Mamy luty 2020 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-27, 16:03   #2221
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ooo to to też mam to w planach macie jakiś patent na mroźnie klusek slaskich/pierogów/kopytek? Taki by się potem nie rozpadł w gotowaniu?



Za Kerszera do okien ktoś powinien dostać niezła nagrodę. Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. I to nie tylko okna ale lustra, płytki w łazience... Fronty na wysoki połysk też się nim super myje


Mroziłam tak żeby nie dotykały siebie nawzajem. Przekładałam folia albo papierem. Jak już sie zamroziły to wtedy żeby było więcej miejsca w zamrażalce normalnie już do woreczka wrzucałam. Ale ten pierwszy etap mrożenia dobrze jest robić na płasko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 17:05   #2222
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ooo to to też mam to w planach macie jakiś patent na mroźnie klusek slaskich/pierogów/kopytek? Taki by się potem nie rozpadł w gotowaniu?

Za Kerszera do okien ktoś powinien dostać niezła nagrodę. Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. I to nie tylko okna ale lustra, płytki w łazience... Fronty na wysoki połysk też się nim super myje
A płytki w łazience myjesz tym ich płynem?
Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Mroziłam tak żeby nie dotykały siebie nawzajem. Przekładałam folia albo papierem. Jak już sie zamroziły to wtedy żeby było więcej miejsca w zamrażalce normalnie już do woreczka wrzucałam. Ale ten pierwszy etap mrożenia dobrze jest robić na płasko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja mama też tak zawsze mrozila pierogi

Polecam Wam myjkę! Super sprawa. Ja przed zakupem testowalam myjkę koleżanki. W poprzednim mieszkaniu miałam 17 okien teraz tylko 14 ale 4 balkonowe w tym jedno potrójne i jedno podwójne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 18:12   #2223
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Mroziłam tak żeby nie dotykały siebie nawzajem. Przekładałam folia albo papierem. Jak już sie zamroziły to wtedy żeby było więcej miejsca w zamrażalce normalnie już do woreczka wrzucałam. Ale ten pierwszy etap mrożenia dobrze jest robić na płasko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zawsze dzielę przed mrożeniem na gotowe porcje i wtedy nie przeszkadza mi ich sklejanie. Muszę zrobić dużo miejsca w zamrażarce na pierogi, to moje ulubione danie na szybko

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana, to w C&A jest wyprzedaż na ubranka niemowlęce w bardzo przystępnych cenach.
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-27, 20:51   #2224
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

gazelamon, cieszę się, że wtedy badanie nic nie wykazało i mam nadzieję, że teraz będzie równie dobrze!
Mi badanie podobało się o tyle, że obserwowało i komentowało je 6 lekarzy haha Leżałam na kozetce ponad godzinę, bo dzidziuś dobrze się ułożył i każdy z lekarzy chciał wszystko przećwiczyć. Więc liczę na to, że badanie było bardzo dokładne i wystarczy raz

Ja też mrożę pierogi w ten sposób, najlepiej się sprawdza I też zamierzam zrobić ich jak najwięcej na zapas! Uwielbiam pierogi! Myślałam jeszcze o zupach, leczo, fasolce po bretońsku, bigosie, sosie do spaghetti i warzywach z kurczakiem do ryżu.
No i świetnie...zrobiłam się głodna na samą myśl
Macie jeszcze jakieś propozycje potraw, dziewczyny?

Dodaję myjkę do listy życzeń!
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 08:51   #2225
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy luty 2020

Ja sie nawet zastanawiam nad sensem wydania kasy na prywatne usg w swieta, jesli i tak mamy miec to dodatkowe, nie mam co marzyc o zadnych dodatkowych badaniach... :/
Mlody tak mi daje popalic, juz zauwazylam, ze lubi glos niektorych dziewczyn z pracy, bo sie uaktywnia przy nich, przy innych w ogole przestaje kopac i stoimy tak we 4 czasem, wszystkie rece na brzuchu i czekamy na odpowiedz, a ten nic haha bedzie sportowiec-kobieciarz :d

Ja posprzatalam polowe domu, druga partner robi, ale juz wiem, ze to bylo ostatnie moje sprzatanie, bo nie siegam juz np do dna wanny, czy za umywalki/zlew no i duzo schylania. Mnie (na szczescie!) matka nie zaoferowala jeszcze w ogole checi przyjazdu/odwiedzin, to my z wnukiem pojedziemy do niej jak juz damy rade.

Co do mrozonek: my zawsze mamy rzeczy gotowe tzn do piekarnika z marketu na wszelki wypadek (ryby, pizze, zapiekanki, nuggetsy, wegetarianskie potrawy), torebki z roznymi warzywami i mieso w porchsch (surowe) typu pokrojony kurczak, schabowe, ale tez mielone czy burgery. Mam tez kosci drobiowe (nie lubie piersi z kurczaka, wiec kupuje udka, uzywam miesa a kosci mroze wlasnie) do wrzucenia na zupe. Zupy wlasnie mozna kupic gotowe mieszanki mrozone, ja mam troche zapasow w sloiczkach (szczaw, ogorki starte, barszcz itp) nie mrozone. No i puszki groszku, fasol, pomidorow, ryb (tunczyk, losos, sardynki itp). Mozna szybko uzyc do salatek lub wrzucic na ryz czy makaron i jest na szybko do jedzenia. No i jakies sosy tez w sloiczkach sklepowe (pesto, bolonese, slodko-kwasny).Ja nie lubie i nie umiem gotowac, moj partner sie tym zajmuje, no chyba, ze cos polskiego chce to wiadomo, ze musze sama ewentualnie go wysylam do sklepu polskiego z dokladnym opisem, nazwa i zdjeciem, poki co sobie radzi

Dzis dostalam wyplate, troche skumulowana (niespodziewanie), mam nadzieje ze sie powstrzymam przy okazji black friday choc juz cos czuje, ze nie bedzie latwo
C&a ma super dzieciece ciuszki, swietnej jakosci! Przyjaciolka mi bardzo polecala, bardzo zaluje, ze nie ma w uk zamawiam sobie do niej rzeczy i mi wysyla haha
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 10:06   #2226
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

bezpaniki, a nie myślałaś żeby to usg zamiast w świata zrobić kilka tygodni później w styczniu?

Ja też nie potrafię gotować, często mi też brakuje pomysłu na coś do jedzenia. Zawsze twierdziłam, że nauczę się gotować w ciąży, ale słabo mi wychodzi realizacja tego postanowienia też mamy w domu zawsze mrożone warzywa, jakieś puszki, ale wolałabym uniknąć gotowych dań ze sklepu. Liczę na to, że któreś z nas będzie mógło w pierwszych dniach wyrwać się na chwilę do sklepu w razie nagłej potrzeby

Cieszę się, że masz dobrą opinię o ubrankach z tego sklepu, bo zrobiłam większe zamówienie tyle czytałam o tym ile i jakiego rodzaju ciuszków jest potrzebnych na start, a wciąż wydaje mi się ich za mało. Też tak macie? Takie małe dziecko chyba też dużo zużywa ubranek, a nie mam miejsca w mieszkaniu na ciągle rozłożoną suszarkę
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 10:44   #2227
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez pokamina Pokaż wiadomość
bezpaniki, a nie myślałaś żeby to usg zamiast w świata zrobić kilka tygodni później w styczniu?



Ja też nie potrafię gotować, często mi też brakuje pomysłu na coś do jedzenia. Zawsze twierdziłam, że nauczę się gotować w ciąży, ale słabo mi wychodzi realizacja tego postanowienia też mamy w domu zawsze mrożone warzywa, jakieś puszki, ale wolałabym uniknąć gotowych dań ze sklepu. Liczę na to, że któreś z nas będzie mógło w pierwszych dniach wyrwać się na chwilę do sklepu w razie nagłej potrzeby



Cieszę się, że masz dobrą opinię o ubrankach z tego sklepu, bo zrobiłam większe zamówienie tyle czytałam o tym ile i jakiego rodzaju ciuszków jest potrzebnych na start, a wciąż wydaje mi się ich za mało. Też tak macie? Takie małe dziecko chyba też dużo zużywa ubranek, a nie mam miejsca w mieszkaniu na ciągle rozłożoną suszarkę


Moja na przykład nie ulewała więc jak ją rano w coś ubrałam to zdejmowałam wieczorem więc wcale nie tak dużo było nam potrzeba czasem oczywiście zdarzały się jakieś wycieki z pieluchy, ale zdecydowanie więcej ubranek zużywa aktualnie jak ciągle je jakiś brudzące posiłki niż wcześniej

Mnie i tak nie przebijecie z umiejętnościami kulinarnymi. Potrafię tylko desery robić, ale żadne obiady czy tego typu posiłki mi nie wychodzą. Ile mogę przywożę od mojej mamy a resztą zajmuje się mój mąż. On na szczęście barfzo dobrze gotuje i to lubi. Tym bardziej wierzę w przeznaczenie i że to ten jedyny mamy też termomixa a to super ułatwia sprawę posiłków przy dzieciach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 11:45   #2228
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Moja na przykład nie ulewała więc jak ją rano w coś ubrałam to zdejmowałam wieczorem więc wcale nie tak dużo było nam potrzeba czasem oczywiście zdarzały się jakieś wycieki z pieluchy, ale zdecydowanie więcej ubranek zużywa aktualnie jak ciągle je jakiś brudzące posiłki niż wcześniej

Mnie i tak nie przebijecie z umiejętnościami kulinarnymi. Potrafię tylko desery robić, ale żadne obiady czy tego typu posiłki mi nie wychodzą. Ile mogę przywożę od mojej mamy a resztą zajmuje się mój mąż. On na szczęście barfzo dobrze gotuje i to lubi. Tym bardziej wierzę w przeznaczenie i że to ten jedyny mamy też termomixa a to super ułatwia sprawę posiłków przy dzieciach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oo też mam Thermo.mix i miałam postanowienie, żeby w trakcie ciąży wypróbować dużo przepisów, by móc szybko coś gotować przy dziecku. Oczywiście postanowienia nie zrealizowałam Ale mam jeszcze czas, to może masz jakieś sprawdzone dobre przepisy?

Jeśli chodzi o ilość ciuszków to staram się o tym nie myśleć; jakoś się łudzę, że po prostu dokupimy, jeśli zajdzie potrzeba

Mam postanowienie, żeby spakować się do szpitala w najbliższych dniach. Jakoś dzisiaj do mnie dotarło, że gdybym teraz miała z jakiegoś powodu się w nim znaleźć, mąż nie da rady spakować mnie tak, jak tego potrzebuję. Brakuje mi jeszcze paru rzeczy, więc robię ostateczne zakupy i spróbuję spakować
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 11:48   #2229
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez harmattan Pokaż wiadomość
Oo też mam Thermo.mix i miałam postanowienie, żeby w trakcie ciąży wypróbować dużo przepisów, by móc szybko coś gotować przy dziecku. Oczywiście postanowienia nie zrealizowałam Ale mam jeszcze czas, to może masz jakieś sprawdzone dobre przepisy?



Jeśli chodzi o ilość ciuszków to staram się o tym nie myśleć; jakoś się łudzę, że po prostu dokupimy, jeśli zajdzie potrzeba



Mam postanowienie, żeby spakować się do szpitala w najbliższych dniach. Jakoś dzisiaj do mnie dotarło, że gdybym teraz miała z jakiegoś powodu się w nim znaleźć, mąż nie da rady spakować mnie tak, jak tego potrzebuję. Brakuje mi jeszcze paru rzeczy, więc robię ostateczne zakupy i spróbuję spakować


Mam sprawdzone przepisy na słodko poza tym ja robię tylko zupy. Super jest przepis na krem z pomidorów. Z dyni też mi barfzo smakował. A mój mąż robił jakie burita, lasagne, ostatnio pierogi, różne sosy do makaronów. Nam wszystko smakowało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 12:14   #2230
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Mamy luty 2020

A wracajac do mrozenia pierogow....

Mrozicie ugotowane/surowe czy takie pol na pol? Mi zalezy na tym by nie czekac potem na odmrozenie tylko poprostu wrzucic do garnka i ugotowac. Raz mrozilam surowe to popekaly.

Kluski slaskie mrozilam takie pol na pol, lekko obgotowane. To wygladaly jak z Czarnobyla po ugotowaniu :/
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 12:51   #2231
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
A wracajac do mrozenia pierogow....

Mrozicie ugotowane/surowe czy takie pol na pol? Mi zalezy na tym by nie czekac potem na odmrozenie tylko poprostu wrzucic do garnka i ugotowac. Raz mrozilam surowe to popekaly.

Kluski slaskie mrozilam takie pol na pol, lekko obgotowane. To wygladaly jak z Czarnobyla po ugotowaniu :/
Mrozilam ugotowane pierogi

Teraz się tak nie spinam z ciuszkami bo kupiłam suszarkę do prania to chwila moment i suche jak mi braknie ciuszkow. Po pierwszym dziecku wiem co mi się sprawdzalo to teraz mniej kupuję. Ale i tak zawsze coś wezmę w sklepie bo takie ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 12:53   #2232
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Ugotowane zawsze Mroziłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 14:31   #2233
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Wiem, że ubranka zawsze można dokupić, ale mi się podoba tyle teraz do tego te przeceny i trudno się oprzeć pominę już fakt, że będę mieć sporo używanych od siostry, więc nie potrzebuję ich aż tyle.

Ten sprzęt to moje ciągle niespełnione pragnienie. Jakoś mam wrażenie, że lepiej by mi szła nauka gotowania

Ja też zawsze zamrażam już ugotowane pierogi.
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 17:05   #2234
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Dziewczyna moja córeczka ma już 1435 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 17:33   #2235
harmattan
Raczkowanie
 
Avatar harmattan
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Dziewczyna moja córeczka ma już 1435 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Jaka duża dzidzia! Wszystko poza tym w porządku?

Ja zawsze mrożę już ugotowane pierogi
Jest chodzi o Thermo.mix to uwielbiam go i nie wyobrażam już sobie bez niego życia! Ale gdybym go nie dostała to pewnie długo bym nie mogła sobie na niego pozwolić, sporo kosztuje. Jednak jak ktoś się waha to ja zawsze namawiam! Używam go codziennie, pewnie nie odważyłabym się na zrobienie wielu rzeczy, gdyby nie ten sprzęt. Ale mam wrazenie, że wciąż za mało korzystam z jego możliwości

Jeśli chodzi o kupowanie ubranek...no cóż - mam ich mnóstwo od rodziny, a wciąż kusi mnie by coś kupić od siebie Na szczęście wystarcza mi wybieranie pieluszek i kupowanie kosmetycznej wyprawki. Dlatego dawkuję sobie kolejne konieczne zakupy Teraz koszule do karmienia.
harmattan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 17:36   #2236
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Tak wszystko super w sumie to było bonusowe usg miałam mieć tylko zastrzyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 17:36   #2237
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Ja też bardzo polecam termomixa. My po prostu wzięliśmy na raty bo tyle gotówki naraz to ciężko nam było wtedy zebrać. Ale nie żałuję. Jest ekstra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 17:39   #2238
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Ja ciągle coś kupuje😍 dzisiaj nakupiłam leginsów i rajstop małej. Cocodrillo ma fajne promki teraz. Wczoraj przyszedł też fotel dla Zuzi i brat testował, 😁
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 17:40   #2239
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

😍
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191128_154829.jpg (150,2 KB, 32 załadowań)
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-28, 17:41   #2240
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Ja ciągle coś kupuje dzisiaj nakupiłam leginsów i rajstop małej. Cocodrillo ma fajne promki teraz. Wczoraj przyszedł też fotel dla Zuzi i brat testował,


Ja bym chciała nie kupować po ostatnim prasowaniu ale chyba brakuje mi najmniejszych bodziakow bez rękawów. Muszę to przemyśleć jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość


Na walentynki będą idealne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 18:08   #2241
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Ja tak sobie mówię, że nie kupuje a później tu body tu jakieś spodenki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

To samo dla starszych ostatnio nakupiłam im bluz, bluzek, spodni, że szafki się nie domykaja 🥦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:41   #2242
Angelika1237
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy luty 2020

Dziewczyny a po ile macie ciuszkow ? Macie jakąś listę ile czego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angelika1237 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:46   #2243
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po ile macie ciuszkow ? Macie jakąś listę ile czego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam, ale body z długim będzie ponad 30 szt z tym, że większość na 62. Sukienkek około 15, leginsów z 15, spodni 10... Serio nie liczyłam jeszcze, ale policzę przy prasowaniu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:49   #2244
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po ile macie ciuszkow ? Macie jakąś listę ile czego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Załącznik 1Adjustments.jpg




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 20:49   #2245
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 21:01   #2246
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Załącznik 7699176


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O boże ja też chcę być taka poukładana U mnie chaos, ale chyba podkradne Ci pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-28, 21:12   #2247
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
O boże ja też chcę być taka poukładana U mnie chaos, ale chyba podkradne Ci pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hahah spisywałam na bieżąco jak przebierałam ubranka po starszej teraz mam trochę więcej bo dostałam jeszcze reklamówkę ubranek a ich nie dopisałam tu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 06:05   #2248
Aniaaa37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 124
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Dziewczyna moja córeczka ma już 1435 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka duża już
Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Ja nie mam, ale body z długim będzie ponad 30 szt z tym, że większość na 62. Sukienkek około 15, leginsów z 15, spodni 10... Serio nie liczyłam jeszcze, ale policzę przy prasowaniu....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dużo A myślałam że ja szaleje
Cytat:
Napisane przez Angelika1237 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po ile macie ciuszkow ? Macie jakąś listę ile czego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie liczyłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gazelamon ale super to policzylas
Aniaaa37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 06:50   #2249
pokamina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy luty 2020

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Dziewczyna moja córeczka ma już 1435 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka duża dziewczynka dziewczynka! Gratulacje

gazelamon, świetna lista! Zainspirowałaś mnie żeby stworzyć podobną jak już dostanę wszystko
pokamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 06:56   #2250
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamy luty 2020

Właśnie napisała do mnie Pani od której kupiłam ubranka na olx, że ma pake roZ 68 czy chce żal nie skorzystać około 9 kg ubrań za 130 zl tylko gdzie ja to upchne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-12 15:44:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.