Scent Bar XVI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 17:56   #2341
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Madzinku, czemuż to nie masz wyjścia?
Jednak mam - *******ę to
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 17:57   #2342
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jednak mam - *******ę to


Uwielbiam Cię po prostu!
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:07   #2343
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość


Uwielbiam Cię po prostu!

Spadek wagi i tak mi nie pomoże na wszystkie kwestie A co się będę dodatkowo frustrować

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Sałać - co ty ostatnio polecałaś za mineralny puder wykończeniowy? Potrzebuję hardkora
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:08   #2344
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVI

juz jedno wiem.w******nie się wyzwala we mnie energię.....tylko co z nią zrobię?
Florens ..spox .przed życiem z rodzicami nie ucieknę.....to już wiem.ale warto spróbować zyć tk żeby nie jechali po nas. ......Justyna mi kiedyś powiedziała że jesteśmy udupieni.i fakt...... bardzo późno zaczęliśmy mówić NIE z różnym skutkiem.ale zaczęliśmy.....i mam nadzieję z ebędziemy dalej mówić wtedy kiedy trzeba...mnie moja matka wychowała na zbyt grzeczną i cichą.. apotem w życiu.......trudno mówić nie.po dziecku jeźdźic nie dam.
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:16   #2345
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
juz jedno wiem.w******nie się wyzwala we mnie energię.....tylko co z nią zrobię?
Też tak mam. Jezuuu, wtedy bym góry mogła przenosić
Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Florens ..spox .przed życiem z rodzicami nie ucieknę.....to już wiem.ale warto spróbować zyć tk żeby nie jechali po nas. ......Justyna mi kiedyś powiedziała że jesteśmy udupieni.i fakt...... bardzo późno zaczęliśmy mówić NIE z różnym skutkiem.ale zaczęliśmy.....i mam nadzieję z ebędziemy dalej mówić wtedy kiedy trzeba...mnie moja matka wychowała na zbyt grzeczną i cichą.. apotem w życiu.......trudno mówić nie.po dziecku jeźdźic nie dam.

Envy - na to, by nauczyć się mówić "nie" nigdy jest za późno, moim zdaniem Też jestem taką córką - miałam być grzeczna, cicha. Byłam wychowywana w stylu - "dziewczynka nie klnie, nie okazuje nerwów, nie mówi nie, znosi wszystko z pokorą, nie reaguje gdy się ją obraża, rani - bo DZIEWCZYNCE NIE WYPADA.....

G.... IK PRAWDA

Sama doszłam do wniosku, że dosyć już tego. Owszem, żałuję - ale tylko FAKTU, że mówienia "nie" w pewnych sytuacjach nie nauczyłam się mówić wcześniej - byłoby parę sytuacji przykrych mniej w moim życiu.

Czasem mam tylko malutki żal, że mama mnie nie broniła w pewnych sytuacjach, bo sama nie umiała się przełamać. To znaczy wiedziałam, czułam, że wspiera mnie emocjonalnie, kocha mnie, zgadza się ze mną, ale czasem chciałam, żeby to pokazała, powiedziała przy innych, głośno, oficjalnie

Od paru lat uczę też mówienia "nie" moją mamę. Ją z kolei wychowała tak babcia, mama mnie - i tak to się kręciło. Do czasu
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2010-07-03 o 18:19
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:24   #2346
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Też tak mam. Jezuuu, wtedy bym góry mogła przenosić



Envy - na to, by nauczyć się mówić "nie" nigdy jest za późno, moim zdaniem Też jestem taką córką - miałam być grzeczna, cicha. Byłam wychowywana w stylu - "dziewczynka nie klnie, nie okazuje nerwów, nie mówi nie, znosi wszystko z pokorą, nie reaguje gdy się ją obraża, rani - bo DZIEWCZYNCE NIE WYPADA.....

G.... IK PRAWDA

Sama doszłam do wniosku, że dosyć już tego. Owszem, żałuję - ale tylko FAKTU, że mówienia "nie" w pewnych sytuacjach nie nauczyłam się mówić wcześniej - byłoby parę sytuacji przykrych mniej w moim życiu.

Czasem mam tylko malutki żal, że mama mnie nie broniła w pewnych sytuacjach, bo sama nie umiała się przełamać. To znaczy wiedziałam, czułam, że wspiera mnie emocjonalnie, kocha mnie, zgadza się ze mną, ale czasem chciałam, żeby to pokazała, powiedziała przy innych, głośno, oficjalnie

Od paru lat uczę też mówienia "nie" moją mamę. Ją z kolei wychowała tak babcia, mama mnie - i tak to się kręciło. Do czasu
dlaczego wykropkowałaś g....ik
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:26   #2347
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Florens - sama wykropkowałam Dla picu
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 18:29   #2348
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Florens - sama wykropkowałam Dla picu
tak myślałam, ale najpierw, konsternacja jakiego słowa nie znam
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:40   #2349
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Scent Bar XVI

Niemcy dali radę 4:0
Mąż poszedł po piwo, zaraz oglądamy Hiszpanię...

Od jakiegoś czasu jestem dość asertywna, czasami mówię "nie" choć mogłabym w sumie powiedzieć "tak"
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 18:57   #2350
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVI

ja uważam że dom ma być schronieniem dziecka., w dobrym tego słowa znaczeniu a nie miejscem z ktorego się ucieka...
takie wychowanie "siedź cicho i czekaj aż cię znajdą .nie jest dobre....niszczy aktywność, zamiera okazywanie uczu ć, one tylko kłębią się w człowieku, czasem moga doprowadzić do róznych sytuacji.....bardzo niebezpiecznych w życiu bo szuka się oparcia winnych miejscach..które mogą być niezbyt dobre dla dziecka...,mi do dzisiaj trudno uwierzy c że jestem coś warta...jako człowiek..( śmieszne i bolesne poniekąd)
jak bardzo wazny jest dom z którego się człowiek wywodzi.....całą baza na przyszłość......

Madzik moja mama zawsze mówiła że jestem wariatką głupkiem, .....cierpliowosć jest pokazuje sie i uwidacznia później....tylko warunki w których się żyje....nie zawsze sprzyjają uwidocznieniu sie cech.. napięcie które wytwarza się w obcowaniu nakąłdające się frustarcje... nie znamy do końca siebie.dopiero uwolnienie od napięć i spokój przynosi poznanie siebie..

nienawidziłąm się myc .jako dziecko łazienka z betonową pomalowaną olejną farbą podłogą, tylko zimna woda...i zimne krople wody spadające na plecy w wannie z wisząceo prania...nad głową..rozgrzane ciałow mkąpieli raz na tydzień gdy napalone byłow piecu węglowym... dziś kocham wejść pod prysznic.zawsze ciepła woda... i codziennie rachunki za wodę..trudno.....to mój mały cudowny luksus....i tekst.: za często sie myjesz..ile metrów wody zużyliście...
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 19:05   #2351
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
ji tekst.: za często sie myjesz..ile metrów wody zużyliście...
Czytam i myślę sobie, że pewne rzeczy nigdy się nie kończą czasem Że jest się dorosłym, zarabia się na własne utrzymanie a i tak się jest rozliczanym, ktoś ingeruje w nasze życie, nawet jeżeli się bronimy. Choćby takim stwierdzeniem jak cytowana wypowiedź Envy.

Co do napięć i frustracji w domu. Pracuję nad tym by je minimalizować. To znaczy - pracuję nad sobą. Bo rodziców nie zmienię - i zmieniać nie chcę Ale pracuję nad sobą by już więcej nie dać się zmanipulować emocjonalnie, by nabrać dystansu do pewnych słów czy stwierdzeń, które są rzucane w gniewie, złości. I muszę przyznać, że w dużej części mi się to udało- w stosunku do tego co było choćby jeszcze w zeszłym roku, jest poprawa o jakieś 90%. Po prostu zobojętniałam - na pewne stałe zwroty, zachowania. Wiem, co jest ich przyczyną - a przyczyną najczęściej nie jestem ja i moje zachowania. Po kilkunastu latach chyba nie ma innej opcji A motto które mam w podpisie codziennie stawia mnie do pionu


Jezuu, koniec tego sobotniego wywnętrzniania się bo się tu Bar Psychoanalityczny zrobił
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2010-07-03 o 19:13
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 19:29   #2352
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVI

Teraz piwo i Hiszpania
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 19:30   #2353
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Teraz piwo i Hiszpania
Chyba też będę zerkać Normalnie mnie te mecze wciągnęły
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 19:41   #2354
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Wysmarowałam sobie buzię kwasami
latem?

jak się przebijałam przez BK, to tam piszom a piszom, ze latem ni można, więc z migdałem grzecznie czekam jesieni

chyba, że bzdury piszom

no nie wiem...

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
niech mi ktos pomoże-nie moge przecież w kółko słuchać jednej piosenki

kurde..mnie to sie zawsze jakas muza rzuci na mózg..kiedyś miałam faze na Temple of love...mogłam na cd dac granie w kółko i tak słuchac cały dzien...a jak dostałam faze na" śpij kochany śpij" to TZ sie zalamał
polecan nie dostać fazy na "Psychonauta" (Fields of The Nephilim) albo "Prozac Junkies" Dioramy- do tej pory mię potrzęsa, jak słyszę
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 19:46   #2355
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
latem? jak się przebijałam przez BK, to tam piszom a piszom, ze latem ni można, więc z migdałem grzecznie czekam jesieni

chyba, że bzdury piszom

no nie wiem...

Bzdur nie piszą. Po prostu zachowuję ostrożność - smaruję się w dzień wysokim filtrem, przez większość dnia i tak siedzę w pracy, nie opalam się, nie wystawiam na słońce. I tyle. Nic mi się złego nie dzieje Często stosowałam kwasy latem czy na wiosnę i odpukać - zero szkód. Jak widać - żyję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 19:59   #2356
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
chcem to, chcem!
tak trochę nie a propos, bo perfumy wyglądają na kozę na wesoło, to mię się skojarzyło: http://www.youtube.com/watch?v=287kBg-qEVU


---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Oj, ja nie lubię sponiewierać się piwem, bo: a) biegam do łazienki/w krzaczory co 5 min., b) mam wzdęcia, c) kac po piwie gorszy jest zazwyczaj od wódkowego
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:02   #2357
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Łinterio Zua - widokiem mego ciała humor poprawić zamierzasz?!

Takie złe zdanie masz o mnie

Chciałam Cię pocieszyć ale jak tak,to się obrażam



Envy wsiąść w kolejkę i przyjechać? Juz ja tam porządek zaprowadzę
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:03   #2358
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Bzdur nie piszą. Po prostu zachowuję ostrożność - smaruję się w dzień wysokim filtrem, przez większość dnia i tak siedzę w pracy, nie opalam się, nie wystawiam na słońce. I tyle. Nic mi się złego nie dzieje Często stosowałam kwasy latem czy na wiosnę i odpukać - zero szkód. Jak widać - żyję
ja mimo 50+ codziennie na mordziu i reszcie i postępowania podobnego do twojego trochę się boję jednak (za dużo czytam chyba)
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:13   #2359
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ja mimo 50+ codziennie na mordziu i reszcie i postępowania podobnego do twojego trochę się boję jednak (za dużo czytam chyba)
Miciel - dla mnie podforum biochemiczne to kopalnia wiedzy ale z drugiej strony mam wrażenie, że tam panuje momentami lekka schiza. Jakbym miałam restrykcyjnie się stosować do wskazówek to wyszłoby na to, że musiałabym albo wcale nie wychodzić z domu, żeby mnie Słońce nie zabiło na progu klatki schodowej, albo spędzić pół dnia zastanawiając się czego z czym nie łączyć, żeby działało, albo zużywać butelkę filtrów dziennie, żeby ze spokojnym sumieniem i bez lęku wyjść na zewnątrz.

Owszem, należy zachować ostrożność ( sama mam wrażliwą skórę na promieniowanie słoneczne), ale nie chcę uderzać w panikę bo nie byłam pewna czy wysmarowałam się przepisową ilością filtra, czy może było tego mniej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-03, 20:21   #2360
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Miciel - dla mnie podforum biochemiczne to kopalnia wiedzy ale z drugiej strony mam wrażenie, że tam panuje momentami lekka schiza. Jakbym miałam restrykcyjnie się stosować do wskazówek to wyszłoby na to, że musiałabym albo wcale nie wychodzić z domu, żeby mnie Słońce nie zabiło na progu klatki schodowej, albo spędzić pół dnia zastanawiając się czego z czym nie łączyć, żeby działało, albo zużywać butelkę filtrów dziennie, żeby ze spokojnym sumieniem i bez lęku wyjść na zewnątrz.

Owszem, należy zachować ostrożność ( sama mam wrażliwą skórę na promieniowanie słoneczne), ale nie chcę uderzać w panikę bo nie byłam pewna czy wysmarowałam się przepisową ilością filtra, czy może było tego mniej
uff, dzięki piękne
znaczy będę żyć
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:37   #2361
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Miciel - dla mnie podforum biochemiczne to kopalnia wiedzy ale z drugiej strony mam wrażenie, że tam panuje momentami lekka schiza. Jakbym miałam restrykcyjnie się stosować do wskazówek to wyszłoby na to, że musiałabym albo wcale nie wychodzić z domu, żeby mnie Słońce nie zabiło na progu klatki schodowej, albo spędzić pół dnia zastanawiając się czego z czym nie łączyć, żeby działało, albo zużywać butelkę filtrów dziennie, żeby ze spokojnym sumieniem i bez lęku wyjść na zewnątrz.

Owszem, należy zachować ostrożność ( sama mam wrażliwą skórę na promieniowanie słoneczne), ale nie chcę uderzać w panikę bo nie byłam pewna czy wysmarowałam się przepisową ilością filtra, czy może było tego mniej
Też mam takie wrażenie
I oczywiście nie możesz zapomnieć, żeby się co 15 minut dosmarowywać, a najpierw jeszcze przestudiować składy, bo połowa filtrów jest be i tak naprawdę to w ogóle nie chroni

Ja muszę się przyznać, że nie chce mi się już rano filtrować. Musiałabym wstawać z 10 minut wcześniej, a szkoda mi snu na czekanie, aż filtr się wchłonie. Więc smaruję tylko łapy, żeby sobie przypadkiem przedramion nie spalić. Kwasów aktualnie nie używam, więc niby nie muszę tak świrować z filtrami, ale opalić za bardzo też się nie chcę (a słońce szybko mnie bierze) Z tym że też przebywam teraz na słońcu może z 10-15 minut dziennie.


Czytam Was z doskoku, ale w sumie, to mam ciągle takie zawirowania, że ostatecznie nie wiem, co tu się dzieje. Jakieś streszczenie, anyone? Polly w Wiedniu, tak?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:44   #2362
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Melk -

A jak doczytałam, że w pracy koniecznie powinnam zmywać makijaż i nakładać filtr od nowa ( i makijaż też), to pomyślałam sobie ----> Noł łej - w pracy to ja pracuję a nie zajmuję się pierdołami i makijażami (że się tak paskudnie wymądrzę)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:46   #2363
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVI

Winterku thx za propozycjęale nie możesz zamieszkać na stałe.. musze radzić sobie sama .i zaczynam być dumna z tego..... Melkmeisje.czy mogę zapytać o coś na priwie?
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:50   #2364
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Melk -

A jak doczytałam, że w pracy koniecznie powinnam zmywać makijaż i nakładać filtr od nowa ( i makijaż też), to pomyślałam sobie ----> Noł łej - w pracy to ja pracuję a nie zajmuję się pierdołami i makijażami (że się tak paskudnie wymądrzę)


---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Winterku thx za propozycjęale nie możesz zamieszkać na stałe.. musze radzić sobie sama .i zaczynam być dumna z tego..... Melkmeisje.czy mogę zapytać o coś na priwie?
Będę dochodzącą pomocą domową

poradzisz sobie
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 20:52   #2365
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Melk -

A jak doczytałam, że w pracy koniecznie powinnam zmywać makijaż i nakładać filtr od nowa ( i makijaż też), to pomyślałam sobie ----> Noł łej - w pracy to ja pracuję a nie zajmuję się pierdołami i makijażami (że się tak paskudnie wymądrzę)



Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Melkmeisje.czy mogę zapytać o coś na priwie?
Jasne, korzystaj póki skrzynka jeszcze nie zapchana
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:06   #2366
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVI

M<elk..wysłałam PW
piłkę nożną uwielbiam
Niemcy będą nr 1
naprawdę ładnie grają...nie są tym ciężkimczołgiem mają lekkość w grze.ale to dodatek słowian i innych nacji ..Hiszpanów zawsze lubiłam za piękna piłke.Ameryka Południowa...zbyt teatralna.. boski Diego

Winterku Będziesz Nianią Franią???
Dobranocki bo maluszek gorączkuje. woła mammy dobranocki all..
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-07-03 o 21:15
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:14   #2367
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Oj, ja nie lubię sponiewierać się piwem, bo: a) biegam do łazienki/w krzaczory co 5 min., b) mam wzdęcia, c) kac po piwie gorszy jest zazwyczaj od wódkowego
zdrowe nerki są bardzo ważne reszty nie zaobserwowałam, ale ja inszych nie piję

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie zapisałaś się do naszej frakcji "Na plaży zawsze szczelnie okryci"?
zobaczę jutro


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jednak mam - *******ę to
zdrowe podejście


cześc Miciel
cześc melkmeisje



mecz jeszcze trwa
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 21:24   #2368
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar XVI

Florens - właśnie się skończył. Hiszpania wygrała

Nie mogę oglądać tych meczy - padnę na zawał niechybnie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:17   #2369
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Słuchajcie!!!!!!! Właśnie zobaczyłam Wojtka w horrorze "Lubię nietoperze"- stał w klatce po kolana w morzu, ufarbowany na rudo, z dolepionymi rudymi brwiami i chichrał się jak głupi- robił za zboczeńca trzymanego do badań nad mózgami szaleńców

Normalnie scena stulecia


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

no to się trzymaj, bo ja właśnie zrobiłam odkrycie na miarę Wardruny i padłam
Czy ktoś tu zna projekt Lord Wind????? (a jesli tak, to co nie nie mówił?)
To jest bossskieeeee!!!!!
I polskie!
http://www.youtube.com/watch?v=A5IL_...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=7Es3s...eature=related
ja znam i czasem lubię posłuchać. Darken jest utalentowanym kompozytorem.
Chociaż poglądowo mi z nim nie po drodze.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
na szczęście w Lord Wind nie śpiewają - w każdym razie ja jeszcze na to nie trafiłam
Co do tych tekstów, to tez mam mieszane uczucia (Graveland znam, muza fajna, teksty takie se). Teksty blackowe i pagan też mi się często nie podobają
Ale w sumie dla mnie to tylko muza, nie mam zamiaru czynić z tego swojego stylu życia czy wiary. Jesli czegoś naprawdę nie lubię, to nie śpiewania, ale tych nawiedzonych muzyków, co święcie wierzą w te swoje teksty, nibyprzesłania i są agresywni, sieją nienawiść itp.
Dopóki to nie wychodzi poza obręb samej muzyki i artystycznej stylistyki, to traktuję jako sztukę - tak samo, jak najróżniejsze filmy i książki. Ostatnio słucham dużo paganów i blacka, ale nie mam zamiaru latać z odwróconymi krzyżami po mieście, wyznawać szatana i podpalać kościołów
Oczywiście wolę folki z tekstami o jakiś legendach (a nie nsbm, od którego podobno Graveland się odżegnuje), ludowe śpiewki itp

ja jestem w tym względzie tolerancyjna
Dopóki wierzę w swoją wiarę moje sumienie jest ok i te wszystkie utowry traktuje w kategorii sztuki po prostu
Co do pogrubionego,to miałaś okazję z którymś z tych muzyków porozmawiać,że wyrobiłaś sobie takie zdanie?


Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość


O, Perunwit! Mam gdzieś na kasecie "W Kręgu Dębów"

ja komuś pożyczyłam i już nie mam

Gdzie się kupuje półki? Takie na ścianę? Wymyśliłam sobie kilka głębokich w kuchni, a tu susza. Google podpowiada Ikee, a tam maksymalna głębokość 28 cm. Ciekawe czy gdzieś da się zamówić na wymiar
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-03, 22:17   #2370
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVI

Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
...mnie moja matka wychowała na zbyt grzeczną i cichą.. apotem w życiu.......trudno mówić nie.po dziecku jeźdźic nie dam.
Envy, może jako córka jesteś zastraszona, ale to nie przeszkadza, by mieć serce matki jak lew- i Ty je masz

Gryxiu, z Kaliszem to masz tylko wspólne imię - a i to nie wiem...
Chyba, że Ci się cera zepsuła

Madzik, za ten g....ik masz u mnie co chcesz

Wojtek się ucieszył z życzeń- na swój skryto- męski sposób.

Wiecie co, chcę na jutrzejszy zlocik włożyć tę czarno białą sukienkę (dla niewiedzących- jest w pionie na pół czarna i biała)...o ile się odważę
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.