ocencie mnie dziewczyny! :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 18:17   #31
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jak dla mnie jestes sliczna .
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:20   #32
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez pa-ti Pokaż wiadomość
Jesteś ładną dziewczyną ale skoro sama w to nie wierzysz to chyba nie masz szans na bycie modelką.
Może znajdz jakieś inne forum, gdzie ludzie znają się na tym, wstaw zdjęcia na których widać twoją naturalną urodę i figurę i wtedy poznasz ocenę profesjonalistów.
Powodzenia
dziekuje za szczera rade

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jestes sliczna .
ohh dziekuwjee

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
tzn zazdrosna jestes ?
hahah nie mam na mysli ze mi sie podoba tak jak ty bys widziala jakies naprawde przystojnego chlopaka rozumiesz?
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:23   #33
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
modelkom????? chyba modelką a skąd wiesz jakiego typu urody potrzebuja agencje ? a może właśnie taki?


moze zostać również fotomodelka

Modelką też może zostać



Autorko - wg. mnie jestes normalną dziewczyną, jakich pełno na ulicy ale wg mnie angelina "dzoli" tez jest normalna laską także jest ok w sumie to jeszcze żadna laska mnie uroda nie zachwyciła i chyba dobrze o to trzeba facetów zapytać
zostaćto sobie może każdy - kwestia w tym czy go jakaś porządna agencja weźmie pod swoje skrzydłą i czy pracę dla niego bedzie ;d

(no i niestety ale 70 w talii i 95 w biuscie to spora dyskwalifikacja w górnopółkowych agencjach) i żeby nie było - tutaj znowu zaznacze, że autorka jest szczupła i zgrabna tylko agencje modelek mają takie wymagania a nie inne

bądź co bądź standardy urody "wybiegowej" nie mają na ogół nic a nic wspólnego ze standardami urody "społecznej"
czytaj autorka wątku to niewątpliwie przepiękna kobieta - bo chyba większość z nas to przyzna - no ale to nie jest uroda osoby która miałaby chodzić po wybiegu - tam akurat ostatnią "twarzą" której się szuka jest buźka idealnej piękności
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-10-17 o 22:01
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:24   #34
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
dziekuje za szczera rade

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



ohh dziekuwjee

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



hahah nie mam na mysli ze mi sie podoba tak jak ty bys widziala jakies naprawde przystojnego chlopaka rozumiesz?
hehehe ufff laski mnie nie kręcą a zachwyt kobiet nad np andzeliną to dziwne wg. mnie. Kobieta jak kobieta. Za to faceci przystojni ......mmmmmm
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:25   #35
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś pracę na temat dowartościowywania się na portalach internetowych.
Schemat zawsze bardzo podobny : dziewczynę ktoś pcha w stronę modelingu (mhm, ktoś ), ona oczywiście w siebie nie wierzy a potem to już leci. Nie daj Boże ktoś skrytykuje...

Autorko, a co jeżeli zobaczyłabyś w wątku same odpowiedzi, że się nie nadajesz i się nie podobasz?

Od razu mówię, że jestem osobą bardzo szczęśliwą, mam bardzo dobry dzień i wstałam prawą nogą
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:31   #36
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś pracę na temat dowartościowywania się na portalach internetowych.
Schemat zawsze bardzo podobny : dziewczynę ktoś pcha w stronę modelingu (mhm, ktoś ), ona oczywiście w siebie nie wierzy a potem to już leci. Nie daj Boże ktoś skrytykuje...

Autorko, a co jeżeli zobaczyłabyś w wątku same odpowiedzi, że się nie nadajesz i się nie podobasz?

Od razu mówię, że jestem osobą bardzo szczęśliwą, mam bardzo dobry dzień i wstałam prawą nogą
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:33   #37
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś pracę na temat dowartościowywania się na portalach internetowych.
Schemat zawsze bardzo podobny : dziewczynę ktoś pcha w stronę modelingu (mhm, ktoś ), ona oczywiście w siebie nie wierzy a potem to już leci. Nie daj Boże ktoś skrytykuje...

Autorko, a co jeżeli zobaczyłabyś w wątku same odpowiedzi, że się nie nadajesz i się nie podobasz?

Od razu mówię, że jestem osobą bardzo szczęśliwą, mam bardzo dobry dzień i wstałam prawą nogą
Warszawiankoooo jak dawno Cię nie czytałam znam Cię od dawna (udzielałam sie kiedyś pod innym nickiem)i cieszę się że Cię znów mogę zobaczyć
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 18:34   #38
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jesteś bardzo ładna. Ale do zawodu modelki trzeba też spełniać inne kryteria, wzrost i przede wszystkim wage piórkową Ale masz śliczną twarz.
Ile masz lat?

edit. A mi bardziej przypominasz Adriane Lime przynajmniej z oczu, na 3 zdjęciu.

Edytowane przez shena
Czas edycji: 2010-10-17 o 18:44
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:45   #39
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
zostaćto sobie może każdy - kwestia w tym czy go jakaś porządna agencja weźmie pod swoje skrzydłą i czy pracę dla niego bedzie ;d

(no i niestety ale 70 w biodrach i 95 w biuscie to spora dyskwalifikacja w górnopółkowych agencjach) i żeby nie było - tutaj znowu zaznacze, że autorka jest szczupła i zgrabna tylko agencje modelek mają takie wymagania a nie inne

bądź co bądź standardy urody "wybiegowej" nie mają na ogół nic a nic wspólnego ze standardami urody "społecznej"
czytaj autorka wątku to niewątpliwie przepiękna kobieta - bo chyba większość z nas to przyzna - no ale to nie jest uroda osoby która miałaby chodzić po wybiegu - tam akurat ostatnią "twarzą" której się szuka jest buźka idealnej piękności
ojeju dziekuje ! i napisane w taki mily i szczery sposob ! dziekuje buzka!;*

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś pracę na temat dowartościowywania się na portalach internetowych.
Schemat zawsze bardzo podobny : dziewczynę ktoś pcha w stronę modelingu (mhm, ktoś ), ona oczywiście w siebie nie wierzy a potem to już leci. Nie daj Boże ktoś skrytykuje...

Autorko, a co jeżeli zobaczyłabyś w wątku same odpowiedzi, że się nie nadajesz i się nie podobasz?

Od razu mówię, że jestem osobą bardzo szczęśliwą, mam bardzo dobry dzień i wstałam prawą nogą
z Pierwszym czym sie liczylm to ze mnie wysmiejecie , ale spotkalam sie z bardzo milymi i przyjaznymi komentarzami na moj temat i to mnie bardzo ucieszylo! oczywiscie licze sie z krytyka , ale jest roznica pomiedzy krytyka a byciem niemilym! nikt mnie nie pcha i sama sie nigdzie nie pcham, poprosty chcialam sie dowiedziec co o mnie sadzicie naprawde nie mialam zamiaru sie dowartosciowac na tym portalu internetowym , chyba on po to jest by zadawac pytania i oczekiwac odpowiedzi , a krytykujacej czy nie to juz wasz gust

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładna. Ale do zawodu modelki trzeba też spełniać inne kryteria, wzrost i przede wszystkim wage piórkową Ale masz śliczną twarz.
Ile masz lat?
Wlasnie mam za duzo tu i tam ;P taka buleczka zemnie mam 19lat

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
hehehe ufff laski mnie nie kręcą a zachwyt kobiet nad np andzeliną to dziwne wg. mnie. Kobieta jak kobieta. Za to faceci przystojni ......mmmmmm
haha crejzol!

Edytowane przez my chemical romance
Czas edycji: 2010-10-17 o 18:41
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:45   #40
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość

Spodziewałam się "Jezu, nie znasz się i jesteś zazdrosna"


Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
Warszawiankoooo jak dawno Cię nie czytałam znam Cię od dawna (udzielałam sie kiedyś pod innym nickiem)i cieszę się że Cię znów mogę zobaczyć
O rany, jakie to miłe, naprawdę, dziękuję
Ja ostatnimi czasy troszkę zamilkłam ale po takich słowach chce się tutaj być cały czas
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:51   #41
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

zgadzam się z dziewczynami, jesteś ładna, ale na modelkę
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 18:52   #42
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie dziewczyny! a raczej prosze o ocene!
Duzo ludzi mi mowi(obcy, znajomi,dorosli) ,ze jestem piekna dziewczyna i mam w sobie cos, ze powinnam zostac modelka. Ja sama nie widze w sobie 'tego czegos', raczej tylko wady,nie uwazam ze jestem piekna, taka normalna, przecietna.
Wiec zalaczam pare zdjec i prosze o ocene czy nawet jakbym sie zdecydowala ,czy mialabym jakies szanse, czy naprawde ludzie ktorzy prawia mi komplementy maja racje?

Zdjecia nie sa super jakosci ;P na co dzien tak duzo sie nie maluje
No to pokaż fotki BEZ MAKIJAŻU, bo z makijażem każda kobieta jest piękna
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:52   #43
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
ojeju dziekuje ! i napisane w taki mily i szczery sposob ! dziekuje buzka!;*

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------



z Pierwszym czym sie liczylm to ze mnie wysmiejecie , ale spotkalam sie z bardzo milymi i przyjaznymi komentarzami na moj temat i to mnie bardzo ucieszylo! oczywiscie licze sie z krytyka , ale jest roznica pomiedzy krytyka a byciem niemilym! nikt mnie nie pcha i sama sie nigdzie nie pcham, poprosty chcialam sie dowiedziec co o mnie sadzicie naprawde nie mialam zamiaru sie dowartosciowac na tym portalu internetowym , chyba on po to jest by zadawac pytania i oczekiwac odpowiedzi , a krytykujacej czy nie to juz wasz gust

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



Wlasnie mam za duzo tu i tam ;P taka buleczka zemnie mam 19lat

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


haha crejzol!
heheheh a co
Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość

Spodziewałam się "Jezu, nie znasz się i jesteś zazdrosna"


O rany, jakie to miłe, naprawdę, dziękuję
Ja ostatnimi czasy troszkę zamilkłam ale po takich słowach chce się tutaj być cały czas
No mam nadzieję
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:53   #44
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś pracę na temat dowartościowywania się na portalach internetowych.
Schemat zawsze bardzo podobny : dziewczynę ktoś pcha w stronę modelingu (mhm, ktoś ), ona oczywiście w siebie nie wierzy a potem to już leci. Nie daj Boże ktoś skrytykuje...

Autorko, a co jeżeli zobaczyłabyś w wątku same odpowiedzi, że się nie nadajesz i się nie podobasz?

Od razu mówię, że jestem osobą bardzo szczęśliwą, mam bardzo dobry dzień i wstałam prawą nogą
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:57   #45
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
zgadzam się z dziewczynami, jesteś ładna, ale na modelkę
jabym miala mniejsze piersi i w pasie schudla to moze i tak ;P

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
z Pierwszym czym sie liczylm to ze mnie wysmiejecie , ale spotkalam sie z bardzo milymi i przyjaznymi komentarzami na moj temat i to mnie bardzo ucieszylo! oczywiscie licze sie z krytyka , ale jest roznica pomiedzy krytyka a byciem niemilym! nikt mnie nie pcha i sama sie nigdzie nie pcham, poprosty chcialam sie dowiedziec co o mnie sadzicie naprawde nie mialam zamiaru sie dowartosciowac na tym portalu internetowym , chyba on po to jest by zadawac pytania i oczekiwac odpowiedzi , a krytykujacej czy nie to juz wasz gust


---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to pokaż fotki BEZ MAKIJAŻU, bo z makijażem każda kobieta jest piękna
okej jutro
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:02   #46
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość

z Pierwszym czym sie liczylm to ze mnie wysmiejecie , ale spotkalam sie z bardzo milymi i przyjaznymi komentarzami na moj temat i to mnie bardzo ucieszylo! oczywiscie licze sie z krytyka , ale jest roznica pomiedzy krytyka a byciem niemilym! nikt mnie nie pcha i sama sie nigdzie nie pcham, poprosty chcialam sie dowiedziec co o mnie sadzicie naprawde nie mialam zamiaru sie dowartosciowac na tym portalu internetowym , chyba on po to jest by zadawac pytania i oczekiwac odpowiedzi , a krytykujacej czy nie to juz wasz gust
No O.K. ale co byłoby, gdyby wszystkie odpowiedzi (albo 90% ) były negatywne?
Czy stwierdziłabyś wtedy, że chyba rzeczywiście się nie nadajesz i kończysz z marzeniami, nie spróbujesz swoich sił bo nie warto. No bo skoro tak napisali...
Czy też obrazisz się, tupniesz nogą i pod nosem zaklniesz " o jasne głupia krowo", po czym posypią się posty - wszystkie o podobnej treści?
99% wątków które pamiętam, o tej tematyce kończyło się tym drugim. A 99% po nigdy nie można być w 100% pewnym a ja tego 1% nie pamiętam...

Wydaje mi się, że Ty masz w nosie to, co tu przeczytasz bo masz o sobie taką a nie inną opinię, wiesz jaka jesteś i na co Cię stać. I to bardzo fajnie, bo ja jestem bardzo podobna. Nie zazdroszczę niczego nikomu a i sama na przestrzeni lat pozbyłam się swoich kompleksów i bardzo siebie lubię.
Dlatego to, czy nadajesz się na modelkę czy fotomodelkę ja przemilczę. Nie podam argumentów.
Ale oczywiście, że jesteś bardzo ładną dziewczyną. Smażyłabym się w piekle gdybym napisała inaczej.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość

No mam nadzieję
Zaglądam jak tylko czas mi na to pozwala a ostatnio go maluteńko...


Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Hej Fresuś
Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość



okej jutro
Jutro, jutro...
Jutro mnie nie będzie

A zauważyłaś jedną rzecz?
Bardzo, jak nie najbardziej istotną dla modelki?
Nie dałaś ŻADNEJ fotki figury a to jest jednak decydujące...
Chciałaś żebyśmy oceniały Twoją twarz czy Ciebie jako kandydatkę na modelkę?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:09   #47
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No O.K. ale co byłoby, gdyby wszystkie odpowiedzi (albo 90% ) były negatywne?
Czy stwierdziłabyś wtedy, że chyba rzeczywiście się nie nadajesz i kończysz z marzeniami, nie spróbujesz swoich sił bo nie warto. No bo skoro tak napisali...
Czy też obrazisz się, tupniesz nogą i pod nosem zaklniesz " o jasne głupia krowo", po czym posypią się posty - wszystkie o podobnej treści?
99% wątków które pamiętam, o tej tematyce kończyło się tym drugim. A 99% po nigdy nie można być w 100% pewnym a ja tego 1% nie pamiętam...

Wydaje mi się, że Ty masz w nosie to, co tu przeczytasz bo masz o sobie taką a nie inną opinię, wiesz jaka jesteś i na co Cię stać. I to bardzo fajnie, bo ja jestem bardzo podobna. Nie zazdroszczę niczego nikomu a i sama na przestrzeni lat pozbyłam się swoich kompleksów i bardzo siebie lubię.
Dlatego to, czy nadajesz się na modelkę czy fotomodelkę ja przemilczę. Nie podam argumentów.
Ale oczywiście, że jesteś bardzo ładną dziewczyną. Smażyłabym się w piekle gdybym napisała inaczej.
Wlasnie jestem typem ktory przyjmuje twardo ostra krytyke , wlasnie jak napislas gdyby wszytskie skomentowaly ze sie nie nadaje to napewno cos musialoby w tym byc , napewno zrobiloby mi sie smutno ale bym podziekowala za rady i opinie i dalabym sobie spokoj. Po wszytskich komentarzach stwierdzam ze sie nie nadaje, chociaz niby mozna sprobowac, taka sobie slodka bulbaszka jestem Naprawde nie lubie internetowych klotni, ani ludzi ktorzy nie rozumieja gdzie sie konczy krytyka a zaczyna nieuprzejmosc. Widzac ,ze twoje IQ jest wysokiey, poniewaz potrafisz powiedziec co myslisz bez bycia niemila i to mi sie podoba!
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:09   #48
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Moim zdaniem nie nadajesz się na modelkę, ponieważ:
1. masz twarz taką raczej nierozpoznawalną, bez cech szczególnych
2. jesteś za gruba na wybieg, nie zmieścisz się w ciuchy projektantów
3. brak Ci wiary w siebie
4. nie umiesz przyjąć krytyki, a akurat modelki spotyka to często
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:14   #49
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość

A zauważyłaś jedną rzecz?
Bardzo, jak nie najbardziej istotną dla modelki?
Nie dałaś ŻADNEJ fotki figury a to jest jednak decydujące...
Chciałaś żebyśmy oceniały Twoją twarz czy Ciebie jako kandydatkę na modelkę?
Wlasnie dalam zdjecie sylwetki takie jakie mialam jedyne, twarzy tez jakie mialam. Jakosc z telefonu , jutro beda z aparatu w swietle dziennym bo ja taka niecierpliwa jestem chcialam szybko watek zalozyc

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie nadajesz się na modelkę, ponieważ:
1. masz twarz taką raczej nierozpoznawalną, bez cech szczególnych
2. jesteś za gruba na wybieg, nie zmieścisz się w ciuchy projektantów
3. brak Ci wiary w siebie
4. nie umiesz przyjąć krytyki, a akurat modelki spotyka to często
przyjmuje kazda krytyke i dziekuje ci za twoja
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 19:16   #50
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Wlasnie jestem typem ktory przyjmuje twardo ostra krytyke , wlasnie jak napislas gdyby wszytskie skomentowaly ze sie nie nadaje to napewno cos musialoby w tym byc , napewno zrobiloby mi sie smutno ale bym podziekowala za rady i opinie i dalabym sobie spokoj. Po wszytskich komentarzach stwierdzam ze sie nie nadaje, chociaz niby mozna sprobowac, taka sobie slodka bulbaszka jestem Naprawde nie lubie internetowych klotni, ani ludzi ktorzy nie rozumieja gdzie sie konczy krytyka a zaczyna nieuprzejmosc. Widzac ,ze twoje IQ jest wysokiey, poniewaz potrafisz powiedziec co myslisz bez bycia niemila i to mi sie podoba!
Dziękuję
Ja nie bywam nie miła. A jeżeli bywam to nieświadomie.

Dlaczego dałabyś sobie spokój?
Powinnaś wierzyć w siebie i robić wszystko, żeby swoje marzenia realizować bo one po to są.
Zrobiłabyś źle bo zawsze trzeba próbować żeby nigdy nie móc sobie zarzucić, że się nie spróbowało.
Jeżeli interesujesz się tą branżą na pewno wiesz, że i najlepsza modelka może u kogoś na castingu usłyszeć, że jest gruba, brzydka i wygląda jak kulfon ale raczej żadna po takich słowach się nie załamuje i nie rezygnuje.
Po prostu zabiera swoje zabawki i przenosi się do innej piaskownicy...
Modelka oprócz pięknego ciała musi mieć i silny charakter.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:18   #51
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
Warszawiankoooo jak dawno Cię nie czytałam znam Cię od dawna (udzielałam sie kiedyś pod innym nickiem)i cieszę się że Cię znów mogę zobaczyć
To ja sie podepne i tez warszawianke. Brakuje Cie, warszawianko.

Autorke watku przepraszam za drugi juz w tym watku OT. Moim zdaniem jestes bardzo ladna, ale nic Ci nie doradze, poniewaz mam zbyt mala wiedze w temacie. Zycze Ci jedynie, aby udalo Ci sie zrealizowac Twoje marzenia.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:19   #52
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
przyjmuje kazda krytyke i dziekuje ci za twoja
Yyy.... W sumie z mojej strony to nie miała być krytyka, a realna ocena Twojej osoby jako kandydatki na modelkę. Mimo tego możesz spróbować, przecież raz się żyje
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:28   #53
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja nie bywam nie miła. A jeżeli bywam to nieświadomie.

Dlaczego dałabyś sobie spokój?
Powinnaś wierzyć w siebie i robić wszystko, żeby swoje marzenia realizować bo one po to są.
Zrobiłabyś źle bo zawsze trzeba próbować żeby nigdy nie móc sobie zarzucić, że się nie spróbowało.
Jeżeli interesujesz się tą branżą na pewno wiesz, że i najlepsza modelka może u kogoś na castingu usłyszeć, że jest gruba, brzydka i wygląda jak kulfon ale raczej żadna po takich słowach się nie załamuje i nie rezygnuje.
Po prostu zabiera swoje zabawki i przenosi się do innej piaskownicy...
Modelka oprócz pięknego ciała musi mieć i silny charakter.
Silny charakter boje sie ze mi tego brakuje, ale staram sie byc twarda. Tak to racja nie jedno niemile slowo mozna uslyszec w tej branzy. wydaje mi sie tez ze moge byc niestety za stara , mam juz 19 lat :/ slyszlam ze juz od 13 , 14 roku zycia sie zaczyna. Jestes Dobra osobka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

przepraszam ale musze sie z wami podzielic moja mysla :P A kasztany tany tany pod rynna sie poupijaly jaly jaly
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:30   #54
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

autorka ma śliczną buźkę
ale dla warszawianki- odbieram to wszystko identycznie jak Ty

Dodam jeszcze: Dziewczyny błagam.. wszystkie jesteśmy piękne !! a to czy inni też to dostrzegą zależy od nas samych. Trzeba wierzyć w siebie i dumnym krokiem iść do przodu. Nie potrzebujmy takiego rodzaju dowartościowań. Nie chcę tu nikogo urazić wręcz przeciwnie. Może źle to odebrałam i faktycznie oczekujesz tylko oceny. Ale mi się wydaje, że doskonale wiesz o tym że jesteś piękna. "dziewczyny którym wszyscy mówią że są piękne, a one tak nie uważają" tak się nie zachowują.

Wracając jeszcze do Twojej prośby o ocenę. Uważam, że w fotomodelingu jak najbardziej możesz spróbować swoich sił-to bardzo fajna przygoda Modelki wybiegowe to inna bajka- bardzo szczupłe i bardzo wysokie dziewczyny, najważniejsza tutaj jest sylwetka. Jeśli chodzi o twarz nie musi być wyjątkowo piękna, wystarczą regularne rysy twarzy.
Pozdrawaim i życzę powodzenia
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:34   #55
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
Yyy.... W sumie z mojej strony to nie miała być krytyka, a realna ocena Twojej osoby jako kandydatki na modelkę. Mimo tego możesz spróbować, przecież raz się żyje
haha to dziekuje za realna ocene mojej osoby ale tak naprawde gruba sie nie czuje

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez emiii_87 Pokaż wiadomość
autorka ma śliczną buźkę
ale dla warszawianki- odbieram to wszystko identycznie jak Ty

Dodam jeszcze: Dziewczyny błagam.. wszystkie jesteśmy piękne !! a to czy inni też to dostrzegą zależy od nas samych. Trzeba wierzyć w siebie i dumnym krokiem iść do przodu. Nie potrzebujmy takiego rodzaju dowartościowań. Nie chcę tu nikogo urazić wręcz przeciwnie. Może źle to odebrałam i faktycznie oczekujesz tylko oceny. Ale mi się wydaje, że doskonale wiesz o tym że jesteś piękna. "dziewczyny którym wszyscy mówią że są piękne, a one tak nie uważają" tak się nie zachowują.

Wracając jeszcze do Twojej prośby o ocenę. Uważam, że w fotomodelingu jak najbardziej możesz spróbować swoich sił-to bardzo fajna przygoda Modelki wybiegowe to inna bajka- bardzo szczupłe i bardzo wysokie dziewczyny, najważniejsza tutaj jest sylwetka. Jeśli chodzi o twarz nie musi być wyjątkowo piękna, wystarczą regularne rysy twarzy.
Pozdrawaim i życzę powodzenia
Naprawde chodzi mi tylko o ocene , glupio mi ze ktos moze pomyslec ze sie chce dowartosciowac czy cos, naprawde mi o to nie chodzi
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:35   #56
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
To ja sie podepne i tez warszawianke. Brakuje Cie, warszawianko.
Przysięgam na wszystko- nie spodziewałam się, że ktokolwiek zauważy, że jest mnie mniej.
Dziękuję Hvid, to bardzo miłe

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Silny charakter boje sie ze mi tego brakuje, ale staram sie byc twarda. Tak to racja nie jedno niemile slowo mozna uslyszec w tej branzy. wydaje mi sie tez ze moge byc niestety za stara , mam juz 19 lat :/ slyszlam ze juz od 13 , 14 roku zycia sie zaczyna. Jestes Dobra osobka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

przepraszam ale musze sie z wami podzielic moja mysla :P A kasztany tany tany pod rynna sie poupijaly jaly jaly
No dobra, Twojej myśli ni cholery nie rozumiem, ale jeżeli chcesz startować w tym wyścigu to musisz się uodpornić. Inaczej nie popracujesz dłużej niż kilka tygodni. O ile w ogóle można z takim nastawieniem...
Jeżeli natomiast chodzi o Twój wiek to tak, mówi się, że im wczesniej tym lepiej ale :
1)-jeżeli chce się osiągnąć międzynarodową sławę i karierę Kate Moss
2)-żyjemy w Polsce.
Jak ja chciałabym mieć Porshe to odkładałabym ile bym mogła, zrezygnowałabym z Mieszanki Krakowskiej i w końcu, za kilka lat uzbierałabym na nie.
Ale że Porshe mi się nie podoba i kocham mieszankę Krakowską, to tego nie muszę robić. A co Ty zrobisz? To Twoja decyzja.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:38   #57
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Silny charakter boje sie ze mi tego brakuje, ale staram sie byc twarda. Tak to racja nie jedno niemile slowo mozna uslyszec w tej branzy. wydaje mi sie tez ze moge byc niestety za stara , mam juz 19 lat :/ slyszlam ze juz od 13 , 14 roku zycia sie zaczyna. Jestes Dobra osobka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

przepraszam ale musze sie z wami podzielic moja mysla :P A kasztany tany tany pod rynna sie poupijaly jaly jaly

po doczytaniu reszty wypowiedzi ( gł. Twoich odpowiedzi do warszawianki ) stwierdzam, że chyba jednak nie miałam racji. Ale początkowe Twoje wypowiedzi i teksty typu wszyscy mówią, że jestem ładna a ja w to nie wierzę troche mnie zmyliły. A i jeszcze jedno nie jesteś za stara. To prawda najlepiej zaczynać od ok. 16 roku życia. Ale 19 to też nie jest za dużo postaraj się o dobre portfolio i działaj. Jednak ja bym Ci polecała fotomodeling nie wybieg.
__________________
czasem piszę z telefonu- proszę o wyrozumiałość

26.08.2005
26.08.2009 -->
27.08.2011 -->
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:39   #58
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

www.forum.promodels.pl/ wejdź na to forum i w dziale "czy się nadaję?" wklej swoje zdjęcia i podaj wymiary. na tym forum siedzi dużo osób zajmujących się zawodowo modelingiem (fotografowie, modelki, pracownicy agencji). dodatkowo, oceniać potencjalne kandydatki na modelki mogą tylko osoby, które wcześniej wykażą doświadczenie w modelingu, więc nie grozi Ci uzyskanie opinii od osoby, która nie ma pojęcia o tej branży

a najlepiej po prostu bezpośrednio wyślij swoje zgłoszenia do kilku agencji modelek. każda agencja ma na swojej stronie formularz, który można wypełnić dodając swoje zdjęcia i jeśli się spodobasz zostaniesz zaproszona na spotkanie. o tym, które agencje są dobre i można im zaufać dowiesz się z forum powyżej. powodzenia!
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:41   #59
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Silny charakter boje sie ze mi tego brakuje, ale staram sie byc twarda. Tak to racja nie jedno niemile slowo mozna uslyszec w tej branzy. wydaje mi sie tez ze moge byc niestety za stara , mam juz 19 lat :/ slyszlam ze juz od 13 , 14 roku zycia sie zaczyna. Jestes Dobra osobka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

przepraszam ale musze sie z wami podzielic moja mysla :P A kasztany tany tany pod rynna sie poupijaly jaly jaly
Na wybieg jesteś niestety za stara no i nie masz urody, typowej dla modelek Haute Couture. Mimo to uważam, że jesteś atrakcyjna i widziałabym Cię np. w fotoreklamach bielizny.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:43   #60
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Przysięgam na wszystko- nie spodziewałam się, że ktokolwiek zauważy, że jest mnie mniej.
Dziękuję Hvid, to bardzo miłe


No dobra, Twojej myśli ni cholery nie rozumiem, ale jeżeli chcesz startować w tym wyścigu to musisz się uodpornić. Inaczej nie popracujesz dłużej niż kilka tygodni. O ile w ogóle można z takim nastawieniem...
Jeżeli natomiast chodzi o Twój wiek to tak, mówi się, że im wczesniej tym lepiej ale :
1)-jeżeli chce się osiągnąć międzynarodową sławę i karierę Kate Moss
2)-żyjemy w Polsce.
Jak ja chciałabym mieć Porshe to odkładałabym ile bym mogła, zrezygnowałabym z Mieszanki Krakowskiej i w końcu, za kilka lat uzbierałabym na nie.
Ale że Porshe mi się nie podoba i kocham mieszankę Krakowską, to tego nie muszę robić. A co Ty zrobisz? To Twoja decyzja.
Nie chce zeby wyszlo zaraz ze sie przechwalam czy cos ,ale wladam biegle 5 jezykami, wiec miedzynarodowa kariera stoi przedemna otworem ^^. Nie bez przesady. Wlasnie to moja decyzja i wszytsko zalezy od mojego nastawienia to z porshe dobre porownanie
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.