Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-01, 11:36   #2851
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

1. Szukam noclegu w Krakowie w okolicach Tauron Areny, ale też z bliskim dojazdem do centrum. Raczej interesują mnie hostele (czyste i ładne)/pokoje (apartament?) z dużym łóżkiem i czajnikiem w pokoju 2-3 noce, 2 osoby Szukałam na tripadvisor, ale ceny 300-400 zeta za noc odstraszają Może coś z polecenia?

2. Co warto zwiedzić w Krakowie? Mogą być mniej oblegane miejscówki Byliśmy i widzieliśmy już:
- Stare Miasto
- Rynek Główny
- Sukiennice
- Kościół Mariacki
- Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
- Międzynarodowe Centrum Kultury
- Wawel + zamek
- Kazimierz
- Podziemia Rynku

3. Jakie krakowskie knajpy , restauracje i puby polecacie? Tutaj może być od wersji budżetowej do drogiej, bo na jedzonku nie oszczędzam Najlepiej różne kuchnie
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58

Edytowane przez Olushka
Czas edycji: 2019-05-01 o 11:41
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 12:53   #2852
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość

2. Co warto zwiedzić w Krakowie? Mogą być mniej oblegane miejscówki Byliśmy i widzieliśmy już:
- Stare Miasto
- Rynek Główny
- Sukiennice
- Kościół Mariacki
- Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
- Międzynarodowe Centrum Kultury
- Wawel + zamek
- Kazimierz
- Podziemia Rynku
Zobaczcie Nową Hute - tą stara część Samą hutę (w sensie hute jako zakład) można też było kiedyś zwiedzać jeśli Was to interesuje Kopalnia Soli w Wieliczce jest też ciekawa, mozna też isc na pół godzinki odpocząć przy tężni no i kopce - Kopiec Krakusa, Kopiec Kościuszki i Kopiec Piłsudskiego, dookoła pierwszego są tereny dawnego obozu i kamieniołom z pozostałościami po scenografii do filmu Lista Schindlera, dookoła dwóch ostatnich jest ładny lasek i zoo, ale zoo w Krakowie jest małe i nie jest jakieś bardzo atrakcyjne.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość

3. Jakie krakowskie knajpy , restauracje i puby polecacie? Tutaj może być od wersji budżetowej do drogiej, bo na jedzonku nie oszczędzam Najlepiej różne kuchnie
- Ramen People - ul. Czysta, podają rameny i miso, bardzo miła obsługa, jak ktos pierwszy raz chce zjeść takie danie to tłumaczą smaki, doradzają z napojami, pomagają z pałeczkami. Bardzo duże są te zupy

- Ukraiński Smak - ul Grodzka, ukraińska kuchnia po prostu, ładnie podane, smaczne, porcje niewielkie ale syte.

- Chinkalnia - ul. Mostowa, restauracja gruzińska, bardzo smaczne jedzenie, porcje raczej niewielkie, pyszne gruzińskie wino, mila obsługa tłumaczy jak jeść np pierożki

- Przypiecek, - ul. Sławskowska, pierogarnia po prostu. Czynna 24h, bardzo niskie ceny

Ogólnie w Krakowie polecam też zapiekanki z okrąglaka tak do zjedzenia na szybko po napiciu się na Kazimierzu, albo frytki Belgijskie (szczególnie z Frytka i Przyjaciele obok stadionu i AGH), food trucki na Wawrzyńca - Maczanka Krakowska, warto spróbować Krakowski Kumpir (taki nadziewany ziemniak) mnie rozczarował ale mozna zjeśc.

- Stara Zajezdnia - ul. Wawrzyńca, bardzo smaczne piwo robione na miejscu, smakowało mi szczególnie piwo miodowe

A z kuchni "domowej i budżetowej" to smaczne tanie i duże porcje są w "Bar mleczny Flisak" ul. Kościuszki 1

Edytowane przez b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Czas edycji: 2019-05-01 o 13:02
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 14:06   #2853
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Szukam dobrego fryzjera (chodziłam do Viru czesze hery, ale chcę jakiejś zmiany) w okolicach Podgórza, Zabłocia, Ruczaju, ogólnie Dębnik. Ktoś coś może mi polecić?
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 16:44   #2854
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=b937e0c478c7f0bdd9edd1f 55f22ced0e16f646d;8676706 9]Zobaczcie Nową Hute - tą stara część Samą hutę (w sensie hute jako zakład) można też było kiedyś zwiedzać jeśli Was to interesuje Kopalnia Soli w Wieliczce jest też ciekawa, mozna też isc na pół godzinki odpocząć przy tężni no i kopce - Kopiec Krakusa, Kopiec Kościuszki i Kopiec Piłsudskiego, dookoła pierwszego są tereny dawnego obozu i kamieniołom z pozostałościami po scenografii do filmu Lista Schindlera, dookoła dwóch ostatnich jest ładny lasek i zoo, ale zoo w Krakowie jest małe i nie jest jakieś bardzo atrakcyjne.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



- Ramen People - ul. Czysta, podają rameny i miso, bardzo miła obsługa, jak ktos pierwszy raz chce zjeść takie danie to tłumaczą smaki, doradzają z napojami, pomagają z pałeczkami. Bardzo duże są te zupy

- Ukraiński Smak - ul Grodzka, ukraińska kuchnia po prostu, ładnie podane, smaczne, porcje niewielkie ale syte.

- Chinkalnia - ul. Mostowa, restauracja gruzińska, bardzo smaczne jedzenie, porcje raczej niewielkie, pyszne gruzińskie wino, mila obsługa tłumaczy jak jeść np pierożki

- Przypiecek, - ul. Sławskowska, pierogarnia po prostu. Czynna 24h, bardzo niskie ceny

Ogólnie w Krakowie polecam też zapiekanki z okrąglaka tak do zjedzenia na szybko po napiciu się na Kazimierzu, albo frytki Belgijskie (szczególnie z Frytka i Przyjaciele obok stadionu i AGH), food trucki na Wawrzyńca - Maczanka Krakowska, warto spróbować Krakowski Kumpir (taki nadziewany ziemniak) mnie rozczarował ale mozna zjeśc.

- Stara Zajezdnia - ul. Wawrzyńca, bardzo smaczne piwo robione na miejscu, smakowało mi szczególnie piwo miodowe

A z kuchni "domowej i budżetowej" to smaczne tanie i duże porcje są w "Bar mleczny Flisak" ul. Kościuszki 1 [/QUOTE]

Pod tym się mogę podpisać
I dodam jeszcze Hamsę, zwłaszcza weekendowy bufet śniadaniowy.

Do zwiedzania to może jeszcze Muzeum Inżynierii Miejskiej, od niedawna mają nową wystawę.
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 17:42   #2855
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
2. Co warto zwiedzić w Krakowie? Mogą być mniej oblegane miejscówki Byliśmy i widzieliśmy już:
- Stare Miasto
- Rynek Główny
- Sukiennice
- Kościół Mariacki
- Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
- Międzynarodowe Centrum Kultury
- Wawel + zamek
- Kazimierz
- Podziemia Rynku

3. Jakie krakowskie knajpy , restauracje i puby polecacie? Tutaj może być od wersji budżetowej do drogiej, bo na jedzonku nie oszczędzam Najlepiej różne kuchnie
Od siebie dodam

Zwiedzanie:

- Jeśli lubisz Beksińskiego, to jest wystawa jego prac w Nowohuckim Centrum Kultury (https://nck.krakow.pl/beksinski/)
- Wieża Ratuszowa na Rynku - ciężko się wchodzi po tych schodach, ale panoramy boskie
- Zakrzówek i Skałki,
- Ogrody Ojców Paulinów - jeśli ktoś potrzebuje spokoju i ciszy


Żarełko:

- Cafe Manggha (z tarasu jest super widok na Wawel, piłam herbatę i podziwiałam) ogólnie można zwiedzić też muzeum,
- Czajownia na Kazimierzu, pewnie widziałaś - najlepsza herbata w Krakowie moim zdaniem,
- Ck Browar, ceny w miarę, duże porcje i najlepsze miodowe piwo na ziemi, ich własne
- Pimiento na Stolarskiej - dosyć drogo, ale argentyńska wołowina to moje mięsne mistrzostwo, chciałabym chodzić tam częściej XD
- Alcatraz na Grodzkiej - knajpa w stylu więzienia, wykonanie bardzo mi się podoba,
- Akita Ramen trochę tego ramenu pojadłam w życiu, ale oni nie mają nawet żadnej konkurencji,
- Jeśli lubisz rockowe klimaty, to można potańczyć w Jazz Rock Cafe,
- Klimaty retro/vintage to Chicago Live Music
- Szara Gęś - drożyzna, ale prezencja, wygląd restauracji , obsługa to jak z filmu (chociaż chyba w Pimiento bardziej się najadłam),
- Piwnica pod Złotą Pipą ceny bardzo spoko jak na Rynek, bardzo ładny wystrój i smacznie,
- Klub Kulturalny - jak nie macie gdzie pójść się napić, bo wszystko jakimś cudem nad ranem pozamykane, to polecam.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 06:21   #2856
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziękuję za polecenia i czekam na więcej

A byłyście w Pastrami Deli Kraków? Mój tż koniecznie chce spróbować ich kanapek. Jak to wychodzi cenowo i wielkościowo za bułkę?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 06:24   #2857
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenia i czekam na więcej

A byłyście w Pastrami Deli Kraków? Mój tż koniecznie chce spróbować ich kanapek. Jak to wychodzi cenowo i wielkościowo za bułkę?


Wysłane z iPhone'a
Jak Tż chce spróbować kanapek to weź go do Meat & Go na Dolnych Młynów
Kocham to miejsce!!
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 06:35   #2858
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
1. Szukam noclegu w Krakowie w okolicach Tauron Areny, ale też z bliskim dojazdem do centrum. Raczej interesują mnie hostele (czyste i ładne)/pokoje (apartament?) z dużym łóżkiem i czajnikiem w pokoju 2-3 noce, 2 osoby Szukałam na tripadvisor, ale ceny 300-400 zeta za noc odstraszają Może coś z polecenia?
Polecam booking.com albo air bnb.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 17:11   #2859
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

możecie polecić komisy lub miejsca, gdzie mogę sprzedać nienoszone już ubrania? Są w dobrym stanie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 06:14   #2860
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Szukam dobrego fryzjera (chodziłam do Viru czesze hery, ale chcę jakiejś zmiany) w okolicach Podgórza, Zabłocia, Ruczaju, ogólnie Dębnik. Ktoś coś może mi polecić?

Studio Anatol na Masarskiej
Umów się do Anatola, będziesz zadowolona na pewno



https://www.facebook.com/anatolstudio/
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 11:50   #2861
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;86772714]Studio Anatol na Masarskiej
Umów się do Anatola, będziesz zadowolona na pewno



https://www.facebook.com/anatolstudio/[/QUOTE]Ja polecam Basię ze studia Anatol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-03, 16:45   #2862
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
1. Szukam noclegu w Krakowie w okolicach Tauron Areny, ale też z bliskim dojazdem do centrum. Raczej interesują mnie hostele (czyste i ładne)/pokoje (apartament?) z dużym łóżkiem i czajnikiem w pokoju 2-3 noce, 2 osoby Szukałam na tripadvisor, ale ceny 300-400 zeta za noc odstraszają Może coś z polecenia?

2. Co warto zwiedzić w Krakowie? Mogą być mniej oblegane miejscówki Byliśmy i widzieliśmy już:
- Stare Miasto
- Rynek Główny
- Sukiennice
- Kościół Mariacki
- Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
- Międzynarodowe Centrum Kultury
- Wawel + zamek
- Kazimierz
- Podziemia Rynku

3. Jakie krakowskie knajpy , restauracje i puby polecacie? Tutaj może być od wersji budżetowej do drogiej, bo na jedzonku nie oszczędzam Najlepiej różne kuchnie
Na śniadanie polecam Charlotte na placu szczepańskim.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 19:00   #2863
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

A gdzie polecacie wypić alkohol i potupać nóżką?


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 19:58   #2864
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A gdzie polecacie wypić alkohol i potupać nóżką?


Wysłane z iPhone'a
Jazz Rock Cafe
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 11:25   #2865
3a699716aa851854b23aba023079d493c4073377
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 485
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
1. Szukam noclegu w Krakowie w okolicach Tauron Areny, ale też z bliskim dojazdem do centrum. Raczej interesują mnie hostele (czyste i ładne)/pokoje (apartament?) z dużym łóżkiem i czajnikiem w pokoju 2-3 noce, 2 osoby Szukałam na tripadvisor, ale ceny 300-400 zeta za noc odstraszają Może coś z polecenia?
Polecam poszukać mieszkań na airbnb
Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Pod tym się mogę podpisać
I dodam jeszcze Hamsę, zwłaszcza weekendowy bufet śniadaniowy.

Do zwiedzania to może jeszcze Muzeum Inżynierii Miejskiej, od niedawna mają nową wystawę.
Hamsa
A muzeum też polecam
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dziękuję za polecenia i czekam na więcej

A byłyście w Pastrami Deli Kraków? Mój tż koniecznie chce spróbować ich kanapek. Jak to wychodzi cenowo i wielkościowo za bułkę?


Wysłane z iPhone'a
Nie byłam, nie słyszałam. Ale dobre pastrami mają w Meat&Go na Dolnych Młynów.

Ze street foodów mogę polecić jeszczę Mazaya Falafel (ale w sumie mają też lokal, na Grzegórzeckiej nawet duży ogródek), jednak bardziej lokale na Grzegórzeckiej i Kalwaryjskiej niż na Starowiślnej, na Starowiślnej byłam ze dwa razy i tak bardzo mi tam nie smakowało jak w pozostałych lokalach. Pyszota.
Do tego Kumpir (pieczony giga ziemniak z farszem) pod Halą Targową. O właśnie, a zaliczyliście już kiełbaski z niebieskiej nyski pod Halą Targową? Polecam koniecznie!
Na nyskę można trafić w godzinach wieczorno-nocnych, rozkłada się ok. godz. 19 codziennie poza niedzielami. Ostatnio ciut podrożały, już nie za 7 zł są te kiełbaski a za 10, ale chyba też są trochę większe niż wcześniej. W smaku się nie zmieniły na szczęście
Ze street foodów to jeszcze zapiekanki w okrąglaku przy Placu Nowym przychodzą mi na myśl. Też otwarte w godzinach nocnych. Sycylijskie pierogi (calzone) przy Kupa. Gdzieś koło Kupa trafiłam też na dobre frytki, Amsterdam. Przystanki Pierogarnia - dla wielbicieli ruskich polecam raczej studenckie niż ruskie, na ruskich można się trochę zawieść. No i z mięsem i ze szpinakiem też mi tam nie podchodziły. Ale reszta poprawna, zwłaszcza studenckie, cioci Uli, truskawkowe i serowo-cynamonowe.
Z takich mniej streetfoodowych pierogarni to smakowało mi na Sławkowskiej, na Szewskiej już raczej mniej...

Jak przyjdzie mi jeszcze coś na myśl, to mogę dopisać

A z lodów polecam lody na św. Marka i sieciówkę Good Lood. Ale czekoladowe z Good Looda mi nie podeszły, już wolę z św. Marka.

I gorącą czekoladę przy Brackiej, w Nowej Prowincji. Można zamówić z wkładką z wiśniówki albo z Baileysa, z wiśniówką jest pyszotna
Mokka z takiej czekolady też jest dobra, połączenie kawy z deserem
Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
A gdzie polecacie wypić alkohol i potupać nóżką?
Im większe, bardziej masowe, tanie miejsce, tym lepiej pilnujcie kieszeni, torebki, portfela. Ja już unikam takich lokali dla świętego spokoju, pilnowanie się non-stop w tłumie jest stresujące, a i tak parę razy okradziono czy to mnie, czy to któregoś ze znajomych...

Z mocniejszych alko jest taniej w Vistuli czy Klubie Wódki i Piwa, ale to typowe pijalnie, bez dance flooru. A jak chce się coś jeszcze przekąsić, to Ambasada śledzia, Zakąski u Ani.

Co do potupania nóżką, to ja chyba nie jestem najlepszą osobą od polecania, ostatnio praktykuję głównie salsę, rzadko kiedy chodzę do normalniejszych miejsc

A propos jazz rocka - tam muzyka mi bardzo odpowiadała, ale dance floor jest raczej minimalny z tego co pamiętam? No i od kiedy nie palę, to już ten wszechobecny dym mnie drażni...
3a699716aa851854b23aba023079d493c4073377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 07:05   #2866
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Polecacie jakaś krawcowa najlepiej z rejonu Podgórze, Bieżanów, Prokocim, Płaszów która za skrócenie nogawek w spodniach weźmie mniej niż 10zl?
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 12:06   #2867
3e9c0f11a2a2332eadc79a6996a4bda1777e7404_5d9d14f2533dc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 146
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Kupowałyście może w Krakowie las w słoiku? Polecicie coś?

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
3. Jakie krakowskie knajpy , restauracje i puby polecacie? Tutaj może być od wersji budżetowej do drogiej, bo na jedzonku nie oszczędzam Najlepiej różne kuchnie
Ja polecam (różne ceny):
- Pimiento
- Pomodorino
- Pesto
- Zazie Bistro
- Burgery - Gruba Buła (koniecznie dzwonić telefonicznie z zamówieniem tak ok. 1-2h zanim chcecie zjeść); Beef Burger
- Trattoria Cichy Kącik
- Malinowy Anioł (Zielonki)
- Bar Gaja (dobre, domowe, tanie jedzenie w Nowej Hucie)
- Bar Sigma
- La Campana
- Cafe Botanica
- Lody: Lodowa Huta przy Placu Centralnym; Lucky Lód na os. Dywizjonu 303, Lody u Argasińskich przy Rynku

Edytowane przez 3e9c0f11a2a2332eadc79a6996a4bda1777e7404_5d9d14f2533dc
Czas edycji: 2019-05-07 o 12:09
3e9c0f11a2a2332eadc79a6996a4bda1777e7404_5d9d14f2533dc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 12:20   #2868
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cymelium, ja las w słoiku kupowałam w Bonarce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 12:46   #2869
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;86772714]Studio Anatol na Masarskiej
Umów się do Anatola, będziesz zadowolona na pewno



https://www.facebook.com/anatolstudio/[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Ja polecam Basię ze studia Anatol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, zapisałam się
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-07, 13:12   #2870
3e9c0f11a2a2332eadc79a6996a4bda1777e7404_5d9d14f2533dc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 146
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=0235a76bf37a0c9e786a33d 682e03cfb1aa33c8b_653ef22 455ebf;86788273]Cymelium, ja las w słoiku kupowałam w Bonarce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Widziałam tam właśnie. Zadowolona jesteś? Bo znalazłam też na św. Agnieszki, ale w opiniach ludzie pisali, że kupili z pleśnią
Ile zapłaciłaś za jaką wielkość?
3e9c0f11a2a2332eadc79a6996a4bda1777e7404_5d9d14f2533dc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 13:37   #2871
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Macie jakieś doświadczenia ze sklepem ,,Kolorowe nastroje''? Fajna jakość? Jak mniej więcej ubrania cenowo wychodzą?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 17:46   #2872
Pevll
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 80
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Jakie ciekawe wydarzenia czy koncerty polecicie w najbliższym czasie w Krakowie? Dodam, ze interesuje mnie głownie jazz, ewentualnie rock, muzyka poważna.
Pevll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 18:02   #2873
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pevll Pokaż wiadomość
Jakie ciekawe wydarzenia czy koncerty polecicie w najbliższym czasie w Krakowie? Dodam, ze interesuje mnie głownie jazz, ewentualnie rock, muzyka poważna.
Polecam tę grupę na FB, sama korzystam. Sporo tego zawsze jest:
https://www.facebook.com/groups/191911537599560
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 19:34   #2874
amelia114
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 100
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Jest gdzieś jeszcze w Krakowie pracownia gorseciarska? Tej ze Szpitalnej już nie ma....
amelia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 19:35   #2875
Gwennifer
Raczkowanie
 
Avatar Gwennifer
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 117
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Macie jakieś doświadczenia ze sklepem ,,Kolorowe nastroje''? Fajna jakość? Jak mniej więcej ubrania cenowo wychodzą?
Kupiłam od nich koszulę i spódnicę na targach vintage, nie badziew nosza się świetnie. Zła wiadomość - kończą działalność i mają wyprzedaż.
Gwennifer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 20:06   #2876
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
możecie polecić komisy lub miejsca, gdzie mogę sprzedać nienoszone już ubrania? Są w dobrym stanie.
Ja oddaje ale w Skawinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 20:37   #2877
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
3. Jakie krakowskie knajpy , restauracje i puby polecacie? Tutaj może być od wersji budżetowej do drogiej, bo na jedzonku nie oszczędzam Najlepiej różne kuchnie
Z restauracji - Bistro Zazie, Zielonym do Góry, Enoteka Pergamin, 27 Porcji (specyficzne, slow food) L Concept, Sąsiedzi, Trattoria Soprano, Hana (sushi). Z droższych - Szara Gęś, Bottiglieria 1881.

Z barów - Eszeweria, Mleczarnia (właściwie to kawiarnia, zamyka się wcześnie), Loch Camelot, Sababa, Scandale Royal, Z Ust do Ust, Absynt, Zielono Mi. Piwnica pod Baranami dla klimatu i najlepszego pitnego miodu na ciepło. Oranżeria i barka Augusta na Wiśle dla widoków, dość turystyczne miejsca - jedzenia tam raczej nie polecam, ale drinki ok.

A najlepsze w mieście lody są na Starowiślnej, poznasz po PRLowskiej kolejce Z innych miejsc na słodkości - Czarodziej, Consonni Amoroso, Nad & Greg, Wyszukane Desery Braci Szewczenko.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2019-05-08 o 20:45
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:29   #2878
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Z restauracji - Bistro Zazie, Zielonym do Góry, Enoteka Pergamin, 27 Porcji (specyficzne, slow food) L Concept, Sąsiedzi, Trattoria Soprano, Hana (sushi). Z droższych - Szara Gęś, Bottiglieria 1881.

Z barów - Eszeweria, Mleczarnia (właściwie to kawiarnia, zamyka się wcześnie), Loch Camelot, Sababa, Scandale Royal, Z Ust do Ust, Absynt, Zielono Mi. Piwnica pod Baranami dla klimatu i najlepszego pitnego miodu na ciepło. Oranżeria i barka Augusta na Wiśle dla widoków, dość turystyczne miejsca - jedzenia tam raczej nie polecam, ale drinki ok.

A najlepsze w mieście lody są na Starowiślnej, poznasz po PRLowskiej kolejce ;) Z innych miejsc na słodkości - Czarodziej, Consonni Amoroso, Nad & Greg, Wyszukane Desery Braci Szewczenko.
Zgadzam się w 100% dla mnie najlepsze niezmiennie od lat
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:39   #2879
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kala713 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100% dla mnie najlepsze niezmiennie od lat
Jeden z niewielu ukochanych smaków dzieciństwa który pozostał taki jak dawniej
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-08, 21:47   #2880
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=3e9c0f11a2a2332eadc79a6 996a4bda1777e7404_5d9d14f 2533dc;86788480]Widziałam tam właśnie. Zadowolona jesteś? Bo znalazłam też na św. Agnieszki, ale w opiniach ludzie pisali, że kupili z pleśnią

Ile zapłaciłaś za jaką wielkość?[/QUOTE]



Kupowałam ten największy słój, chyba cos koło trzech stow. Słoik szedł na prezent, obdarowana jest bardzo zadowolona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-04 15:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.