Z długich na krótkie-która się odważyła? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-24, 17:14   #61
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

hihihi, ja się odwazyłam obciąć włosy do pasa na takie z 5 cm za ramiona (dla mnie to już byly krótkie, hihihi) i czulam się fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaalnie.... Ja po prostu muszę mieć długie wloski, minimum lekko za stanik. Obecnie mam takie za łopatki, nie powiem, wkurzają mnie troszkę, ciężko się je myje i suszy, sa dość gęste, ale ich nie obetnę i zapuszzcam. Trudno, najwyżej się wykoncze nerwowo przy suszeniu i myciu , ale przynajmniej dobrze się czuję. Na calkiem krótko chyba nigdy sie nie obetnę, nie czułabym się w chłopięcej fryzurce, a poza tym mężczyźni zawsze mi mówili, że mam piękne, dlugie włosy i można się nimi fajnie pobawić A ja im nie bede odbierać takiej przyjemności
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 17:29   #62
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Aliksander z jakiego jesteś kraju? Bardzo dziwnie piszesz. Poprawnie pod wzglendem konstrukcji zdań i użytych wyrazów. Nie mylisz wcale słów, a nawet gramatyki, (która wcale nie jest prosta), za to robisz takie błędy, jakby były zrobione specjalnie.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:25   #63
eliz14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 39
Red face Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

hej dzieczyny ja tez mialam włosy po pas i opciełam na kruciutkie ale strasznie załowałam.tragedia bylo to znowu zapuscic a teraz nosze sobie takie po łopatki i jestem zadowolona.w tych krutkich tez fajnie wygladalam ale ju w zyciu tego nie powturze ,chcialam potluc wszystkie lustra w domu.takze nie radze opcinac az tyle.i plakałam chyba z tydzien.
eliz14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 21:24   #64
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Hej wam!!Ja w lato miałam wlosy prawie do pasa i obcielam do ramion.Teraz mi już odrosły do lopatek...A wtedy chciałam obciąć na takie postrzepione i roztrzepane z tyłu!!!Korci mnie cały czas ale po Waszych opiniach że zazwyczaj nie byłyscie zadowolone to nie wiem czy sie odwaze
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 23:37   #65
martuć
Przyczajenie
 
Avatar martuć
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

ja się odważyłam miałam całkiem sporej długości włosy , ale farbowałam je na blond i stasznie mi sie poniszczyły wobec czego ścięłam je pomalowałam na ciemniejszy kolor i zrobiłam sobie grzywke,wcale nie żałuje w sumie już dawno mślałam o jakiejś zmianie i jestem zadowolona choć jak patrzę na swoje stae zdjęcia to taka łezka się w oku zakręci...... ale tudno odrosną pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 1.JPG (54,1 KB, 1673 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 2.JPG (54,8 KB, 1707 załadowań)
martuć jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 00:47   #66
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

heh, ja scielam wlosy tzn zcieniowalam na górze malutki irokezik a na dlogosc zostaly hm do polowy pleckow, wiec super to wyglada ..
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...

Edytowane przez suwa89
Czas edycji: 2007-05-16 o 17:25
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 12:28   #67
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Weszlam na ta "szokujaca"stronke tzn.ta gdzie te dziewczyny z bardzo dlugimi wlosami byly...Ale nie mogeznalezc tego jak wygladaly po metamorfozach=(albo ja cos zle robie albo niewiem...Pomozcie jak w takmto wejsc bo jestem ciekawa ich zmian!!
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 13:03   #68
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez dżacha86
Weszlam na ta "szokujaca"stronke tzn.ta gdzie te dziewczyny z bardzo dlugimi wlosami byly...Ale nie mogeznalezc tego jak wygladaly po metamorfozach=(albo ja cos zle robie albo niewiem...Pomozcie jak w takmto wejsc bo jestem ciekawa ich zmian!!

musisz kliknać na zdjęcie dziewczyny i pokaze Ci sie stronka z zdjeciami z jej metamorfozy
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 13:47   #69
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Jak dla mnie to te dziewczątka po ścięciu wyglądają tragicznie - ale przed ścięciem makabrycznie. Takie dłuuuugaśnie proste włosy są dla mnie paskudne, przypominają mi zwisające przegniłe wodorosty albo "the Ring". Lubię długie włoski, ale takie max po łopatki, to tego zdrowe (marzenie!) i przede wszystkim dobrze obcięte...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:27   #70
PaTrYcJa1989
Wtajemniczenie
 
Avatar PaTrYcJa1989
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraina Mlekiem i Miodem płynąca ;)
Wiadomości: 2 434
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Ja mialam długie włosy ..takie do pasa jakies 3 latka temu ...i obcielam na takie do ramion,uwazam ze to byla najlepsza rzecz jaka zn imi moglam zrobic ...skonczyly sie problemu z ukladnaniem ,myciem,czesaniem itd....bo wkoncu wlosy do pasa to nie lada problem ;p...teraz mam wloski do lopatek i przy takich chyba jak narazie poziostane ...zdjec niestety nie posiadam
PaTrYcJa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 15:36   #71
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez Mona27
Ja się odważyłam, może bardziej z konieczności po nieudanych zabiegach fryzjerskich, a może to też była chęć zmiany, teraz już odrosły
super wyglądasz (wyglądałaś?) w krótkich
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 16:49   #72
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Agoosia, dziękuję
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:24   #73
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez Mona27
Agoosia, dziękuję


a jak toto odrasta? bo mam zamiar się zciąć, troszkę dłużej, ale jednak krócej tzn krócej, niż teraz. (dłużej niż teraz się nie da )
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:39   #74
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jeśli ktoś decyduje się na tak radykalną zmianę to tylko u dobrego fryzjera. Dawno temu obcięłam włosy z baaardzo długich na króciutkie, no i "dzięki" fryzjerce przez 3 miesiące w czapce chodziłam. Po tym obiecałam sobie, że już nigdy nie zetnę, ale nie wytrzymałam Dzięki Bogu następnych zmian dokonywałąm już u zaufanej fryzjerki i zawsze było fajnie. Teraz mam długie włosy i chyba tak czuję się najlepiej
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:56   #75
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Agoosia, u mnie jest problem bo mam kręcone włosy, także jak odrastają to tworzą się loki, ale najgorszą fazę - tzn. fazę Kopernika mam już za sobą i teraz są dłuższe o jakieś 10 cm, kręcą się i znowu wyglądam inaczej.
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:00   #76
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez Mona27
tzn. fazę Kopernika

Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:29   #77
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Ja mam obecnie krótkie, ale zawdzięczam to kochanej fryzjerce. Włosy miałam sporo za łopatki - powiedziałam jej, aby ścieła mi tylko do ramion a ta zrobiła mnie na krótko.
Czyli rozumiem to w ten sposób, ze jeśli będę chciała włosy do ramion to powiem jej żeby mi obcięła końcówki - wtedy będa miały taką długość, jaką będę chcieć. A do tej fryzjerki juz więcej nie pójdę!
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 19:58   #78
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

no ale zeby dac sie tak oszpecic matko az mnie glowa rozbolala jak zobaczylam te amerykanki ciezkwe ile kasy dostaly za te swoje wlosy i nieatrakcyjny wygląd
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:06   #79
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

a ja ściełam...miałam włosy do pasa...najpierw ściełam troszke za ramiona, a potem już powyzej ramion i bardzo byłam zadowolona. W tym tygodniu znowu wybiore sie do mojej ukochanje fryzjerki
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 20:37   #80
Carmenc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Ibiza :)
Wiadomości: 21
Cool Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Oj ja się odważyłam... miałam włosy do pasa... najpierw wycieniowałam sobie tak przed "łopatki" potem poszłam do fryzjera (tylko z koleżanką) no i przeglądałam gazety i postanowiłam obciąc.... radykalna zmiana... zawsze długie włosy... a tu prosze... ściełam na bardzo krótkie... takie były krótkie, że stawiałam je sobie na gel... miały kilka cm... na poczatku mi się podobały... takie inne... każdy długie a ja krótkie... ale to mi się znudziło... od września zapuszczam włosy bo poprostu nie mogłam już z nimi wytrzymać... mam już hmmm..... ok. 10cm. kitke troszkę denerwują mnie włosy ale za żadne skarby nie ściełabym ponownie... wszyscy byli pewni ze nie dam rady zapuścić, że zetnę... mi się udaje już nie mogę się doczekać kiedy znowu zaczne robić sobie porzadne i jakie tylko chcę fryzurki... niestety zdjęć teraz nie mam... jak uda mi się znaleźć to wrzucę... aaaa zastanawiam się właśnei teraz nad zrobieniem warkoczyków... tylko obawiam się że po rozplecieniu będe musiała obciąć włosy
__________________
I like it when you enter my dreams
Carmenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:34   #81
Tomcia
Raczkowanie
 
Avatar Tomcia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 35
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Ja miałam włosy do pasa sciełąm na całkiem króciutkie. Dobrze się czułam w tych krótkich i podobały mi sie dopóki nie zobaczyłam siebie na zdjęciach to była totalna tragedia. Obecnie zapuszczam, mam już długośc za ramiona i chyba przy tym pozostane. Nigdy więcej krótkich włosów
Tomcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:38   #82
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Miałam włosy do pasa . Chciałam zmiany i udałam się do fryzjera. Chciałam je tylko skrócić i jakoś fajnie wycieniować, ale fryzjerka powiedziała, że będę idealnie wyglądać we włosach z długością troszkę za ucho . ścięłam i nie żałuję. Teraz regularnie odwiedzam fryzjera i często zmieniam fryzury. Poza tym można się takimi włosami bawić (pianki, żele, żelazko) i jest super szczególnie latem . Oczywiście babcie i starsze ciocie długo nie mogły pogodzić się z krótkimi włosami, ale ja czuję się dzięki nim o wiele lepiej. Krótkie włosy pasują do mnie, są wygodne, można się nimi bawić i podobają się bardzo mojemu Cukiereczkowi .
Ps: polecam od razu zdecydować się na cięcie warkocza . Potem możecie sprzedać lub zatrzymać na doczepianie albo na treskę .
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:18   #83
Carmenc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Ibiza :)
Wiadomości: 21
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75610

tu są moje zdjęcia po obcięciu włosów i w chwili obecnej
__________________
I like it when you enter my dreams
Carmenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 01:15   #84
~Carmen~
Rozeznanie
 
Avatar ~Carmen~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 699
GG do ~Carmen~
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

JEJU WATEK SIE MNIE DOTYCZY:p PRZYMULONA HISTORIA ALE OPOWIEM:
ZAWSZE MIALAM DLUGIE LADNE BLOND WLOSKI PO KOMUNI SICELAM DO SZYJKI (ALE MALA BYLAM WIEC JAKOS BEZ STRAT TYLE ZE WIELLKA KITA BYL W WORECZKU SCHOWANA) POZNIEJ ZNOW PODROSLY BYLY LADNE ZDROWE I LSNIACE W GIMNAZJUM COS MNIE PODKUSILO ZROBILAM SOBIE LEKKIE PASEMKA I TAK SIE ZACZELO...DO LICEUM POSZLAM JESZCZE W DLUGICH SLICZNYCH (CHOC JUZ OBCIAZONYCH FARBA WLOSACH) PODCINALA KONCOWKI CORAZ BARDZIEJ CORAZ BARDZIEJ AZ NAGLE STWIERDZILAM ZE MAM WLOSY DO LOPATEK PRZESZLO MI OBCINANIE....PO CZY NIE WIEM JAK TO SIE STALO NA MOJEJ GLOWIE WYLADOWAL CIEMNY BLOND WLOSOW KTORY POZNIEJ (OD CHLORU)STAL SIE ZIELONY....:[ MOJA KOCHANA PANI FRYZJERKA URATOWALA JE ROBIAC PASEMKA I TAK ZOSTALO ROSLY SOBIE SPOKOJNIE PRZEZYLY GRZYWKE I W KONCU W SWIETA OBEJRZALAM "NIGDY W ZYCIU" Z jOANNA BRODZIK......I TE JEJ IDEALNE WLOSKI MNIE NATCHNELY BUUUUUUUUUU PARE DNI POZNIEJ CHODZILAM Z KOMPLETNIE POPSUTA FRYZURKA FRYZJERKA OBCIELA MNIE KRZYWO I WYGLADLAM SORRY ALE JAK DEBIL!!!!!DZIS JUZ WLOSKI ROSNA NAWET JUZ MOGE KUCYKA ROBIC (JEZU NIGDY NIE SADZILAM ZE ZWYKLY MALY OGONEK TYLE RADOCHY SPRAWIA :p) WLSOKI MAM JUZ MNIEJ WIECEJ DO RAMION NAUCZYLAM SIE FAJNIE JE UGLADAC I TERAZ...................N IE MA TRAGEDII
NAUCZYLAM SIE PARU RZECZY:
1."SIEDZ NA DU**E I NIE WYMYSLAJ"-SLOWA MAMY
2.NIE KAZDY WYGLADA JAK JOANNA BRODZIK
3.PROSTOWNICA JEDNAK NISZCZY WLOSY
4.BLOND PO CHODZENIU NA BASEN ROBI SIE ZIELONY
5.WLOSY NIE ZEBY-ODROSNA ;D;D;D;D;;D;D;D;D;;D
__________________
Piękna kobieta podoba się oczom,
dobra kobieta – sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga – skarbem.

Oddam buty 39/40 wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 10:30   #85
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Cytat:
Napisane przez ~Carmen~
NAUCZYLAM SIE PARU RZECZY:
1."SIEDZ NA DU**E I NIE WYMYSLAJ"-SLOWA MAMY
2.NIE KAZDY WYGLADA JAK JOANNA BRODZIK
3.PROSTOWNICA JEDNAK NISZCZY WLOSY
4.BLOND PO CHODZENIU NA BASEN ROBI SIE ZIELONY
5.WLOSY NIE ZEBY-ODROSNA ;D;D;D;D;;D;D;D;D;;D


Ja jestem obecnie na etapie zapuszczania mam cienkie włoski i myslałam że krotka fryzurka doda im objętości ( nie całkiem krótka wycieniowane włski do ucha) ale nic się nie zmieniło i dalej musze sie niezle namęczyc zeby było ich więcej.
A zdjęcia tych amerykanek strrrraszne w zdecydowanej większości dziewczyny się oszpeciły i w ogóle nie wiem czemu im tak wesoło ja bym się chyba załamała
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:55   #86
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

uważam że te dziewczyny Amerykanki wyglądałyby o niebo lepiej gdyby fryzjer wycieniował im obcięte włosy zrobił jakąś grzywke a nie tak od linijki ciachną
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:35   #87
martunia2005
Raczkowanie
 
Avatar martunia2005
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 107
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Ja obcięłam moje włoski jak byłam w 7 klasie podstawówki i to był mój największy błąd. Miałam włoski do pasa, a fryzjerka obcięła mi je na bardzo krótko ok. 6-7cm. Płakałm codziennie przez 3-4 miesiące, nie mogłam sobie z tym poradzić. Teraz mam włoski znów do pasa i wiem, że już nigdy tego nie zrobię. W sumie była to wina fryzjerki bo ja chciałm fryzurke taką do ramion, a ona obcięła mi na tak krótką, niewiem dlaczego tak zrobiła, może z zazdrości bo innego wytłumaczenia nie mam. Zresztą jakis rok temu byłam w renomowanym salonie fryzjerskim, prosiłam fryzjerke o obcięcie ok.10 cm, a ona obcięła mi ok.20-25 cm, więc teraz naprawdę myslę, że to chyba z zazdrości. Dziewczyny uważajcie na fryzjerki i nie ufajcie im, bo ja już wiele razy się zawiodłam. Teraz mam już moją ukochaną fryzjerkę, której ufam bezgranicznie. Zdjeć nie mam jak miałam krótkie włoski bo wszystkie powyrzucałam z wiadomych powodów. Pozdrawiam i przesyłam całuski.

Edytowane przez martunia2005
Czas edycji: 2007-05-10 o 21:19
martunia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 15:44   #88
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Ja mam długie włosy z powrotem, kiedyś scielam na bardzo krótko i wyglądałam w sumie ok, ale teraz bym sie raczej nie odważyła ściąć...Ścinałam jak miałam ze 13 lat, teraz mam 20 i jakos nie wyobrazam sobie takiej nagłej zmiany wyglądu ;p choc czasami mnie korci, oj korci, żeby tak sobie zrobić taka zmiane :p ale jednak chyba pozostane przy długich...Potem czekac znów tyle lat, zeby odrosły...chyba nie... Co do zazdrosnych fryzjerek...chyba nie ma nic gorszego niz zazdrosna kobieta, która mna się zajmować czyjąś urodą :/
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:03   #89
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

Jezu, ta stronka z tymi dziewczynami, którym obcięto włosy wybitnie zniechęca do obciania
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:56   #90
Karmen_22
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 62
Dot.: KTO SIE ODWAżYł sciąć długie włosy na KRóTKO????

nosiłam krótkie włosy, wtedy jeszcze nie miałam problemow z ich wypadaniem.
Byłam zadowolona,teraz mam takie do ramion i chyba wole tą fryzure,czuje sie bardziej kobieco,pozdrawiam.
Karmen_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 19:25:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.