Łechtaczka przy oddawaniu moczu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 19:36   #1
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Red face

Łechtaczka przy oddawaniu moczu.


Hej. Mam takie pytanie. Po palcówce (wstyd się przyznać 3 razy pod rząd długo i tak hmm... porządnie) dzień później pojawił się taki objaw - przy oddawaniu moczu czuję jak ten mocz "stymuluje" łechtaczkę. Ponoć jest to coś zupełnie normalnego i występuje u wielu kobiet, zawsze tak miałam, ale teraz to o wiele silniejsze, tak jakby ta łechtaczka stała się bardzo wrażliwa. Ponadto nawet jak siedzę to ją czuję, bo ona odczuwa każdy dotyk - nawet ten warg sromowych. Przy oddawaniu moczu dodatkowo ujrzałam bardzo, bardzo blade ledwo zauważalne czerwonawe zabarwienie. Myślę że to z kolei z pochwy bo ujrzałam jakiś minimylny (tak 0,1 mm) kawałeczek tej wyściółki ze środka pochwy/macicy. Wiem na pewno, że to ona, bo taka sama dokładnie jest podczas okresu czyli zwyczajna, normalna.
Myślę żeby podmywać to rumiankiem, do mycia jakiś płyn przeciwzapalny (raz użyłam i już jest inaczej - trochę lepiej), podcieram się teraz po oddaniu moczu nawilżanymi chusteczkami.
Dziewczyny, jak myślicie, co to może być? Dodam że jestem dziewicą, nie było "prawdziwego" stosunku.
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:05   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Łechtaczka przy oddawaniu moczu.

Cytat:
Napisane przez ..::LoLi::.. Pokaż wiadomość
(...) podcieram się teraz po oddaniu moczu nawilżanymi chusteczkami.
Nie umiem Ci odpowiedzieć na zadane przez Ciebie pytania... Ale wypowiem się w kwestii chusteczek, bo to ważna kwestia — mam nadzieję, że stosujesz takie, które nadają się do higieny intymnej. Bez alkoholu, bez silnych konserwantów, najlepiej bez zapachu itd. Szkoda byłoby sobie jeszcze zaszkodzić.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:31   #3
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Dot.: Łechtaczka przy oddawaniu moczu.

Oczywiście, są bez alkoholu, z naturalnym ph, nawilżają i łagodzą pewnie, bo mają wyciągi z aloesu. Bezzapachowe
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 16:27   #4
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Dot.: Łechtaczka przy oddawaniu moczu.

Ps. Ja jestem bardzo ostrożna jako że jeszcze nie byłam u ginekologa to sama wszystko staram się kontrolować. Głupio to brzmi i znajdą się takie co powiedzą "fee", ale wolę się upewniać czy nic się tam nie dzieje. No i po oględzinach takich względnych - wszystko jest jak zwykle, nic się nie dzieje, nie leci krew, nie jest spuchnięte. Podobno u wielu kobiet jest tak, że przy oddawaniu moczu czuje się taki "dreszcz", przez łechtaczkę właśnie. No i miałam tak zawsze tylko teraz czuje go 2 razy bardziej i tak się zastanawiam, może ona jeszcze nie "doszła do siebie"? Podrażniła się?
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.