Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-21, 17:16   #31
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu/do moni

Paula pisalam szybko wiec pewnie zjadlam literki. Chodzilo mi o to, ze przy kostkach to mialam tzw. trzy wloski na krzyz, wiec nie sadze zeby depilator podraznil to miejsce i spowodowal pojawienie sie wiekszej ilosci kropek. Jakos dziwnie mi pekaja naczynka na kostkach. zamiast cienkich nitek mam poprostu kropki
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:23   #32
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu/do moni

oki ,Moni
ja zauważylam na łydkach po jednej bardziej przeswitujące zyły wlasnie po uzywaniu depilatora.
jeszcze troche go bede używała ,oprócz tego łykam rutinoscorbin ,zamierzam jutro kupic jedną z polecanych maści.
zylaki i tak mnie czekaja bo miała je moja babcia ,natomiast moja mama pali jak smok ,łyka piguły,ma nadcisnienia a po zyłkach ani śladu .
czy bieganie może potegowac powstawania żylaków ?
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:26   #33
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu

Alez ja cie bardzo dobrze rozumie. Wiem ze powinnam isc do lekarza i w zeszlym roku to zrobilam i niestety dostalam taka odpowiedz: mam czekac jak mi sie pozadnie zyly oslabia i bedzie potrzebna operacja usuniecia zyly, bo na te male zmiany co ma to on mi nic nie poradzi, a jak chce te zmiany usunac to musze we wlasnym zakresie zrobic sobie operacje cos na wzor plastycznej, a na to ja kasy niestety nie mam. I jak czytam jak wy tu o jakis laserach lub zastrzykach piszecie to mnie poprostu szlag trafia ze dalam sie tak w balona zrobic, czamu mi lekarz tego nie powiedzial ze jest taka mozliwosc. Na dodatek, jak sie dowiedzialam od szwagierki, zylaki to w Niemczech choroba zawodowa, wiec wiekszosc leczenia pokrywa kasa chorych. I nie musze sie martwic ze kasy na zastrzyk nie mam skoro mi kasa chorych to pokryje, a zreszta podobno to nie drogi zabieg tylko ok. 40 euro.
Co do depilatora to ja naprawde nie ma pojecia jak on ma podraznic w tych miejscach, gdzie mam te naczynka czyli ´na kostkach i zachodza juz pomalu na wierzch stopy. Tam nie depiluje nog bo nie mam poco bo nie mam wloskow. Jedyny moj problem to te pare wloskow w okolicy kolana, na kostkach nic nie mam i nie chce mi sie wiezyc ze depilacja okolicy kolan podraznia stopy. Dlatego zadaje tak glupie pytanie ,jak mi ma ten depilator podrazniach skore i powodowac wylewanie sie naczynek, skoro tam gdzie je mam nie depiluje nog.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:26   #34
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu

Dziewczyny,
mnie też rok temu zaczęły wychodzić popękane naczynka na łydkach i udach. Żylaków jako takich jeszcze nie mam.Udałam się do chirurga naczyniowego i usłyszałam, że lewa noga nadaje się do operacji tzw. wyłączenie powierzchniowego układu krwionośnego, dostałam skierowanie na usg doppler. Wynikiem usg było wykrycie refluksu lewej nogi tzn. nie działa jakaś tam zastawka i krew się cofa. Na szczęście w przychodni do której chodzę (najlepsza w moim mieście) jeszcze są zakontraktowane zabiegi z Narodowego Funduszu Zdrowia, ale nie wiadomo czy będą przedłużone. Mam zgryz bo bardzo boję się tej operacji. W obecnej chwili powinnam zaszczepić się przeciwko żółtaczce i pójść do lekarza pierwszego kontaktu na ogólne badanie. No i zwlekam z tym, boję się powikłań. I podłamała mnie diagnoza lekarza, że za rok wyjdą mi żylaki. A na dodatek operacja latem?
A jeśli chodzi o depilator, to z kolei w jednym z ostatnich numerów "Samo zdrowie" czytałam, że gorsza od depilatora jest depilacja na gorąco woskiem.
Pozdrówki...
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:30   #35
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu/do moni

z tego co lekarze mowia to bieganie jest dobre na zyly tak jak rower , bo powoduje ze lepiej pracuja nam miesnie ktore wspomagaja zyly w ich dzialaniu. Czyli uciskujac zyle powoduja przepychanie krwi dalej , wiec krew w niej nie zalega i nie oslabia z czasem scian zyly. A swoja droga to ja nie wiem po kim to mam, mama pali tez i nie ma zylakow a jak to jest w rodzinie ojca to nie mam pojecia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 17:34   #36
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Pajaczki na nogach ? Ratunkuuuuuuuuu

Wlasnie, dlatego tak sie dziwie, ze wszyscy tutaj narzekaja na depilator, skoro przy depilacji woskiem na cieplo zrogrzewa sie skore, a moje zmiany byla juz zanim zaczelam uyzwac depilatora, fakt to byl poczatek , nie bylo tak mocno jak teraz, ale bylo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 08:47   #37
paulinka*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
pajączki na nogach... co z tym zrobić??

W sumie mam kilka pytań co do tych nieszczęsnych pajączków. Mam je już od kilku lat, ale od jakigoś roku pokazało się ich więcej niż zwykle w takim okresie czasu.
Co zrobić by wzmocnić ścianki naczyń? Proszę o prozpozycje sprawdzonych przez Was preparatów! Dodam że mam lat 20. I czego nie robić, by nie przyspieszać procesu ich powstawania (poza unikaniem gorących kąpieli i długiego opalania)? A może jakieś tabletki z minerałami, witaminkami czy coś w tym stylu?
I ostatnie pytanie: wiem, że można popękane naczynka usunąć (choć wiem, że z czasem będą powstawały kolejne, bo u mnie są to skłonności genetyczne, gdyż rodzice też mają popękane naczynka na nogach, ale chyba da się coś zrobić by ciutkę to opóźnić...) Jakie to są zabiegi i ile kosztują? i kto je wykonuje: kosmetyczka, lekarz? Na ile są trwale, tzn. czy te zamknięte naczynka mogą się znów przerodzić w pajączki? Uff, to chyba wszystkie pytania. Pozdrawiam wszystkie wizażanki, I z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi!
paulinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-20, 09:16   #38
zuzaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 18
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

ja tez mam wielki problem z pajaczkami na nogach ( u mnie tez jest to sprawa genetyczna) wiec moja rada jest nastepujaca: łykaj 2 razy dziennie rutinoskorbin oraz zakup sobie żel LOTION 1000 i smaruj nim miejscowe zmiany nawet do 5 razy dziennie , to naprawde pomaga , używam tego żelu niecały miesiac i jest znaczna poprawa- pajaczki sie zmniejszyły wiec naprawde warto .A jesli chodzi o usówanie przez lekarza pajaczków to odbywa sie to przez wstrzykiwanie specjalnego leku w główna " gałaz" pajaczku. Nigdy tego nie robiłam ale słyszalam opinie ze jest to bardzo niebezpieczny zabieg i lepiej nie robic tego , bo może dojsc do poważnych powikłań. pozdrawiam serdecznie i jesli ma ktos jeszcze jakies sposoby na pozbycie sie pajaczków to prosze o rade
zuzaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 10:52   #39
C4lamity
Raczkowanie
 
Avatar C4lamity
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Żagań/Poznań
Wiadomości: 283
GG do C4lamity
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

Ojej a 5 razy dziennie to nie jest za dużo? Ja mam Venescin żel ( w sumie nie widzę, żeby zbytnio pomagal ) a tam pisze, że smarować 2 razy dziennie i to małą ilością żelu. Czy tak często nie może jakoś zaszkodzić, bo z lekami to raczej co za dużo to nie zdrowo?
__________________
"Gdy słońce wschodzi, kończą się nocne żniwa."
C4lamity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 12:02   #40
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

ja tez sie dopisuje do watku, gdyz rowniez mam pajaczki i obawiam sie ze juz niedlugo wyskocza pi zylaki buu poradzcie cos jeszcze !
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 12:54   #41
paulinka*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

Martycha, jeśli poza pajączkami masz jeszcze jakieś zastrzeżenia co do stanu swoich nóg (widoczne większe naczynia, często cierpnące nogi, skurcze, mrowienia i takie tam - ja tak miałam) to warto wybrać się do lekarza i ewentualnie zrobić jakieś badania. Ja jakiś czas temu robiłam usg żył (lekarz wskazał), żeby sprawdzić czy to tylko powierzchowne zmiany i niegroźne, choć niezbyt pożądane, pęknięcia naczynek krwionośnych. Okazało się że żyły są w porządku, a pajączki to po prostu taka już moja natura. To mnie uspokoiło, bo przynajmniej wiem, że nie ma żadnych poważnych zaburzeń w przepływie krwi. Ale to tylko taka moja rada, gdy pajączki to nie tylko kwestia estetyczna, ale jak są jakieś większe wątpliwości. Dziękuję za odpowiedzi i czekam na kolejne!
PS. faktycznie, kiedyś słyszałam że rutinoskorbin w sprawie pajączków jest bardzo wskazany. Zupełnie o tym zapomniałam.
paulinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-20, 13:34   #42
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

no wlasnie mam takie objawy i moze faktycznie powinnam zrobic badania, ale do jakiego lekarza mam isc? od razu do specjalisty czy do zwyklego?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 13:57   #43
paulinka*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

Myślę, że najpierw do ogólnego, a jak stwierdzi, że trzeba coś więcej to ewentualnie wyśle Cię do specjalisty. Ja akurat trafiłam do lekarza przypadkiem, bo akurat mój tata odwiedzał znajomego chirurga a ja z nim poszłam... ale wizyta dużo mi dała i później badanie usg, bo naprawdę mnie to uspokoiło. Lekarz powiedział, że w tym wieku bardzo rzadko zdarzają się poważniejsze zaburzenia. Problemy mogą być przy i po ciąży, ale do tego to mi się akurat nie spieszy, Tylko potraktuj to jako dmuchanie na zimne, a nie konieczność. Choć myślę że lepiej się upewnić, że wszystko (mimo pajączków) jest w porządku i w związku z tym wybrać się do lekarza. Poza tym lekarz może coś jeszcze doradzi.
PS. swoją drogą to ostatnio byłam u lekarza medycyny pracy, zupełnie nie w tej sprawie, ale przy okazji zapytałam o te pajączki - jak można usunąć i czy to bezpieczne. Ale pani doktor uznała, że usuwanie takich zmian to "widzimisię"... stwierdzila, że ewentualnie mogłabym się wybrać do dermatologa, bo to powierzchowne zmiany, po czym ucięła temat. Hmm, nie ma jak wyrozumiałość lekarza! A to że ich jest coraz więcej wcale mi się nie podoba i jeśli istnieje jakaś bezpieczna metoda to chciałabym usunąć chociaż te większe...
W każdym razie, jeśli zdecydujesz się na wizytę, to życzę, byś trafiła do dobrego lekarza.
paulinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 14:20   #44
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Re: pajączki na nogach... co z tym zrobić??

Witam drogie dziewczyny!
ja również jestem posiadaczką "pajączków" , ale chyba starszą niż paulina, bo już po 30-stce i przeżyłam ciążę ! Oprócz mądrych rzeczy, które zostały już tu napisane dodam, że także używanie depilatora do nóg może powodować nowe pęknięcia naczynek ,w przypadku delikatnej skóry ! I jak tu być piękną i zadbaną bo wosk przy naczynkach oczywiście też odpada. Ja mimo wszystko używam depilatora, nóżki obserwuję, czasami dbam o nie więcej czasami mniej , ale nie dajmy się zwariować! co do usuwania operacyjnego to słyszałam , że je się stosuje przy poważnych żylakach, a nie pajączkach...no chyba że chodzi Wam o taki metody, jakie stosuje się do zamykania naczynek na twarzu u kosmetyczki! papa
__________________
Alfabet nie kończy się na D
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 19:22   #45
efalencikowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
GG do efalencikowska
pajączki na udach

Jak można zlikwidować pajączki na udach. Czy są jakies dobre maści które zlikwidują moje pajączki do sylwestra?
efalencikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 21:57   #46
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Re: pajączki na udach

Niestety żadne maści, kremy itp. nie zlikwidują już istniejących naczynek. Owszem może zadziałają profilaktycznie, ale na pewno nie usuną Ci tych, które już się pojawiły.
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 22:00   #47
efalencikowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4
GG do efalencikowska
Re: pajączki na udach

dziekuję za odpowiedź a znasz jakiś krem godny polecenia?
efalencikowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:17   #48
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Dziewczyny, przeczytałam już wszystko na Wizażu co było do przeczytania o naczynkach i mam jeszcze kilka pytań do osób z podobnymi problemami

Od zawsze miałam jedno czy dwa pęknięte naczynka na udzie, ale ostatnio przybywa mi ich w zastraszającym tempie . Pani dermatolog przepisała mi na tę okoliczność Aescin, ale niewiele pomaga. I dlatego chciałam się spytać, czy są jakieś tabletki, którymi można takie kruche naczynka wspomagać od środka??? A jeśli takich używałyście, to czy cokolwiek pomogło???

Aha, i jeszcze jedno pytanko - czy zamykanie naczynek laserem jest rzeczywiście skuteczne? Bo moje nogi powoli zaczynają się przemieniać w pokryte fioletowymi siateczkami nogi mojej babci A mam dopiero 22 lata...

Będę szalenie wdzięczna za pomoc.
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 21:34   #49
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Podpinam się pod pytania wuni83.
U mnie też w tym roku zaczęły pojawiać się pajączki - help
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 22:31   #50
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

i tak macie lepiej niż ja... nie mam skończynych nawet 19 a na łydkach zaczynaja mi siępojawiac pajączki. póki co nie panikuje bo nie jest tragicznie ale powoli chciałabym coś z tym robić żeby nie było za późno. jak na razie to używam jakiejś maści z kasztanowca którą używa moja mama na naczynka na nogach ale nie za bardzo mi pomaga . co do innych leków to czytałam że skuteczne sa preparaty właśnie z wyciągiem z kasztanowca. nazw nie znam bo nie stosowałam i nie wiem czy działają ale jak mi maśc nie pomoże to chyba spróbuje bo ogólnie mam problemy z naczynkami więc raczej to mi nie zaszkodzi

o zabiegach znalazłam to:
"Dla poprawienia wyglądu Twojej skóry, dermatolog może zalecić, np. zabieg laserowy lub elektrokoagulację. Podczas zabiegu laserem, lekarz zbliża do twarzy specjalna końcówkę, a promień lasera zamyka naczynia na całej ich długości. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może wystąpić obrzęk, ale jeden zabieg może być wystarczający. Podczas elektrokoagulacji lekarz lekko nakłuwa skórę specjalną igłą. Ten zabieg może być bolesny. "

oglądałam kiedyś program medyczny i byo tam właśnie o zamykaniu naczynek laserowo i powiem ci że efekty na prawde były! ale dla mnie to by już była ostateczność.

jak ktoś ma jakies rady i sposoby to bardzo chętnie poczytam.
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:16   #51
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Mam identyczny problem jak Wy Ja mam dopiero 18 lat,a na moich łydkach już od jakiegoś czasu widoczne są pojedyncze pajączki Smarowałam je kiedys maścią z kasztanowca,ale to nic nie pomagało... Nie wiem co robić
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:36   #52
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Karolynko - na forumjest bardzo dużo wątków na ten temat, można się sporo dowiedzieć na temat profilaktyki

Nie ma jednak żadnego "rankingu" tabletek na takie problemy, dlatego założyłam swój wątek - na rynku jest ich dość dużo, a nie chciałabym iść do apteki i wybierać "na ślepo" - może Wizażanki mają już jakieś doświadczenia z tego typu preparatami???
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:44   #53
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Ja też mam problem z naczynkami a mam lat 16...Podobno dobry jest Rutinoscorbin
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 20:59   #54
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Ja też mam taki problem.
Jeśli chodzi o zamykanie laserem, to moja mama była na takim zabiegu. Po samej wizycie było super, ale bardzo szybko pajączki powróciły
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:01   #55
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

czyżby nie było dla nas żadnego ratunku?
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:20   #56
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Ja jestem duzo starsza od was i moje problemy z naczynkami zaczely sie ok. 4 miesiecy temu, zaczely pekac na calym ciele i to w rekordowym tempie
Lekarze wciaz szukaja przyczyny ale jak do tej pory nic nie znalezli, w najblizszym czasie musze jeszcze byc przebadana przez kardiologa a pozniej chca sprawdzic jeszcze poziom hormonow
Zasiegalam juz wszedzie rady i jedyne co wam moge polecic to doustne przyjmowanie witaminy c, rutinoskorbinu oraz tabletek na bazie kasztanowca, te ostatnie musicie dobrac sobie same z doswiadczenia (choc krotkiego) wiem, ze kazdemu odpowiadaja inne. Powinnyscie unikac slonca, solarium, sauny, alkoholu, kawy Oj ciezkie jest zycie naczyniowcow
Jestem swiezo po zabiegu zamykania naczynek na twarzy ale nie pamietam nazwy zabiegu, w kazdym razie bylo to robione w gabinecie kosmetycznym, igla platynowa. Strupki odpadly, naczynek nie widac obawiam sie natomiast, ze z czasem pojawia sie nowe wiec lykam kilogramami wiatminke c, rutinoscorbin oraz preparaty z kasztanowcem.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 17:35   #57
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Znalazłam taki artykuł jeśli komuś pomoże:

http://samozdrowie.interia.pl/zdrowi...ews?inf=485738

A sama planuję zaopatrzyć się w cyklo3fort, wit. C, rutinoscorbin i wybrać się na skleroterapię.

__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 10:55   #58
Roksi
Raczkowanie
 
Avatar Roksi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 318
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Wunia83 - wiesz coś więcej na temat skleroterapii?? sama chciałabym sie na to wybrać,zastanawiam sie ile to kosztuje i czy jeden zabieg wystarczy??
Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 09:28   #59
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

tez mam ten problem.
ja stosuje żel z kasztanowca z ziaji codziennie,regularnie i widac jakies efekty.
dobrze jeszcze jest dodatkowo z mascia lykać rutinoscorbin,ktory wzmacnia naczynka
didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-04, 10:57   #60
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Pajączki na nogach - jak zapobiegać nowym & jak usunąć już istniejące???

Ja mam taki sam problem z pajączkami. Zauwazyłam,że wtym roku pojawiły się one po opalaniu na słocu. Podam wam znalezione przezemnie środki farmakologiczne środki:

venoforton (ziołowy, za 10 zl)
cerutin tabletki około 6 zl
esceven
rutoven okolo 7 zl
Venotrex,
daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 16:30:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.