Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-05-08, 09:11   #31
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mam dzi¶ wspania³y chumor Obawia³am siê, ¿e przez te wolne jakie by³o, w ktorym to jad³am troszkê wiêcej nic nie schudnê a tu proszê wchodzê dzi¶ na wagê i widzê 2kg mniej

Ps. Bebemwls pracujê w O¶rodku dla dzieci niepe³nospranych intelektualnie, jestem dogoterapeutom No a jak przysta³o na taki O¶rodek trzeba mieæ na czym æwiczyæ te dzieciaczki, tak siê z³o¿y³o, ¿e mini si³ownia jest obok mojej sali wiêc jak tylko us³yszê, ¿e nikogo nie ma to wpadam szybko i æwiczê na czym popadnie. Czasami uda mi siê dwa razy dziennie a czasami wogóle dlatego cieszê siê z tego co mam.


Za mn± drugie ¶niadanie - 3 piero¿ki z kapust± (sklepowe).
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-05-08 o 09:12
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 10:21   #32
Prannie
Raczkowanie
 
Avatar Prannie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witajcie. Chyba do³±czê do Was. Wa¿ê 88 kg i jestem pó³ roku po urodzeniu dzidziusia. Nie przyty³am jednak w ci±¿y, tylko po niej i to w zastraszaj±cym tempie. Moim marzeniem jest dobrn±æ do 70, ale to chyba nierealne. Na razie chcia³abym zobaczyæ choæ 7... z przodu.
Staram siê je¶æ racjonalnie, ale co i rusz rzucam siê na s³odycze. Od lutego krêcê hula-hop a od miesi±ca æwiczê - najpierw z Chodakowsk±, teraz z Gack± - niewiele - gdzie¶ z 5 razy w tygodniu, ale po 15-20 min. Na tyle pozwala dzidziu¶
Chcia³abym co¶ ze sob± zrobiæ, ale nie wiem, co.
Co do jedzenia - rano jem kromkê ¿ytniego chleba z mozarell±, na drugie ¶niadanko du¿y jogurt owocowy. A potem to ju¿ szalejê Ziemniaków nie jem, unikam sma¿onego.
Brakuje mi chyba przepisów na zdrowe jedzenie. Ale juz widzê na forum, ¿e co¶ rzuci³y¶cie, wiêc zaraz sobie wydrukujê
Prannie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 10:50   #33
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. Chyba do³±czê do Was. Wa¿ê 88 kg i jestem pó³ roku po urodzeniu dzidziusia. Nie przyty³am jednak w ci±¿y, tylko po niej i to w zastraszaj±cym tempie. Moim marzeniem jest dobrn±æ do 70, ale to chyba nierealne. Na razie chcia³abym zobaczyæ choæ 7... z przodu.
Staram siê je¶æ racjonalnie, ale co i rusz rzucam siê na s³odycze. Od lutego krêcê hula-hop a od miesi±ca æwiczê - najpierw z Chodakowsk±, teraz z Gack± - niewiele - gdzie¶ z 5 razy w tygodniu, ale po 15-20 min. Na tyle pozwala dzidziu¶
Chcia³abym co¶ ze sob± zrobiæ, ale nie wiem, co.
Co do jedzenia - rano jem kromkê ¿ytniego chleba z mozarell±, na drugie ¶niadanko du¿y jogurt owocowy. A potem to ju¿ szalejê Ziemniaków nie jem, unikam sma¿onego.
Brakuje mi chyba przepisów na zdrowe jedzenie. Ale juz widzê na forum, ¿e co¶ rzuci³y¶cie, wiêc zaraz sobie wydrukujê
Witaj
Najwa¿niejsze to siê nie poddawaæ ja siê ocknê³am w styczniu z waga 89kg! dzi¶ mam 7 z przodu na liczniku Grunt to zmiana nawyków ¿ywieniowych a nie ¿adne diety. Wiesz ja bym zast±pi³a ten jogurt owocowy(morze cukru! http://www.ilewazy.pl/szklanka-jogurtu-z-owocami ) naturalnym (http://www.ilewazy.pl/lyzka-jogurtu-naturalnego) i dorzuci³a do niego rodzynki albo wkroi³a banana-obecnie czekam na sezon truskawkowy
Tez marzy mi siê HH, ale nie potrafiê nim krêciæ ju¿ 4 razy uczy³am siê
Najwa¿niejsze to piæ du¿o wody niegazowanej czy herbatê zielon±.
Zanim siê obejrzysz a maluch bêdzie biegaæ a Ty za nim i bêdziesz mia³a do¶æ tego ruchu

Cytat:
pracujê w O¶rodku dla dzieci niepe³nospranych intelektualnie, jestem dogoterapeutom No a jak przysta³o na taki O¶rodek trzeba mieæ na czym æwiczyæ te dzieciaczki, tak siê z³o¿y³o, ¿e mini si³ownia jest obok mojej sali wiêc jak tylko us³yszê, ¿e nikogo nie ma to wpadam szybko i æwiczê na czym popadnie. Czasami uda mi siê dwa razy dziennie a czasami wogóle dlatego cieszê siê z tego co mam.
Podziwiam Cie za zawód jaki wybra³a¶, pomagasz maluchom a zapewne postêpy sprawiaj± wiele rado¶ci.
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:14   #34
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. Chyba do³±czê do Was. Wa¿ê 88 kg i jestem pó³ roku po urodzeniu dzidziusia. Nie przyty³am jednak w ci±¿y, tylko po niej i to w zastraszaj±cym tempie. Moim marzeniem jest dobrn±æ do 70, ale to chyba nierealne. Na razie chcia³abym zobaczyæ choæ 7... z przodu.
Staram siê je¶æ racjonalnie, ale co i rusz rzucam siê na s³odycze. Od lutego krêcê hula-hop a od miesi±ca æwiczê - najpierw z Chodakowsk±, teraz z Gack± - niewiele - gdzie¶ z 5 razy w tygodniu, ale po 15-20 min. Na tyle pozwala dzidziu¶
Chcia³abym co¶ ze sob± zrobiæ, ale nie wiem, co.
Co do jedzenia - rano jem kromkê ¿ytniego chleba z mozarell±, na drugie ¶niadanko du¿y jogurt owocowy. A potem to ju¿ szalejê Ziemniaków nie jem, unikam sma¿onego.
Brakuje mi chyba przepisów na zdrowe jedzenie. Ale juz widzê na forum, ¿e co¶ rzuci³y¶cie, wiêc zaraz sobie wydrukujê
Witam serdecznie i zapraszam do dyskusji, na pewno znajdziesz tu wiele wsparcia i motywacji do zrzucenia tych wszytich kilogramów.
Za mn± 10kilo, ³atwo nie by³o, ale dzi¶ jestem pe³na podziwu dla siebie i równie pe³no we mnie motywacji na nastêpne 10 tak¿e nie poddawaj siê, z nami dasz radê!!!

Obiad - miseczka zupy ogórkowej,


Ps. Dzi¶ mia³am tylko 15 minut na æwiczenia dlatego zrobi³am po³owe z tego co wczoraj, ale.... zauwa¿y³am dzi¶ na monitorze wio¶larza, ¿e moje 100 powtórzeñ to 200 kalori mniej tak¿e skupiê siê chyba na nim!

A jak tam u was?
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-05-08 o 13:29
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:40   #35
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Go³dap
Wiadomo¶ci: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witajcie Kobitki

no to ja chyba jestem najwiêksza

nigdy nie by³am na ¿adnej diecie, nigdy sie nie odchudza³am w ¿aden sposób,

po ci±¿y, 10 lat temu strasznie mi przybra³o, a potem to ju¿ tylko sz³o w górê

rok temu zaproponowano mi program ¿ywieniowy, zajê³o mi rok ¿eby podj±æ decyzjê

startowa³am z wag± 126kg

dzi¶ 8 dzieñ na programie cellreset - dla zdrowia, bo okaza³o siê ¿e mam nadci¶nienie

dzi¶ waga pokaza³a 118,5

straci³am 7,5kg

odzyskujê zdrowie

w za³±czniku fotka,

a wiecie co mnie zmotywowa³o na maxa?

którego¶ dnia mia³am problem z za³o¿eniem skarpetek....

jak± chcê mieæ wagê?

chcê zgubiæ 46 kg, by wa¿yæ 80, a potem siê zobaczy

Wy widzê zaczynacie od 80kg - a to mój cel

80kg wa¿y³am dawno dawno temu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie 1 - 7.jpg (41,7 KB, 41 za³adowañ)
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przed³u¿ania Paznokci Metod± ¯elow±, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:50   #36
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ

chcê zgubiæ 46 kg, by wa¿yæ 80, a potem siê zobaczy

Wy widzê zaczynacie od 80kg - a to mój cel

80kg wa¿y³am dawno dawno temu
Witam serdecznie
My zaczynamy od 80, ale te¿ chcemy zrzuciæ wiele kilogramów, my¶lê ¿e razem zrobimy to porz±dnie.
A sk±d u Ciebie a¿ tyle nadwagi?
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 15:26   #37
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mangdzia23 Witaj! ¶wietny wynik
nie masz kryzysu stosuj±c dietê, ¿e nie wolno Ci czego¶ je¶æ? stosujesz dodatkowo jakie¶ æwiczenia czy tylko sama dieta? Pamiêtaj o tym aby nie tylko siê wa¿yæ-mierzenie te¿ jest wa¿ne.
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 15:48   #38
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Go³dap
Wiadomo¶ci: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie
My zaczynamy od 80, ale te¿ chcemy zrzuciæ wiele kilogramów, my¶lê ¿e razem zrobimy to porz±dnie.
A sk±d u Ciebie a¿ tyle nadwagi?

w sumie po ci±¿y przyty³am 30kg w pó³ roku, a potem przestalam wogle zwracaæ uwagê na kg

trochê problemów i nauczy³am siê je zajadaæ

zaczê³am palic, my¶la³am ze zast±pie tym jedzenie, niestety nie

3 lata temu rzuci³am palenie to kolejne kilogramy dosz³y, i nagle sie obudzi³am z rêk± w nocniku ¿e wa¿e jak wieloryb w dos³ownym tego s³owa znaczeniu

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Mangdzia23 Witaj! ¶wietny wynik
nie masz kryzysu stosuj±c dietê, ¿e nie wolno Ci czego¶ je¶æ? stosujesz dodatkowo jakie¶ æwiczenia czy tylko sama dieta? Pamiêtaj o tym aby nie tylko siê wa¿yæ-mierzenie te¿ jest wa¿ne.

dziêkujê

nie mam kryzysu bo mam sporo suplementów które dostarczaj± mi wa¿ne sk³adniki i nie mam wogle zachcianek

mój menszczyzna jak sobie zajada czekoladê obok to mi nie przeszkadza

ale jestem dopiero 8 dzieñ na tym programie ¿ywieniowym, zobaczymy co bêdzie dalej

a podpowiedzcie mi Kobitki jak wydobywacie smak z potraw bez soli?
bo ja mam sól wykluczon± i szukam inspiracji

jaka mieszanka zió³ wydobêdzie odpowiedni aromat?

bo do¶æ dobry smak uzyskujê czosnkiem ale szukam jeszcze inspiracji
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przed³u¿ania Paznokci Metod± ¯elow±, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:02   #39
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
a podpowiedzcie mi Kobitki jak wydobywacie smak z potraw bez soli?
bo ja mam sól wykluczon± i szukam inspiracji

jaka mieszanka zió³ wydobêdzie odpowiedni aromat?

bo do¶æ dobry smak uzyskujê czosnkiem ale szukam jeszcze inspiracji
Znalaz³am ciekawy artyku³
http://jak.gazeta.pl/jak/pytanie/49162

Niektóre propozycje mnie sam± zainteresowa³y
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 17:29   #40
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Przypadkowo do Was trafi³am, a chcê tylko powiedzieæ, ¿e jest podobny w±tek Razem schudniemy 20kg! , który ju¿ ma d³ugi sta¿ a niektórzy w tym ja chc± zrzuciæ wiêcej ni¿ 20, zerknijcie
Ms_E jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 18:53   #41
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Ms_E Poka¿ wiadomo¶æ
Przypadkowo do Was trafi³am, a chcê tylko powiedzieæ, ¿e jest podobny w±tek Razem schudniemy 20kg! , który ju¿ ma d³ugi sta¿ a niektórzy w tym ja chc± zrzuciæ wiêcej ni¿ 20, zerknijcie
Widzia³am ten w±tek, ale jako¶ jak zaczê³am czytaæ wiadomo¶ci dosz³am do wniosku, ¿e wszyscy siê znaj± i ciê¿ko bêdzie mi siê przebiæ. A tu wszystkie jeste¶my nowe, poznajemy siê i wspólnie rozpoczynamy przygodê... nie któr±¶ z kolei tylko tak± najprawdziwsz± piersz±.

Ps. drugie danie - duszone ziemniaki, porcja na ma³ym talerzyku + surówka z buraków i cebuli,

W³a¶nie wróci³am z imienin, gdzie oczywi¶cie nie brakowa³o ciastek, ciasteczek, czekolad i cukierków, ale ca³e szczê¶cie nie rusza mnie to i skoñczy³am na jednym kasztanku :p
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-05-08 o 18:56
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 20:56   #42
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 1 326
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am ten w±tek, ale jako¶ jak zaczê³am czytaæ wiadomo¶ci dosz³am do wniosku, ¿e wszyscy siê znaj± i ciê¿ko bêdzie mi siê przebiæ. A tu wszystkie jeste¶my nowe, poznajemy siê i wspólnie rozpoczynamy przygodê... nie któr±¶ z kolei tylko tak± najprawdziwsz± piersz±.

Ps. drugie danie - duszone ziemniaki, porcja na ma³ym talerzyku + surówka z buraków i cebuli,

W³a¶nie wróci³am z imienin, gdzie oczywi¶cie nie brakowa³o ciastek, ciasteczek, czekolad i cukierków, ale ca³e szczê¶cie nie rusza mnie to i skoñczy³am na jednym kasztanku :p
Zawsze kto¶ musi byæ nowy, ja tam do³±czy³am miesi±c temu :p ale ok, dobrych wyników Wam ¿yczê
Ms_E jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 22:04   #43
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
w sumie po ci±¿y przyty³am 30kg w pó³ roku, a potem przestalam wogle zwracaæ uwagê na kg

trochê problemów i nauczy³am siê je zajadaæ

zaczê³am palic, my¶la³am ze zast±pie tym jedzenie, niestety nie

3 lata temu rzuci³am palenie to kolejne kilogramy dosz³y, i nagle sie obudzi³am z rêk± w nocniku ¿e wa¿e jak wieloryb w dos³ownym tego s³owa znaczeniu

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------




dziêkujê

nie mam kryzysu bo mam sporo suplementów które dostarczaj± mi wa¿ne sk³adniki i nie mam wogle zachcianek

mój menszczyzna jak sobie zajada czekoladê obok to mi nie przeszkadza

ale jestem dopiero 8 dzieñ na tym programie ¿ywieniowym, zobaczymy co bêdzie dalej

a podpowiedzcie mi Kobitki jak wydobywacie smak z potraw bez soli?
bo ja mam sól wykluczon± i szukam inspiracji

jaka mieszanka zió³ wydobêdzie odpowiedni aromat?

bo do¶æ dobry smak uzyskujê czosnkiem ale szukam jeszcze inspiracji

A jakie s± najwa¿niejsze tezy twojego programu odchudzania?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-08, 23:14   #44
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczyny, wybaczcie, dzisiaj by³am strasznie zabiegana i nie da³am rady do Was zajrzeæ wcze¶niej, ale ju¿ wszystko nadrobi³am .

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Kobitki

no to ja chyba jestem najwiêksza

nigdy nie by³am na ¿adnej diecie, nigdy sie nie odchudza³am w ¿aden sposób,

po ci±¿y, 10 lat temu strasznie mi przybra³o, a potem to ju¿ tylko sz³o w górê

rok temu zaproponowano mi program ¿ywieniowy, zajê³o mi rok ¿eby podj±æ decyzjê

startowa³am z wag± 126kg

dzi¶ 8 dzieñ na programie cellreset - dla zdrowia, bo okaza³o siê ¿e mam nadci¶nienie

dzi¶ waga pokaza³a 118,5

straci³am 7,5kg

odzyskujê zdrowie

w za³±czniku fotka,

a wiecie co mnie zmotywowa³o na maxa?

którego¶ dnia mia³am problem z za³o¿eniem skarpetek....

jak± chcê mieæ wagê?

chcê zgubiæ 46 kg, by wa¿yæ 80, a potem siê zobaczy

Wy widzê zaczynacie od 80kg - a to mój cel

80kg wa¿y³am dawno dawno temu
Cze¶æ! W grupie ra¼niej! 7,5kg to ju¿ ca³kiem sporo, oby tak dalej!
Cytat:
a podpowiedzcie mi Kobitki jak wydobywacie smak z potraw bez soli?
bo ja mam sól wykluczon± i szukam inspiracji

jaka mieszanka zió³ wydobêdzie odpowiedni aromat?

bo do¶æ dobry smak uzyskujê czosnkiem ale szukam jeszcze inspiracji
To chyba zale¿y od konkretnej potrawy. Na pewno mo¿esz kupiæ w takim opakowaniu z m³ynkiem (jak pieprz) ró¿ne zio³a np. zio³a w³oskie, co lubisz, ja takie dodajê do sa³atek itp. Oprócz tego w wydobyciu smaku bardzo pomaga skropienie cytryn± .

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dzi¶ wspania³y chumor Obawia³am siê, ¿e przez te wolne jakie by³o, w ktorym to jad³am troszkê wiêcej nic nie schudnê a tu proszê wchodzê dzi¶ na wagê i widzê 2kg mniej

Ps. Bebemwls pracujê w O¶rodku dla dzieci niepe³nospranych intelektualnie, jestem dogoterapeutom No a jak przysta³o na taki O¶rodek trzeba mieæ na czym æwiczyæ te dzieciaczki, tak siê z³o¿y³o, ¿e mini si³ownia jest obok mojej sali wiêc jak tylko us³yszê, ¿e nikogo nie ma to wpadam szybko i æwiczê na czym popadnie. Czasami uda mi siê dwa razy dziennie a czasami wogóle dlatego cieszê siê z tego co mam.


Za mn± drugie ¶niadanie - 3 piero¿ki z kapust± (sklepowe).
za te 2 kg! Super! Pierwszy spadek w naszym w±tku
A praca brzmi ciekawie, na dodatek z psami? Brzmi ¶wietnie, aczkolwiek pewnie lekko nie jest .
Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. Chyba do³±czê do Was. Wa¿ê 88 kg i jestem pó³ roku po urodzeniu dzidziusia. Nie przyty³am jednak w ci±¿y, tylko po niej i to w zastraszaj±cym tempie. Moim marzeniem jest dobrn±æ do 70, ale to chyba nierealne. Na razie chcia³abym zobaczyæ choæ 7... z przodu.
Staram siê je¶æ racjonalnie, ale co i rusz rzucam siê na s³odycze. Od lutego krêcê hula-hop a od miesi±ca æwiczê - najpierw z Chodakowsk±, teraz z Gack± - niewiele - gdzie¶ z 5 razy w tygodniu, ale po 15-20 min. Na tyle pozwala dzidziu¶
Chcia³abym co¶ ze sob± zrobiæ, ale nie wiem, co.
Co do jedzenia - rano jem kromkê ¿ytniego chleba z mozarell±, na drugie ¶niadanko du¿y jogurt owocowy. A potem to ju¿ szalejê Ziemniaków nie jem, unikam sma¿onego.
Brakuje mi chyba przepisów na zdrowe jedzenie. Ale juz widzê na forum, ¿e co¶ rzuci³y¶cie, wiêc zaraz sobie wydrukujê
Witamy, fajnie ¿e jeste¶!
Jak to nierealne? Ile masz wzrostu ? Ja my¶lê,☠¿e z odpowiednim nastawieniem Ci siê uda! Trzymam kciuki za Ciebie .
Bêdziesz musia³a nam podpowiedzieæ, co lubisz je¶æ, mo¿e coraz wiêcej osób bêdzie wpisywa³o, co jad³o danego dnia i Ci siê co¶ spodoba, na pewno ka¿dy siê chêtnie podzieli przepisem!

Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-05-08 o 23:15
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-09, 04:47   #45
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

za te 2 kg! Super! Pierwszy spadek w naszym w±tku
A praca brzmi ciekawie, na dodatek z psami? Brzmi ¶wietnie, aczkolwiek pewnie lekko nie jest .
Dziêkujê za te mi³e s³owa. Liczê, ¿e lada moment i Wy siê pochwalicie spadkiem wagi
Je¶li chodzi o pracê to jest ona bardzo fajna i ma³o uci±¿liwa, robiê to co lubiê wiêc nie mam na co narzekaæ. Ale je¶li ju¿ musia³abym napisaæ co jest dla mnie ciê¿kie to chyba bardziej pies, którego mam. Co tydzieñ czesanie, rozko³tunianie, k±panie co miesi±c i fryzjer jak siê uda co miesi±c

Wczoraj uda³o mi siê jeszcze przed snem wypiæ kubek czerwonej herbaty

Ps. ¶niadanie na dzi¶ - kanapka z jajkiem na tardo i ogórkiem zielonym.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto

Edytowane przez ArcymoneQ
Czas edycji: 2014-05-09 o 05:02
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-09, 07:05   #46
Prannie
Raczkowanie
 
Avatar Prannie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczyny, a czy Wy siê wa¿ycie siê codziennie, bo ja to robiê, ale to chyba nie ma sensu. Po ka¿dym zwa¿eniu albo mam dobry humor, bo cokolwiek spad³o, albo chodzê "zafukana", bo przyby³o.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Aha - u mnie na ¶niadanko - pajdka chlebka swojskiego z mozarell±. Na drugie mam zamiar zrobiæ zamiast du¿ego jogurtu owocowego, jogurt grecki z jednym kiwi i z p³atkami z b³onnikiem. Chyba dobra zamiana, co>?

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

ArcymoneQ, a du¿o tej herbaty pijesz (czerwonej)? Ja staram siê piæ codziennie czerwon±, zielon± i yerbê, ale efektów - je¶li chodzi o odchudzanie - zero. Pijê tego sporo - jedyny plus to bardzo dobre wyniki krwi. Z ciekawo¶ci zrobi³am, ¿eby sprawdziæ, czy czego¶ tam nie wyp³uka³o
Prannie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-09, 07:42   #47
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy Wy siê wa¿ycie siê codziennie, bo ja to robiê, ale to chyba nie ma sensu. Po ka¿dym zwa¿eniu albo mam dobry humor, bo cokolwiek spad³o, albo chodzê "zafukana", bo przyby³o.
Kochana bez sensu to wa¿enie,bo mo¿na popa¶æ w paranoje albo siê zdemotywowæ jak waga bêdzie sta³a np. 2 tygodnie.Najlepiej to raz w tygodniu. Ja mam za³o¿enie takie,¿e wa¿enie i mierzenie robiê raz w miesi±cu

co do herbat ja na³ogowo pije zwyk³± czarn± i zielon±. Próbowa³am Yerbe,ale smak petów nie jest dla mnie do przej¶cia a mój T¯ j± sobie chwali i popija w pracy zamiast kawy.
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg

Edytowane przez bebemwls
Czas edycji: 2014-05-09 o 10:45
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-09, 14:25   #48
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za te mi³e s³owa. Liczê, ¿e lada moment i Wy siê pochwalicie spadkiem wagi
Je¶li chodzi o pracê to jest ona bardzo fajna i ma³o uci±¿liwa, robiê to co lubiê wiêc nie mam na co narzekaæ. Ale je¶li ju¿ musia³abym napisaæ co jest dla mnie ciê¿kie to chyba bardziej pies, którego mam. Co tydzieñ czesanie, rozko³tunianie, k±panie co miesi±c i fryzjer jak siê uda co miesi±c

Wczoraj uda³o mi siê jeszcze przed snem wypiæ kubek czerwonej herbaty

Ps. ¶niadanie na dzi¶ - kanapka z jajkiem na tardo i ogórkiem zielonym.
Fajnie by by³o!
No to sytuacja idealna - praca, któr± lubisz i która nie mêczy .

Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy Wy siê wa¿ycie siê codziennie, bo ja to robiê, ale to chyba nie ma sensu. Po ka¿dym zwa¿eniu albo mam dobry humor, bo cokolwiek spad³o, albo chodzê "zafukana", bo przyby³o.
Zdarza mi siê, ale nie traktujê tego na powa¿nie, tzn. bardziej siê wa¿ê te kilka dni z rzêdu z ciekawo¶ci (np. jak dzieñ alkoholowy wp³yn±³ na wagê albo ekstremalnie du¿o/ma³o jedzenia, okres, pms itd. ).
Jak chcê odnotowaæ jakie¶☠postêpy to po prostu wyznaczam jeden dzieñ na wa¿enie i co tydzieñ-dwa sprawdzam.
Ale u mnie to dawno na "-" nic nie by³o, same zmiany w górê ...
Cytat:
Aha - u mnie na ¶niadanko - pajdka chlebka swojskiego z mozarell±. Na drugie mam zamiar zrobiæ zamiast du¿ego jogurtu owocowego, jogurt grecki z jednym kiwi i z p³atkami z b³onnikiem. Chyba dobra zamiana, co>?
Zmiana idealna! Chocia¿ z tym b³onnikiem to nie przesadzaj, tzn. czasem mo¿na dodaæ, ale nie zbyt czêsto, bo w normalnej diecie jest raczej wystarczaj±ca ilo¶æ (chyba ¿e sobie wyliczasz i Ci potrzeba, to inna sprawa ).
Cytat:
ArcymoneQ, a du¿o tej herbaty pijesz (czerwonej)? Ja staram siê piæ codziennie czerwon±, zielon± i yerbê, ale efektów - je¶li chodzi o odchudzanie - zero. Pijê tego sporo - jedyny plus to bardzo dobre wyniki krwi. Z ciekawo¶ci zrobi³am, ¿eby sprawdziæ, czy czego¶ tam nie wyp³uka³o
Prawda jest taka, ¿e ¿adna herbata nie pomo¿e w odchudzaniu. Za to zielona, czerwona i yerba s± zdrowe, wiêc warto piæ, no i jak siê sporo pije to ma siê mniej ochotê na podjadanie .
Cytat:
Napisane przez bebemwls Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana bez sensu to wa¿enie,bo mo¿na popa¶æ w paranoje albo siê zdemotywowæ jak waga bêdzie sta³a np. 2 tygodnie.Najlepiej to raz w tygodniu. Ja mam za³o¿enie takie,¿e wa¿enie i mierzenie robiê raz w miesi±cu
Ja siê muszê czê¶ciej mierzyæ, bo tak to potrafiê przez miesi±c nie zauwa¿yæ tych drobnych centymetrów tu i ówdzie, a pó¼niej to siê tak sk³ada w jeden wielki t³uszcz...
Cytat:
co do herbat ja na³ogowo pije zwyk³± czarn± i zielon±. Próbowa³am Yerbe,ale smak petów nie jest dla mnie do przej¶cia a mój T¯ j± sobie chwali i popija w pracy zamiast kawy.
Ja próbowa³am raz yerbê, ale mi nie podesz³a, ale ju¿ nie pamiêtam, jak smakowa³a. Na pewno jeszcze kiedy¶ spróbujê.
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-09, 16:29   #49
Tobisz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Prawda, ale dziêki æwiczeniom mo¿na gubiæ te kilogramy szybciej, zachowuj±c jêdrno¶æ skóry i zyskuj±c ³adn± sylwetkê . Nie ma lepszej opcji ni¿ zdrowa dieta i odpowiedni trening!
Zgadzam siê z Tob±, ale uwa¿am, ¿e najwiêksz± uwagê powinni¶my skupiæ na samej diecie i nawykach ¿ywieniowych, bo same æwiczenia nie spowoduj±, ¿e nasza tkanka t³uszczowa zacznie siê spalaæ, je¶li nasze stare, z³e nawyki ¿ywieniowe zostan± bez zmian. Kluczem jest dieta, a wsparciem ca³ego procesu odchudzania, który zwiêksz± efektywno¶æ chudniêcia jest aktywno¶æ ruchowa. Najlepsze s± interwa³y po kilka, kilkana¶cie minut.

Czasem zbyt rygorystyczna dieta i intensywne treningi powoduj±, ¿e nie¶wiadomie zmniejszamy metabolizm. Trzeba stopniowo dostosowaæ æwiczenia do aktualnych mo¿liwo¶ci naszego organizmu i zadbaæ o prawid³ow± budowê miê¶ni, które s± bardzo wa¿ne przy spalaniu tkanki t³uszczowej.
__________________
<ciach_reklama>
Tobisz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 16:42   #50
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczyny dieta diet± ruch ruchem, a i tak wa¿ne jest nastawienie bez niego ani rusz. Wszystko jest w naszych g³owach i rêkach.

A tak po za tym spali³am ju¿ 350 klc zaraz kolejne mam w planie
Na ¶niadanko zjada³am dwie kanapki z twaro¿kiem,obiad zupka warzywna,podwieczorek shake czekoladowy , kolacja pstr±g w zio³ach z kasz± jaglan±.
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-09, 20:11   #51
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

No wiêc tak, w³a¶nie wróci³am z imprezy... ale spokojnie wiele nie zjad³am, plasterek wêdliny, ³y¿kê gyrosa, troszkê bigosu i 2 kromki chleba, no i wypi³am 2 szklanki cooli. My¶lê, ¿e nie powinnam przez to przytyæ

Wa¿ê siê co tydzieñ w pi±tki, ewentualnie w czwartki je¶li wiem, ¿e nie bêdê mog³a zrobiæ tego w innym dniu. Tak bylo w³a¶nie teraz!

Ps. Jutro mnie nie bêdzie bo mam zjazd, ewentualnie wieczorem napiszê co przez ca³y dzieñ zjad³am.
Pozdrawiam!
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 06:24   #52
Prannie
Raczkowanie
 
Avatar Prannie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez ArcymoneQ Poka¿ wiadomo¶æ
Za mn± 10kilo, ³atwo nie by³o, ale dzi¶ jestem pe³na podziwu dla siebie i równie pe³no we mnie motywacji na nastêpne 10 tak¿e nie poddawaj siê, z nami dasz radê!!!
Podziwiam!

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Moj± dodatkow± zmor± s± kisielki S³odka chwila. Macie mo¿e pomys³, czym to zast±piæ?
Prannie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 13:29   #53
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Prannie Poka¿ wiadomo¶æ
Moj± dodatkow± zmor± s± kisielki S³odka chwila. Macie mo¿e pomys³, czym to zast±piæ?
Polecam kisiel w³asnej roboty

http://www.wielkiezarcie.com/recipe34957.html

Osobi¶cie nie lubiê kisielów ani budyniów

Wczoraj mia³am dzieñ dziecka piwko+popcorn
a od dzi¶ powrót do ¶cis³ego pilnowania siê i æwiczeñ
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 14:53   #54
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witajcie w ten piêkny dzieñ, w którym to zjad³am ju¿ co nieco...
¦niadanie - 2 tosty z serem i salami +3 paróweczki
Obiad 1- roso³ek z kluskami
Obiad 2 - ziemniaczki z mielonym + surówka z buraczków + mizeria.

Na razie tyle, a co bêdzie dalej zobaczymy

PS. Wczoraj mia³am imprezkê, na której pi³am alkohol z col± zero, zjad³am nó¿kê z kurczaka i tosta, wszystko to pó¼no w nocy, ale mam nadziejê, ¿e nie od³o¿y³o mi siê zbyt du¿o!

A jak tam u was?
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 19:00   #55
lindziorr
Przyczajenie
 
Avatar lindziorr
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Witajcie Dziewczyny! jestem tutaj od niedawna, do koñca nie obczai³am jeszcze tego forum ale widzê ze w koñcu znalazlam w±tek który mnie interesuje Ostatnimi czasy znowu przyty³am... ale teraz tak potwornie siê czujê ¿e jak tylko popatrzê na siebie w lusterku to a¿ mi siê p³akaæ chce ¿e mozna sie do takiego stanu doprowadzic... lubie jesc... czasem dopada mnie niepohamowana ochota na slodycze ze mog³abym ca³y czas jesc tylko s³odkie znacie pewnie to uczucie najgorsze teraz jest w tym to ¿e nie mam jakiejs takiej motywacji zeby zaczac cos w tym kierunku robic zeby sobie pomoc bo mam takie mysli ze znowu mi sie nie uda wa¿e cos ok 85kg przy wzroscie 166... sporo... ale najgorsze jest to ze okropnie sie czuje chcia³abym dowiedzieæ siê jaki macie sposób na oszukanie g³odu? moze stosowa³yscie jakies suplementy ktore wam w tym pomog³y (tak wiem ze wiekszosc dziala na zasadzie placebo
lindziorr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:03   #56
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez lindziorr Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny! jestem tutaj od niedawna, do koñca nie obczai³am jeszcze tego forum ale widzê ze w koñcu znalazlam w±tek który mnie interesuje Ostatnimi czasy znowu przyty³am... ale teraz tak potwornie siê czujê ¿e jak tylko popatrzê na siebie w lusterku to a¿ mi siê p³akaæ chce ¿e mozna sie do takiego stanu doprowadzic... lubie jesc... czasem dopada mnie niepohamowana ochota na slodycze ze mog³abym ca³y czas jesc tylko s³odkie znacie pewnie to uczucie najgorsze teraz jest w tym to ¿e nie mam jakiejs takiej motywacji zeby zaczac cos w tym kierunku robic zeby sobie pomoc bo mam takie mysli ze znowu mi sie nie uda wa¿e cos ok 85kg przy wzroscie 166... sporo... ale najgorsze jest to ze okropnie sie czuje chcia³abym dowiedzieæ siê jaki macie sposób na oszukanie g³odu? moze stosowa³yscie jakies suplementy ktore wam w tym pomog³y (tak wiem ze wiekszosc dziala na zasadzie placebo
Witaj
Liczy siê to,¿e chocia¿ siê próbuje co¶ zrobiæ ze sob± i swoim zdrowiem. Ja nie pierwszy raz walczê ze sob± i swoim ³akomstwem.Zmieni³am teraz taktykê nie traktuje obecnej walki jako przymusowa dietê a staram siê zdrowo i racjonalnie od¿ywiaæ bez ¿adnych rygorystycznych zakazów.
Napady g³odu uspokajam wypijaj±c szklankê wody i zajmuj±c my¶li i rêce æwiczenia tez pomagaj± zapomnieæ. Pamiêtaj wszystko jest w naszej g³owie.

Cytat:
Napisane przez lindziorr Poka¿ wiadomo¶æ
moze stosowa³yscie jakies suplementy ktore wam w tym pomog³y (tak wiem ze wiekszosc dziala na zasadzie placebo
ja ³yka³am chrom ale na mnie nie dzia³a³,ocet jab³kowy pi³am namiêtnie- te¿ nie pomóg³,aplefit-zamiennik octu-te¿ nic, aquaslim .......
mog³abym tak bez koñca.... szkoda w±troby-przekona³am siê o tym
Dla samej zmiany samopoczucia warto siê staraæ.

ArcymoneQ spokojnie jeden dzieñ poluzowania pasa nie spowoduje,¿e waga skoczy w górê. nale¿y nam siê chwila wytchnienia i nie przejmowania siê kaloriami
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:15   #57
lindziorr
Przyczajenie
 
Avatar lindziorr
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

ojejku dziêkujê Ci za odpowiedz i za to ¿e we mnie wierzysz sama muszê jako¶ siê zebrac i uwierzyæ w siebie!
lindziorr jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:37   #58
bebemwls
Raczkowanie
 
Avatar bebemwls
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 491
GG do bebemwls
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

lindziorr zagl±daj do nas jak najczê¶ciej gwarantujemy fantastyczne wsparcie-nie tylko odchudzaj±ce
Wiara czyni cuda
__________________
Aby ¿ycie bajk± by³o...
Bêdzie: 50 kg
By³o: 89kg
Jest: 77 kg
II cel: 70kg
bebemwls jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 21:12   #59
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez lindziorr Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny! jestem tutaj od niedawna, do koñca nie obczai³am jeszcze tego forum ale widzê ze w koñcu znalazlam w±tek który mnie interesuje Ostatnimi czasy znowu przyty³am... ale teraz tak potwornie siê czujê ¿e jak tylko popatrzê na siebie w lusterku to a¿ mi siê p³akaæ chce ¿e mozna sie do takiego stanu doprowadzic... lubie jesc... czasem dopada mnie niepohamowana ochota na slodycze ze mog³abym ca³y czas jesc tylko s³odkie znacie pewnie to uczucie najgorsze teraz jest w tym to ¿e nie mam jakiejs takiej motywacji zeby zaczac cos w tym kierunku robic zeby sobie pomoc bo mam takie mysli ze znowu mi sie nie uda wa¿e cos ok 85kg przy wzroscie 166... sporo... ale najgorsze jest to ze okropnie sie czuje chcia³abym dowiedzieæ siê jaki macie sposób na oszukanie g³odu? moze stosowa³yscie jakies suplementy ktore wam w tym pomog³y (tak wiem ze wiekszosc dziala na zasadzie placebo
Czujê siê podobnie jak Ty, a i wymiary mam podobne, wiêc mo¿emy siê nawzajem wspieraæ .
Szkoda kasy i zdrowia na suplementy . Trzeba siê wzi±æ w gar¶æ, wykorzystaæ swoj± siln± wolê i u³o¿yæ porz±dn± dietê. Je¿eli jeste¶ g³odna miêdzy posi³kami, to znaczy, ¿e z diet± jest co¶ nie tak.
U mnie to wygl±da tak, ¿e niekoniecznie jestem g³odna, ale zaczyna mnie ci±gn±æ do s³odyczy ... za to je¶li siê od¿ywiam prawid³owo to ju¿ tego nie ma.
Mo¿e podziel siê tym, jak wygl±daj± Twoje jad³ospisy, na pewno co¶ wymy¶limy!

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Dziewczyny, ustalamy jaki¶ jeden dzieñ tygodnia, kiedy bêdziemy siê wa¿yæ? Zrobi³abym tabelkê i mia³yby¶my mo¿e wiêksz± motywacjê. Co Wy na to?
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-05-11, 21:20   #60
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 156
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mogê do³±czyæ?
Musze zrzuciæ ok 20 kg. Wa¿ê teraz 83kg przy wzro¶cie 160cm - masakra jaka¶ :banghead:
od dwóch tygodni jestem na diecie Pla¿ Po³udniowych i zaczê³am biegaæ a nienawidzê wszelkiej aktywno¶ci fizycznej :banghead: wiec i tak jest dobrze.
Ale i tak potrzebuje wsparcia...

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
addda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.