Essence cz. VII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 18:09   #841
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Tak, mam na myśli ten toaletowy xxxl z reklamy z Mozartem Niektóre już wiedzą o co mi chodzi
Jak się postarasz to oba są do zdobycia - ja się postarałam i mam oba i nawet brązer Creamylicious już do mnie śle się

Ja się tam nie rzucę. Jakoś nie mam ostatnio weny na essencowe zakupy. Omotał mnie za to róż MAC i pędzel
Ja w tej chwili nawet jakbym sie po raz drugi zdecydowała wydać kasę na róż z Maca to nie mam jak - bo w Poznaniu nie ma (może to i lepiej ).
Sexi może obczaj te wypiekane róże z Kobo. W każdym razie ja już postanowiłam jeden sobie kupić (tylko natura mi nie po drodze bo oficjalnie do piątku się intensywnie uczę) i wypróbować więc jak co to mogę zdać relację. Aha i po drodze do biblioteki odwiedziłam rossmana - na świętym Marcinie w poznaniu szafy essence brak
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:11   #842
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest uzależniony, to wszedzie znajdzie essence...
A tak serio, to już kiedyś byłam w tej miejscowości i wiem, że jest... ahhh

A czy możliwe jest, aby pod koniec stycznia było tam "I love Berlin"?? Czy może to bedzie dostępne tylko w DE??
właśnie tego nie wiemy. Boimy się, ze I love Berlin będzie tylko w Niemczech, jak Show Off.
Grzeczna dziewczynka, już wcześniej obadała teren
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:18   #843
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

No ba Kurcze... ja chcę I love Berlin, bo bardzo mi się podoba(szczególnie paletka cieni)
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:41   #844
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Hm... Z tego co pamiętam to ostatnio u nas w Naturze był lakier czarny ze srebrnymi drobinamiMoonlight w koszyku, mogę oblookać jeszcze raz jakbyś chciała.

Kochana nie wiem czy przebranie cos Ci da. Jak kobieta jest ładna to już po ptokach, obojętnie jak się przebierze to i tak ją rozpoznają.
No to już nie wiem bo przecież nie przestanę latać po Naturach i Douglasach za essence

P.S. Dziękuję za komplement


Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja w tej chwili nawet jakbym sie po raz drugi zdecydowała wydać kasę na róż z Maca to nie mam jak - bo w Poznaniu nie ma (może to i lepiej ).
Sexi może obczaj te wypiekane róże z Kobo. W każdym razie ja już postanowiłam jeden sobie kupić (tylko natura mi nie po drodze bo oficjalnie do piątku się intensywnie uczę) i wypróbować więc jak co to mogę zdać relację. Aha i po drodze do biblioteki odwiedziłam rossmana - na świętym Marcinie w poznaniu szafy essence brak

Właśnie mam zamiar obczaić róże z KOBO i z Golden Rose bo może wystarczy wydać 30zł zamiast 120 (albo i więcej). Ostatecznie nawet rozważam róż Pupy bo tańszy... Myślę, że może jutro albo w piątek udam się do Bocheńskiej Natury to może bym się im przyjrzała bliżej.
A mogłabyś się pochwalić który to róż MAC masz i podzielić się swoimi wrażeniami? Najlepiej na PW, żeby nie off topować.

Tak a pro po Natury to liczę że dołożą coś fajnego essence do szaf albo chociaż położą jakiś miły gadżet na wyprzedaży, bo to już jest nudne chodzić tam i ciągle oglądać to samo...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:44   #845
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. VII

oj tam ja też bym chciała już I love Berlin, ale boję się, że ta limitka może tylko w DE wyjść. Bardzo podobają mi się opakowania na błyszczyki tylko szkoda, że trzeba w nich merdać palcem, nie bardzo lubię mieć lapki klejące z błyszczyku.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 18:51   #846
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

Dziewczyny- nie wszystkim z Was wyświetlają się avatary- wczytajcie je jeszcze raz, bo wizaz po akcji z serwerami chyba niektóre utracił, a fajnie jest kojarzyć ludzi po avatarze

black-bubu błyszczyki też mi się podobają, ale paletka bardziej
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:00   #847
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
Jak ktoś jest uzależniony, to wszedzie znajdzie essence...
A tak serio, to już kiedyś byłam w tej miejscowości i wiem, że jest... ahhh
a to inna bajka no mi się udało znaleźć, ale nie powiem, że tak łatwo..
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A mogłabyś się pochwalić który to róż MAC masz i podzielić się swoimi wrażeniami? Najlepiej na PW, żeby nie off topować.
ja mam kolor DAME, zdaje się i bardzo sobie chwale- wygląda niezwykle naturalnie, nie można zrobić sobie nim krzywdy. mam go hmm, prawie półtora roku, a ubytek znikomy ( używam go kilka razy w tygodniu), lubię go na równi z rózami clinique all over cośtam, ale uważam maca za subtelniejszego. kolor dobrała mi Pani na migi w hiszpańskim m.a.c. i trafiła doskonale, sama bym go nie wybrała
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 19:06   #848
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- nie wszystkim z Was wyświetlają się avatary- wczytajcie je jeszcze raz, bo wizaz po akcji z serwerami chyba niektóre utracił, a fajnie jest kojarzyć ludzi po avatarze

black-bubu błyszczyki też mi się podobają, ale paletka bardziej
o to to wizażanka bez avataru to jak bez ręki, którą posty trzeba pisać
zawsze kojarzę po avatarach
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:07   #849
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VII

Chciałabym już Fairytale... czaję się na rozświetlacz
Z RtP nie kupiłam bo z nowej limitki trzeba kupić koniecznie
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:17   #850
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Wiecie ostatnio oglądałam filmik jednej dziewczyny na yt co to była z tych co potrafią mieć na raz tylko 2 błyszczyki i kupić nowy dopiero jak poprzedni się skończy. Jak ja podziwiam takich ludzi... Patrze wtedy na moje szufladki i myślę sobię: "a kiedy ja to skończe?" :P a to że używam zaledwie 5% tego co tam jest to już w ogóle nie ma co wspominać... eeeeh ale chyba przerzuce się chwilowo na manię włosową bo moje włosy są tak złe ze chce je obciąć o jakieś dobre 20 cm. A co! <mhm... już to widze... z moimi zaplanowanymi prezentami świątecznymi dla siebie :P>
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:23   #851
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VII

Wciągnęła się któraś z Was bardziej w tą dzisiejszą gierke z kalendarza adwentowego?
Wiem, że pisałyście stronę temu o tym, ale pytam czy ktoś się bardziej w nią zaglębiał bo mam szczególowe pytania
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 19:38   #852
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

Arrianna yyy... ja chyba też jestem taką dziewczyną... kupuje coś dopiero jak mi się skończy poprzednia rzecz- wyjątkiem są cienie do powiek
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:40   #853
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VII

Wrocławianki, czy widziałyście gdzieś róże paseczkowe z Essence?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:47   #854
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a to inna bajka no mi się udało znaleźć, ale nie powiem, że tak łatwo..

ja mam kolor DAME, zdaje się i bardzo sobie chwale- wygląda niezwykle naturalnie, nie można zrobić sobie nim krzywdy. mam go hmm, prawie półtora roku, a ubytek znikomy ( używam go kilka razy w tygodniu), lubię go na równi z rózami clinique all over cośtam, ale uważam maca za subtelniejszego. kolor dobrała mi Pani na migi w hiszpańskim m.a.c. i trafiła doskonale, sama bym go nie wybrała
O to świetnie. Ja poluję na taką mozaikę mineralize ale jak widzę zdjęcia to na 5zdjęciach ten sam odcień wygląda zupełnie różnie Kurcze jak tak zachwalacie to może jest sens odłożyć kasę i sobie kupić...

Szkoda, że essence nie robi takich błyszczących mozaiek. Na pewno bym wypróbowała.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 19:59   #855
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Czy ja wiem czy ja zachwalam. Jak dla mnie cień(róż O_O a nie cień, sorry, nie myślę dzisiaj) jak każdy inny. W ogóle do tej pory wszystko co miałam z maca było jakości "hmm ok"(w sensie jeszcze nie trafiłam na wielki bubel). Tylko pigment mnie naprawdę naprawdę uradował jakością(kiedyś byłam jeszcze zachwycona 1 błyszczykiem bo miał mega kolor ale essence wypuściło w eclipse prawie identyczny kolor i jakoś od razu zauważyłam wady w konsystencji tego z maca). Pewnie jak będę mieć jeszcze okazje coś kupić po niepolskich cenach to kupię ale raczej z czystej chęci posiadania (mam takie coś od urodzenia :P). Ogólnie jak już kiedyś pisałam - jak dla mnie Mac jest przereklamowany i przeceniony(w Polsce). Choć fakt jedno na plus Maca musze stwierdzić - niektóre(!!) kosmetyki ma bardzo wydajne
Chce teraz wypróbować róże kobo i może te z puszkiem z lioele a potem musze powoli z tym skończyć bo mi się nagle róży namnożyło w szafie... a używam 1 :P

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-08 o 20:10
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:11   #856
ewelinkia
Raczkowanie
 
Avatar ewelinkia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
zadowolona jestes z szarego lakieru ze stałej oferty?
ostatnio nad nim dumałam
Kolor (Nr. 34 Walk of Fame) jest bardzo fajny, co do trwałości - u mnie lakiery Essence trzymają się ok. 2 dni.

Ale to i tak dobrze, kiedyś kosmetyczka pomalowała mi paznokcie Chanel i nawet tych dwóch dni nie wytrzymał
ewelinkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:19   #857
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewelinkia Pokaż wiadomość

Ale to i tak dobrze, kiedyś kosmetyczka pomalowała mi paznokcie Chanel i nawet tych dwóch dni nie wytrzymał
Chanel to kicha straszna, za tą cenę to poracha kompletna Ale Paradoxal ładny jest... Dzięki bogu są tańsze i trwalsze zamienniki
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:22   #858
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
No ba Kurcze... ja chcę I love Berlin, bo bardzo mi się podoba(szczególnie paletka cieni)
Mnie może liner i błyszczyk, ale to wielkie może. Trzeba zobaczyć na żywo

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No to już nie wiem bo przecież nie przestanę latać po Naturach i Douglasach za essence

P.S. Dziękuję za komplement




Właśnie mam zamiar obczaić róże z KOBO i z Golden Rose bo może wystarczy wydać 30zł zamiast 120 (albo i więcej). Ostatecznie nawet rozważam róż Pupy bo tańszy... Myślę, że może jutro albo w piątek udam się do Bocheńskiej Natury to może bym się im przyjrzała bliżej.
A mogłabyś się pochwalić który to róż MAC masz i podzielić się swoimi wrażeniami? Najlepiej na PW, żeby nie off topować.

Tak a pro po Natury to liczę że dołożą coś fajnego essence do szaf albo chociaż położą jakiś miły gadżet na wyprzedaży, bo to już jest nudne chodzić tam i ciągle oglądać to samo...
A nie ma za co
Po prostu lataj normalnie. Najwyżej będziesz popularna w sieci
Mnie tez kusi Kobo i Golden, ale sama nie wiem.
Jak wypróbujesz to napisz mi jak się sprawują.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:24   #859
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

mejaczek dokładnie
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 20:26   #860
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Wiecie ostatnio oglądałam filmik jednej dziewczyny na yt co to była z tych co potrafią mieć na raz tylko 2 błyszczyki i kupić nowy dopiero jak poprzedni się skończy. Jak ja podziwiam takich ludzi... Patrze wtedy na moje szufladki i myślę sobię: "a kiedy ja to skończe?" :P a to że używam zaledwie 5% tego co tam jest to już w ogóle nie ma co wspominać... eeeeh ale chyba przerzuce się chwilowo na manię włosową bo moje włosy są tak złe ze chce je obciąć o jakieś dobre 20 cm. A co! <mhm... już to widze... z moimi zaplanowanymi prezentami świątecznymi dla siebie :P>
Ja też tak mam. Przeważnie korzystam z tego co nowe kupie, a reszta idzie na drugi plan
Mimo że leży to nie mogę sie z tym rozstać
Ja w samej torebce mam 4 pomadki i z 5 błyszczyków
Tez muszę ściąć dużo włosy, ale nie chce


---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy ja zachwalam. Jak dla mnie cień(róż O_O a nie cień, sorry, nie myślę dzisiaj) jak każdy inny. W ogóle do tej pory wszystko co miałam z maca było jakości "hmm ok"(w sensie jeszcze nie trafiłam na wielki bubel). Tylko pigment mnie naprawdę naprawdę uradował jakością(kiedyś byłam jeszcze zachwycona 1 błyszczykiem bo miał mega kolor ale essence wypuściło w eclipse prawie identyczny kolor i jakoś od razu zauważyłam wady w konsystencji tego z maca). Pewnie jak będę mieć jeszcze okazje coś kupić po niepolskich cenach to kupię ale raczej z czystej chęci posiadania (mam takie coś od urodzenia :P). Ogólnie jak już kiedyś pisałam - jak dla mnie Mac jest przereklamowany i przeceniony(w Polsce). Choć fakt jedno na plus Maca musze stwierdzić - niektóre(!!) kosmetyki ma bardzo wydajne
Chce teraz wypróbować róże kobo i może te z puszkiem z lioele a potem musze powoli z tym skończyć bo mi się nagle róży namnożyło w szafie... a używam 1 :P
Ja nie mam nic z Maca, ale coraz częściej słyszę, ze jest przereklamowane.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
Arrianna yyy... ja chyba też jestem taką dziewczyną... kupuje coś dopiero jak mi się skończy poprzednia rzecz- wyjątkiem są cienie do powiek
Podziwiam, ja próbowałam kiedyś. Nie dałam rady
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:27   #861
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Wciągnęła się któraś z Was bardziej w tą dzisiejszą gierke z kalendarza adwentowego?
Wiem, że pisałyście stronę temu o tym, ale pytam czy ktoś się bardziej w nią zaglębiał bo mam szczególowe pytania
Nooo mnie wciagneło, ale najwięcej mialam 530 pkt
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-12-08 o 20:34
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:28   #862
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

mejaczek czemu musisz sciąć włosy? hmm...u mnie to może dlatego, że nie mam specjalnie funduszy na kosmetyki i jestem zmuszona do ograniczeń, a może dlatego że tak się przyzwyczaiłam
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:29   #863
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Mejaczku! A wiesz co jest najgłupsze w moich przemyśleniach o nadmiarze rzeczy? Jak sobie myślę: "i po co mi to wszystko... mogłam tego nie kupować - zamiast tego ile bym miała <tu wpisz dowolne mazidła>" O_O - to jest jakaś choroba :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:38   #864
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy ja zachwalam. Jak dla mnie cień(róż O_O a nie cień, sorry, nie myślę dzisiaj) jak każdy inny. W ogóle do tej pory wszystko co miałam z maca było jakości "hmm ok"(w sensie jeszcze nie trafiłam na wielki bubel). Tylko pigment mnie naprawdę naprawdę uradował jakością(kiedyś byłam jeszcze zachwycona 1 błyszczykiem bo miał mega kolor ale essence wypuściło w eclipse prawie identyczny kolor i jakoś od razu zauważyłam wady w konsystencji tego z maca). Pewnie jak będę mieć jeszcze okazje coś kupić po niepolskich cenach to kupię ale raczej z czystej chęci posiadania (mam takie coś od urodzenia :P). Ogólnie jak już kiedyś pisałam - jak dla mnie Mac jest przereklamowany i przeceniony(w Polsce). Choć fakt jedno na plus Maca musze stwierdzić - niektóre(!!) kosmetyki ma bardzo wydajne
Chce teraz wypróbować róże kobo i może te z puszkiem z lioele a potem musze powoli z tym skończyć bo mi się nagle róży namnożyło w szafie... a używam 1 :P

Zupełnie się z Tobą zgadzam. A moja chęć posiadania wynika z tego, że zobaczyłam fajną mozaikę i jedyną podobną znalazłam w MAC. Gdybym znalazła tańszą - nabyłabym ją.

Ja za to używam wszystkich moich róży (o dziwo wszystkie essence poza jednym, który używam rzadziej) na zmianę i to ostatnio nawet w połączeniu z brązerem - chociaż ostatnimi czasy dosyć rzadko się maluję Myślałam nawet o używaniu takiego miedzianego brązera na poliki ale stwierdziłam, że zimową porą byłaby to przesada.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mnie może liner i błyszczyk, ale to wielkie może. Trzeba zobaczyć na żywo

A nie ma za co
Po prostu lataj normalnie. Najwyżej będziesz popularna w sieci
Mnie tez kusi Kobo i Golden, ale sama nie wiem.
Jak wypróbujesz to napisz mi jak się sprawują.
No tak, jasne. Będą takie filmiki na YT o Sexi wymiatającej kosmetyki. Może nawet trafię do jakiegoś teledysku
Oczywiście jak tylko znajdę i kupię to zdam relację. Niestety ostatnio obeszłam wszystkie drogerie w Bochni i tam nie mieli Golden Powiedzieli, że może po nowym roku bo teraz nie zamawiają nowości.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja też tak mam. Przeważnie korzystam z tego co nowe kupie, a reszta idzie na drugi plan
Mimo że leży to nie mogę sie z tym rozstać
Ja w samej torebce mam 4 pomadki i z 5 błyszczyków
Tez muszę ściąć dużo włosy, ale nie chce


Ja nie mam nic z Maca, ale coraz częściej słyszę, ze jest przereklamowane.

Podziwiam, ja próbowałam kiedyś. Nie dałam rady
Ja mam MAC i wiem, że jest przereklamowany.

A ja chcę ściąć włosy tylko... nie chce mi się jechać 6km do fryzjera
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:42   #865
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VII

A ja właśnie zamówiłam u cioci z Fairytale
-shimmer,
-eyelinery
-lakier czerwony
To są musthave, a resztę ewentualnie dokupię, jak F. będzie jakimś cudem w Polsce

I błagam tylko, żeby F. było już w DM, bo dawno już żadna limitowanka tak mi się nie podobała. Przyczaję się jeszcze na eyelinery i paletkę z i love Berlin, ale to później
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:47   #866
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

A ja nie mogę się umówić... eh a wiecie ja teraz właściwie nie używam nic z essence... a nie! smoky eye set - jak się rano maluje to tylko to się zawsze gdzieś tam wkręci i czasem ta srebrna kredka z metallics. Kurcze - właśnie dziewczyny - co ja mam z tym fantem zrobić -> te kredki to jakieś dziadostwo! Mam takie no nie wiem sama jakie powieki ale do tej pory na badziewnej bazie z joko wszystko się ładnie trzymało dzień cały a ta kredka nawet na niej po 10 min jest w załamaniu O_O
Kupię nową bazę ale najpierw chcę wykorzystać tą z joko bo wiem że jak tego nie zrobie przed zakupem to już nigdy jej nie wykorzystam a poza tym na razie mam ten problem tylko z tą jumbo kredką. Jest taka ładna... a taka okropna

(wybaczcie jakbym majaczyła, spałam 4 godziny i udaje że pracuje nad zadaniem na seminaria )
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:49   #867
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez hosenka* Pokaż wiadomość
nooo mnie wciagneło, ale najwięcej mialam 530 pkt
780
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:52   #868
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez olaaaa199111 Pokaż wiadomość
mejaczek czemu musisz sciąć włosy? hmm...u mnie to może dlatego, że nie mam specjalnie funduszy na kosmetyki i jestem zmuszona do ograniczeń, a może dlatego że tak się przyzwyczaiłam
Muszę, bo sie rozdwajają i nie chcą rosnąć, a wręcz sie skracają. Wiem, głupio brzmi, ale mam kręcone i raz są krótsze, a raz dłuższe. Paranoja
Co chwile ktoś łazi za mną: ooo, nowy fryz, a ja na to : nie, po prostu umyłam
Ja też nie mam funduszy, ale jak coś mnie opęta to zawsze znajdę kasę


---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Mejaczku! A wiesz co jest najgłupsze w moich przemyśleniach o nadmiarze rzeczy? Jak sobie myślę: "i po co mi to wszystko... mogłam tego nie kupować - zamiast tego ile bym miała <tu wpisz dowolne mazidła>" O_O - to jest jakaś choroba :P
OOOO, ja też tak mam. To jest jak trójkąt bermudzki. Ciągle o tym samym. Do mani kosmetykowej dorzucam jeszcze książki

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Zupełnie się z Tobą zgadzam. A moja chęć posiadania wynika z tego, że zobaczyłam fajną mozaikę i jedyną podobną znalazłam w MAC. Gdybym znalazła tańszą - nabyłabym ją.

Ja za to używam wszystkich moich róży (o dziwo wszystkie essence poza jednym, który używam rzadziej) na zmianę i to ostatnio nawet w połączeniu z brązerem - chociaż ostatnimi czasy dosyć rzadko się maluję Myślałam nawet o używaniu takiego miedzianego brązera na poliki ale stwierdziłam, że zimową porą byłaby to przesada.



No tak, jasne. Będą takie filmiki na YT o Sexi wymiatającej kosmetyki. Może nawet trafię do jakiegoś teledysku
Oczywiście jak tylko znajdę i kupię to zdam relację. Niestety ostatnio obeszłam wszystkie drogerie w Bochni i tam nie mieli Golden Powiedzieli, że może po nowym roku bo teraz nie zamawiają nowości.



Ja mam MAC i wiem, że jest przereklamowany.

A ja chcę ściąć włosy tylko... nie chce mi się jechać 6km do fryzjera
Hmm. Jak będziesz sławna to nie zapomnij o nas
Ja nie chce ścinać, bo mi się zrobi szop pracz i natapirowany król lew w jednym
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:54   #869
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
oj tam ja też bym chciała już I love Berlin, ale boję się, że ta limitka może tylko w DE wyjść. Bardzo podobają mi się opakowania na błyszczyki tylko szkoda, że trzeba w nich merdać palcem, nie bardzo lubię mieć lapki klejące z błyszczyku.
Widziałam I love Berlin w oczekiwanych na włoskiej podstronie Essence, więc raczej będzie "w świecie" też
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-08, 20:56   #870
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Essence cz. VII

Kasza Manna dobre wieści
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.