mężczyzna - ubiór, brwi itd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-29, 19:26   #1
gal0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 1

mężczyzna - ubiór, brwi itd.


Witajcie !


Od razu na wstępie powiem, że jestem mężczyzną w wieku 25lat ! I mam do was pewne pytanie.
Otóż, tak sobie pewnego razu myślałem o tym, w jaki sposób ja jako facet mogę o siebie zadbać aby było to atrakcyjne dla kobiet - i mówie tutaj tylko o tym co jest związane z wyglądem i ubiorem !


Niestety ostatni czas miałem ciężki finansowo, podupadłem też z najnowszymi trendami, ale na szczęście zaczynam za 3 tyg nową pracę - szybciej o 1,5 mieś i moje oszczednosci moge wydać juz na ciuchy i inne rzeczy.


Kobieta jak o siebie dba, aby być atrakcyjną wizualnie, to chodzi na paznokcie, brwi czy do fryzjera, robi sobie ładny makijaż i ubiera ładne ciuchy mniej lub bardziej wyzywające.


Ja jako facet, co mogę zrobić, aby być bardziej pociągający wizualnie poza pójściem do dobrego barbera i na siłownie ? Jakie połączenie kolorów u faceta jest waszym zdaniem atrakcyjne? co myślicie o robieniu brwi przez faceta u kosmetyczki, która robi je naturalnie i zadbanie..? Jaki ubiór u faceta uważacie za pociągający? U kobiet to często są obcisłe sukienki - taki przykład, a u faceta?
gal0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-01, 10:27   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Cytat:
Napisane przez gal0101 Pokaż wiadomość
Witajcie !


Od razu na wstępie powiem, że jestem mężczyzną w wieku 25lat ! I mam do was pewne pytanie.
Otóż, tak sobie pewnego razu myślałem o tym, w jaki sposób ja jako facet mogę o siebie zadbać aby było to atrakcyjne dla kobiet - i mówie tutaj tylko o tym co jest związane z wyglądem i ubiorem !

Niestety ostatni czas miałem ciężki finansowo, podupadłem też z najnowszymi trendami, ale na szczęście zaczynam za 3 tyg nową pracę - szybciej o 1,5 mieś i moje oszczednosci moge wydać juz na ciuchy i inne rzeczy.


Kobieta jak o siebie dba, aby być atrakcyjną wizualnie, to chodzi na paznokcie, brwi czy do fryzjera, robi sobie ładny makijaż i ubiera ładne ciuchy mniej lub bardziej wyzywające.


Ja jako facet, co mogę zrobić, aby być bardziej pociągający wizualnie poza pójściem do dobrego barbera i na siłownie ? Jakie połączenie kolorów u faceta jest waszym zdaniem atrakcyjne? co myślicie o robieniu brwi przez faceta u kosmetyczki, która robi je naturalnie i zadbanie..? Jaki ubiór u faceta uważacie za pociągający? U kobiet to często są obcisłe sukienki - taki przykład, a u faceta?
Każdy wydaje na co uważa, ale wyzerować się na dzień dobry to słabe wg mnie posunięcie.

Straszne uogólnienia, szkoda resztę komentować.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-01, 15:04   #3
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Nigdy nie robilam paznokci ani brwi, a uwazam, ze dbam o siebie. Po prostu nie lubie wydawac kasy na pier*oly. Sama sobie reguluje brwi.
Faceci tak naprawde nie potrzebuja jakiegos specjalnego regulowania brwi, mozna wyrywac samemu to co rosnie po srodku (chociaz to niekonieczne) i to co wyraznie wychodzi na skronie i wystarczy. Jako facet balabym sie isc do kosmetyczki, bo niektore w ogole sie nie znaja i moga ci zrobic ksztalt taki, jak dla kobiety, a to wyglada komicznie.

Kolory kazdemu pasuja inne, wiec to pytanie jest kompletnie bez sensu. Poczytaj o typach urody bazujacych na porach roku.

Dla mnie fajne ubranie dla faceta to T-shirt albo sweter i jeansy, i buty moze nieco bardziej eleganckie niz adidasy. Nie musi byc nic wymyslnego, byle wszystko bylo czyste, wyprasowane i niezniszczone, no i w dobrym rozmiarze.

Bedac facetem skupilabym sie na pracy nad sylwetka i wlasnie moze barber i dobry fryzjer.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-01, 17:30   #4
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
Nigdy nie robilam paznokci ani brwi, a uwazam, ze dbam o siebie. Po prostu nie lubie wydawac kasy na pier*oly. Sama sobie reguluje brwi.
Faceci tak naprawde nie potrzebuja jakiegos specjalnego regulowania brwi, mozna wyrywac samemu to co rosnie po srodku (chociaz to niekonieczne) i to co wyraznie wychodzi na skronie i wystarczy. Jako facet balabym sie isc do kosmetyczki, bo niektore w ogole sie nie znaja i moga ci zrobic ksztalt taki, jak dla kobiety, a to wyglada komicznie.

Kolory kazdemu pasuja inne, wiec to pytanie jest kompletnie bez sensu. Poczytaj o typach urody bazujacych na porach roku.

Dla mnie fajne ubranie dla faceta to T-shirt albo sweter i jeansy, i buty moze nieco bardziej eleganckie niz adidasy. Nie musi byc nic wymyslnego, byle wszystko bylo czyste, wyprasowane i niezniszczone, no i w dobrym rozmiarze.

Bedac facetem skupilabym sie na pracy nad sylwetka i wlasnie moze barber i dobry fryzjer.
i charakterem oraz kulturą wypowiedzi, bo z tej pierwszej jego wynika jakiś brak szacunku do kobiet, umniejszanie im i sprowadzanie do lalki Barbie ( pazurki, włoski, rzęski i brwi oraz ładne ciuchy cokolwiek autor ma na myśli ).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-01, 17:41   #5
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
i charakterem oraz kulturą wypowiedzi, bo z tej pierwszej jego wynika jakiś brak szacunku do kobiet, umniejszanie im i sprowadzanie do lalki Barbie ( pazurki, włoski, rzęski i brwi oraz ładne ciuchy cokolwiek autor ma na myśli ).
Ja tu nie widzę braku szacunku, raczej opis tego, jak wygląda zadbana kobieta zdaniem autora. Dla mnie wyzywające ciuchy, rzęsy, paznokcie i pewnie jeszcze usta zrobione to zły gust, a nie żadne zadbanie, ale to osobny temat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-01, 22:14   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Moim zdaniem wystarczą w miarę dobrze dobrane ciuchy i w miarę zadbana fryzura. Niekoniecznie markowe czy jakiś hiper mega barber. Oraz intelekt, uśmiech, ciekawa rozmowa. Uroda to rzecz względna i przemijająca, fajny charakter zostaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-02, 09:55   #7
havarti
Raczkowanie
 
Avatar havarti
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 111
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

To chyba zalezy kogo chcesz pociagac, jak widuje na ulicy dziewczyny i chlopakow w wieku okolo 20 lat, to wszyscy teraz wygladaja tak samo: wielkie spodnie, workowate bluzy i puchate kurtki, wystarczy sie dopasowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
havarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-03-03, 14:32   #8
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Zależy kogo chcesz przyciągnąć.

Jeśli mnie to bądź czysty i nie miej brody.

Za resztę dziewczyn się nie wypowiem, bo nie wiem.

Facet chodzący regularnie do barbera, na brwi i ubrany w droższe marki byłby dla mnie mniej pociągający, bo mi nie imponuje tracenie czasu i pieniędzy na pierdoły, które dla mnie nie mają znaczenia.

Mogłabym się w takim zakochać, bo są ważniejsze sprawy. Ale to by był po prostu minus dla mnie.

Nie oceniam też znajomych czy ludzi mijanych na ulicy, bo wtedy jest mi wsio ryba, co robią z hajsem, czy to ich hobby itd.

Nie ma nic obiektywnie złego w tym, że hobby osoby dowolnej płci może być moda, perfumy, czy tworzenie różnych artystycznych dzieł na paznokciach. To super, że ktoś to lubi. Ale są spore szanse, że będzie nam nie po drodze jako para.

EDIT. Oczywiście możesz o siebie w ten sposób dbać. Ale powienieś robić to dla siebie, bo ty tak lubisz, a nie pod kątem przyciągania kobiet. Lubisz mieć brodę - to miej, nie lubisz - to nie miej i też dobrze. Długie włosy, zrobione paznokcie, czy cokolwiek tam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2024-03-03 o 14:34
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-04, 00:59   #9
matushkaaa
Raczkowanie
 
Avatar matushkaaa
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 286
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Barber, fryzjer, ciuchy, jakieś perfumy?
Przecież to jest znane jeżeli chodzi o dbanie o siebie przez facetów.
matushkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-05, 11:25   #10
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Cytat:
Napisane przez gal0101 Pokaż wiadomość
Witajcie !


Od razu na wstępie powiem, że jestem mężczyzną w wieku 25lat ! I mam do was pewne pytanie.
Otóż, tak sobie pewnego razu myślałem o tym, w jaki sposób ja jako facet mogę o siebie zadbać aby było to atrakcyjne dla kobiet - i mówie tutaj tylko o tym co jest związane z wyglądem i ubiorem !


Niestety ostatni czas miałem ciężki finansowo, podupadłem też z najnowszymi trendami, ale na szczęście zaczynam za 3 tyg nową pracę - szybciej o 1,5 mieś i moje oszczednosci moge wydać juz na ciuchy i inne rzeczy.


Kobieta jak o siebie dba, aby być atrakcyjną wizualnie, to chodzi na paznokcie, brwi czy do fryzjera, robi sobie ładny makijaż i ubiera ładne ciuchy mniej lub bardziej wyzywające.


Ja jako facet, co mogę zrobić, aby być bardziej pociągający wizualnie poza pójściem do dobrego barbera i na siłownie ? Jakie połączenie kolorów u faceta jest waszym zdaniem atrakcyjne? co myślicie o robieniu brwi przez faceta u kosmetyczki, która robi je naturalnie i zadbanie..? Jaki ubiór u faceta uważacie za pociągający? U kobiet to często są obcisłe sukienki - taki przykład, a u faceta?
Zainwestuj w kosmetyki (tak, kremy do twarzy też), idź do fryzjera/barbera. Jeżeli masz krzaczaste brwi to nie widze problemu w ich ogarnięciu. Pociągajacy ubiór? Po prostu dobrze dopasowane ciuchy, które nie są dresami i kurtką z bazaru.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 12:07   #11
karolakarota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 6
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Myślę, że u faceta znaczenie mają głównie podstawy - dbanie o siebie. Facet, który siedzi przed lustrem więcej niż przeciętna kobieta raczej jest średnio pożądany ;-)
Dla kobiet raczej ważniejsze, że można z Tobą fajnie pogadać, umiesz tańczyć, jesteś opiekuńczy, pomocny, masz dużo wspólnego z kobietą. To tak piszę z mojej perspektywy ;-) xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2024-04-10 o 12:51 Powód: Dopisanie reklamy po edycji post
karolakarota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-03-12, 10:33   #12
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: mężczyzna - ubiór, brwi itd.

Cytat:
Napisane przez karolakarota Pokaż wiadomość
Myślę, że u faceta znaczenie mają głównie podstawy - dbanie o siebie. Facet, który siedzi przed lustrem więcej niż przeciętna kobieta raczej jest średnio pożądany ;-)
Ale bzdura.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 11:33:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.