, że co roku ludzie trują własne dzieci przez głupotę - a przecież tak naprawdę dzieciom w ogóle nie powinno się dawać grzybów...

Właśnie Christmas memories chciałam kupić, ale na razie nie wąchałam

Wiesz, może to tylko ta świeca - mam jeszcze francuską bagietkę i nie ma z nią problemu. Ale nie zmienia to faktu, że lepsze są YC wg mnie. I tak wszystkie swoje 3 BBW kupowałam za połowę cenę, co robi się ostatecznie znośne, ale normalna cena jest moim zdaniem nie do przyjęcia
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Przez te testy balsamów Dove wszystkie napoczęte smarowidła odstawiłam i chcę teraz jak najszybciej zużyć je, żeby kupić coś nowego
Ja też pilnie zużywam, kończy mi się masło tbs i otwarte mam tylko 2 balsamy, więc może za miesiąc będę mogła coś kupić
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zamówiliśmy okien. Co więcej wróciliśmy do punktu wyjścia z nimi.
Jednak kupowaniem kosmetyków jest dużo łatwiejsze



Dziękuję wszystkim za kciuki Pani powiedziała, że to dziewczynka Co prawda ja na ekranie nie rozpoznałam nic, ale muszę jej wierzyć Najważniejsze, że wszystko jest dobrze i ma dobrą wagę, bo przez to, że ostatnio schudłam, bałam się, że to mogło mieć wpływ na dziecko - na szczęście nie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 14:56   #1192
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za kciuki Pani powiedziała, że to dziewczynka Co prawda ja na ekranie nie rozpoznałam nic, ale muszę jej wierzyć Najważniejsze, że wszystko jest dobrze i ma dobrą wagę, bo przez to, że ostatnio schudłam, bałam się, że to mogło mieć wpływ na dziecko - na szczęście nie
a nie mówiłam, że będzie dziewczynka? gratulacje, bardzo się cieszę
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2013-10-10 o 14:58
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:01   #1193
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie
Gratuluje dziewczynki u mnie prawdopodobnie chłopczyk.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:10   #1194
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale i tak trzymam kciuki, żeby coś wymyślili z tą umową, w każdym razie widzą, że jesteś im potrzebna
Niemniej są wciąz bezduszną korporacją, która zjada swoje dzieci. No ale nic, zobaczymy, mam nadzieję, że się nie przeciągnie za długo ten stan niepewności. Zwłaszcza że nie mam umowy chwilowo.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Wzięłam to co pisałam (czyli same niezbędniki) plus krem pod oczy Avene.
No a jak zamówienia apteczne są wyłącznie od niezbędników.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Jednak kupowaniem kosmetyków jest dużo łatwiejsze
Oj tak kupowanie wszystkiego jest łatwiejsze.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za kciuki Pani powiedziała, że to dziewczynka Co prawda ja na ekranie nie rozpoznałam nic, ale muszę jej wierzyć Najważniejsze, że wszystko jest dobrze i ma dobrą wagę, bo przez to, że ostatnio schudłam, bałam się, że to mogło mieć wpływ na dziecko - na szczęście nie
Gratuluję dziewczynki będzie mała kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a nie mówiłam, że będzie dziewczynka? gratulacje, bardzo się cieszę
A Ty koleżanko gdzie się podziewasz?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie
Gratuluje dziewczynki u mnie prawdopodobnie chłopczyk.
Gratuluję chłopczyka zatem
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:22   #1195
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

ice, bardzo się cieszę, że jednak zostaniesz w firmie jeszcze trochę, świetna wiadomość.

kochanie, gratuluję i zazdroszczę!!!!

Hosenka, a Ty wciąż musisz leżeć w domu?

U mnie wszystko idzie w dobrym kierunku, od wczoraj mamy internet, więc wkrótce już wszystko będzie "jak w domu".
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-10-10 o 15:25
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:36   #1196
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Em: no ja dalej na chorobowym i tak już zostaje. Funkcjonuję już bardziej normalnie, ale dalej dużo leżę i dalej nie wolno mi nic męczącego robić.
Dzisiaj rano tak mi się macica postawiła (była twarda jak kamień plus miała kształt szpica), że zadzwoniłam do gina, bo bałam się czy z szyjką wszystko ok (takie stawianie może powodować rozwarcie szyjki). Pojechalam na IP, bo akurat był w szpitalu, zbadał mnie i na szczęście ok wszystko. Mam dalej brać 4-5 magnezy i dodatkowo 2 nospy. Dla pewności więcej leżę i nic nie robię. Za tydzień normalna umówiona wizyta, więc pewnie dokładniej przyjrzy się szyjce i macicy na usg.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:47   #1197
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Wyobrażam sobie, jak musisz się nudzić, no ale najważniejsze, żeby wszystko było dobrze z dzieckiem.

Edytuję post, bo chyba trochę zbyt prywatnie się zrobiło, w każdym razie w pracy dostałam nowe obowiązki i mam nadzieję, że się sprawdzę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-10-10 o 16:06
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 15:48   #1198
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Do tej pory nie kusiły mnie te wasze woski.
Warto powąchać
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ninuś i za Ciebie też trzymam żeby pisanie szło Ci sprawnie
[/COLOR]
Dzięki
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No i nie zamówiliśmy okien. Co więcej wróciliśmy do punktu wyjścia z nimi.
Oj, coś było z nimi nie tak? Czy po prostu trudny wybór?
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale ta dziewczynka zatruła się sromotnikowcem - którego można pomylić tylko z kanią. Ja zbieram zawsze podgrzybki, prawdziwki i maślaki, których nie da się pomylić z niczym innym (jak się wie, jak wyglądają - a prawdziwki dodatkowo sprawdzam jak smakują, bo "szatany" są gorzkie i rzeczywiście podobne). Kanie za każdym razem sprawdzam z atlasem a innych grzybów się boję, bo nie znam... Swoją drogą to straszne, że co roku ludzie trują własne dzieci przez głupotę - a przecież tak naprawdę dzieciom w ogóle nie powinno się dawać grzybów...
U mnie też zbierali maślaki i prawdziwki - podobno gąbczaste spody kapeluszy oznaczają, że grzyb nie jest śmiertelnie trujący, można mieć tylko jakieś sensacje żołądkowe, ale mimo to trafili w zły okres i się bałam zwłaszcza jak się dowiedziałam, że nawet kurki też mają swój trujący odpowiednik - zawsze myślałam, że to taki pewniak wśród grzybów, a jednak nie..
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Właśnie Christmas memories chciałam kupić, ale na razie nie wąchałam
Ja wczoraj byłam w tym sklepie w przejściu pod Marriottem - kupiłam 14 nowych wosków (4 z promocji: 2 wiśnie i 2 cynamony) i dobrałam 10, bo wychodziły po 4,80 za sztukę niektóre wzięłam na zapas - jak te świąteczne ciastkowe CM też kupiłam - czuć mocne przyprawy, ma potencjał być Opium topniejąc
Pan dał mi do powąchania świecę o zapachu bekonu - okropny znaczy fajny, wiernie odwzorowany, ale mimo wszystko to gruba przesada..
pokazał mi też nowości na wiosnę - większość to kwiaty w załączniku te zapachy
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za kciuki Pani powiedziała, że to dziewczynka Co prawda ja na ekranie nie rozpoznałam nic, ale muszę jej wierzyć Najważniejsze, że wszystko jest dobrze i ma dobrą wagę, bo przez to, że ostatnio schudłam, bałam się, że to mogło mieć wpływ na dziecko - na szczęście nie
Aaa! Będzie wizażanka Gratuluję
A Hosence gratuluję chłopca

Em, gratuluję a czym się zajmujesz? a TŻ na pewno coś znajdzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yc2014.jpg (70,4 KB, 23 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-10-10 o 15:50
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 16:10   #1199
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Ale wspaniała jesień za oknem

kochanie a jednak dziewczynka! Gratulacje
Hosenko a Tobie gratuluję chłopca Domyślam się, że takie siedzenie i wymuszone nicnierobienie musi być ciężkie do zniesienia, ale ważne, że wszystko z maluchem w porządku

emuś ode mnie też gratulacje!
I trzymam kciuki za Twojego TŻ żeby szybko coś znalazł


A ja dziś oficjalnie podpisałam umowę o pracę. Na początek na 2 lata, bo taką dostają wszyscy nowi pracownicy u nas
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 16:16   #1200
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ale mamy ostatnio dużo newsów na wątku. isa, to naprawdę świetnie, że tak dobrze Ci się ułożyło no i umowa o pracę (nawet na czas określony) to z tego co widzę ostatnio ciężka do zdobycia rzecz, więc tym bardziej fajnie, że Twój pracodawca się na to zdecydował.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.