Problem z noskiem :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-08, 22:37   #1
moniqq
Raczkowanie
 
Avatar moniqq
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 88

Problem z noskiem :/


Witam
Otorz moj problem tak jak wyzej w temacie, czyli nosek niezbyt przyjemna sprawa. otorz mam problemy z oddychaniem przez nos, mam zwezona komore nosa. Raz oddycham jedna dziurka, raz druga. Jednak latem jest to do wytrzymania,problem zaczyna sie zima, kiedy ja naprawde nie moge odddychac przez nos, a o ustach juz niewspomne. Moj chlopak powiedzial ze zdacha mi sie chrapac w noc Chcialabym sie zapytac, ile by kosztowal taki zabieg, zebym wreszcie mogla normalnie oddychac przez nos ??
Prosze o pomoc!!
moniqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 20:54   #2
utysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Problem z noskiem :/

hm, nie chcę Cię martwić, ale każdy człowiek oddycha raz jedną a raz drugą dziurką...
utysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:52   #3
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Problem z noskiem :/

Nie prawda, ja oddycham dwama na raz.
Ale tez jestem zainteresowana korekta nosa-czuje się z nim źle, mimo,że wszyscy uważają ze jestem ładna dziewczyną
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:03   #4
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Problem z noskiem :/

U ciebie problemy z nosem utrudniaja oddychanie i taki zabieg może być refundowany przen NFZ, twój lekarz pierwszego kontaktu powinien dać Ci skierowanie do poradni na kwalifikację do zabiegu, jeśli laryngolog stwierdzi że rzeczywiście masz problemy skieruje Cię na zabieg. Póxniej już tylko badania, skierowanie do szpitaka, zabieg, troszkę bólu i zapuchnięta twarz, a później cudowne oddychanie bez rzednych problemów. Ja miałam wykonywany zabieg 15 lutego, od razu poczułam poprawę. Jesli to pomoże Ci w podjęciu decyzji to opowiam ci małą anegdotkę wiązaną z moim zabiegeim. Przed hospitalizacja oddychałam bardzo ciężko, zwłaszcza nocą. Czasem zdarzało mi się spać w jednym pokoju z ciotką, kiedy byłam na wakacjach. Ostatnio również z nią spałam i rano ciotka mówi do mnie tak: "Obudziłam się w nocy i myślałam, ze nie zyjesz, wogóle nie słyszałam jak oddychasz, musiałam dopiero sprawdzić ręką." Ale się z tego smiałam. Ale ja miałam zabieg bez większej plastyki, więc jeśli chcesz mieć coś z tym robione wtedy chyba trzeba zapłacić.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:14   #5
moniqq
Raczkowanie
 
Avatar moniqq
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 88
Dot.: Problem z noskiem :/

dzieki Anoula wreszcie ktos potrafil odpowiedzic na moje pytanko bede musiala obadac sprawe i wreszcie podjac jakies dzialania zwiazane z moim noskiem :/ jeszcze raz dzieki pozdrawiam
moniqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 11:24   #6
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Problem z noskiem :/

Mnie sama lekarka pierwszego kontaktu zaproponowała takie rozwiązanie. W dzieciństwie złamałam nos i oddychałam tylko przez usta.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.