Związek wykładowcy i studentki. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 20:05   #241
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Dajcie sobie spokój z takimi relacjami. To nie ma sensu. Facet albo was wykorzysta albo w ogóle jesli będzie porządny i nie będzie chciał 'zaliczyc' to popatrzy jak na zakochane wariatki. Lepiej trzymajcie sie z dala od takich starych wykładowców, oni wcale nie są tacy fajni jacy sie wam wydają.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:30   #242
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość

BajaderkowaBaba
ja raczej nie nadinterpetuje, bo już go trochę znam i wiem z czym on ma problem...ale co z tego...jeśli on nic nie chce, bądź nie będzie chciał z tym zrobić, to ja się tylko namęczę nie potrzebnie
tylko...ech...tak mi go szkoda
Czytałam Twoje wypowiedzi i przyznam szczerze, że z nich nie da się wyczytać jakiegoś uczucia poza przyjaźnią.
Tym bardziej, że z wykładowcą/asystentem/pracownikiem/sprzątaczką można mieć bardzo dobry kontakt, ale niekoniecznie szukać od razu partnera na całe życie.
Niektórzy ośmielają się przy nas, jednak niekoniecznie to oznacza wielkiej miłości. Po prostu dajemy im pewne oparcie, ostoję - taką przyjacielską.

Znasz jego problem, to fajnie - widać, że Tobie ufa. Ale czy znasz go dokładnie, czy on oczekuje od Ciebie rozwiązania?
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:53   #243
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Czytałam Twoje wypowiedzi i przyznam szczerze, że z nich nie da się wyczytać jakiegoś uczucia poza przyjaźnią.
Tym bardziej, że z wykładowcą/asystentem/pracownikiem/sprzątaczką można mieć bardzo dobry kontakt, ale niekoniecznie szukać od razu partnera na całe życie.
Niektórzy ośmielają się przy nas, jednak niekoniecznie to oznacza wielkiej miłości. Po prostu dajemy im pewne oparcie, ostoję - taką przyjacielską.

Znasz jego problem, to fajnie - widać, że Tobie ufa. Ale czy znasz go dokładnie, czy on oczekuje od Ciebie rozwiązania?
BajaderkowaBaba ja w ogóle, jak na razie nawet, nie liczę na jakiekolwiek uczucie. Sama wolałabym, aby na razie była to przyjaźń.
Czy on oczekuje ode mnie rozwiązania? Nie wiem
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 23:50   #244
niebieskookaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Tak odradzacie tych zwiazkow z prowadzacymi i w ogole...

A co jesli on jest mlody? (roznica wieku mniej niz 10 lat)

A co jesli jest singlem?
niebieskookaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:05   #245
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez niebieskookaaaa Pokaż wiadomość
Tak odradzacie tych zwiazkow z prowadzacymi i w ogole...

A co jesli on jest mlody? (roznica wieku mniej niz 10 lat)

A co jesli jest singlem?
No własnie tak jest w moim wypadku
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 17:43   #246
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez niebieskookaaaa Pokaż wiadomość
Tak odradzacie tych zwiazkow z prowadzacymi i w ogole...

A co jesli on jest mlody? (roznica wieku mniej niz 10 lat)

A co jesli jest singlem?
Ja nie twierdzę, że jesli jest młody i jest singlem to jest to cos złego, tylko lepiej uważać. Facet, który jest wykladowca, raczej nie zaryzykuje zawodu zwiazkiem ze studentka, maslo z nich sie zakochuje, czesto szukaja sobie numerku, jakiejs dziewczyny do zaliczenia, bo studentki mlode, ladne itd.
Dlatego lepiej uwazac.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:20   #247
niebieskookaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

No w sumie tak. Ale z drugiej strony, co to za ryzyko? Przeciez jak facet ma poukladane w glowie i rzeczywiscie jest zainteresowany, to poczeka do momentu, kiedy przestana go laczyc stosunki formalne z dana studentka (np po semestrze ) i wtedy zacznie w jakis sposob dzialac.... Ja bynajmniej na to licze Tylko jak dac mu do zrozumienia, zeby sie nie bal i zrobil w odpowiednim czasie jakis krok? Zycie wykladowcy/prowadzacego jest bardzo fajne zauwazylam. Co semestr znajdize sie pewnie jakas studentka, ktora im sie spodoba i beda mogli nacieszyc oko. Ja wiem, ze na pewno mu sie podobam, bo to kazda kobieta jest w stanie stwierdzic czy zrobila wrazenie na facecie, czy nie. Pytanie tylko czy na tyle, zeby chcial mnie poznac blizej i czy na tyle, by ewentualne inne studentki poszly w "odstawke"...
niebieskookaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-19, 15:25   #248
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

A nie wiesz,gdzie lubi spędzać czas?Wtedy tam pójdź i ''przypadkiem'' go spotkaj
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 02:20   #249
niebieskookaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Jakbym wiedziala, to juz bym tam dawno byla niby "przypadkiem" :P
niebieskookaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 09:57   #250
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez niebieskookaaaa Pokaż wiadomość
Jakbym wiedziala, to juz bym tam dawno byla niby "przypadkiem" :P
Oj to chyba Ci nie bardzo zależy,bo słabo się starasz

Ale poważnie to tak sobie myślę,że wykładowca gdyby coś chciał ten tego to na pewno by wiedział jak dać Ci znak.
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra

Edytowane przez kenio26
Czas edycji: 2011-03-20 o 10:15
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 12:31   #251
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Ja stwierdziłam, że on nie chce na "tym" polu działać, więc daję sobie spokój...szkoda mojego zachodu...
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 13:23   #252
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

niebieskookaa - a tak z ciekwosci, ile ten Twoj wykladowca ma lat?
mysza007 - i dobrze, lepiej teraz dac sobie spokoj a nie jak juz będzie za pozno, tzn. jak się zakochasz, a jak on sam będzie cos chciał to da znac pewnie
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:01   #253
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
mysza007 - i dobrze, lepiej teraz dac sobie spokoj a nie jak juz będzie za pozno, tzn. jak się zakochasz, a jak on sam będzie cos chciał to da znac pewnie
whitechocolateraspberry nie wiem czy już nie jest za późno, bo ja za chiny nie potrafię wybić go sobie z głowy, nie potrafie przestać o nim myśleć. Wiem, że będę cierpiała, ale już do tego przywykłam...trudno...
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 00:19   #254
niebieskookaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Od starania się są faceci Kurde boję się cokolwiek pisać, bo mam wrażenie, że wszyscy moi znajomi to czytają i sobie skojarzą fakty chociaż wiem, że to mało realne On ma 31 lat, więc młoda dupa z niego :P Albo ja jestem zboczona, albo to jest zupełnie normalne, że pociąga mnie jego intelekt... No kurcze, inteligencja jest sexy... nawet powiedziałabym mega sexy i co ja biedna poradzę, że tak mnie facet zafascynował i zaintrygował, że mogłabym jutro brać z nim ślub???
niebieskookaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:21   #255
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez niebieskookaaaa Pokaż wiadomość
Od starania się są faceci Kurde boję się cokolwiek pisać, bo mam wrażenie, że wszyscy moi znajomi to czytają i sobie skojarzą fakty chociaż wiem, że to mało realne On ma 31 lat, więc młoda dupa z niego :P Albo ja jestem zboczona, albo to jest zupełnie normalne, że pociąga mnie jego intelekt... No kurcze, inteligencja jest sexy... nawet powiedziałabym mega sexy i co ja biedna poradzę, że tak mnie facet zafascynował i zaintrygował, że mogłabym jutro brać z nim ślub???
ochłoń

poza tym: tylko intelekt Ci sie podoba? a jego niebieskie/zielone/brazowe oczy juz nie?
__________________
.

Edytowane przez BlackCat1990
Czas edycji: 2011-03-22 o 17:22
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 07:46   #256
wiktoria824
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 22
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

oczy pewnie przy okazji
to jest jasne że najpierw patrzymy na wygląd faceta, a dopiero potem jak się okazje że jest inteligentny to się zakochujemy
fajnie jest poflirtować z przystojniakiem . ( domena kobiet )
ale po co brać ślub
a zresztą są pewne granice on jest Twoim wykładową.
nie etyczne
wiktoria824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:15   #257
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Etyczne, nieetyczne, uczelnie zawsze można zmienić. Za to, ja szczerze mowiąc, bardzo sceptycznie podchodzę do związków z wykładowcami, bo znam wiele sytuacji, w których oni raczej chcą przygód, albo po prostu 'zaliczyć' studentkę, są nawet tacy, którzy ślinią się na widok satudentek, ale w życiu nie spotkałam takiego, który by się w studentce zakochał.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:11   #258
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Na studiach jest dozwolone ( sa to dorosli ludzie) - znam wiele takich par.Natomiast jesli chodzi o szkoly gimnazjalne,pogimnazjalne to jest to raczej zakazane i nauczyciel za spoufalanie sie z uczennica moze byc brany za przyslowiowa d...
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:39   #259
Odette7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 64
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Pewnie ze dozwolone, jesli oboje tego chca. Najlepiej na poczatku powiedziec, kto czego oczekuje, bo w ten sposob uniknie sie niepotrzebnych rozczarowan...
Odette7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 06:06   #260
wiktoria824
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 22
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez Odette7 Pokaż wiadomość
Pewnie ze dozwolone, jesli oboje tego chca. Najlepiej na poczatku powiedziec, kto czego oczekuje, bo w ten sposob uniknie sie niepotrzebnych rozczarowan...

w w tym jest dużo racji. To są zasadniczo dorośli ludzie.
Ale większość naszych panów Dr nie myśli o związku ze studentką tylko co najwyżej o numerku!
Ale zasadniczo wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Ale nie mojecie złudzeń. Że to będzie z jego strony coś więcej.
wiktoria824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:01   #261
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Przeczytałam cały wątek i jeszcze raz chciałabym powtórzyć : OCHŁOŃCIE

Tak samo jak studentka może przeżywać "chwilowe zauroczenie" czy "fascynację" wykładowcą/ćwiczeniowiem/dr czy asystentem - rówenież i On może również odczuwać pewien rodzaj zainteresowania pewną studnetką - które znaczenie przewyższa relacje na gruncie "edukacyjnym".

Oczywiście -chwilowość, nietrwałość i płytkość takich uczuć, nie jest tu regułą. Oczywiście- zdarza się "wielka miłość" jak z filmu, kończąca się gromadką dzieci i współnym siedzeniem przy kominku. Moim zdaniem jednak- aby do tego doszło- tzn do jakiegośtam szczęsliwego zakończenia-to wszystko to, co się dzieje pomiędzy tymi osobami (Studentka- Wykładowca) musi być przemyslane i wywarzone i realizwoane w taki sposób zeby zadna strona nie ucierpiala.
Chociażby Studentka-narazona w mniejszym czy większym stopniu na ostracyzm towarzyski a Wykładowca -mógby mieć problemy z przełożonymi.

Zgadzam się, że nie mozna zabronić miłości czy takich związków, ale nie można przyzwolić na bezmyślność.
Dlatego jestem zdania, że nie nalezy odbierać przejawów ZWYKŁEJ SYMPATII ze strony dr. jako podtekstu czy szczególego zainteresowania wami.
Bo tak naprawde: uśmiech, pomoc w referacie, uprzejmości- w chodzą w zakres ZWYKŁEJ SYMPATII, życzliwości i kultury osobistej.
A tylko w nadinterpretacji mogą stać się CZYMŚ WIĘCEJ- czym naprawde nie są
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:56   #262
Odette7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 64
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Nie nalezy tez uwazac, ze kazda studentka chce od razu wielkiej milosci...
Jesli facet pociaga, dlaczego nie nawiazac romansu? Zwlaszcza, jesli jest to zwykla relacja na linii mezczyzna - kobieta, bo zajec z nim nie ma...
Odette7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:40   #263
wiktoria824
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 22
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez Odette7 Pokaż wiadomość
Nie nalezy tez uwazac, ze kazda studentka chce od razu wielkiej milosci...
Jesli facet pociaga, dlaczego nie nawiazac romansu? Zwlaszcza, jesli jest to zwykla relacja na linii mezczyzna - kobieta, bo zajec z nim nie ma...


oczywiście zgadzam się z tą wypowiedzią.
Nie możemy wymagać od osoby 20poro-letniej deklaracji wielkiej miłości. Nikt w tym wieku nie myśli o stałym związku. Jeśli pan dr nie ma z tobą wykładów to nie jest nic złego. To są dorośli ludzie więc o czym ta rozmowa. Tylko niech studentka nie liczy na nic więcej poza seksem
wiktoria824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:52   #264
Odette7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 64
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

To nawet nie jest doktor Takze autorytetem jakims wielkim nie jest i gdyby to (tfu tfu) wyszlo na jaw, raczej jego opinia bardzo nie ucierpi, zwlaszcza, ze niedlugo pozegna sie z uczelnia
Mysle, ze warto zaryzykowac, bo moze byc naprawde fajnie, a jesli bedziemy sie bac zycia, to nigdy nas zadna przygoda nie spotka...
Tylko trzeba podejsc do tematu powaznie - nie obiecywac sobie za wiele na poczatku, kiedy sie nawet jeszcze ludzie nie znaja. Potem byc moze wyjdzie z tego cos wiecej, kto wie? Ale po co to tak planowac?
Nie lepiej zyc chwila?
Odette7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:22   #265
wiktoria824
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 22
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

dokładnie w życiu chwile są najpiękniejsze. N starość przynajmniej będzie się miało co wspominać Naprawdę dziwie się osobą które w wieku 20 lat wychodzą za mąż to jest totalna głupota!!!! i co te osoby mają z tego życia?!
więc droga Odette7 idź za głosem serca i nie przejmuj się ludźmi. Najważniejsze jest to co Ty czujesz! Jak będziesz się oglądać na innych będziesz sfrustrowana i niezadowolona z życia jak oni.
ciesz się życiem i żyj chwilą
wiktoria824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 22:20   #266
niebieskookaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Z tym "ślubem", to był żart, a Wy wszystkie bierzecie to na poważnie Co do relacji "tylko seks" ze strony mojego prowadzącego, to myślę, że gdyby tak było, to nie krępowałby się i od razu zaczął działać. Nie możemy wrzucać wszystkich facetów do jednego worka nie każdy myśli tylko o tym, jak przelecieć panienkę... Sytuacja w moim przypadku jest coraz klarowniejsza, gdyż wiem, że dopóki nie przestaną nas łączyć relacje oficjalne, nie ma mowy o jakimkolwiek spotykaniu się. To, że wpadłam mu w oko, wiem na pewno. Widzę to po jego podejściu do mojej osoby w porównaniu do innych. Gdy nikogo obok nie ma, rozmawiamy o przyziemnych tematach, żartujemy (czasem z podtekstami :P )... Jest też parę innych sytuacji, o których nie będę tutaj pisać, ale dzięki którym jestem przekonana na 100 %, że nie jestem mu obojętna ;D ];>
niebieskookaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 06:47   #267
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez niebieskookaaaa Pokaż wiadomość
Gdy nikogo obok nie ma, rozmawiamy o przyziemnych tematach, żartujemy (czasem z podtekstami :P )...
Wiesz co żartować to sobie można i jest to normalna rzecz.. Pracownicy na uczelni to normalni ludzi Też zawsze żartowałam i gadałam o pierdołach, głównie z moim opiekunem i nie ma w tym żadnego drugiego dna
Tak piszę, bo wiem, że wiele dziewczyn źle odbiera sygnały sympatii i wyobraża sobie niewiadomoco
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:38   #268
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

A ja zauważyłam pewną tendencje wśród studentek. Chodzi mi właśnie o sytuację nadmiernego interpretowania i doszukuwania się drugiego dnia w relacjach studentka-wykładowca. Jednak nie tylko w relacji ich bezpośrednio dotyczącej, ale również w stosunku do "zwykłej (podkreślam) symptatii", którą przejawia jakiś wykładowca w stosunku do jednej lub kilku jego studentek.
Rodzi to tylko zawiść i niepotrzebne plotki, które dotykają niewinne osoby.

Nie widze nic złego w tym, że studentka rozmawia ze swoim wykładowcą równiez o tematach nie związanych z zajęciami, o tych przysłowiowych pierdołach. Nie nalezy mierzyc kazdego jedną miarą. Takie przejawy sympatii (nawet uśmiechanie się na zajęciach do tej osoby) mieszczą sie w ramach ogólnopojetej kultury osobistej. Moim zdaniem, nie ma podstaw ( i nie nalezy sobie ich na siłę stwarzać!) do rozmyślania o jakimkolwiek aspekcie "romansu" czy "związku" do czasu zakończenia zajęc z Tą osobą.
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 11:49   #269
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Cytat:
Napisane przez wiktoria824 Pokaż wiadomość
Nie możemy wymagać od osoby 20poro-letniej deklaracji wielkiej miłości. Nikt w tym wieku nie myśli o stałym związku.

Cytat:
Napisane przez wiktoria824 Pokaż wiadomość
Naprawdę dziwie się osobą które w wieku 20 lat wychodzą za mąż to jest totalna głupota!!!! i co te osoby mają z tego życia?!
Absolutnie nic
W momencie ślubu prawdziwe życie się kończy, a jedyną rozrywką pozostaje obieranie ziemniaków
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:41   #270
Odette7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 64
Dot.: Związek wykładowcy i studentki.

Moze az tak nie Mysle, ze jesli komus zalezy na slubie, to czemu nie? To indywidualna decyzja... Wkurza mnie tylko podejscie, ze to "niemoralne" zadawac sie z wykladowca. Niby dlaczego?

Tak, nadinterpretacja jest w tym przypadku bardzo czesta. Ale czasem czlowiek po prostu nie jest pewny, bo z jednej strony sa znaki swiadczace o zainteresowaniu, a z drugiej, kto wie, moze druga osoba uznaje ze nie ma w nich nic nadzwyczajnego...
Odette7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-12 01:07:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.