Brak erekcji, szybki wytrysk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-19, 11:56   #1
lille96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 17

Brak erekcji, szybki wytrysk


Witam

Mam 21 lat, jestem od kilku miesięcy w związku z 22 letnim facetem. Jakiś czas temu postanowiliśmy zacząć współżycie i z tego wyniknął ogromny problem. Dodam tylko, że przed nim uprawiałam seks kilka razy, on podobno robił to dwa razy, ale nie wspomina ich za dobrze.

Z każdą próbą podejścia do seksu u mojego chłopaka pojawia się brak erekcji, znaczy, członek się powiększa, jest twardszy, ale jednak nie na tyle żeby dał się wprowadzić do pochwy. Raz nam się udało, ja byłam na górze, ale jedynie zdołałam się poruszyć trzy razy (naprawdę, nie przesadzam) i już było po wszystkim, on doszedł... gdy pieszczę go oralnie z erekcją nie ma problemu, ale też bardzo szybko kończy.

I teraz o to moje pytanie, czy to kiedyś minie? Czy to jest spowodowane tylko tym, że jest on niedoświadczony, są to jego pierwsze stosunki i się stresuje żeby wypaść dobrze czy jest to już może jakiś poważniejszy problem z którym powinniśmy się udać do lekarza?

Bardzo proszę o pomoc
lille96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 11:56   #2
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

Nie do lekarza. Tak jak mówisz, jest nie doświadczony i tyle. Trzeba próbować i próbować. Droga nie jest łatwa ale każdy zaczyna od zera. Może lampka wina przed na rozluźnienie? Głowa do góry, musicie po prostu ćwiczyć. Zazwyczaj faceci długo nie wytrzymują za pierwszym razem. Warto wtedy chwile odpocząć i druga runda
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 07:19   #3
nowytynowaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 113
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

Cytat:
Napisane przez lille96 Pokaż wiadomość
Witam

Mam 21 lat, jestem od kilku miesięcy w związku z 22 letnim facetem. Jakiś czas temu postanowiliśmy zacząć współżycie i z tego wyniknął ogromny problem. Dodam tylko, że przed nim uprawiałam seks kilka razy, on podobno robił to dwa razy, ale nie wspomina ich za dobrze.

Z każdą próbą podejścia do seksu u mojego chłopaka pojawia się brak erekcji, znaczy, członek się powiększa, jest twardszy, ale jednak nie na tyle żeby dał się wprowadzić do pochwy. Raz nam się udało, ja byłam na górze, ale jedynie zdołałam się poruszyć trzy razy (naprawdę, nie przesadzam) i już było po wszystkim, on doszedł... gdy pieszczę go oralnie z erekcją nie ma problemu, ale też bardzo szybko kończy.

I teraz o to moje pytanie, czy to kiedyś minie? Czy to jest spowodowane tylko tym, że jest on niedoświadczony, są to jego pierwsze stosunki i się stresuje żeby wypaść dobrze czy jest to już może jakiś poważniejszy problem z którym powinniśmy się udać do lekarza?

Bardzo proszę o pomoc

Dokładnie to kwestia tego, że to jego początki więc zwyczajnie nie jest w stanie jeszcze kontrolować wytrysku, panować na nim - kwestia doświadczenia. Moja rada. Poświęćcie na to dłuuuuuży wieczór. Pierwszy stosunek będzie pewnie mega szybki, odpocznijcie pogadajcie potem zróbcie drugie podejście... pewnie tez będzie szybki wytrysk.. odpocznijcie i zróbcie trzecie podejście, zapewniam ze szybko nie dojdzie Mi się tak zdarzyło z jednym partnerem, że po dosłownie minucie, po wprowadzeniu członka było już po zabawie... ale za trzecim razem było meeeeega naprawdę meeeega.
nowytynowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 07:52   #4
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

Cytat:
Napisane przez nowytynowaja Pokaż wiadomość
Dokładnie to kwestia tego, że to jego początki więc zwyczajnie nie jest w stanie jeszcze kontrolować wytrysku, panować na nim - kwestia doświadczenia. Moja rada. Poświęćcie na to dłuuuuuży wieczór. Pierwszy stosunek będzie pewnie mega szybki, odpocznijcie pogadajcie potem zróbcie drugie podejście... pewnie tez będzie szybki wytrysk.. odpocznijcie i zróbcie trzecie podejście, zapewniam ze szybko nie dojdzie Mi się tak zdarzyło z jednym partnerem, że po dosłownie minucie, po wprowadzeniu członka było już po zabawie... ale za trzecim razem było meeeeega naprawdę meeeega.
Niestety są też tacy co im po jednym wytrysku juz nie chce stawac, nawet czekajac ta godzine lub dwie. Dopiero baardzo dluza przerwa pomaga
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 08:18   #5
nowytynowaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 113
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;7211725 6]Niestety są też tacy co im po jednym wytrysku juz nie chce stawac, nawet czekajac ta godzine lub dwie. Dopiero baardzo dluza przerwa pomaga[/QUOTE]

Kurcze... to z takim problemem się nie spotkałam. A faktcznie to kłopot. W takim wypadku to tylko lekarz jak dla mnie....
nowytynowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 16:00   #6
lille96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 17
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

Niestety sprawa nic a nic się nie polepsza... myślałam, że to kwestia niedoświadczenia, ale teraz zastanawiam się czy już przypadkiem nie trzeba pojść do lekarza. Gdy pieszczę go ręką jest w porządku, penis staje się twardszy, a gdy tylko wezmę go do ust, jest całkowicie miękki, a wytrysk pojawia się natychmiastowo, przy kompletnie miękkim penisie. Bardzo mnie to dziwi i martwi doradźcie coś
lille96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 07:50   #7
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

Cytat:
Napisane przez lille96 Pokaż wiadomość
Niestety sprawa nic a nic się nie polepsza... myślałam, że to kwestia niedoświadczenia, ale teraz zastanawiam się czy już przypadkiem nie trzeba pojść do lekarza. Gdy pieszczę go ręką jest w porządku, penis staje się twardszy, a gdy tylko wezmę go do ust, jest całkowicie miękki, a wytrysk pojawia się natychmiastowo, przy kompletnie miękkim penisie. Bardzo mnie to dziwi i martwi doradźcie coś
Może ogląda za dużo filmów xxx? To by wyjaśniało czemu tylko ręka tak na niego działa
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-03, 12:40   #8
lille96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 17
Dot.: Brak erekcji, szybki wytrysk

Podobno nie ogląda, tak przynajmniej mówi, ale nie wiem czy mu wierzyć. Skoro ręką mogę się z nim zabawiać kilkanaście minut i nic, a tylko wezmę do ust, to tylko kilka ruchów i koniec
lille96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 13:40:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.