ocencie mnie dziewczyny! :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 23:49   #151
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
5 języków w tak młodym wieku... imponujące.

Gdybyś przeczytała wcześniejsze posty autorki to wiedziałabyś skąd się wzięło te 5 języków.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:12   #152
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
Gdybyś przeczytała wcześniejsze posty autorki to wiedziałabyś skąd się wzięło te 5 języków.
swoja droga skad by sie nie wzielo to podziwiam
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:27   #153
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja nie węszę podstępu z tymi językami. Dziewczyna jest bardzo ponętna i z pewnością o tym wie. Tylko dziwne, że szuka opinii tutaj i tak beztrosko wrzuca swoje zdjęcia.
Zgadzam się z całością ale szczególnie z pogrubioną częścią.
Nigdy nie rozumiałam i chyba nie zrozumiem osób, które próbują się dowartościować w ten sposób (my chemical-nie wmawiaj mi, że nie liczyłaś tutaj na pochlebstwa
To Ty musisz widzieć w sobie atrakcyjna kobietę a nie szukać opinii wśród obcych bab, co to daje? absolutnie nic.
Mimo, ze masz fajna buzie brakuje Ci samozaparcia, jeśli faktycznie myślałaś o fotomodelingu Twoje fotki już dawno powinny być porozsyłane do kilku fotografów czy tez powinnaś próbować na maxmodels, a Ty siedzisz na wizażu i czekasz aż ktoś po raz setny napisze Ci "och jaka śliczna buzia"-tym sposobem kariery nie zrobisz.
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:36   #154
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Co z tego,ze ladna jak pusta
Jasnowidzem jesteś? Po czym oceniasz tę "pustotę"?

A może jednak zazdrość trochę kłuje...
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:48   #155
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że doskonale zdajesz sobie sprawe z tego że jesteś wyjątkowo atrakcyjna także nie rozumiem wrzucania fotek tutaj - jeśli chcesz poznać profesjonalną opinię to zgłoś się do ludzi z branży, bo na ulicy z pewnością mnóstwo mężczyzn się za Tobą ogląda Trzeba było startować do Polish Next Top Model
Skoro 5 języków i linia medyczna to czemu modeling a nie coś ambitniejszego?
wlasnie sama nie wiem, moze chcialabym byc znana , ale to juz takie moje ciche marzenie kazdy ma jakies swoje marzenia prawda?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Jasnowidzem jesteś? Po czym oceniasz tę "pustotę"?

A może jednak zazdrość trochę kłuje...


---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
Zgadzam się z całością ale szczególnie z pogrubioną częścią.
Nigdy nie rozumiałam i chyba nie zrozumiem osób, które próbują się dowartościować w ten sposób (my chemical-nie wmawiaj mi, że nie liczyłaś tutaj na pochlebstwa
To Ty musisz widzieć w sobie atrakcyjna kobietę a nie szukać opinii wśród obcych bab, co to daje? absolutnie nic.
Mimo, ze masz fajna buzie brakuje Ci samozaparcia, jeśli faktycznie myślałaś o fotomodelingu Twoje fotki już dawno powinny być porozsyłane do kilku fotografów czy tez powinnaś próbować na maxmodels, a Ty siedzisz na wizażu i czekasz aż ktoś po raz setny napisze Ci "och jaka śliczna buzia"-tym sposobem kariery nie zrobisz.
nie mam fachowych zdjec, wolalam na poczatku zapytac was ,dziewczyn , kobiet czy byscie mnie widzialy w takim zawodzie, poprostu ciekawosc, to chyba nie grzech ? czekam teraz na kolejny raz ' modelka na jeden dzien' i pozniej porozsylam zdjecia. Szczerze to niedawno dopiero wpadl mi ten pomyl do glowy

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Dziewczyny zanim sie udzielicie w watku prosze chociaz zerknac okiem na wczesniejsze posty aby nie bylo nieporozumien. Nie lubie sie powtarzac, pisac te samy rzeczy 5 razy buzkaa
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 10:47   #156
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Pisałam tu posta na początku, ale jakoś zajrzałam żeby zobaczyć co tam dziewczyny napisały i postanowiłam jeszcze raz się wypowiedzieć.

Masz świetną figurę, niejedna dziewczyna chciałaby być szczupła i zgrabna i przy tym mieć piękne, pełne piersi. Tak jak dziewczyny mówiły, to nie jest figura modelki wybiegowej. Piękne włosy.

Masz ładny profil, ale to jedyne co podoba mi się w Twojej twarzy. Fotomodelką amatorką to możesz sobie być, bo nikogo to nie interesuje wtedy jakie masz rysy twarzy i czy jesteś atrakcyjna/przyciągasz wzrok. Wydaje mi się jednak, że przy doborze osób do profesjonalnego fotomodellingu obowiązują pewne standardy, które należy spełniać.
Masz niesymetryczną twarz, jedno oko wyżej od drugiego, mnie się osobiście takie pełne usta nie podobają bo wyglądają nienaturalnie. Twoja twarz jest... nie wiem nawet jakiego określenia użyć. Taka obła, okrągła, oczy masz rozleniwione i jakieś takie nieobecne. W Twojej twarzy nie ma nic, co sprawiłoby żebym na ulicy rozdziawiła paszczę z zachwytu.
To jednak nie nam to oceniać, musiałabyś zapytać kogoś, kto profesjonalnie się tym zajmuje, żeby powiedział Ci jak to naprawdę wygląda, bo nie powiesz "ale przecież wizażanki napisały że jestem superpiękna!" Mogą Cię, owszem, przerobić w fotoszopie, bo każdego przerabiają, ale to chyba też nie o to chodzi, żeby potem ktoś zapytał "to naprawdę ty? a w ogóle nie podobna".

Chciałabym uprzedzić wizażanki-obrończynie, że nie jestem zazdrosna ani nie miałam na celu się dowartościować bo takie posty się tu pojawiały. Po prostu do mnie, autorko, Twoja uroda zupełnie nie przemawia, nie zachwyciłabym się Tobą, niczym mnie nie przyciągasz. Na co dzień widuję, a nawet tutaj na metamorfozach jest mnóstwo dziewczyn, które wg mnie nadawałyby się do tego bardziej niż Ty.
Ale spróbuj - nie zaszkodzi, zasięgnij opinii profesjonalisty.
A co do sesji - jest mnóstwo fotografów, którzy chcą się dokształcać i zrobią Ci za darmo sesję, a zdjęcia wszystkie dla Ciebie. Znajdź sobie kogoś takiego, a przekonasz się jak wyglądasz na takich zdjęciach i jak się czujesz przed obiektywem, bo te robione samemu zwykle nie wychodzą za dobrze .

A, jeszcze co do tego co dziewczyny pisały o tym, że jesteś plastikiem. Pierwsze zdjęcia faktycznie mogły coś takiego sugerować, wyglądasz na nich jak pospolita, zsolaryzowana, farbowana na czarno, wypushupowana landryniara. NIE MÓWIĘ, ŻE NIĄ JESTEŚ, tylko, że tak tam wyglądasz. Dopiero na zdjęciach, które dodałaś potem widać normalny kolor Twojej skóry, figurę i piękne włosy. Takie foty są zawsze bardzo mile widziane, bo taki wizerunek który zaprezentowałaś na zdjęciach w pierwszym poście kojarzy się niektórym (chcąc nie chcąc) ze stałą bywalczynią dyskotek-spelun i wtedy oceny są nieobiektywne.
__________________


Edytowane przez trivial
Czas edycji: 2010-10-19 o 10:54
trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 12:20   #157
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Uwazam, ze raczej 'modelkowej' urody nie masz, ale jestes bardzo ladna i kobieca (kojarzysz mi sie z a. jolie), widzialabym Cie w jakiejs reklamie, czy serialu. tak czy siak, zycze powodzenia
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 22:26   #158
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Jasnowidzem jesteś? Po czym oceniasz tę "pustotę"?

A może jednak zazdrość trochę kłuje...
no widocznie wyciagnela swoja magiczna kule i wywrozyla
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:35   #159
Panna_Xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 17
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Po zdjęciach wyglądasz na zadbaną dziewczynę ładna cera,śliczne i dobrze wyeksponowane oczy.Myślę,że Twoim atutem wyróżniającym z tłumu,są pełne usta których Ci szczerze i w pozytywnym znaczeniu zazdroszczę
Panna_Xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 09:36   #160
sweety_XX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Muszynianka to widzę do każdego wątku musi si wtracić nawet jeśli nie ma nic konkretnego do powiedzenia i nie wie nic na dany temat ale wypowiedzieć się musi bo chyba za wszelką cenę musi sobie nabić jak najwięcej postów na forum , mądra udaje i obeznaną na każdy temat...
a Ty uważam , że na modelke się nie nadajesz ale na fotomodelkę możesz startować
sweety_XX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:26   #161
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez sweety_XX Pokaż wiadomość
Muszynianka to widzę do każdego wątku musi si wtracić nawet jeśli nie ma nic konkretnego do powiedzenia i nie wie nic na dany temat ale wypowiedzieć się musi bo chyba za wszelką cenę musi sobie nabić jak najwięcej postów na forum , mądra udaje i obeznaną na każdy temat...
a Ty uważam , że na modelke się nie nadajesz ale na fotomodelkę możesz startować
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 11:55   #162
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez sweety_XX Pokaż wiadomość
Muszynianka to widzę do każdego wątku musi si wtracić nawet jeśli nie ma nic konkretnego do powiedzenia i nie wie nic na dany temat ale wypowiedzieć się musi bo chyba za wszelką cenę musi sobie nabić jak najwięcej postów na forum , mądra udaje i obeznaną na każdy temat...
a Ty uważam , że na modelke się nie nadajesz ale na fotomodelkę możesz startować
Niby po co? Jakiś plebiscyt jest na najbardziej aktywnego użytkownika, czy coś? Bo ja o niczym nie wiem. A może ten, kto ma większa ilość postów jest bardziej trendi czy hot? Hahaha rozbrajają mnie tego typu komentarze

Każdy ma prawo pisać w jakim wątku chce i ile razy chce. A jak Cię razi to po oczach to zignoruj jej wypowiedzi, czy to jakiś problem?
__________________
Tydyrytkom

Edytowane przez Nieoficjalnie
Czas edycji: 2010-10-20 o 11:56
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 14:01   #163
Titonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 232
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Autorko wątku,lepiej by było gdybyś powysyłała zdjęcia do profesjonalnych agencji fotomodelk,bo to oni tym się zajmują a nie wizażanki.To oni powiedzą Ci,czy się nadajesz na fotomodelke czy nie Powodzenia
Titonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:12   #164
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez trivial Pokaż wiadomość
Pisałam tu posta na początku, ale jakoś zajrzałam żeby zobaczyć co tam dziewczyny napisały i postanowiłam jeszcze raz się wypowiedzieć.

Masz świetną figurę, niejedna dziewczyna chciałaby być szczupła i zgrabna i przy tym mieć piękne, pełne piersi. Tak jak dziewczyny mówiły, to nie jest figura modelki wybiegowej. Piękne włosy.

Masz ładny profil, ale to jedyne co podoba mi się w Twojej twarzy. Fotomodelką amatorką to możesz sobie być, bo nikogo to nie interesuje wtedy jakie masz rysy twarzy i czy jesteś atrakcyjna/przyciągasz wzrok. Wydaje mi się jednak, że przy doborze osób do profesjonalnego fotomodellingu obowiązują pewne standardy, które należy spełniać.
Masz niesymetryczną twarz, jedno oko wyżej od drugiego, mnie się osobiście takie pełne usta nie podobają bo wyglądają nienaturalnie. Twoja twarz jest... nie wiem nawet jakiego określenia użyć. Taka obła, okrągła, oczy masz rozleniwione i jakieś takie nieobecne. W Twojej twarzy nie ma nic, co sprawiłoby żebym na ulicy rozdziawiła paszczę z zachwytu.
To jednak nie nam to oceniać, musiałabyś zapytać kogoś, kto profesjonalnie się tym zajmuje, żeby powiedział Ci jak to naprawdę wygląda, bo nie powiesz "ale przecież wizażanki napisały że jestem superpiękna!" Mogą Cię, owszem, przerobić w fotoszopie, bo każdego przerabiają, ale to chyba też nie o to chodzi, żeby potem ktoś zapytał "to naprawdę ty? a w ogóle nie podobna".

Chciałabym uprzedzić wizażanki-obrończynie, że nie jestem zazdrosna ani nie miałam na celu się dowartościować bo takie posty się tu pojawiały. Po prostu do mnie, autorko, Twoja uroda zupełnie nie przemawia, nie zachwyciłabym się Tobą, niczym mnie nie przyciągasz. Na co dzień widuję, a nawet tutaj na metamorfozach jest mnóstwo dziewczyn, które wg mnie nadawałyby się do tego bardziej niż Ty.
Ale spróbuj - nie zaszkodzi, zasięgnij opinii profesjonalisty.
A co do sesji - jest mnóstwo fotografów, którzy chcą się dokształcać i zrobią Ci za darmo sesję, a zdjęcia wszystkie dla Ciebie. Znajdź sobie kogoś takiego, a przekonasz się jak wyglądasz na takich zdjęciach i jak się czujesz przed obiektywem, bo te robione samemu zwykle nie wychodzą za dobrze .

A, jeszcze co do tego co dziewczyny pisały o tym, że jesteś plastikiem. Pierwsze zdjęcia faktycznie mogły coś takiego sugerować, wyglądasz na nich jak pospolita, zsolaryzowana, farbowana na czarno, wypushupowana landryniara. NIE MÓWIĘ, ŻE NIĄ JESTEŚ, tylko, że tak tam wyglądasz. Dopiero na zdjęciach, które dodałaś potem widać normalny kolor Twojej skóry, figurę i piękne włosy. Takie foty są zawsze bardzo mile widziane, bo taki wizerunek który zaprezentowałaś na zdjęciach w pierwszym poście kojarzy się niektórym (chcąc nie chcąc) ze stałą bywalczynią dyskotek-spelun i wtedy oceny są nieobiektywne.
dziekuje slicznie za rade/y !

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Titonia Pokaż wiadomość
Autorko wątku,lepiej by było gdybyś powysyłała zdjęcia do profesjonalnych agencji fotomodelk,bo to oni tym się zajmują a nie wizażanki.To oni powiedzą Ci,czy się nadajesz na fotomodelke czy nie Powodzenia
tak zrobie

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez sweety_XX Pokaż wiadomość
Muszynianka to widzę do każdego wątku musi si wtracić nawet jeśli nie ma nic konkretnego do powiedzenia i nie wie nic na dany temat ale wypowiedzieć się musi bo chyba za wszelką cenę musi sobie nabić jak najwięcej postów na forum , mądra udaje i obeznaną na każdy temat...
a Ty uważam , że na modelke się nie nadajesz ale na fotomodelkę możesz startować
haha

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
no widocznie wyciagnela swoja magiczna kule i wywrozyla


---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Dziekuje dziewczyny za pomoc i za komentarze i ocene! wiec wystawilam fotki na Promodels tak jak mi radzila jedna z was i odpisali mi ze moge sie porozsylac i ze jaknajbardziej na fotomodelke hahah pytali sie mnie czy mam swoje usta czy robione hahah ale sie usmialam ;P wiec ja sie zabieram do nauki a jutro bede sie rozsylac
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:25   #165
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

ale to 90 to w pupie czy na wysokosci koscio biodrowej?

Bo to duuuuza roznica jest

Na maxmodel jest bardzo szeroki przekroj figur, wzrostu, wymiarow i typow urody. Sprobowac mozna
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 20:37   #166
Prudencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 121
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

A ja się nie zgodzę z większością.
Mi się Twoja twarz podoba i myślę, że mogłaby to być twarz modelki. Uważam, że ma "to coś" i jest proporcjonalna. Masz ładne, duże oczy, mały nos i pełne usta o ciekwym kształcie. Na dodatek, buzia nie jest pełna, chociaż kości policzkowe nie są tez wyraznie zaznaczone.
Moim zdaniem, możesz śmiało próbować.
Prudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:16   #167
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Hmmm, a ja tak sobie myślę... Utarło się, że jak dziweczyna łqdna i zgrabna no to powinna zostać modelką i te modelki jakoś tak funkcjonują w zbiorowej podświadomości jako najpiękniejsze, najzgrabniejsze i w ogóle naj...

Utarło się to w czasach, które ja pamiętam, a większość z Was pewnie nie za bardzo w latach 90-tych, kiedy modelki zaczęły robić wielkie kariery. Były to zmysłowe, piekne kobiety jaki Cindy Crawford, szczupłe, ale jednak z kobiecymi kształtami.

Niestety, ten wzorzec odszedł w zapomnienie. Teraz, jak wszyscy wiemy na topie są chuderlawe dziewczyny, niektóre ładne inne raczej nie, a my wciąż utożsamiamy piękno z modelką.

Zobaczmy chociaż program "tap madl" Jak tak patrzę na te dziewczyny, to część jest dość ładna, część wcale mi się nie podoba, a większość nie dorasta do pięt moim pięknym koleżankom i Waszym, i części Was samych też pewnie nie.

Ale są odpowiednio chude i mają plastyczne twarze do tego zawodu, twarze, które da się wymodelować.

Autorka wątku - ładna i zgrabna, może miałaby szanse w czasach Cindy, ale teraz to już chyba nie, z korzyścią dla niej, bo może zdobędzie jakiś zawód użyteczny dla społeczeństwa ( )
Ale w prawdziwym życiu podobają nam się własnie takie dziewczyny i to z korzyścią dla nas
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica









Edytowane przez nebraska
Czas edycji: 2010-11-06 o 21:18
nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 21:23   #168
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

mi się tylko na drugim zdjęciu podobasz, na pozostałych - odpadasz I na avatarze też tracisz bardzo wiele.
edit : zobaczyłam zdjęcia na dalszych stronach wątku i jestem zdecydowanie na NIE.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2010-11-06 o 21:42
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.