Do filtromaniaczek:) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 15:02   #691
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kajol
Ja w ogóle większość kremów aplikuję na lekko wilgotną skórę, bo wtedy rzeczywiście lepiej się wchłaniają (to chyba nawet Basia gdzieś pisała, że zwilżenie skóry poprawia wchłanialnośc nakładanych praparatów- i dlatego powinno się nakładać retinoidy i kwasy na dobrze osuszoną skórę- hm, mały offtopic ), ale z filtrami tak nie próbowałam, bo przy mojej tłustej skórze, mimo iż "na wilgotno" kremy lepiej się wchłaniają, to jednak wchłania mi się ich mniej (co w przypadku kremów odżywczych, którymi niekiedy musze podratować skórę, to zaleta, bo wtedy nie zatykają porów jakoś bardzo).
A jeżeli stosuje sie serum z vit. C to chyba jednak powinno się odczekać? Czy na "niedoschnięte" serum można od razu filtr? (Basia chyba pisała, że nie, ale już nie pamiętam, a teraz nie ma gdzie sprawdzić ).
Moja technika nakładania filtrów to jak na razie cierpliwe wsmarowywanie i potem jeszcze delikatne wklepywanie.
Po serum to raczej tak. Ja narazie serum odstawiłam...nie mam czasu rano na nakładanie dwoch warstw
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 15:50   #692
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30 co prawda nie jestem Wojtusia, ale dzieki za linka. Zamawiam mleczko Avene przez internet, jak sie sprowuje napisze jak dojdzie


PS. Skad wziasc wode destylowana
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 16:02   #693
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja wyprosiłam 20 ml w aptece. Pan nalał mi do buteleczki za friko, zapłaciłam tylko za buteleczkę ( 40gr).

A do serum potrzebujesz?

Można też kupić na stacji benzynowej, ale dużą butlę. Nie jestem pewna czy do serum można ją lać. Jakoś mi się nie kojarzy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 16:49   #694
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez maniaa
Dziewczyny, kupiłam przedwczoraj w Sperpharm Vichy Ultra-Fluid 60 , niestety nie współgra on z Lierac Corecteur Anti Taches, którego teraz używam jeśli któraś z was chciałaby się ze mna wymienić na SVR 100B, to ja chętnie

nieaktualne
Maniaa, no to mnie przestraszyłaś. Ja również używam aktualnie fluidu vichy, no i zamówiłam sobie właśnie ten żel lierac'a , o którym piszesz. Możesz napisać coś więcej co jest nie tak??? jakieś dziwne interakcje? będe wdzięczna za odpowiedz.pozdrawiam
katiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 18:32   #695
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Zdaje się, że to w tym wątku pisałyście także o skrobiach.
Chciałam poradzić wszystkim wahającym się jeszcze użytkowniczkom skrobi aby kupowały kukurydzianą. Jest naprawdę przyjemniejsza w użyciu niż ziemniaczana. Swoją nabyłam w sklepie ze zdrową żywnością za całe 4,50 pln; firma ma też stronę www.bezgluten.pl

Aktualnie nawet nie dosypywałam do niej nic z wyjatkiem sporej ilości cynamonu - pachnie obłędnie. A do zniwelowania białości ociupinkę się bronzuję. Mam do wyboru dwie wersje - puderek z Rossmana za grosze i mój ostatni nabytek, ehem..ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8029
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 18:54   #696
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

W całej rozciągłości popieram Crumb, jeśli chodzi o przewagę kukurydzianki nad kartoflanką.
Pluję sobie w brodę, że dopiero teraz ją wypróbowałam, bo różnica jest kolosalna - nie skrzypi, nie wysusza i nie ściąga tak bardzo, nie jest tak widoczna na twarzy i spokojnie można na nią nałożyć bronzer itp. No i nie wybiela tak bardzo, tylko minimalnie. Ja swoją kupiłam za 3,5pln w sklepie zielarskim u mnie w mieście, nawet nie musieli sprowadzać
Kate, jeszcze raz dzięki!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:01   #697
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Takoż chwaliłam tę kukurydziankę już dobrych parę stron wstecz.
Naprawdę warto na nią zapolować.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 19:33   #698
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30 Dziękuję ślicznie za polecenie tej strony internetowej. Już zamówiłam sobie to mleczko nie moge sie doczekać kiedy do mnie dotrze. W przyszłym tygodniu podziele się wrażeniami! Co ja bym bez was zrobiła
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:38   #699
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Crumb z twojej recenzji wynika że Amber EL to raczej nietrafiony zakup.
To ja się podzielę swoimi brązującymi typami. Po pierwsze kuleczki Nu Skin, świetne, dają piękny efekt, żadnych wad i beztalkowe w dodatku.
Po drugie, kontrowersyjna ziemia słoneczna, efekt piękny, dla mnie bez wad, tyle że potrzeba więcej czasu na nałożenie, kuleczkami to raz dwa i gotowe.
Po trzecie brązer Hauschki - efekt fajny, zapach piękny, nałożenie niekłopotliwe. Wszystkie moje typy bezdrobinkowe i bardzo naturalne.
Inna opcja to samoopalacz Avene ( właśnie się opalam na weekend), i wtedy sam puderek/skrobia na filtr i ew. troszkę różu.
A wy czym doprowadzacie swoje cery do normalno-zdrowego koloru po użyciu filtra?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:59   #700
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

[quote]A wy czym doprowadzacie swoje cery do normalno-zdrowego koloru po użyciu filtra?[/guote]

Ja nie doprowadzam, szczerze mówiąc zaczynam stosować filtry właśnie dla tego arystokratycznego koloru skóry
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 19:59   #701
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

[qoute]A wy czym doprowadzacie swoje cery do normalno-zdrowego koloru po użyciu filtra?[/qoute]

Ja nie doprowadzam, szczerze mówiąc zaczynam stosować filtry właśnie dla tego arystokratycznego koloru skóry

PS. Czy może ktoś usunąć jeden mój post? Z niewiadomej mi przyczyny wysłało mi się 2x.
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 20:46   #702
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30 doradzałaś nam skrobię kukurydzianą, więc może i teraz ktoś skorzysta z Twoich brązujących sugestii

To prawda, nie umieram z zachwytu nad efektem "makijażu" w duecie: skrobia+Amber Bronze. Myślę, że jakbym miała cerę w typie - 'wróciłam z wakacji' - byłabym bardziej zadowolona z tego bronzera.
Ogólnie idzie go zużyć, nałożony na podkład na wieczorne wyjścia, wygląda już ciekawiej niż na samej skrobi.
Poza tym, mam wrażenie, że tego typu ozdobniki jak Amber Bronze sprawdzą się raczej na lato lub na potraktowaną samoopalaczem twarz dla podkreślenia opalenizny, a nie nadania koloru jako takiego.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 20:59   #703
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Pogoda, rozumiem w zupełności uwielbienie arystokratycznego koloru skóry , ale o ile twarz po stosowaniu filtrów może być w istocie normalnie-arystokratyczna, o tyle po zastosowaniu skrobi jest normalnie-trupia.
Dlatego doprowadzamy się do tego typu perwersji, jak zakup pudru z bursztynem, który cuda działać ma..
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 22:37   #704
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja żeby usunąć trupią bladość skrobi (która już nie jest taka trupia po kukurydziance) używam bronzera sprasowanego Sephory. Ma wprawdzie talk, ale po pierwsze nakładam go na skrobię, a więc skórę już zaizolowaną od talku, a poza tym naprawdę w małej ilości, bo ja nie mam śniadej karnacji tak normalnie, co by nie powiedziec, że jestem blada...
A filtrów dla artystokratycznej karnacji nie mogę używać, bo mam z natury żółtą cerę i jak się wybielę skrobią, to mi się szyja odcina właśnie na żółto:-(
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 22:52   #705
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Talking Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witam kochane wizazanki. Przymierzam sie do kupna tego mleczka Avene, ale oczywiscie u mnie w miescie tez nigdzie nie mozna go dostac I nareszcie dzieki Kate30 cmok weszlam na apteke internetowa, tylko mam male pytanko. Czy to chodzi o to mleczko:

http://www.aptekawsieci.pl/index.php...war&tw_id=4897

Nie ma zdjecia i w nazwie jest spf50, nie 50+ dlatego nie wiem czy to wlasnie to. Z gory dziekuje slicznie za odp.

I jeszcze tak przy okazji to czy kupujecie z tej apteki placac przelewem czy za pobraniem? Chodzi o to czy jest to sprawdzony sklep i czy spokojnie moge przelac im pieniazki a oni wysla mi zamowione produkty.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 22:57   #706
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

a i jeszcze jedno: ile normalnie w zwyklej "stacjonarnej" aptece kosztuje to mleczko Avene, bo tutaj 52,62
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 23:01   #707
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czy brązer Hauschki też jest bez talku i miki? Czy po prostu można go nakładać, ale na skrobię?
Ja już wiele razy próbowałam używać skrobi, ale za każdym razem efekt, który otrzymuję po prostu mnie denerwuje. Najbardziej denerwuje mnie to, że po skrobi nie mogę nałożyć już cieni na powieki. Czy wy malujecie oczy cieniami?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 23:13   #708
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez crumb
Zdaje się, że to w tym wątku pisałyście także o skrobiach.
Chciałam poradzić wszystkim wahającym się jeszcze użytkowniczkom skrobi aby kupowały kukurydzianą. Jest naprawdę przyjemniejsza w użyciu niż ziemniaczana. Swoją nabyłam w sklepie ze zdrową żywnością za całe 4,50 pln; firma ma też stronę www.bezgluten.pl

Aktualnie nawet nie dosypywałam do niej nic z wyjatkiem sporej ilości cynamonu - pachnie obłędnie. A do zniwelowania białości ociupinkę się bronzuję.
A można wiedzieć gdzie dokładnie kupiłaś skrobię?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 03:14   #709
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

mckabi śmiało zamawiaj, to to mleczko tylko opis mają niechlujny, zresztą jak całą stronę, kupowałam za pobraniem, ale inne dziewczyny płaciły przelewem i wszystko było ok, to sprawdzony adres.
To mleczko w realu ma podobną cenę, w zależności od apteki o 1-2 zł niższą lub wyższą więc tu nie przepłacisz napewno.

Violet brązer Hauschki zawiera talk i mikę niestety, można go troszeczkę na skrobię położyć, lub ile się chce na filtry Avene.
Co do cieni to możesz poprostu powieki górne zmatowić pudrem sypkim, może wtedy będzie lepiej? O położeniu cieni na kartoflankę można zapomnieć, to fakt, na skrobii kukurydzianej jest lepiej, ale myślę że najlepiej będzie na zwykłym sypkim pudrze. Choć przyznam, że nie używam cieni na codzień.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 08:48   #710
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Do filtromaniaczek:)

!Violet!, skrobię kukurydzianą nabyłam w pierwszym z brzegu sklepie ze zdrową żywnością - 3 zł za kg. Co prawda speszyłam się, kiedy pani sprzedawczyni się zainteresowała, do czego używam, i zełgałam, że do naleśników bo jakoś nie mogłam sobie wyobrazić, jak ta pani zareaguje, jak dowie się prawdy...
A propos, jeśli któraś z warszawskich skrobiomaniaczek będzie miała kłopot ze znalezieniem kukurydzianki, to ja chętnie się podzielę, tyle tylko, że w Warszawie będe dopiero pod koniec maja pewnie, ale wtedy mogę oddać część z tego kilograma, bo oczywiście zużycie tego w całości nie jest możliwe w terminie przydatności do spożycia... Więc jeśli jesteście zainteresowane, to za dwa miesiące dajcie znać.
No i przy okazji ogromne podziękowania dla Kate za pomysł z kukurydzianką. Jest bardzo przyjemna w konsystencji, niczym spożywczym nie pachnie, a kolor w sam raz dla mnie, bo ja jestem akurat bladolica w kierunku chłodno-żółtawym, skrobia ładnie tuszuje naczynkowe zaróżowienie i nic mi się przynajmniej nie odcina od szyi, bez żadnego dodatkowego przyciemniania. No i skrobia chyba uratuje Antheliosa Gel W, bo już miał wylądować na jakiejś wymianie za świecenie i lepienie się, a pod skrobią jest całkiem znośny.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 09:13   #711
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Violet skrobię kukurydzianą kupiłam na Zamojskiej, w sklepie MIODY. Jest tam także zdrowa żywność, naturalne kosmetyki - znasz na pewno, sklep jest zawsze odkąd pamiętam

Szczerze mówiąc to dziwi mnie zainteresowanie pań sprzedających w sklepach ze zdrową żywnością pytanie, na co nam skrobia. Przecież po to są takie sklepy, aby - dajmy na to osoby nie tolerujące glutenu, diabetycy, z alergią mleczną itp. - mogli sobie zakupić tam potrzebne produkty. Ciekawe, czy każdego klienta wypytuje się o cel kupowania np. pasty sojowej czy "bezcukrowych" słodyczy.

Jeśli chodzi o oczy to ich nie traktuję skrobią. Nakładam oczywiście filtr, ale wolę aby powieki nie były zmatowione skrobią- nakładam na nie ociupinkę jasnego podkładu, aby wyrównać koloryt i dopiero cienie.

Zaraz pod oczami także wklepuję dosłownie śladowe ilości podkładu, po prostu, aby nie mączyć okolic oczu. Nigdy zresztą nie używałam żadnego pudru sypkiego na powieki - uważam, że ewentualne dostanie się zanieczyszczeń do oka nie sprzyja urodzie (i zdrowiu)
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 09:29   #712
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ja myślę, że im ta skrobia po prostu nie schodzi i jak już ktoś kupuje, to jest taki ewenement, że aż pytają
A może same mają ochotę do czegoś jej użyć, tylko nie wiedzą, do czego...?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 11:29   #713
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Od trzech dni uzywam La Roche Posay DP, którego mam dzięki wymianie z Kate i czas na taką wstępną recenzję.

Otóż jak na razie jest najlepszy filtr, jaki miałam okazję nosić na buźce. Jest od bardzo lejący i tłusty. Gdy odmierzę wymaganą ilość i zaaplikuję na twarz to najpierw wcieram go długo, a potem jest wklepuję. Na poczatku wygladam strasznie, biała, świecąca, wstyd się komu pokazać. Ale po 10 minutach już jest trochę lepiej. Wtedy znów poklepuję twarz, by pomóc mu się wchłaniać. Po kolejnych 10 minutach robię to samo i z dumą mogę powiedzieć, ze po 30 minutach od aplikacji filtr jest już ładnie wchłoniety. Oczywiście świeci się jeszcze dość mocno, ale nie jest to ten przerażajacy smaleć co na poczatku.

Poza tym moja twarz nie lepi się po nim, mogę spokojnie nosić rozpuszczene włosy i nie kleją mi się one wcale do twarzy. Jeśli o mnie chodzi to pod względem wchłanialności i końcowego efektu LRP DP bije na głowę mleczko Avene 50+, emulsję Avene 50+, żelowe mleczko Vichy SPF60/PPD28, krem Vichy SPF60/PPD20 i wszystkie Biodermy poza Photoderm Max Fluid 50+. Jak wspomniałam tylko Fluid Biodermy wchłania się lepiej, nie pozostaje mi po nim ten błysk, ale Biodermy jest bardzo mało wiec na razie pozostane przy LRP DP

Aha zapomniałabym, nie wałkuje sie też na mnie i nie podrażnia mnie. POmimo, ze zawiera alkohol stosuję go wokół oczy i na szczeście nie wystepuje ani pieczenie, ani podrażnienie Kate, dziękuję za tą wymianę, mam nadzieję, ze Tobie mleczko Avene 50+ służy równie dobrze

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 11:59   #714
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Słuchajcie, mam jeszcze jedno pytanie, czy zeby filtr był stabilny to musi zawierać filtr mineralny i chemiczny? Co się dzieje jesli nie jest stabilny? Aha, i co się dzieje jeśli na filtr chemiczny nałożymy podkład z talkiem lub miką, chodzi mi o to czy skóra wtedy wogóle nie jest chroniona? czy jest chroniona ale w małym stopniu? To chyba tyle pytać narazie mi się nasunęło jestem żądna wiedzy
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 14:18   #715
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny Kochane mam prośbę, może odwiedziłybyście ten wątek

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=102651

i dorzuciły coś od siebie, ponieważ jak na razie nie ma żadnego odzewu ze strony Maderatorów, a ja nie wiem kto tam moduje i do kogo ewentualnie napisać PW. Chodzi oczywiście o zmianę nazwy "blokery-anty UV" na KWC na inną, zgodną z rzeczywistością

Liczę na Was i pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 14:23   #716
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzieki Kate30 jeszcze raz za ten adres apteki internetowej, nie dosc ze bede miala w koncu moje mleczko to jeszcze zamowilam dwa opakowania skrzypowity za 14zl akurat mi sie konczy a tu prosze jaka ladna promocja. Jeszcze raz dzieki wielkie

Pozdrawiam wszystkie wizazanki
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 14:31   #717
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

W poscie o LRP DP zapomniałam napisać o jednej rzeczy, która mi sie nie podoba. Mianowicie zbiera mi się on na załamaniu powiek i wygląda to bardzo nieestetycznie Nieważne czy nałożę go dużo, czy mało, efekt jest ten sam. Może macie na to jakąś radę? Pomóżcie

Poza tym LRP DP jest dla mnie bardzo dobry
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 14:52   #718
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
W poscie o LRP DP zapomniałam napisać o jednej rzeczy, która mi sie nie podoba. Mianowicie zbiera mi się on na załamaniu powiek i wygląda to bardzo nieestetycznie Nieważne czy nałożę go dużo, czy mało, efekt jest ten sam. Może macie na to jakąś radę? Pomóżcie

Poza tym LRP DP jest dla mnie bardzo dobry
Alczemiczko, popieram cię w całej rozciągłości, jeśli chodzi o wrażenia ze stosowania DP. Uświadomiłam to sobie dziś, kiedy wydusiłam na twarz końcówkę emulsji Avene i kukurydzianka uczyniła mi na twarzy wypiek godny najlepszego cukiernika...:-( Nie wspominam, że nałożenie czegokolwiek na to ciasto jest niemożliwe, więc chodzę taka paskudna dziś...
Jeszcze tylko przetestuję mleczko Avene 50 od Basi39 i jeśli nie będzie lepsze niż DP, to z podkulonym ogonem wracam do DP.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 14:56   #719
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Alczemiczko, popieram cię w całej rozciągłości, jeśli chodzi o wrażenia ze stosowania DP. Uświadomiłam to sobie dziś, kiedy wydusiłam na twarz końcówkę emulsji Avene i kukurydzianka uczyniła mi na twarzy wypiek godny najlepszego cukiernika...:-( Nie wspominam, że nałożenie czegokolwiek na to ciasto jest niemożliwe, więc chodzę taka paskudna dziś...
Jeszcze tylko przetestuję mleczko Avene 50 od Basi39 i jeśli nie będzie lepsze niż DP, to z podkulonym ogonem wracam do DP.
Joasiu, a czy u Ciebie LRP DP też się zbiera na załąmaniu powiek? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzisz?

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-11, 18:43   #720
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Joasiu, a czy u Ciebie LRP DP też się zbiera na załąmaniu powiek? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzisz?

Pozdrawiam
Ano, w ogóle sobie nie radzę:-( Zbiera mi się w zmarszczkach pod oczami i ratuje mnie tylko to, żem okularnica, to tak bardzo tego nie widać...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.