Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 09:00   #1
dominiskaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Exclamation

Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)


Witam, jestem całkiem zielona na tym forum wiec wybaczcie jeśli piszę nie w tym miejscu co trzeba Chodzi o to, ze w ubiegłym roku w lipcu, kupiłam w ccc srebrne sandałki, takie gladiatorki, całe wiązane. Po kilku założeniach (dokładnie 2) jeden but (podeszwa) wytarł się na różowo, z kolei drugi na biało, a paseczki z których byly zrobione buty wytarły się na błękitno. Tak więc ze srebrnych butów mam trzy kolorowe. Niestety nie miałam w tamtym roku jak zgłosić ich do reklamacji, a teraz raczej chodzi mi o wymiane. I tu moje pytanie, czy mogę je wymienic na jakies inne za ta sama cene? bo nie wydaje mi się zeby w sklepie mieli obowie z ubieglego sezonu, bądź chociaż ządac zwrotu gotowki? Paragon mam, tylko niestety pudełka brak. Z góry dzieki za odpowiedz
dominiskaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:04   #2
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Cytat:
Napisane przez dominiskaaa91 Pokaż wiadomość
Witam, jestem całkiem zielona na tym forum wiec wybaczcie jeśli piszę nie w tym miejscu co trzeba Chodzi o to, ze w ubiegłym roku w lipcu, kupiłam w ccc srebrne sandałki, takie gladiatorki, całe wiązane. Po kilku założeniach (dokładnie 2) jeden but (podeszwa) wytarł się na różowo, z kolei drugi na biało, a paseczki z których byly zrobione buty wytarły się na błękitno. Tak więc ze srebrnych butów mam trzy kolorowe. Niestety nie miałam w tamtym roku jak zgłosić ich do reklamacji, a teraz raczej chodzi mi o wymiane. I tu moje pytanie, czy mogę je wymienic na jakies inne za ta sama cene? bo nie wydaje mi się zeby w sklepie mieli obowie z ubieglego sezonu, bądź chociaż ządac zwrotu gotowki? Paragon mam, tylko niestety pudełka brak. Z góry dzieki za odpowiedz

Wymienić tak od razu raczej nie wymienią - musisz reklamować do tego chyba nie jest potrzebne pudełko
tylko wiem, że musisz im powiedzieć, że wadę zauważyłaś niecałe 2 miesiące temu

ale może zapytaj dziewczyn w wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=reklamacje
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...

Edytowane przez assicka
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:06
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:21   #3
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

ale czasami reklamacja obowiązuje tylko sezon na buty , trzeba mieć paragon, pudełko itd.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:23   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Gwarancję na wszystko obowiązuje rok od zakupu,wymiana to zalezy od sklepu czesto do 7 dni.

Masz paragon więc idz i reklamuj,poczytaj tez przepisy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:33   #5
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Gwarancję na wszystko obowiązuje rok od zakupu,wymiana to zalezy od sklepu czesto do 7 dni.

Masz paragon więc idz i reklamuj,poczytaj tez przepisy.
Na pewno na wszystko jest rok gwarancji? Ostatnio jak kupywałam sandałki w sklepie, to pani powiedziała mi, że są tylko 3 miesiące gwarancji.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:39   #6
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Nie chcę Cię martwić, ale obawiam się, że reklamacji mogą nie przyjąć Już raz przejechałam się na tym sklepie- kupiłam śliczne saszki, które po niecałych 2 tygodniach były do wyrzucenia, bo materiał, którym były pokryte zaczął się łuszczyć. Reklamacji oczywiście nie uwzględnili.. Mojemu bratu też od razu jakieś buty się rozwaliły i też nie uwzględniono tego Także życzę powodzenia, ale musisz przygotować się na to, że będzie ciężko
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:51   #7
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

po tak dlugim czasie moga nie przyjac
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 12:33   #8
Menhirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Po pierwsze gwarancja według polskiego prawa na obuwie to 2 lata! W ccc tez to respektuja. Jesli nie uwzglednia reklamacji zawsze mozesz sie zgłosić do rzecznika praw konsumenta ( mi tez ni chcieli uwzględnic reklamacji ale po interwencji rzecznika sie udalo i dostałam nowe kozaczki) tylko musisz im powiedziec ze wade dopiero co zauważyłaś.
Menhirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 20:35   #9
dominiskaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Dziś niezbyt sympatyczna Pani przyjęła moje buty. za 2tyg. dowiem się co z moimi butkami
dominiskaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:31   #10
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Na pewno na wszystko jest rok gwarancji? Ostatnio jak kupywałam sandałki w sklepie, to pani powiedziała mi, że są tylko 3 miesiące gwarancji.
gwarancja trwa tyle, ile jest w niej napisane, ale można też reklamować w tytułu rękojmi, czyli niezgodności towaru z umową. Rękojmia trwa zawsze 2 lata. I każdy konsument ma prawo do dochodzenia swoich praw z tytułu rękojmi, także nie dajcie sobie wmówić, ze gwarancja była na 3 miesiące to już przepadło.. Gwarancja i rękojmia to co innego i to od nas zależy, z którego uprawnienia chcemy skorzystać.


Jeśli te buty są z zeszłego sezonu i teraz nie mają ich w ofercie to możesz zapomnieć o reklamowaniu, bo na reklamację masz czas do dwóch miesięcy od zauważenia wady. Po tym terminie uprawnienia mijają. A niestety obawiam się, że ciężko im będzie wmówić, ze kupiłaś buty rok temu, a zauważyłaś wadę najpóźniej w marcu tego roku.
__________________
Pozdrawiam!



Edytowane przez myszkakinia
Czas edycji: 2010-06-01 o 21:39
myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:44   #11
dominiskaaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

dla Pani powiedziałam że wadę zauważyłam 2tyg. temu, po założeniu ich pierwszy raz w tym sezonie okaże się co to będzie.
dominiskaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 06:21   #12
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Cytat:
Napisane przez dominiskaaa91 Pokaż wiadomość
Dziś niezbyt sympatyczna Pani przyjęła moje buty. za 2tyg. dowiem się co z moimi butkami
Cytat:
Napisane przez dominiskaaa91 Pokaż wiadomość
dla Pani powiedziałam że wadę zauważyłam 2tyg. temu, po założeniu ich pierwszy raz w tym sezonie okaże się co to będzie.
trzymam kciuki, żeby uznali Ci gwarancję i zwrócili pieniążki
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:06   #13
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

Cytat:
Napisane przez dominiskaaa91 Pokaż wiadomość
dla Pani powiedziałam że wadę zauważyłam 2tyg. temu, po założeniu ich pierwszy raz w tym sezonie okaże się co to będzie.
oo no to bardzo dobrze z tego wybrnęłaś trzymam kciuki żeby się udało
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:02   #14
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

pozwolę się podpiąć pod wątek (Autorko mam nadzieje, że sie nie obrazisz). a można reklamować buty z ccc, które robią na podeszwie stóp pęcherze? bo nie wiem czy jest sens reklamować
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:36   #15
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

przyjmują reklamację do dwóch lat. Bo tyle obowiązuje gwarancja na wszystkie produkty. Ja torbę kupioną właśnie w CCC zareklamowałam na tydzień bądź dwa do czasu upływu dwóch lat i bez problemu zareklamowali mi ją a po dwóch tygodniach oddali pieniądze. Pudełka nie potrzebujesz. Tylko powiedz, że wadę zauważyłaś niedawno.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
pozwolę się podpiąć pod wątek (Autorko mam nadzieje, że sie nie obrazisz). a można reklamować buty z ccc, które robią na podeszwie stóp pęcherze? bo nie wiem czy jest sens reklamować
Oczywiście, że możesz. Ale może ujmij to inaczej. Tzn. że bardzo bolą Cię nogi od chodzenia, coś uwiera itd.
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:25   #16
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Wymiana butów z CCC. Pomocy! ;)

dziewczyny mam takie pytanie. 3 tyg temu reklamowalam buty w ccc (sandaly) .Reklamacja zostala uwzgledniona i moge sobie wybrac jakies inne buty z kolekcji jesiennej . Moze ktoras z Was wie ile czasu mam na to czasu ? Pani w sklepie nie dala mi jednoznacznej odpowiedzi .Aha i jeszcze jedno Czy jesli kupilam buty w olimpie i tam je reklamowalam to czy wymiany musze dokonac konkretnie tam czy moge zrobic to w dowolnie przez siebie wybranym sklepie ccc?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.