Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 18:17   #541
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Dzięki Yoolia! Co do terminu porodu, to na razie tylko moje takie wstępne wyliczenia. Lepiej zaczekam na wizytę u ginekologa. Jutro postaram się pójść do ogólnego, żeby mi coś dał na moje przeziębienie. A jak mi się nie uda to we wtorek. Postaram się też jutro lub pojutrze zrobić betę, a na czwartek umówię się do ginekologa. Mam nadzieję, że wszystko będzie oki.

A powiedz, Ty na wychowawczym jesteś? Czy wróciłaś już do pracy? Buziaki!
pytam o termin porodu, bo rok temu o tej porze ja też byłam jakoś w 4-5 tygodniu ciąży

ostatnią @ miałam 16-02-2007 i tp na 23-11-2007
wg usg robionego w 6 tc termin był na 26-11-2007
a urodziłam 29-11-2007

Jak najszybciej idź do lekarza i kuruj sie, mnie dopadło przeziębienie w 6 tc, ginekolog polecił mi tantum verde do psikania w gardło ale nic nie pomogło i musiałam isc do ogólnego, który przypisał mi jakieś lekarstwa, niestety juz nie pamiętam nazwy, które szybciutko mi pomogły i miały nie zaszkodzić maleństwu.

W środę skończył mi sie urlop macierzyński i od czwartku powinnam być już w pracy, czego sobie nie wyobrażam. Na szczęście mam sporo zaległego urlopu wypoczynkowego i cały kwiecień i maj jeszcze z Gosią posiedzę a od czerwca niestety do pracy
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:30   #542
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
pytam o termin porodu, bo rok temu o tej porze ja też byłam jakoś w 4-5 tygodniu ciąży

ostatnią @ miałam 16-02-2007 i tp na 23-11-2007
wg usg robionego w 6 tc termin był na 26-11-2007
a urodziłam 29-11-2007

Jak najszybciej idź do lekarza i kuruj sie, mnie dopadło przeziębienie w 6 tc, ginekolog polecił mi tantum verde do psikania w gardło ale nic nie pomogło i musiałam isc do ogólnego, który przypisał mi jakieś lekarstwa, niestety juz nie pamiętam nazwy, które szybciutko mi pomogły i miały nie zaszkodzić maleństwu.

W środę skończył mi sie urlop macierzyński i od czwartku powinnam być już w pracy, czego sobie nie wyobrażam. Na szczęście mam sporo zaległego urlopu wypoczynkowego i cały kwiecień i maj jeszcze z Gosią posiedzę a od czerwca niestety do pracy
Ja OM miałam 03.03, więc będzie grudzień.

Też dostałam tantum verde i nic mi nie pomogło.

Lipa z tym urlopem, nie? Chciałoby się dłużej posiedzieć z maleństwem. A co z małą, jak Ty pójdziesz do pracy? Opiekunka czy babcia/e?
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:39   #543
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Ja OM miałam 03.03, więc będzie grudzień.

Też dostałam tantum verde i nic mi nie pomogło.

Lipa z tym urlopem, nie? Chciałoby się dłużej posiedzieć z maleństwem. A co z małą, jak Ty pójdziesz do pracy? Opiekunka czy babcia/e?
oj straszna lipa, 18 tygodni to o wiele za mało
zleciało niewiadomo kiedy
teraz Gosia jest taka fajna, gaworzy, śmieje się, obraca się z plecków na brzuszek, jak lezy podnosi główkę do klatki piersiowej i chwyta się rączkami za kolanka albo stopki, chciałaby juz pewnie siadać , wszystko ją interesuje. Każdego dnia jest inna, szkoda tego wszystkiego tracić i iść do pracy
Gosią zajmie się moja mama ale bede ją musiała odwozić rano do rodziców i po powrocie z pracy odbierać. Na razie jeszcze sobie tego nie wyobrażam, jak to będzie z karmieniem, bo ja ciągle karmię piersią, trzeba bedzie to sobie to wszystko jakoś poukładać :rooleyes:
Na razie nie chce mi się o tym myśleć
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:39   #544
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))


Nasze mamuśki ......................... . Planowany termin porodu


Mamusie listopadowe 2008


1. scorpionec / Justyna/ lat 28 /Olsztyn 02. 11. 2008

2.niobe7/ Magda /lat27/Konin02.11.2008

3. becia_leszno / Beata / lat 27/ Leszno 05. 11. 2008

4.anytsuj / Justyna / lat 26/Słupsk05.11.2008

5.asiak1981/ Asia /lat27/Inowrocław09.11.2008

6. lisey / Aga / lat 29 /Chełm-Basildon 10. 11. 2008

7. mala82 / Agnieszka / lat 26 / Racibórz / 11. 11. 2008

8. molka86 / Mariola / lat 22/ Warszawa 12. 11. 2008

9. anikarenina /........./ lat 32/ Gdańsk 14.11.2008

10. mamz / Anna / lat 31/ Kraków 14.11.008

11. Kbaga/Kamila/ lat 29 /Londyn14.11.2008

12. abirsz/Agnieszka/lat26/Lublin 18.11.2008

13. cerisecerise/Julia/lat 26 / Brighton 19.11.2008

14. kafetka / Iwona / lat 22 / Lublin 19.11.2008


15.
KaSiaEG /Kasia/lat 22/Elbląg 21. 11. 2008

16. Naja84 / Dorota / lat 24 /Gliwice 30. 11. 2008



Mamusie grudniowe

1. "Magdalena" / Magda / lat 24 / Niemcy 03. 12. 2008
.


czekamy na kolejne kandydatki


jeśli kogoś pominełam to przepraszam.. proszę to uzupełnienia i inne reklamacje zglaszać na pw




uff witam w poniedzialek.. u mnie z samopoczuciem kiepsko.. ale sie przyzwyczajam do tego

dziewczynki moze macie juz propozycje imion swoich maluchów? co wy na to by dodać je do listy?
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:42   #545
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cześć dziewczyny!

Rano przed pracą skoczyłam na betę. Wyniki mają być już popołudniu, tak więc na pewno dam znać, co i jak. Zdziwiłam się trochę, że trzeba mieć skierowanie na betę, żeby wykonać ją bezpłatnie. Olałam więc swoją przychodnię i zrobiłam w luxmedzie. Zapłaciłam 21,60 zł (mam 10% zniżkę z firmy), a więc nie jest to jakaś wygórowana kwota.

Pozdrawiam!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 09:58   #546
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Hej dziewczyny

Ja czuje sie fatalnie, moze to za wczesnie ale chyba zaczely mine meczyc mdlosci, jest mi tak niedobrze ze niemoge wytrzymac blllee

Jutro z rana wylatujemy do polski, ciekawe ile razy po drodze do samolotu rzygne, i jak zniose lot, a do tego jestem strasznie zmeczona ledwo wyjde z wyra a wydaje mi sie jakbym tone wegla lopata przezucila, jeszcze niespakowani jestesmy a ja chyba zaraz polozyc sie pojde,, tak na troszeczke chociaz ,
no wiec jak wroce to mam nadzieje ze mamusiek grudniowych bedzie juz przynajmniej tyle ile listopadowych,
moze gdzies mi sie uda dorwac jakis komputerek
__________________
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:09   #547
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Magdalena napewno niedługo dojdzie pare mamuś grudniowych, pomyslnego lotu życzę

Scorpionec ja jak narazie wymysliłam , że dla dziewczynki będą 2 imiona Amelia Karina , a dla chłopca jeszcze niemam pomysłu, chociaż może Damian ale dla chłopca trudniej mi wybrać jakoś imię

Lisey wracaj na forum jak najszybciej, tym czasem dbaj o siebie i wypoczywaj

tola3804 ja tez robiłam bete prywatnie i dałam około chyba 22,50 (21zł za badanie i 1,50za pobranie krwi)

Pozdrawiam Was kochane i miłego dnia życzę !!!
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 10:14   #548
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

My juz wiemy na 100% - IGOR albo LENA
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 10:34   #549
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

becia mam od zawsze ten sam typ dla chlopaka - IGOR

Dla dziewczynki wybiera tz narazie jest to Maja, Hania, Lusia(Lucyna lub Łucja)

scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 11:44   #550
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Yoolia przysługują Ci przerwy na karmienie, 2x30 minut, jak masz normlanego pracodawce, to we wniosku możesz napisac, że chcesz przychodzić godzinę później do pracy, albo godzinę wcześniej wychodzić [po zsumowaniu tych dwóch przerw] Do tego musisz mieć najlepiej zaświadczenie od pediatry dzieciątką, że karmisz piersią.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 12:43   #551
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Zastanawiam się czy pamiętacie jaki poziom beta HCG wyszedł Wam w poszczególnych tygodniach?
Ja miałam tak:
Kiedy lekarze twierdzili, że jestem w 7 tyg. ciąży, a wyglądało to im na 5ty tc to miałam 18000, za 2 dni było już 26 000, a w 8 tyg (na USG wyszło 6tc) było to 60 000. Zastanawiam się czy to dobrze?
No i moja dzidzia jest bardzo mała W 8 tyg dopiero pojawiło się echo i serduszko (równocześnie), a mierzyła tylko 5,9 mm. To malutko, ale mam nadzieję, że jakoś nadgoni, bo po 4 dniach kolejne USG wykazało już 8,4 mm
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 16:09   #552
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

zle sie dzieje w panstwie mojego dziecka - znowu wymiotuje, nic nie jem i do kitu ogolnie
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 17:46   #553
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

"Magdalena" ja tez taka wymeczona jestem, dzis wrocilam z pracy, polozylam sie tak tylko na chwilke zeby odpoczac i nawet nie wiem kiedy zasnelam

My na razie jeszcze nie mamy konkretnych imion, na raziep ojawiaja sie propozycje Dla dziewczynki moze Ewa. Mojemu TZ podobaja sie generalnie imiona proste, takie polskie i jak to on mowi normalne Wiec kasia, Ania. A dla chlopca nie wiadomo - moze Piotr
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:40   #554
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

ja właśnie wrócilam z kina "nie klam kochani" raczej odmóżdzacz ale spoko.. zjadlam z moim maleństwem (przy min pomocy tz) wiadro popcornu i juz mnie nie mdli


jak zobaczylam dzis stanik 75 DD tudzież E bylam w szoku a to mój nowy rozmiar


co do bety hcg to ja nie robilam wiec ne wiem, ale czytalam ze ponad norme wynik lub szybciej rosnący moze oznaczac ciąże mnogą
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 19:11   #555
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

podbudowana zachetami scorpionka ide do pubu po frytki
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 10:26   #556
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

a co tu taka cisza? meldować sie szybciutko ...


u mnie oki i bez mdlości..


lece troche popracowac (jestem na zolnieniu ale i tak pare tel musze wykonac) pozdr mamusie
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 10:48   #557
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Skoro taka cisza, to może ja coś napiszę.

Wczoraj po pracy przyjechał po mnie małż i dostałam czerwoną różyczkę. Pojechaliśmy odebrać betę - wyszło, że jestem w ok. 3 tygodniu. Potem pojechaliśmy jeszcze pozałatwiać parę spraw i wróciliśmy do domu. Wchodzę do sypialni, a tam piękny bukiet z frezji i przepiękny zapach w całym pokoju. Wchodzę do dużego pokoju, a tam bukiet z tulipanów. Mój kochany kupił mi też ogórki, pomidory, rzodkiewkę, pomarańcze, grejfruty, banany, mandarynki i cytryny. Powiedział, że będzie o mnie dbał...

Mówię Wam, miałam cudowne popołudnie!

Dziś lecę po pracy do ogólnego, bo wczoraj nie udało mi się dostać, a na czwartek jestem umówiona do mojej ginekolog.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 11:02   #558
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Skoro taka cisza, to może ja coś napiszę.

Wczoraj po pracy przyjechał po mnie małż i dostałam czerwoną różyczkę. Pojechaliśmy odebrać betę - wyszło, że jestem w ok. 3 tygodniu. Potem pojechaliśmy jeszcze pozałatwiać parę spraw i wróciliśmy do domu. Wchodzę do sypialni, a tam piękny bukiet z frezji i przepiękny zapach w całym pokoju. Wchodzę do dużego pokoju, a tam bukiet z tulipanów. Mój kochany kupił mi też ogórki, pomidory, rzodkiewkę, pomarańcze, grejfruty, banany, mandarynki i cytryny. Powiedział, że będzie o mnie dbał...

Mówię Wam, miałam cudowne popołudnie!

Dziś lecę po pracy do ogólnego, bo wczoraj nie udało mi się dostać, a na czwartek jestem umówiona do mojej ginekolog.

no no byleby mu tak zostalo do końca ciąży hehe jak się humorki zaczna nie będzie taki hapyy haha (żartuje

ja chwilowo nie mogę się zdrowo odzywiac bo i tak wszystko ląduje w wc ... po sobotniej akcji nie tykam rzodkiewki i pomidorów jakiś czas hihi
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 11:39   #559
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

hej mamusie
ja sie czuje troszke lepiej,tylko gardlo mnie az pali normalnie i caly dzien pod kocem z pilotem w łapce nuda.
tak sobie poczytałam i az sie zdziwilam,18tygodni urlopu? Normalnie masakra,albo dziecko albo praca,nie wiem co bym wybrała chyba jednak opieke nad dzieckiem.matko ochana,w UK jest 9 miesiecy płatnego i 3 bezpłatnego,oczywiście mam zamiar wykorzystać te 3 takze.Pod tym wzgledem jest fajnie.jestem w szoku małym teraz.

co do imion to my mamy Amelia,uwielbiam to imie plus ukochana babcia mojego Kochania tak miala na imie,i Ptryk albo Igor wlasnie,nie wiem co Igor ma w sobie,ze tyle nas wybiera to imie
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 12:03   #560
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez lisey Pokaż wiadomość
hej mamusie
ja sie czuje troszke lepiej,tylko gardlo mnie az pali normalnie i caly dzien pod kocem z pilotem w łapce nuda.
tak sobie poczytałam i az sie zdziwilam,18tygodni urlopu? Normalnie masakra,albo dziecko albo praca,nie wiem co bym wybrała chyba jednak opieke nad dzieckiem.matko ochana,w UK jest 9 miesiecy płatnego i 3 bezpłatnego,oczywiście mam zamiar wykorzystać te 3 takze.Pod tym wzgledem jest fajnie.jestem w szoku małym teraz.

co do imion to my mamy Amelia,uwielbiam to imie plus ukochana babcia mojego Kochania tak miala na imie,i Ptryk albo Igor wlasnie,nie wiem co Igor ma w sobie,ze tyle nas wybiera to imie

no niestety ... polityka prorodzinna To i tak więcej niz było hehe ja niestety nie mam wyboru musze wracać do pracy bo z wypłaty męza nie wyzyjemy we trójkę na pewno i wylądujemy pod mostem jak nic. Nie mogę sobie pozwolić na siedzenie rok w domu bez kasy.
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 12:22   #561
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

jejku tylko płakac i rozpaczac.
wiesz u nas tez byloby podobnie gdybysmy mieszkali dalej w polsce.Ja skonczylam studia i co z tego jak pracowalam w kwiaciarni za marne grosze,moj Maz niby ma fajna propozycje pracy u kolegi w firmie ale tez nie byloby za fajnie finansowoJa mialabym trudniej z praca,a mieszkalibysmy chyba u tesciwo albo u mnie w bloku z bratem,mama i psem.A chcialabym z dzieckiem spedzic jak najwiecej czasu,wiec ciesze sie,ze tu przynajmniej sa jakotakie warunki.
i niby jak oni chca nas zaczecic do powrotu?
sorki za ta polityke dziewczyny ale az mnie trzesie teraz z nerwow, na ta polityke i tych drani z rzadu
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 12:35   #562
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

oh lisey nawet moi rodzice ktorzy bronili sie rekami i nogami przed moja przygoda (bo ja do uk przylecialam w ramach oderwania sie od polskiego szarego zycia, tak mowilam).
ale teraz jak jestem w ciazy i mam perspektywy naprawde dpbre to juz nawet nie jecza zebysmy wracali.
choc dobrze ze nie ogladali wczoraj programu na ch4 o imigracji. bo by w panike wpadli zdrowo
a jak sie dzis czujesz? ja nawet lepiej, nie wymiotowalam rano, ale mam caly dzien przede mna jeszcze
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 12:54   #563
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

czuje sie lepiej ale glowa mi doslownie peka,boje sie troszke nawet na krotki spacerek,zeby sie bardziej nie doziebic
siedze sobie w domku i odpoczywam,lecze sie miodkiem,naturalnym,dobrz e,ze go mamy i herbatka z cytrynka,nawet darowalam sobie wizyte u GP bo i tak by nic mi nie doradzil ani lekartw nie podal,zwykle przeziebienie,trzeba wyleczyc i wylezec,co skrupulatnie wykorzytuje.
dobrze,ze sie lepiej czujesz a powiedz,probowalas wcina z rana biszkopty lub digestive bisciuts? mi to rano pomaga,moja managierka powiedziela,ze mdlosci poranne sa dlatego niby,ze glodne jestesmy po nocy,moze i prawda,mi to pomaga,nawet nauczylam sie cos zjesc tuz przed pojsciem do lozka i tez to jest jakies wyjscie
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 13:03   #564
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

ja juz probowalm wszystkiego. czasem pomaga, czasem odwrotnie, rzygam wlasnie po tym co dzien wczesniej mi pomoglo. wiec ja juz sie poddalam. jak ma byc tak bedzie
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 13:10   #565
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Rano przed pracą skoczyłam na betę. Wyniki mają być już popołudniu, tak więc na pewno dam znać, co i jak. Zdziwiłam się trochę, że trzeba mieć skierowanie na betę, żeby wykonać ją bezpłatnie. Olałam więc swoją przychodnię i zrobiłam w luxmedzie. Zapłaciłam 21,60 zł (mam 10% zniżkę z firmy), a więc nie jest to jakaś wygórowana kwota.

Pozdrawiam!
zazwyczaj na każde badania trzeba mieć skierowanie, ja wszystkie badania w ciązy robiłam płatnie w luxmedzie

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Yoolia przysługują Ci przerwy na karmienie, 2x30 minut, jak masz normlanego pracodawce, to we wniosku możesz napisac, że chcesz przychodzić godzinę później do pracy, albo godzinę wcześniej wychodzić [po zsumowaniu tych dwóch przerw] Do tego musisz mieć najlepiej zaświadczenie od pediatry dzieciątką, że karmisz piersią.
wiem, wiem w końcu jestem księgową
moj pracodawca też jest na szczęście normalny, myslę, że jak bede chciała to nawet wcześniej uda mi się wychodzić

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Skoro taka cisza, to może ja coś napiszę.

Wczoraj po pracy przyjechał po mnie małż i dostałam czerwoną różyczkę. Pojechaliśmy odebrać betę - wyszło, że jestem w ok. 3 tygodniu. Potem pojechaliśmy jeszcze pozałatwiać parę spraw i wróciliśmy do domu. Wchodzę do sypialni, a tam piękny bukiet z frezji i przepiękny zapach w całym pokoju. Wchodzę do dużego pokoju, a tam bukiet z tulipanów. Mój kochany kupił mi też ogórki, pomidory, rzodkiewkę, pomarańcze, grejfruty, banany, mandarynki i cytryny. Powiedział, że będzie o mnie dbał...

Mówię Wam, miałam cudowne popołudnie!

Dziś lecę po pracy do ogólnego, bo wczoraj nie udało mi się dostać, a na czwartek jestem umówiona do mojej ginekolog.
ale super!!

moj to nawet po porodzi kwiatka nawet nie kupił

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
no niestety ... polityka prorodzinna To i tak więcej niz było hehe ja niestety nie mam wyboru musze wracać do pracy bo z wypłaty męza nie wyzyjemy we trójkę na pewno i wylądujemy pod mostem jak nic. Nie mogę sobie pozwolić na siedzenie rok w domu bez kasy.
nio dokładnie
my tak samo z jednej wypłaty meza nie wyzylibysmy, chyba ze znalazłby lepiej płatna prace
ale wyjeżdżac zagranice to bym nie chciała
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 13:12   #566
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

no tak co ma byc to bedzie,nie pokonasz tego najwyrazniej
ale Cie pociesze w 4 mcu to znika,czasem nawet wczesniej,moja kolezanka non stop byla na zwolnieniu,non stop zwrotki a teraz zniklo wszystko i Tobie tez tak sie uda
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 13:45   #567
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
zazwyczaj na każde badania trzeba mieć skierowanie, ja wszystkie badania w ciązy robiłam płatnie w luxmedzie


ale super!!

moj to nawet po porodzi kwiatka nawet nie kupił


nio dokładnie
my tak samo z jednej wypłaty meza nie wyzylibysmy, chyba ze znalazłby lepiej płatna prace
ale wyjeżdżac zagranice to bym nie chciała
Yoolia, a Ty chodziłaś do jakiegoś ginekologa z luxmedu?

A to drań!

No ja też pewnie wrócę szybko do pracy, bo niestety marnie by to było, jeśli w ogóle jakoś by było z jednej pensji...
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 14:34   #568
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Yoolia, a Ty chodziłaś do jakiegoś ginekologa z luxmedu?
moj lekarz przyjmuje w luxmedzie ale chodziłam do niego na NFZ do Pro-vivo na Jutrzenki. Niestety nie dawał mi skierowań na badania i musiałam je robić we własnym zakresie a w luxmedzie było mi najwygodniej.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 14:41   #569
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
moj lekarz przyjmuje w luxmedzie ale chodziłam do niego na NFZ do Pro-vivo na Jutrzenki. Niestety nie dawał mi skierowań na badania i musiałam je robić we własnym zakresie a w luxmedzie było mi najwygodniej.
Aha, no ja właśnie chodzę do luxmedu i zastanawiam się, jak to będzie... bo kurcze nie dość, że moja lekarka przyjmuje tylko raz w tygodniu, to jeszcze ta kasa... No nic, na razie idę do niej w czwartek i zobaczę.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 14:50   #570
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Aha, no ja właśnie chodzę do luxmedu i zastanawiam się, jak to będzie... bo kurcze nie dość, że moja lekarka przyjmuje tylko raz w tygodniu, to jeszcze ta kasa... No nic, na razie idę do niej w czwartek i zobaczę.
wiem, że w Luxmedzie w cenie wizyty nie ma usg, trzeba płacić oddzielnie a to czasem grubo ponad stówkę wychodzi
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.