Kosmetyki M.A.C. cz. 11 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-24, 16:12   #4921
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no jest piękna

korektor w ciemno mogłabym brać bo formuła na pewno będzie okey, ale nie wiem jak z kolorem jaki wzięłaś dla siebie ? Ja mam teraz Waterweighta NC25
No ja standardowo najjasniejszy jaki był NC15. A tez w ciemno brałam/klikałam, gdy nie było jeszcze w sklepie stacjo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 16:16   #4922
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czemu przesuwaja? A to znaczy, ze nie maja w GK testerów póki co. Mnie sie wydaje, ze moze być tylko w Wawce, tak jak ta Brzoskwiniowa New Year Od 18 stycznia maja w 4 macachw wawie i w sumie na pienku im sie wyprzedała. Dobrze, ze mnie z niej nic nie kusi

Grand Illusion wiem, bo Krzys potwierdzał
Te rozswietlacze w 2 paletach po 3 ? Mnei sie rozowy set podoba, ale zmacać muszę

Btw, odebrałam Valiant - Jak mnie te wszystkie Velvety wyjątkową podchodzą, to szok, zrobili pod moje gusta je
i powinni Twoim nickiem nazwać tą kolekcję

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja standardowo najjasniejszy jaki był NC15. A tez w ciemno brałam/klikałam, gdy nie było jeszcze w sklepie stacjo
w ogóle mało słoczy bardzo
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 16:17   #4923
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To była jedna z pierwszych Metallic Matte, która kliknełam i w której jestem absolutnie Jest przepiekna czerwienia, kocham ja nosic, no Widziałam, ze jakas KvD w sztyfcie jest bardzo podobna, musze oblukac, bo przydałby mi sie i taki kolor w szyfcie tradycyjnym

Korektor WW dokad kupiłam uzywam codzien, cala reszta w tym Tarte poszły w dostawkę
Tak, widziałam tę z Kat - muszę zmacać

Ja nadal używam Tarte, ciężko będzie go zużyć, a jeszcze UD mam i prolonga w zapasie. Mam bana na korektory Chyba że dorwę 'dupe' dla Tarte z MUR
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dlatego sama nie kupię, mogłabym dostać, ale w sumie mój Tż to przecież na pewno się nie domyśli

węglowe serie mnie nie kuszą, ostatnio coś z węglem mnie bardzo podrażniło, musiałabym testować

a czego nie ma co byś chciała ?
Mój się nie domyśli ale i tak byłaby u mnie ta szmina tylko wyrzutem sumienia

Węglowa maska L'oreala mi nawet służy, ciekawe jak ta.

Pędzel 242, lotion Lightfull, Fast Response Eye Cream np.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie ta maska nic nie urwała, przeciwnie, rozczarowana jestem nią. Nie widze róznicy przed i po Na pewno nie jest warta tych 140 zeta
Chociaz nie wiem, moze tzreba regualarnie uzywać, zeby jakies efekty były, czy jak, hmmm...
Może i mnie rozczaruje i $$$ zostanie w portfelu
Peeling węglowy lubię, ale nie uważam, żeby był warty ceny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 16:27   #4924
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
i powinni Twoim nickiem nazwać tą kolekcję

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------



w ogóle mało słoczy bardzo


Ja nie szukałam słoczy, klikałam co najjasniejsze i tyle

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, widziałam tę z Kat - muszę zmacać

Ja nadal używam Tarte, ciężko będzie go zużyć, a jeszcze UD mam i prolonga w zapasie. Mam bana na korektory Chyba że dorwę 'dupe' dla Tarte z MUR

Peeling węglowy lubię, ale nie uważam, żeby był warty ceny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Następnym razem, jak będe w S, postaram sie oblookać ja - jak mi sie Alzheimer nie włączy

No prócz WW mam jeszcze 3 korektory w uzyciu, ale co poradzić, ze ten WW najbardziej mi pasuje... rewelacyjnie nawilza i kryje, bez włazenia, czego chcieć wiecej do korektora?

Mówisz o tym Volcanic Ash? Miałam go zaraz prawie jak sie pokazał, niby fajny, ale tez nic nie urywał własnie poza ceną
Daj znać, jakie wrazenia z maski masz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 17:18   #4925
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Następnym razem, jak będe w S, postaram sie oblookać ja - jak mi sie Alzheimer nie włączy

No prócz WW mam jeszcze 3 korektory w uzyciu, ale co poradzić, ze ten WW najbardziej mi pasuje... rewelacyjnie nawilza i kryje, bez włazenia, czego chcieć wiecej do korektora?

Mówisz o tym Volcanic Ash? Miałam go zaraz prawie jak sie pokazał, niby fajny, ale tez nic nie urywał własnie poza ceną
Daj znać, jakie wrazenia z maski masz
Ja też zerknę, może nawet przetestuję

Mnie się on wydał lekko suchy przy testach, ale krycie miał przyzwoite

Tak, o tym peelingu. Fajną maseczkę z niego można było zrobić, jak po wymasowaniu twarzy drobinkami zostawi się go na kwadrans.

Idę nakładać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 17:22   #4926
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak, widziałam tę z Kat - muszę zmacać

Ja nadal używam Tarte, ciężko będzie go zużyć, a jeszcze UD mam i prolonga w zapasie. Mam bana na korektory Chyba że dorwę 'dupe' dla Tarte z MUR Mój się nie domyśli ale i tak byłaby u mnie ta szmina tylko wyrzutem sumienia

Węglowa maska L'oreala mi nawet służy, ciekawe jak ta.

Pędzel 242, lotion Lightfull, Fast Response Eye Cream np. Może i mnie rozczaruje i $$$ zostanie w portfelu
Peeling węglowy lubię, ale nie uważam, żeby był warty ceny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fast kupiłam niedawno a na tonik też czekam ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 17:26   #4927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też zerknę, może nawet przetestuję

Mnie się on wydał lekko suchy przy testach, ale krycie miał przyzwoite

Tak, o tym peelingu. Fajną maseczkę z niego można było zrobić, jak po wymasowaniu twarzy drobinkami zostawi się go na kwadrans.

Idę nakładać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zerkniesz daj znac

Nie, ani torche własnie nie jest suchy

Ja własnie zostawiałam czasem go na dłużej, ale cudow nie było, wiec po skonczeniu opakowania nie wróciłam juz do niego

Czekam na opinie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 18:14   #4928
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Fast kupiłam niedawno a na tonik też czekam ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I co powiesz o kremie pod oczy?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak zerkniesz daj znac

Nie, ani torche własnie nie jest suchy

Ja własnie zostawiałam czasem go na dłużej, ale cudow nie było, wiec po skonczeniu opakowania nie wróciłam juz do niego

Czekam na opinie
Hmm... Przypomina mi bardzo maseczkę węglową L'oreala - jakby mi ktoś dał 2 nieopisane słoiczki, to nie wiedziałabym która jest która Co nie znaczy, że to źle, ale skoro można taniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:26   #4929
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I co powiesz o kremie pod oczy? Hmm... Przypomina mi bardzo maseczkę węglową L'oreala - jakby mi ktoś dał 2 nieopisane słoiczki, to nie wiedziałabym która jest która Co nie znaczy, że to źle, ale skoro można taniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, ze ma swoje zwolenniczki, ale dla mnie póki co poprawny, nie wiem co o nim za bardzo myśleć bo dość krótko używam, nie wiem czy wart akurat tych 140 zl bo nawilzac to nawilża owszem, a większych problemów podocznych nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:33   #4930
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
I co powiesz o kremie pod oczy? Hmm... Przypomina mi bardzo maseczkę węglową L'oreala - jakby mi ktoś dał 2 nieopisane słoiczki, to nie wiedziałabym która jest która Co nie znaczy, że to źle, ale skoro można taniej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Fast miałam juz z kilka razy, niby ok,w sensie pod makijaz ale nic nie usprawiedliwa jego ceny Najlepiej go kupować za bony Za połowe ceny mozna znależć sporo tanszy i rownie fajnie nawilzajacy pod makeup

No i idac kiedys tym samym tropem kupiłam weglową bielendy i roznicy własnie nie widziałam A przepraszam widziałam - w cenie!

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Wiem, ze ma swoje zwolenniczki, ale dla mnie póki co poprawny, nie wiem co o nim za bardzo myśleć bo dość krótko używam, nie wiem czy wart akurat tych 140 zl bo nawilzac to nawilża owszem, a większych problemów podocznych nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, widze, ze masz takei same zdanie jak ja o nim
Lubie go, ale to zaden cud, a juz cenowo zwłaszcza
I nie łudż się, dłuższe stosowanie niczego nie zmieni Bo to krem pod makijaz, nawilzajaco- napinajaco-wygladzajacy, nie działa długofalowo, tylko chwilowo/punktowo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-01-24 o 18:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 18:39   #4931
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja Fast miałam juz z kilka razy, niby ok,w sensie pod makijaz ale nic nie usprawiedliwa jego ceny Najlepiej go kupować za bony Za połowe ceny mozna znależć sporo tanszy i rownie fajnie nawilzajacy pod makeup

No i idac kiedys tym samym tropem kupiłam weglową bielendy i roznicy własnie nie widziałam A przepraszam widziałam - w cenie!

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



O, widze, ze masz takei same zdanie jak ja o nim
Lubie go, ale to zaden cud, a juz cenowo zwłaszcza
I nie łudż się, dłuższe stosowanie niczego nie zmieni Bo to krem pod makijaz, nawilzajaco- napinajaco-wygladzajacy, nie działa długofalowo, tylko chwilowo/punktowo

Dokładnie to samo o nim myślę
też jestem zdania, że cena przesadzona ... a i owszem sporo tańsze nawet lepsze, no tak jak napisałam poprawny i tyle, zuzyje i pewnie w normalnej cenie nie kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-24, 18:42   #4932
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

Dokładnie to samo o nim myślę
też jestem zdania, że cena przesadzona ... a i owszem sporo tańsze nawet lepsze, no tak jak napisałam poprawny i tyle, zuzyje i pewnie w normalnej cenie nie kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja go miałam parę razy, ale zawsze za znizkę spora, 140 zeta bym nie dała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:09   #4933
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Wiem, ze ma swoje zwolenniczki, ale dla mnie póki co poprawny, nie wiem co o nim za bardzo myśleć bo dość krótko używam, nie wiem czy wart akurat tych 140 zl bo nawilzac to nawilża owszem, a większych problemów podocznych nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja Fast miałam juz z kilka razy, niby ok,w sensie pod makijaz ale nic nie usprawiedliwa jego ceny Najlepiej go kupować za bony Za połowe ceny mozna znależć sporo tanszy i rownie fajnie nawilzajacy pod makeup

No i idac kiedys tym samym tropem kupiłam weglową bielendy i roznicy własnie nie widziałam A przepraszam widziałam - w cenie!

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------



O, widze, ze masz takei same zdanie jak ja o nim
Lubie go, ale to zaden cud, a juz cenowo zwłaszcza
I nie łudż się, dłuższe stosowanie niczego nie zmieni Bo to krem pod makijaz, nawilzajaco- napinajaco-wygladzajacy, nie działa długofalowo, tylko chwilowo/punktowo
Dobrze wiedzieć

Węglową Bielendy miałam w saszetce i ta mnie wysuszyła mocno, a L'oreal jest ok, kończę opakowanie
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

Dokładnie to samo o nim myślę
też jestem zdania, że cena przesadzona ... a i owszem sporo tańsze nawet lepsze, no tak jak napisałam poprawny i tyle, zuzyje i pewnie w normalnej cenie nie kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za opinię - odpuszczam
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:32   #4934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć

Węglową Bielendy miałam w saszetce i ta mnie wysuszyła mocno, a L'oreal jest ok, kończę opakowanie

Dziękuję za opinię - odpuszczam
Ja miałam w tubce weglowego coś bielendy, aaa to chyba zel do mycia był
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:48   #4935
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja miałam w tubce weglowego coś bielendy, aaa to chyba zel do mycia był
Żel też mam L'oreala - z tej samej serii co maska i jest całkiem ok
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 20:53   #4936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Naogladałam sei swatche tych nowych paletek z rozświetlaczami i teraz na bank chce jedna i to nawet bez macania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:02   #4937
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Dziewczyny, Chciałam skorzystać z dzisiejszej promocji na zakupy online. Pomogłybyście mi wybrać podkład i jego kolor? Zastanawiam się między Face and body Foundation a Pro Longwear Foundation.
Do tej pory w Macu kupowałam tylko szminki i korektor Pro Longwear w odcieniu NC15. Jest to idealny kolor dla mnie. Czy na jego podstawie mogę dopasować odcień jakiegoś podkładu? Czy te kolory korektorów a podkładów mocno różnią się od siebie? Mam skórę suchą i zależy mi na dobrym kryciu. Słyszałam, że Face and body foundation słabo kryje ale można budować krycie warstwami. Czy to prawda?
__________________
Nihil fit sine causa

Edytowane przez magdulaaa
Czas edycji: 2018-01-24 o 21:17
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:47   #4938
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Chciałam skorzystać z dzisiejszej promocji na zakupy online. Pomogłybyście mi wybrać podkład i jego kolor? Zastanawiam się między Face and body Foundation a Pro Longwear Foundation.
Do tej pory w Macu kupowałam tylko szminki i korektor Pro Longwear w odcieniu NC15. Jest to idealny kolor dla mnie. Czy na jego podstawie mogę dopasować odcień jakiegoś podkładu? Czy te kolory korektorów a podkładów mocno różnią się od siebie? Mam skórę suchą i zależy mi na dobrym kryciu. Słyszałam, że Face and body foundation słabo kryje ale można budować krycie warstwami. Czy to prawda?
Prawda, można budować. Ja uwielbiam Face and body, to jedyny podkład z Maca, który muszę zawsze mieć - daje śliczny, naturalny efekt, nie czuć go na twarzy, jest leciutki, ale wyrównuje pięknie koloryt, a jak dołożysz kolejną warstwę, kryje do średniego krycia nawet.
Tylko 2 sprawy - trzeba go porządnie wstrząsnąć przed użyciem, to będzie dawał krycie, no i nakładać stopniowo, cieniutkimi warstwami, po odrobince. Ja to robię palcami, i tylko delikatnie rozklepuję na koniec gąbeczką BB. Co do kolorów - hmm, on ma akurat skubany inną numerację niż reszta, odcieni też mniej. Żółtki to C, najjaśniejszy jest C1, ale czy to dokładnie NC15 to nie wiem. Ja mam C3 (a jestem gdzieś☠NC20-25) i latem jest idealny, teraz ciut za ciemny, więc delikatnie go rozjaśniam innym kosmetykiem i jest idealnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-24, 21:57   #4939
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Prawda, można budować. Ja uwielbiam Face and body, to jedyny podkład z Maca, który muszę zawsze mieć - daje śliczny, naturalny efekt, nie czuć go na twarzy, jest leciutki, ale wyrównuje pięknie koloryt, a jak dołożysz kolejną warstwę, kryje do średniego krycia nawet.
Tylko 2 sprawy - trzeba go porządnie wstrząsnąć przed użyciem, to będzie dawał krycie, no i nakładać stopniowo, cieniutkimi warstwami, po odrobince. Ja to robię palcami, i tylko delikatnie rozklepuję na koniec gąbeczką BB. Co do kolorów - hmm, on ma akurat skubany inną numerację niż reszta, odcieni też mniej. Żółtki to C, najjaśniejszy jest C1, ale czy to dokładnie NC15 to nie wiem. Ja mam C3 (a jestem gdzieś☠NC20-25) i latem jest idealny, teraz ciut za ciemny, więc delikatnie go rozjaśniam innym kosmetykiem i jest idealnie.
Dziękuję za odpowiedź. Zaryzykuję i zamówię C1
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-25, 07:56   #4940
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cześć, jakoś nigdy nie czułam przyciągania ze strony MAC, mam jedynie jeden róż w kolorze Blushbaby. Wczoraj jednak coś mi odbiło i jako maniak pomadkowy zdecydowałam się zamówić pomadkę z MAC korzystając z promocji, wybrałam Mehr i Brave, wiem, że są bardzo podobne, ale jednak nie umiałam wybrać. Nie mogę się doczekać przesyłki
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 14:20   #4941
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Ja od tego podczytywania watku kliknelam cztery szminki.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 14:34   #4942
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Cześć, jakoś nigdy nie czułam przyciągania ze strony MAC, mam jedynie jeden róż w kolorze Blushbaby. Wczoraj jednak coś mi odbiło i jako maniak pomadkowy zdecydowałam się zamówić pomadkę z MAC korzystając z promocji, wybrałam Mehr i Brave, wiem, że są bardzo podobne, ale jednak nie umiałam wybrać. Nie mogę się doczekać przesyłki
Brave bardzo lubię a Mehr miałam i zbyłam, ale muszę do niej zrobić drugie podejście

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja od tego podczytywania watku kliknelam cztery szminki.
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 15:34   #4943
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Naogladałam sei swatche tych nowych paletek z rozświetlaczami i teraz na bank chce jedna i to nawet bez macania
Mam nadzieję, że żadna paleta mi się nie spodoba Za dużo rozświetlaczy mam
Którą chcesz?
Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Cześć, jakoś nigdy nie czułam przyciągania ze strony MAC, mam jedynie jeden róż w kolorze Blushbaby. Wczoraj jednak coś mi odbiło i jako maniak pomadkowy zdecydowałam się zamówić pomadkę z MAC korzystając z promocji, wybrałam Mehr i Brave, wiem, że są bardzo podobne, ale jednak nie umiałam wybrać. Nie mogę się doczekać przesyłki
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Ja od tego podczytywania watku kliknelam cztery szminki.
Jakie?

Ja dziś śmigam w Faux

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 15:43   #4944
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że żadna paleta mi się nie spodoba Za dużo rozświetlaczy mam
Którą chcesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta, która jest najjasniejsza
Ponoć te palety to sztos, tak w necie pisza ludki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 17:05   #4945
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że żadna paleta mi się nie spodoba Za dużo rozświetlaczy mam
Którą chcesz?

Jakie?

Ja dziś śmigam w Faux

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Viva Glam I
Diva
Studded kiss
Viva Glam Sia

Same czerwone.

A dzis nosze Ruby Woo. Moja ulubiona, na razie...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 17:38   #4946
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Szlag mnie trafia......w De już dawno nowe kolekcje na stronie Lunar i Patric a u nas nic......my zawsze na szarym końcu.
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 17:43   #4947
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafia......w De już dawno nowe kolekcje na stronie Lunar i Patric a u nas nic......my zawsze na szarym końcu.
U nas lunar jeszcze jest, a patrick juz dawno wyprzedane.

Wlasnie znalazlam w swoich "zbiorach" palete szminek Viva glam od I do VI. Ale sie ucieszylam.

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2018-01-25 o 17:44
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-25, 18:04   #4948
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ta, która jest najjasniejsza
Ponoć te palety to sztos, tak w necie pisza ludki
Boję się testować
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Viva Glam I
Diva
Studded kiss
Viva Glam Sia

Same czerwone.

A dzis nosze Ruby Woo. Moja ulubiona, na razie...
Same ładne kolory
Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
Szlag mnie trafia......w De już dawno nowe kolekcje na stronie Lunar i Patric a u nas nic......my zawsze na szarym końcu.
Taaa.... Nas traktują jak kraj trzeciego świata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 15:41   #4949
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Odpuszczam Grand Illusion - zdecydowanie wolę Metalliki. Testowałam GI i wystarczą mi testy.
Kolory w większosci nienoszalne solo, tylko ze szminkami, a mnie sie nie chce bawić w duety Zreszta wtedy szybciej sie wszystko zjada. Przetestowałam jeden na szminke matową i zjadłam - w sumie to wypiłam go z kawa - nie wiem kiedy
Zas noszone solo, te które sie da, to zwykły błyszczyk plus pigment z drobinkmi lub brokatem. I dobrze, pare złoty w kieszeni będzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-26, 18:30   #4950
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odpuszczam Grand Illusion - zdecydowanie wolę Metalliki. Testowałam GI i wystarczą mi testy.
Kolory w większosci nienoszalne solo, tylko ze szminkami, a mnie sie nie chce bawić w duety Zreszta wtedy szybciej sie wszystko zjada. Przetestowałam jeden na szminke matową i zjadłam - w sumie to wypiłam go z kawa - nie wiem kiedy
Zas noszone solo, te które sie da, to zwykły błyszczyk plus pigment z drobinkmi lub brokatem. I dobrze, pare złoty w kieszeni będzie
A GI to stała czy limitka? Bo szukałam w necie i informacje są sprzeczne...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 20:01:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.