Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-29, 10:37   #1
vgnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2

Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?


Witam wszystkich

Mam pytanie do pani Grażynki i oczywiście innych, którzy chcą odpowiedzieć.

Ponad rok temu miałam ciemne włosy (farbowane na ciemny brąz). Zaczęłam je stopniowo rozjaśniać poprzez baleyage (foto 1), fryzjerka używała zwykłego rozjaśniacza, i włosy bardzo mi się zniszczyły. Część bond pasemek się zrobiła jak guma i odpadła wodę fryzjerka użyła 18 % aby szybciej złapało ...

W grudniu zdecydowałam się zrobić baleyage farbą zamiast rozjaśnicza (jakiś miks farb fryzjerki) aby nie poniszczyć włosów. Jednak efekt średni, pasemka wyszły w odcieniu słomkowym. Całość rudawa była zamiast blond.
Aktualnie zastanawiałam się nad powróceniem do swojego koloru (ciemny blond), i nałożyłam w domku saszetkę palette czekolada - kolor zmywalny. Jednak to nie to, włosy nadal w odcieniu rudym (foto 2). Ja chcę blond Teraz chcę rozjaśnić włosy rozjaśniczem goldwell, poprzez baleyage (fryzjerka będzie mi robiła). I moje pytanie: jakiego stężenia wody najlepiej użyć (woda też goldwella będzie) aby uzyskać pasemka w kolorze jasny popielaty blond. Moja fryzjera nie pracowała na rozjaśniaczu goldwella i nie ma porównania.
vgnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 16:33   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?

ja nie wiem czy to nie bedzie masakra dla Twoich wlosow przeciez tam sa juz wlosy kilkakrotnie rozjasniane (18!!!!????-to szalenstwo)
jezeli juz chcecie ryzykowac...to najwyzej 6%.....ale lepiej zrobcie probe na kilku pasmach i w kilku miejscach
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 17:15   #3
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Re: Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?

Ja mialam 12 rozjasniane wlosy i byl to nielada wyczyn Pozdrawiam odwazniejsza ode mnie))

Ja bym robila 6, tym bardziej ze masz juz jasniutkie wlosy. Ja mialam z ciemnego brazu rozjaniane golldwella wlasnie na wodzie 6 i wyszly slomkowe( z ciemnych wlosow!!) wiec u ciebie powinnym wyjsc blond. Trzymalam okolo godziny.
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 23:05   #4
vgnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2
Re: Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?

Ok, w takim razie wodę 6 % spróbujemy

Mam jeszcze pytanie:
jakie szampony i odżywki najlepiej używać? Moje włosy są wielokrotnie rozjaśniane... Chcę z goldwella, i zastanawiam się czy te do chłodneg blondu (seria lc2 czy 'zwykła' do blondu) czy może do włosów farbowanych?
Włosy mam trochę zniszczone i przesuszone na końcach...
Chcę je zregenerować
vgnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 06:08   #5
Santababala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: czarny Stawek
Wiadomości: 308
Re: Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?

Z czystym sumieniem polecam odżywkę z Goldwelli AHA Fruit Acids& Avocado Milk- to intensywna odzywka do włosów suchych, osobiscie ją uwielbiam. Znajoma fryzjerka sprzedaje mi wersję profesojanlną, za 1 litr(starcza mi na ponad pół roku) płacę około 80 zł. Widziałam też takie na allegro.

Daj znać jak wyszło z włoskami
Santababala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 08:19   #6
Olucha05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 37
Dot.: Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?

Dziewczyny, gdzie mogę kupić rozjaśniacz Goldwell i jaką wodę czy emilsję rozjaśniającą powinnna do tego użyć? Bardzo proszę o link do strony jeśli możliwy jest zakup on-line, chciałabym to zrobić przez internet. Bardzo prosze o pomoc, bo świeta tuż tuż a ja chcialabym "sie rozjaścić" .
Olucha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 12:16   #7
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Baleyage - rozjaśniacz goldwell, jaka woda 6, 9 czy 12?

Ja robie (tzn moja fryzjerka robi na moich włosach) baleyage różnymi stężeniami na raz. Nakłada rozjaśniacz dość długo i dokładnie, zaczyna od tyłu głowy i tam miesza z 6%, później kierując się coraz wyżej zwiększa stężenie 7,5% i 9%. Zmywam wszystko jednocześnie, także rozjaśniacz z 6% działa tak samo dobrze jak ten z 9%- bo jest na włosach dłużej. Nigdy (odpukać) nie miałam popalonych włosów, co zdażało się niestety kiedy moimi włosami zajmowała się inna specjalistka.

Vgnes czemu chcesz robić goldwellem a nie tymi produktami, na których pracuje Twoja fryzjerka? Te, na których pracuje pewnie dobrze zna i wie co może z nich wykrzesać
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.