makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-11, 20:55   #5101
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
to zdjęcia przed to akurat tez , jak zapuszczalam, zeby miała z czego zrobic kształt
tak to henna i regulacja aż takie jak na focie to nie byly
ale maga zmiana, dzis mial 2 korekte ostatnia poprawila po całosci
i jestem mega zadowolona
Ja w środę mam korektę, już się nie mogę doczekać
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 18:23   #5102
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny , dzisiaj mija mi już tydzień od makijazu brwi i kresek górnych. Kolor brwi lekko zbladł, na waciku były czarne kropki na początku, jakby się utleniał kolor. Ale strupków jak nie było tak nie ma, brwi mnie swędzą, ale nie widze strupków, może zbyt często je nawilżam? A może one były tylko takie malutkie, że ich nie zauwazyłam?
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-12, 20:18   #5103
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Te czarne kropki to własnie strupki. Jak swędzi to znaczy, ze się goi. Mnie swędziało niemiłosiernie.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 17:03   #5104
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Darkchocolate666
Za dwa dni bedzie juz dobrze.Opuchlizna zejdzie i strupki do tygodnia odpadna.
JA usta smarowałam olbrzymimi ilościami wazeliny.
A zęby lekko odpoczęły od szczoteczki w tym czasie
Opuchlizna zeszła mi po 3 dniach a strupki po 4 dniach. Kolor praktycznie się nie przyjął poza konturem i brzegami konturu...Ja myłam zęby cały czas, tylko rzadziej i nie tak dokładniej Najgorszy problem był z jedzeniem jak była opuchlizna, przed korektą zakupię sobie żarcie dla niemowlaków i będę je sączyć przez słomkę
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:58   #5105
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Opuchlizna zeszła mi po 3 dniach a strupki po 4 dniach. Kolor praktycznie się nie przyjął poza konturem i brzegami konturu...Ja myłam zęby cały czas, tylko rzadziej i nie tak dokładniej Najgorszy problem był z jedzeniem jak była opuchlizna, przed korektą zakupię sobie żarcie dla niemowlaków i będę je sączyć przez słomkę
Ojej to dziwne, ze tak Ci kolor zszedł. Może po korekcie będzie lepiej. Pokaż zdjęcia. Ciekawa jestem jak to wygląda. Sama myślałam o konturze.

Ja dziś byłam na korekcie. Kurcze chyba za pierwszy razem byłam bardzo zaaferowana, bo aż tak nie bolało. W sumie teraz też do wytrzymania, ale dopiero zauważyłam, że to jednak czuć.
Zagęściła mi Pani i kolorek ten sam, bo ładnie się przyjął. Teraz znowu gojenie, najgorsze to swędzenie.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 19:03   #5106
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny wklejam zdjecie moich brwi i kresek 9 dni po zabiegu. Z kresek juz chyba strupki zeszly bo przetarlam nawet plynem micelarnym i nic na waciku nie bylo. Ale na brwiach , pod najgruszymi wloskami wciaz sa strupki. Pani, u ktorej wykonywalam makijaz, nie kazala mi niczym tego smarowac, jedynie na noc Solcoscerylem, ale na forum czytalam, ze trzeba ciagle nawilzac, wiec tak robilam. Brwi zbladly juz o 50 %, mam nadzieje, ze wiecej juz kolor nie zejdzie.. Mowila, ze mam tlusta skore i nie wie jak barwnik sie przyjmie. Czyli na suchej skorze barwnik lepiej sie przyjmuje? Moze w takim razie lepiej nie nawilzac skoro mam tlusta skore? Sama juz nie wiem.. Po jakim czasie mozna zaczac sie juz malowac? Kreski juz chyba wygojone, czyli moge zaczac nakladac tusz, czy jeszcze za szybko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12571339_1015378975170960_1915102501_n.jpg (28,8 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12576131_1015378958504295_1277947860_n.jpg (31,3 KB, 206 załadowań)
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 19:07   #5107
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A tutaj brwi przed, jak widac kompeltny balagan byl z nimi, lewa wyzsza, prawa opadajaca, podniosla mi ją znacznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12463467_1009390705769787_340246039_n.jpg (9,1 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12468089_1009390695769788_1958815587_n.jpg (26,8 KB, 123 załadowań)
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 19:40   #5108
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam zdjecie moich brwi i kresek 9 dni po zabiegu. Z kresek juz chyba strupki zeszly bo przetarlam nawet plynem micelarnym i nic na waciku nie bylo. Ale na brwiach , pod najgruszymi wloskami wciaz sa strupki. Pani, u ktorej wykonywalam makijaz, nie kazala mi niczym tego smarowac, jedynie na noc Solcoscerylem, ale na forum czytalam, ze trzeba ciagle nawilzac, wiec tak robilam. Brwi zbladly juz o 50 %, mam nadzieje, ze wiecej juz kolor nie zejdzie.. Mowila, ze mam tlusta skore i nie wie jak barwnik sie przyjmie. Czyli na suchej skorze barwnik lepiej sie przyjmuje? Moze w takim razie lepiej nie nawilzac skoro mam tlusta skore? Sama juz nie wiem.. Po jakim czasie mozna zaczac sie juz malowac? Kreski juz chyba wygojone, czyli moge zaczac nakladac tusz, czy jeszcze za szybko?
fajnie wygladaja o wiele lepiej niż przed zrobieniem
a jaką metodą były robione?
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 19:45   #5109
eyercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 44
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Metodą cienia, byly zdecydowanie za krótkie, wiec mi je wyciagnela po wewnetrznej stronie bo konczyly sie prawie w polowie oka Wrzuce zdjecie, jak juz te strupki odleca pod najgrubszymi wloskami, moze tyle tam siedza bo maść tam dobrze nie dotarła, boje sie ze jeszcze bardziej zbledna, a od razu po makijazu byly naprawde ciemne, mam nadzieje, ze korekta to zalatwi..
eyercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 22:33   #5110
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eyercia Pokaż wiadomość
A tutaj brwi przed, jak widac kompeltny balagan byl z nimi, lewa wyzsza, prawa opadajaca, podniosla mi ją znacznie.
Rzeczywiście były ... nawet nie wiem jak to określić, chyba krzywe. Teraz całkiem inne są. Osobiście wolę cienkie kreseczki, ale Ty masz całkiem inną urodę i Ci pasują.

Mi mówiła Pani u której robiłam, że smarować tylko max 2 razy dziennie i to cienko, bo jak jest grubo cały czas to się rozlewa barwnik pod skórą podczas gojenia.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:24   #5111
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Ojej to dziwne, ze tak Ci kolor zszedł. Może po korekcie będzie lepiej. Pokaż zdjęcia. Ciekawa jestem jak to wygląda. Sama myślałam o konturze.

Ja dziś byłam na korekcie. Kurcze chyba za pierwszy razem byłam bardzo zaaferowana, bo aż tak nie bolało. W sumie teraz też do wytrzymania, ale dopiero zauważyłam, że to jednak czuć.
Zagęściła mi Pani i kolorek ten sam, bo ładnie się przyjął. Teraz znowu gojenie, najgorsze to swędzenie.
Załączam zdjęcie, poprawkę mam w połowie lutego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12591753_515243398647044_1544286491_o.jpg (72,3 KB, 211 załadowań)
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 22:13   #5112
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie, poprawkę mam w połowie lutego...
Jak dla mnie to kontur fajnie wygląda i kolor nie wulgarny to nie widać, że nie ma go wszędzie. Tylko zdjęcie nie wyraźne to może źle widać.
Ty masz takie usta, czy to opuchlizna jeszcze?
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 22:34   #5113
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to kontur fajnie wygląda i kolor nie wulgarny to nie widać, że nie ma go wszędzie. Tylko zdjęcie nie wyraźne to może źle widać.
Ty masz takie usta, czy to opuchlizna jeszcze?
Mam duze usta
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 12:45   #5114
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dark Chocolatte
Jeśli mogę Ci coś doradzić to zrób sobie cieniowanie ( jesli nie chcesz pełnego wypelnienia oczywiście).
Usta masz naprawdę meeega fajne ( pomimo zbliżenia ,ktore od dolu jeszcze je powiększa).
Podstawowy problem z samym konturem wg moich obserwacji pojawia się gdy jest zimno np basen , narty, zima .Usta robią się sine.Wtedy widać kontur jakos cos bardzo dziwnego ( taka a'la konturówka , która nie dość ,że w innym kolorze to jeszcze obrysowana sporo poza brzegami ust ).
Widziałam taka dziewczyne na basenie i delikatnie napisze ,że wyglądało to ....pokracznie
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 22:45   #5115
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Mam duze usta
Śliczne!!!
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 19:54   #5116
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Robiłam dzisiaj brwi i póki co jest okropnie. Naturalnie mają inny kształt, także i makijaż obywdu ma inny kształt. Ale jedna jest ciemniejsza i grubsza Mam nadzieję, że taki efekt zejdzie za kilka dni, a też poprawka za miesiąc coś na to zaradzi Poza tym mam wrażenie, że uniesienie zostało zrobione za daleko, ale daję sobie tydzień czasu na ostateczną ocenę, żeby skóra się wygoiła.
Bolało przeokropnie. Maść znieczulająca nie zadziałała, dopiero w trakcie zabiegu miałam smarowane jakąś skuteczniejszą. Także nie powiem, żeby był to wesoły dzień.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:01   #5117
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Robiłam dzisiaj brwi i póki co jest okropnie. Naturalnie mają inny kształt, także i makijaż obywdu ma inny kształt. Ale jedna jest ciemniejsza i grubsza Mam nadzieję, że taki efekt zejdzie za kilka dni, a też poprawka za miesiąc coś na to zaradzi Poza tym mam wrażenie, że uniesienie zostało zrobione za daleko, ale daję sobie tydzień czasu na ostateczną ocenę, żeby skóra się wygoiła.
Bolało przeokropnie. Maść znieczulająca nie zadziałała, dopiero w trakcie zabiegu miałam smarowane jakąś skuteczniejszą. Także nie powiem, żeby był to wesoły dzień.
Poczekaj z dwa tygodnie jak Ci się zagoi. Kolor zmieni się i wyblakną.
U kogo robiłaś?
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:39   #5118
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
Poczekaj z dwa tygodnie jak Ci się zagoi. Kolor zmieni się i wyblakną.
U kogo robiłaś?
Dziękuję, to pocieszające Pokazałam dwóm najbliższym osobom i potwierdziły, że nie wyszło to dobrze, a one raczej nie zwracają uwagi na szczegóły urodowe tak mocno, jak ja, więc jestem w wielkim stresie. Ten kolor jeszcze bym przeżyła, ale jest nierówno. Jedna gruba i ciemna, druga jakaś cienka i postrzępiona, inaczej się zaczynają, wszystko nie tak. Nawet tu zdjęcia nie wstawię, bo się wstydzę. No nic, to kilka godzin po zabiegu, więc zaczekam, jak piszesz i będę się odzywać do tej kobiety, bo na pewno tak sprawy nie zostawię. Była miła i zaangażowana, o tyle dobrze. Robiłam u Anny Bulwickiej w Mesoclinic, czytałam dobre opinie, no i promocja mnie skusiła O ludzie, co za straszna przygoda
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:04   #5119
Lora90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 165
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

DarkChocolate666 chciałabym mieć takie usta . Naturalne czy trochę powiększane ?

Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to ja miałam robiony w Perfect Glamour we Wrocławiu. Jechałam tam jak głupia od siebie z miasta ale bardzo spodobał mi się efekt jaki ma moja koleżanka z uczelni a robiła właśnie u nich. Ogólnie jestem zadowolona z efektów bo mam zrobiony równiutko i z dobrze dobranym pigmentem. Moja inna znajoma sobie robiła jakiś czas i była załamana bo wyglądała jakby była sina. Okropnie się potem męczyć z usuwaniem takiego czegoś :/

A dodam tylko że mam ust i brwi.
Lora90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 18:58   #5120
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziękuję, to pocieszające Pokazałam dwóm najbliższym osobom i potwierdziły, że nie wyszło to dobrze, a one raczej nie zwracają uwagi na szczegóły urodowe tak mocno, jak ja, więc jestem w wielkim stresie. Ten kolor jeszcze bym przeżyła, ale jest nierówno. Jedna gruba i ciemna, druga jakaś cienka i postrzępiona, inaczej się zaczynają, wszystko nie tak. Nawet tu zdjęcia nie wstawię, bo się wstydzę. No nic, to kilka godzin po zabiegu, więc zaczekam, jak piszesz i będę się odzywać do tej kobiety, bo na pewno tak sprawy nie zostawię. Była miła i zaangażowana, o tyle dobrze. Robiłam u Anny Bulwickiej w Mesoclinic, czytałam dobre opinie, no i promocja mnie skusiła O ludzie, co za straszna przygoda
Zawsze jak są nie równe to jest korekta. Ja w mojej jednej tez miałam dość sporą dziurę, ale na korekcie Pani mi dodała tam włosek i jest ok.
Nie martw się, poczekaj spokojnie. A jaką metodą robiłaś?
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 20:00   #5121
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Lora90 Pokaż wiadomość
DarkChocolate666 chciałabym mieć takie usta . Naturalne czy trochę powiększane ?

Jeżeli chodzi o makijaż permanentny to ja miałam robiony w Perfect Glamour we Wrocławiu. Jechałam tam jak głupia od siebie z miasta ale bardzo spodobał mi się efekt jaki ma moja koleżanka z uczelni a robiła właśnie u nich. Ogólnie jestem zadowolona z efektów bo mam zrobiony równiutko i z dobrze dobranym pigmentem. Moja inna znajoma sobie robiła jakiś czas i była załamana bo wyglądała jakby była sina. Okropnie się potem męczyć z usuwaniem takiego czegoś :/

A dodam tylko że mam ust i brwi.
To dobrze, że jesteś zadowolona z efektów, bo moim zdaniem zdjęcia zamieszczone na ich stronie straszą. A szkoda, bo szukam sprawdzonego miejsca do wykonania mp we Wrocławiu.
Nie wiem czy ja jestem taka wybredna (nie wydaje mi się), ale jak wchodzę na strony salonów to w większości zdjęcia nie zachęcają mnie do wykonania makijażu właśnie w tym salonie. Wręcz bym powiedziała, że niektórzy robią sobie antyreklamę, tak jak na stronie wymienionego salonu w Twoim poście. Nie mam wymagań z kosmosu, oczekuje dobrze dobranego koloru i ładnego kształtu - czyli krótko mówiąc naturalnego efektu.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 12:54   #5122
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Dark Chocolatte
Jeśli mogę Ci coś doradzić to zrób sobie cieniowanie ( jesli nie chcesz pełnego wypelnienia oczywiście).
Usta masz naprawdę meeega fajne ( pomimo zbliżenia ,ktore od dolu jeszcze je powiększa).
Podstawowy problem z samym konturem wg moich obserwacji pojawia się gdy jest zimno np basen , narty, zima .Usta robią się sine.Wtedy widać kontur jakos cos bardzo dziwnego ( taka a'la konturówka , która nie dość ,że w innym kolorze to jeszcze obrysowana sporo poza brzegami ust ).
Widziałam taka dziewczyne na basenie i delikatnie napisze ,że wyglądało to ....pokracznie
Hej, robilam pelne wypelnienie tyle ze nie wszedzie pigment mi sie przyjal w szczegolnosci na gorze. Plus swiatlo w mojej sypialni jest do kitu. Czeka mnie poprawka za 2 tyg i mam nadzieje ze juz wszystko sie przyjmie i bedzie jednolicie. Kontur mam wyrazniejszy bo po nim kosmetyczka jezdzila chyba grubsza igla, bo strasznie bolalo pomimo znieczulenia.

Lora, to moje naturalne usta
__________________
All I wanna do is get high by the beach.

Edytowane przez DarkChocolate666
Czas edycji: 2016-01-30 o 12:55
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:56   #5123
Chanelka2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny poznań tanio

Ja Polecam Natural Body Center w Poznaniu, mam bardzo ładne Kreski i brwi świetnie dobrany kolor. Polecam Panią Patrycje, mają tam także dobre solarium i śliczne paznokcie robią za dobra cene

Edytowane przez Chanelka2016
Czas edycji: 2016-02-01 o 07:22
Chanelka2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 07:29   #5124
Chanelka2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny poznań tanio

Tej Pani Andżeliki już tam dawno nie ma, jest inna Pani, polecam z czystym sumieniem
Chanelka2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:48   #5125
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wracam do wątku. Mam permanentne brwi i kreski. Kreski robiłam wiele razy, bo kolor na środku nie chciał siąść (podobno tak może być przy problemach z tarczycą?). Teraz już go praktycznie nie ma, a jest wewnatrz i na zewnatrz i muszę malować. Chcę poprawić.
Brwi od razu były dziwne. Został mi cień i dziwne kropki w wewnetrznej części :/ też muszę malować.


na fb wpadłam na tego pana i tą metodę:
https://pl-pl.facebook.com/MOs-267935873401015/


Robiłyście lub ktoś kogo znacie?
To moje ostatnie podejście do permanentnych brwi. Jak będzie źle to sobie daruję na zawsze :/
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 17:06   #5126
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Wracam do wątku. Mam permanentne brwi i kreski. Kreski robiłam wiele razy, bo kolor na środku nie chciał siąść (podobno tak może być przy problemach z tarczycą?). Teraz już go praktycznie nie ma, a jest wewnatrz i na zewnatrz i muszę malować. Chcę poprawić.
Brwi od razu były dziwne. Został mi cień i dziwne kropki w wewnetrznej części :/ też muszę malować.


na fb wpadłam na tego pana i tą metodę:
https://pl-pl.facebook.com/MOs-267935873401015/

Robiłyście lub ktoś kogo znacie?
To moje ostatnie podejście do permanentnych brwi. Jak będzie źle to sobie daruję na zawsze :/
Patrząc na zdjęcia jego prac, to wszystkie są jakoś dziwnie do siebie podobne, albo ja żem ślepa Są takie bardzo naturalne, ale i delikatne. Bałabym się, że po zejściu strupków będzie to wyglądało bardzo blado...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:24   #5127
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Wracam do wątku. Mam permanentne brwi i kreski. Kreski robiłam wiele razy, bo kolor na środku nie chciał siąść (podobno tak może być przy problemach z tarczycą?). Teraz już go praktycznie nie ma, a jest wewnatrz i na zewnatrz i muszę malować. Chcę poprawić.
Brwi od razu były dziwne. Został mi cień i dziwne kropki w wewnetrznej części :/ też muszę malować.


na fb wpadłam na tego pana i tą metodę:
https://pl-pl.facebook.com/MOs-267935873401015/


Robiłyście lub ktoś kogo znacie?
To moje ostatnie podejście do permanentnych brwi. Jak będzie źle to sobie daruję na zawsze :/
W zasadzie nie ma prac, więc trudno ocenić.
Ja robiłam u tej Pani https://www.facebook.com/microbladingwarszawa/?fref=ts
i to nie jest reklama, tylko jestem bardzo zadowolona.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 21:24   #5128
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Hej, robilam pelne wypelnienie tyle ze nie wszedzie pigment mi sie przyjal w szczegolnosci na gorze. Plus swiatlo w mojej sypialni jest do kitu. Czeka mnie poprawka za 2 tyg i mam nadzieje ze juz wszystko sie przyjmie i bedzie jednolicie. Kontur mam wyrazniejszy bo po nim kosmetyczka jezdzila chyba grubsza igla, bo strasznie bolalo pomimo znieczulenia.

Lora, to moje naturalne usta
Jesli mozesz to wrzuc jeszcze zdj ust po zabiegu, jak juz ''odpoczna''. Albo wyslij mi na priv Przymierzam sie do cieniowania 3d , ale boje sie, ze na moich waskich bidach nie wyjdzie nic dobrego
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:43   #5129
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Jesli mozesz to wrzuc jeszcze zdj ust po zabiegu, jak juz ''odpoczna''. Albo wyslij mi na priv Przymierzam sie do cieniowania 3d , ale boje sie, ze na moich waskich bidach nie wyjdzie nic dobrego
Wyślę dopiero w marcu gdyż poprawkę mam 24 lutego plus tydzień na zejście strupków. Jakby co to mi przypomnij
A dlaczego nie? Myślę, że jak najbardziej ładnie wyjdzie, jeżeli wybierzesz dobry salon. Na pewno cieniowanie 3d jest lepsze niż sam kontur, wygląda naturalniej
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:25   #5130
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez JoannaP81 Pokaż wiadomość
W zasadzie nie ma prac, więc trudno ocenić.
Ja robiłam u tej Pani https://www.facebook.com/microbladingwarszawa/?fref=ts
i to nie jest reklama, tylko jestem bardzo zadowolona.
w końcu tam się zapisałam...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.