Truskawki-praca sezonowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 08:17   #31
Dax6543215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

nie polecam bo to jest obóz pracy nie powiedzą na jakie pokoje trzeba sobie samemu szukać tam pokoi wolnych mozna nawet mieszkać z rumunkami na jednym pokoju pokoje 7 osobowe jak się idzie do kompania to niema zasłon tylko się tez kompie 6 kobiet na golasa niema nic prywatności wyzywają od różnych a szef taki gnojek za potrafi podejść i kopnąć za wszystko odciagają za czajnik na stole to juz jest minus i za to idzie juz polowa dniówki
Dax6543215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:33   #32
rudziaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 94
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Cytat:
Napisane przez Dax6543215 Pokaż wiadomość
nie polecam bo to jest obóz pracy nie powiedzą na jakie pokoje trzeba sobie samemu szukać tam pokoi wolnych mozna nawet mieszkać z rumunkami na jednym pokoju pokoje 7 osobowe jak się idzie do kompania to niema zasłon tylko się tez kompie 6 kobiet na golasa niema nic prywatności wyzywają od różnych a szef taki gnojek za potrafi podejść i kopnąć za wszystko odciagają za czajnik na stole to juz jest minus i za to idzie juz polowa dniówki


a co Ty myślałaś, że w apartamentach będziesz mieszkać?
tam gdzie ja jeżdżę też na 60 kobiet były 2 łazienki, ale nikt się po kilka osób w jednym prysznicu nie kąpał.
wszystko zależy od ludi, widocznie trafiłaś na takie głupie ****
rudziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 09:59   #33
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

A czy na truskawkach w Polsce są lepsze warunki pracy i zarobki? Jechać i przez 1-2 mc zarobić 6000zł to sporo, więcej niż w Polsce, prawie co średnia krajowa w naszym Państwie.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 19:11   #34
WiewiorkaOjoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 50
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

U mnie na wiosce obok płaci się 2 zł od łubianki, dziennie wyrabia się 100 zł. Truskawki trwają ok 2 tyg więc 10 dni.
Wychodzi 1.000 zł, praca od 7 do 18, w tym dwie przerwy, jedna na śniadanie i druga na obiad, dają jedzenie. Jak ktoś chce to zarobi.
WiewiorkaOjoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:54   #35
mt93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Cytat:
Napisane przez rudziaczek20 Pokaż wiadomość
niczego nie mam zamiaru reklamować...

mam tylko zamiar pomóc tym, którzy się wybierają np. na truskawki

nawet jeżeli ktoś w 2 miesiące zarobi 6 tys. na czystko, to to sa bardzo duże pieniądze
6tys zl przez 2 miesiace na truskawkach?? duze pieniadze? chyba tylko dla tych ktorzy boja sie wyjazdow za granice. w nl masz na czysto nawet 1000eu mies i to za 8-9h lekkiej pracy a nie zapierdalanie na kolanach dla szwaba. Bylam w tym roku na truskawkach w niemczech wlasnie wrocilam. W zyciu nie siedzialabym nawet miesiac za taka kase i w takich warunkach.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez rudziaczek20 Pokaż wiadomość
A co Ty myślisz, że tam się leży czystym i pachnącym na polu i za to Ci płacą?
skoro taka chetna to polecam jechac i sie przekonac:
praca-sezon.eu
Schneiders Obsthof
zapierdalanie na truskawkach
oczywiscie wszystko co napisane na stronie nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Praca na akord, pilnujace polki ktore gnoja ludzi.
Jak pisala kolezanka warunki najgorsze z jakimi sie spotkalam a bylam juz w pracy w DE. za 14h pracy dziennie zarobki jak dla chinczykow. Jak ktos chce pracowac za miske ryzu to dlaczego nie. Dziennie pobieraja 13,5eu za jedzienie i mieszkanie. Przy czym warunki mieszkaniowe jak w wiezieniu a prysznice 5-osobowe
mt93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 08:22   #36
Dax6543215
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Zgadzam sie z koleżankom o tym że za miskę ryżu można tam siedzieć i sie nie zarobi tam nic bo za wszystko stawiają minusy i odciągają pęsie
a też pracowałam u innego niemca 2 lata temu i zupełnie inne warunki gdzie można było jechać i zarobić ale w tym roku nie było miejsca bo tylko 20 osób bierze i tylko polaków
Dax6543215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 08:58   #37
rudziaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 94
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Cytat:
Napisane przez mt93 Pokaż wiadomość
6tys zl przez 2 miesiace na truskawkach?? duze pieniadze? chyba tylko dla tych ktorzy boja sie wyjazdow za granice. w nl masz na czysto nawet 1000eu mies i to za 8-9h lekkiej pracy a nie zapierdalanie na kolanach dla szwaba. Bylam w tym roku na truskawkach w niemczech wlasnie wrocilam. W zyciu nie siedzialabym nawet miesiac za taka kase i w takich warunkach.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



skoro taka chetna to polecam jechac i sie przekonac:
praca-sezon.eu
Schneiders Obsthof
zapierdalanie na truskawkach
oczywiscie wszystko co napisane na stronie nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Praca na akord, pilnujace polki ktore gnoja ludzi.
Jak pisala kolezanka warunki najgorsze z jakimi sie spotkalam a bylam juz w pracy w DE. za 14h pracy dziennie zarobki jak dla chinczykow. Jak ktos chce pracowac za miske ryzu to dlaczego nie. Dziennie pobieraja 13,5eu za jedzienie i mieszkanie. Przy czym warunki mieszkaniowe jak w wiezieniu a prysznice 5-osobowe





Pisałam, że jeździłam i wiem jak tam jest.
rudziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 10:38   #38
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Cytat:
Napisane przez Dax6543215 Pokaż wiadomość
nie polecam bo to jest obóz pracy nie powiedzą na jakie pokoje trzeba sobie samemu szukać tam pokoi wolnych mozna nawet mieszkać z rumunkami na jednym pokoju pokoje 7 osobowe jak się idzie do kompania to niema zasłon tylko się tez kompie 6 kobiet na golasa niema nic prywatności wyzywają od różnych a szef taki gnojek za potrafi podejść i kopnąć za wszystko odciagają za czajnik na stole to juz jest minus i za to idzie juz polowa dniówki
Cytat:
Napisane przez rudziaczek20 Pokaż wiadomość
a co Ty myślałaś, że w apartamentach będziesz mieszkać?
tam gdzie ja jeżdżę też na 60 kobiet były 2 łazienki, ale nikt się po kilka osób w jednym prysznicu nie kąpał.
wszystko zależy od ludi, widocznie trafiłaś na takie głupie ****
ale wy straszne rzeczy piszecie Ja w tym roku pierszwy raz jade do Norwegi, ale rodzinka tam jezdzi wiec i miejsce sprawdzone i tez mi sie udalo ze bedziemy miec razem ze znajomymi ( w 5) cale mieszkanko do dyspozycji ale nawet i jakby go nie bylo to warunki i tak sa duzo lepsze niz te co wy piszecie i praca tez nie jak w obozie - zapierdalac oczywiscie trzeba, ale jesli w jakis dzien raz sie nie przyjdzie (oczywiscie z wytlumaczeniem) to tez nic sie nie stanie, wiec mam nadzieje ze bedzie ok
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:26   #39
rudziaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 94
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość
ale wy straszne rzeczy piszecie Ja w tym roku pierszwy raz jade do Norwegi, ale rodzinka tam jezdzi wiec i miejsce sprawdzone i tez mi sie udalo ze bedziemy miec razem ze znajomymi ( w 5) cale mieszkanko do dyspozycji ale nawet i jakby go nie bylo to warunki i tak sa duzo lepsze niz te co wy piszecie i praca tez nie jak w obozie - zapierdalac oczywiscie trzeba, ale jesli w jakis dzien raz sie nie przyjdzie (oczywiscie z wytlumaczeniem) to tez nic sie nie stanie, wiec mam nadzieje ze bedzie ok


tam gdzie ja byłam też trzeba było pracować.. mieszkaliśmy w barakach, ale to tylko dwa miesiące więc da się przeżyć chętnie bym tam wróciła gdybym mogła
rudziaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:39   #40
Kokitka
Kinga
 
Avatar Kokitka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Odradzam pośrednika pracy Przemysław Ples hillfarm@op.pl Nie polecam! oszust! brak umowy w dodatku nie chce oddać pieniędzy! kłamie na każdym kroku!!!
Kokitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 21:52   #41
Kokitka
Kinga
 
Avatar Kokitka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Oszust który uważą się za pośrednika pracy(Przemysław Ples, Jasło, hillfarm@op.pl). Brak umowy o zwrocie pieniędzy już nie wspomnę. Uważajcie na niego a jeśli ktoś się dał złapać proszę o pilny kontakt kinjes@wp.pl
Kokitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 17:44   #42
lidka29
Przyczajenie
 
Avatar lidka29
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 24
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Chciałam Was przestrzec przed podjęciem pracy sezonowej w Niemczech Stefan Schneider Schneiders Obsthof. Najgorsze doświadczenie w moim życiu. A bywałam w przeróżnych ciężkich i lekkich pracach wakacyjnych i nie tylko. Lepiej pracowac w Polsce za 3 razy mniej i tak lepiej na tym wyjdziecie i z kasą i z życiem! Jeśli ktoś ma pytania to odpowiem chętnie.
lidka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 18:11   #43
kresz87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

witam jedzie ktos na truskawki do tego Stefana Schneidera na poczatku czerwca???ja chce jechac ale czytajac forum jednak mam obawy jesli mozecie napiszcie cos wiecej dzieki
kresz87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 12:03   #44
olawojcik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

W tym roku również planuję zatrudnić się do zbierania truskawek. To moja pierwsza praca po maturze, dlatego chcę się głównie przekonać jak sobie poradzę. Wiem, że zagranica można zarobić więcej, ale wolę zostać w Polsce, przynajmniej wiem, że będę bezpieczna.
olawojcik22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 16:57   #45
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Truskawki-praca sezonowa

Nie pomyślałabym, że na truskawkach można czasem tak dobrze zarobić!!!
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 17:57:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.