Buty o których marzę dniem i nocą (z Hiszpanii...) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 22:25   #1
znika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43

Buty o których marzę dniem i nocą (z Hiszpanii...)


Najpierw historia, którą można pominąć:
na początku września byłam kilka dni w Hiszpanii. Najpierw w Gironie, gdzie zobaczyłam śliczne buty na wystawie jednego ze sklepów. Pomyślałam sobie - buty spoko, ładne, niedrogie, ale wolę sobie kupić jakąś sukienkę w Desigual (w tym momencie już się zapewne domyślacie dalszego ciągu )

Potem pojechałam do Barcelony. Niedługo po tym jak wyszłam z dworca znowu zobaczyłam buty na jednej z wystaw i znowu pomyślałam sobie (myślenie chyba nie wychodzi mi za dobrze ), że jak nie znajdę fajnej sukienki to na pewno te buty są w każdym sklepie, więc ostatecznie kupię je za kilka dni... Oczywiście żadna sukienka mi się nie spodobała, więc z uporem maniaka chodziłam przez kilka dni po całej Barcelonie w poszukiwaniu tamtych butów... Dobra rada na przyszłość - kupuj od razu! Nie zastanawiaj się

A teraz siedzę sobie w Polsce, przeszukuję hiszpańskie strony w nadziei że uda mi się je kupić online i nadal nic

Dziś mnie olśniło - wizaż! Nie byłam tu 100lat, ale jak Wy mi nie pomożecie to już chyba nie pozostanie mi nic innego jak pogodzić się, że nigdy nie uda mi się ich kupić...

W skrócie:
Poszukuję półbutów zamszowych z kwiatowym wzorem, które widziałam w sklepie w Hiszpanii. Kosztowały 29 albo 39 euro (już nie pamiętam).
Wyglądały tak klik , tylko że miały kwiatowy wzór. Były 3 różne rodzaje wzorów, ale wszystkie ładne
Pomóżcie
znika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 23:25:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.