Facet egoista czy ja przesadzam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-08, 20:18   #1
Kremoweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2

Facet egoista czy ja przesadzam


Witam kobietki, mam taki problem otoz jestem ze swoim facetem pare ladnych lat. Zycie seksualne z mojej strony kuleje i to strasznie. Podobno wiele kobiet ma problem z orgazmem povhwowym i ja jestem jedna z nich, bynajmniej tak mi sie wydaje bo przez te kilka lat wspolzycia z moim partnerem nogdy nie udalo mi sie dojsc w ten sposob. Najgorsze jest to ze on o tym nie wie, tak udaje. Pomimo ze to dorosly facet kiedys kiedy probowalam mu to wyznac to po prostu chcial mnie zostawic zaczal plakac i histeryzowac (nie, nie koloryzuje doslownie tak bylo) po czym wszystko obrocilo sie jako forma powiedzenia tych slow na zlosc. Czasami sam widzi ze nie dochodze no bo jaka normalna kobieta doszlaby w czasie seksu trwajacego 2min... Luby nigdy nie byl jakims ogierem w lozku i pomimo moich poczatkowych staran w postaci wspolzycia ze soba kilka razy dziennie przez dluzszy okres czasu nic sie nie zmienilo, dalej jest szybkostrzalowcem. Dodam ze poczatkowo staral sie zadowolic mnie oralnie ale teraz juz tego nie robi. Nawet kiedy widzo ze nie doszlam i go o to prosze to po prostu on nie chce przy czym czrsto slysze chamskie odzywki typu bierz sie za obciaganie czy no zrob mi loda niby w formie zartu i ciagniecie mojej glowy w kierunku krocza. Oczywiscie nie raz i nie dwa ja rowniez zadowolalam go seksem oralnym. Przez to wszystko zrazilam sie bardzo do seksu i najvhetniej nie uprawialabym go wcale, no bo nawet jak mam parcie to i tak wszystko staje na niczym i staje na zadowoleniu jegi i niezadowolebiu i desperacji mojej. On tlumaczy to tym ze teraz zadko sie kochamy nie to co kiedys. A mnke po prostu szlag trafia, mam chlopaka a sama musze sie czasami zadawalac po katach bo gdy robię mu to specjalnie przed nosem ze moze go ruszy to tylko jest krzyk i mowienie ze jestem zalosna. Przez to nawet na codzien czesto sie klociny bo i ja jestem niezaspokojona i on bo ja juz nie mam na to ochoty. Myslicie ze to jest moja wina? I co ja mam w tek sytuacji zrobic, nie chce go stracic a kazda nawet delikatna proba powiedzenia mu o tym ze nigdy mnie nie zadowolil skonczy sie tak samo. Pomocy.. Przepraszam za literowki.
Kremoweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 21:38   #2
cupido1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Wygląda na to, że twój facet jest gówniarzem. Ile macie lat?
cupido1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 22:18   #3
Kremoweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Ja mam 23 on 24
Kremoweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-08, 23:53   #4
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Kopnąć w 4 litery albo dalej narzekać na misiaczka.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 00:34   #5
caira_
Przyczajenie
 
Avatar caira_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 25
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Facet egoista i dupek, nie przesadzasz.

Pytanie, czy w ogóle jest sens tłumaczenia, ci jest nie tak człowiekowi, który dowiadując się, że partnerka nie dochodzi, reaguje histerią, w łóżku tylko bierze, a nie daje, a na próby dialogu reaguje tekstem: bierz się za obciąganie. Ja bym go raczej skreśliła.
caira_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 02:32   #6
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Szczerze mówiąc nie wiem ja ty z nim wytrzymałaś "ładne pare lat". Jest egoistą, w dodatku burakiem. Nie marnuj na niego więcej czasu.
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 05:46   #7
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Łóżkowy egoista a do tego burak jakich mało...
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-09, 10:06   #8
kami87UK
Raczkowanie
 
Avatar kami87UK
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 42
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Czesc autorko, tez tak kiedys mialam ze swoim ex.. bylam mloda glupia wpatrzona jak w obrazek.. po 4 latach w koncu sie obudzilam zauważyłam ze w lozku facet mysli o tylko o sobie , aby on byl zadowolony... zaczelam sama sie soba zajmować i pewnego dni stwierdzilam ze zasługuje na wiecej, facet ma mnie kochać, ma dac mi odczuć ze jestem sexy i wciaz mu sie podobam.. Jesli zalezy Ci na zwiazku pogadaj z nim otwarcie , bo to jest problem i nie mozna go zamieść pod dywan.
A jesli chodzi o mnie zostawilam mojego faceta egoiste, zaczęło sie od lozka az w koncu w zyciu tez zrobil sie nie dozniesienia , pozniej płakał jak juz mnie stracił.. nie wrocilam ! Teraz mam faceta ktory zawsze o mnie dba w lozku, jak mowi ze jesli czuje ze bedzie szybko z jego strony najpierw zajmuje sie mna i tak powinno byc!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami87UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 10:32   #9
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

O matko!
Zostaw go dziewczyno i to jak najszybciej! Zasługujesz na coś więcej niż na tylko dawanie!
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 18:32   #10
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Co Ty robisz z takim chłopakiem?!?!?! Toż to dzieciak, o seksie i zaspokojeniu kobiety pojęcia nie ma!

Pogoń dziada!
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 12:42   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Dokładnie, kopniak w 4 litery.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 00:26   #12
vasilicum
rosnę
 
Avatar vasilicum
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 122
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Na zbity pysk i poprawić kopem w tyłek.
O ile można pracować nad samym seksem, jego długości trwania, etc., o tyle wrednego charakteru i chamstwa nie wyplenisz.
__________________
Jestem na wizazu od 2011r.
vasilicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 14:50   #13
kami87UK
Raczkowanie
 
Avatar kami87UK
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 42
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Cytat:
Napisane przez vasilicum Pokaż wiadomość
Na zbity pysk i poprawić kopem w tyłek.
O ile można pracować nad samym seksem, jego długości trwania, etc., o tyle wrednego charakteru i chamstwa nie wyplenisz.

Racja !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami87UK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 06:52   #14
izyda30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 234
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Też bym pogoniła skoro nie chce rozmawiać i histeryzuje. Problem jest głownie w "krótkim dystansie"? Jeśli tak to może gumki przedłużające stosunek? Powinny pomóc ale skoro on histeryzuje to pewnie nie będzie chciał w gumce
izyda30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 07:33   #15
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Przecież to jest czysty idiota, o zachowaniu dresów spod monopolki. Co jest z Tobą, że jeszcze się pytasz, czy to Twoja wina? Jedyną wina, jaką tutaj ponosisz, jest to że nie zwiałaś od niego od razu. Umiejętności łóżkowe da się poprawić z czasem, ale dla takiego prostaka już nie ma ratunku.

Po za życiem łóżkowym na pewno też nie jest kolorowo, bo w głowie mi się nie mieści, by zdrowo myślący człowiek tak się zachowywał.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 07:36   #16
martekM
Raczkowanie
 
Avatar martekM
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

wydaje mi sie ze poprostu powinniscie porozmawiac,opowiedz mu na spokkojnie o swoich potzrebach i pragnieniach ewentualnie moze wybierzcie sie na wizyte do seksuologa
martekM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 08:13   #17
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Cytat:
Napisane przez martekM Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze poprostu powinniscie porozmawiac,opowiedz mu na spokkojnie o swoich potzrebach i pragnieniach ewentualnie moze wybierzcie sie na wizyte do seksuologa
Zabawna jesteś. Seksuolog ma go wyleczyć z chamstwa? Z tego że nie zależy mu na przyjemności swojej kobiety? Problemem nie jest to że on szybko dochodzi czy nie potrafi jej zadowolić. On nie chce próbować, jego nie interesuje czy jej jest dobrze.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 10:25   #18
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Facet egoista czy ja przesadzam

Nawet nie wiem jak to skomentować poza uciekaj jak najdalej...Na Twoim miejscu podjęłabym ostatnią próbę- zaproponuj 69, spytaj otwarcie dlaczego nie chce Cię zaspokajać oralnie, jeśli rozmowy nic nie dadzą to wiej...Koleś chyba czerpie przyjemność z dreczenia Cie, bo inaczej tego nazwac nie potrafię...Jak można nie chcieć zaspokoić ukovhanej osoby i jeszcze robić awanturę, ze zaspokaja sie sama xO
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:25:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.