Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-26, 18:35   #2401
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Zalezy na jakiego lekarza trafisz. Ja jestem bardzo zadowolona z endokrynologa i sprawnych punktów pobrań do badań. Gorzej z obsługą w rejestracji, bo to zalezy kto aktualnie jest i czy chce zalatwic sprawe czy powie, ze tak sie nie nie i do widzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
właśnie tego się obawiam..miałam ich kiedyś w starej pracy ale to bylo z 7 lat temu i nie byłam zadowolona, zawsze jakis problem miały kobiety na recepcji, teraz mam pzu ale namawiają nas na przejście wlasnie na lux med i się wacham bo cena polowe nizsza ale..z pzu bylam b.zadowolona bo rozne placowki z nimi wspolpracują, badania-nawet internista mogl wystawić skierowanie-zero probemu

dziękuję)
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 19:18   #2402
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
hej,



Ma ktoś z was aktualnie pakiet medyczny w Lux medzie?
i może się wypowiedzieć jak teraz z nimi wygląda "wspolpraca"?czy jesteście zadowolone z lekarzy?
Obecnie nie, ale ponad rok korzystałam. Również byłam bardzo zadowolona z endokrynologa, nie miałam problemu na recepcji. Bardziej rozczarowała mnie kwestia ginekologa: wyglada to tak ze umawiasz sie do ginekologa i tak naprawde masz podstawowe badanie. Na reszte dostajesz skierowanie i sie osobno umawiasz (cytologia, usg, czy jakies inne) i pozniej znowu wizyta do ginekolog a z wynikami. Chyba, że masz szczęście i trafisz do gabinetu gdzie sa wszystkie sprzety.

Ale ogólnie mówiąc byłam zadowolona
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 22:35   #2403
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Obecnie nie, ale ponad rok korzystałam. Również byłam bardzo zadowolona z endokrynologa, nie miałam problemu na recepcji. Bardziej rozczarowała mnie kwestia ginekologa: wyglada to tak ze umawiasz sie do ginekologa i tak naprawde masz podstawowe badanie. Na reszte dostajesz skierowanie i sie osobno umawiasz (cytologia, usg, czy jakies inne) i pozniej znowu wizyta do ginekolog a z wynikami. Chyba, że masz szczęście i trafisz do gabinetu gdzie sa wszystkie sprzety.

Ale ogólnie mówiąc byłam zadowolona
dziękuję
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-26, 23:57   #2404
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Ja miałam Lux Med w pracy i przedłożyłam umowę z nimi na własna rękę. Z tego co korzystam jestem zadowolona bardzo, mam porównanie do Enel medu i Scanmedu a tam całość wola i pomstę do nieba.
Rejestrujesz się przez neta kiedy chcesz i jak chcesz, mi babka na recepcji nie jest do niczego potrzebna. Placówek jest od groma (!) specjalistów tez. Ja jestem zadowolona. Może tak trafiłam na gabinet ale nigdy nie miałam problemu z żadnym badaniem na miejscu Np u ginekologa czy wymaz u laryngologa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 03:30   #2405
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Dziewczyny, znacie jakiegoś dobrego stomatologa na NFZ? Najlepiej Wola Duchacka/Kurdwanów, ale jeżeli macie kogoś godnego polecenia nawet na drugim końcu miasta piszcie
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 09:04   #2406
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
hej,



Ma ktoś z was aktualnie pakiet medyczny w Lux medzie?
i może się wypowiedzieć jak teraz z nimi wygląda "wspolpraca"?czy jesteście zadowolone z lekarzy?
Ja nie jestem zadowolona, lekarze mają beznadziejne opinie, jak już do jakiegoś trafiłam to również nie byłam zadowolona. Moje wizyty na nfz więcej wnosiły.
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Zalezy na jakiego lekarza trafisz. Ja jestem bardzo zadowolona z endokrynologa i sprawnych punktów pobrań do badań. Gorzej z obsługą w rejestracji, bo to zalezy kto aktualnie jest i czy chce zalatwic sprawe czy powie, ze tak sie nie nie i do widzenia
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zdradzisz prosze do jakiego endokrynologa chodzisz?

Z rejestracją też miałam problemy, dziewczyny nie potrafiły bezbłędnie przepisać danych z dowodu osobistego, ja musiałam do nich wracać i później lekarz bo w systemie były błędy.

Wiem, że luxmed ma też coś takiego jak swoboda leczenia do 500zl chyba, tylko trzeba przedstawić fakturę jak pójdziesz do innego lekarza (nie z luxmedu) ale jeszcze nie korzystałam więc nie wiem czy bardzo trzeba się z nimi kopać żeby odzyskać pieniądzie, dodatkowo podejrzewam, że ten pakiet może być trochę droższy.


Kiedyś byłam w enelmedzie i byłam bardzo zadowolona, trafiłam naprawdę na dobrych lekarzy poza jednym dermatologiem.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 15:03   #2407
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Ja miałam Lux Med w pracy i przedłożyłam umowę z nimi na własna rękę. Z tego co korzystam jestem zadowolona bardzo, mam porównanie do Enel medu i Scanmedu a tam całość wola i pomstę do nieba.
Rejestrujesz się przez neta kiedy chcesz i jak chcesz, mi babka na recepcji nie jest do niczego potrzebna. Placówek jest od groma (!) specjalistów tez. Ja jestem zadowolona. Może tak trafiłam na gabinet ale nigdy nie miałam problemu z żadnym badaniem na miejscu Np u ginekologa czy wymaz u laryngologa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mogłabyś napisać jak wygląda takie przedłużenie, jakie sa warunki?
Też kończyli mi sie pakiet w pracy i zastanawiam się czy nie wykupić sama. Ale do tej pory placilam ok. 40zł, indywidualnie jest pewno dużo więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 15:29   #2408
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja nie jestem zadowolona, lekarze mają beznadziejne opinie, jak już do jakiegoś trafiłam to również nie byłam zadowolona. Moje wizyty na nfz więcej wnosiły.

Zdradzisz prosze do jakiego endokrynologa chodzisz?

Z rejestracją też miałam problemy, dziewczyny nie potrafiły bezbłędnie przepisać danych z dowodu osobistego, ja musiałam do nich wracać i później lekarz bo w systemie były błędy.

Wiem, że luxmed ma też coś takiego jak swoboda leczenia do 500zl chyba, tylko trzeba przedstawić fakturę jak pójdziesz do innego lekarza (nie z luxmedu) ale jeszcze nie korzystałam więc nie wiem czy bardzo trzeba się z nimi kopać żeby odzyskać pieniądzie, dodatkowo podejrzewam, że ten pakiet może być trochę droższy.


Kiedyś byłam w enelmedzie i byłam bardzo zadowolona, trafiłam naprawdę na dobrych lekarzy poza jednym dermatologiem.

Renata Turek-Jabrocka. Nie ma najlepszych opinii w internecie. Na pierwszą wizytę do niej szlam ze średnim nastawieniem. Miała wolny termin z dnia na dzien, a mnie na szybkości zależało. Teraz sie jej trzymam, bo bardzo przyjemna w kontakcie z pacjentem jest, badania zleca itd. Minus jest tylko taki, że przyjmuje tylko na Wadowickiej w Medycynie Rodziny.

U nich w rejestracji miałam przejścia ze zmianą nazwiska. Pan nie był w stanie zrozumieć, ze po ślubie mam inne i chciałabym dane zmienić łącznie z adresem. Stanęło na tym, że adres musiałam zmienić sama, w systemie, a zmianę nazwiska załatwiałam w całkiem innym punkcie, gdzie juz sie dało to zrobic.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 20:31   #2409
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać jak wygląda takie przedłużenie, jakie sa warunki?
Też kończyli mi sie pakiet w pracy i zastanawiam się czy nie wykupić sama. Ale do tej pory placilam ok. 40zł, indywidualnie jest pewno dużo więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W pracy płaciłam coś koło 60zl teraz płace 115zl, ale mam najbogatszy pakiet : tomografie, rezonansy, Usg i inne badania specjalistyczne. Do tego bardzo szeroki wybór specjalistów. Ja tego potrzebuje wiec dla mnie Taka cena jak za darmo i tomografie robią za 3 dni a nie jak na klinice gdzie mam pilne a babka mi mówi "a jak pilne to oczywiście szybciej, 6mc"... Aha .
Lekarzy jest bez liku i tez trochę beznadziejnych musiałam przejść żeby dotrzeć do tych dobrych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 20:45   #2410
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
W pracy płaciłam coś koło 60zl teraz płace 115zl, ale mam najbogatszy pakiet : tomografie, rezonansy, Usg i inne badania specjalistyczne. Do tego bardzo szeroki wybór specjalistów. Ja tego potrzebuje wiec dla mnie Taka cena jak za darmo i tomografie robią za 3 dni a nie jak na klinice gdzie mam pilne a babka mi mówi "a jak pilne to oczywiście szybciej, 6mc"... Aha .
Lekarzy jest bez liku i tez trochę beznadziejnych musiałam przejść żeby dotrzeć do tych dobrych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję!
Ja jestem z nich zadowolona dlatego myślę o przedłużeniu sama.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 22:52   #2411
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Gdy skończył mi się pakiet w LuxMedzie, to sami do mnie zadzwonili z propozycją przedłużenia. Kwota była zaskakująco niska, ale nie pamiętam. Nie skorzystałam, bo jednak specjaliści nie są najlepsi. Przez 3 lata byłam chyba u wszystkich endokrynologów, ale nikt mi nie podpasował. Za to mogę polecić neurologa, lekarza rehabilitacji, stomatologa.
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-29, 10:05   #2412
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

dzieki kobitki
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 07:54   #2413
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Okulista na NFZ w Krakowie? Żebym nie musiała czekać pół roku... ewentualnie miejsce gdzie zbadają mi wzrok bezpłatnie (bez kupowania okularów w tym salonie)?
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 09:47   #2414
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Okulista na NFZ w Krakowie? Żebym nie musiała czekać pół roku... ewentualnie miejsce gdzie zbadają mi wzrok bezpłatnie (bez kupowania okularów w tym salonie)?
Ja badałam wzrok przy doborze soczewek. Jak rozważasz również taką opcję, to na grouponie da się wykupić pakiet za ok. 30 zł na badanie + dobór soczewek + soczewki + płyn i pojemniczek.
Ino przy takim badaniu nie ma wszystkich parametrów do zakupu okularów, tyle co zbadanie samej wady wzroku.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 11:02   #2415
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Okulista na NFZ w Krakowie? Żebym nie musiała czekać pół roku... ewentualnie miejsce gdzie zbadają mi wzrok bezpłatnie (bez kupowania okularów w tym salonie)?
Polecam w nowej hucie os na skarpie 66
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 11:04   #2416
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Czy w tym sklepie z świeczkami w Bonarce są może zapachy do samochodu z Yankee Candle? A jak tak to jest jakiś wybór? Czy lepiej wybrać się gdzie indziej?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 11:12   #2417
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

I jeszcze ja zapytam o ginekologa na NFZ ale tak żeby nie czekać na wizytę do czerwca tylko w miesiąc półtora był termin
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 17:10   #2418
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Affectionka,

http://www.kovmed.pl/
Spróbuj tu, nawet jest rejestracja on line na NFZ. Sama się wybieram po nowym roku, do dr Kowalik, a swego czasu to gdzie indziej byłam u dr Masior, nawet spoko była.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-01, 18:59   #2419
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

W Kovmedzie nie czeka się długo, to fakt... ale gabinety to chyba robione ze szwagrem po godzinach z 20 lat temu, trochę odstraszają wyglądem. Sprzęt też nie wygląda na najnowszy. Przynajmniej na NFZ, nie wiem, czy na wizyty prywatne są lepsze
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-02, 20:48   #2420
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;8009505 1]Czy w tym sklepie z świeczkami w Bonarce są może zapachy do samochodu z Yankee Candle? A jak tak to jest jakiś wybór? Czy lepiej wybrać się gdzie indziej?[/QUOTE]

Tak, są
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 14:35   #2421
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Gdzie kupię typowo japońskie rzeczy, typu buty geta, tabi, kimona itp? Ceny w necie to masakra, może gdzieś stacjonarnie można kupić?
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 14:28   #2422
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Gdzie w Podgórzu przedłużę paznokcie na żelu tak, żeby efekt końcowy był powalający? Polećcie proszę jakieś studio
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 17:41   #2423
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Gdzie w Podgórzu przedłużę paznokcie na żelu tak, żeby efekt końcowy był powalający? Polećcie proszę jakieś studio
Pazuu - Galeria Kazimierz.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 15:28   #2424
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Szukam psychologa lub psychiatry w Krakowie, który pomoże przy bezsenności (trwającej kilkanaście miesięcy), złym samopoczuciu, lękach. Bardzo proszę o pomoc!
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 09:48   #2425
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Wiecie może gdzie w przystępnej cenie można kupić dzianinową marynarkę czarną/ciemny granat/grafit?
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 00:00   #2426
romolla
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

czy stary lub nowy kleparz jest jutro (w niedziele) otwarty?
romolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 14:54   #2427
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Gdzie w miarę przystępnej cenie wymienię baterię w zegarku na rękę?
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 12:27   #2428
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Gdzie w miarę przystępnej cenie wymienię baterię w zegarku na rękę?
Punkt w Tesco na Wielickiej
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 11:02   #2429
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Poleci ktoś może dobrego proktologa prywatnie?
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 16:02   #2430
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Gdzie znajdę w Krakowie? cz. 2

Do dziewczyn,które robiły zabieg keratynowego prostowania włosów,możecie kogoś polecić w Krakowie?
Szukam kogoś sprawdzonego,salon-choć osoba prywatna,która się na ty m zna również mile widziana.
Miałam już trzy razy keratynę ,robiła mi ją koleżanka w domu ale obecnie wyjechała i szukam kogoś.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-04 15:50:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.