Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 22:07   #1951
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mi tam się Dior podoba Kupiłabym, ale takich słodziaków mam już dużo, jest piękny, ale może w końcu wzięłabym coś innego, bo ciągle tylko słodkości i słodkości mi w głowie
Mnie też kusi, ale chyba wolałabym zainwestować w Black Opium. Jak myślicie?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:08   #1952
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Jak będziesz rozbierała, to daj znać. Chętnie zainwestuję w 10 ml.
Dam znać ale pewnie będzie gdzieś później on dopiero ale wezmę w ciemno na rozbiór .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:09   #1953
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja! Ja! Wybierz mnie!
Serio
A co dziś jesteś sponsorem? Też bym coś kliknęła, ale kasy ni maaa
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:11   #1954
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Mnie też kusi, ale chyba wolałabym zainwestować w Black Opium. Jak myślicie?
Dla mnie jedno i drugie słodkie i podobne Weź Diora, bo chyba w D. dają miniaturkę gratis
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:13   #1955
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
W D nowość https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...rac=pl.03x.nwl

taka nowość, że ja to z Maarthusią u nich w zeszłym roku kupowałam za 149 zł
Też to wtedy kupiłam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dam znać ale pewnie będzie gdzieś później on dopiero ale wezmę w ciemno na rozbiór .
Ok. A gdyby ktoś zrezygnował z Guerlain, którego rozbierasz, to pamiętaj o mnie.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:16   #1956
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie jedno i drugie słodkie i podobne Weź Diora, bo chyba w D. dają miniaturkę gratis
Teraz u mnie tylko Sephora

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A co dziś jesteś sponsorem? Też bym coś kliknęła, ale kasy ni maaa
Chciałabym, ale niestety - finanse. Za to mogę być pomocną dłonią I hojną próbkowo konsultantką
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:17   #1957
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ktoś pytał jaki jest prezent urodzinowy S dla Blacków w tym roku - taki jak dostała w grudniu Tenebra na urodziny i ktoś jako gratis do zakupów z tego co kojarzę...czyli 3 cienie S po 0.8g
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 22:20   #1958
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ktoś pytał jaki jest prezent urodzinowy S dla Blacków w tym roku - taki jak dostała w grudniu Tenebra na urodziny i ktoś jako gratis do zakupów z tego co kojarzę...czyli 3 cienie S po 0.8g
Hmm, a nie róż? Trzy cienie były w zeszłym roku...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:28   #1959
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Hmm, a nie róż? Trzy cienie były w zeszłym roku...
Dostałam dzisiaj cienie - na pewno wszystkim dają to samo. Babeczka mi mówiła, że mam cienie urodzinowe do odebrania. Skąd info o różu? Ktoś dostał? Ja pierwszy raz dostałam prezent od S - jeszcze cudem się o tym dowiedziałam, bo oczywiście maila ani nic nie dostałam, mimo że o to pytałam, bo wiedziałam, że skoro nie dostaję żadnych ofert, to się nie dowiem Swoją drogą cieszę się, że dostałam cienie nie róż czy błyszczyki jak kiedyś było - różów mam dużo, a błyszczyków nie lubię Akurat mi te kolorki cieni pasują idealnie - takie maluchy można zabrać na wyjazd
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:32   #1960
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jakiś gotowy "przepis" wypróbowałaś?
Kupiłam zestaw z linka na e-naturalnie +dobrałam do niego hydrolat z róży damasceńskiej, wymieszałam wszystko zgodnie z instrukcją i voila. Właśnie mam go na twarzy. Trochę mnie zaczerwienił, ale po pół godzinie zeszło.

https://e-naturalne.pl/pl/p/Tonik-z-...ktonem-15-/832
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:34   #1961
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj cienie - na pewno wszystkim dają to samo. Babeczka mi mówiła, że mam cienie urodzinowe do odebrania. Skąd info o różu? Ktoś dostał? Ja pierwszy raz dostałam prezent od S - jeszcze cudem się o tym dowiedziałam, bo oczywiście maila ani nic nie dostałam, mimo że o to pytałam, bo wiedziałam, że skoro nie dostaję żadnych ofert, to się nie dowiem Swoją drogą cieszę się, że dostałam cienie nie róż czy błyszczyki jak kiedyś było - różów mam dużo, a błyszczyków nie lubię Akurat mi te kolorki cieni pasują idealnie - takie maluchy można zabrać na wyjazd
Cienie były ładne Takie beżowo-brązowe? Na pewno dostałam je w zeszłym roku, a jeszcze mi się nie powtarzały prezenty. Ale może to kwestia tego, że urodziny mam w drugiej połowie roku?
A któraś z dziewczyn dostałam jako gratis dwukolorowy róż i kilka osób wtedy pisało, że to prezent na ten rok. Nie wiem, na ile to sprawdzona informacja.
A co było dodatkowo, zniżka czy podwójne punkty?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 22:37   #1962
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Posiada moze któraś z Was kod do tesco? Może byc duza kwota 150-200zł?
Mam kupon na 40 zł od 160
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:42   #1963
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Cienie były ładne Takie beżowo-brązowe? Na pewno dostałam je w zeszłym roku, a jeszcze mi się nie powtarzały prezenty. Ale może to kwestia tego, że urodziny mam w drugiej połowie roku?
A któraś z dziewczyn dostałam jako gratis dwukolorowy róż i kilka osób wtedy pisało, że to prezent na ten rok. Nie wiem, na ile to sprawdzona informacja.
A co było dodatkowo, zniżka czy podwójne punkty?
Tak, jeden kremowy, 2 w brązach.

A jaka zniżka może być, ile %? Nic nie słyszałam o zniżce - u mnie był kupon na podwójne pkt. To mój pierwszy prezent od S Te poprzednie widziałam tylko w necie i mi się nie podobają za bardzo (blyszczyki i mini paletka) Coś jeszcze było?

Ten prezent mi wydawała kierowniczka perfumerii, więc chyba by wiedziała, że teraz dają róże? Tak czy siak - wolę cienie Podejrzewam, że z tymi prezentami jest tak jak z prezentem dla nowych Goldów - zmieniają, ale nie od początku roku, tylko jakiś freestyle
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:48   #1964
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Mam kupon na 40 zł od 160
Dziekuję, ale juz zamówiłam, po 23 nie mogę edytować
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 22:52   #1965
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak, jeden kremowy, 2 w brązach.

A jaka zniżka może być, ile %? Nic nie słyszałam o zniżce - u mnie był kupon na podwójne pkt. To mój pierwszy prezent od S Te poprzednie widziałam tylko w necie i mi się nie podobają za bardzo (blyszczyki i mini paletka) Coś jeszcze było?

Ten prezent mi wydawała kierowniczka perfumerii, więc chyba by wiedziała, że teraz dają róże? Tak czy siak - wolę cienie Podejrzewam, że z tymi prezentami jest tak jak z prezentem dla nowych Goldów - zmieniają, ale nie od początku roku, tylko jakiś freestyle
Właśnie tak myślę, że może od połowy roku czy coś zmieniają - w każdym razie tak, żeby się nie powtarzało. Było tak, jak pisałaś: paletka, błyszczyki, cienie. A wcześniej nie pamiętam albo nie było
Zniżka, jeśli jest, to nieduża - 10% lub 15%. Więc nawet nie vipy, nie warto Widocznie teraz są punkty Bo to różnie bywa, ale nigdy dwie rzeczy, tylko albo zniżka, albo punkty. Przecież inaczej to by była rozpusta
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 23:11   #1966
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzwonię jutro

Oj tam w kuchni wegańskiej znajdziesz multum przepisów bezgluta i bez jajców. Na kasze nietolerancja?

Kiszę jakoś tydzień ten Bobbikowy zestaw w koszyku i tylko kaszańskie gratisy mnie powstrzymywały, ale miałam już ten cień w innym odcieniu i muszę mu znaleźć inny dom. Racjonalizm mi się uruchamia

Zrbiłam ciasteczka z przepisu Marthusi i mi rośnie, odchudzanie jest takie nudne.
Koniecznie
Było sporo klientek i jeszcze kobiety podchodziły i dopytywały się, zainteresowanie jest spore

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zrobiłam sama ombre rano tylko różowa piankę nałożę
Pokażesz?

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam wróciłam z kina kobiet z dyplomem dojarza doilam krowę i muczalam jutro Wam się pochwale co wygrałam teraz spadam spać


---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A od Diora nic nie dostałaś? Gifty tylko przy zakupach?
Dostałam kosmetyczkę Diora, mini perfumy i mini balsam. I jeszcze mini balsam i mini błyszczyk z S.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
amyz, genialny teleekspress




Zależy od podkładu - takie zastygające spokojnie można samymi meteorytami potraktować

Wow

Świetny wynik, też bym taki chciała

Świetne zakupy i miniatury Czy ja tam dojrzałam miniaturę sukienkowej szminki Guerlain?
Niestety to nie miniatura, tylko 2 kolorki na blistrze i minipędzelek.

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A daj spokój mi to już się nawet tego komentować nie chce .
W ogóle jest hejt na mainstreamowe perfumy od jakiegoś czasu
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 23:16   #1967
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Nie ogarniam, tak pędzicie, żę nie zdążyłam się chyba nawet przywitac w poprzednim wątku, a tu już 66 strona w nowym... Jak żyć?
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 23:33   #1968
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Nie ogarniam, tak pędzicie, żę nie zdążyłam się chyba nawet przywitac w poprzednim wątku, a tu już 66 strona w nowym... Jak żyć?
Nie da się nadążyć
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-25, 23:40   #1969
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Dostałam kosmetyczkę Diora, mini perfumy i mini balsam. I jeszcze mini balsam i mini błyszczyk z S.
To super Na bogato A jakie perfumy?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 00:13   #1970
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Nadrobiłam i teraz lecę spać
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 00:37   #1971
Atasa
Raczkowanie
 
Avatar Atasa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 187
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

O ja też właśnie nadrobiłam...
Never - wpisałam nowego Angela na listę... Coś czuję, że mi się spodoba
Amyz - Twoje streszczenia są cudowne uwielbiam je czytać
Atasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 04:45   #1972
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Chwale się dyplomem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456461892927.jpg (50,1 KB, 38 załadowań)
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:05   #1973
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj cienie - na pewno wszystkim dają to samo. Babeczka mi mówiła, że mam cienie urodzinowe do odebrania. Skąd info o różu? Ktoś dostał? Ja pierwszy raz dostałam prezent od S - jeszcze cudem się o tym dowiedziałam, bo oczywiście maila ani nic nie dostałam, mimo że o to pytałam, bo wiedziałam, że skoro nie dostaję żadnych ofert, to się nie dowiem Swoją drogą cieszę się, że dostałam cienie nie róż czy błyszczyki jak kiedyś było - różów mam dużo, a błyszczyków nie lubię Akurat mi te kolorki cieni pasują idealnie - takie maluchy można zabrać na wyjazd
Pingwinku, ale to dowiedziałaś się przy zakupach w stacjo. Dopytuje, bo też mam wkrótce urodziny.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:05   #1974
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

witam się z rana jakieś choróbsko mnie rozkłada

Nikkolaa - ale super miniatury dostałaś
Korinka - piękny dyplom
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:12   #1975
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja! Ja! Wybierz mnie!
Serio
Myślę, ale ostatnio jestem tak zapracowana, że nawet nie ogarniam swoich zapasów. Nie wiem na chwilę obecną co jest mi tak naprawdę potrzebne.
Odezwę się

Tak ogólnie to miłego dnia życzę. Najbardziej cieszę się, że jest już piątek

Korinka gdzie takie dyplomy dają?
Amyz, zdrówka życzę.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Amyz, to tylko my wstajemy skoro świt. Reszta dziewczyn smacznie jeszcze sobie śpi?

Edytowane przez xdorkax
Czas edycji: 2016-02-26 o 06:11
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:17   #1976
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Myślę, ale ostatnio jestem tak zapracowana, że nawet nie ogarniam swoich zapasów. Nie wiem na chwilę obecną co jest mi tak naprawdę potrzebne.
Odezwę się

Tak ogólnie to miłego dnia życzę. Najbardziej cieszę się, że jest już piątek

Korinka gdzie takie dyplomy dają?
Amyz, zdrówka życzę.

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Amyz, to tylko my wstajemy skoro świt. Reszta dziewczyn smacznie jeszcze sobie śpi?
dyplom dostałam za dojenie krowy na Kinie Kobiet w Heliosie byłam cała w mleku

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana jakieś choróbsko mnie rozkłada

Nikkolaa - ale super miniatury dostałaś
Korinka - piękny dyplom
Ojj kochana trzymaj sie zdrowow
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:18   #1977
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość


Amyz, to tylko my wstajemy skoro świt. Reszta dziewczyn smacznie jeszcze sobie śpi?

eeee nie nie.Korinka zawsze rano jest na posterunku, maarthusia też tu zaraz wpadnie tylko pewnie nadrabia bywa Miska, bywa Michalina86, Baletnica_Natasza, Paulincia, Magdalena i wiele innych Trochę nas tu z rana jest

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-26 o 06:20
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:20   #1978
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Nikollaa żeby się umówić do Silesi do S, to wystarczy zadzwonić na infolinię, czy do sklepu w Silesii???

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
eeee nie nie.Korinka zawsze rano jest na posterunku, maarthusia też tu zaraz wpadnie tylko pewnie nadrabia bywa Miska, bywa Michalina86.Trochę nas tu z rana jest
ja już rano się chwaliłam dyplomem żeby Wam się humorek poprawił Zaraz się będę chwalić co wygrałam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:20   #1979
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dyplom dostałam za dojenie krowy na Kinie Kobiet w Heliosie byłam cała w mleku

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------


Ojj kochana trzymaj sie zdrowow
Ale, że jak najprawdziwsze mleko.
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-26, 06:21   #1980
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


ja już rano się chwaliłam dyplomem żeby Wam się humorek poprawił Zaraz się będę chwalić co wygrałam
pokazuj
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.