Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 13:02   #1
slshady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4

Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA


Zakładam ten wątek ponieważ nie mogłam dokładnie znaleźć tego, czego szukam. Mam nadzieję ze wspólnie sobie pomożemy ze sprawami związanymi ze ślubem. Wprawdzie ten wymarzony dzień dopiero w styczniu ale już plany ruszyły i to wielką parą. Dlatego mam ogromną prośbę proszę pomóżcie i dajcie mi namiary na jakiegoś dobrego kamerzystę i fotografa z okolic Warszawy. Całe mazowieckie. Oczywiście cena też się liczy ale przede wszystkim chciałabym kogoś sprawdzonego, kto ma dobrą opinię wśród osób które brały ślub.Proszę pomóżcie
slshady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 22:49   #2
agnieszka25l
Raczkowanie
 
Avatar agnieszka25l
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA

pp

Edytowane przez agnieszka25l
Czas edycji: 2013-09-30 o 16:45
agnieszka25l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 14:59   #3
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA

Cytat:
Napisane przez slshady Pokaż wiadomość
Dlatego mam ogromną prośbę proszę pomóżcie i dajcie mi namiary na jakiegoś dobrego kamerzystę i fotografa z okolic Warszawy. Całe mazowieckie. Oczywiście cena też się liczy ale przede wszystkim chciałabym kogoś sprawdzonego, kto ma dobrą opinię wśród osób które brały ślub.
wydaje mi się, że źle się do tego zabierasz.
Fotografie mają podobać się Tobie a nie innym ludziom. Z doświadczenia wiem, że ktoś zupełnie nie znający się na rzeczy będzie zadowolony z normalnych, w miarę ostrych fotek, na których zobaczy siebie, narzeczoną i gromadkę cioć. Nie zdecyduje się dopłacić często kilku tysięcy za zdjęcia ślubne u kogoś z wyższej półki bo zwyczajnie nie będzie to miało sensu - po co, skoro jemu podobają się fotki, które znawca uznałby za słabe? Dobra cena to też rzecz bardzo względna. Proponuję zabrać się do tego inaczej. Wpisz sobie w google hasło "fotografia ślubna mazowieckie" i link po linku oglądnij portfolio fotografów. Zostaw te, które Ci odpowiadają pod względem stylu i warsztatu. TOBIE, nie ludziom na forum. A potem pytaj o cenę. Gdy już będziesz miała wybrane grono fotografów odpowiadających Ci pod względem artystycznym i cenowym, popytaj ludzi w internecie jak wyglądała współpraca, terminowość itp.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 12:03   #4
widze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA

Cytat:
Napisane przez slshady Pokaż wiadomość
Zakładam ten wątek ponieważ nie mogłam dokładnie znaleźć tego, czego szukam. Mam nadzieję ze wspólnie sobie pomożemy ze sprawami związanymi ze ślubem. Wprawdzie ten wymarzony dzień dopiero w styczniu ale już plany ruszyły i to wielką parą. Dlatego mam ogromną prośbę proszę pomóżcie i dajcie mi namiary na jakiegoś dobrego kamerzystę i fotografa z okolic Warszawy. Całe mazowieckie. Oczywiście cena też się liczy ale przede wszystkim chciałabym kogoś sprawdzonego, kto ma dobrą opinię wśród osób które brały ślub.Proszę pomóżcie
nie wiem jak wygląda z ich terminami, z tego co wiem ostatnio mieli zajęte, bo sam chciałem zatrudnić któregoś z nich bardzo mi na niej zależało, tzn. Ewelina Chmielewska ze studia nieobiektywni. Sam zobacz, wejdź na ich stronę www.nieobiektywni.pl, właśnie takie zdjęcia ślubne - innych, takich sztapmowych nie chcę i chcieć nie będę. Jeśli to Pani widzi, Pani Ewelino proszę znaleźć dla mnie wolny termin!
widze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:21   #5
kasiula_87
Raczkowanie
 
Avatar kasiula_87
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 52
Dot.: Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA

Ja bym poleciła www.soft-light.pl . Naprawdę świetne zdjęcia a i cena raczej przystępna. Ja się ostatnio nim zachwycam
kasiula_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 11:22   #6
veronka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Fotografia ślubna - mazowieckie/WWA

Oni się nieobiektywni nazywają. Sama podzwoniłam trochę ostatnio i wiem, że mają wolne terminy. Nie mam co się rozpisywać, proszę napisz prywatną wiadomość o terminy, prześlę ci do nich numer.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez widze Pokaż wiadomość
nie wiem jak wygląda z ich terminami, z tego co wiem ostatnio mieli zajęte, bo sam chciałem zatrudnić któregoś z nich bardzo mi na niej zależało, tzn. Ewelina Chmielewska ze studia nieobiektywni. Sam zobacz, wejdź na ich stronę www.nieobiektywni.pl, właśnie takie zdjęcia ślubne - innych, takich sztapmowych nie chcę i chcieć nie będę. Jeśli to Pani widzi, Pani Ewelino proszę znaleźć dla mnie wolny termin!
A mi się udało zapisać na kwietniowe terminy. Tzn., nie ja osobiście będę korzystała z usług, ale wypchnęłam tam kuzynkę na sesję ciążową. Może spróbuj się polecić na nasze forum wizazowe - serce Pani Eweliny zmięknie
veronka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.