Lakiery hybrydowe - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 09:59   #4171
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Załącznik 5456955 Załącznik 5456956

Baza, Top, Kolor - CZ. Metoda zdobienia i kształt paznokci inny. Metoda wykonania itp taka sama. Więc powiecie mi Dziewczyny dlaczego na kwadratowych paznokciach hybryda trzymała mi się raptem 4 dni, a okrągłe już nosze drugi tydzień i ani rusz

Miał ktoś podobnie?
Może przy kwadratowych nie dokładnie zamalowałaś wolny brzeg? Bo skoro wszystko to samo... Moim wszystkim klientkom zawsze się pięknie trzymają, ale jest jedna wyjątkowa której ani hybryda , ani nawet żel się płytki nie trzyma. Ma tak tłustą a jednocześnie słabą płytkę że zawsze właśnie zaraz jej kolor schodzi z paznokcia.
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:12   #4172
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Trudne pytanie Aż mi się znudzi Powyżej tygodnia zaczyna mnie drażnić odrost, najdłużej hybrydę miałam 12 dni, więc trwałość nie została należycie przetestowana
a odmaczasz całość czy piłujesz hybrydę do akrylu i uzupełniasz?
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:26   #4173
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
Jutro wchodzą nowe kolorki z spn, o takie ...
piekne , a jak one się odmaczają ?

Tez jestem bardzo pokrzywdzona bo nie mam w swojej kolekcji żadnego fioletu
Mam chęć na 3 kolorki od nich

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

ceny jak zwykle widoczne po zalogowaniu ale wyczytałam w wątku ze małe pojemności kosztują 22 zł - za 4 ml tak ?
i jeszcze na stronie jest takie info:

Utwardzają się w systemie UV, LED i CCFL 30 sekund!!! tzn ze we wszystkich lampach 30sekund wystarczy > ciekawe
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:27   #4174
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
no własnie u mnie pierwszy raz to się zdarzyło,ale tak myśle teraz ze chyba grubiej kładłam niż zawsze......przeważnie jakby wcieram ją w paznokieć a tym razem nakładałam grubiej sama nie wiem czemu,moze to właśnie stąd to uciekanie
powiem Ci że ja nie kładę jakoś cienko (na pewno nie wcieram tylko kładę taką normalną warstwę) i nigdy mi się nic takiego nie stało
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 10:42   #4175
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn uzywających bazy gelish.....
ostatnio nakładając ją na pazurka tylko odtłuszczonego, baza jakby uciekała od wału paznokcia....przez co nakładając kolor nie mogłam nałożyć blisko skórek tylko tam gdzie baza się zaczynała i odrazu widać było jakbym miała 4 dniowy odrost ,czemu tak się stało ?
zazwyczaj matowiłam bloczkiem a tym razem nie ,czy to moze byc powód ? Czy moze za duzo bazy dałam i stad takie zjawisko ?
Może niedokładnie przetarłaś płytkę cleanerem? Ostatnio miałam tak samo tyle, że ja odkąd mam gelisha nigdy nie matowie sobie płytki. Przy ostatnim manicure z rozpędu nie odtłuściłam jednej dłoni i właśnie gelish uciekł mi po bokach na każdym nie przetartym paznokciu u drugiej ręki (robiłam ją jako drugą) nic takiego się nie zadziało i baza się nie obkurczyła
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:23   #4176
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
a odmaczasz całość czy piłujesz hybrydę do akrylu i uzupełniasz?
Odmaczam całość, za dużo zachodu z piłowaniem

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
piekne , a jak one się odmaczają ?

ceny jak zwykle widoczne po zalogowaniu ale wyczytałam w wątku ze małe pojemności kosztują 22 zł - za 4 ml tak ?
Odmaczają się dobrze, 4ml kosztuje 22zł, mam od nich 10 kolorów i są cudne - poza białym, który jest kiepsko napigmentowany. SPN jest dość rzadki, ale dobrze kryje. Na mocnych paznokciach na pewno się sprawdzi. Ja na moje cieniasy wolę jednak gęściejszą konsystencję, dającą dodatkowe wzmocnienie płytki.

Dziewczyny dałybyście ponad 400zł za takie cudo do wstrząsania lakierów? Wynalazek Opi



Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-04-10 o 11:35
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 11:34   #4177
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny powiedzcie proszę czy wam się też tak szybko ściera zakładka na wolnym brzegu? Malowałam dokładnie wydaje mi się a na palcach wskazujących i środkowych przy samym brzegu odchodzi lakier.na innych paznokciach jest ok. Prawdą jest że mam bardzo słabe paznokcie,czy to jest problemem? czy wy też musicie te najczęściej używane paznokcie poprawiać. Mi tak się zrobiło po tygodniu i teraz jak poprawiłam to po kilku dniach znów w tych samych. Może wystarczy tak jak piszecie użyć podwójnej warstwy bazy? W żadnym innym miejscu się nie zapowietrzaja tylko na brzegu właśnie.
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-10, 11:37   #4178
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

mnie też się ściera ale lakier nie odpryskuje
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:31   #4179
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAGA_ Pokaż wiadomość
Jeszce nie miałam tej firmy, a nie mam żadnego fioletu ani żółtego, więc może celem testu wezmę 609 i 624
Też o tych pomyślałam
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:51   #4180
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

400 zł? w życiu wolę potrząsać ręką lub do pralki na wirowanie hehe
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 12:55   #4181
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ile to by hybrydek za cztery stówki było ...
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:03   #4182
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Na stronie victorias beauty kosztuje prawie 600zł Toż to tyyyyyyyyyyyyyyyyylllleee eeee hybryd
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:09   #4183
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Może niedokładnie przetarłaś płytkę cleanerem? Ostatnio miałam tak samo tyle, że ja odkąd mam gelisha nigdy nie matowie sobie płytki. Przy ostatnim manicure z rozpędu nie odtłuściłam jednej dłoni i właśnie gelish uciekł mi po bokach na każdym nie przetartym paznokciu u drugiej ręki (robiłam ją jako drugą) nic takiego się nie zadziało i baza się nie obkurczyła
ooo widzisz moze tu jest problem bo te paznokcie robione były w ekstremalnych warunkach ,szybkim tempie i z przerwami wiec myzle ze tu moze byc problem,dziekuje

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Na stronie victorias beauty kosztuje prawie 600zł Toż to tyyyyyyyyyyyyyyyyylllleee eeee hybryd
wściekli się


chyba skuszę się na kilka kolorów z tego spn
chce wybpróbować wszystkie firmy na rynku
w święta jestem chrzestną, juz mysle jaki tu mani sobie strzelić, chociaż najpierw wypadałoby kreację zakupić a do tego brakuje mi jeszcze z 3 kg na minusie
kobieta to zawsze musi miec jakies problemy sfery urodowej
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 13:22   #4184
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
ooo widzisz moze tu jest problem bo te paznokcie robione były w ekstremalnych warunkach ,szybkim tempie i z przerwami wiec myzle ze tu moze byc problem,dziekuje

chyba skuszę się na kilka kolorów z tego spn
chce wybpróbować wszystkie firmy na rynku
w święta jestem chrzestną, juz mysle jaki tu mani sobie strzelić, chociaż najpierw wypadałoby kreację zakupić a do tego brakuje mi jeszcze z 3 kg na minusie
kobieta to zawsze musi miec jakies problemy sfery urodowej
Ależ nie ma za co Sama się zdziwiłam czemu się tak zadziało a po chwili mądra ja zorientowałam się że nie przetarłam jednej ręki cleanerem. Niestety tak to jest jak się człowiek spieszy
Kobietom zawsze wiatr w oczy


Dziewczyny ten top eco, to jest TEN niebieski tak? Mam zamiar na niego polować w przyszłym tyg tak mnie korcą te hybrydy semilac ale już poczekam na nowy top

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-04-10 o 15:12
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:15   #4185
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Tak, to ten
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 15:15   #4186
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Tak, to ten
Dziękuję
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 16:16   #4187
kattunge
Raczkowanie
 
Avatar kattunge
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: koło Lublina
Wiadomości: 41
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mnie też się ściera ale lakier nie odpryskuje
Mi nie tyle że odpryskuje tylko się zapowietrza i można sobie podważać całą warstwę, jest kawałek zupełnie odczepiony od paznokcia, ale nie urywa się i nie odpada całkowicie.
kattunge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 16:17   #4188
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rysz4rd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie i mogłaby polecić jakiś biały kolor? Chodzi mi o malowanie całych paznokci na biało, wiec najlepiej jakby krył po dwóch warstwach. Mam biały do frencha z CZ ale po dwóch cieniutkich warstwach mam lekkie prześwity. Myślałam nad Indigo ale czarnym jestem jestem rozczarowana, bo kryje dopiero po trzech warstwach i to nie najcieńszych wiec boje sie ze z białym tej firmy bedzie tak samo


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Mollon na razie malowałam tylko na wzorniku, ale już po pierwszej warstwie ładnie kryje, po 2 jest super. Za to z czarnego jestem niezadowolona
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 16:18   #4189
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ależ nie ma za co Sama się zdziwiłam czemu się tak zadziało a po chwili mądra ja zorientowałam się że nie przetarłam jednej ręki cleanerem. Niestety tak to jest jak się człowiek spieszy
Kobietom zawsze wiatr w oczy


Dziewczyny ten top eco, to jest TEN niebieski tak? Mam zamiar na niego polować w przyszłym tyg tak mnie korcą te hybrydy semilac ale już poczekam na nowy top
jakie wzięłaś kolorki z semilac? planuje kupić jakieś ale zastanawiam się jak z kryciem i konsystencją tych hybryd, masz może Estetiq lub Cosmetics Zone? jeśli tak to czy jest jakaś różnica między Semilac a tymi hybrydami Estetiq i C.Z. czy to jedno i to samo ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 16:40   #4190
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jakie wzięłaś kolorki z semilac? planuje kupić jakieś ale zastanawiam się jak z kryciem i konsystencją tych hybryd, masz może Estetiq lub Cosmetics Zone? jeśli tak to czy jest jakaś różnica między Semilac a tymi hybrydami Estetiq i C.Z. czy to jedno i to samo ?
Wzięłam : 037 Gold Disco, 093 Silver Dust (uwielbiam zdobienie half moon dlatego je wzięłam bo złoto i srebro idealnie do niego pasuje a brokatem ciężko było to zrobić) Z takich typowych kolorów to : 012 Pink Cherry, 043 Electric Pink (na stronie wydaje się być spokojny, w rzeczywistości to neon ale właśnie takiego szukałam), 086 Full moon, 072 Caribbean sky.
Jak na moje oko są odrobinę gęściejsze niż CZ (po wynurzeniu pędzelka z CZ zdecydowanie szybciej spływa lakier) Co do krycia zależy od koloru ale po dwóch jest perfekcyjne poza 072 (pastelowa mięta) w jej przypadku przydałaby się trzecia na wszelki wypadek. To są na razie pierwsze spostrzeżenia malowania wzornika Ale kolory mega mi się podobają zwłaszcza full moon, granat z milionem drobinek na pewno pokażę je na wzorniku o ile znajdę kabel od aparatu bo nie mogę go odnaleźć


EDIT :
Kabla nie znalazłam ale udało mi się zgrać poprzez kartę pamięci. Na zdjęciu jest jedna warstwa brokatów a dwie kolorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3022.jpg (62,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3024.jpg (57,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3029.jpg (66,9 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-04-10 o 16:59
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 17:35   #4191
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Mollon na razie malowałam tylko na wzorniku, ale już po pierwszej warstwie ładnie kryje, po 2 jest super. Za to z czarnego jestem niezadowolona

jeśli będziesz robiła wzornik to piknie proszę o zdjęcie, niedługo też będę zamawiała i na pewno swoje wstawię
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 17:41   #4192
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Może przy kwadratowych nie dokładnie zamalowałaś wolny brzeg? Bo skoro wszystko to samo... Moim wszystkim klientkom zawsze się pięknie trzymają, ale jest jedna wyjątkowa której ani hybryda , ani nawet żel się płytki nie trzyma. Ma tak tłustą a jednocześnie słabą płytkę że zawsze właśnie zaraz jej kolor schodzi z paznokcia.
O matko skąd wygrzebalas tego posta, już pół roku temu jak go pisałam I ten problem był przedyskutowany i wiele dziewczyn miało podobnie jak ja. Nie ma sensu zaśmiecac wątku i odgrzewac starego kotleta po kilku miesiącach.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 18:36   #4193
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość


EDIT :
Kabla nie znalazłam ale udało mi się zgrać poprzez kartę pamięci. Na zdjęciu jest jedna warstwa brokatów a dwie kolorów.
Ładne te kolorki, różowy podobny do matrioshki z indigo, a pastel cudo
Jak robisz half moon? Zdradzisz złoty środek?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 19:17   #4194
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ładne te kolorki, różowy podobny do matrioshki z indigo, a pastel cudo
Jak robisz half moon? Zdradzisz złoty środek?
To na pewno nie będzie moje ostatnie zamówienie jeśli przetrwają pazrukowe testy
W sumie to nie mam złotego środka biorę najcieńszy pędzelek, odrobina lakieru na kartkę i maluję, jedyną zasadą jaką się kieruję w tym zdobieniu to zawsze zaczynam od konturu później dopiero robię wypełnienie Chociaż czytałam gdzieś o takich szablonach? Takie kołka ale niektórzy robią też z tymi szablonami od frencha tylko wtedy nie jest aż tak zaokrąglony. Tutaj są przykłady w zdjęciach -> KLIK , KLIK
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:15   #4195
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziękuję Ci dobra kobieto
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:23   #4196
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci dobra kobieto
Polecam się na przyszłość
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:45   #4197
arlla2
Raczkowanie
 
Avatar arlla2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe

a ja mam pytanie do dziewczyn, które używają puder akrylowy, z jakiej jest firmy? zastanawiam się jaki wybrać? i czy sam puder wystarczy czy trzeba do niego coś dokupić?
arlla2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 20:51   #4198
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez arlla2 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do dziewczyn, które używają puder akrylowy, z jakiej jest firmy? zastanawiam się jaki wybrać? i czy sam puder wystarczy czy trzeba do niego coś dokupić?
...
ale w jakim celu chcesz ten akryl? do sypania na baze hybrydową? jakikolwiek będzie dobry.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:01   #4199
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez arlla2 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do dziewczyn, które używają puder akrylowy, z jakiej jest firmy? zastanawiam się jaki wybrać? i czy sam puder wystarczy czy trzeba do niego coś dokupić?
Sam puder wystarczy. Ja mam ze Star Nails, zamawiałam razem z topem Eco. Chciałam skorzystać z jednej wysyłki. Teraz wiem, że przesadziłam, bo te 45g starczy mi chyba do końca życia Zużywa się go minimalnie. Ja robię tak, że po wyjęciu z lampy, na utwardzoną bazę, kładę proszek, nadmiar zamiatam pędzelkiem, na to znowu baza i do lampy, dalej już normalnie.
Nie polecam nakładania na nieutwardzoną bazę Raz mi się zdarzyło i wyszły mi z tego tipsy

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Asik, pozwoliłam sobie pożyczyć od Ciebie fotkę z Mollonem 16 czyli Amaranth.
Mój nowy nabytek. Jest świetny



Mollony niby są takie rzadkie, ale skubaniutkie utwardzają płytkę jak chyba żadne inne. Na swoich pazurach póki co nie będę pokazywać, bo pomalowałam tylko jeden.

Zamówiłam dziś wzornik, typu wachlarz. Chcę mieć kolory poukładane kolejno, odcieniami, ładnie opisane, kółeczka choć tanie i całkiem ok, to nie pozwalają na manewrowanie, gdy kolekcja kolorów się powiększa.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-04-10 o 21:07
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 21:14   #4200
arlla2
Raczkowanie
 
Avatar arlla2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Sam puder wystarczy. Ja mam ze Star Nails, zamawiałam razem z topem Eco. Chciałam skorzystać z jednej wysyłki. Teraz wiem, że przesadziłam, bo te 45g starczy mi chyba do końca życia Zużywa się go minimalnie. Ja robię tak, że po wyjęciu z lampy, na utwardzoną bazę, kładę proszek, nadmiar zamiatam pędzelkiem, na to znowu baza i do lampy, dalej już normalnie.
Nie polecam nakładania na nieutwardzoną bazę Raz mi się zdarzyło i wyszły mi z tego tipsy [COLOR="Silver"]
i po jakim czasie udaje Ci się je odmoczyć?
a miałam już nic nie kupować po dzisiejszym zamówieniu z indigo i do tego w weekend u mnie w mieście są targi kosmetyczne już widzę jak latam po stoiskach jak świr a jak będą stoiska z hybrydami to już koniec, portfel pozamiatany
arlla2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.