Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-18, 23:48   #181
Pulsator
Przyczajenie
 
Avatar Pulsator
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 9
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Sweet_Judi Pokaż wiadomość
Gry komputerowe jako branża jest obecnie potężniejsza niż całe Hollywood i dawno wyszła z fazy zabawy dla dzieci. Mało tego, to seriale i filmy na podstawie gier jak np The Last of Us czy Arcane wyznaczają dzisiaj trendy na streamingach.

Jest... i to chyba źle dla gier. Jakoś koło 2005 roku przestałem zbierać CD-Action poznając nowości z dodawanych demówek i czytając o nich. Pełne wersje dawali zawsze sprzed kilku lat i dlatego kupowałem to tak długo. To (w moim odczuciu) zmieniło się chyba z elektronicznej sztuki, przenoszącej w inną rzeczywostość i mającej jakieś przesłanie właśnie w branżę czysto rozrywkową. Dzisiaj stawia się tylko na grafikę i realizm, kiedyś to nie było tak rozwinięte a stawiało się na treść i odlot.
Pulsator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-24, 23:33   #182
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Mnie zawsze wewnętrznie żenuje jak chłopaki opowiadają o piłce nożnej. Nie byłabym w stanie byc z kimś, kto uznaje to za swoją pasje, kto jest tym w ogole zainteresowany.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-25, 12:55   #183
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Pulsator Pokaż wiadomość
Jest... i to chyba źle dla gier. Jakoś koło 2005 roku przestałem zbierać CD-Action poznając nowości z dodawanych demówek i czytając o nich. Pełne wersje dawali zawsze sprzed kilku lat i dlatego kupowałem to tak długo. To (w moim odczuciu) zmieniło się chyba z elektronicznej sztuki, przenoszącej w inną rzeczywostość i mającej jakieś przesłanie właśnie w branżę czysto rozrywkową. Dzisiaj stawia się tylko na grafikę i realizm, kiedyś to nie było tak rozwinięte a stawiało się na treść i odlot.
Z jednej tak, z drugiej rozwój branzy indie trochę przeczy tej tezie bo jest tam masa mega ambitnych i artystycznych projektów. A same gry wysokobudżetowe też postawiły mocno na poruszanie ciekawych i emocjonalnych fabuł, vide The Last of Us.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 13:55:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.