Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-22, 21:17   #2401
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;73131341]Dzięki za odpowiedź.

W takim razie znasz może jakiś róż, który jest w chłodnym odcieniu, najlepiej szarawo-różowy? Albo bronzer, który nie robi 'opalenizny', tylko efekt naturalnego cienia (myślałam, że Earthy Brush się nada)? Szukam bezskutecznie, a panie z perfumerii nie potrafią mi pomóc.

Jak wysusza, to podziękuję. Z działania podoba się mi Helena Rubinstein, ale opakowanie jest tragiczne... Jeszcze się mi nie zdarzyło wycisnąć tyle korektora, ile potrzebuję.[/QUOTE]
Tak się niestety składa, że wszystkie róże w mniej więcej takiej kolorystyce, o której piszesz, są wycofane lub limitowane, ale może się kiedyś znów pojawią, więc napiszę:
1) MAC Pink Cult (matowy, odcień różowy z szarym) - limitka,
2) MAC Modest Blush (mineralny, wpada w róż, ale jest dość neutralny) - limitka,
3) Armani Sheer Blush nr 5 (matowy, bardziej wpada w brąz niż róż),
4) Chanel Accent (to taki chłodny odcień brązu, używam jako róż).

Z innych różów to może Rouge Bunny Rouge Gracilis .

Z chłodnych brązerów to przychodzi mi do głowy jedynie Inglot 504 (kupuję jako wkład do kasetki) lub Marc Jacobs Instamarc w odcieniu Mirage Filter 40.

O właśnie - z takich ni to brązerow ni różów to MACowa Strada
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2017-04-22 o 21:19
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 21:25   #2402
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie on szczerze mówiąc nic nie urwał, ale:
1) tak naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia, jest naprawdę ok, w zasadzie bardziej mnie znudził, bo jest wydajny, a i tubka duża ,
2) mnie chyba jeszcze żaden korektor nie zadowolił tak, żebym nie przestała testować kolejne, może prócz Armaniego, do którego zastrzeżeń nie mam (poza tym, że jest drogi i go mało ).
Też najbardziej lubię Armaniego i odkąd go używam nie kupuję już innych, bo mam dosyć wpadek.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kilka z nas (co najmniej dwie ) ma Earthy. Dla mnie akurat nie okazał się jakiś super hiper (wychodzi na mnie odrobinę cieplej niż oczekiwałam), ale jest w porządku. Jednak jak dla mnie żaden unikat. .
[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;73131341]Dzięki za odpowiedź.

W takim razie znasz może jakiś róż, który jest w chłodnym odcieniu, najlepiej szarawo-różowy? Albo bronzer, który nie robi 'opalenizny', tylko efekt naturalnego cienia (myślałam, że Earthy Brush się nada)? Szukam bezskutecznie, a panie z perfumerii nie potrafią mi pomóc.
.[/QUOTE]

Mam Eaetrhy i u mnie tak właśnie robi

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a oglądałaś z Maca Strada albo Taupe? ten pierwszy jest taki różowo szarawy... Inglot z serii HD chyba też ma coś takiego ale nie pamiętam numeru, a jeszcze nie doszłam żeby wypróbować...
Inglot 504
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 21:30   #2403
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
a oglądałaś z Maca Strada albo Taupe? ten pierwszy jest taki różowo szarawy... Inglot z serii HD chyba też ma coś takiego ale nie pamiętam numeru, a jeszcze nie doszłam żeby wypróbować...
Nie wiem czy oglądałam dokładnie te, ale byłam kilka razy w Macu i niestety nic nie sprostało moim oczekiwaniom. Mam chyba mocno nietypowy ideał piękna, który nie wpisuje się w aktualny kanon mody. Albo może nie było Strady, bo w internetach wygląda ciekawie.
Z Inglota też kiedyś patrzyłam, ale panie ekspedientki były bardzo niesympatyczne i się zniechęciłam. Ale też nie mam specjalnego zaufania do tej marki.
Niemniej - dzięki za info.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak się niestety składa, że wszystkie róże w mniej więcej takiej kolorystyce, o której piszesz, są wycofane lub limitowane, ale może się kiedyś znów pojawią, więc napiszę:
1) MAC Pink Cult (matowy, odcień różowy z szarym) - limitka,
2) MAC Modest Blush (mineralny, wpada w róż, ale jest dość neutralny) - limitka,
3) Armani Sheer Blush nr 5 (matowy, bardziej wpada w brąz niż róż),
4) Chanel Accent (to taki chłodny odcień brązu, używam jako róż).

Z innych różów to może Rouge Bunny Rouge Gracilis .

Z chłodnych brązerów to przychodzi mi do głowy jedynie Inglot 504 (kupuję jako wkład do kasetki) lub Marc Jacobs Instamarc w odcieniu Mirage Filter 40.

O właśnie - z takich ni to brązerow ni różów to MACowa Strada
Niestety już jakiś czas temu zauważyłam, że to co spodobało się mi na swatchach było limitowane. :c A aż tak zapalona kosmetykowo nie jestem, żeby te serie wyszukiwać. No i chyba i tak są ciężko dostępne....
Będę się za nimi co jakiś czas rozglądać - dzięki.

Ten Rouge Bunny wygląda całkiem sympatycznie. Może gdzieś będzie stacjonarnie, żeby pooglądać na żywo.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Mam Eaetrhy i u mnie tak właśnie robi
A masz może skrajnie jasną karnację czy raczej normalną/ciemną?

Edytowane przez 397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Czas edycji: 2017-04-22 o 21:29
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 21:32   #2404
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Rouge Bunny Rouge stacjonarnie jest w Douglasach, tylko nie wiem czy we wszystkich.

Na ten moment naprawdę polecam przyjrzeć się Inglotowi 504 - mimo wszystko łatwodostępny, no i nie kosztuje fortuny (sama nie przepadam za Inglotem, ale ten różo-brązer jest całkiem niezły).
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 21:33   #2405
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakies przecieki o promocji -40% na makeup sephora jak się przyniesie stary kosmetyk. Co roku była ta promocja w tym okresie. A teraz cisza. A bardzo chce jedną szminkę z serii rouge i jedna (albo dwie) z tej serii płynnych szminek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czekam na tę akcję, mam nadzieję że zrobią.
Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Kiedyś któraś z was chwaliła korektor clarins instant concealer - czy odcień 01 jest jasniutki? Tony są żółte czy różowe? Martwi mnie nazwa odcienia - rose
Ja mam takie zdjęcie Clarins, może komuś się przyda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clarins IC 01.jpg (72,3 KB, 74 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 21:35   #2406
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;73131981]
A masz może skrajnie jasną karnację czy raczej normalną/ciemną?[/QUOTE]

Normalną, a nawet lekko w kierunku ciemniejszej, używam np. podkładu Givenchy Balm w kolorze 4 zimą, a latem 5.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 21:38   #2407
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Odkopałam swój stary post ze słoczem porównawczym Burberry Earthy. Może się przyda:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3849

I jeszcze tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3851
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2017-04-22 o 21:41
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 21:46   #2408
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rouge Bunny Rouge stacjonarnie jest w Douglasach, tylko nie wiem czy we wszystkich.

Na ten moment naprawdę polecam przyjrzeć się Inglotowi 504 - mimo wszystko łatwodostępny, no i nie kosztuje fortuny (sama nie przepadam za Inglotem, ale ten różo-brązer jest całkiem niezły).
Dam mu szansę i obejrzę przy najbliższej okazji. Dzięki.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Normalną, a nawet lekko w kierunku ciemniejszej, używam np. podkładu Givenchy Balm w kolorze 4 zimą, a latem 5.
To w takim razie nie dla mnie. Ale dzięki za info.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Odkopałam swój stary post ze słoczem porównawczym Burberry Earthy. Może się przyda:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3849

I jeszcze tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3851
Tutaj już tak zachęcająco ten odcień nie wygląda. Dzięki raz jeszcze.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 23:37   #2409
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest tez super, ale jednak Cpop wymiata
Ja mam <lezie sprawdzic> Opal i tak jak konsystencja boska, to efekt dla mnie mocno sredni, duzooo brokatu Taki np Candlelight ma ciekawsza tafle.

Ja zrezygnowalam z korektora Narsowego; wychwalilam,ale skora pod oczami podupadla i jest za tepy dla mnie😣

Za to zmacalam ostatnio Becce i Tarte, i chyba po ktoregos wroce.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 05:12   #2410
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

tez mam Earthy i obecnie uzywam go razem na zmiane z rozem z Burberry - uwazam ze tez warty spojrzenia
Earthy jest chlodny

weszla nowa kolekcja NARSa w duecie z Charlotte Gainsbourg. Chyba chce
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 09:24   #2411
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też czekam na tę akcję, mam nadzieję że zrobią.


Ja mam takie zdjęcie Clarins, może komuś się przyda
Jak Ci się sprawdza ten korektor?

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowalam z korektora Narsowego; wychwalilam,ale skora pod oczami podupadla i jest za tepy dla mnie😣
Ze wszystkich korektorów których używałam narazie Nars jest najlepszy ale też mnie wysusza. Jakiego teraz używasz?
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-23, 10:26   #2412
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;73130181]Próbowała któraś z Was różu Burberry Light Glow Blush w odcieniu Earthy Blush?
Faktycznie taki niezły jest ten odcień?[/QUOTE]
mnie Earthy zachwycił na swatchach
strasznie się na niego napaliłam i na szczęście pojechałam kupić stacjonarnie - pani ze stoiska Burberry widząc mój zapał wymalowała mnie i okazało się, że kompletnie nie jest u mnie widoczny... jakoś zlewa mi się o odcieniem cery - oliwkowym na poziomie jasności NC20
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:33   #2413
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja tez mam nc20 ale u mnie sie nie zlewa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:41   #2414
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja tez mam nc20 ale u mnie sie nie zlewa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pewnie kwestia odcienia
gdybym się sama malowała, to bym jeszcze może miała wątpliwości, czy dobrze to zrobiłam - ale babka niezle się namachała pędzlem i nic

na szczęście dobrała mi inny kolor... mandarynkowy jakiś i jest to, od tamtej pory, jedyny używany przeze mnie róż
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 10:55   #2415
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja mam <lezie sprawdzic> Opal i tak jak konsystencja boska, to efekt dla mnie mocno sredni, duzooo brokatu Taki np Candlelight ma ciekawsza tafle.

Ja zrezygnowalam z korektora Narsowego; wychwalilam,ale skora pod oczami podupadla i jest za tepy dla mnie��

Za to zmacalam ostatnio Becce i Tarte, i chyba po ktoregos wroce.
Cpop i Moonstone nie maja brokatu. na ręce Opal testowałam i trochę był inny od tamtych dwóch ale to dalej nie był brokat.

Nabyłam podkład Beccy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 12:43   #2416
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja mam <lezie sprawdzic> Opal i tak jak konsystencja boska, to efekt dla mnie mocno sredni, duzooo brokatu Taki np Candlelight ma ciekawsza tafle.

Ja zrezygnowalam z korektora Narsowego; wychwalilam,ale skora pod oczami podupadla i jest za tepy dla mnie��

Za to zmacalam ostatnio Becce i Tarte, i chyba po ktoregos wroce.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cpop i Moonstone nie maja brokatu. na ręce Opal testowałam i trochę był inny od tamtych dwóch ale to dalej nie był brokat.

Nabyłam podkład Beccy

Ja wczoraj byłam pomacać Becce i te pudrowe rozświetlacze sa zupełnie bez szału. Drobinki spore . Dobrze, że nie klikałam w ciemno.

Za to niespodziewanie spodobały mi się kremowe. Lepszą taflę robią. Muszę jednak sprawę przemyslec, bo ja za kremowymi nie przepadam.

Za to podkład muszę obadać dokładnie, bo kolory wydają się spoko. I bazę też.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2017-04-23 o 12:45
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 12:48   #2417
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam pomacać Becce i te pudrowe rozświetlacze sa zupełnie bez szału. Drobinki spore . Dobrze, że nie klikałam w ciemno.

Za to niespodziewanie spodobały mi się kremowe. Lepszą taflę robią. Muszę jednak sprawę przemyslec, bo ja za kremowymi nie przepadam.

Za to podkład muszę obadać dokładnie, bo kolory wydają się spoko. I bazę też.
A mnie pudrowe rozśweitlacze uwiodły, przepiekna daja taflę, podobna do Diorwych limitek. No ale dla każdego cos innego

Kremowych nie lubię jakoś W płynie tez nie

Na baze się czaję, ale chciałam kupić z rabatem -20%, wiec musze poczekać. Niby jest 15%, ale na stronie bazy dalej nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-23, 15:38   #2418
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cpop i Moonstone nie maja brokatu. na ręce Opal testowałam i trochę był inny od tamtych dwóch ale to dalej nie był brokat.
No ja tam widze te drobiny Na stronie je nazwali ,, light-reflecting pearls", a Temptalia uchwycila to, o co mi chodzi.
Na focie Moonstone wlasnie.
Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Ze wszystkich korektorów których używałam narazie Nars jest najlepszy ale też mnie wysusza. Jakiego teraz używasz?
A teraz to jestem w trakcie poszukiwan. Wczoraj juz mialam w rece Tarte Shapecostam, ale jeszcze sie rozgladam. Jak znajde cos wownego, to sie odezwe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg becca_afterglowpalette010.jpg (323,3 KB, 116 załadowań)

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2017-04-23 o 15:40
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 11:54   #2419
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A mnie pudrowe rozśweitlacze uwiodły, przepiekna daja taflę, podobna do Diorwych limitek. No ale dla każdego cos innego

Kremowych nie lubię jakoś W płynie tez nie

Na baze się czaję, ale chciałam kupić z rabatem -20%, wiec musze poczekać. Niby jest 15%, ale na stronie bazy dalej nie ma
Mnie też te pudrowe i ja osobiście nie widzę tam żadnych drobinek, ładnie stapiają się z moją cerą dając delikatną taflę ( mówię o moonstone), kolor podobne do Mary Lou - w którym t ja wbrew zbiorowemu zachwytowi - widziałam wielkie drobiny, które osadzały mi się na całej twarzy. Czekam na -20 to kliknę Cpop, chciałabym też korektor pod oczy .
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 13:17   #2420
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Mnie też te pudrowe i ja osobiście nie widzę tam żadnych drobinek, ładnie stapiają się z moją cerą dając delikatną taflę ( mówię o moonstone), kolor podobne do Mary Lou - w którym t ja wbrew zbiorowemu zachwytowi - widziałam wielkie drobiny, które osadzały mi się na całej twarzy. Czekam na -20 to kliknę Cpop, chciałabym też korektor pod oczy .

Dokładnie mam taką samą opinie
Który korektor? Bo ja ten kremowy w jednym kolorze chciałam, aczkolwiek na żywo trochę mnie przeraził jego świnkowy kolor. no ale on ma ukrywać sińće i nakłada sie go pod podkład a na podkład normalny korektor, wiec to może mieć sens i działać dobrze. Szkoda, że nie dają w sklepie próbek kremowych rzeczy

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No ja tam widze te drobiny Na stronie je nazwali ,, light-reflecting pearls", a Temptalia uchwycila to, o co mi chodzi.
Na focie Moonstone wlasnie.
Ja dalej brokatu nie widzę
A opis tez nie wskazuje na brokat, co nawjwyżej drobniutkie jakby skrzące sie iskierki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 15:41   #2421
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ja dalej brokatu nie widzę
A opis tez nie wskazuje na brokat, co nawjwyżej drobniutkie jakby skrzące sie iskierki.
No opis wyraznie wskazuje na:
Cytat:
ultrafine luminescent pearls
, na zdjeciu przeciez widac drobiny
Sprzeczac sie nie bede
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 15:49   #2422
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No opis wyraznie wskazuje na:
, na zdjeciu przeciez widac drobiny
Sprzeczac sie nie bede
Przeciw pearls to nie brokat
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 23:11   #2423
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przeciw pearls to nie brokat
Przeciez napisalam,ze widac drobiny na focie i w opisie, nie rozumiem w czym problem,lol
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 06:06   #2424
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Jest jakiś kod do douglasa? Na głównej stronie wyświetla się 20% do Douglasa w aplikacji przy zakupie min 2 kosmetyków ale nie widzę kodu.
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:11   #2425
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Dokładnie mam taką samą opinie
Który korektor? Bo ja ten kremowy w jednym kolorze chciałam, aczkolwiek na żywo trochę mnie przeraził jego świnkowy kolor. no ale on ma ukrywać sińće i nakłada sie go pod podkład a na podkład normalny korektor, wiec to może mieć sens i działać dobrze. Szkoda, że nie dają w sklepie próbek kremowych rzeczy

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Ja dalej brokatu nie widzę
A opis tez nie wskazuje na brokat, co nawjwyżej drobniutkie jakby skrzące sie iskierki.
Dokładnie o tym korektorze myślałam. Miałam kiedyś podobny z Skin Food ( był na niego szał w necie) i on faktycznie ładnie krył i nie wysuszał. Aby zamaskować sińce najpierw trzeba zadziałać czymś kryjącym a potem najlepiej rozświetlającym tylko ... przy tylu warstwach większość z nas ma albo ciasteczko albo mega wyszusz Becca ma opinię, że się wtapia i nie wysusza
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 18:13   #2426
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na ten moment naprawdę polecam przyjrzeć się Inglotowi 504 - mimo wszystko łatwodostępny, no i nie kosztuje fortuny (sama nie przepadam za Inglotem, ale ten różo-brązer jest całkiem niezły).
Ja zużyłam 505 do gołej blaszki, bardzo fajny puder do konturowania, w użyciu mam drugą sztukę. 504 ma takie różowe podtony w sobie


Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Jak Ci się sprawdza ten korektor?



Ze wszystkich korektorów których używałam narazie Nars jest najlepszy ale też mnie wysusza. Jakiego teraz używasz?
Obserwuję go na razie Nie mam porównania z innymi z S. i D., ale po wysuszaniu jakie sprawił mi drogeryjny korektor (Astor) stwierdziłam, że przy promo nocnej w D. go nabędę. Na oku miałam też HR. Na pewno dobrze rozświetla, ale też nie kryje tak całkiem, bo mam dość mocne zagłębienie i cień w dolinie łez, które przebija jednak. Wydajny, wystarczy odrobina, jak się za dużo da to może się zebrać w zmarszczkach, ale ja to widzę w lustrze tak z bardzo bliskiej odległości. Przesuszania na razie nie stwierdziłam.

Jak piszecie, że Nars czy UR też przesuszają to nie wiem gdzie ideału szukać Szukam rozświtlającego, nie zastygającego na mat, nie przesuszającego i kryjącego jednocześnie.


Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam pomacać Becce i te pudrowe rozświetlacze sa zupełnie bez szału. Drobinki spore . Dobrze, że nie klikałam w ciemno.

Za to niespodziewanie spodobały mi się kremowe. Lepszą taflę robią. Muszę jednak sprawę przemyslec, bo ja za kremowymi nie przepadam.

Za to podkład muszę obadać dokładnie, bo kolory wydają się spoko. I bazę też.
Oglądałam Becce, kremowe faktycznie jednolita ładna tafla.

Wiem o co Ci chodzi z tymi drobinkami, się oddzielają jakby od całości, jakkolwiek do brzmi W jednym srebrzystym to zauważyłam w innym mniej, nazw nie pamiętam. Wg mnie i tak nic nie przebije ordynarnych drobin brokatu w Nars Super Orgazm.

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No ja tam widze te drobiny Na stronie je nazwali ,, light-reflecting pearls", a Temptalia uchwycila to, o co mi chodzi.
Na focie Moonstone wlasnie.


A teraz to jestem w trakcie poszukiwan. Wczoraj juz mialam w rece Tarte Shapecostam, ale jeszcze sie rozgladam. Jak znajde cos wownego, to sie odezwe
Co do korektora Tarte Shape Tape to jest to najbardziej polecany korektor w internetach w ostatnim czasie. Pewnie bym go kupiła, ale po drodze jeszcze kupiłam TF Born This Way.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Dokładnie mam taką samą opinie
Który korektor? Bo ja ten kremowy w jednym kolorze chciałam, aczkolwiek na żywo trochę mnie przeraził jego świnkowy kolor. no ale on ma ukrywać sińće i nakłada sie go pod podkład a na podkład normalny korektor, wiec to może mieć sens i działać dobrze. Szkoda, że nie dają w sklepie próbek kremowych rzeczy

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------



Ja dalej brokatu nie widzę
A opis tez nie wskazuje na brokat, co nawjwyżej drobniutkie jakby skrzące sie iskierki.
Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym korektorze myślałam. Miałam kiedyś podobny z Skin Food ( był na niego szał w necie) i on faktycznie ładnie krył i nie wysuszał. Aby zamaskować sińce najpierw trzeba zadziałać czymś kryjącym a potem najlepiej rozświetlającym tylko ... przy tylu warstwach większość z nas ma albo ciasteczko albo mega wyszusz Becca ma opinię, że się wtapia i nie wysusza
Patrzyłam na ten różowy w słoiczku. Tłusty bardzo mi się wydał, ale może dobrą bazą byłby pod normalny korektor?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
jest jakiś kod do douglasa? Na głównej stronie wyświetla się 20% do douglasa w aplikacji przy zakupie min 2 kosmetyków ale nie widzę kodu.
MOBILE4

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2017-04-25 o 18:15
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:27   #2427
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Co do korektora Tarte Shape Tape to jest to najbardziej polecany korektor w internetach w ostatnim czasie. Pewnie bym go kupiła, ale po drodze jeszcze kupiłam TF Born This Way.

Patrzyłam na ten różowy w słoiczku. Tłusty bardzo mi się wydał, ale może dobrą bazą byłby pod normalny korektor?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------



MOBILE4


Teraz używam Born This Way i niestety u mnie się nie sprawdza - robi ciastko pod okiem po paru godzinach

Skoro dali kod to kliknę pędzel MACA. Polecałyście mi 188 ale ma może któraś też 159? Waham się między tymi dwoma.
Corii może ty masz oba?

Edytowane przez k@rolineczka
Czas edycji: 2017-04-25 o 19:30
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:34   #2428
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość


Teraz używam Born This Way i niestety u mnie się nie sprawdza - robi ciastko pod okiem po paru godzinach

Skoro dali kod to kliknę pędzel MACA. Polecałyście mi 188 ale ma może któraś też 159? Waham się między tymi dwoma.
Corii może ty masz oba?
Tak mam oba.
Do czego chcesz tego pędzla używać najcześciej?
Bo ja 188 nie lubie i nie używam. Do niczego nie jest dla mnie wygodny. Ale wiem, ze sa osoby, które go lubia.

159 do rozswietlacza się fajnie używa natomiast. Można tez do rózu/bronzera naniesienia, ale do rozcierania deczko za mały moim zdaniem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:36   #2429
k@rolineczka
Zadomowienie
 
Avatar k@rolineczka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 529
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak mam oba.
Do czego chcesz tego pędzla używać najcześciej?
Bo ja 188 nie lubie i nie używam. Do niczego nie jest dla mnie wygodny. Ale wiem, ze sa osoby, które go lubia.

159 do rozswietlacza się fajnie używa natomiast. Można tez do rózu/bronzera naniesienia, ale do rozcierania deczko za mały moim zdaniem.
Do różu. Szukam mniejszego, ale takiego który stworzył mi taka mgiełka koloru tylko
k@rolineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 19:41   #2430
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość
Do różu. Szukam mniejszego, ale takiego który stworzył mi taka mgiełka koloru tylko
Dla mnie oba sa za małe do rózu, ale jesli koniecznie chcesz taki, to juz z tych dwóch 159 jest fajniejszy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.