INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 22:05   #1891
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

MAM! w końcu! kupiłam za końcówkę zwrotu podatku 5-tkę AMC wydaje mi się, że to dwa zwykłe i trzy shine'y - shine to taie perłowe? fotkę zrobię jutro, ciężko taką piątkę wybrać

okazało się, że w Opolu można tylko 3, 5, 8 i 16 kolorów do tego okrągłe, ale w nowej galerii przy kinoplexie będzie sklep inglota cały
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 17:25   #1892
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Dziewczynki ja jeszcze nie mialam stycznosci z Inglotem i teraz chcialabym skompletowac tak sobie moze z 8 cieni ale kompletnie nie wiem jakie kolory bo sie na tym nie znam.Tak w sumie to zawsze jakismis fioletami i rozami sie maluje.Mysle o jakis cieniach co by dawaly codzienny lekki makijaz i o takich co bym mogla zrobic wieczorowy wyrazisty makijaz,moze cos w brazach.Poradzcie cos proszeeee.Jestem niebieskooka i mam wlosy ciemny blad z jasnymi pasemkami.Czekam na Wasza pomoc,z gory dziekuje serdecznie i Pozdrawiam
Agawcia
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:25   #1893
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Witajcie poczytałam trochę wątek i dalej nic nie rozumiem :B więc też poproszę o radę - praktycznie teraz w tym wątku dowiedziałam się o możliwości robienia paletek w Inglot - jestem kompletnym laikiem bazującym na ograniczonej liczbie kolorów i generalnie ;/ no chciałabym to zmienić - może któraś z Was by się zlitowała i podpowiedziała taki mały zestaw dla początkowy - podstawowy można by rzec. Czyli pare cieni, jakiś róż, rozjaśniacz, do brwi coś? Kompletnie się nie znam i głupieję z ilości możliwości i jeszcze jedno - jakie pędzelki polecacie z Inglot? wizaż inspiruje
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 22:59   #1894
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
Witajcie poczytałam trochę wątek i dalej nic nie rozumiem :B więc też poproszę o radę - praktycznie teraz w tym wątku dowiedziałam się o możliwości robienia paletek w Inglot - jestem kompletnym laikiem bazującym na ograniczonej liczbie kolorów i generalnie ;/ no chciałabym to zmienić - może któraś z Was by się zlitowała i podpowiedziała taki mały zestaw dla początkowy - podstawowy można by rzec. Czyli pare cieni, jakiś róż, rozjaśniacz, do brwi coś? Kompletnie się nie znam i głupieję z ilości możliwości i jeszcze jedno - jakie pędzelki polecacie z Inglot? wizaż inspiruje
jestem zachwycona pędzelkiem 8OHP

co do paletki - to przede wszystkim zależy od tego jaki masz typ kolorystyczny, jakie lubisz ubrania (tzn.kolory), po częsci też jakie lubisz kolorki.

Myślę, że przyda Ci się niezależnie od urody : cielisty beż, czekoladowy, zgaszony fiolet, delikatny róż, może jakiś ładny ciemny granat lub szmaragdowy?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 23:29   #1895
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Moze jakies numerki tych cieni.Ja ubieram sie w jasnych kolorach,Cere mam posrednia,czesto opalona.oczy niebieskie,wlosy jasne.Zalezy mi i na lekkim makijazu takim codziennym i na takim wieczorowym.Dziekuje
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 23:54   #1896
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

serdeczne dzięki Kasiek - Twoje rady są bardzo pomocne zwłaszcza, że kolory które podałaś jako podstawowe lubię i używam chętnie - zwłaszcza brązy i fiolety (uwielbiam fioletowy kolor) generalnie farbuję się na rudawo i jestem raczej typ blady - źle wyglądam w większości beżowych kolorów i w szarym jasnym, o dziwo w białym w miarę - ale nie noszę. Chyba najlepiej pasują do mnie kolory żywe, soczyste. Nie wiem jaki to typ urody ;/ namierzyłam pędzle WA-MA i wybieram się w najbliższym czasie po zakup 4 pędzelków - jeżeli ten sklep jeszcze działa... A potem Inglotowe kolorki - te kolorki o których wspomniałaś napewno wybiorę + jakieś wariacje zielono/żółto/fioletowe chyba... może jeszcze coś łososiowego? ostatnio chodzi mi po głowie już nie zaśmiecam wątku - bardzo dziękuję za pomoc jeszcze raz
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 07:52   #1897
libia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Smile

Cześć dziewczyny!
Japracuję w inglocie i z tymi paletami ( 8 i 16 ) to jest tak, że inglot z tego wychodzi.. 16 już wogóle nie składamy a z 8 dzwonimy do firmy i pytamy, czy z tego coś można jeszcze skmponować. Bardziej opłaca się składanie kasetek na miejscu, tzw. Freedom System W to wchodzi większość cieni z całego sklepu, a nawet powiedziałabym, że niektóe się tam znajdują, któych na sklepie nie ma. Mały freedom wychodzi powy zej 60 zł. a duży ( około 30 cieni) powyżej 120. Stałej ceny na to nie ma, bo to zależy od tego, co się chce w palecie mieć. Bardzo fajne są również kasteki z 3 lub 5 cienie, 3 -> 25 zł. 5 -> 35 zł. Do nich wchodzą cienie AMC, czyli akrylowe, nie miaszane z białym pigmenetem No i chyba tyle co chciałam Wam przekazać ) Pozdrawiam Was serdecznie!

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Dziwnie. Swoją małą freedomkę kupiłam niecały rok temu. Same cienie 4 kwadraty + 9 pasków i zapłaciłam 57zł. 4 perła, 2 matrix, 4 integra, 3 vertigo. Nie wiem jakie są ceny poszczególnych typów, na pewno droższe są AMC. O ile pamiętam wszystkie cienie były w tej samej cenie. Chyba 13*4+5(kasetka) czyli razem właśnie 57. Czyżby ceny tak strasznie wzrosły?!
A! Ceny palet zależa od cen cieni. JEśli ktoś ma cienie z określeniem mx, p, lub m to są tańsze cienie. Natomiast oznakowanie amc oznacza cienie akrylowe i paleta, któa ma przewagę tyhc cieni, może kosztować nawet 100zł.Pani w inglocie powinna powiedzieć, że mała powyżej 60 zł a duża powyżej 120 bo my nie mamy pojęcia jakie cienie sobie pani wybierze

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-06-07 o 12:01
libia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 12:08   #1898
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

libia85, szkoda, bo mi się nie podobają Freedomki z wyglądu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 18:26   #1899
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
serdeczne dzięki Kasiek - Twoje rady są bardzo pomocne zwłaszcza, że kolory które podałaś jako podstawowe lubię i używam chętnie - zwłaszcza brązy i fiolety (uwielbiam fioletowy kolor) generalnie farbuję się na rudawo i jestem raczej typ blady - źle wyglądam w większości beżowych kolorów i w szarym jasnym, o dziwo w białym w miarę - ale nie noszę. Chyba najlepiej pasują do mnie kolory żywe, soczyste. Nie wiem jaki to typ urody ;/ namierzyłam pędzle WA-MA i wybieram się w najbliższym czasie po zakup 4 pędzelków - jeżeli ten sklep jeszcze działa... A potem Inglotowe kolorki - te kolorki o których wspomniałaś napewno wybiorę + jakieś wariacje zielono/żółto/fioletowe chyba... może jeszcze coś łososiowego? ostatnio chodzi mi po głowie już nie zaśmiecam wątku - bardzo dziękuję za pomoc jeszcze raz
cieszę się, że choć troszkę pomogłam. Jeśli masz jasną cerę i rudawe włosy to zapewne jesteś jesienią albo wiosną, ale obstawiam jesień. Bardzo pasują do tego typu brązy, zielenie, w ogóle ciepłe kolory, żywe też czemu nie, ale gdzieś czytałam że szczególnie ładnie w żywych barwach jest wiosnom
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:53   #1900
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

a w mojej freedomce właśnie poszły zawiasy
Trzeba będzie reklamować, mam nadzieję że będę mogła nabyć samą kasetkę
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:16   #1901
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

te kasetki są strasznie badziewne- mojej zawiasy tez poszły, poza tym była strasznie porysowana, jak bym nie wiadomo co z nia robiła. Kupiłam za 9 zł nową i zawiasy póki co się jeszcze trzymają, ale porysowana jest niemniej niz poprzednia, a nawet jej nie przenoszę, lezy sobie spokojnie w kuferku.
Ale jak masz paragon to faktycznie spróbuj zareklamować
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 21:57   #1902
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
cieszę się, że choć troszkę pomogłam. Jeśli masz jasną cerę i rudawe włosy to zapewne jesteś jesienią albo wiosną, ale obstawiam jesień. Bardzo pasują do tego typu brązy, zielenie, w ogóle ciepłe kolory, żywe też czemu nie, ale gdzieś czytałam że szczególnie ładnie w żywych barwach jest wiosnom
no ja prawdopodobnie jestem wiosna - bo naturalnie popielaty blond i tak mi podrasowało do opisu dzięi once again
monai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 23:18   #1903
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
te kasetki są strasznie badziewne- mojej zawiasy tez poszły, poza tym była strasznie porysowana, jak bym nie wiadomo co z nia robiła. Kupiłam za 9 zł nową i zawiasy póki co się jeszcze trzymają, ale porysowana jest niemniej niz poprzednia, a nawet jej nie przenoszę, lezy sobie spokojnie w kuferku.
Ale jak masz paragon to faktycznie spróbuj zareklamować
ja też po roku musiałam z powodu złamanego zawiasu kupić nową kasetkę. teraz, żeby chronić zawiasy, przechowuję ją w tym tekturowym pudełku, w którym ją kupiłam. na razie wygląda jak nowa, a często jest transportowana PKSami w plecaku
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:47   #1904
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
no ja prawdopodobnie jestem wiosna - bo naturalnie popielaty blond i tak mi podrasowało do opisu dzięi once again
popielaty blond? a ja czytałam, że to lato ech te pory roku, strasznie trudno jes rozpoznać
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:05   #1905
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

A mnie nikt nie pomoze???
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 17:57   #1906
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Moze jakies numerki tych cieni.Ja ubieram sie w jasnych kolorach,Cere mam posrednia,czesto opalona.oczy niebieskie,wlosy jasne.Zalezy mi i na lekkim makijazu takim codziennym i na takim wieczorowym.Dziekuje
Ja mam chyba podobną urodę i bardzo lubię do dziennego makijażu używać fioletów, róży i brązów. Lubię też zieleń, ale to musi być odpowiedni odcień. Unikam niebieskiego i czerwieni.

Proponuję stworzyć sobie paletkę pro5 : cielisty beż, jasny róż, liliowy, ciemny fiolet (najlepiej matowy) i pośredni brąz.

Polecam nr:

matte 356 - jasny matowy róż lub perła 691 - jasny perłowy róż
matte 378 - gorzka czekolada (ja taki mam i jestem zadowolona)
matte 355 - cielisty, ale może byc dla Ciebie za jasny
perła 16 - perłowy fiolecik (śliczny)
matrix 425 - różowy z drobinkami ( również bardzo ładny)

ale to tylko propozycje
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:11   #1907
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
te kasetki są strasznie badziewne- mojej zawiasy tez poszły, poza tym była strasznie porysowana, jak bym nie wiadomo co z nia robiła. Kupiłam za 9 zł nową i zawiasy póki co się jeszcze trzymają, ale porysowana jest niemniej niz poprzednia, a nawet jej nie przenoszę, lezy sobie spokojnie w kuferku.
Ale jak masz paragon to faktycznie spróbuj zareklamować
Kurcze, moja kasetka też leżała cały czas w kuferku, a i tak zawiasy poszły. Jedyne 3 miesiące wytrzymała.
Znalazłam na ziemi fragment tego zawiasu- plastik tak skrzypiący i kruchy, że potrafiłam tego niedobitka jeszcze bardziej samymi paznokciami połamać. Ehh.
Paragon gdzieś mam, muszę poszukać.
A co dziwne, ponad roczna pro-5 ma się świetnie, nic w niej nie pęka.

Dobrze, że z zawartości paletki jestem zadowolona chociaż!
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:24   #1908
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Kurcze, moja kasetka też leżała cały czas w kuferku, a i tak zawiasy poszły. Jedyne 3 miesiące wytrzymała.
Znalazłam na ziemi fragment tego zawiasu- plastik tak skrzypiący i kruchy, że potrafiłam tego niedobitka jeszcze bardziej samymi paznokciami połamać. Ehh.
Paragon gdzieś mam, muszę poszukać.
A co dziwne, ponad roczna pro-5 ma się świetnie, nic w niej nie pęka.

Dobrze, że z zawartości paletki jestem zadowolona chociaż!
ja tez mam jedną pro 5 i ona ma chyba..... ze 3-4 lata i jak nowa niemal.... coś w tych freedomkowych musi być , w sensie że dziadoskie
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 20:39   #1909
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja tez mam jedną pro 5 i ona ma chyba..... ze 3-4 lata i jak nowa niemal.... coś w tych freedomkowych musi być , w sensie że dziadoskie
z moja jeszcze nic sie nie dzieje chociaz czesto ja otwieram, ale rzeczywiscie pro5 są trwalsze i chyba z innego plastiku robione
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 21:11   #1910
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Kasiek dziekuje Ci bardzo za pomoc,jezeli to twoje zdjecie masz wstawione to mamy podobna urode,Dziekuje i czekam na reszte propozycji
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:16   #1911
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
Kasiek dziekuje Ci bardzo za pomoc,jezeli to twoje zdjecie masz wstawione to mamy podobna urode,Dziekuje i czekam na reszte propozycji
tak to ja jestem jeśli masz w okolicy sklep inglota polecam się przejsć i pomaziać łapkę cieniami przejrzyj też wątek, dużo osób wklejało swoje paletki, może jakiś cień Ci się spodoba, zazwyczaj wszyscy pisali jakie mają odcienie.
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 08:44   #1912
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Nio wlasnie przejzalam caly watek od A do Z i taaaka glowa duza mi sie zrobila od naplywu wiadomosci ze juz zglupialam co i jak.Dziekuje
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:24   #1913
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Świeżutka paletka
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:48   #1914
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

ja mam juz dwie ah jak ja juz chce sklep inglota bo u nas tylko 8 16 2 i 5 skladaja:/



paletka z zieleniami lekko zle wyszla, rozowy jest bardzo jasny
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:58   #1915
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja mam juz dwie ah jak ja juz chce sklep inglota bo u nas tylko 8 16 2 i 5 skladaja:/



paletka z zieleniami lekko zle wyszla, rozowy jest bardzo jasny
Super kolorki
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 19:21   #1916
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

śliczne!

tylko zdj ogromne;p
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:30   #1917
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

ah bo na szybko z komorki ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 09:36   #1918
agnesha
Raczkowanie
 
Avatar agnesha
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 284
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

sabbatha jaki to nr cienia, drugi od góry, zaraz za różowym? to jest złoty czy pomarańczowy?
agnesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 10:15   #1919
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

pomaranczowy - sa dwa pomaranczowe amc i to jest ciemniejszy, numer 130
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 16:35   #1920
agnesha
Raczkowanie
 
Avatar agnesha
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 284
Dot.: INGLOT - bede komponowac paletki, wasze "must have" kolorystyczne??!!

sabbatha dziękuję za odpowiedź
agnesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.