Scent Bar XVII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 13:45   #2491
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Ho ho, dla się?
ano
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
no bo dlaczego mam się tak męczyć?

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ja mam nadzieję, że mi się instynkt nie pojawi bo jakby się pojawił i bym nie mogła, to dopiero by był dramat
no w sumie fakt... ja właściwie nie wiem czy mogę nigdy nie sprawdzałam ani się nie zastanawiałam
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A kiedy wesele?
wiosną 2012 rodziny chciałyby wcześniej, ale myślę że 2 lata to w sam raz żeby się przygotować psychicznie

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
A żeby to było co...
Cały czas w d... jestem.
Ostatnio jak byłam w klubie, to se pomyślałam, że może zatrudnię się jako drag queen... Ale chyba nie mam szans...

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość

A jakie soczewki nosisz? Może wypróbuj inne? Inną firmę, inny model? Np. jak kupiłam na specjalne okazje takie jednorazówki - wahałam się pomiędzy dwoma firmami i wybrałam Ciba Vision bo miały lepszą tlenoprzepuszczalnośc i wilgotność to nie dałam rady ich nosić bo jakieś mało kompatybilne ze mną były. Kupiłam zaraz potem jednorazówki Johnson&Johnson i dyskomfort zniknął. Bo może to Twoje "suszenie" to nie suszenie ale właśnie taki dyskomfort?
Johnsona 2-tygodniowe noszę. W sumie nie mam zbyt dużego wyboru, bo mam dodatkowo astygmatyzm ale jak krople nie pomogą to rozejrzę się za innymi
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:51   #2492
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Przeczytałam dziś wywiad z Nergalem - bardzo mi się podoba jego myślenie, sposób wypowiadania się, nie pierwszy raz zresztą KLIK
na mnie z kolei u Kuby W. zrobił kiepskie wrażenie - jakoś tak pierdzielił jak gęś bez łba Mnie u niego wkurza, że uogólnia, ze wszyscy w Polsce to takie zacofane, zakute głowy, mohery itp. (za to fajnie pojechał nadmuchane filozofie La Veya )

Kurczę, nie wiedziałam, ze jest chory

edit: z wywiadu - rzuciło mi się w oczy:
"Nie oczekuję poklasku ani masowego zrozumienia swojej sztuki. Wolę, żeby ogół się jej zwyczajnie bał." Nergal

„Nie chcę, żeby ludzie mnie szanowali, mają się bać i nienawidzić”.
– Euronymous z Mayhem

Hm... też czytał Władców Chaosu?

Kurczę, co z tymi naszymi muzykami?... Nergal chory, Taff chory
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-08-18 o 14:14
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:14   #2493
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XVII

kurcze nie wiedziałam ze Nergal ma białaczkę
Tak samo jak na Maji-nie zrobił na mnie dobrego wrazenia u Wojewódzkiego-jakiś mało przekonujący był..jakby czasem sam nie wiedział o co mu chodzi

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

a wlaśnie-doszli moi Władcy ale na razie nie zdąże perzeczytac
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:20   #2494
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar XVII

Czytam wstecz.

Redhaired Witch - gratuluję!
Teraz rozumiem, skąd te porodowe tematy.


Hecate... Czasem trzeba podejmować trudne decyzje, żeby ruszyć na przód. Wiem, że rozstania zawsze bolą. Trzeba by być psychopatą, żeby nie bolały. Ale tez otwierają drogę.
Uściski.

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
a propos jedzenia, Buba właśnie przyniosła kolejną mysz i złożyła u moich stóp, że już się do tego przyzwyczaiłam, to postanowiłam skończyc posta i dopiero posprzątac. I co, Buba obruszona brakiem zainteresowania zaczęła ją konsumowac, słyszeliście kiedyś TEN dzwięk
Nie.
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no nie wiem..to chyba jakis przypadek był , bo jak mnie kilka położnych mierzyło na wszystkie strony tymi obcęgami to wszystkie wzdychały ze co toto przyszło do porodu małe, wąskie wszez i wzwąż i w ogóle nie utuczone do odpowiedniej wagi...a ja przytyłam 18 kg....co stanowiło zresztą przybytek o prawie 50 % wagi wyjściowej
Ja nie wiem, ile przytyłam, ale przed porodem ważyłam 56, po porodzie 44.
A w kwestii mierzenia, pierniczenia i dołowania pierworódki - mnie tez powiedzieli, że dziecko jest za duże, nie zmieści się nijak, ale cesarki mi nie zrobią, bo mają złe statystyki. Tak sobie myślę, że gdyby mnie nie olały, to może urodziłabym szybciej. A tak, przez trzy dni mdlałam z osłabienia próbując wstać z łóżka.

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
zaksztusiłam sie normalnie
Sorry.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Przy "wychodzeniu" też, mam rozumieć (naprowadziła mnie Polly, bo początkowo nie zczaiłem)?

Uwielbiam ossstrrre potrawy
Ja nie uwielbiam. I dodatkowo to, co dla normalnych ludzi jest łagodne, mnie doprowadza do ataku płaczu i smarkania. O tym, że mi język sztywnieje nie wspominam...

Lubię tylko chrzan. Wasabi.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jakbym miał mało swoich kłopotów... obawiamy się z siostrą, że nasza znajoma może chcieć targnąć się na życie, dziwne tematy porusza, rozpytuje się o ceny i procedury kremacji itd. (4 mies. temu pochowała osiemnastoletnią córkę, a w 1993 zmarła jej pierwsza córka, w wieku 6 lat). Jest sama jak palec, wdowa, na rodzinę liczyć nie może...
Straszne...
Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
Gryksiu.....Pani o której piszesz,.może planować samobójstwo...jesli zacznie się dzielić jeszcze jakimiś rzeczami.oddawać je ...(bo nie będą jej potem potrzebne...0 to o tym własnie mysli..., niestety bardzo możliwa sytuacja.....pani chce się prawdopodobnie .przygotować , tak by nie robić kłopotu inym ludziom.....
A może w ten sposób wysyła sygnały, szuka pomocy? Bo przeciez gdyby chciała uporządkować sprawy tylko, nie pytałaby innych.
IMHO ona świadomie, lub podświadomie sygnalizuje, że potrzebuje wsparcia.

A najprawdopodobniej świadomie robi to, co Ty piszesz, a podświadomie to, co ja.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

póki co nie mam zamiaru się przekonywać
Ani myślę namawiać.
Cytat:
Napisane przez envy07 Pokaż wiadomość
CC na życzenie.tylko prywatna droga.



cC na życzenie państwowo nie robią.zależy może od szpitala.Państwowo tylko z tzw wskazań lekarskich, np . odklejenie siatkówki w oku-duża wada wzroku.
Dokładnie takie są i moje doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
A aktualnie skręcam się z bólu i łykam prochy ja nie chcę mieć @!!! Kto to *******one cholertwo wymyślił i to tak często!
Ciąża to długa przerwa...
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
po zwykłym porodzie bez komplikacji nie ma zadnej rany nigdzie...
Jaaa... Jak się zagoi, to nie ma. Sa blizny.
Zanim się zagoi zwykle są rany: szarpane albo cięta. Ja nie siadałam przez miesiąc. Tylko na klęczkach.
Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Cześć...

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
"Nie oczekuję poklasku ani masowego zrozumienia swojej sztuki. Wolę, żeby ogół się jej zwyczajnie bał." Nergal
Yyyy...
Największy lęk budzi niewyparzona gęba jego narzeczonej.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:26   #2495
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie najbardziej przeraża w ciąży i porodzie? Oczywiście na podstawie tego co usłyszałam i przeczytałam (i prawdopodobnie trochę sobie uogólniłam)? Ten cały brak poszanowania kobiety w tym wszystkim, traktowanie jak krowy albo maszyny do produkcji noworodka.
Mam podobne wrażenie a najgorsze, że to wychodzi od innych kobiet. Chodzi mi o podejście w stylu: "egoistko, powinnaś rodzić bez znieczulenia, nie powinnaś narzekać, musisz karmić piersią, musisz się niewysypiać, musisz być zmęczona, cierpieć i się poświęcać jako i ja cierpiałam."
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:29   #2496
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam podobne wrażenie a najgorsze, że to wychodzi od innych kobiet. Chodzi mi o podejście w stylu: "egoistko, powinnaś rodzić bez znieczulenia, nie powinnaś narzekać, musisz karmić piersią, musisz się niewysypiać, musisz być zmęczona, cierpieć i się poświęcać jako i ja cierpiałam."

ja sie nie spotkałam a wręcz przeciwnie-ze jestem frajerka ze sobie nie kazałam zewnątrzoponowego dac
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:34   #2497
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
kurcze nie wiedziałam ze Nergal ma białaczkę
pomódlmy się za niego
Albo odprawmy czarną mszę

Serio, szkoda mi go, kurczę... zwłaszcza po CP zapałałam sympatią do grupy, bo byłam ich występem zachycona. Dla mnie to był (obok Żywiołaka) najlepszy koncert festiwalu

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
Tak samo jak na Maji-nie zrobił na mnie dobrego wrazenia u Wojewódzkiego-jakiś mało przekonujący był..jakby czasem sam nie wiedział o co mu chodzi
taa... narzekał coś na zacofanie Polaków, mesjanizm narodowy...
A u kuby gledził coś w stylu, że w Polsce sa stereotypy, że młody człowiek musi się szybko hajtnąć, rozmnażać i wychowywac dzieci po katolicku, a oni pokazują im, że może być inaczej, inne podejście do życia i coś takiego, normalnie brzmiało to, jakby nieśli kaganek oświecenia młodzieży...
Taa... to co o tym mesjanizmie mówił?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a wlaśnie-doszli moi Władcy ale na razie nie zdąże perzeczytac
to pooglądaj obrazki
(Vikernesa dużo dali)
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ani myślę namawiać.

Cytat:
Napisane przez :DSabbath Pokaż wiadomość
Jaaa... Jak się zagoi, to nie ma. Sa blizny.
Zanim się zagoi zwykle są rany: szarpane albo cięta. Ja nie siadałam przez miesiąc. Tylko na klęczkach.
o właśnie
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Yyyy...
Największy lęk budzi niewyparzona gęba jego narzeczonej.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam podobne wrażenie a najgorsze, że to wychodzi od innych kobiet. Chodzi mi o podejście w stylu: "egoistko, powinnaś rodzić bez znieczulenia, nie powinnaś narzekać, musisz karmić piersią, musisz się niewysypiać, musisz być zmęczona, cierpieć i się poświęcać jako i ja cierpiałam."

zdzieliłabym jako żywo
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2010-08-18 o 14:51
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 14:46   #2498
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam podobne wrażenie a najgorsze, że to wychodzi od innych kobiet. Chodzi mi o podejście w stylu: "egoistko, powinnaś rodzić bez znieczulenia, nie powinnaś narzekać, musisz karmić piersią, musisz się niewysypiać, musisz być zmęczona, cierpieć i się poświęcać jako i ja cierpiałam."
Mnie nie przeszkadza, że ktoś ma podejście "Ja cierpiałam to i ty cierp", wisi mi to i powiewa, a jest tyle warte, co "Nie powinno ci się lepiej powodzić ode mnie". Co to, jakieś autorytety? Nawet w popularnej książce o ciąży i porodzie nie ma ocen- tak jest lepiej, a tak gorzej. W ogóle widzenie opieki nad dzieckiem jako "poświęcania się" nie jest dobre- ani matce, ani dziecku nie służy.
Na szczęście ja się z takim podejściem nie spotkałam.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:47   #2499
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

Karmienie piersią?....ja odbierałam je jak moment niesamowitej bliskości z dzieckiem, nie hartowałąm brodawek itp. , problem miała pani leżąca obok mnie z tzw. płaskimi sutkami.. był problem z przystawieniem dziecka do piersi, maluszek nie miał jak uchwycić brodawki..


Można karmić piersią lub nie. Wybór kobiety.
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:54   #2500
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja sie nie spotkałam a wręcz przeciwnie-ze jestem frajerka ze sobie nie kazałam zewnątrzoponowego dac
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
zdzieliłabym jako żywo
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Mnie nie przeszkadza, że ktoś ma podejście "Ja cierpiałam to i ty cierp", wisi mi to i powiewa, a jest tyle warte, co "Nie powinno ci się lepiej powodzić ode mnie". Co to, jakieś autorytety? Nawet w popularnej książce o ciąży i porodzie nie ma ocen- tak jest lepiej, a tak gorzej. W ogóle widzenie opieki nad dzieckiem jako "poświęcania się" nie jest dobre- ani matce, ani dziecku nie służy.
Na szczęście ja się z takim podejściem nie spotkałam.
Miałam Matkę Polkę w pracy, ona głosiła takie poglądy. Sama wychowała trójkę w biedzie, teraz wpadła z czwartym no to wiecie, nikt nie powinien mieć lepiej czy wygodniej
Zresztą już o niej pisałam, to ta co z pogardą traktuje inne narodowości, kobiety, które nie chcą mieć dzieci, homoseksualistów itp.
I jeszcze na innym forum spotykałam się często z takim nastawieniem.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:57   #2501
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Tu możesz być bezpieczna...Led, a sidełko kupilaś?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 15:06   #2502
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

Przy słowie " musisz' ja robię zwrot o 180 stopni.Nie cierpię tego słowa.

Poza tym jest jakoś tak, że szpitale mają swoje statystyki...róznego rodzaju zresztą.....za zbyt duża liczbę przeprowadzonych cesarek...odpowiada się .albo coś. dokłądnie nie wiem, zresztą po prostu są tendecje do rozwiązywanai porodów siłami natury jak najbardziej..z tym że konsekwencje czasem przeprowadzonego tak na siłę porodu ponosi kobieta i jej dziecko, nie lekarz prowadzący poród.
Chyba warto to wiedzieć.
__________________
Pod słońce......

Edytowane przez envy07
Czas edycji: 2010-08-18 o 15:16
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:22   #2503
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Miałam Matkę Polkę w pracy, ona głosiła takie poglądy. Sama wychowała trójkę w biedzie, teraz wpadła z czwartym no to wiecie, nikt nie powinien mieć lepiej czy wygodniej
Zresztą już o niej pisałam, to ta co z pogardą traktuje inne narodowości, kobiety, które nie chcą mieć dzieci, homoseksualistów itp.
I jeszcze na innym forum spotykałam się często z takim nastawieniem.
skąd ja to znam

o konieczności i obowiązku posiadania dzieci: spotkałam się osobiście z radami, że np. puścic się powinnam, aby w ciążę zajśc Na moją reakcję, a co z moimi przekonaniami i sumieniem, co z moim mężem, czy mam go oszukiwac, bo takiej sytuacji sobie nie potrafię wyobrazic, usłyszałam, że to nie jest ważne, bo najważniejsze jest dziecko, rodzinaA my jako bezdzietna para rodziną nie jesteśmy Ładna mi rodzina zbudowana na zdradzie i oszustwie.

i jeszcze, kiedyś u znajomej wykryto coś w rodzaju tętniaka (nie pamiętam dokladnie) na mózgu. Nieszczęśliwie zbiegło się to z jej podejrzeniami, że jest w ciąży, lekarz stanowczo zabronił, gdyż miała małą szansę na przeżycie. Wszyscy w panice, rodzina, mąż, ona załamani, ale postanowili spróbowac. Okazało się, że to jednak nie ciąża, wszyscy odetchneli i na to komentarz tej samej osoby co wyżej i z czego tu się cieszyc, tak to by chociaż dziecko po sobie zostawia

osoba o tych poglądach jest kobietą
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:24   #2504
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

No właśnie, to też zależy od szpitala, warto poczytać, jakie jest tam podejście lekarzy. Ja byłam ze swojego szpitala zadowolona- miał opinię takiego, gdzie podejmują szybkie decyzje, a nie każą się męczyć nie wiadomo, jak długo.

Gryx to chyba dziś odpadnie, biedak, od tych naszych tematów.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:32   #2505
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVII



Ja zmienię temat-od soboty mam urlop pojadę na tydzień do Florens

Flo-zwiewaj z domu
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:35   #2506
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Obrazki dla tych, co już nie mogą czytać
Matka na Wizażu, a synek szaleje
Załącznik 3341438

Załącznik 3341439
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:37   #2507
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: Scent Bar XVII

Może nie, w końcu Kopernik była kobietą
__________________
Pod słońce......
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:38   #2508
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość


Ja zmienię temat-od soboty mam urlop
Też chciałam zmienić temat- na weekend jadę na imprezę do Łodzi, a ta impreza to chrzciny
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:39   #2509
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Obrazki dla tych, co już nie mogą czytać
Matka na Wizażu, a synek szaleje
Załącznik 3341438

Załącznik 3341439


mój spędził dzisiaj ze mną 2 godz w pracy i stwierdził,że tam jest nudno,a najfajniejszą mam szatnię
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 15:40   #2510
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość


Ja zmienię temat-od soboty mam urlop pojadę na tydzień do Florens

ok. zaczynam sprzątac
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:42   #2511
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Też chciałam zmienić temat- na weekend jadę na imprezę do Łodzi, a ta impreza to chrzciny
a temat Rotmanki upadł a my tu z Flo chlebem i solą chciałyśmy witać

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
ok. zaczynam sprzątac
myj okna,okna kobieto

tylko nie zapomnij dokładnego adresu podać
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:50   #2512
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
a temat Rotmanki upadł a my tu z Flo chlebem i solą chciałyśmy witać
Serce mi krwawi...co prawda na dłużej nie wyjadę do Trójmiasta, ale Wojtek przynajmniej raz na 2 mce jeździ grać do Teatru Muz w Gdyni, więc ...

Kopernik kobietą, Pin słynną drag queen, a Da Vinci najwybitniejszym Anglikiem
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:55   #2513
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
a temat Rotmanki upadł a my tu z Flo chlebem i solą chciałyśmy witać
no właśnie


Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
myj okna,okna kobieto

tylko nie zapomnij dokładnego adresu podać
okna zwariowałaś, odkurzę ewentualnie i pościel zmienię

adres jest Ci zbędny i tak nie trafisz
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 15:56   #2514
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość


mój spędził dzisiaj ze mną 2 godz w pracy i stwierdził,że tam jest nudno,a najfajniejszą mam szatnię
Jak byłam mała, rodzice zaprowadzili mnie do Zoo, z obojętną miną i znudzona mijałam koczkodany i żyrafy, ale mało nie pękłam z podekscytowania, jak usłyszałam pociąg
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:12   #2515
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVII

bar był zdechł
ja prawie też, wyprodukowałam placki po cygańsku, zjadłam i zaraz się ocielę
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:14   #2516
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
A żeby to było co...
Cały czas w d... jestem.
Ostatnio jak byłam w klubie, to se pomyślałam, że może zatrudnię się jako drag queen... Ale chyba nie mam szans...


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja nie uwielbiam. I dodatkowo to, co dla normalnych ludzi jest łagodne, mnie doprowadza do ataku płaczu i smarkania. O tym, że mi język sztywnieje nie wspominam...
Pamiętam, że wspominałaś już o tym na forum (i o garbnikach w czerwonym winie)

Cytat:
Lubię tylko chrzan. Wasabi.
Nigdy nie próbowałem (ale to chyba dodatek do sushi?)

Cytat:
IMHO ona świadomie, lub podświadomie sygnalizuje, że potrzebuje wsparcia
Tak to też odbieramy. Na razie żyje kwestią postawienia nagrobka, ale co potem? I to powtarzanie, że z urną jest mało problemu, podniosą płytę tylko i po kłopocie...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Gryx to chyba dziś odpadnie, biedak, od tych naszych tematów
O tym samym pomyślałem

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja zmienię temat-od soboty mam urlop pojadę na tydzień do Florens
Łeee... jakieś względy specjalne masz?

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
adres jest Ci zbędny i tak nie trafisz
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:17   #2517
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVII

Ja właśnie dumam,co by dobrego zjeść

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

a do Florens trafię,włączę GPSa

a tak na serio to nie wiem kiedy czemu Flo Ty tak daleko mieszkasz
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:24   #2518
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVII

o się ruszyło, bo zawsze jest tak, że ktoś musi zacząc

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Łeee... jakieś względy specjalne masz?
ano ma, Ty też i inni barowicze


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
z czego się cieszysz, tubylcy nie wiedzą gdzie jest Osiedle Leśne, a co dopiero pani z miasta

zawsze wszystkich nowych gości z dworca odbieram, później zresztą też, bo z buta to ponad 6 km

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dumam,co by dobrego zjeść

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

a do Florens trafię,włączę GPSa

a tak na serio to nie wiem kiedy czemu Flo Ty tak daleko mieszkasz
zjedz jajo z maj... z muchą

jak bym mieszkała bliżej to odwiedziny u mnie nie byłyby tak ekscytujące, a tak trzeba zanocowac itp.
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017

Edytowane przez Florens
Czas edycji: 2010-08-18 o 17:29
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:32   #2519
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar XVII

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

z czego się cieszysz, tubylcy nie wiedzą gdzie jest Osiedle Leśne, a co dopiero pani z miasta

zawsze wszystkich nowych gości z dworca odbieram, później zresztą też, bo z buta to ponad 6 km



zjedz jajo z maj... z muchą

jak bym mieszkała bliżej to odwiedziny u mnie nie były by tak ekscytujące, a tak trzeba zanocowac itp.
dobra,spakuję pościel i jadę

a bardziej pasuje Ci jakiś weekend,czy jakoś w tygodniu?
A Gryczany niech tu nie żartuje,tylko przyjeżdża
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:34   #2520
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XVII

winter poza tym mówiłam, że do trójmiasta po Ciebie przyjadę
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.