ocencie mnie dziewczyny! :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 19:45   #61
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

biegle pięcioma językami mówisz?;p a jak do tego doszło?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:49   #62
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
www.forum.promodels.pl/ wejdź na to forum i w dziale "czy się nadaję?" wklej swoje zdjęcia i podaj wymiary. na tym forum siedzi dużo osób zajmujących się zawodowo modelingiem (fotografowie, modelki, pracownicy agencji). dodatkowo, oceniać potencjalne kandydatki na modelki mogą tylko osoby, które wcześniej wykażą doświadczenie w modelingu, więc nie grozi Ci uzyskanie opinii od osoby, która nie ma pojęcia o tej branży

a najlepiej po prostu bezpośrednio wyślij swoje zgłoszenia do kilku agencji modelek. każda agencja ma na swojej stronie formularz, który można wypełnić dodając swoje zdjęcia i jeśli się spodobasz zostaniesz zaproszona na spotkanie. o tym, które agencje są dobre i można im zaufać dowiesz się z forum powyżej. powodzenia!
Naprawde dziekuje za pomoc! bardzo mi to pomoze na poczatku!

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
biegle pięcioma językami mówisz?;p a jak do tego doszło?
Urodzilam sie na Ukrainie w wieku 5 lat wyjechalismy do Polski, w polsce mieszkalismy 9 lat, pozniej wyprowadzilismy sie do szwecji tu mieszkam juz jakos chyba z 4 i pol roku. Rosyjski zalapalam bardzo szybko dzieki , ukrainskiemu i polskiemu, a angielski w polsce juz dobrze umialam a tu w szwecji wszystkie seriale po angielsku z napisami szwedzkimi i i na poczatku tylko po angielsku gadalam jak przyjechalam , wiec jakos sie tak ulozylo
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:51   #63
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to pokaż fotki BEZ MAKIJAŻU, bo z makijażem każda kobieta jest piękna
Polemizowałabym nad tym
A co do tematu,wypowiem się jutro. Powiem tylko,że pierwsze co zwróciło moją uwagę to przeogromne,wielkie,natur alne(!) usta. Piękne! <zazdrośnik>
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:54   #64
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Polemizowałabym nad tym
A co do tematu,wypowiem się jutro. Powiem tylko,że pierwsze co zwróciło moją uwagę to przeogromne,wielkie,natur alne(!) usta. Piękne! <zazdrośnik>
okej jutro czekam na wypowiedz tak naturalne , wystarczy ze gebe troche otworze to wygladam jakbym wystawiala czy jak tam wypinala te usta ;P
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:57   #65
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Nie chce zeby wyszlo zaraz ze sie przechwalam czy cos ,ale wladam biegle 5 jezykami, wiec miedzynarodowa kariera stoi przedemna otworem ^^. Nie bez przesady. Wlasnie to moja decyzja i wszytsko zalezy od mojego nastawienia to z porshe dobre porownanie
Pozazdrościć, naprawdę
Tylko że języki tutaj nie są żadnym czynnikiem decydującym.
Na karierę międzynarodową może być za późno pod względem wieku ale tak jak napisałam:
Nie patrz na nikogo. Patrz na siebie i spełniaj swoje marzenia. A przynajmniej do tego dąż.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:00   #66
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
okej jutro czekam na wypowiedz tak naturalne , wystarczy ze gebe troche otworze to wygladam jakbym wystawiala czy jak tam wypinala te usta ;P
No ja wiem,że natualne,czytałam wątek
Dlatego zazdroszczę,ale pewnie mi by takie nie pasowały,choć kto wie..trochę jadu tu i ówdzie zawsze można wstrzyknąć
Daj jutro fotki sylwetki
Btw. w avatarze mocno przypominasz polską 'aktoreczkę" hmmm Marysię jakąś tam,nie pamiętam. Natomiast na zdjęciach wyglądasz zupełnie inaczej-lepiej
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.







Edytowane przez Gregorynka
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:02
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:09   #67
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No O.K. ale co byłoby, gdyby wszystkie odpowiedzi (albo 90% ) były negatywne?
Czy stwierdziłabyś wtedy, że chyba rzeczywiście się nie nadajesz i kończysz z marzeniami, nie spróbujesz swoich sił bo nie warto. No bo skoro tak napisali...
Czy też obrazisz się, tupniesz nogą i pod nosem zaklniesz " o jasne głupia krowo", po czym posypią się posty - wszystkie o podobnej treści?
99% wątków które pamiętam, o tej tematyce kończyło się tym drugim. A 99% po nigdy nie można być w 100% pewnym a ja tego 1% nie pamiętam...

Wydaje mi się, że Ty masz w nosie to, co tu przeczytasz bo masz o sobie taką a nie inną opinię, wiesz jaka jesteś i na co Cię stać. I to bardzo fajnie, bo ja jestem bardzo podobna. Nie zazdroszczę niczego nikomu a i sama na przestrzeni lat pozbyłam się swoich kompleksów i bardzo siebie lubię.
Dlatego to, czy nadajesz się na modelkę czy fotomodelkę ja przemilczę. Nie podam argumentów.
Ale oczywiście, że jesteś bardzo ładną dziewczyną. Smażyłabym się w piekle gdybym napisała inaczej.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Zaglądam jak tylko czas mi na to pozwala a ostatnio go maluteńko...



Hej Fresuś
Jutro, jutro...
Jutro mnie nie będzie

A zauważyłaś jedną rzecz?
Bardzo, jak nie najbardziej istotną dla modelki?
Nie dałaś ŻADNEJ fotki figury a to jest jednak decydujące...
Chciałaś żebyśmy oceniały Twoją twarz czy Ciebie jako kandydatkę na modelkę?
Mi pierwsze co przyszlo na mysl to to ze mamy ocenic iphona... I nie nie zazdroszcze Ci go, mam swojego. Nie wierze ze w swoich zbiorach nie masz ani jednego zdjecia normalnej jakosci robionego aparatem a nie telefonem... Na tych co wrzucilas nie widac ani rysow twarzy ani koloru wlosow ani w sumie nic na podstawie czego mozna by oceniac. I nie nie mowie ze jestes brzydka, ale tez nie mowie ze jestes ladna bo nie widze. Po za tym nie widzialam zadnej modelki robiacej dziubek. I nie wiem co dziewczyny w tym widza bo ani to fajne ani slodkie.. No i oczywiscie nie widac figury...
Podobnie jak warszawianka, mam wrazenie ze chcialas sie tylko dowartosciowac bo gdyby na prawde zalezalo Ci na opini to wrzucilabys zdjecia na ktorych cos widac.
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 20:13   #68
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Odnoszę wrażenie że bardzo dobrze wiesz że masz szansę na bycie modelką. Tylko nie wiem po co piszesz tutaj że wiele osób mówi Ci że jesteś bardzo ładna i nadajesz się do pracy w modelingu. Kilka dziewczyn pisało że musiałabyś zrzucić kilka kg itd że trzeba mieć rysy twarzy a Ty zaraz odpisujesz coś w stylu: No niewiem czy się NIE nadaję gdybym zrzuciła kilka kg i miała mniej w pasie to miałabym spore szansę... Jedna wizażanka chyba MUSZYNIANKA napisała 'negatywny' komentarz na temat Twojego wyglądu a Ty od razu chamsko jej odpisałaś ... Widać że czekasz tylko na komplementy a na słowa 'krytyki' odpowiadasz nie grzecznie... Druga sprawa masz ładną figurę jestes zgrabna masz bardzo ładne włosy tylko tyle mi się w Tobie podoba. Twarz całkiem przeciętna, usta hmm jednym się podobają drugim nie w tym mi. Chłopakom na pewno marzy się pocałunek z Tobą miny i pozy na zdjęciu rodem z portalu fotka pe el... To tyle. Prosilaś o wyrażenie zdania ja swoje wyraziłam. Dziękuję
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:17   #69
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Tak, mój komentarz był negatywny.
Bo?
Bo dla mnie jak ktoś chce być modelką pokazuje zdjęcia figury w białym obcisłym podkoszulki, bez makijażu i najlepiej ze spiętymi włosami.
A nie "miny i pozy na zdjęciu rodem z portalu fotka pe el" w push-upie z dekoltem i do tego w lustrze a jakość jakby zdjęcie było robione kalkulatorem...
Tak jakbyś serio chciała się dowartościować nie pokazując prawdziwej twarzy niezmienionej mocno kryjącym makijażem.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:17   #70
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)




Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
No O.K. ale co byłoby, gdyby wszystkie odpowiedzi (albo 90% ) były negatywne?
Czy stwierdziłabyś wtedy, że chyba rzeczywiście się nie nadajesz i kończysz z marzeniami, nie spróbujesz swoich sił bo nie warto. No bo skoro tak napisali...
Czy też obrazisz się, tupniesz nogą i pod nosem zaklniesz " o jasne głupia krowo", po czym posypią się posty - wszystkie o podobnej treści?
99% wątków które pamiętam, o tej tematyce kończyło się tym drugim. A 99% po nigdy nie można być w 100% pewnym a ja tego 1% nie pamiętam...

Wydaje mi się, że Ty masz w nosie to, co tu przeczytasz bo masz o sobie taką a nie inną opinię, wiesz jaka jesteś i na co Cię stać. I to bardzo fajnie, bo ja jestem bardzo podobna. Nie zazdroszczę niczego nikomu a i sama na przestrzeni lat pozbyłam się swoich kompleksów i bardzo siebie lubię.
Dlatego to, czy nadajesz się na modelkę czy fotomodelkę ja przemilczę. Nie podam argumentów.
Ale oczywiście, że jesteś bardzo ładną dziewczyną. Smażyłabym się w piekle gdybym napisała inaczej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:27   #71
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Mi pierwsze co przyszlo na mysl to to ze mamy ocenic iphona... I nie nie zazdroszcze Ci go, mam swojego. Nie wierze ze w swoich zbiorach nie masz ani jednego zdjecia normalnej jakosci robionego aparatem a nie telefonem... Na tych co wrzucilas nie widac ani rysow twarzy ani koloru wlosow ani w sumie nic na podstawie czego mozna by oceniac. I nie nie mowie ze jestes brzydka, ale tez nie mowie ze jestes ladna bo nie widze. Po za tym nie widzialam zadnej modelki robiacej dziubek. I nie wiem co dziewczyny w tym widza bo ani to fajne ani slodkie.. No i oczywiscie nie widac figury...
Podobnie jak warszawianka, mam wrazenie ze chcialas sie tylko dowartosciowac bo gdyby na prawde zalezalo Ci na opini to wrzucilabys zdjecia na ktorych cos widac.
naprawde nie mam ochoty sie tlumaczyc ale moj komputer zjadl mi zdjecia i dzisiaj moj braciszek mi zainstalowal nowy windows i mialam tylko te co mi na komorce zostaly

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Tak, mój komentarz był negatywny.
Bo?
Bo dla mnie jak ktoś chce być modelką pokazuje zdjęcia figury w białym obcisłym podkoszulki, bez makijażu i najlepiej ze spiętymi włosami.
A nie "miny i pozy na zdjęciu rodem z portalu fotka pe el" w push-upie z dekoltem i do tego w lustrze a jakość jakby zdjęcie było robione kalkulatorem...
Tak jakbyś serio chciała się dowartościować nie pokazując prawdziwej twarzy niezmienionej mocno kryjącym makijażem.
ehh dziewczyny wy moje kochane mowilam ze jutro beda zdjecia nie chce mi sie tlumaczyc po raz 10 ze jestem niecierpliwa i szybko watek zalozylam i innych zdjec nie mialam
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 20:27   #72
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Tak, mój komentarz był negatywny.
Bo?
Bo dla mnie jak ktoś chce być modelką pokazuje zdjęcia figury w białym obcisłym podkoszulki, bez makijażu i najlepiej ze spiętymi włosami.
A nie "miny i pozy na zdjęciu rodem z portalu fotka pe el" w push-upie z dekoltem i do tego w lustrze a jakość jakby zdjęcie było robione kalkulatorem...
Tak jakbyś serio chciała się dowartościować nie pokazując prawdziwej twarzy niezmienionej mocno kryjącym makijażem.

Muszynianko żeby nie było ja popieram Twoje zdanie bo chyba jako jedna z pierwszych napisałaś prawdę-jak dla mnie. Patrząc na zdjęcia autorki kojarzą mi się one z wszędobylskim pojęciem plastikowych dziewczyn...
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:36   #73
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Muszynianko żeby nie było ja popieram Twoje zdanie bo chyba jako jedna z pierwszych napisałaś prawdę-jak dla mnie. Patrząc na zdjęcia autorki kojarzą mi się one z wszędobylskim pojęciem plastikowych dziewczyn...
haha puszapem to nawet nie pachnie , poprostu mam takie piersi duze, ze co nie zaloze, bedzie je widac jeszcze mnie nikt nigdy nie nazwal plastikiem i wcale sie nim nie czuje

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie że bardzo dobrze wiesz że masz szansę na bycie modelką. Tylko nie wiem po co piszesz tutaj że wiele osób mówi Ci że jesteś bardzo ładna i nadajesz się do pracy w modelingu. Kilka dziewczyn pisało że musiałabyś zrzucić kilka kg itd że trzeba mieć rysy twarzy a Ty zaraz odpisujesz coś w stylu: No niewiem czy się NIE nadaję gdybym zrzuciła kilka kg i miała mniej w pasie to miałabym spore szansę... Jedna wizażanka chyba MUSZYNIANKA napisała 'negatywny' komentarz na temat Twojego wyglądu a Ty od razu chamsko jej odpisałaś ... Widać że czekasz tylko na komplementy a na słowa 'krytyki' odpowiadasz nie grzecznie... Druga sprawa masz ładną figurę jestes zgrabna masz bardzo ładne włosy tylko tyle mi się w Tobie podoba. Twarz całkiem przeciętna, usta hmm jednym się podobają drugim nie w tym mi. Chłopakom na pewno marzy się pocałunek z Tobą miny i pozy na zdjęciu rodem z portalu fotka pe el... To tyle. Prosilaś o wyrażenie zdania ja swoje wyraziłam. Dziękuję
1wszy post muszynianki byl naprawde chamski, ja tu chce krytyki a nie chamstwa
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:38   #74
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

;d chamski? naprawdę uważasz że był CHAMSKI? mogę EWENTUALNIE powiedzieć że był trochę niemiły.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:38   #75
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Muszynianko żeby nie było ja popieram Twoje zdanie bo chyba jako jedna z pierwszych napisałaś prawdę-jak dla mnie. Patrząc na zdjęcia autorki kojarzą mi się one z wszędobylskim pojęciem plastikowych dziewczyn...
Eee chyba z tym plastikiem to trochę pojechałaś... Toć ona nawet tipsów nie ma

Poza tym rozumiem, że według Ciebie ja np nie napisałam prawdy, tylko wchodzę w tyłek lasce, której nawet nie znam? Jak Muszyniankę lubię, tak tekst "nadymasz te usta jakbyś co najmniej chora na coś była" jest przegięciem chyba delikatnym.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:39   #76
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
haha puszapem to nawet nie pachnie , poprostu mam takie piersi duze, ze co nie zaloze, bedzie je widac jeszcze mnie nikt nigdy nie nazwal plastikiem i wcale sie nim nie czuje

Droga autorko dlaczego na każde nasze negatywne słowo dotyczące Twojego wyglądu odpowiadasz szyderczo i zaraz komentujesz tak by wyszło że Ty jestes cacy a my nu nu . Na samym początku napisałaś że wszyscy mówią Ci że jesteś piękna ale Ty tak nie Myślisz...pisząc w ten sposób a raczej odpowiadając na każdy nasz zarzut masz jakiś argument który odpiera nasze myśli ... Trzeba było od razu napisać że chcesz się dowartościować, czekasz na same komplementy bo jakże mogłyby być inne. A osoby które mają zupełnie inne zdanie na temat Twojego wyglądu niech się najlepiej nie wypowiadają bo to Ty wiesz najlepiej jaka jesteś piękna, zgrabna i powabna. Czuć na km. że brakuje Ci dystansu do samej siebie.
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:40   #77
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Spokojnie nie tak agresywnie nie chcialam nikogo szczuc tutaj
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:40   #78
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Bo tak mi się skojarzyło, jakby była chora, nie wiem na gardło i nie mogła tchu złapać
:{} w ten sposób :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:42   #79
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Droga autorko dlaczego na każde nasze negatywne słowo dotyczące Twojego wyglądu odpowiadasz szyderczo i zaraz komentujesz tak by wyszło że Ty jestes cacy a my nu nu . Na samym początku napisałaś że wszyscy mówią Ci że jesteś piękna ale Ty tak nie Myślisz...pisząc w ten sposób a raczej odpowiadając na każdy nasz zarzut masz jakiś argument który odpiera nasze myśli ... Trzeba było od razu napisać że chcesz się dowartościować, czekasz na same komplementy bo jakże mogłyby być inne. A osoby które mają zupełnie inne zdanie na temat Twojego wyglądu niech się najlepiej nie wypowiadają bo to Ty wiesz najlepiej jaka jesteś piękna, zgrabna i powabna. Czuć na km. że brakuje Ci dystansu do samej siebie.
szyderczo? moglabym odpisac szyderczo ale jak juz powiedzialam nie lubi klotni internetowych, nie wiem usmiechniete minki i uprzejme odpowiedzi na nawet chamskie posty sa szydercze? ..ehh juz sama nie wiem
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 20:43   #80
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Bo tak mi się skojarzyło, jakby była chora, nie wiem na gardło i nie mogła tchu złapać
:{} w ten sposób :P
Może, ale to jednak brzmi niefajnie.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:44   #81
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Bo tak mi się skojarzyło, jakby była chora, nie wiem na gardło i nie mogła tchu złapać
:{} w ten sposób :P
ale moglas jakas minke dac czy cos jakos inaczej sie wyrazic, ja zawsze jakos zwracam uwage na uczucia innych, sie zastanowie zanim zjade kogos porzadnie!
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:45   #82
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Eee chyba z tym plastikiem to trochę pojechałaś... Toć ona nawet tipsów nie ma

Poza tym rozumiem, że według Ciebie ja np nie napisałam prawdy, tylko wchodzę w tyłek lasce, której nawet nie znam? Jak Muszyniankę lubię, tak tekst "nadymasz te usta jakbyś co najmniej chora na coś była" jest przegięciem chyba delikatnym.

Nie uważam że wchodzisz w tyłek Tobie się podoba innym nie. Są gusta i guściki o których się nie dyskutuje. A autorka wstawiając tu swoje zdjęcia powinna liczyć się z tym że zostanie też skrytykowana.
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:47   #83
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Nie uważam że wchodzisz w tyłek Tobie się podoba innym nie. Są gusta i guściki o których się nie dyskutuje. A autorka wstawiając tu swoje zdjęcia powinna liczyć się z tym że zostanie też skrytykowana.
Tylko wiesz, ze zdania, że Muszynianka chyba jako pierwsza napisała prawdę logicznie wynika, że reszta ściemnia Ale ok, nie czepiam się...

I nie twierdzę, że nie musi się liczyć z krytyką, tylko oby ta krytyka nie oznaczała po prostu zjechania.
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-10-17 o 20:48
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:49   #84
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Nie uważam że wchodzisz w tyłek Tobie się podoba innym nie. Są gusta i guściki o których się nie dyskutuje. A autorka wstawiając tu swoje zdjęcia powinna liczyć się z tym że zostanie też skrytykowana.
haha skrytykowana i zjechana jak mop do podlogi ;P ja nie mam nikomu za zle za jakiekolwiek komentarze! i naprawde jesli komus poprawi humor lub samopoczucie porzadne zjechanie mnie to ja jestem do despozycji! tylko trzeba wiedziec ze slowa ,nawet te internetowe moga ranic, nie ja teraz nie odpowiadam szyderczo , tylko tak z serca
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:49   #85
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Eee chyba z tym plastikiem to trochę pojechałaś... Toć ona nawet tipsów nie ma

Poza tym rozumiem, że według Ciebie ja np nie napisałam prawdy, tylko wchodzę w tyłek lasce, której nawet nie znam? Jak Muszyniankę lubię, tak tekst "nadymasz te usta jakbyś co najmniej chora na coś była" jest przegięciem chyba delikatnym.
Zgadzam się z powyższym.
A od siebie dodam- chyba każda,dająca do netu swoje fotki pod ocenę, czy to tutaj,czy na szafie,fotce czy innych portalach,ma cichą nadzieję w środku, że usłyszy choć kilka miłych słów o sobie. Choćby nie wiem jakim pasztetem nie była. Przyznacie,że na szafie pojawiały się nie raz takie stylizacje,że głowa boli. Tak więc to,że ja akurat w tym wątku wypowiedziałam sie pozytywnie o autorce (która trzeba przyznać-pasztetem bynajmniej nie jest),nie znaczy,że jestem be,śmigam w bikejach i pochwalać będę plastik.
Ale jak już mamy po kimś jechać,bo nam się nie podoba,róbmy to z kulturą
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:50   #86
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, ze zdania, że Muszynianka chyba jako pierwsza napisała prawdę logicznie wynika, że reszta ściemnia Ale ok, nie czepiam się...

I nie twierdzę, że nie musi się liczyć z krytyką, tylko oby ta krytyka nie oznaczała po prostu zjechania.
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:51   #87
MarylinM89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 2
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

mi przypominasz troszkę Angelinę ale to chyba przez te usteczka i makijaż oka
MarylinM89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:51   #88
beaata
Rozeznanie
 
Avatar beaata
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 519
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Tylko wiesz, ze zdania, że Muszynianka chyba jako pierwsza napisała prawdę logicznie wynika, że reszta ściemnia Ale ok, nie czepiam się...

I nie twierdzę, że nie musi się liczyć z krytyką, tylko oby ta krytyka nie oznaczała po prostu zjechania.

'prawdę-WG.MNIE' czyli
Napisała to samo co ja odczuwam po zobaczeniu zdjęć.
__________________
carpe diem !




beaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:51   #89
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Ale ona jest ładna, ma fajne duże piersi z tego co widać, fajne proporcje twarzy zgrabny nos no ale co więcej można powiedzieć :P oceniałam pod kątem modelki a nie potencjalnej kobiety (hyhy nie żebym miała ciągoty)
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:52   #90
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym.
A od siebie dodam- chyba każda,dająca do netu swoje fotki pod ocenę, czy to tutaj,czy na szafie,fotce czy innych portalach,ma cichą nadzieję w środku, że usłyszy choć kilka miłych słów o sobie. Choćby nie wiem jakim pasztetem nie była. Przyznacie,że na szafie pojawiały się nie raz takie stylizacje,że głowa boli. Tak więc to,że ja akurat w tym wątku wypowiedziałam sie pozytywnie o autorce (która trzeba przyznać-pasztetem bynajmniej nie jest),nie znaczy,że jestem be,śmigam w bikejach i pochwalać będę plastik.
Ale jak już mamy po kimś jechać,bo nam się nie podoba,róbmy to z kulturą
racja , kutlura rozni nas od malp ;P przepraszam jesli kogos urazilam , ale to prawda
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.