Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę. IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 10:28   #4981
svelta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 874
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość

Dziewczynki, ile macie koszul do karmienia do szpitala? Ciągle się zastanawiam, ile trzeba kupić, żeby potem nie ganiać tż z praniem
Ja do szpitala planuję zabrać 2 i poinformować tżta gdzie w domu znajdują się inne tak żeby w razie potrzeby mi dowiózł. Przy czym zaznaczam, że u nas w szpitalu dają do porodu szpitalne koszule.
svelta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:30   #4982
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Iris1988 Pokaż wiadomość
Dzwonilam do szkoly rodzenia i nie ma miejsc:-( chcialam chodzic na zajecia zeby sie troche oderwac od domu i remontu a tu dupa mam jeszcze zadzwonic za 3 tygodnie jak bede wkraczac w 30 tydzien moze cos sie zwolni. Położna powiedziała że jak nie będzie miejsca to dam rade bez zajęć. Poleciła poszukać ćwiczeń i wykonywać w domu. Wiecie może gdzie znajde spis jakiś ćwiczeń? Może są jakieś poradniki?


Wysłane przez HTC 7 Mozart przy użyciu Tapatalk
Tez jestem zainteresowana , odkładałam to ale postaram sie poszukać, ale gdyby któraś z mam miała linka do ćwiczeń oddechowych to bardzoooo prosimy.

Co do kolejek w poradni zakaźnej nie ma problemu w Lublinie na staszica. Ale juz budynek dalej tez staszica w poradni diabetologicznej żaden emeryt/rencista nie przepuści. Jutro bede musiała tam wczesniej pojechac i winklowac od ponad godziny na korytarzu zeby wejsc o 11 a w miedzy czasie piknik urządzić przed gabinetem a potem glukometrem sie kujnąć. Suuuuper będzie yhy uwielbiam to.

A dziś szef mi cukier podniósł chyba haka na mnie szuka bym wczesniej na zwolnienie poszła, chętnie tylko niech mi do zusu dołoży bo za 944 nie przeżyje. Jeszcze kupując paski i antybiotyk z osłonowym na toxo grrr . Insulina dojdzie jak nic bo wyniki od 1 wizyty są różne niestety. Mnie sie nie podobaja najlepsze na czczo i obiadowe reszta pozostawia dużo do życzenia.
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014

Edytowane przez viki_22_83
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:32
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:30   #4983
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
nawet nie wiedziałam że jest taka na płeć hehe ja nie mogę znaleźć
bo ja w grafice szukam, lubię wykresy w sumie różnice są naprawdę niewielkie, może z takiej wypisanej łatwiej i szybciej jest korzystać
tych tablic jest w ogóle od cholery, z obwodem główki, długością kości itd, jak cos to poszukamy na bieżąco
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:31   #4984
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
może być taka? tylko że to wykres

Mnie pasi
Myślałam, że masz jakąś super hiper ekstra rozpisaną właśnie, bo te wykresowe znam
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:35   #4985
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

witam

Zdążyłam jeszcze w starej częściwpadłam tylko na chwilkę się przywitać i zmykam do urzędu pity zawieść pewnie jak wrócę to już nowy wątek zaczniecie
a i z tego co pamiętam:

debeściara- dobrze, że wszystko ok z dzidzią

Co do koszul to ja do karmienia mam 2, klapki biorę japonki pod prysznic no i jakieś kapciochy na salę

I dzisiaj mam w planach jeszcze zapisać się do szkoły rodzenia

Miłego dnia Brzuchatki
__________________
Nasze Szczęście

"Tam jest Ci najlepiej, wiem.
Cicho... ciepło... ciemno...
I długo śni się dobry sen, że zawsze będziesz ze mną.
Tam, moje serce stuku puk, szepce Ci zaklęcia.
A ja czekam jak na cud, jak na małego księcia."
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:36   #4986
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Mnie pasi
Myślałam, że masz jakąś super hiper ekstra rozpisaną właśnie, bo te wykresowe znam
nieeee, z gugiela mam, taką zwyczajną, żeby każdy umiał skorzystać

ok idę do potem
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:36   #4987
sunfire
Rozeznanie
 
Avatar sunfire
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 886
Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszc...

Mam rozpisane te siatki, mogę później wrzucić chociaż ja wolę wykres

Koszule mam 2, ale chyba kupię jedną jeszcze taką za jakieś grosze żeby mi jej nie było szkoda, zresztą jeszcze dopytam w szpitalu co i jak na szkole rodzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez sunfire
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:38
sunfire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 10:38   #4988
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
Tez jestem zainteresowana , odkładałam to ale postaram sie poszukać, ale gdyby któraś z mam miała linka do ćwiczeń oddechowych to bardzoooo prosimy.

Co do kolejek w poradni zakaźnej nie ma problemu w Lublinie na staszica. Ale juz budynek dalej tez staszica w poradni diabetologicznej żaden emeryt/rencista nie przepuści. Jutro bede musiała tam wczesniej pojechac i winklowac od ponad godziny na korytarzu zeby wejsc o 11 a w miedzy czasie piknik urządzić przed gabinetem a potem glukometrem sie kujnąć. Suuuuper będzie yhy uwielbiam to.

A dziś szef mi cukier podniósł chyba haka na mnie szuka bym wczesniej na zwolnienie poszła, chętnie tylko niech mi do zusu dołoży bo za 944 nie przeżyje. Jeszcze kupując paski i antybiotyk z osłonowym na toxo grrr . Insulina dojdzie jak nic bo wyniki od 1 wizyty są różne niestety. Mnie sie nie podobaja najlepsze na czczo i obiadowe reszta pozostawia dużo do życzenia.
różne tzn jakie?? ja też mam różne ale jak mieszczą się w normie to chyba ok
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:39   #4989
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszc..

Cytat:
Napisane przez sunfire Pokaż wiadomość
Mam rozpisane te siatki, mogę później wrzucić chociaż ja wolę wykres
w sumie można wrzucić i takie i takie, to każdy wybierze co woli
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:40   #4990
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
rozumiem że stowkę za sztukę?
uwielbiam Twoje podejście do TZta
oj na stówkę z sztukę to sie chyba nie zgodzi ale warto zapytac..

Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość


Dziewczynki, ile macie koszul do karmienia do szpitala? Ciągle się zastanawiam, ile trzeba kupić, żeby potem nie ganiać tż z praniem
ani jednej nie mam co się będę śpieszyć.. dopiero 8 miesiąc się zbliża
a tak serio, to trochę stresuje mnie fakt, że jeszcze nic nie mam do szpitala ale po majówce mam zamiar wybrać się na zakupy

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
dla was dziewczynki
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl)
23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl)
24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl)
25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl)
26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl)
27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl)
28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl)
29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl)
30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl)

31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl)
32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl)
33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl)
34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl)
35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl)

36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl)
37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl)
38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl)
39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl)

40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl)
a teraz proszę o przetłumaczenie
nie śmiejcie się ze mnie ale ja na prawde nie wiem o co kaman z tymi centylami niby czytałam objaśnienia na necie ale ja nic z tego nie rozumiem



mam już tematy referatów, biorę się do pracy
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:43   #4991
Domi_00
Rozeznanie
 
Avatar Domi_00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 853
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Już po badaniu, najedzona i szczęśliwa

Iris1988, viki mnie się udało zapisać do szkoły rodzenia, zaczynam od poniedziałku. a jeśli chodzi o ćwiczenia to mam kilka znajomych trenerek z pracy, które prowadzą zajęcia dla kobiet w ciąży, więc jeśli wpadnę na kawkę do moich dziewczyn to mogę zapytać o ćwiczenia, które można robić w domu. trenerki są wykwalifikowane, zajmują się kobietami w ciąży od lat, można im zaufać.

joanna współczuję dolegliwości mnie w ciąży nic nie atakuje jak na razie. zgagę miałam raz, przez godzinę żebra w porządku, zero plam. wieczorami tylko kręgosłup dokucza i nogi, więc staram się wszystkie ważne sprawy załatwiać do 16, żeby potem już tylko odpoczywać.

mamaya gratuluję bloga trochę inwigiluję też fejsbuka, beware ale polubię na bank.

Co do koszul i w ogóle przygotowywania torby do szpitala to mam tylko wielkie podpaski poporodowe canpolu (od mamci) i wkładki laktacyjne (też od rodzicielki), a tak to nie mam nawet kapci , bo ja to w domu nawet chodzę na bosaka lub w skarpetkach...
Domi_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 10:45   #4992
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
oj na stówkę z sztukę to sie chyba nie zgodzi ale warto zapytac..


ani jednej nie mam co się będę śpieszyć.. dopiero 8 miesiąc się zbliża
a tak serio, to trochę stresuje mnie fakt, że jeszcze nic nie mam do szpitala ale po majówce mam zamiar wybrać się na zakupy



a teraz proszę o przetłumaczenie
nie śmiejcie się ze mnie ale ja na prawde nie wiem o co kaman z tymi centylami niby czytałam objaśnienia na necie ale ja nic z tego nie rozumiem



mam już tematy referatów, biorę się do pracy
ja to rozumiem tak że jak masz dziecko w 50 centylu, to 50% dzieci ma mniejszą wagę a 50% większą, tak jak masz dziecko w 5 centylu to tylko 5% dzieci ma poniżej a 95% powyżej tej wagi
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:49   #4993
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Fame, ja zawsze myślę tak - "waga dziecka mieści się pomiędzy 10 a 90 centylem? To dobrze"

Domi, dziękuję
A do której SR się zapisałaś? Tej w szkole przy Tarnowieckiej?
Bo ja się poważnie zastanawiam nad rezygnacją z tej SR w Zośce

Edytowane przez mamaya
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:50
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:49   #4994
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
oj na stówkę z sztukę to sie chyba nie zgodzi ale warto zapytac..
to resztę w naturze niech oddaje
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
ani jednej nie mam co się będę śpieszyć.. dopiero 8 miesiąc się zbliża
a tak serio, to trochę stresuje mnie fakt, że jeszcze nic nie mam do szpitala ale po majówce mam zamiar wybrać się na zakupy
ja już sie mocno stresuje, umówiliśmy się z TŻ że jeśli nie pojedziemy nigdzie na majówkę to za tydzień robimy ostatnie zakupy, urządzamy pokoik itd co prawda TŻ kozaczy że 'jakby co' to sobie ze wszystkim poradzi, ale wolę nadzorować
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
a teraz proszę o przetłumaczenie
nie śmiejcie się ze mnie ale ja na prawde nie wiem o co kaman z tymi centylami niby czytałam objaśnienia na necie ale ja nic z tego nie rozumiem
(...)
mam już tematy referatów, biorę się do pracy
jak coś to jestę do usług
no i powodzenia z referatami
a ja się wróciłam, bo przyponiało mi się że nie zjadłam śniadania nie ma to jak się nie wyspać. Ale idę znów pa
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:50   #4995
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Dziewczyny ja tez nie bede chodzic na szkole rodzenia bo wypadala w godzinach w ktorych ja pracuje pozatym tylko 2 spotkania w moim miescie a 2 w miescie gdzie jest szpital wiec i tak nie mialabym jak tam dojechac. Szperalam na necie i stargam cos z neta tz ma mi to sciagnac lekcje takie. Jest tez szkola rodzenia on line z seminariami w czasie rzeczywistym ale platna 145zl za dostep 180 dni,dwa razy na tydz dodaja nowe lekcje przez 6 tyg. Jak ktoras chce poszukam linka
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:53   #4996
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez nie bede chodzic na szkole rodzenia bo wypadala w godzinach w ktorych ja pracuje pozatym tylko 2 spotkania w moim miescie a 2 w miescie gdzie jest szpital wiec i tak nie mialabym jak tam dojechac. Szperalam na necie i stargam cos z neta tz ma mi to sciagnac lekcje takie. Jest tez szkola rodzenia on line z seminariami w czasie rzeczywistym ale platna 145zl za dostep 180 dni,dwa razy na tydz dodaja nowe lekcje przez 6 tyg. Jak ktoras chce poszukam linka
dlatego ja zapisałam się dopiero na maj jak już nie będę chodzić do pracy, zobaczymy co mi tam powiedzą i jakie ćwiczenia będą
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:53   #4997
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

malwiska w 1 tygodniu dość często przekraczałam 120 śniadanie kolacja np. było 123 lub 134. W tym tygodniu juz rzadziej ale niestety tez sie zdarzało wiem że i przez moją głupotę np. raz o jedną kanapkę wiecej zjadłam lub pokusiłam sie na cos niedozwolonego ale zazwyczaj chodzi o ilość i brak ruchu. Bo przed świętami i w święta ok 5 dni było ekstra ale było sprzątanie i lepiej załapałam o co chodzi a teraz to im bliżej wizyty tym większy stres i czasami zapomnienie wczoraj pare kulek winogronu zjadłam i na czczo miałam dzis rano 89 mało brakowało do 90 limitu.

Co do ćwiczeń pytam bo u mnie nie da rady pogodzic z pracą (w swidniku szkoła rodzenia w środy około 16-17 - a ja w środy do późna w pracy albo zamiennie po lekarzach latam jak wyprosze ranną zmiane ,Lublin odpada) , jedno dziecko urodziłam ale to sie zapomina zwłaszcza po 5 latach.

Zastanawiałam się czy nawet nie pojsc do szpitala i wyprosic na 1 dzien filmiki i nie pozgrywac jesli mają, ale jestem na ten szpital anty nastawiona.

Do słodkich mam po zjedzeniu ciastka w swięta myslałam ze zejde z tej słodkosci bo czułam sie jak po wypiciu 75g glukozy- zaryzykowałyscie ze słodkim w święta i też tak miałyscie?
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014

Edytowane przez viki_22_83
Czas edycji: 2014-04-24 o 10:56
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:54   #4998
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Jeszcze 2 posty!
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:54   #4999
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

A ja siedzę nad stertą ciuszków i segreguję potem Wam napiszę ile czego mam
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 10:55   #5000
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
taki ładny tytuł, a Wy go chcecie wykończyć ale taka kolej losu

ja się muszę z lekka ogarnąć i iść do przychodni po wyniki na paciorkowca ... boże jak mi się nie chce wychodzić z domu muszę też wreszcie skompletować torbe do szpitala, mam tylko jedną parę japonek, drugą parę macie japonkową czy zwykłą? ma to jakieś znaczenie?
Ja mam jedne kapcie skorzane bez palców, a drugie klapki takie zwykłe pod prysznic także japonkom bez złośliwości ale powiedziałam Nie


Cytat:
Napisane przez Karolinek_ Pokaż wiadomość
U mnie szkoła zacznie się dopiero 2 czerwca, więc też cały maj przebimbam

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Dziewczynki, ile macie koszul do karmienia do szpitala? Ciągle się zastanawiam, ile trzeba kupić, żeby potem nie ganiać tż z praniem
Ja miałam 2 plus jedna stricte do porodu ( krótka i której nie będzie mi żal wyrzucić). W zupełności to wystarczyło tymbardziej ze pod koszula i tak miałam stanik do karmienia i wkładki laktacyjne... No ale ja nie miałam nawalow pokarmu raczej niedobory, wiec w sumie to też indywidualna sprawa ile tych koszul się przyda...

Dziewczyny byłam na wycieczce na oddziale noworodkowym i jestem w ciężkim szoku. Jest przepięknie wyremontowany, w pokojach sa łazienki, piękne wanienki i przewijaki. Normalnie aż chce się rodzic. Tymbardziej że mam porównanie jak w tym samym miejscu było 2 lata temu... niebo a ziemia... teraz jest po prostu bajka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:55   #5001
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

KONIEC!

V CZĘŚĆ!
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:56   #5002
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

Nigdy statystyki nie lubiłam. Zostało mi jeszcze trochę ubranek do uprasowania i fura do wyprania... Ale dziś ładna pogoda może dam radę i zamówić jeszcze legginsy moja nowa miłość... Jeansy są sakramencko niewygodne dla mnie.

Kocham profesjonalnych dermatologów... Włókniak a w ogóle to jeszcze pewnie zmiana rakowa... Chirurg popatrzył... Włos Pani wrósł i stan zapalny jak 150... Trza ciachnąć... No i ciachnął.

Tylko teraz żałuję, że TŻ mi nie wyciął w domu mniej problemów i delikatniej by było...
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 10:57   #5003
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Niech ten lipiec przyjdzie wcześniej, bo się z brzuchem w drzwiach nie mieszczę

malwiska no u mnie taka opcja nie da rady bo na macierzynski ide tydzien przed terminem plus 2 tyg urlopu wiec bede 3 tyg w domu ale wtedy akurat szkoly nie ma wiec ani tak ani tak
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 11:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.