ocencie mnie dziewczyny! :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 20:53   #91
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Ale ona jest ładna, ma fajne duże piersi z tego co widać, fajne proporcje twarzy zgrabny nos no ale co więcej można powiedzieć :P oceniałam pod kątem modelki a nie potencjalnej kobiety (hyhy nie żebym miała ciągoty)
Te, Tyszka, weź tyle Top Model nie oglądaj
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 20:56   #92
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
'prawdę-WG.MNIE' czyli
Napisała to samo co ja odczuwam po zobaczeniu zdjęć.
nikt nie sciemnia , kadzy ma swoj sposob na wyrazanie swoim odczuc i emocji

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
nikt nie sciemnia , kadzy ma swoj sposob na wyrazanie swoim odczuc i emocji
ja ide spac , jutro bedzie nowy dzien, nowe zdjecia ;D dobranoc kasztaniaki **
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 21:00   #93
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
haha to dziekuje za realna ocene mojej osoby ale tak naprawde gruba sie nie czuje
pfff, bo i nie jesteś gruba. Jak dla mnie jesteś szczupła. Jednak jako, że mnie również troszkę interesuje modeling to oceniłam Cię według ich pogiętych kryteriów. Wiesz jak chcesz to Ci mogę tutaj posłodzić, bo jesteś ładna według mnie, ale w świecie modelek to nie zawsze o to chodzi.
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 21:29   #94
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Bo tak mi się skojarzyło, jakby była chora, nie wiem na gardło i nie mogła tchu złapać
:{} w ten sposób :P
Świetna emotka
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 21:50   #95
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez beaata Pokaż wiadomość
Muszynianko żeby nie było ja popieram Twoje zdanie bo chyba jako jedna z pierwszych napisałaś prawdę-jak dla mnie. Patrząc na zdjęcia autorki kojarzą mi się one z wszędobylskim pojęciem plastikowych dziewczyn...

dziwny tekst... monopol na prawdę? że obiektywnie niby? dla mnie ładna dziewczyna, bardzo ładna i w moim subiektywnym odczuciu w swoim komentarzu obiektywnie acz subiektywnie napisałam prawdę
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:04   #96
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
skomentuję to tak: rotfl, wydymaj dalej usta do kamery to zobaczymy przed czyj aparat trafisz.


---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Nie możesz iść do agencji modelek,albo wysłać swoje zgłoszenie ze zdjęciami itp?
Usta wyglądają jak po botoksie,za dużo tapety,za mocno oczy pomalowane, w branży modelek liczy się naturalność. Ile masz lat?
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 22:13   #97
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to pokaż fotki BEZ MAKIJAŻU, bo z makijażem każda kobieta jest piękna
ładnie w makijażu wygląda tylko osoba która potrafi się umalować
co to mało na ulicach polskich dziewczyn z pomarańczową twarzą i porcelanową szyją ?

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Na wybieg jesteś niestety za stara no i nie masz urody, typowej dla modelek Haute Couture. Mimo to uważam, że jesteś atrakcyjna i widziałabym Cię np. w fotoreklamach bielizny.
i to jest opcja dla autorki wątku
ja to ją jeszcze widzę w reklamach firm kosmetycznych ;D do pomadek byłaby jak znalazł z tymi ustami, a oczy do tuszu - też super

po prostu ma taką urodę że praktycznie każdemu sie spodoba i to się sprzeda w reklamach, na wybiegu chodzi o sztukę - dlatego modelki często nie są urodziwe a czasem wręcz brzydkie, odpychające - ale zawsze ciekawe

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Eee chyba z tym plastikiem to trochę pojechałaś... Toć ona nawet tipsów nie ma

Poza tym rozumiem, że według Ciebie ja np nie napisałam prawdy, tylko wchodzę w tyłek lasce, której nawet nie znam? Jak Muszyniankę lubię, tak tekst "nadymasz te usta jakbyś co najmniej chora na coś była" jest przegięciem chyba delikatnym.
w PL jak ktoś ma ciemną karancję i ciemne włosy to zawsze plastik, nawet jak bozia takie dała ;D
dziwna sprawa swoją drogą

btw. a autorka wątku to na bank ma jaśniejszą skórę, po zdjęciu widać, że jest po prostu wyszło ciemno
jak chce wyglądać na opaloną to też sobie foty w takim świetle robię mimo że normalnie blada jestem jak ściana ;P

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Te, Tyszka, weź tyle Top Model nie oglądaj

jak już wspomniałaś to już słysze jak Tyszka by autorkę wątku przyrównał do jakiegoś zwierza co najmniej monstrualnych rozmiarów, za rozmiar pupy zjechał i tylko biust podszedł wymacać ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-10-17 o 22:14
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 08:46   #98
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Mi osobiście podoba się tylko na 2 i 3 zdjęciu , na pozostałych jest dość przeciętna
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 09:49   #99
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

jak już wspomniałaś to już słysze jak Tyszka by autorkę wątku przyrównał do jakiegoś zwierza co najmniej monstrualnych rozmiarów, za rozmiar pupy zjechał i tylko biust podszedł wymacać ;D
...a po wymacaniu stwierdził, że za duży i do tego już wisi
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:20   #100
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Przeczytałam część wątku... ogólnie zgadzam się z Muszynianką.
Mi się Twoje usta nie podobają w ogóle
po prostu jakoś mi nie pasują do reszty twarzy i sprawiają wrażenie sztucznych (chociaż wiem, że są naturalne). A może to przez to, że je wydymasz, no nie wiem...
Jedyne co masz ładne to oczy i włosy
Na modelkę się nie nadajesz, bo masz za dużo ciałka. Ale na fotomodelkę czemu nie... chociaż i tak nie wróżę Ci międzynarodowej kariery, bo masz zbyt przeciętną urodę i zwyczajne rysy twarzy. A w zawodzie fotomodelek i modelek ważna jest jakaś oryginalność. Ty na tych zdjęciach z iPoda wyglądasz jak co druga dziewczyna.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:42   #101
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na modelkę się nie nadajesz, bo masz za dużo ciałka. Ale na fotomodelkę czemu nie... chociaż i tak nie wróżę Ci międzynarodowej kariery, bo masz zbyt przeciętną urodę i zwyczajne rysy twarzy. A w zawodzie fotomodelek i modelek ważna jest jakaś oryginalność. Ty na tych zdjęciach z iPoda wyglądasz jak co druga dziewczyna.
Za dużo ciałka?.To ile ma ważyć przy wzroście 178?, 40 kg?. Nie powiedziałabym, że wygląda jak co druga dziewczyna, rzadko widuje takie twarze.Jad aż Ci uszami cieknie. Ale spoko, też jej trochę zazdroszczę , ale żeby takie żałosne teksty?.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 11:47   #102
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Żałosne teksty? No sorry, ale modelki sa chude jak patyki, a ona nie. Więc w tym kontekście napisałam, ze ma za dużo ciałka. Na modelkę na pewno się nie nadaje, one właśnie ważą po 45 kg przy wzroście 175cm. Zazwyczaj są bardzo szczupłe. A ona nie jest - ma kobiece kształty, za grube na modelkę. Więc daruj sobie personalne wycieczki skoro nie rozumiesz o czym piszę.

I nie zazdroszczę jej niczego poza pięknymi oczami i włosami, o czym napisałam, ale tego oczywiście nie zacytowałaś, bo po co
jakoś mi się nie podobają rybie usta i tyle. Taki mam gust a nie inny.
A dziewczyny o urodzie podobnej do niej na prawdę mijam często na ulicy. Nic oryginalnego w niej nie widzę. Jedni lubią pączki, inni cebularze ale najlepiej kogoś zjechać z góry na dół i dowalić o zazdrości itp. tylko dlatego, że ma inne zdanie. Gratuluję

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-10-18 o 11:51
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:03   #103
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Za dużo ciałka?.To ile ma ważyć przy wzroście 178?, 40 kg?. Nie powiedziałabym, że wygląda jak co druga dziewczyna, rzadko widuje takie twarze.Jad aż Ci uszami cieknie. Ale spoko, też jej trochę zazdroszczę , ale żeby takie żałosne teksty?.
jad ?
to że jest piękną kobietą w żaden sposób nie sprawia, że ma szansę zostać modelką a niektórym to się wydaje, że jak ktoś ma buźkę aniołka to zaraz modelką zostanie

i niestety ale modelki wybiegowe to kobiety typu Anji Rubik obecnie - która według mnie ma twarz o wiele mniej atrakcyjną niż autorka wątku ale po prostu zwraca uwagę i to jest jej przaga. Figur nawet nie ma co porównywać bo przy modelkach pokroju Rubik czy Strauss to nasza autorka wyglądałaby dość obszernie (mimo, że figurę ma świetna to nie wybiegową)

(lepiej jak my to napiszemy niż jak dziewczyna pójdzie do agencji modelek i tam dopiero się nasłucha albo ktoś jej w głowie namiesza i każe się odchudzac na sałacie )

no i zgadam się z visionAM - to jest ładna ale dość często spotykana buźka
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:11   #104
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
jad ?
to że jest piękną kobietą w żaden sposób nie sprawia, że ma szansę zostać modelką a niektórym to się wydaje, że jak ktoś ma buźkę aniołka to zaraz modelką zostanie

i niestety ale modelki wybiegowe to kobiety typu Anji Rubik obecnie - która według mnie ma twarz o wiele mniej atrakcyjną niż autorka wątku ale po prostu zwraca uwagę i to jest jej przaga. Figur nawet nie ma co porównywać bo przy modelkach pokroju Rubik czy Strauss to nasza autorka wyglądałaby dość obszernie (mimo, że figurę ma świetna to nie wybiegową)
no właśnie o to chodzi...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:41   #105
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przeczytałam część wątku... ogólnie zgadzam się z Muszynianką.
Mi się Twoje usta nie podobają w ogóle
po prostu jakoś mi nie pasują do reszty twarzy i sprawiają wrażenie sztucznych (chociaż wiem, że są naturalne). A może to przez to, że je wydymasz, no nie wiem...
Jedyne co masz ładne to oczy i włosy
Na modelkę się nie nadajesz, bo masz za dużo ciałka. Ale na fotomodelkę czemu nie... chociaż i tak nie wróżę Ci międzynarodowej kariery, bo masz zbyt przeciętną urodę i zwyczajne rysy twarzy. A w zawodzie fotomodelek i modelek ważna jest jakaś oryginalność. Ty na tych zdjęciach z iPoda wyglądasz jak co druga dziewczyna.
od dziecka slyszlam ze mam oryginalna twarz ,ale masz racje kazdy ma swoj gust ! i wlasnie dlatego chce slyszec wszystkie opinie nie uwarzam ze twoj komentarz jest chamski, mam takie usta niesktorym sie podobaja niektorym nie ;P

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Nie możesz iść do agencji modelek,albo wysłać swoje zgłoszenie ze zdjęciami itp?
Usta wyglądają jak po botoksie,za dużo tapety,za mocno oczy pomalowane, w branży modelek liczy się naturalność. Ile masz lat?
tapete to ja mam na scianie, na twarzy mam makijaz ;P mialam duzo naturalnych zdjec ale mi komp zjadl i wrzucilam to co mialam ,ale za jakies 30 min wrzuce takie naturalne
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 12:52   #106
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

ja właśnie jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz na innych zdjęciach

Miałaś kiedykolwiek jakąś bardziej profesjonalną sesję fotograficzną? Chodzi mi po prostu o dobrej jakości zdjęcia wykonane przez kogoś, kto ma choć niewielkie "pojęcie"? jeśli nie to może zarejestruj się na maxmodels.pl - tam po założeniu konta można umawiać się z różnymi fotografami, często sesje są bezpłatne, na zasadzie wymiany sesja za zdjęcia. Fajna sprawa dla kogoś takiego jak Ty, kto chciałby pracować jako modelka/fotomodelka. Zawsze szybciej skompletujesz portfolio

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-10-18 o 13:20
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:04   #107
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przeczytałabym jakąś pracę na temat dowartościowywania się na portalach internetowych.
Schemat zawsze bardzo podobny : dziewczynę ktoś pcha w stronę modelingu (mhm, ktoś ), ona oczywiście w siebie nie wierzy a potem to już leci. Nie daj Boże ktoś skrytykuje...

Autorko, a co jeżeli zobaczyłabyś w wątku same odpowiedzi, że się nie nadajesz i się nie podobasz?

Od razu mówię, że jestem osobą bardzo szczęśliwą, mam bardzo dobry dzień i wstałam prawą nogą


Do autorki wątku:
Jeżeli już mamy ci dać radę dotyczącą modelingu to dałaś nam nieprzydatne zdjęcia - samej twarzy, mało co widać twoją figurę, a tu przede wszystkim figura się liczy.

Jak na modelkę jesteś za okrągła, wagę masz prawidłową ale z 7-10 kg mniej do modelki ci brakuje. U nas w Polsce jeżeli chodzi o wagę modelek to jeszcze nic się nie zmienia, na zachodzie spotyka się modelki o normalnej wadze ale wciąż to jeszcze rzadkość, domu mody buntują się z takimi zmianami.

Jak juz chcesz wykorzystać swoją urodę w karierze to lepiej zostań statystką, próbuj szczęścia w szkole aktorskiej. Jeszcze ewentualnie to na konkursy Miss bo one akurat nie są wieszakami i z swoją figura się nadajesz ale nie wiem czy na tym da się wybic i zarobić obecnie.

Według mnie nie masz "tego czegoś", jesteś ładna ale takich dziewczyn jak ty jest więcej. Mogę się mylić ponieważ te zdjęcia które wstawiłaś naprawdę są do kitu. Powinnaś iść na profesionalną sesję.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:05   #108
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

"Mi się Twoje usta nie podobają w ogóle
po prostu jakoś mi nie pasują do reszty twarzy i sprawiają wrażenie sztucznych (chociaż wiem, że są naturalne). A może to przez to, że je wydymasz, no nie wiem.."
powiedz to murzynkom to cie wysmieją..ona ich nie wydyma, po prostu ma duże, pełne, wydatne usta o jakich marzy większość kobiet, posiadająca w tym miejscu wąską kreskę.

"Jedyne co masz ładne to oczy i włosy"
a moim zdaniem: piękna twarz a w tym: piękna cera, piękny nos, oczy, usta.
Ponadto biust, włosy.

Na modelkę się nie nadajesz, bo masz za dużo ciałka. Ale na fotomodelkę czemu nie... chociaż i tak nie wróżę Ci międzynarodowej kariery, bo masz zbyt przeciętną urodę i zwyczajne rysy twarzy.
Hmm na modelkę może i faktycznie być problem, bo po wybiegach najczęściej chodzą patyczaki o szczurzych twarzach, ale świat jeszcze nie oszalał do reszty i na szczęście piękne modelki też są poszukiwane.
wystarczy obejrzeć strony najlepszych agencji międzynarodowych, żeby przekonać się jak szeroki wachlarz typów urody prezentują.

A w zawodzie fotomodelek i modelek ważna jest jakaś oryginalność. Ty na tych zdjęciach z iPoda wyglądasz jak co druga dziewczyna.

Raczej co druga chciałaby tak wyglądać....

Moje odczucia są takie, że raczej przykuwa uwagę niż sprawia wrażenie przeciętnej, pierwsze co pomyślałam gdy ujrzałam zdjęcia, to "wschodnia uroda-coś na kształt Ukrainek, Rosjanek, może nawet domieszka jeszcze innej narodowości. No i się nie pomyliłam.
Autorko wątku, jeśli chcesz być oceniania w takich kwestiach jak modeling to idź do agencji jednej, drugiej, dziesiątej i poddaj się ocenie profesjonalistów.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:12   #109
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
od dziecka slyszlam ze mam oryginalna twarz ,ale masz racje kazdy ma swoj gust ! i wlasnie dlatego chce slyszec wszystkie opinie nie uwarzam ze twoj komentarz jest chamski, mam takie usta niesktorym sie podobaja niektorym nie ;P

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------



tapete to ja mam na scianie, na twarzy mam makijaz ;P mialam duzo naturalnych zdjec ale mi komp zjadl i wrzucilam to co mialam ,ale za jakies 30 min wrzuce takie naturalne
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 13:45   #110
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja właśnie jestem bardzo ciekawa jak wyglądasz na innych zdjęciach

Miałaś kiedykolwiek jakąś bardziej profesjonalną sesję fotograficzną? Chodzi mi po prostu o dobrej jakości zdjęcia wykonane przez kogoś, kto ma choć niewielkie "pojęcie"? jeśli nie to może zarejestruj się na maxmodels.pl - tam po założeniu konta można umawiać się z różnymi fotografami, często sesje są bezpłatne, na zasadzie wymiany sesja za zdjęcia. Fajna sprawa dla kogoś takiego jak Ty, kto chciałby pracować jako modelka/fotomodelka. Zawsze szybciej skompletujesz portfolio
ja własnie też ;d
wydaje mi się (po bądź co bądź byle jakich zdjęciach) że fotogeniczna to akurat jest więc mogłaby ciekawie w sesji jakiejś wyjść
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 13:59   #111
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jak dla mnie dziewczyna jak kazda inna,u mnie w miescie mozna spotkac wiele takich i bez obrazy ale i duzo ciekawszych,teraz niestety wszystkie biegaja zrobione,nie spotykam sie juz z naturalnymi,kazda makijaz,odpowiedni stroj,niewazne czy nastolatka czy juz starsza,czy panna czy matka ,dowartosciowac jak ktos sie chce to powinien zazpytac mezczyzne o zdanie,czemu nie dasz fotki bez makijazu i w zwklym t shirt wedlug mnie to zwykle sciemy dam jutro,dam za 30 min....musisz moze miec czas na obrobke nie chce byc zlosliwa ani tym bardziej jak niektore pomysla zazzdrosna ale fakt jak na mdelke to tu i owdzie ma za duzo,mnie zdyskwalifikowalo 54 kilo przy wzroscie 174 biust b dla nich tez za duzy
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:10   #112
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Prosze mialam isc na sesje niedawno ,ale odwolali. A mialabym takie fachowe fotki Macie w polsce cos takiego jak modelka na jeden dzien? fachowcy robia fotki , a pozniej mozna z nimi zrobic co sie chce, i jak sie im spodobasz to podpisujesz kontrakt i oni cie promuja
TAK SIE MALUJE NA CO DZINEN, czyli prawie nic NIC NIE WYPYCHALAM ,CYCE I USTA SA MOJE

Edytowane przez my chemical romance
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:13
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:12   #113
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie dziewczyna jak kazda inna,u mnie w miescie mozna spotkac wiele takich i bez obrazy ale i duzo ciekawszych,teraz niestety wszystkie biegaja zrobione,nie spotykam sie juz z naturalnymi,kazda makijaz,odpowiedni stroj,niewazne czy nastolatka czy juz starsza,czy panna czy matka ,dowartosciowac jak ktos sie chce to powinien zazpytac mezczyzne o zdanie,czemu nie dasz fotki bez makijazu i w zwklym t shirt wedlug mnie to zwykle sciemy dam jutro,dam za 30 min....musisz moze miec czas na obrobke nie chce byc zlosliwa ani tym bardziej jak niektore pomysla zazzdrosna ale fakt jak na mdelke to tu i owdzie ma za duzo,mnie zdyskwalifikowalo 54 kilo przy wzroscie 174 biust b dla nich tez za duzy
tak robie watek zeby was sciemniac ^^ mowilam ze wrzuce zdjecia i wrzucilam jedyna obrobka ktora potrafie to zmniejszyc zdjecie w paincie xD hahaha

Edytowane przez my chemical romance
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:15
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:21   #114
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

No i bardzo fajnie nawet bez makijażu, wyglądasz trochę jak Ążelina Żoli, bardzo fajne kształty, próbuj w fotomodelingu i może aktorstwo?, coś w tych klimatach. Już sobie wyobrażam jakie masz powodzenie hłe hłe.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:27   #115
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Moim zdaniem na modelkę się nie nadajesz. Jesteś na nią za, boże jak to nazwać, pulchna(?). Nie zrozum mnie źle, jesteś ładną dziewczyną, ale modelki są dużo szczuplejsze, mają drobniejsze biusty.
Myślę, że mogłabyś za to spróbować sił w fotomodelingu, aczkolwiek mówiąc szczerze mojej uwagi byś nie przyciągnęła.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:28   #116
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
tak robie watek zeby was sciemniac ^^ mowilam ze wrzuce zdjecia i wrzucilam jedyna obrobka ktora potrafie to zmniejszyc zdjecie w paincie xD hahaha
Sciemniac czy nie,nazwij to jak chcesz ale jak idziesz na takie spotkanko to makijazu nie mozesz miec nic a nic i do tego na plasko a Ty ubralas obcasy,to Ci automatycznie wysmuklilo nogi,masz pelno ofert na necie gdzie mozesz wyslac swoje foto i w razie wu jak wpadniesz komus w oko to zapraszaja Cie do siebie i tam Cie sprawdzaja wedlug juz swoich kreteriow,to,ze ja Cie skrytykuje a ktos inny pochwali to Ci naprawde nic nie da,podobnych tematow i fotek jest wiele,jedyne co mi sie bardzo podoba to dlugosc Twoich wlosow oraz profil masz fajny.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:29   #117
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

ładna z Ciebie kobieta , fajna figura ,
biust , usta super
próbuj swoich sił w foto-modelingu
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:32   #118
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
ładna z Ciebie kobieta , fajna figura ,
biust , usta super
próbuj swoich sił w foto-modelingu
stawiam na fotomodeling modelka nie chce byc , znaczy sie wieszakiem , wiem ze nie ma predyspozycji
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:45   #119
Leonie21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 255
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jeśli na prawdę masz 178cm wzrostu i chcesz być modelką i chcesz na tym zarabiać to musisz schudnąć, niestety taka branża, ma swoje wymagania. Biodra nie więcej niż 90cm, talia nie więcej niż 60-61cm. Według mnie z Twoją twarzą miałabyś szansę rynkach komercyjnych.
__________________
Leonie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 14:54   #120
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Leonie21 Pokaż wiadomość
Jeśli na prawdę masz 178cm wzrostu i chcesz być modelką i chcesz na tym zarabiać to musisz schudnąć, niestety taka branża, ma swoje wymagania. Biodra nie więcej niż 90cm, talia nie więcej niż 60-61cm. Według mnie z Twoją twarzą miałabyś szansę rynkach komercyjnych.
A co z biustem? Przy chudnięciu trochę maleje, ale nie aż tak..
Mnie się my chemical jako kobieta podoba, taka apetyczna babka

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-10-18 o 14:55
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.