Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-12, 06:13   #4771
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy ktoś z was reklamował coś w Rossmanie?

Kupiłam tam wczoraj piżamę ( w tym dziale gdzie są letnie gadżety), przyszłam do domu, a tam się okazało, że są tylko spodnie, a bluzki brak🤷

Oddadzą mi kasę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 08:05   #4772
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Co Wy robicie, żeby utrzymać porządek w domu?

Jestem w tym fatalna, nienawidzę sprzątać. Mam tyle różnych hobbies i tyle pracy, że jakoś ze sprzątaniem zupełnie mi nie idzie. Jak po robocie mam chwilę to chcę się odstresować zainteresowaniami, nie sprzątać. Mieszkam sama, więc utrzymać porządek powinno być łatwo, ale nie jest.

Jakie Wy macie strategie?
Zawsze odstawiam wszystko na swoje miejsce, zamykam, dokręcam, ewentualnie ręcznikiem papierowym wycieram. To pierwsze zasady, ktore mi przychodzą na myśl.
Kuchenne.. To przede wszystkich staram się odstawić wszystkie brudne naczynia do zlewu/zmywarki i powycierać blaty.
Dlatego trzymając tych zasad mam prawie zawsze czysto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja na weselach spotkałam się z tym, ze młodzi nawet stawiali ten alkohol z prezentów na stół jak już im zapasy się kończyły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Ja na weselach spotkałam się z tym, ze młodzi nawet stawiali ten alkohol z prezentów na stół jak już im zapasy się kończyły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 08:08   #4773
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 724
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś deskę do prasowania? Dużą, fajną i stabilną. Z naciskiem na dużą. Najlepiej też z tym takim czymś do odstawienia żelazka. Mam już dość mojej.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Miałam wczoraj pytać o to samo, bo mam 10-letnią viledę, którą buja się we wszystkie strony podczas prasowania.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 08:09   #4774
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Szczerze? Ze wszystkim mam problem. Jestem super efektywna i zorganizowana w pracy i przeciwieństwem tego w domu.

Przynajmniej już kupiłam bardzo dobry (ale wielki) odkurzacz, bo poprzedni doprowadzał mnie do szału. Ale co z tego, skoro rzadko korzystam.
Bo duży nie znaczy, ze dobry
Ja mam teraz bezprzewodowy, pionowy, ktory uzywam codziennie i co poznym wieczorwm . Wszystko pięknie podświetla i od roku nie znudzilo mi się korzystanie z niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś deskę do prasowania? Dużą, fajną i stabilną. Z naciskiem na dużą. Najlepiej też z tym takim czymś do odstawienia żelazka. Mam już dość mojej.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Vileda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś deskę do prasowania? Dużą, fajną i stabilną. Z naciskiem na dużą. Najlepiej też z tym takim czymś do odstawienia żelazka. Mam już dość mojej.

Wysłane z mojego 23049PCD8G przy użyciu Tapatalka
Vileda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 08:14   #4775
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 724
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
Philips Easy8. Duża, bardzo stabilna, nadaje się również do stacji parowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrzę na jej zdjęcia w internecie i muszę zapytać: po co w niej te trójkątne dostawki (?) od tej strony, co jest ten czub? I czy to da się zdemontować?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 08:36   #4776
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Szczerze? Ze wszystkim mam problem. Jestem super efektywna i zorganizowana w pracy i przeciwieństwem tego w domu.

Przynajmniej już kupiłam bardzo dobry (ale wielki) odkurzacz, bo poprzedni doprowadzał mnie do szału. Ale co z tego, skoro rzadko korzystam.
Może ustal sobie grafik? Tak żebyś wiedziała że masz w danym momencie sprzątać, choćby to miało być 5 czy 10 minut w ciągu dnia. Zaplanuj że każdego dnia robisz co innego np. wycierasz kurze, odkurzasz, myjesz podłogi. Jak zaplanujesz że robisz to po powrocie do domu z pracy albo od razu po obiedzie, tak żebyś nie zdążyła wejść w tryb wieczornego chillu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 08:41   #4777
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez avocado77 Pokaż wiadomość
Co Wy robicie, żeby utrzymać porządek w domu?

Jestem w tym fatalna, nienawidzę sprzątać. Mam tyle różnych hobbies i tyle pracy, że jakoś ze sprzątaniem zupełnie mi nie idzie. Jak po robocie mam chwilę to chcę się odstresować zainteresowaniami, nie sprzątać. Mieszkam sama, więc utrzymać porządek powinno być łatwo, ale nie jest.

Jakie Wy macie strategie?
Wszystko robię od razu, tzn naczynia po posiłku wkładam od razu do zmywarki, wycieram stół i blaty.

Jak coś gotuje, lub piekę, to jak coś mi się podsmaża/piecze to w tym czasie te gary wstawiam do zmywarki itp.

Codziennie wydzielam sobie krótki czas na sprzątanie, wychodzi mi gdzieś 15 minut. Codziennie odkurzam cały dom ( mam 2 piętra) odkurzaczem pionowym, bardzo mało czasu to zajmuje bo nie ma kabli.


Zainwestowałam w mopa parowego z viledy, co prawda ma kabel, ale szalenie długi i praktycznie na całym kablu oblece jedno pomieszczenie, żadnego ciągnięcia wiadra za sobą, żadnego wirowania mopa, bajka.

Łazienkę ogarniam raz w tygodniu.
Kurze jak widzę na meblach to mam pod ręką ściereczki nawilżane do sprzątania i oblatuje na bieżąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-12, 08:53   #4778
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89645731]Nie utrzymuje.
Naprawde, nie potrafie utrzymac porzadku.
Z biegiem lat zaczelam sie zastanawiac czy nie mam jakiejs formy ADHD, niektore zachowania (wiele z nich) typowe dla ludzi z ADHD sa dla mnie normalne.
Np. odkladanie wszystkiego na pozniej, zostawienie czegos niepozmywanego na kilka dni przy jednoczesnej pedanterii w innych aspektach (np. jak mi spadnie na podloge cos wypranego to musze to wyprac jeszcze raz) albo takie problemy ze zaczynam np. skladac pranie, podczas niego rozproszy mnie jakas bluzka z dziura, ktora zaczne cerowac, na koniec i te robotki z cerowania i pranie zostaje na srodku pokoju, bo cos innego mnie rozproszylo, a ja nie mam nic zrobione.

Ja nie potrafie. Raz w tygodniu dostaje np. w nocy wystrzalu energii i odpicowuje cale mieszkanie w ekspresowym tempie, a potem przez caly tydzien wegetuje w bajzlu. [/QUOTE]Trochę widzę siebie w tym opisie. Ostatnio zaczęłam sprzątać w sobotę rano i to trochę pomaga. Później lepiej mi się żyje jak jest ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 09:03   #4779
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Nie wpadłam na bukiet ze słodyczy. Tylko gdzie to kupić? Sama nie mam czasu, żeby zrobić.

Nie wiem, co piją.
W empiku widziałam taki bukiecik

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 09:20   #4780
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Mam wlosy farbowane na blond, za ramiona lekko. Sa cienkie, proste. Lubie chodzic w rozpuszczonych. Chodzi o to, ze mimo iz dbam, odzywiam i czesto czesze, to mam wrazenie, ze sa czesto nie uczesane. Nie pomaga nawet stylizacja dysonem po kazdym umyciu (szczotka okragla lub wygladzajaca).

Jakie zabiegi fryzjerskie polecacie? Trwala nie, bo to zniszczy mi juz farbowane i slabe wlosy. Myslalam o keratynowym prostowaniu wlosow, by byly mniej zmierzchniete. Ale czy nadal sie to robi ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 10:04   #4781
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Mam wlosy farbowane na blond, za ramiona lekko. Sa cienkie, proste. Lubie chodzic w rozpuszczonych. Chodzi o to, ze mimo iz dbam, odzywiam i czesto czesze, to mam wrazenie, ze sa czesto nie uczesane. Nie pomaga nawet stylizacja dysonem po kazdym umyciu (szczotka okragla lub wygladzajaca).

Jakie zabiegi fryzjerskie polecacie? Trwala nie, bo to zniszczy mi juz farbowane i slabe wlosy. Myslalam o keratynowym prostowaniu wlosow, by byly mniej zmierzchniete. Ale czy nadal sie to robi ?
A moze "botoks" na włosy żeby je odżywić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 10:15   #4782
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Mnie w sumie ciekawi jak wyglądają wlosy po tych roznych zabiegach regeneracyjnych, bo od razu po zabiegu owszem tafla, ale daje wrazenie ulizu i trzech wlosow na krzyz. Ostatnio wyskoczyla mi reklama salonu pokazująca dziewczyne z lichymi, ale gladkimi wlosami +komentarz, o tym ze cos tam udalo sie zdziałac. Przysiegam, ze bylam przekonana, ze miala popalone wlosy albo cos a ona miala wczesniej afro i je "wygladziła" zabiegami
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 10:21   #4783
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mnie w sumie ciekawi jak wyglądają wlosy po tych roznych zabiegach regeneracyjnych, bo od razu po zabiegu owszem tafla, ale daje wrazenie ulizu i trzech wlosow na krzyz. Ostatnio wyskoczyla mi reklama salonu pokazująca dziewczyne z lichymi, ale gladkimi wlosami +komentarz, o tym ze cos tam udalo sie zdziałac. Przysiegam, ze bylam przekonana, ze miala popalone wlosy albo cos a ona miala wczesniej afro i je "wygladziła" zabiegami
Miałam keratynowe prostowanie i efekt jak z reklamy. Moje włosy były w strasznym stanie i to je uratowało. Zabieg powtarzałam 3 razy rok po roku. Efekt tafli miałam jakieś 4-6 miesięcy. Ulizanie to raczej do pierwszego mycia. Potem jest ładna tafla.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 10:23   #4784
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Może ustal sobie grafik? Tak żebyś wiedziała że masz w danym momencie sprzątać, choćby to miało być 5 czy 10 minut w ciągu dnia. Zaplanuj że każdego dnia robisz co innego np. wycierasz kurze, odkurzasz, myjesz podłogi. Jak zaplanujesz że robisz to po powrocie do domu z pracy albo od razu po obiedzie, tak żebyś nie zdążyła wejść w tryb wieczornego chillu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o tym pomyślałam, że taki codzienny 20 min ogarniacz by wiele pomogł.
No i różnego rodzaju pudła, pudełeczka, separatory. Bardzo pomagają utrzymać porządek w szufladach czy w kosmetykach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 10:27   #4785
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Mnie w sumie ciekawi jak wyglądają wlosy po tych roznych zabiegach regeneracyjnych, bo od razu po zabiegu owszem tafla, ale daje wrazenie ulizu i trzech wlosow na krzyz. Ostatnio wyskoczyla mi reklama salonu pokazująca dziewczyne z lichymi, ale gladkimi wlosami +komentarz, o tym ze cos tam udalo sie zdziałac. Przysiegam, ze bylam przekonana, ze miala popalone wlosy albo cos a ona miala wczesniej afro i je "wygladziła" zabiegami
Robię botoks na włosy i polecam. Włosy są miękkie, odżywione, lepiej się układają

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 10:44   #4786
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zawsze odstawiam wszystko na swoje miejsce, zamykam, dokręcam, ewentualnie ręcznikiem papierowym wycieram. To pierwsze zasady, ktore mi przychodzą na myśl.
Kuchenne.. To przede wszystkich staram się odstawić wszystkie brudne naczynia do zlewu/zmywarki i powycierać blaty.
Dlatego trzymając tych zasad mam prawie zawsze czysto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Nigdy się z czymś takim nie spotkałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Nigdy się z czymś takim nie spotkałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja na 2 spotkałam się ale to były wesela gdzie % lały się litrami bo tak goscie się bawili


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Robię botoks na włosy i polecam. Włosy są miękkie, odżywione, lepiej się układają

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Potwierdzam, Botox trzymał mi się dobre pol roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:17   #4787
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89645878]Miałam keratynowe prostowanie i efekt jak z reklamy. Moje włosy były w strasznym stanie i to je uratowało. Zabieg powtarzałam 3 razy rok po roku. Efekt tafli miałam jakieś 4-6 miesięcy. Ulizanie to raczej do pierwszego mycia. Potem jest ładna tafla.[/QUOTE]
Dzieki, moze sie kiedys skusze na jakas regeneracje, bo troche by sie im przydalo, ale ten uliz mnie odstrasza lubie miec duzo wlosow
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:27   #4788
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Robię botoks na włosy i polecam. Włosy są miękkie, odżywione, lepiej się układają

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Robisz w domu czy u fryzjera?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:28   #4789
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Robisz w domu czy u fryzjera?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
U fryzjera.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:32   #4790
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 267
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Ja robiłam kreatynowej prostowanie kilka razy, byłam bardzo zadowolona z efektu, ale mam gęste, falowane, napuszone włosy. Przy cienkich na pewno będzie uliz, raczej poszłabym w botox


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:36   #4791
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A moze "botoks" na włosy żeby je odżywić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Robilas ten zabieg ?
Moje wlosy nawet sa odzywione (stosuje olaplex). Chodzi o stylizacje wlosow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:37   #4792
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Adaptogeny w kroplach - co o tym sądzicie? Stosowałyście? Hit czy kit? Warto? Pomaga? Miałyście jakieś skutki uboczne? Nie czułyście się, jak na haju? Wole zapytać tu, bo na stronach/profilach są wyselekcjonowane tylko dobre opinie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 11:38   #4793
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89645878]Miałam keratynowe prostowanie i efekt jak z reklamy. Moje włosy były w strasznym stanie i to je uratowało. Zabieg powtarzałam 3 razy rok po roku. Efekt tafli miałam jakieś 4-6 miesięcy. Ulizanie to raczej do pierwszego mycia. Potem jest ładna tafla.[/QUOTE]


A jakie masz wlosy i czy je farbujesz ? Czy prostowanie keratynowe nie preeszkadzalo w farbowaniu co miesiac odrostow ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 12:37   #4794
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Co warto kupić dla 4 latka z lego?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 13:00   #4795
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Skoro o włosach...
Przez lata miałam krótkie włosy i ich pielęgnacja była bezproblemowa. Zachciało mi się je zapuścić, szybko rosną, zaczynają przerastać za ramiona. Zawsze, kiedy są dłuższe niż do ucha, zaczynają falować i lekko się kręcić. Włosów jest dużo, ale są bardzo cienkie, więc chciałabym podkreślić ten efekt, bo dobrze wyglądam w takich falach, czy grubych lokach, ale nie wiem, czym je pielęgnować, bo im są dłuższe, tym bardziej się puszą, zamiast ładnie kręcić. Znacie może jakąś budżetową odżywkę, która choć odrobinę pomogłaby ogarnąć ten puch i wspomóc wydobycie skrętu. W tej chwili żadna kosztowniejsza pielęgnacja nie wchodzi w grę.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 13:04   #4796
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A jakie masz wlosy i czy je farbujesz ? Czy prostowanie keratynowe nie preeszkadzalo w farbowaniu co miesiac odrostow ?
Co miesiąc nie wiem, bo tak często nie farbuje. Mam jednak wysokoporowate i farbowane.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 13:04   #4797
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja robiłam kreatynowej prostowanie kilka razy, byłam bardzo zadowolona z efektu, ale mam gęste, falowane, napuszone włosy. Przy cienkich na pewno będzie uliz, raczej poszłabym w botox


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale nie, ja mam cienkie i przyliz jest może ze dwa pierwsze mycia, potem super efekt.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 13:05   #4798
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja robiłam kreatynowej prostowanie kilka razy, byłam bardzo zadowolona z efektu, ale mam gęste, falowane, napuszone włosy. Przy cienkich na pewno będzie uliz, raczej poszłabym w botox


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko botoks nie da długiego efektu. Jeśli ktoś myje głowę często to już całkiem.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 13:28   #4799
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89645878]Miałam keratynowe prostowanie i efekt jak z reklamy. Moje włosy były w strasznym stanie i to je uratowało. Zabieg powtarzałam 3 razy rok po roku. Efekt tafli miałam jakieś 4-6 miesięcy. Ulizanie to raczej do pierwszego mycia. Potem jest ładna tafla.[/QUOTE]


Zgadzam się, keratynowe prostowanie jest super.


Tylko wymaga użycia specjalnych szamponów i nie można nic robić z włosami (odbarwiać, farbować, nakładać tonera itd.), więc dla mnie odpada, bo ja co miesiąc zmieniam kolor.



Ale jak mam swoje naturalne, to zawsze prostuję keratynowo.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-12, 13:32   #4800
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czyli polecacie keratynowe prostowanie. Ja mam cienkie wlosy, ale wrocilam do grzywki i przy grzywce ulizanie nie bedzie tak razic.

Pytanie czy moge zrobic naraz na jednym spotkaniu i keratyne i odrosty? Jak nie to jaki musi byc odstep.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89645977]Tylko botoks nie da długiego efektu. Jeśli ktoś myje głowę często to już całkiem.[/QUOTE]


Myje srednio co dwa dni i czesto chodze na basen (wiec jest kontakt z chlorem). Poza tym w zimne pory roku chetnie korzystam z sauny.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.