dysproporcja między piersiami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-01, 20:48   #1
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293

dysproporcja między piersiami


mam nadzieję,że chirurg palstyk,a także Wy drogie wizażanki pomożecie mi w związku z moim problemem ;( otóż każda z kobiet ma dysproporcję między obiema piersiami . to normalne i zawsze są jakieś małe dysproporcje. moja dysproporcja jest ogromna kupując stanik na jedna piers mogłabym sie kierować miseczką "c" a na drugą ledwo "a" to jest dla mnie bardzo męczące muszę sobie coś wkładać do miseczki,gdzie pierś jest mniejsza :/ czuje sie z tym fatalnie!! o "miękkim" satbniku na plaże tez mogę zapomnieć nie wspominając o sukience czy bluze bez wszytego stanika jestem młoda-mam 18 lat i ktoś mógłby mi powiedziueć,że to sie jeszcze zmieni,ale ja juz nie mam takiejh nadziei. ten problem nęka mnie od 4 lat. dysproporcja zawsze była taka duza;(
martek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:11   #2
odszczepieniec
Raczkowanie
 
Avatar odszczepieniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszafsko
Wiadomości: 347
Dot.: dysproporcja między piersiami

ojejej wspolczuje. mam podobny problem- choc moze nie jest to az tak duza dysproporcja... i podczepiam sie pod watek.
poczekamy- moze ktos cos doradzi

ps. a robilas badania piersi? kurcze, bo dosc duza ta dysproporcje masz
choc moze jednak jest jeszcze szansa na poprawe, bo stosunkowo mlodziutka jestes.
__________________
Uroda kobiety to rodzaj władzy.
odszczepieniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 23:47   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: dysproporcja między piersiami

Jedną z przyczyn asymetrii jest zespół Polanda. O sposobie leczenia decyduje sie podczas konsultacji.
Najprostrzym sposobem jest powiekszenie piersi mniejszej, a po minimum 6 miesiącach korekcja piersi drugiej, jażeli jest to konieczne - podniesienie.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 15:48   #4
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: dysproporcja między piersiami

dzięki za współczucie ja sama sobie też bardzo wspólczuje :| zespól polanda?? czytm to się jeszszce charakteryzuje?? badania węzłó chłonnych pachowych i piersi miałam. absolutnie zadnej zmiany. ale pachwowe węzły chłonne bolą mnie nieraz :/ ile kosztowałaby taka operacja??
martek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:00   #5
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: dysproporcja między piersiami

Koszty zabiegu zależą od zastosowanego sposobu leczenia. A o tym decyduje sie podczas konsultacji. Tego typu korekcje można próbować korygować w ramach NFZ w odpowiednich Klinikach Chirurgii Plastycznej.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 09:22   #6
annika148
Przyczajenie
 
Avatar annika148
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: dysproporcja między piersiami

a czy mozna zmniejszyc ta wielksza piersi zamiast powiekszenia tej mnijszej?
__________________
!! Forum skoliotyków !!
znajdziecie tutaj duzo informacji na temat leczenia skolioz , zycia po operacji, osrodkach w ktorych mozna leczyc skolioze oraz poddac sie operacji, a takze mozna porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem co Ty
annika148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 12:41   #7
Mariolka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: dysproporcja między piersiami

Hej! Ja tez znam ten problem! niestestety ;/ Mam 20 lat i choc nadal jest spora dysproporcja pomiedzy moją lewa i prawą piersią to musze przyznac , ze w przeciągu ostatnich 15 miesięcy znacznie się ona zmniejszyla! Jeszcze rok temu róznica PONIĘDZY OBIEMA MISECZKAMI BYLA RÓWNA CONAJMNIEJ JEDEN ROZMIAR- dzis jest niemal niezauwazalna i nie musze juz niczym "wypelniac" lewej miski. Wiem dobrze jaki to problem i jak męczy... w zeszlym roku zalamana stwierdzilam, ze nie wyjde na plaze w kostiumie..., latalam po specjalistach i robilam dadania- nawet mammografie- ale wszystko wydawalo sie byc ok! Zostalo mi tlko modlic sie o zmiane sytuacji, bylam bezsilna.. Az czas sam troche wszysrko ponaprawial!Glowa do góry-piersi kobiety zmieniaja sie gwałtownie do 23 roku życia- formują i nadal rozwijają! Masz duże szanse na poprawe niebawem! Moze masuj częsciej mniejszą piers próbując pobudzic gruczoły. Efekty nie przychodzą szybko ale stopniowo!!!!!
Pozdrawiam i good luck!
Mariolka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 10:05   #8
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Talking Dot.: dysproporcja między piersiami

dziękuję Ci bardzo Mariolka baaardzo podniosłaś mnie na duchu oczywiście, nie jestem jakoś strasznie nastawiona na operację,bo zdaję sobie sprawę,że jestem jesazcze młoda i coś może się zmienić ale jestem straaasznie zmęczona tym wszystkim no cóż,nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać na poprawę dziękuje jeszcze raz za odzew
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 11:26   #9
annika148
Przyczajenie
 
Avatar annika148
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: dysproporcja między piersiami

niestety nie u wszystkich samoczynnnie piersi moga sie wyrownac !! wiele dziewczyn dysproporcje piersi ma spowodowana przez skolioze i samoczynnie u takich osob napewno sie nie wyrownaja, mozna liczyc ze po operacji kregoslupa cos sie zmieni...
__________________
!! Forum skoliotyków !!
znajdziecie tutaj duzo informacji na temat leczenia skolioz , zycia po operacji, osrodkach w ktorych mozna leczyc skolioze oraz poddac sie operacji, a takze mozna porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem co Ty
annika148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:06   #10
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: dysproporcja między piersiami

Cytat:
Napisane przez annika148
niestety nie u wszystkich samoczynnnie piersi moga sie wyrownac !! wiele dziewczyn dysproporcje piersi ma spowodowana przez skolioze i samoczynnie u takich osob napewno sie nie wyrownaja, mozna liczyc ze po operacji kregoslupa cos sie zmieni...
ja tez mam nierowne piersi, lewa jest mniejsza, i jak byłam mała to mialam wlasnie skolioze, nie wiedzialam ze to moze byc wina skoliozy
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:23   #11
annika148
Przyczajenie
 
Avatar annika148
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: dysproporcja między piersiami

dysproporcja miedzy piersiami moze byc spowodowana skolioza ale chyba tylko jesli ktos ma skrzywienie typu "s" czyli na odcinku ledzwiowym i piersiowym (tak jak by dwa skrzywienia <- dla niewtajemniczonych :P ) wtedy jesli ktos ma np skrzywienie wlasnie w odc. piersiowym na prawa strone to wypychane sa zebrana plecach z prawej strony i ramie chowa sie do srodka, do przodu a na plecach powstaje lekki garb zebrowy i przez to chowanie sie ramienia czy barku (niewiem jak nazwac ta czesc :P ale mysle ze wiadomo o co biega ) jedna piers chowa sie do tylu i nie jest tak rozwinieta.. jakos tak mi tlumaczyl lekarz, chyba niczego nie pomylilam...
__________________
!! Forum skoliotyków !!
znajdziecie tutaj duzo informacji na temat leczenia skolioz , zycia po operacji, osrodkach w ktorych mozna leczyc skolioze oraz poddac sie operacji, a takze mozna porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem co Ty
annika148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 07:34   #12
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: dysproporcja między piersiami

Cytat:
Napisane przez annika148
dysproporcja miedzy piersiami moze byc spowodowana skolioza ale chyba tylko jesli ktos ma skrzywienie typu "s" czyli na odcinku ledzwiowym i piersiowym (tak jak by dwa skrzywienia <- dla niewtajemniczonych :P ) wtedy jesli ktos ma np skrzywienie wlasnie w odc. piersiowym na prawa strone to wypychane sa zebrana plecach z prawej strony i ramie chowa sie do srodka, do przodu a na plecach powstaje lekki garb zebrowy i przez to chowanie sie ramienia czy barku (niewiem jak nazwac ta czesc :P ale mysle ze wiadomo o co biega ) jedna piers chowa sie do tylu i nie jest tak rozwinieta.. jakos tak mi tlumaczyl lekarz, chyba niczego nie pomylilam...
a da się coś z tym zrobić?
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 14:50   #13
annika148
Przyczajenie
 
Avatar annika148
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: dysproporcja między piersiami

niedlugo bede miala wizyte u ortopedy i wtedy mi powie czy jest juz potrzeba zeby zoperowac moj kregoslup bo jak wiadomo przy dosc duzym skrzywnieniu w przyszlosci skolioza napewno bedzie postepowala wiec jesli sie okaze ze moja nadal postepuje to planuje ze moze za dwa lata poddam sie operacji a jak juz moj kregoslup bedzie w miare sprawny czyli troche sie naprostuje i juz bede sie bardzo dobrze czula i jesli moje piersi po tej operacji nie wyrownaja sie to chcem pomniejszyc ta wieksza piers jesli by sie dalo bo mozna tez oczywiscie powiekszyc ta mniejsza ale ja niechcem miec silikonow w biuscie

czyli raczej bez operacji powiekszenia albo pomniejszenia jednej z piersi sie nie obejdzie jesli ktos chce miec rowne piersi :/
__________________
!! Forum skoliotyków !!
znajdziecie tutaj duzo informacji na temat leczenia skolioz , zycia po operacji, osrodkach w ktorych mozna leczyc skolioze oraz poddac sie operacji, a takze mozna porozmawiac z osobami ktore maja ten sam problem co Ty
annika148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.