płyta w nowym shape - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-29, 11:47   #1
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183

płyta w nowym shape


Macie tę płytę? Przećwiczyłam 2 razy cardio oraz posladki i uda. Mam mile zakwasy, mysle że to działa. I to skuteczniej niz omawiana w innym wątku płyta "Chce mieć takie pośladki" po ktorych spodziewam sie rozbudowania nóg (a bardzo nie chcę)
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:56   #2
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: płyta w nowym shape

mam ta plyte,narazie tylko ja ogladalam,nie cwiczylam jeszzce.nie wierze,ze w ciagu 14 dni mozna schudnac 2 rozmiary no bez przesady...!ale te cwiczenia wygladaja na fajne
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 12:01   #3
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

Masz rację Aluniaa, na dwa rozmiary to ja sie musialam kwartał pocić. Ale w tych cwiczeniach cenię to, ze moga wplywać na wysmuklenie. nie są dośc trudne, ale wykonywane (pisze cały czas o cardio) w szybkim tempie, wię dwa tygodnie pewnie mi zajmie nauczenie się ich, a nie schudnięcie. Na razie wykonuję te ćwiczenia jako tako i czuję miłe spracowanie mięsni mojej pupy
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:25   #4
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: płyta w nowym shape

A możecie powiedzieć ile to kosztuje? Szukam ćwiczeń po których bym miała zakwasy i nie mogę znaleźć, nawet jak bardzo dokładnie wykonuję...
ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:38   #5
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

Gazeta z płytą kosztowała chyba 12 zł. Ja nie mam zakwasów, jak dłuższy czas "męczę" te same ćwiczenia. Jak zmienię, to zakwasy się pojawiają
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 08:44   #6
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: płyta w nowym shape

Dziewczyny proszę powiedzcie cos o tych ćwiczeniach. Zastanawiałam się nad kupnem gazety, ale mam dylemat. Juz kiedys nabyłam z jakąś gazetką video ćwiczenia do wykonywania w DOMU i były beznadziejne (aby poćwiczyć z obciążeniem należało przetrzepać cała lodówkę - konserwy, butelki "robiły" za cieżarki i w ogóle zero profesjonalizmu). Mam juz duzo filmików, ale ...nigdy nie za wiele ;-) Odpowiedzcie proszę czy te ćwiczenia są profesjonalne?
;-)
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 09:55   #7
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: płyta w nowym shape

oglądałam wczoraj, jedyne co mnie denerwuje, to że nie ma normlanego powrotu do menu jak już sie wybierze ćwiczenia, tylko musze od nowa włączać i przez 3 minuty słuchać reklam...

pierwsze wrażenie, ćwiczenia spoko, nie świczyłam, ale oglądałam tylko troche śmieszą mnie niektóre ruchy tej pani... ale to może coś ze mną nie tak
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 14:40   #8
xxx_XXX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: płyta w nowym shape

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
oglądałam wczoraj, jedyne co mnie denerwuje, to że nie ma normlanego powrotu do menu jak już sie wybierze ćwiczenia, tylko musze od nowa włączać i przez 3 minuty słuchać reklam...

pierwsze wrażenie, ćwiczenia spoko, nie świczyłam, ale oglądałam tylko troche śmieszą mnie niektóre ruchy tej pani... ale to może coś ze mną nie tak
Mnie też smieszą... W ogóle nie podobają mi się te ćwiczonka... Nie dość że nie można usłyszeć co ta babka mówi bo wszystko zagłusza kiczowata muzyka... Moim zdaniem niewarta kupienia.

Pozdrawiam
xxx_XXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 05:39   #9
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

Melduję, ze ćwiczę cardio i pośladki i uda z płyty od 29 kwietnia (codziennie, ze 40 min). Spodnie, które zrobiły się w pupie po zimie obcisłe, poluzowały!
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 07:06   #10
MagdalenaG
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaG
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 185
Dot.: płyta w nowym shape

Uważam, że ćwiczenia są świetne. Ćwiczę od 10 lat (tylko w domu, ale mam cały sprzęt), a z takim połączeniem kardio, pilatesa i jogi nie spotkałam się wcześniej (a płyt dvd mam "od groma . Też ćwiczę od 29 kwietnia i zauważyłam, że bradziej wystają mi się żebra. Myślę, że to działa, chociaż o schudnięciu o dwa rozmiary raczej mowy nie ma
__________________
"Mężczyzna to też człowiek.
Jeśli ktoś powie, że przyjdzie
człowiek i przyniesie szafę,
kogo oczekujemy? Kobiety...?"


J.Chmielewska
MagdalenaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 17:11   #11
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: płyta w nowym shape

można sobie włączyć, że nie leci muzyka tylko mówi sama babka [tylko już nie pamietam, trzeba poszukać] lub jak ktoś zna angielski to w ustawieniach można zmienić na oryginalna wersje wtedy mówi tylko po angielsku

ćwiczonka ciekawe.
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 01:03   #12
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

ja od dwoch ćwiczę,ale niekore cwicznie pilates, szczegolnie, sprawiaja mi trudnosc, bo pierwsyz raz takie cos robiełam,n utrzymanie całego ciezaru ciała na jednej rece(jest cos takiego)..., ale moze dlatego, ze pierwszy raz ćwicze pilates..
ogolnie zakwasy mam i mam dopiero drugi dzien cwiczen za soba!!
awy jak tam.?schudłyscie od tego faktycznie??
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 05:29   #13
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

Słuchajcie, ja schudłam. Mam okropna figurę. To jest chyba gruszka. Tzn. na górze szczupła, nawet drobna, na dole grubas. Kupno spodni to horror, jak w udach dobre, to w talii mozna się dwa razy obwinąć. Teraz jest ok, moze mini nie włożę ale jak się odpowiednio ubiorę to słyszę że jestem zgrabna. Ćwiczę od 29 kwietnia niemalże codziennie do godziny. Z płyty to tylko cardio oraz pośladki i uda, dodawałam parę razy też"Ja też chcę mieć takie pośladki", ale boję się rozrostu mięni nóg, bo te ćwiczenia chyba tak działają, więc dałam sobie spokój. Więc ćwiczę naprzemiennie fat burning z płyty (ma juz ze dwa lata, kiedyś kupiłam w kiosku), oraz właśnie shape cardio plus posladki i uda. Do tego dodaję jeszcze pilatesa na pośladki i uda 20 min (link znalazłam na wizażu). I jestem zgrabna!!!!!!!!! Cellulit zostal tylko z tyłu ud, obwód się zmniełszył, jestem jakaś taka smukła!!!!!Bułki tam gdzie kończą się pośladki i zaczynają uda poszły zupełnie!!! Ja nie wierzę!!! Aha nie obżeram się (ale też i nie głoduję)
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:26   #14
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: płyta w nowym shape

mi sie plytka nie podoba, pare razy sie przymierzalam ale ta babka mnie po prostu odpycha od telewizora. Poza tym cwiczenia dosc skomplikowane, wypadalo by chyba najpierw usiasc i poogladac na sucho a na to brakuje mi czasum, a szkoda bo pomysl takiego kompleksowego programu cwiczen jest ok.
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 12:46   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: płyta w nowym shape

za szybko wykonuje, to chyba dla zaawansowanych jest...ja prznajmniej nie nadążam
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 12:59   #16
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: płyta w nowym shape

Jakby ktoś chciał ta płytę bo nie zdązył nabyć to chętnie oddam. Tylko musiałby sie pofatygować po odbiór, więc to raczej dla Warszawianek.
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:28   #17
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: płyta w nowym shape

Cytat:
Napisane przez Ibizza Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał ta płytę bo nie zdązył nabyć to chętnie oddam. Tylko musiałby sie pofatygować po odbiór, więc to raczej dla Warszawianek.
szkoda, że nie jestem Warszawianką
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 13:56   #18
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

do ewla,podobno nogi bardzo wysmukla callanetics..to na wizazu były obrazki z cwiczeniami
juz daje linka
http://www.wizaz.pl/callanetics/index.php
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:05   #19
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

wrociłam na wizaz, podna rok mnie tu nie było..i jak mnie nie było na wizazu..przytyłam od razuZERO MOTYWACJIpragne znow schudnac.Wczesniej nie cwiczyłam, tylko jakies nieracjonalne diety stosowałąm+raz w tygodniu basen.Wiem , teraz, ze to za mało i ze efekt jojo murowany..Bo odchudzałam sie z 60 kg na 50..a przytyłam do 64tez mi odchudzanie..teraz zamierzam, robic to z głowa, przed wszystkim ruch!!ćwiczenia, te z shape, rower, callanetic..i basen jak dam rade
Podam swoje wymiary, zeby pozniej moc sprawdzic, czy sie zmniejszyły..72,2 w pasie!!masakra!! 102!!!!!!(ALE SIE STYłAM WSZYSTKO PRZEZ TE BOCZKI NA UDACH)..w biodrach i w piersiach 89..ale chciałąbym aby akurat to zostałochoc wiem, ze pewnie c piersi pierwsze mi spadnie
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 14:07   #20
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

acha i mam juz dwa dni ćwiczen z shape za soba..zamierzam kontynowac, codziennie!!przez 2 tygodnie lub dłuzej
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 04:22   #21
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

Dziewczyny nie wiem co jest w tych ćwiczeniach, ale ja jestem i słyszę to od innych smukła. Zaznaczam tylko, że ćwiczę tylko cardio oraz pośladki i uda. Rozochocona efektami (nawet nie marzyłam) dodałam jeszcze 10 min pilatesa na nogi http://www.youtube.com/watch?v=DefXxHEvVVA. Może to połączenie szybkiego (cardio) i wolniejszego (pilates) tak piorunująco działa? Ja z tego nie zrezygnuje za nic, dla mnie to cud ,myślałam ze takiej dysproporcji sylwetki (małe ramiona, potężne uda) się nie da zniwelować.
Te cardio są trudne, przyznaję. Uczyłam się ich ze trzy dni (czasem puszczałam po 2 razy), ale 20 min to można wytrzymać. Powtarzałam za tą panią niezdarnie, ale chyba nawet wtedy działało na moje pulpety, bo bolały mnie mięśnie. Wyobrażałam sobie, ze jestem gwiazdą i tańczę (haha, z takimi szynkami), trochę pomagało. Teraz te ruchy sprawiają mi przyjemność, i nadal powodują zmęczenie, ale o wiele milsze. tym bardziej ze moje uda smukleją i smukleją. Słuchajcie te 40 min (prawie codziennie tzn. ok 5 razy w tygodniu) to jest nic w porównaniu z tym jak się czuję!!!!
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 08:43   #22
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

ale ewla...co cwiczysz juz cały miesiac?
ile wazyłas przed//lub inaczej jakiemiałas wymiary..mierzyłas sie przed i po..tymi ciwczeniami?
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 05:37   #23
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

nie ważyłam się, bo mi nie tyle o wagę chodzi, ile o wysmuklenie. Oczywiście, zgubiłam też troche brzuszek, ale nie dokuczał mi on tak bardzo jak pupa a przede wszystkim nogi. Poleciałam się zmierzyć teraz, bo swoje spostrzeżenia opierałam na "luzie" w spodniach. swoje wymiary nóg "przed" znam i u nikogo nie widziałam takiej dysproporcji, okropność. Jestem nieduża (160) a uda w najgrubszym miejscu 60! Teraz 56! Dla mnie to sukces, 29 kwietnia (dzień rozpoczęcia ćwiczeń) zapamiętam na zawsze! Aha, smaruję nogi kremami antycellulit. , ale tymi najtańszymi i robię to od "zawsze", więc to nie one zgubiły mi te 4 cm.
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 12:21   #24
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

ewla!!gratulacje!!super , zeak wysmuklałasja mam 170 i tez mam 60 cm w udzie..moze tez mi spadnie..
powiedz mi tylko, czy jak jeden dzien opuszcze ćwiczenia..to najlepiej w nastpenym dzien cwiczyc 2 razy tyle co zwykle...czy normalnie kontynowac..bo i tak nie nadrobie..?
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:39   #25
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: płyta w nowym shape

ja nie cwiczylam codziennie, ale zawsze jak moglam. tzn. 4-7 razy (najczęsciej 5) tygodniowo to wychodziło. Następnego dnia nie ćwiczyłam więcej, nie dałabym rady. zwróc uwagę, że dodałam pilatesa (link podałam) wyżej, to bylo wyczerpujące, i zresztą kto by to czasowo wytrzymał. Zresztą ja nie mogę tego ćwiczyć wieczorem. Jestem wtedy zdechła i myślę że nie odniosłoby skutku. te ćwiczenia są tak wyczerpujące, że zawsze przed nimi kawę piłam (jestem kawoszem z niskim ciśnieniem)
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 16:09   #26
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: płyta w nowym shape

Ewla To mnie na duchu podniosłaś, na pewno też zacznę, bo mam ten sam problem- potężne uda w stosunku do reszty ciała i też mam wrażenie, że nic mi nie pomoże... Skoro to tak świetnie działa, to na pewno spróbuje i mam nadzieję, ze mi teżpomoże( bo te gigantyczne uda to mi sen z powiek spędzają ).
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:26   #27
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: płyta w nowym shape

Dziewczyny, jak Wy się poruszacie po tej płycie?! Mi tam nic nie działa, żadnego menu nie widze poza napisem "menu", które się nie chce otworzyć! Zeby wejsc w cokolwiek np. w kardio...to muszę liczyć na przypadek. Dodam, że otwieram płytę w POWER DVD, otwieram zakładki, ale nic tu mi się nie udaje. Nie wiem, może mam jakąs nie tego płytę. No bo jak np wejść w powiedzmy konkretny zestaw cwiczen? No jak??W cokolwiek wchodzę - to tylko ta muzyka i NIC! Help!
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:59   #28
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: płyta w nowym shape

Bardzo proszę,o opis KROK PO KROKU jak wejsc w te chwalone "uda i pośladki" na przykład. Tyle razy próbują i nic Jak tam wejść w menu w ogóle? Jak próbuję wejsc w menu to mi się tylko pokazuje lektor polski i wersja oryginalna do wyboru. To jest całe menu?
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:14   #29
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: płyta w nowym shape

No chyba jest z nią coś nie tak. Żeby się nie denerwować, a motywacji do ćwiczeń nie tracić kupiłam sobie dzić inną płytkę: "Fitness dla każdego" pani Marioli Bojarskiej- Ferenc. Są tam aż 4 zestawy różnych ćwiczeń na dwóch płytkach. No i te mi się świetnie otwierają Bedę ćwiczyć z panią Mariolą, przejrzałam zawartość i bardzo mi się podoba , bo są to rożnorodne zestawy. Całość 14,99 zł, nabyta w kiosku dzis rano z gazetką pt. "Fitness i uroda" .Sorry za off topic, ale może komuś się przyda.
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 00:17   #30
hollybackGirl
Raczkowanie
 
Avatar hollybackGirl
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z wielkopolski...ale jestem wysiedleńcem z WROCŁAWIAl:)
Wiadomości: 118
Dot.: płyta w nowym shape

ja cwicze juz 2 tygodnie..spadła mi opnka z brzucha..
została jeszcze na udach i ramiona;pi bedzie dobrze
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą "

ach i schudne i bedzie wymarzone 50 kg
hollybackGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.