Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 17:58   #751
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: pomocy!!!!!, błagam

a masz lekkie wglebienie w tym perlowym polyskującym "guzku"?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 18:55   #752
bezja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 183
Dot.: pomocy!!!!!, błagam

......................... ................

Edytowane przez bezja
Czas edycji: 2011-04-27 o 04:40
bezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:30   #753
Kasia_92
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 64
krostki na plecach

Cześć dziewczyny.Mam problem mam na plecach i niekiedy na ramionach pojawiaja się krostki takie czerwono-różowawe nie wiem dlaczego się pojawiaja i jak z nimi ,,walczyc".Prosze o jakies kosmetyki lub domowe sposoby.
Kasia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:16   #754
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: krostki na plecach

pewnie to trądzik, ja mam to samo, stosuję peeling cukrowy, na to nawilżający kremik i raczej pomaga.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:24   #755
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: krostki na plecach

hm...albo tradzik...albo potowki jesli pojawiaja sie w okresie letnim i nie maja wyraznych zmian ropnych
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:32   #756
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: krostki na plecach

ja mam to samo u mnie pomogło w 1 kolejności solarium, w drugiej peelingi, tonik, czasem benzacne na plecki, spirytus salicylowy, i szorowanie ich co wieczór gąbką, ale tak solidnie, coby zanieczyszczenia, pot usunac...
ja bardzo lubiłam je drapać i miałam wrażenie jakby to sie roznośilo...zostały mi drobne blizny teraz:/
zobacz na zdjęciu, czasem mi wyskoczycoś małego, ale zaraz znika naszczęście. To był mój duży kompleks, wogole nie ubieralam bluzek na ramiączkach o basenei nei wspominając...

mam nadzieje ze mój post Ci pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0202.jpg (23,7 KB, 344 załadowań)
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 19:27   #757
asiulkaprymulka
Rozeznanie
 
Avatar asiulkaprymulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 592
Dot.: krostki na plecach

Ja również masz krostki na plecach i wstdze sie chodzic w bluzce odkrywajacej plecy. Próblwałam już maseczek, spirytusu, peelingu... i nic
Dziewczyny radźcie więcej
asiulkaprymulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 20:07   #758
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: krostki na plecach

Cytat:
Napisane przez asiulkaprymulka Pokaż wiadomość
Ja również masz krostki na plecach i wstdze sie chodzic w bluzce odkrywajacej plecy. Próblwałam już maseczek, spirytusu, peelingu... i nic
Dziewczyny radźcie więcej
a solarium?

Moj brat ma ten problem uzywa czegos na A...Akne coś tam, jakoś tak...ale srednio to pomaga.
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:27   #759
asiulkaprymulka
Rozeznanie
 
Avatar asiulkaprymulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 592
Dot.: krostki na plecach

a co mi da solarium? Bo cos slyszalam ze wysusza chyba te krostki, ale nie wiem do konca czy to prawda
asiulkaprymulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:31   #760
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: krostki na plecach

Cytat:
Napisane przez asiulkaprymulka Pokaż wiadomość
a co mi da solarium? Bo cos slyszalam ze wysusza chyba te krostki, ale nie wiem do konca czy to prawda
nie mam zdjecia przed, ale jak widac na zalaczonym obrazu wyzej wszystko zniknelo?
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:47   #761
asiulkaprymulka
Rozeznanie
 
Avatar asiulkaprymulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 592
Dot.: krostki na plecach

A długo musiałas tak się męczyć, żeby ci zeszło? Po ilu razach na solarce, dało efekt?
asiulkaprymulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-27, 20:58   #762
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: krostki na plecach

solarium i słońce niestety tylko chwilowo poprawiają wygląd skóry, ze wzgledu na to, że wysuszają. Kiedy tylko przestajemy sie opalać problem niestety wraca, najczęściej w nasilonej formie
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 07:06   #763
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: krostki na plecach

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
solarium i słońce niestety tylko chwilowo poprawiają wygląd skóry, ze wzgledu na to, że wysuszają. Kiedy tylko przestajemy sie opalać problem niestety wraca, najczęściej w nasilonej formie
racja wraca, ale u mnie w duuuzo mniejszym stopniu, w zimie jak nei chdoze to pojawi sie kilka raptem krostek, trzeba dbac pozniej o takie plecki
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 15:36   #764
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: krostki na plecach

Moja walka z plecami trwała dobre 2 lata...cały czas coś się pojawiało, ciągle miałam kilka-kilkanaście krost większych i mniejszych, zwykle bolesnych-podskórnych. Pomogła długotrwała kuracja u mojej dermy, dostawałam benzacne, retin-a oraz różne płyny 'robione' - i one najbardziej chyba pomagaly Poza tym pomaga słoneczko - i wcale ie miałam po nim nawrotów! od sierpnia do teraz plecyki mam idealne (nie liczac 'przygody' z antykoncepcją, która na twarzy zrobiła pobojowisko które leczę już miesiąc, a na plecach pojawił się przejściowy trądzik). Mydło siarkowe mi również pomagało. Teraz mam małe blizny, ale na opalonych ramionach praktycznie ich nie widać Po ostatniej wizycie u dermy kazała mi odstawić wszystkie plecowe mazidła i cieszyć się słoneczkiem...

Dlatego i Wam życzę powodzenia w walce z problemami na plecach i dekolcie - przede wszystkim potrzeba duuużo cierpliwości... No i dobra kuracja dermatologiczna rozsądnego lekarza
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:37   #765
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

ja też się męczę z trądzikiem na plecach (już 4lata) i stosuję różne spirytusy itp ale nic nie pomaga. A może by tak kuracja hormonalna??
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 21:23   #766
Kolega1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Trądzik na plecach

Witajcie. Prosze Was o pomoc Jak wiemy zbliża się lato, czas plażowania i odpoczynku. Jednak nie dla wszystkich. Mam dosc poważny problem, ponieważ mam pryszcze na plechach. Bylem u dermatologa, dostałem tabletki Sumamed (azytromycyna 250 mg) oraz Skinoren (Kwas azelainowy 20%) z tym że krem mam stosować tylko na twarz, nie na plecy. Myślicie, że Sumamed sam w sobie wyleczy moje zmiany skorne na plecach? Proszę o pomoc!
Kolega1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 06:27   #767
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
ja też się męczę z trądzikiem na plecach (już 4lata) i stosuję różne spirytusy itp ale nic nie pomaga. A może by tak kuracja hormonalna??
Spirytus ci nie pomoże. Przy trądziku nie można stosować kosmetyków z dużą ilością alkoholu (!), który jeszcze bardziej wysusza skórę, podrażnia i przyczynia się do jeszcze większej produkcji sebum.

Zrobienie badań hormonalnych to dobry pomysł.

Poczytaj wizaż (polecam zwłaszcza artykuły dot. trądziku i walce z nim) oraz przeszukaj forum pod tym kątem. Tu można dowiedzieć się naprawdę dużo jak pielęgnować cerę z trądzikiem.
Podaję linki
do artykułu o trądziku:
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_tradzik.php
oraz do forumowej wyszukiwarki:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:58   #768
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Thumbs up Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

wielkie dzięki
to ja się postaram jak najszybciej tym zająć i zrobić jeszcze badania
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:05   #769
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Trądzik na plecach.pomocy!

Witam.
Na wstępie dodam, że wyszukiwarka nie wypluła mi takiego wątku.


Trądzik na plecach-
jak go leczyć?
jakieś kremy?maseczki?
czym myć?

Za miesiąc wyjeżdżam nad morze no i wiadomo będe czy tak czy siak musiała wyjść w kostiumie.
Więc chciałabym choć trochę to cholerstwo wyleczyć .

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 07:56   #770
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Trądzik na plecach.pomocy!

Mala kroweczko prosze o skorzystanie z wyszukiwarki - jest gigantyczny watek na ten temat.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:45   #771
k_ota
Raczkowanie
 
Avatar k_ota
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 149
GG do k_ota
Dot.: Trądzik na plecach.pomocy!

Jejku ja też mam z tym straszny problem...
Estella, mogłabyś podać link do tego wątku? Bo mi wyszukiwarka chyba nie działa...
__________________
Pies myśli: Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba musi być Bogiem...
Kot myśli Jaki mój pan jest dobry: daje mi jeść, bawi się ze mną, daje mi miejsce do spania... Chyba muszę być Bogiem...
k_ota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:37   #772
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Trądzik na plecach.pomocy!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ighlight=plecy
Ten jest największy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 15:04   #773
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Trądzik na plecach.pomocy!

dziekuje estella ale wyszukiwarka mi cos wczoraj szwankowala.

pozdrawiam.
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:06   #774
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja od lat walcze z trądzikiem na plecach. Byłam u 3 dermatologów, którzy nie dość, ze poprzepisywali mi leki za xxx zł to jeszcze one nic nie pomagały. Dałam sobie spokój, bo pomyslalam, ze nic mi nie pomoze. W koncu zachęcona opiniami mydełka siarkowego postanowiłam je kupic i dopiero ten produkt za 2,50(!) naprawdę mi pomogł !!!
Naprawdę wraz z działaniem zwykłego toniku bezalcoholowego to mydło sprawilo cuda! Pryszczy wyraznie sie zmniejszyły po dwóch miechach i teraz w koncu mogę chodzić w bluzkach bez pleców
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:50   #775
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Dziewczynki, proszę o radę. Na plecach wyskakują mi krostki, raz takie małe czerwone, raz te okropne białe używam mydła siarkowego i używałam toniku,ost.ogórkowego ziaji ale kiedy zauważyłam, że tam gdzie przemywam pojawiaja mi się później inne, odstawiłam. Na dodatek kiedy złapało mnie troszkę słońce zauważyłam przebarwienia!Miałam wcześniej ale teraz jakoś wydaje mi sie, że jest ich więcej.Pytałam w aptece i zaproponowano mi maść na przebarwienia piegi itp za 50zl. Nie kupiłam bo drogie i nie wiadomo czy by podziałało. Jak spytałam o benzacne, bo wyczytałam u was, że pomaga to mi pani powiedziałam, że podziała na pryszcze ale nie na blizny po nich. Co tu robić?
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 14:32   #776
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Celebre, po pierwsze nie opalaj pleców - to tylko pogorszy ich stan i pogłębi przebarwienia. Długo już używasz mydła siarkowego? Plecy najlepiej szorować ostrą gąbką. To naprawdę działa. Trzeba być cierpliwym.

Na blizny i plamy bardzo dobrze działa kuracja kwasami, którą przeprowadza się (niestety) jesienią lub zimą. Latem pozostaje jedynie chronienie ich przed słońcem i sumienne szorowanie. Jeśli je odkrywasz to koniecznie stosuj kremy z wysokimi stabilnymi filtrami (raczej niezapychający jest Dermo Pediatrics La Roche Posay; cena w zależności od apteki to 50-56 zł; tuba 100 ml). W czasie upałów walka z wypryskami na plecach jest naprawdę trudna. Wiem coś o tym.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:15   #777
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Celebre, po pierwsze nie opalaj pleców - to tylko pogorszy ich stan i pogłębi przebarwienia. Długo już używasz mydła siarkowego? Plecy najlepiej szorować ostrą gąbką. To naprawdę działa. Trzeba być cierpliwym.

Nie powinno sie "szorowac" skory z tradzikiem " ostra gąbką " gdyz to roznosi trądzik na wiekszą powierzchnię skory. Powinno sie stosowac delikatny peeling jak już, który wygladzi skorę, ale jej nie podrazni.
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:17   #778
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Dziewczynki, proszę o radę. Na plecach wyskakują mi krostki, raz takie małe czerwone, raz te okropne białe używam mydła siarkowego i używałam toniku,ost.ogórkowego ziaji ale kiedy zauważyłam, że tam gdzie przemywam pojawiaja mi się później inne, odstawiłam. Na dodatek kiedy złapało mnie troszkę słońce zauważyłam przebarwienia!Miałam wcześniej ale teraz jakoś wydaje mi sie, że jest ich więcej.Pytałam w aptece i zaproponowano mi maść na przebarwienia piegi itp za 50zl. Nie kupiłam bo drogie i nie wiadomo czy by podziałało. Jak spytałam o benzacne, bo wyczytałam u was, że pomaga to mi pani powiedziałam, że podziała na pryszcze ale nie na blizny po nich. Co tu robić?

Najlepiej to idź dermatologa i nie kombinuj na własna ręke, bo to moze tylko pogorszyc sytuacje
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:04   #779
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
Nie powinno sie "szorowac" skory z tradzikiem " ostra gąbką " gdyz to roznosi trądzik na wiekszą powierzchnię skory. Powinno sie stosowac delikatny peeling jak już, który wygladzi skorę, ale jej nie podrazni.
Najlepiej enzymatyczny 2-3 razy w tygodniu. Maseczka z glinki na przemian. Na noc jakieś kremy z kwasami, a w dzień najlepiej nie pokazywać skóry słońcu albo stosować wysokie i fotostabilne filtry (niektóre mogą zapychać niestety).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:05   #780
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Rozmawialam ostanio z moja kolezanka z pracy ktorej corka tez ma problem z tradzikiem na plecach-opowiadalam jej tez o moim-doszlysmy do nastepujacych wnioskow.

-wystawiac plecy tzn w domu wkladac koszulki z odkrytymi plecami zeby skora oddychala
-peeling peeling zeby odblokowac pory
-mydelko antybakteryjne+szczotka i szorowac
-osoby ktore uzywaja odzywek do wlosow moga miec problem z krostkami na plecach-zawsze po splukaniu cos zostaje na plecach i przez to blokuja sie pory-to moze byc prawda-ja uzywam odzywek tonami-moze to od tego?Od dzisiaj malo odzywki i najpierw myje wlosy i nakladam odzywke nastepnie splukuje i dopiero potem myje plecy(szorujac szczotka)do tej pory robilam odwrotnie.
-niektore materialy moga powodowac wystepowanie krostek-ja moge nosic tylko 100% cotton.Dzisiaj nalozylam bluzke z dodatkiem nylonu i juz sie cala drape.
Pewnie polowa z tego juz byla-no ale moze sie przyda

Święte słowa!

A co do solarium jak Koleżanka wyżej pisała. Pomaga, ale tylko chwilowo. Później problem staje się coraz większy, bo uschnięte wcześniej krostki powracają i z większą siłą atakują. xD ;(
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.