Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dzieci" - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 11:44   #331
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Dudipopka, może i nic by się nie stało, ale jestem do tego przyzwyczajona i tak nauczona . Jednak widocznie teraz jest to dla mnie za duzo i stąd moje samopoczucie.


Syla, to patrz bardziej na termin porodu wg Om
Tak jestem sama w domu i się lenię. Ale pranie powiesiłam

Co tu tak puściutko - wypoczywacie i dobrze. Trzeba korzystać z ostatnich chwil bez obowiązków

Ciekawe jak Svinecka.
Rano pisała mi smsa, że jedzie do szpitala, mama z teściowa trajkoczą. I prosi o trzymanie kciuków
__________________

Edytowane przez UnholyOne
Czas edycji: 2009-07-09 o 11:45
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:49   #332
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Evamoni, przestan sie zamartwiac czy do brze zrobilas czy nie. Ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiala. A teraz jak juz sie zdecydowałas to spokojnie czekaj na swoją niunie, bo spokój teraz jest ważny.

A ja zrobiłam dzis pranie (tzn. praleczka ) teraz sie suszy
i myśle za co by się tu wziąc
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:03   #333
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Svinecka trzymam znowu będziemy mieć kolejne maleństwo w wątku

Evamoni moim zdaniem też dobrze wybrałaś zwłaszcza że lekarz sam zaproponował ci cc żeby nie było komplikacji, wszystko będzie dobrze a jeśli dalej nie możesz się zdecydować to powiedz sobie tak, że jeśli dotrwasz do terminu planowanego to bedzie cc a jeśli maleństwo będzie chciało wyjść szybciej to urodzisz sn

UnholyOne głowa do góry każdej z nas zdarzają się gorsze dni a ty jesteś wspaniałą mamuśką

Ulcia za wizytę

skierka1981 dzień się jeszcze nie skończył może maleństwo zrobi Ci niespodziankę


U mnie w końcu chłodniej się zrobiło ale jakoś moje samopoczucie marne od dwóch dni mały tak się ułożył że nóżkami wypycha mi centralnie pępek a mnie to tak boli że już mam dośc i na nic moje prośby żeby przestał cały czas trzyma stópkę na pępku Do tego co jakiś czas kłuje mnie w fifce i brzuch mi trwardnieje i boli ale nie jest to częste i nie trwa długo więc się nie przejmuje że to może już jeszcze mam czas
Kochane pomóżcie mam zamiar kupić na all naklejki na ścianę do pokoiku małego ale nie mogę się zdecydować, cena jest taka sama pomóżcie który obrazek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 111.jpg (87,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (81,9 KB, 25 załadowań)
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:10   #334
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Svinecka trzymam znowu będziemy mieć kolejne maleństwo w wątku

Evamoni moim zdaniem też dobrze wybrałaś zwłaszcza że lekarz sam zaproponował ci cc żeby nie było komplikacji, wszystko będzie dobrze a jeśli dalej nie możesz się zdecydować to powiedz sobie tak, że jeśli dotrwasz do terminu planowanego to bedzie cc a jeśli maleństwo będzie chciało wyjść szybciej to urodzisz sn

UnholyOne głowa do góry każdej z nas zdarzają się gorsze dni a ty jesteś wspaniałą mamuśką

Ulcia za wizytę

skierka1981 dzień się jeszcze nie skończył może maleństwo zrobi Ci niespodziankę


U mnie w końcu chłodniej się zrobiło ale jakoś moje samopoczucie marne od dwóch dni mały tak się ułożył że nóżkami wypycha mi centralnie pępek a mnie to tak boli że już mam dośc i na nic moje prośby żeby przestał cały czas trzyma stópkę na pępku Do tego co jakiś czas kłuje mnie w fifce i brzuch mi trwardnieje i boli ale nie jest to częste i nie trwa długo więc się nie przejmuje że to może już jeszcze mam czas
Kochane pomóżcie mam zamiar kupić na all naklejki na ścianę do pokoiku małego ale nie mogę się zdecydować, cena jest taka sama pomóżcie który obrazek


Moim zdaniem pierwszy jest ładniejszy
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:16   #335
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
Kochane pomóżcie mam zamiar kupić na all naklejki na ścianę do pokoiku małego ale nie mogę się zdecydować, cena jest taka sama pomóżcie który obrazek
Mi sie berdzie podobaja te pierwsze (z usmiechnietym lewkiem)
a tak wogole to zalacz link bo naprawde mi sie spodobały. miałam cos namalowac ale moze lepsze beda takie naklejki
Małż własnie dzwonil ze wygrał dwa bilety na Mistrzostwa Europy w żużlu w Tarnowie. Kocham żuzel i mam straszna ochote jechac (to jest w sobote) ale troche sie boje. Niby mamy miejsca w loży dla VIPow wiec chyba niemam sie co bac. Co myslicie? Chyba jednak pojade jak wszystko bedzie OK (na drugi dzien mam termin z OM ale z USG na 10-15 sierpnia - to tak dla przypomnienia) :conf used:
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:40   #336
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

mayaha oto link:
http://www.allegro.pl/item675836240_...ma_zoo_xl.html
czyli póki co 2:0 dla pierwszego z tym że za drugim przemawia to że naklejki są większe i jest ich więcej zresztą wszystko w linku

Kurcze pojechałabym bez zastanowienia a daleko masz do Tarnowa? Kochałam żużel jeszcze jak mieszkałam w mieście rodzinnym teraz został mi sentyment

Edytowane przez cashmeree
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:42
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 12:43   #337
marysia_258
Zadomowienie
 
Avatar marysia_258
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 1 086
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Dziewczyny ja z takim może dziwnym pytaniem....
Powiedzcie mi czy Wasze maleństwa też mają tak często czkawkę???
Moja mała potorfi mieć ją czasem po 3 razy dziennie a przy tym denerwuje się niemiłosiernie bo wierci się jak nie wiem co. Zastanawiam się czy to jes normalne.... Tylko się ze mnie nie śmiejcie
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080607650113.html

MAJA
21.08.2009
BARTOSZ
23.09.2013
marysia_258 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 12:55   #338
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z takim może dziwnym pytaniem....
Powiedzcie mi czy Wasze maleństwa też mają tak często czkawkę???
Moja mała potorfi mieć ją czasem po 3 razy dziennie a przy tym denerwuje się niemiłosiernie bo wierci się jak nie wiem co. Zastanawiam się czy to jes normalne.... Tylko się ze mnie nie śmiejcie

chyba cię uspokoję bo moja mała też potrafi mieć czkawkę 3-4x dziennie. teraz trochę rzadziej ma. i też chyba ją to z czasem denerwowało bo się kręciła

cashmeree a mi się drugie podobają

siedzę i myślę czy Amelka dziś wyjdzie czy nie.... moze w nocy coś się rozkręci - jak pomyślę że o może lada chwila to w sumie póki co nic się nie dzieje - brak jakichkolwiek objawów - śluz jaki był to i jest, brzucho nie twardnieje często tak normalnie a może rzadziej niż zwykle...spać śpię jak zwykle dobrze. nawet wczoraj na ktg skurczy nie pokazało był jeden ok 60 tylko i to położna mówiła że to raczej dlatego ża dziecko się wypchało ja już nie wiem, z jednej str boję się jak cholera - za przeproszeniem a z drugiej już bym chciała mieć za sobą.

tak sobie policzyłam z ciekawości na tejj str ile mi zostało do porodu wg niej
http://www.dziecko.haczewski.pl/inde...ok=2008&bg=000
cykle miałam dłuższe zawsze ale średnio ok 35 dni - czy to możliwe żeby termin był późniejszy niż ten wyliczony przez gin??

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:58
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:03   #339
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

skierka mi sie wydaje że jest możliwe bo gin wylicza to zawsze tak samo dzień ostatniej miesiączki - 3 m-ce + 7 dni a w haczewskim czy innych kalkulatorach biorą pod uwage długość cyklu a gin zazwyczaj tradycyjnie 28dni liczy
co do obrazka to mój tż też jest za drugim a ja się waham bo dla mnie ten dugi jest taki poważniejszy a pierwsze są takie dziecinne
a słuchajcie powiedzcie mi jeszcze jaką torbe macie do szpitala tak mniej więcej jak dużą? bo ja nie wiem brać taką podróżną czy mniejszą szperam po all i znalazłam coś takiego i się zastanawiam czy mi wystarcy czy za mała??
http://www.allegro.pl/item675831278_...ty_bezowa.html
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:10   #340
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
skierka mi sie wydaje że jest możliwe bo gin wylicza to zawsze tak samo dzień ostatniej miesiączki - 3 m-ce + 7 dni a w haczewskim czy innych kalkulatorach biorą pod uwage długość cyklu a gin zazwyczaj tradycyjnie 28dni liczy
co do obrazka to mój tż też jest za drugim a ja się waham bo dla mnie ten dugi jest taki poważniejszy a pierwsze są takie dziecinne
a słuchajcie powiedzcie mi jeszcze jaką torbe macie do szpitala tak mniej więcej jak dużą? bo ja nie wiem brać taką podróżną czy mniejszą szperam po all i znalazłam coś takiego i się zastanawiam czy mi wystarcy czy za mała??
http://www.allegro.pl/item675831278_...ty_bezowa.html


ja mam taką o długości ok 60 cm i szerokości ok 25. w nią biorę rzeczy dla małej bo muszę mieć swoje do tego kocyk mały, kosmetyki moje, podkłady poporodowe, staniki, majtki, a do reklamówki żeby się przebrać na izbie przyjęć wrzucę koszulę, szlafrok kapcie. no tak żeby już wejść na salę potem. po prostu do torby biorę rzeczy na po
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:18   #341
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

ja nie muszę brać podkładów i pieluszek czy kosmetyków i ciuszków dla małego bo u mnie to dają w sumie muszę mieć 2-3koszule , bielizne, ręczniki kosmetyki (typu mydło żel) wodę, kapcie, klapki, szlafrok . Ciuszki dla małego przyniesie mi tż na wyjście , tak sobie myślę że ta torba mi wystarczy a później mogę ją nosić jako "przybornik" dla małego

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

ide coś wszamać później się odezwę
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 13:23   #342
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie sBonko [wieci, na [wiat przychodz nasze Dz

Juz po wizycie...
Wyniki w normie.Tylko, ze ... Kubus jest 3 tygodnie wiekszy niz wynikaloby z terminu z OM I ma juz gleboko wstawiona glowke do porodu. Polozna powiedziala, ze na tej podstawie mozna wnioskowac, ze maly moze sie urodzic sporo wczesniej albo(co mi sie mniej podoba) moze byc duuuzy. Za 2 tygodnie mam nastepna wizyte I jesli maly utrzyma tempo wzrostu (I nadal bede w dwupaku) to bede miec jeszcze jedno usg.
W zwiazku z tym maz kazal mi ostatecznie spakowac torbe I juz bedzie jezdzic w samochodzie I dokumenty caly czzas ze mna.
I tyle u mnie.
Trzymajcie Cie mamusie.
Mam nadzieje, ze beda dzis kolejne dzieciaczki.
:uscisk: dla mamus, zeby humorki sie poprawily I nie opuszczaly.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 13:29   #343
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
moze wezmie cie cos szybciej skoro masz biegunke-podobno organizm oczyszcza sie przed porodem
ja nie wiem co ci doradzic-pisalam juz wczesniej ze wybralabym cc jesli masz wybor, ale to musi byc twoja decyzja i musisz byc jej pewna, a pytalas lekarza co lepsze dla ciebie??
Klamka zapadla.Zadzwonilam do szpitala, potwierdzilam termin, jeszcze pani w sekretariacie zapytala czy jestem pewna? Bo to wielkie przezycie urodzic normalnie i takie tam. Kurcze przeciez przytomna bede! Nie dyskutowalam z nia bo bym sie jeszcze rozmyslila.

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Jesli tylko jedno moge powiedziec, moze odlozcie sobie to mega party na troche pozniej, bo mi sie wydaje, ze jesli w czwartek rodzisz, to w sobote jeszcze bedziesz bardzo slaba. Zdaje sobie sprawe, ze maz pewnie z radosci i emocji szaleje i bardzo dobrze! Ale nie wiesz, jak sie bedziesz po porodzie czula, daj sobie przynajmniej tydzien na odpoczynek i poznanie sie z dzieciatkiem, tylko Wy, Wasza mala Rodzinka. Alez zazdroszcze, juz w przyszlym tygodniu bedziesz mogla przytulic wlasne dziecko
Masz racje! Moj maz planuje imprezke beze mnie. Taki tu zwyczaj w Niemczech.
Ale jakie party!!! Juz chyba z 20 osob chce zaprosic!!!! musze mu to z glowy wybic!
Ja pewnie i tak bede ok. 5-7 dni w szpitalu.

Dziekuje Wam wszystkim za super slowa otuchy! jestescie kochaneNa prawde jestem Wam za to wdzieczna i pewnie latwiej mi bedzie dzisiaj spac! Sumienie juz tak nie dreczy jak w nocy.

Lekarz powiedzial, ze decyzja nalezy do mnie. Do niczego nie namawial, ani nie krytykowal. Takie suche informacje a ty sie kobieto mecz z decyzja.


Wiecie co!
Posprzatalam dzisiaj chalupe i cos mi pocieklo po nogach. Nie duzo, bez koloru, bez zapachu, zwykla woda ( siku to nie bylo ).Teraz mnie kluje zoladek, kibelek oblegam i ciagnie mnie jakby w nerkach
Moze to juz? jak dojda regularne skurcze to jade do szpitala. Albo to organizm odreagowuje napiecie, stres jakim bylo podjecie decyzji o cc.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:34   #344
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Ale mało piszecie.... A ja zrobilam zapiekanke z kurczakiem cukinia , kalafiorkiem i serem i teraz siedze i sie nudze.....Rozmyslam sobie nad ta moja wada wzroku i czy na pewno nic sie nie stanie przy porodzie naturalnym.....Jeszcze sie naczytalam na rioznych forach ze przy takiej wadzie jak moja -6 podobno(miesiac temu jeszcze bylo -4,5 wiec dziwna sprawa) czesto robia cesarki...tak zapobiegawczo zeby nic sie nie stalo. I teraz tylko mętlik mam.
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:43   #345
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

ja też przygarnęłam trochę w domku. pisała do mnie czekoladka że neta nie ma i pytała czy wiadomo co u svinecki?? no właśnie, ciekawe co u niej. na pewno już po
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:55   #346
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

svinecko trzymam kciuki nie martw sie będzie dobrze
w kkońcu się troszke oderwa,lam od Mojej Myszki bo ciągle tylko jeść chce a od wczoraj strasznie marudzi i tylko przy cycku, co juz zaśnie przy cycku i chce ją odłozyć to znów ryk
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:56   #347
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Svinecka do mnie pisała, ale kimałam i nie pisałam na forum.

13,34
"Rano przebili mi pęchęrz i leże cały czas z oksy. Mam skurcze i juz mam dość. Ale szyjka twarda i jak nie pójdzie to cięcie."




Kasia pisze, że może wyjdzie w sobotę (tak po cichu na to liczy). W domu jak będzie w ruchu na pewno szybciej ja ruszy niż leżac w szpitalu. Chciałaby mieć to już za sobą.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:05   #348
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

kurcze Svinecka znow się umęczy...
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:19   #349
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

I niestety jeszcze sms od Eleeri:
"Cześć, nie zajrzałam na forum wczoraj i nie zajrzę dzisiaj, znowu jestem w szpitalu . Wczoraj po wyjściu popołudniu w ciągu 2 godzin spuchły mi całe nogi do rozmiaru słonia i poszłam do lekarza, a ten mi od razu dał skierowanie do szpitala i postraszył jakąś zakrzepicą żylną. Co na forum?"



Zapytałam się jak to się stało, jak długo będzie w szpitalu i co z Małym.
Dam znać jak odpisze.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Odpowiedź od Eleerii:
"Ja sama jestem w szoku, w ciągu chwili miałam nogi słonia. Po wielu bojach zostałam przyjęta z młodym na patologię na ginekologii, choć chcieli mnie dać na chirurgię i to samą, bo dziecko miałoby zostać w domu. Ciągle robią mi badania. Co u Kasi? Ma już Laurkę?"

"Dam znać jak się tylko coś dowiem, szczęście w nieszczęściu, że dziecko jest ze mną, bo już beczałam, że będę musiała go zostawić samego. Pozdrawiam Was cieplutko"
__________________

Edytowane przez UnholyOne
Czas edycji: 2009-07-09 o 15:23
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 15:22   #350
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

o jacie to nie za dobrze i u svinecki i u eleeri, trzymamy kciuki żeby było oki
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:22   #351
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

ojej biedna Eleeri , oby wszystko było dobrze
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:28   #352
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość


Kochane pomóżcie mam zamiar kupić na all naklejki na ścianę do pokoiku małego ale nie mogę się zdecydować, cena jest taka sama pomóżcie który obrazek
yyy, oba zestawy ladne No dobrze, pierwszy ladniejszy

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
Małż własnie dzwonil ze wygrał dwa bilety na Mistrzostwa Europy w żużlu w Tarnowie. Kocham żuzel i mam straszna ochote jechac (to jest w sobote) ale troche sie boje. Niby mamy miejsca w loży dla VIPow wiec chyba niemam sie co bac. Co myslicie? Chyba jednak pojade jak wszystko bedzie OK (na drugi dzien mam termin z OM ale z USG na 10-15 sierpnia - to tak dla przypomnienia) :conf used:
Kiedys chodzilam z tata na zuzel . Jednak teraz bym sie nie zdecydowala- nawet nie chodzi o bliskosc terminu porodu, ale bardziej o halas. Chyba ze w tej lozy VIPowskiej jakos sie mniej to odczuwa

Cytat:
Napisane przez marysia_258 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z takim może dziwnym pytaniem....
Powiedzcie mi czy Wasze maleństwa też mają tak często czkawkę???
Moja mała potorfi mieć ją czasem po 3 razy dziennie a przy tym denerwuje się niemiłosiernie bo wierci się jak nie wiem co. Zastanawiam się czy to jes normalne.... Tylko się ze mnie nie śmiejcie
Wcale nie dziwne pytanie Moje dziecko ma czkawke przynajmniej 4 razy dziennie i tez sie przy tym kreci i rozpycha. Pytalam polozna- to jak najbardziej normalne.

A ja mam inne pytanie- czasem moje dziecko nagle wykonuje taki gwaltowny ruch, jakby wierzgniecie, albo jakby sie rozciagalo i przy tym zatrzeslo (tez tak czasem mam, gdy rano rozciagam stawy ). Wasze dzieci tez tak maja?

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
a słuchajcie powiedzcie mi jeszcze jaką torbe macie do szpitala tak mniej więcej jak dużą? bo ja nie wiem brać taką podróżną czy mniejszą szperam po all i znalazłam coś takiego i się zastanawiam czy mi wystarcy czy za mała??
http://www.allegro.pl/item675831278_...ty_bezowa.html
Ja spakowalam wszystko do jednej torby- malej walizki. Na kolkach

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Juz po wizycie...
Wyniki w normie.Tylko, ze ... Kubus jest 3 tygodnie wiekszy niz wynikaloby z terminu z OM I ma juz gleboko wstawiona glowke do porodu. Polozna powiedziala, ze na tej podstawie mozna wnioskowac, ze maly moze sie urodzic sporo wczesniej albo(co mi sie mniej podoba) moze byc duuuzy. Za 2 tygodnie mam nastepna wizyte I jesli maly utrzyma tempo wzrostu (I nadal bede w dwupaku) to bede miec jeszcze jedno usg.
Super, ze wyniki dobre A jak duzy jest teraz Kubus?

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość

Wiecie co!
Posprzatalam dzisiaj chalupe i cos mi pocieklo po nogach. Nie duzo, bez koloru, bez zapachu, zwykla woda ( siku to nie bylo ).Teraz mnie kluje zoladek, kibelek oblegam i ciagnie mnie jakby w nerkach
Moze to juz? jak dojda regularne skurcze to jade do szpitala. Albo to organizm odreagowuje napiecie, stres jakim bylo podjecie decyzji o cc.
Kochana, musisz troche przystopowac i wyluzowac. Ja wiem, ze to ciezko, szczegolnie teraz i po takich przezyciach, ale postaraj sie. Zrob cos, co lubisz, wypozycz sobie jakas komedie romantyczna albo caly sezon "Sex and a City", przestan sprzatac! Stresowi mowimy : Precz!

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Svinecka do mnie pisała, ale kimałam i nie pisałam na forum.

13,34
"Rano przebili mi pęchęrz i leże cały czas z oksy. Mam skurcze i juz mam dość. Ale szyjka twarda i jak nie pójdzie to cięcie."




Kasia pisze, że może wyjdzie w sobotę (tak po cichu na to liczy). W domu jak będzie w ruchu na pewno szybciej ja ruszy niż leżac w szpitalu. Chciałaby mieć to już za sobą.
Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
I niestety jeszcze sms od Eleeri:
"Cześć, nie zajrzałam na forum wczoraj i nie zajrzę dzisiaj, znowu jestem w szpitalu . Wczoraj po wyjściu popołudniu w ciągu 2 godzin spuchły mi całe nogi do rozmiaru słonia i poszłam do lekarza, a ten mi od razu dał skierowanie do szpitala i postraszył jakąś zakrzepicą żylną. Co na forum?"

Odpowiedź od Eleerii:
"Ja sama jestem w szoku, w ciągu chwili miałam nogi słonia. Po wielu bojach zostałam przyjęta z młodym na patologię na ginekologii, choć chcieli mnie dać na chirurgię i to samą, bo dziecko miałoby zostać w domu. Ciągle robią mi badania. Co u Kasi? Ma już Laurkę?"

"Dam znać jak się tylko coś dowiem, szczęście w nieszczęściu, że dziecko jest ze mną, bo już beczałam, że będę musiała go zostawić samego. Pozdrawiam Was cieplutko"
Rany, bidulki, wszystkie trzy
Trzymam kciuki, zeby wszystko ulozylo sie pomyslnie
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:31   #353
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

skierka, wg tego kalendarza to mam termin na 29 lipca czyli posrodku terminu z OM a z USG, bo w ubieglym roku mialam miesiaczki mniej wiecej co 45 dni (tzn raz 28 dni innym razem 60 dni...)

Cytat:
Napisane przez cashmeree Pokaż wiadomość
mayaha oto link:
http://www.allegro.pl/item675836240_...ma_zoo_xl.html
czyli póki co 2:0 dla pierwszego z tym że za drugim przemawia to że naklejki są większe i jest ich więcej zresztą wszystko w linku

Kurcze pojechałabym bez zastanowienia a daleko masz do Tarnowa? Kochałam żużel jeszcze jak mieszkałam w mieście rodzinnym teraz został mi sentyment
thx za linka, musze małzowi pokazac.
Do Tarnowa mam kawałek, chyba cos ok. 80 km. Chyba sie zdecyduje, tym bardziej ze dawno nie byłam, a poza tym po meczu ma byc jakas kolacja dla VIPow

Cytat:
Napisane przez Ulcia2512 Pokaż wiadomość
Juz po wizycie...
Wyniki w normie.Tylko, ze ... Kubus jest 3 tygodnie wiekszy niz wynikaloby z terminu z OM I ma juz gleboko wstawiona glowke do porodu. Polozna powiedziala, ze na tej podstawie mozna wnioskowac, ze maly moze sie urodzic sporo wczesniej albo(co mi sie mniej podoba) moze byc duuuzy. Za 2 tygodnie mam nastepna wizyte I jesli maly utrzyma tempo wzrostu (I nadal bede w dwupaku) to bede miec jeszcze jedno usg.
W zwiazku z tym maz kazal mi ostatecznie spakowac torbe I juz bedzie jezdzic w samochodzie I dokumenty caly czzas ze mna.
I tyle u mnie.
Trzymajcie Cie mamusie.
Mam nadzieje, ze beda dzis kolejne dzieciaczki.
:uscisk: dla mamus, zeby humorki sie poprawily I nie opuszczaly.
Fajnie ze wszystko w porzadku. Pewnie faktycznie mozesz urodzic wczesniej. Trzymaj sie

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Ale mało piszecie.... A ja zrobilam zapiekanke z kurczakiem cukinia , kalafiorkiem i serem i teraz siedze i sie nudze.....Rozmyslam sobie nad ta moja wada wzroku i czy na pewno nic sie nie stanie przy porodzie naturalnym.....Jeszcze sie naczytalam na rioznych forach ze przy takiej wadzie jak moja -6 podobno(miesiac temu jeszcze bylo -4,5 wiec dziwna sprawa) czesto robia cesarki...tak zapobiegawczo zeby nic sie nie stalo. I teraz tylko mętlik mam.
Ale bym taka zapiekanke zjadła. sama takiiej nie zrobie bo mam męza który nie wszystko zje :/ np kalafiorka, cukinii, papryki lub pomidorka. A dla samej siebie nie chce mi sie az tak wymyslac.
Co do wady ja mam -3. I sama wada jak powiedziala mi okulistka nie decyduje o tym czy powinno sie robic cc. Przeciwskazania do SN są gdy grozi np odklejenie siatkowki lub gdy cos jest nie tak z dnem oka. ja wlasnie we wtorek sie wybieram, bo mowila ze przed porodem w ostatnim m-cu pasuje sprawdzic czy nic sie zlego dzieje. Bo to sie zmienia.

Svinecka, Kasia i eleeri

Edytowane przez mayaha
Czas edycji: 2009-07-09 o 15:34
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:37   #354
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Kochane, ostatnia dziewczyna z majowek-czerwcowek dzisiaj urodzila
No to bierzemy sie do pracy, bez ociagania, prosze bardzo, w szeregu
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:43   #355
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie sBonko [wieci, na [wiat przychodz nasze Dz

Kasia, Eleeri, Svinecka , musi byc dobrze. Trzymajcie sie.
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:48   #356
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

A teraz dobra wiadomośc:

"Marcel urodził się o 15.55 przez CC. 3320 i 56 cm. Jest sliczny i dostał 10pkt. Teraz go zabrali i dadzą mi go dopiero jutro"

Gratulacje

Pisałam o 15,52, czy coś się zmieniło, a tu proszę, 3 min później Marcelek na świecie.
Jendak skończyło się cc. I dobrze nie męczyła się. Z twardą szyjką to mogło potrwać do wieczora.
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:57   #357
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Svinecka, GRATULACJE

ja piszę w imieniu czekoladki, wcześniej pisała ze trzyma kciuki za svineckę - jak widać skutecznie , szkoda jej eleeri bo mimo żółtaczki to jeszcze i to, i kasi jej szkoda. oby wyszła w sobotę.

to się porobiło...a svinecka super że ma już za sobą...fajnie jej...
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:01   #358
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Odpowiedź od Svinecki, na pytanie jak się czuje.

"Dziwnie. Nie mogli mi się wbić w kręgosłup, potem jak już podali znieczulenie to jakoś nie do końca złapało i czułam, że mi tną i spanikowałam i zaczęłam się dusić i babka podała mi coś w strzykawce przez wenflon i zasnęłam. Za chwile mnie obudzili i mówią, że już po. Ja się pytam ile spałam, a oni, że półtorej minuty Przed chwila przynieśli małego mi pokazać i trochę przystawili do piersi. Mam dużo pokarmu podobno, więc chyba będzie dobrze. Byle do jutra, bo wtedy dadzą mi mojego synka Jestem szczęsliwa. Popłakałam się jak bóbr."
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:01   #359
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
A teraz dobra wiadomośc:

"Marcel urodził się o 15.55 przez CC. 3320 i 56 cm. Jest sliczny i dostał 10pkt. Teraz go zabrali i dadzą mi go dopiero jutro"

Brawo Svinecka! Witaj Marcelku
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:20   #360
syla39
Wtajemniczenie
 
Avatar syla39
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe "Letnie słonko świeci, na świat przychodzą nasze Dz

Skierka a co ty tutaj jeszcze robisz??? Chyba nam sie pierwsza "przeterminujesz" na watku. jak narazie same wczesniaki

Eleeri. Cale szczescie ze mogla tam wrocic z dzidzia. Bedzie jej razniej i nie bedzie sie dodatkowo zamartwiac.

Svinecka gratuluje Marcelka .
__________________
Nasze szczęście Lenka ur.18.08.2009

syla39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.