Kurza Klatka Piersiowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 20:41   #31
Isoft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Witam.
Mam na imię Patryk i mam kurzą klatkę. Nie byłem z tym problemem u lekarza, ani u żadnego specjalisty. Przez tą klatkę nie mam nawet dziewczyny, a mam 15 lat Ten problem przeszkadza mi w życiu codziennym np. leżenie na brzuchu, pokazanie się na basenie. Gdy przebieram się w szatni zawsze się odwracam tyłem do chłopaków żeby nie zauważyli mojego problemu i mnie nie wyśmiali. Uprawiam sport nie chodzę na siłownię, jestem nieśmiały wobec innych. Gdy ktoś się mnie zapyta Co TO ??? zaraz zagaduje. Jeżeli są jakieś ćwiczenia. które pomogłyby mi choć trochę to z góry dziękuję. Jedynie pan od wf-u na basenie powiedział mi, że muszę dużo pływać... Moja klata jest wypukła przy mostku i mam tzw. dziurę po prawej stronie klaty aż do ost. żebra. Natomiast żebra ostatnie wystają mi bardziej. Często mam bule tej klatki tzw. nerwobule. Przeszywający ból przy poruszaniu się i nabieraniu powietrza. Na operację bym się raczej nie zgodził i nie było mnie na nią stać więc chcę spróbować ćwiczeń. Jeżeli jakieś znacie to poślijcie mi link moje gg:6365390 Dziękuję Czy pompki też wpływają na klatkę piersiową??? aha mój email: patrykpudelko@wp.pl Dzięki
Isoft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 21:11   #32
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

.

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2007-03-07 o 16:49
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 10:51   #33
qwe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
;

są różne sposoby, jesli jest sie chlopakiem to najlepiej cwiczyc, wtedy ludzi nie patrza sie na mostek tylko na miesnie ,
a jesli chodzi o randki:
nie idz na basen-idz do kina, na spacer..
możesz nosić ubrania z porzadnym logo z przodu ;P
qwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:31   #34
ivan207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Ja też mam kurzą klatkę, ale nie jest ona tak straszna, żebym przez nią miał duszności czy bóle. Posiadam pelotę korekcyjną, którą można nosić do 16 roku życia, bo wtedy kości się jeszcze kształtują, a po szesnastce kości już się "zatrzymują". Pelota ogółem może i mi trochę pomogła, ale musiałbym nosić ją przynajmniej 15h dziennie od 13 roku życia, wtedy może i by nie było widać krzywizny. Osobiście nie wstydzę się tego, że mam krzywą choć wcale z tego powodu, ze ją mam się nie ciesze. Koledzy o niej wiedza, i nic sobie z tego nie robią, bo to mimo, że niektórzy są trochę zryci, to jednak to rozumieją. Koleżanki też o tym wiedzą, ale tylko te, które widziały i też sobie z tego nic nie robią, bo dla nich i też dla mnie liczy się charakter, jak się z człowiekiem rozmawia, więc ludzie nie wstydźcie się. Jesteście jacy jesteście i takich muszą Was akceptować jeżeli im zależy na Was. Ja mam jeszcze do tego wadę wzroku, delikatnie krótszy bark (da się to wyćwiczyć) Nie martwcie się ! Life is good
ivan207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 16:47   #35
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

No ba oczywiście że nie ma sie o martwić,lepiej działać,tylko to nie zawsze jest takie łatwe. Moja wada tez duża nie jest,a jednak mi przeszkadza. I dlatego chce sie podjąć operacji,już właściwie podjęłam decyzje,na tak. Było dużo osób które operacje mi odradzały ale ja i tak po dłuzszym przemyśleniu zdecydowałam,że chce sie podjąć. Mam pytanko do osób które były operowane nie będąc pełnoletni. Czy jest potrzebna zgoda dwoch rodziców?? Czy wystarczy jeżeli jeden wyrazi zgode?? Bo mój tatko nic nie chce podpisywać podrawiam 3majcie sie
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:50   #36
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Czy ktoś wie ile czasu po takiej operacji trzeba potem być jeszcze w szpitalu? I po jakim czasie można normalnie uprawiać sport? Jeżeli wiecie coś na ten temat to napiszcie. Z góry dzięki
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:05   #37
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Siema!! Nie wiem ile czasu trzeba leżeć w szpitalu po operacji a sama jestem ciekawa... I ile przed operacją.... Wydaje mi sie że jakiś tydzieć do dwóch tygodni no ale nie wiem... Piszcie jak ktoś wie!! Buźka papa
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 19:05   #38
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Hejj! Dowiedziałam się, że po operacji trzeba być w szpitalu od 7 do 14 dni. W sumie to dość krótko, myślałam że dłużej. Ale to i lepiej. A przed operacją nie wiem ale sądzę że tez około tygodnia. A po tej całej operacji co ile są konieczne wizyty kontrolne u lekarza?
Pozdrawiam wszystkich!
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 22:45   #39
Klems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Ja tez mam ten problem co wszyscy tutaj, niestety.Ja niedlugo bede mial robiona operacje, ale niewiele mi czasu zostalo poniewaz jestem narazie mlody, i nie mam do konca jeszcze skostnialej klatki piersiowej(wlasnie od tego m.in. to jest)A wiec moja chistoria zaczela sie pod poczatkiem tego roku.Na poczatku bylem wozony po szpitalach i nikt nie wiedzial co ze mna zrobic.Wreszcie w Rzeszowie chirurg powiedzial mi ze jego klega zajmuje sie ta dolegliwoscia i jest jedynym takim chirurgiem w polsce.Od razu do niego zadzwonil i umowil mnie na spotkanie.Operacja polega na zrobieniu dwoch otworow w klatce piersiowej po obu stronach i umieszczeniu metalowych sprezyn ktore wypychaja zebra do przodu.To jest cos w rodzaju aparatu na zeby tyle ze bardziej bolesne i wieksze.Po jakims czasie naszczescie wyciagaja te sprezyny.Mam nadzieje ze operacja sie uda, narazie mam cwiczenia korekcyjne ktore maja mnie rozciagnac, bo jestem bardzo sztywny.Pozdrawiam i zycze zeby wam udalo sie pozbyc tego problemu
Klems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 06:58   #40
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

No właśnie słyszałam coś na ten temat tych sprężyn ale nie do końca wiedziałam co i jak... Ale jeżeli te sprężyny są w środku i mają wypchnąć żebra do przodu to znaczy że efekt operacji nie będzie widoczny odrazu?? Tzn. że to dalej będzie nawet po operacji dopóki nie wyprostują sie żebra?? :/ O matko to chyba musi boleć Ok pozdrawiam i czekam na następne info
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:03   #41
Klems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Obiecuje ci ze po operacji opowiem ci wszystko co i jak
Klems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-28, 16:25   #42
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

moja sąsiadka ma także taka klatke, na dodatek ma wysuniętą łopatke i wyglada to jak garb..zawsze sie tego wstydziła, ale jak była mała to ją zawieźli do osrodka rehabilitacyjnego i chcieli to skorygować..ale to był dla niej taki ból, że wróciła do domu..teraz ma 36 lat,córkę 15 letnią, (ale jest zdrowa,) i ma spore kompleksy z powodu tej klatki..nie chodzi na imprezy gdzie są ludzie z poza kręgu naszej miejscowości, do nas też nie przyjdzie jak są jacyś goscie-np rodzina przyjedzie..woła moją mamę zza płotu..to smutne co piszecie, że macie takie zniekształcenie, ale życze wam żebyście jak najszybciej byli zdrowi w pełni, lub zaakceptowali je, bo najważniejsze jest jak wy się oceniacie, czujecie, a nie zdanie innych..inni póki nie doświadczą tego co wy, to nie będa was rozumieli..ludziom mądrym to nie przeszkada w żaden sposób, ivan207 masz super przyjaciół!

Edytowane przez malutka 166
Czas edycji: 2007-03-28 o 16:28 Powód: literówki
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:56   #43
vinca_minor
Raczkowanie
 
Avatar vinca_minor
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 131
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Witam wszystkich!
Mam identyczną wadę jak Płazik- czyli klatkę lejkowatą. Z przodu wygląda to jeszcze normalnie, ale z boku... szkoda gadać... faktycznie można to porównać z drugą piersią...
"Klatka piersiowa lejkowata (potocznie szewska) jest najczęściej wadą związaną z zaburzeniami rozwoju przepony I chrząstek żebrowych - częściej występująca u osób, u których wystąpił szybki wzrost. W przypadku tej wady częstym powodem jej powstania jest: Osłabienie mięśni grzbietu Wysunięcie barków do przodu Osłabienie mięśni brzucha."
...I to jest prawda... bo faktycznie zauważam lekką poprawę po tygodniowym robieniu brzuszków. Może to dlatego, że mocne mięśnie 'ściągają' wystające końcówki żeber Kiedyś robiłam też następujące ćwiczenie: Kładłam się na brzuchu i trzymając ręce na karku podnosiłam tułów jak najwyżej... Było to dla mnie lekko bolesne zadanie (czułam ucisk na klatkę od środka), ale po jakimś czasie szło mi coraz lepiej. Do tego to ćwiczenie sprawia, że barki są wysunięte bardziej do tyłu...

Oczywiście ćwiczenia nigdy nie zlikwidują wady do końca (taki efekt da tylko operacja), ale regularnie wykonywane mogą pomóc...
vinca_minor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 00:24   #44
Sawuw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: asd
Wiadomości: 1
Klatka Piersiowa

Siema. Mam 15 lat i mam do was takie pytanie, mam zapadła jedną stronę klatki piersiowej - jak dokładnie nazywa się ta choroba? W podstawówce byłem jednym z najszybszych w klasie, teraz też Byłem u lekarza jak mu to powiedziałem to on powiedział że tego nierozumie.... ja też ;/ Męczyć się aż tak nie męczyłem. Teraz klatka trochę lepiej wygląda bo zacząłem trenować, ale nadal jest zapadła a po za tym jestem szczupły, taka "wada" genetyczna, moja siostra też jest szczupła.
Sawuw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 10:33   #45
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Klatka Piersiowa

Siemka no wiesz ja sie zabardzo na zapadniętych klatkach nie orientuje ale wydaje mi sie że do jest klatka lejkowata,podobno gorsza od kurzej czyli wypukłej...Hmm wyszukaj sobie info w necie na ten temat... jak chcesz napisz na gadu pozdro papa
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:11   #46
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

To jest lejkowata klatka piersiowa (szewska). Ja mam taką samą. Nie wiem jak tobie, ale mnie ta wada trochę przeszkadza więc myślę o operacji. No bo ćwiczenia zawsze coś pomogą ale nie zlikwidują tego do końca, a moja wada jest dość duża://
Pozdrawiam
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 20:56   #47
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Klatka Piersiowa

Witam, jestem nowy mam na imie Łukasz i też mam problem z kurzą klatką piersiową. Coś o moim przypadku...
Zawsze bardzo lubiłem sport ale zawsze na biegach na kilometr dobiegałem w ostatniej trójcy chociaż nadwagi nigdy nie miałem nogi mam dobrze umięśnione jestem wysoki i mam dobrą kondycje (ale tylko na rower). Zawsze jak za dużo biegam to mnie boli serducho, jak kiedyś brałem udział w klasowych sztafetach na klometr to po dobiegnięciu do mety plułem krwią. Dzisiaj byłem u babki w przychodni rehabilitacyjnej i ona powiedziała mi że tego sie nie da zrobic (głupia) i chciała mnie zkierowac na ,,nauke oddychania,, (zwiększenie pojemnosci płuc) Wiem że w poznaniu mozna zrobic sobie taka operacje ale nie wiem czy dla mnie juz nie jest za późno gdyż mam 18 lat :\
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 21:13   #48
Klems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Co do mnie to ja mam zadki przypadek(tak mi sie wydaje) bo do polowy jest kurza do polowy lejkowata, przynajmniej tak twierdzi moja rehabilitantka.Co do ŁukaszaQ, ty chcesz sie pozbyć tej kurzej klatki piersiowej czy problemów nią wywołanych?Bo jak na rehabilitacje które maja na celu zwiększenie objętości płuc.Sam na takie chodzę bo mam o 50% mniejsza wydajność niż powinna być(tak wykazała spirometria)i na ćwiczenia chodzę już ponad 2 miesiace
Klems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 14:54   #49
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Siemka Jak tak czytam te Wasze wypowiedzi to stwierdzam,że ja aż tak źle nie mam. Kurza klatka jest i to dość widoczna ale jakoś nic mnie nie boli ani nie pluje krwią... ŁukaszQ za późno to raczej jeszcze nie jest chociaż lekarz powiedział mi(z poznania) że takie operacje wykonuje sie dopóki się rozwijasz ale za dużo by pisać tutaj jak chcesz to moje gadu -> 2638534 jak coś to pisz A tak ogólnie to 19 jade do Zakopanego do lekarza może wkońcu coś zacznie sie dziać... Ja tam licze na operacje:P ale co będzie to sie zobaczy...Chociaż przez te pół roku co czekałam na tą wizyte to nie dam tego zaprzepaścić i zrobie wszystko żebym miała operacje Pozdro buziaki
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 20:38   #50
ŁukaszQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 82
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Klems a tobie coś pomogły te ćwiczenia??? Ja szukałem na googlach jak to cwiczyc ale mi sie nie chce :P Wole sobie żebra dac połamac bedzie szybciej, a tak BTW dzisiaj zapisałem sie na wizyte w poznaniu na 15 lipca moze coś ruszy tylko domyślam sie ze całe wakacje będą stracone bo bede sie dusic w szpitalu jakies dwa tygodnie a przez następne 3 miesiące będe kaleką, ale czego sie nie robi dla zdrowia Zrobie rower i będe jeździł, jeszcze pytanko: Wie ktoś może ile trzeba czekac po zabiegu zeby moc znowu robic pompki bo w przyszłe wakacjony mam zamiar sie lansowac gołą klatą

P.S.
Co do wyglądu babka chyba chciała jak najbardziej mnie zdołowac bo mówiła mi ze wyglądam jak jakis wybryk natury ale ja uważam inaczej. Jak wybryk natury to wyglądałem jak byłem jeszcze chudy a teraz jak przybrałem 20 kg mięśni to wyglądam (według mnie) dobrze
ŁukaszQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:07   #51
Klems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

ćwiczenia pomogły mi i to sporo.Mi tez by sie nie chciało pewnie jak bym miał ćwiczyć w domu, wiec poszedłem do lekarza i codziennie chodzę na ćwiczenia,ciwcze tam kolo 2 godz ale ważne dla mnie jest zdrowie
Klems jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 16:37   #52
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

ŁukaszQ jak będziesz już po tej wizycie to daj znać co i jaQ... Bo gdyby mi w zakopanem nie wypaliło to pojade do poznania.... Buziaki Pozdro
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 15:22   #53
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Madziallena ja byłam tez w Zakopanem na takiej wizycie nie tak dawno. Co prawda ja mam lejkowatą klatkę, ale badania będą pewnie podobne. No więc jak już się doczekałam na tą wizytę to przyjęła mnie pani doktor bardzo profesjonalnie. No powiedziała, że do operacji potrzebne mi tam jakieś badanie komputerowe i szczepionka przeciwko WZW ale szczepienie już mam. To dostałam od niej takie zaświadczenie, żeby ortopeda skierował mnie na takie badanie. I mam z tym przyjechać tam żeby mogła je zobaczyć i jak będzie wszystko ok to będzie można się umówić na termin operacji. Wydaje mi się że tobie takie same badanie też będzie potrzebne. To życzę ci powodzenia
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 08:44   #54
MichaLLLL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: zapomniałem
Wiadomości: 9
GG do MichaLLLL
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

LukszaQ ja juz jestem jakies 1.5 roku po operacji... widzialem ze pytales sie po ile mozna robic pompki... powiem ci ze nie za szybko :P pierw bedzie ci trudno z łóżka wstac ale cie nie strasze tylko OGROMNIE namawiam do operacji... odmieniła moje zycie kompletnie... gdzies tu jest moj wpis to mozesz sobie cos wiecej poczytac... w razie jakich pytan piszcie.

pozdr
MichaLLLL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:37   #55
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Pczoła wielkie dzięki za info Własnie sie denerowałam troche co to będzie ale już jest luz Co do szczepionki to ja akurat jutro biore szczepionke bo były jakieś tam niedociągnięcia i musiałam sie szczepić jeszcze raz:P A ja jade do dr.Tęsiorowskiego czy cuś takiego:P... Wiec zapewne do innego lekarza niż tyAle dzięx za informacje...Myślałam że bedzie gorzej pozdrawiam BuziakI
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 14:54   #56
Pczoła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

No tak ja byłam u innego lekarza bo u dr. Zarzyckiej. Z tego co słyszałam to ten szpital w Zakopanem jest polecany i pacjęci mają o nim pozytwną opinie

MichaLLLL a jaką metodą miałeś wykonywana tą operacje??
Pczoła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 18:33   #57
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

A je sie własnie wkur*** na lekarza z tego całego zakopanego bo w czwartek miałam tam jechać a on sobie w kulki poleciał i go hu** nie ma! Wkur** mnie nieziemsko teraz sobie poczekam jeszcze z miesiąc i to nie wiadomo czy mnie przyjmą ciule ****** Jestem poprostu tak wkurzona że rozniosłabym ten szpital!!
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 19:01   #58
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
A je sie własnie wkur*** na lekarza z tego całego zakopanego bo w czwartek miałam tam jechać a on sobie w kulki poleciał i go hu** nie ma! Wkur** mnie nieziemsko teraz sobie poczekam jeszcze z miesiąc i to nie wiadomo czy mnie przyjmą ciule ****** Jestem poprostu tak wkurzona że rozniosłabym ten szpital!!
Otrzymujesz ostrzeżenie za nieparlamentarne słownictwo.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 14:02   #59
Saphira87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Cześć Ja również mam ten problem co wy-kurzą klatkę piersiową. U mnie nie jest tak źle, prawie mnie nie boli. Najgorsze jest to, jak wygląda. Jakiś czas temu zbytnio się tym nie przejmowałam, pod biustonoszem tego nie widać, więc nie miałam problemu z pójściem na basen. Ale niedawno poznałam naprawdę fajnego chłopaka. Jesteśmy teraz ze sobą, ale jeszcze mu o tym nie powiedziałam. Nie wiem, jak na to zareaguje. Boję się operacji, choć myślę, ze dla niego bym się na nią zdecydowała. Czy ćwiczenia korekcyjne naprawdę nic nie dają? Pozdrawiam
Saphira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 16:30   #60
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Kurza Klatka Piersiowa

Spoko operacja fakt faktem nie należy do czegoś miłego,ale według mnie warto sie poświęcić... Co do chłopaka. No cóż,nioe powiedziałaś mu,zdarza sie,ale jeżeli On Cie kocha i odwrotnie to nie powinno mu to przeszkadzać przecież to nie koniec świata Tym bardziej,że tego nie widać tak jak piszesz Nie zamartwiaj sie,powiedz mu o tym lepiej być szczerym,wtedy lepiej sie na tym wyjdzie pozdróffka ciumek
Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 00:09:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.