ceny bielizny :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 17:27   #1
buziaczek2
Raczkowanie
 
Avatar buziaczek2
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 39
Question

ceny bielizny :)


kochane chcialam zapytac was bo dawno nie bylam w galeri handlowej u nas a nie mam czasu zeby sie do niej wybrac a chcialam was zapytac ile mniej wiecej kosztuje komplet bielizny stanik + stringi na przyklad w jakich granicach sa mniej wiecej czy moze w h&mie ;*
__________________






Jeśli coś jest warte grzechu

grzech nie skorzystać ...

buziaczek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 17:44   #2
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez buziaczek2 Pokaż wiadomość
kochane chcialam zapytac was bo dawno nie bylam w galeri handlowej u nas a nie mam czasu zeby sie do niej wybrac a chcialam was zapytac ile mniej wiecej kosztuje komplet bielizny stanik + stringi na przyklad w jakich granicach sa mniej wiecej czy moze w h&mie ;*
w h&mie biustonosz kosztuje około 40-50 zł (zdarzają się też tańsze i droższe modele a majtki do tego około 20 zł. Polecam zajrzeć do estiq, są tam obecnie przeceny, biustonosze już za 20 zł kupisz a majtki za 10 zł
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. - Coco Chanel



Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 17:58   #3
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

a ja polecam sie pomierzyć i pójść kupić stanik do prawdziwego sklepu z bielizna i brafittingiem. Nie jakieś h&m.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 18:21   #4
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: ceny bielizny :)

Madaaa, ja również Tam sparwdzą czy nosis dobrze dobrany stanik Rozmiarówka w sklepach typu esotiq, h&m, cubus itp. jest bardzo uboga-obwody od 70, miseczki od A do D, w porywach to E.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 18:39   #5
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
Madaaa, ja również Tam sparwdzą czy nosis dobrze dobrany stanik Rozmiarówka w sklepach typu esotiq, h&m, cubus itp. jest bardzo uboga-obwody od 70, miseczki od A do D, w porywach to E.
w estiq nie wiem, czy jest 60, ale na pewno jest 65 co do h&mowej bielizny to również nie polecam, ale co kto lubi. Estiq jak najbardziej polecam
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. - Coco Chanel



Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 18:51   #6
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a ja polecam sie pomierzyć i pójść kupić stanik do prawdziwego sklepu z bielizna i brafittingiem. Nie jakieś h&m.
Cytat:
Napisane przez andzia619 Pokaż wiadomość
Madaaa, ja również Tam sparwdzą czy nosis dobrze dobrany stanik Rozmiarówka w sklepach typu esotiq, h&m, cubus itp. jest bardzo uboga-obwody od 70, miseczki od A do D, w porywach to E.
zgadzam sie z dziewczynami z mojego doświadczenia"zawodowego" wiem ile dziewczyn nosi złe staniki
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 10:34   #7
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a ja polecam sie pomierzyć i pójść kupić stanik do prawdziwego sklepu z bielizna i brafittingiem. Nie jakieś h&m.
Mieszkam w mieście gdzie jest prawie 200 tys mieszkańców i nie ma w nim ani jednej brafitterki, to jest tylko skromne marzenie wielu kobiet, które są skazane na kupowanie bielizny w jakimś tam H&M.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 11:00   #8
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: ceny bielizny :)

U mnie pewnie są jakies, ale nie potrafię się tam wybrać. A powinnam poszukać specjalistki w tej dziedzinie.
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 15:54   #9
andzia619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 217
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
w estiq nie wiem, czy jest 60, ale na pewno jest 65 co do h&mowej bielizny to również nie polecam, ale co kto lubi. Estiq jak najbardziej polecam
Przykro mi ale to nie zmiania faktu, że nie ma w czym wybierac, o wiele za małe miseczki jak na przeciętną Polkę.
__________________

andzia619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:10   #10
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Mieszkam w mieście gdzie jest prawie 200 tys mieszkańców i nie ma w nim ani jednej brafitterki, to jest tylko skromne marzenie wielu kobiet, które są skazane na kupowanie bielizny w jakimś tam H&M.
'
No sorry, nikt nie jest skazany na kupowanie bielizny w H&M. Jest ogromny wybór bielizny w sklepach internetowych (mam na myśli porządnej jakości bieliznę =polską np.Effuniak albo brytyjczyki - Freya, Panache), a brafitterka wcale nie jest potrzebna. Wystarczy trochę poczytać na ten temat (np.Lobby Biuściastych) i dobrze się wymierzyć, a potem zamówić kilka modeli w sąsiadujących rozmiarach i niepasujące odesłać. To jest koszt kilku złotych a można poprzymierzać bez pośpiechu w domu. Gwarantuję, że nikt już nie wróci do H&M na zakupy bieliżniane.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 16:18   #11
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Mieszkam w mieście gdzie jest prawie 200 tys mieszkańców i nie ma w nim ani jednej brafitterki, to jest tylko skromne marzenie wielu kobiet, które są skazane na kupowanie bielizny w jakimś tam H&M.
A ja mieszkam w 18 stys. miescie, nie mam tutaj nawet zadnego markowego sklepu z bielizna, a mam mase dobrze dobranej bielizny, za nie wielkie pieniadze.

Jak ktos chce to sam sobie dobierze stanik bez pomocy specjalisty
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:29   #12
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A ja mieszkam w 18 stys. miescie, nie mam tutaj nawet zadnego markowego sklepu z bielizna, a mam mase dobrze dobranej bielizny, za nie wielkie pieniadze.

Jak ktos chce to sam sobie dobierze stanik bez pomocy specjalisty
no tak, tylko ja np boję się kupować "w ciemno" staniki bez konsultacji z brafitterką bo na 99% nie trafię z rozmiarem, szczególnie po tym co wyczytałam w wątku o dobrze dobranych stanikach, a niestety nie stać mnie na takie błędy bo nie oszukujmy się dobrze dobrane staniki są bardzo drogie (np dla mnie) i owszem wybieram się na swój pierwszy raz to brafitterki, ale właściwie tylko po to żeby dobrać rozmiar bo później będę musiała troszkę odkładać na taki stanik...
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:21   #13
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
w estiq nie wiem, czy jest 60, ale na pewno jest 65 co do h&mowej bielizny to również nie polecam, ale co kto lubi. Estiq jak najbardziej polecam
w esotiq'u nie ma 60, najmniejszy obwód to jest 65. tylko, że w tym obwodzie są tylko push up'y, co mnie osobiście do szału doprowadza, bo nie mam ochoty cały czas chodzić z dodatkowym wypełnieniem w staniku.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:25   #14
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
no tak, tylko ja np boję się kupować "w ciemno" staniki bez konsultacji z brafitterką bo na 99% nie trafię z rozmiarem, szczególnie po tym co wyczytałam w wątku o dobrze dobranych stanikach, a niestety nie stać mnie na takie błędy bo nie oszukujmy się dobrze dobrane staniki są bardzo drogie (np dla mnie) i owszem wybieram się na swój pierwszy raz to brafitterki, ale właściwie tylko po to żeby dobrać rozmiar bo później będę musiała troszkę odkładać na taki stanik...
ja na poczatek zamawiałam tanie staniki na allegro, jak nie pasowały z powrotem je wystawiałam na all. Albo kupowałam w sklepie, gdzie mozna bylo zwrocic stanik do 10 dniu. Dalej tak robię
Oczywiście dużo czytałam o rozmiarach markach. Zanim kupilam zaglądałam na balkonetke, albo stanikowy katalog, przegladalam lobby malobiusciastych. Radzilam sie na forach ;-)

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2011-02-11 o 20:27
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:26   #15
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
'
No sorry, nikt nie jest skazany na kupowanie bielizny w H&M. Jest ogromny wybór bielizny w sklepach internetowych (mam na myśli porządnej jakości bieliznę =polską np.Effuniak albo brytyjczyki - Freya, Panache), a brafitterka wcale nie jest potrzebna. Wystarczy trochę poczytać na ten temat (np.Lobby Biuściastych) i dobrze się wymierzyć, a potem zamówić kilka modeli w sąsiadujących rozmiarach i niepasujące odesłać. To jest koszt kilku złotych a można poprzymierzać bez pośpiechu w domu. Gwarantuję, że nikt już nie wróci do H&M na zakupy bieliżniane.
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A ja mieszkam w 18 stys. miescie, nie mam tutaj nawet zadnego markowego sklepu z bielizna, a mam mase dobrze dobranej bielizny, za nie wielkie pieniadze.

Jak ktos chce to sam sobie dobierze stanik bez pomocy specjalisty
zgadzam sie!
warto mieć kilka (nawet 2-3 na początek) staników w uniwersalnych kolorach, ale dobrze dobranych ja wole odłożyć na dobry stanik, bo całkiem inaczej prezentuje się figura, nawet nie trzeba tak bardzo z doborem ubrań kombinować, wg mnie
mówie z doświadczenia
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:29   #16
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
w esotiq'u nie ma 60, najmniejszy obwód to jest 65. tylko, że w tym obwodzie są tylko push up'y, co mnie osobiście do szału doprowadza, bo nie mam ochoty cały czas chodzić z dodatkowym wypełnieniem w staniku.
W esotiq obwody 65 sa dla kobiet majacych najmniej 70 cm pod biustem. Wiem bo mierzyłam, rozciągał się jak proca. Na moje 64 cm się nie nadawał
No i te koszmarne push -up y
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:42   #17
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
no tak, tylko ja np boję się kupować "w ciemno" staniki bez konsultacji z brafitterką bo na 99% nie trafię z rozmiarem, szczególnie po tym co wyczytałam w wątku o dobrze dobranych stanikach, a niestety nie stać mnie na takie błędy bo nie oszukujmy się dobrze dobrane staniki są bardzo drogie (np dla mnie) i owszem wybieram się na swój pierwszy raz to brafitterki, ale właściwie tylko po to żeby dobrać rozmiar bo później będę musiała troszkę odkładać na taki stanik...

Po pierwsze nie masz gwarancji, że brafitterka doradzi Ci niezależnie, tzn.uczciwie, czy żeby opchnąć towar. Przeczytaj na Lobby Biuściastych świeży wątek jak osobę z 75FF (notabene znakomitą polską konstruktorkę bielizny, która poszła anonimowo do sklepu firmy T.), pożal się Boże brafitterki siłowały wcisnąć w 80D , byle sprzedać...
Po drugie - zakładając nawet, że brafitterka dobierze Ci rozmiar prawidłowo, to jednak poszczególne firmy i modele róznią się rozmiarówką. Ja mam np.staniki w rozmiarach 65e, 65f, 70dd. Po prostu -różne fasony, różna rozciągliwość.
Po trzecie - naprawdę dobór stanika nie jest nauką o konstrukcji rakiet i każda z jest w stanie opanować tę sztukę - wystarczy poczytać uważnie.
Po czwarte-warto czytać recenzje na Balkonetce-tam dziewczyny pokazują fotki konkretnych modeli staników w konkretnych rozmiarach, podając swoje wymiary. Można więc zminimalizować ryzyko wpadki zakupowej do minimum.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:54   #18
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie masz gwarancji, że brafitterka doradzi Ci niezależnie, tzn.uczciwie, czy żeby opchnąć towar. Przeczytaj na Lobby Biuściastych świeży wątek jak osobę z 75FF (notabene znakomitą polską konstruktorkę bielizny, która poszła anonimowo do sklepu firmy T.), pożal się Boże brafitterki siłowały wcisnąć w 80D , byle sprzedać...
Po drugie - zakładając nawet, że brafitterka dobierze Ci rozmiar prawidłowo, to jednak poszczególne firmy i modele róznią się rozmiarówką. Ja mam np.staniki w rozmiarach 65e, 65f, 70dd. Po prostu -różne fasony, różna rozciągliwość.
Po trzecie - naprawdę dobór stanika nie jest nauką o konstrukcji rakiet i każda z jest w stanie opanować tę sztukę - wystarczy poczytać uważnie.
Po czwarte-warto czytać recenzje na Balkonetce-tam dziewczyny pokazują fotki konkretnych modeli staników w konkretnych rozmiarach, podając swoje wymiary. Można więc zminimalizować ryzyko wpadki zakupowej do minimum.
czytałam. na balkonetce również spędzam sporo czasu.
rozmiarówkę miałam na myśli pisząc: na 99% nie trafię z rozmiarem, szczególnie po tym co wyczytałam w wątku o dobrze dobranych stanikach.
a co do uczciwości brafitterek, po 1 nic u niej nie kupię, a po 2 jeśli miałabym wychodzić z założenia, że każdy chce mnie oszukać to proszę Cię... i pisząc T. miałaś na myśli Triumph'a? jeśli tak to nie do takiego miejsca zamierzam się udać...
i być może dla Ciebie nie było problemem dobranie odpowiedniego rozmiaru, ale uwierz, że to nie jest taka prosta sprawa dla laika jakim jestem ja w tej dziedzinie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 21:04   #19
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
w esotiq'u nie ma 60, najmniejszy obwód to jest 65. tylko, że w tym obwodzie są tylko push up'y, co mnie osobiście do szału doprowadza, bo nie mam ochoty cały czas chodzić z dodatkowym wypełnieniem w staniku.
gąbeczki są wyciągane, więc to żaden problem nie wim czy we wszytkich stanikach, ale w tym co mam są wyciągane
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. - Coco Chanel



Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 22:27   #20
di4ska
Wtajemniczenie
 
Avatar di4ska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 2 462
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
gąbeczki są wyciągane, więc to żaden problem nie wim czy we wszytkich stanikach, ale w tym co mam są wyciągane
tak, ale nie każdy biust nadaje się żeby go włożyc do push-upa większośc Polek i tak nie znajdzie tam nic dla siebie
__________________
di4ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 11:31   #21
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
gąbeczki są wyciągane, więc to żaden problem nie wim czy we wszytkich stanikach, ale w tym co mam są wyciągane
Są wyciąganie lub są jakby wszyste,których nie da się wyciągnąć, cieńsze lub grubsze...ja jestem bardzo zadowolona bo śliczne mają kolory,modele i przede wszystkim obwód 65...o czym w H&M czy podobnych sieciówkach mogę zapomnieć.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
W esotiq obwody 65 sa dla kobiet majacych najmniej 70 cm pod biustem. Wiem bo mierzyłam, rozciągał się jak proca. Na moje 64 cm się nie nadawał
No i te koszmarne push -up y
Ja się nie zgodzę - wszystko zależy od stanika, mierzyłam sporo 65 i są między nimi różnice. Jedne były za luźne, inne w sam raz
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 13:24   #22
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Mieszkam w mieście gdzie jest prawie 200 tys mieszkańców i nie ma w nim ani jednej brafitterki, to jest tylko skromne marzenie wielu kobiet, które są skazane na kupowanie bielizny w jakimś tam H&M.
keidy zaczelam kupowac dobrze dobrane staniki nikt w łodzi nie slyszal o brafittingu, ale zyjemy w XXI wieku, mamys klepy internetowe, prawa kupujacego, nigdy sie nie zawiodlam, a w domu nawet lepiej pomierzyc staik, pochodzic z pol godziny, zobaczyc,c zy sie nie przesuwa nic, zalozyc do 2-3 roznych bluzek

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
no tak, tylko ja np boję się kupować "w ciemno" staniki bez konsultacji z brafitterką bo na 99% nie trafię z rozmiarem, szczególnie po tym co wyczytałam w wątku o dobrze dobranych stanikach, a niestety nie stać mnie na takie błędy bo nie oszukujmy się dobrze dobrane staniki są bardzo drogie (np dla mnie) i owszem wybieram się na swój pierwszy raz to brafitterki, ale właściwie tylko po to żeby dobrać rozmiar bo później będę musiała troszkę odkładać na taki stanik...
nigdy nie korzystalam z pomocy brafitterki
dobry stanik mozna kupic juz za 90,, a to nie jest duzo....
ekspedientka w sklepie z "eplna rozmiarowka" dobrala mi zupelnie inny rozmiar niz ja nosze obecnie..
rozmiar, w ktorym nie szlo oddychac, a fiszbine milam juz na plecach
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:55   #23
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
keidy zaczelam kupowac dobrze dobrane staniki nikt w łodzi nie slyszal o brafittingu, ale zyjemy w XXI wieku, mamys klepy internetowe, prawa kupujacego, nigdy sie nie zawiodlam, a w domu nawet lepiej pomierzyc staik, pochodzic z pol godziny, zobaczyc,c zy sie nie przesuwa nic, zalozyc do 2-3 roznych bluzek



nigdy nie korzystalam z pomocy brafitterki
dobry stanik mozna kupic juz za 90,, a to nie jest duzo....
ekspedientka w sklepie z "eplna rozmiarowka" dobrala mi zupelnie inny rozmiar niz ja nosze obecnie..
rozmiar, w ktorym nie szlo oddychac, a fiszbine milam juz na plecach
yhm, może dla Ciebie nie jest dużo, nie każdy może tak powiedzieć
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:25   #24
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
yhm, może dla Ciebie nie jest dużo, nie każdy może tak powiedzieć
a ile masz zle dobranych biustonoszy?? Mi tez wydawalo sie, ze 100 zł to dużo za stanik, ale jak robiłam porządki, naliczyłam u siebie 15 chińskich staników, a żaden nie byl dobrze dopasowany, z żadnego nie bylam zadowolona. Tyle co ja wydalam na te staniki mialabym jeden, dwa idealne.
Tak samo na ciuchy, czy buty niektóre wydaja majątek, ale o bieliźnie zapominają, a nawet najpiękniejsza bluzka nie będzie ładna, jeśli biust będzie źle ubrany.

Warto odłożyć. Mieć dwa staniki, na początek nawet jeden, ale za to idealnie dopsowany i mega wygodny.
Ten kto posiada taki stanik wie o czym piszę.

100 zł jest tego warte

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2011-04-05 o 17:27
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:38   #25
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a ile masz zle dobranych biustonoszy?? Mi tez wydawalo sie, ze 100 zł to dużo za stanik, ale jak robiłam porządki, naliczyłam u siebie 15 chińskich staników, a żaden nie byl dobrze dopasowany, z żadnego nie bylam zadowolona. Tyle co ja wydalam na te staniki mialam jeden, dwa idealne.
Tak samo na ciuchy, czy buty niektóre wydaja majątek, ale o bieliźnie zapominają, a nawet najpiękniejsza bluzka nie będzie ładna, jeśli biust będzie zle ubrany.
no tylko właśnie chodzi o to, że ja jestem z moich zadowolona
a prawdę powiedziawszy mnie te dobrze dobrane staniki nie podobają się wizualnie :/ i nie wydam 100zł czy więcej zł na coś do czego nie jestem kompletnie przekonana. a wiem w tym momencie jaki powinnam mieć dobry rozmiar bo byłam w brafitterii, przymierzałam różne modele i efekt wizualny z przodu czy z boku niczym się nie różnił od tego "złego" stanika, a to że mostek trochę odstaje to już mały problem, żaden ze "złych" staników nie przemieszcza mi się, nie gniecie
a wizualnie nie zamieniłabym się na żaden z tych dobrych i tak wiem nie zgodzicie się z tym, ale to moja opinia, na podstawie ostatnich doświadczeń
a brafitteria, w której byłam to ta: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203..._Krakowie.html
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 17:48   #26
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
no tylko właśnie chodzi o to, że ja jestem z moich zadowolona
a prawdę powiedziawszy mnie te dobrze dobrane staniki nie podobają się wizualnie :/ i nie wydam 100zł czy więcej zł na coś do czego nie jestem kompletnie przekonana. a wiem w tym momencie jaki powinnam mieć dobry rozmiar bo byłam w brafitterii, przymierzałam różne modele i efekt wizualny z przodu czy z boku niczym się nie różnił od tego "złego" stanika, a to że mostek trochę odstaje to już mały problem, żaden ze "złych" staników nie przemieszcza mi się, nie gniecie
a wizualnie nie zamieniłabym się na żaden z tych dobrych i tak wiem nie zgodzicie się z tym, ale to moja opinia, na podstawie ostatnich doświadczeń
a brafitteria, w której byłam to ta: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203..._Krakowie.html
Jesli mostek ci odstaje, to ewidentnie stanik jest za mały, a jak za mały niestety gniecie biust. Podejrzewam, że i fiszbiny są tez zle ułożone, skoro nawet miski są za małe.dobry stanik odpowiada jeszcze za kształt, wielkość i kondycję piersi. Niestety piersi tez mozna zdeformować.

Piszesz, że jesteś zadowolona, bo nie nosilas jeszcze pewnie idealnego w ogóle. gdybyś taki dorwała, może zdanie mialabys inne.

A co do brafitngu, niech wypowie sie ktos z tych okolic. Być może źle cie obsłużono. O takich przypadkach tez słyszałam.

Proponuję Effuniaka, bo to co robią te staniki z biustem jest niesamowite, szczególnie z tym dużym ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:15   #27
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jesli mostek ci odstaje, to ewidentnie stanik jest za mały, a jak za mały niestety gniecie biust. Podejrzewam, że i fiszbiny są tez zle ułożone, skoro nawet miski są za małe.dobry stanik odpowiada jeszcze za kształt, wielkość i kondycję piersi. Niestety piersi tez mozna zdeformować.

Piszesz, że jesteś zadowolona, bo nie nosilas jeszcze pewnie idealnego w ogóle. gdybyś taki dorwała, może zdanie mialabys inne.

A co do brafitngu, niech wypowie sie ktos z tych okolic. Być może źle cie obsłużono. O takich przypadkach tez słyszałam.

Proponuję Effuniaka, bo to co robią te staniki z biustem jest niesamowite, szczególnie z tym dużym ;-)
O Effuniakach jest obszerny wątek i zdania są różne. Ja niestety nie jestem raczej zadowolona, taki sam efekt mam w stanikach tańszych np. Esotiq .Ale sporo dziewczyn tez jest zachwyconych
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 09:28   #28
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a ile masz zle dobranych biustonoszy?? Mi tez wydawalo sie, ze 100 zł to dużo za stanik, ale jak robiłam porządki, naliczyłam u siebie 15 chińskich staników, a żaden nie byl dobrze dopasowany, z żadnego nie bylam zadowolona. Tyle co ja wydalam na te staniki mialabym jeden, dwa idealne.
Tak samo na ciuchy, czy buty niektóre wydaja majątek, ale o bieliźnie zapominają, a nawet najpiękniejsza bluzka nie będzie ładna, jeśli biust będzie źle ubrany.

Warto odłożyć. Mieć dwa staniki, na początek nawet jeden, ale za to idealnie dopsowany i mega wygodny.
Ten kto posiada taki stanik wie o czym piszę.

100 zł jest tego warte
dokladnie, ile ja mialam stanikow? 20?30?
ten sie rozciagnal po 1 praniu, tamten lata, ten nie trzyma, ten ma za duza miske itd itd...
tak samoz auwazylam jest z torebkami, kupuje tania z allegro za 80zl, wyrzucam po 2 mcach bo sie z tym na ulice nie daje juz wyjsc... i ile ja wydam rocznie na torebki? pewnie bylyby z tego dwie dobre skorzane, na lata

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
no tylko właśnie chodzi o to, że ja jestem z moich zadowolona
a prawdę powiedziawszy mnie te dobrze dobrane staniki nie podobają się wizualnie :/ i nie wydam 100zł czy więcej zł na coś do czego nie jestem kompletnie przekonana. a wiem w tym momencie jaki powinnam mieć dobry rozmiar bo byłam w brafitterii, przymierzałam różne modele i efekt wizualny z przodu czy z boku niczym się nie różnił od tego "złego" stanika, a to że mostek trochę odstaje to już mały problem, żaden ze "złych" staników nie przemieszcza mi się, nie gniecie
a wizualnie nie zamieniłabym się na żaden z tych dobrych i tak wiem nie zgodzicie się z tym, ale to moja opinia, na podstawie ostatnich doświadczeń
a brafitteria, w której byłam to ta: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203..._Krakowie.html
a widzialas keidys na zywo maskaradki?
nigdzie, w zadnych zwyklym sklepie nie znalazlam tak pieknych, tak pieknie lezacych stanikow, sa pworst idealne na rozbierana randke,. cycki jak silikony
koroneczki, glebokie wyciecia, bajka

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Jesli mostek ci odstaje, to ewidentnie stanik jest za mały, a jak za mały niestety gniecie biust. Podejrzewam, że i fiszbiny są tez zle ułożone, skoro nawet miski są za małe.dobry stanik odpowiada jeszcze za kształt, wielkość i kondycję piersi. Niestety piersi tez mozna zdeformować.

Piszesz, że jesteś zadowolona, bo nie nosilas jeszcze pewnie idealnego w ogóle. gdybyś taki dorwała, może zdanie mialabys inne.

A co do brafitngu, niech wypowie sie ktos z tych okolic. Być może źle cie obsłużono. O takich przypadkach tez słyszałam.

Proponuję Effuniaka, bo to co robią te staniki z biustem jest niesamowite, szczególnie z tym dużym ;-)
tez mi sie tak wydaje
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:17   #29
Light_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Light_Blue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 280
Dot.: ceny bielizny :)

Ja mam duże szczęście bo esotiq jest dla mnie idealny , mam nie duży biust 65d i akurat ten rozmiar można tam spotkać push up w moim przypadku dobrze jak jest więc dla mnie esotiq super , natomiast jeżeli chodzi staniki w reserved, h&m czy new yorker to pozostawię bez komentarza.
__________________
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów..."

21.05.2011...Notre jour
Light_Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:41   #30
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: ceny bielizny :)

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a widzialas keidys na zywo maskaradki?
nigdzie, w zadnych zwyklym sklepie nie znalazlam tak pieknych, tak pieknie lezacych stanikow, sa pworst idealne na rozbierana randke,. cycki jak silikony
koroneczki, glebokie wyciecia, bajka


t
Mogłabyś napisać ile taki stanik w przybliżeniu kosztuje?
Wszędzie widzę wychwalanie dopasowanych staników, ale mnie się one nie podobają zbytnio, do tego nie są szczególnie tanie więc jak już mam wydać trochę kasy to wolę na ładny
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.