makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-05, 18:49   #4891
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jakie są koszty takiego zabiegu i ile zabiegów jest potrzebnych? Czy zabieg usuwa wszystko czy coś jednak nawet minimalnie pozostaje?
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 20:31   #4892
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Jakie są koszty takiego zabiegu i ile zabiegów jest potrzebnych? Czy zabieg usuwa wszystko czy coś jednak nawet minimalnie pozostaje?
Zapytam się jej i jak coś się dowiem to napiszę
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 21:56   #4893
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja pytałam w Estederm cena 800 za jeden zabieg. Gdzie indziej pytałam gdzieś al Ken w Warszawie koszt koło 300 za zabieg ale nie pamiętam. Jest chyba jakaś różnica w tych laserach ale nie wiem jaka i dlaczego są takie zróżnicowane ceny
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:11   #4894
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Jakie są koszty takiego zabiegu i ile zabiegów jest potrzebnych? Czy zabieg usuwa wszystko czy coś jednak nawet minimalnie pozostaje?
Moja znajoma usuwa laserem nieudany makijaż brwi. Cena- 200 zł za jeden zabieg (Wrocław). Miała już 4-5 (z tego co pamiętam co 6 tygodni) i powiem tak: brwi są dużo jaśniejsze i pojawiają się prześwity. Powiedziano jej, że jeszcze około 3 zabiegów i brwi będa na tyle jasne, że będzie je można poprawić.

Dlatego warto wydać więcej, wyczekać termin do profesjonalistki i mieć ładne brwi niż potem "bawić się" w lasery.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 19:43   #4895
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć! Mam pytanie, może niezbyt w temacie - kto może szkolić z wykonywania makijażu permanentnego?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 11:09   #4896
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dość długo mi zajęło przeczytanie wszystkich postów i zaczyna mnie przerażać fakt, że zapisałam się już na permanentny brwi metodą Microblading. Coprawda u Pani Urszuli Ifkowicz, a nie doczytałam się złych opinii na jej temat na forum. Czy może ktoś mi powiedzieć cokolwiek o jej pracach?
Podobno ona robi szkolenia.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:18   #4897
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny- ja nie wiem kto mógł sie zdecydowac na zrobienie makijazu permanentnego u tej Pani widząc M. Sablewska ze swoimi gorylowatymi brwiami

Do Allure Sensuelle - generalnie patrzac na Twoj makijaż to kształt masz wyjatkowo dobrze dobrany.
Po pół roku makijaż wyjasnieje Ci jeszcze bardziej .Do tego czasu dałabym sobie spokój z laserem i zdecydowałabym się :
-zrobić kamuflaż (rozjaśnić barwnik) i dodac troche brązu.
-kupic sobie revitalash eyebrow i wyhodować swoje włoski w miejscach ,gdzie ich brakuje.
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 23:00   #4898
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kamuflaż miała mi zrobić pani Magda ale nie zrobiła bo stwierdziła że będzie to źle wyglądało. Ja się boję w tym grzebać i wolę zostawić to tak jak jest w nadziei że zejdzie po roku góra dwóch. Chociaż mam taką myśl że będzie problem i nie zejdzie bo wydaje mi się to głęboko
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 15:51   #4899
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jak czytam wasze przygody to zaczynam się zastanawiać czy permenentny to dobry pomysł...
chce zrobic sobie na usta, ale nigdzie w sieci nie znalalazłam zdjęć makijażu permenentnego ust, który byłby zrobiony jasnym barwnikiem.
Chodzi mi o taki koralowo beżowawy delikatny odcien (jestem blondynka o jasnej karnacji i jasnej oprawie oczu).
Wiecie może czy to realne?czy takie jasne barwniki w ogóle sie stosuje?
chodzi mi o taki kolor:
http://static.wix.com/media/b32b3a_d...d7f106304e.jpg

trochę jasniejszy niz tu:
http://www.beautybusinessnews.com/wp...don-dunja2.jpg

edit:
http://www.szwedogroup.eu/pigmenty_d...anentnego.html
wlasnie znzalazłam wykaz barwników wiec jakby zmieszac toffi z rozjasniajacym alabaster i dodac ociupinke paris to by wyszedl fajny kolor tylko pytanie czy kosmetyczki maja faktycznie doswiadczenie w nakladaniu jasnych pigmentów na usta :/ fajnie byłoby zobaczyc foto ust faktycznego rezultatu.

ktos cos?

Edytowane przez obywatelka planety Ziemia
Czas edycji: 2015-11-10 o 16:03
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:05   #4900
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez obywatelka planety Ziemia Pokaż wiadomość
Jak czytam wasze przygody to zaczynam się zastanawiać czy permenentny to dobry pomysł...
chce zrobic sobie na usta, ale nigdzie w sieci nie znalalazłam zdjęć makijażu permenentnego ust, który byłby zrobiony jasnym barwnikiem.
Chodzi mi o taki koralowo beżowawy delikatny odcien (jestem blondynka o jasnej karnacji i jasnej oprawie oczu).
Wiecie może czy to realne?czy takie jasne barwniki w ogóle sie stosuje?
chodzi mi o taki kolor:
http://static.wix.com/media/b32b3a_d...d7f106304e.jpg

trochę jasniejszy niz tu:
http://www.beautybusinessnews.com/wp...don-dunja2.jpg

edit:
http://www.szwedogroup.eu/pigmenty_d...anentnego.html
wlasnie znzalazłam wykaz barwników wiec jakby zmieszac toffi z rozjasniajacym alabaster i dodac ociupinke paris to by wyszedl fajny kolor tylko pytanie czy kosmetyczki maja faktycznie doswiadczenie w nakladaniu jasnych pigmentów na usta :/ fajnie byłoby zobaczyc foto ust faktycznego rezultatu.

ktos cos?
Ja tez czaje siena usta, na metoda 3d albo cieniowanie albo wypelnienie. Znalazlam dwie dziewczyny z Krk, ktore wykonuja prywatnie za 450 zl. Widzialam prace - b. ladne.
Dokladnie to o czym piszesz, naturalne, lekko rozowe, nude, no jednym slowem - koloru naturalnego barwnika ust. Wrzuce zdjecia albo wysle Ci na priv jak wyjde z pracy
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 16:19   #4901
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

to wrzuc koniecznie

o taki efekt mi chodzi:
http://www.bodyandsoleuk.co.uk/page/...ent-make-up/31
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 23:21   #4902
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
makijaż permanentny- ZBIORCZY

Napisałam maila do Blanki i wysłałam jej tez zdjęcie moich brwi i spytałam co proponuje z tym zrobic.
Biorę sie za ta sprawę bo nie moge patrzeć na to co mam na twarzy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2015-11-10 o 23:22
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:04   #4903
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Khaleesi ciekawa jestem czy uda Ci się choć otrzymać zwrot za ten makijaż. Mówiłaś że nawet pójdziesz z tym do sądu jestem ciekawa sytuacji czy uda Ci się cokolwiek załatwić. Napisz jej wprost że prosisz o zwrot pieniędzy bo teraz jak jej piszesz co ona ma zamiar z tym zrobić to ona może napisać że poprawiać nie wiadomo do kiedy. Postaw konkretny warunek zwrot za nieudany makijaż i zobaczysz co Ci odpowie.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 17:13   #4904
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ona zaproponowała poprawkę, ale ja nie wyobrażam sobie isc do tej kobiety, wykonując ten makijaż musiała widzieć ze cos jest nie tak, na poprawce tez nic z tym nie zrobiła i mnie tak wypuściła. W przyszłym tyg pojde do albo do Magdy bogulak albo do shrleya i zapytam jak i za ile da sie to poprawić, a potem jeszcze do federacji konsumentów zapytać co moge w tej sprawie. Jak mówiłam nie interesuje mnie sam zwrot kosztów za makijaż bo to jedynie 800zl a nie pokryje to kosztów "naprawy".


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 19:23   #4905
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
. Wrzuce zdjecia albo wysle Ci na priv jak wyjde z pracy
nie trzymaj w czekaniu, zlituj sie kochana
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:30   #4906
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Khalessi ale przecież musisz do niej wystąpić o zwrot najpierw pieniędzy i porozmawiać z nią o zwrocie kosztów. W ogóle to co mówisz jest nie po kolei bo jeszcze babka Ci nie odmówiła zwrotu a ty do rzecznika uderzasz? Najpierw zwróć się do niej jak najszybciej z prośbą zwrotu pieniędzy a później jak Ci odda to powiedz że chcesz żeby pokryła koszty usunięcia. Jak dostaniesz zwrot za sam makijaż to się w ogóle ciesz bo ciężko będzie Ci nawet to uzyskać. Rzecznik z tym nic nie zrobi, poradzą Ci tylko wysyłać do niej pisma a później do sądu ew, ale musisz zapłacić koszty sądowe. Radzę dogadaj się z nią bo rzecznik to tylko instytucja która Tobie nie pomoże. Sama mnie namawiałaś i mówiłaś że powinnam się zwrócić do kosmetyczki o pokrycie kosztów usunięcia, a dlaczego sama nie powiesz swojej żeby oddała Ci pieniądze? Najpierw to Ty jej powiedz że ma Ci oddać pieniądze bo zanim tego nie zrobisz to po co Ci rzecznik czy sąd skoro babka nawet nie wie o Twoim roszczeniu do niej.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

I nie wiem czy to jest jedyne 800 złotych, ja na brak pieniędzy nie narzekam ale nawet dla mnie 800 złotych do dużo. Też pisałaś dopiero że nie masz pieniędzy na poprawienie tego i 800 to dla Ciebie mało? Nie rozumiem Ciebie.Te 800 złotych to Twoje pieniądze i nie ważne czy to dużo czy mało to Twoje pieniądze i uważam że dawanie komuś pieniędzy za fuszerę jest po prostu bez sensu. Znany jest mi wyrok sądu gdzie babka wygrała z salonem gdzie wykonali jej makijaż permanentny, ale oni ją oszpecili. Ona miała to ohydne i to było naprawdę widać. U Ciebie nie jest to oszpecające jest to po prostu niefachowe i naprawdę myślę że ciężko by było udowadniać kwestię samej estetyki. Może na żywo masz co innego na myśli ale na zdjęciu nie wygląda to tak źle więc uważam że lepiej się z nią dogadaj ugodowo i bądź zadowolona nawet ze zwrotu tych 800 złotych bo za to możesz wiele zrobić z brwiami choćby poprawić u kogoś innego

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Khaleesi czy możesz zrobić tak blisko zdjęcie swojej brwi jak ja? Najlepiej niech ktoś Tobie zrobi z lampą to wtedy zobaczymy czy kolor pasuje do Twoich naturalnych, bo pisałaś że masz źle dobrany barwnik ale na zdjęciu jest naprawdę dobrze.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Dziś dzwoniłam na al ken tam mają podobno jakiś dobry laser pakiet 4 zabiegów laserem 2040 złotych moim zdaniem drogo ale mówią że nie ma mowy o bliznach

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

A pojedynczy zabieg u nich chyba 600 złotych w pakiecie taniej, ja na razie się nie zdecyduję ale już się rozglądam za najlepszym miejscem do usunięcia. Jeśli ma ktoś do polecenia dobry laser w warszawie to chętnie się dowiem.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 22:32   #4907
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Allure, ja z kolei mam wątpliwości czy u Ciebie jest tak źle. Kolor masz pewnie źle dobrany i widać tam grube kreski, ale kształt wygląda na ładny. Albo może się doszukuję, bo jak patrzę na prace Magdy na fejsie, to są śliczne, tak chciałam u niej zrobić Czy mogłabyś zrobić takie zdjęcie jak Khaleesi na wprost czy nie za bardzo? Albo chociaż przesłać na priv?

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2015-11-12 o 22:33
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 23:44   #4908
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

U mnie gdyby nie wyszły czarne to wyglądały by dobrze ale i tak uważam że makijaż permanentny to głupota. Nie chcę robić takiego zdjęcia bo jednak całe oczy to już duży zarys twarzy a ja nie chcę pokazywać swoich zdjęć publicznie gdzie widać twarz, uważam że sama brew jest wystarczającym dowodem że coś nie gra. Będą oczywiście takie osoby którym się to podoba i wtedy mogą iść na taki makijaż nawet do tej pani. Szkoda mówić tym bardziej że mam zdjęcia sprzed i w ogóle nie ma co tego nawet komentować. Po co ja to robiłam to nie wiem. U Ciebie może wyjdzie ładnie.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Pani Magda nie ma sama makijażu permanentnego i to już daje do myślenia. Malowało mnie kilka makijażystek jedna bardziej znana to dziewczyna która ma profil na fejsie ,, kolorowe kredki'' Żadna z makijażystek z których ja usług makijażu okazjonalnego korzystałam nie miałam makijażu permanentnego. A ta dziewczyna z ,, kolorowych kredek '' mi odradzała zawsze ten makijaż i zawsze chwaliła że mam piękne brwi. Źle że jej nie posłuchałam bo naprawdę jak teraz patrzę na zdjęcia gdzie jestem przez nią umalowana to mam przepiękne brwi bez makijażu permanentnego. Każdy ma inną estetykę komuś się podobają moja brwi a komuś nie. Jeżeli każdy mi powiedział że jest źle to czy uważasz że może być dobrze? Nikt nie pochwalił a każdy ocenił negatywnie na zasadzie zmyj to. Wiesz kiedy zabieg jest dobrze wykonany? Kiedy dostajesz komplementy na zasadzie że fajnie wyglądasz, albo masz ładne paznokcie ładnie pomalowane, fajne rzęsy czy brwi. Albo czasem nie ma wcale komplementów bo po prostu nikt się nie zachwyca bo nie ma czym. Ale jak wszyscy mówią że jest źle i Ty sama to wiesz to już znaczy że jest fuszera i nie ma o czym w ogóle mówić. Ale ja oczywiście rozumiem że chcesz iść do Magdy i sprawdzić na sobie, mnie też odradzali makijaż a jednak zrobiłam co uważałam, mnie się nie udało może uda się Tobie.
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 07:48   #4909
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Pełne wypełnienie (poza środkiem), jak wyżebram jakieś zdjecia to wrzucę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12140673_1017946291561319_1238117558964452473_n.jpg (182,8 KB, 123 załadowań)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 09:01   #4910
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Pełne wypełnienie (poza środkiem), jak wyżebram jakieś zdjecia to wrzucę.
No tak, ale najważniejsze - jak to wygląda po wygojeniu?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:30   #4911
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie wiem... muszę zapytać o zdjęcia. Póki co odstawiłam w czasie pomysł permanentnego (kasa).
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 13:51   #4912
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nie pamietam ,ktora z Was pytala o Sharleya.Wstawiam fotkę z mp ust kontur z cieniem-kolor naturalny dobrala mi P. Maciejewska.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151113_082427-1-1.jpg (467,9 KB, 128 załadowań)
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:00   #4913
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Nie pamietam ,ktora z Was pytala o Sharleya.Wstawiam fotkę z mp ust kontur z cieniem-kolor naturalny dobrala mi P. Maciejewska.
właśnie się zakochałam.
Co to ten Sharley? Gdzie robiłaś? Ile płaciłaś i czemu masz takie piękne usta
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:08   #4914
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A podziekował ....
Sharley to gabinet kosmetyczny w Wawie-jak ogladalas taki program "Metamorfozy" to tam zazwyczaj je robili.
Koszt to wg cennika miedzy 700zl a 1200 zl , ale ja nie robie pelnego wypelnienia ust tylko takie cieniowanie z konturem.
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:34   #4915
AllureSensuelle
Raczkowanie
 
Avatar AllureSensuelle
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 190
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja z kolei umówiłam się na konsultację w sprawie usunięcia makijażu brwi. To jest gabinet wyspa urody na rudzkiej, czy ktoś tam usuwał makijaż i może mi powiedzieć czy jest zadowolony?
AllureSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 14:52   #4916
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
A podziekował ....
Sharley to gabinet kosmetyczny w Wawie-jak ogladalas taki program "Metamorfozy" to tam zazwyczaj je robili.
Koszt to wg cennika miedzy 700zl a 1200 zl , ale ja nie robie pelnego wypelnienia ust tylko takie cieniowanie z konturem.
A masz gdzies zdjecie przed makijazem? I czy powiekszalas usta wypelniaczami?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 16:42   #4917
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dagrmararose 2000
Nie wypełniam kwasami. Na razie
Mam tylko powiększony kontur makijażem permanentnym o 2 mm ponad obrys górnej wargi, a dolna zawsze była spora więc jest po linii.Poniżej fotka przed-w uśmiechu więc trochę węższe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140524_103731-1-1.jpg (20,0 KB, 123 załadowań)

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2015-11-13 o 16:43
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 16:57   #4918
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny! Chcę sobie zrobić makijaż permanentny brwi, ale ciągle szukam dobrego salonu w okolicy z przystępną ceną.. Co sądzicie o tych pracach? Przyznaję, że jestem zielona w temacie i dopiero szukam informacji.. https://www.facebook.com/Kraina-Pi%C...46302/?fref=ts Pozdrawiam
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:22   #4919
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Dagrmararose 2000
Nie wypełniam kwasami. Na razie
Mam tylko powiększony kontur makijażem permanentnym o 2 mm ponad obrys górnej wargi, a dolna zawsze była spora więc jest po linii.Poniżej fotka przed-w uśmiechu więc trochę węższe.
Rany zbankrutuje!
Możesz wysłać jeszcze jakieś po permanentnym, to jest nieco zamazane (piękne i tak!). Pokazałabym tej dziewczynie ode mnie.
Mnie pisano, że mam niesymetrie, ale w przypadku wyjechania poza kontur byłoby ryzyko, bo kolor mogłby schodzic nierownomiernie i cośtam coś... też chciałam optycznie powiększyc kreska
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."

Edytowane przez DagmaraRose2000
Czas edycji: 2015-11-13 o 17:28
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 17:43   #4920
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chcę sobie zrobić makijaż permanentny brwi, ale ciągle szukam dobrego salonu w okolicy z przystępną ceną.. Co sądzicie o tych pracach? Przyznaję, że jestem zielona w temacie i dopiero szukam informacji.. https://www.facebook.com/Kraina-Pi%C...46302/?fref=ts Pozdrawiam
NIE Podobają Ci się: https://www.facebook.com/14728127429...ype=3&theater?
Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Rany zbankrutuje!
Możesz wysłać jeszcze jakieś po permanentnym, to jest nieco zamazane (piękne i tak!). Pokazałabym tej dziewczynie ode mnie.
Mnie pisano, że mam niesymetrie, ale w przypadku wyjechania poza kontur byłoby ryzyko, bo kolor mogłby schodzic nierownomiernie i cośtam coś... też chciałam optycznie powiększyc kreska
Jak gdzieś mówią, że coś jest ryzykiem, to uciekać stamtąd
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.