Gwałt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 07:47   #1
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65

Gwałt?


Wczoraj moja siostra przyszla do domu kompletnie pijana Nie wiem z kim pila,co robila itp. to co miala w kieszeniach czyli komorke,klucze i troche pieniedzy przyniosla spowrotem.Jednak drecza mnie takie mysli,ze ktos mogl jej zrobic krzywdePrzeciez ona nic nie pamieta...Czy odczulaby domniemany gwalt?dodam ze ma 17 lat i jeszcze nie uprawiala seksu.Bardzo chcialabym jej pomoc...To moja siostraTeraz jest taka niemila atmosfera w domu...Rodzice sie nie odzywaja...Mam nadzieje ze mnie rozumiecie.
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:07   #2
lidzia66
Raczkowanie
 
Avatar lidzia66
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: in my dream :)
Wiadomości: 296
Dot.: Gwałt?

rozumiem, martwisz się o siostrę, a atmosfera w domu? hmm pewnie każda z nas kiedyś popełniła głupstwo a potem przez pewien czas cisza w domu, ale to minie. A co do siostry, mówisz że nic nie pamięta ale skoro nigdy seksu nie uprawiała a teraz myślisz że tak, to błona dziewicza musiała zostać przerwana, wiec mysle że nawet jeśli nic nie pamięta to by się zorientowała. Ale to są tylko moje przemyslenia.
lidzia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:07   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Gwałt?

Pewnie jakoś by odczuła, a skoro jeszcze nie uprawiała seksu, gdyby się martwiła może to sprawdzić u lekarza.

Ona sama też nie wie z kim piła? Nie wyszła z jakimiś znajomymi?

Nie nakręcaj jej na ten możliwy gwałt, bo ona też się wkręci i sobie coś wmówi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:11   #4
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Gwałt?

Wiesz, musisz chyba z nią porozmawiać. Przypuszczam, że po ewentualnym gwałcie odczuwałaby ból w miejscach intymnych lub w podbrzuszu. Możliwe też, że po prostu urwał jej się film i dlatego nic nie pamięta i nie ma się czym martwić
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:11   #5
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

Wie tylko,ze byla jakas kolezanka z klasy...Ja nic jej nie mowilam o tym gwalcie,bo i tak jest strasznie zdenerwowana.w sumei tez tak mysle,ze musialaby cos odczuwac,a po drugie jak ktos by ja zgwalcil to pewnie zabralby jej komorke...zawsze pozostaje nadzieja.
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:35   #6
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Gwałt?

Myślę, ze gdyby podejzewała gwałt to chyba z Tobą by się skonsultowała ( o ile macie dobre relacje). Bądź blisko niej i uspokój ja
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:49   #7
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

A co bedzie jezeli ktos ja zgwalcil i bedzie w ciazycoraz bardziej sie denerwuje
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 08:54   #8
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Gwałt?

nie no spokojnie. Musisz zachować spokój. Nawet jeśli to się stało to nie znaczy, ze od razu będzie w ciąży. Poza tym na pewno bolałoby ją coś (tzn. zapewne). Na intymnym pisała zgwałcona kiedys kobieta, któa mówiła właśnie iż po przebudzeniu bolał ją brzuch - cieżko stwierdzić, czy w wyniku gwałtu czy tabletki.
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:55   #9
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Gwałt?

Spokojnie, nie panikuj;]

Może poprostu tylko spotkała się ze znajomymi i za dużo wypiła, film jej się urwał i nie pamięta co robiła. Może nikt jej krzywdy nie zrobił.

Ale jeśli Cię to męczy to porozmawiaj z nią delikatnie - tylko nie strasz, niepotrzebnie.
Gdyby została zgwałcona, czułaby napewno jakiś ból. Skoro byłby to jej pierwszy raz to na majtkach/w okolicy miejsca intymnego mogłaby mieć krew. Pozostaje jeszcze kwestia sprawdzenia obecności/nieobecności błony dziewiczej.
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:04   #10
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

Powiedziala mi tylko ze ja boli noga i reka...bo sie przewrocila.
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:06   #11
Viktoria1990
Raczkowanie
 
Avatar Viktoria1990
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
Dot.: Gwałt?

W takich przypadkach najlepiej gdyby poszła do ginekologa (choc wiem że to wstydliwa sprawa) Myślę, że jej nikt krzywdy nie zrobił, bo z pewnoscia odczuwała by dolegliwosci (była by obolała, mogło by bolec ja miejsce intymne)...
Viktoria1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 09:10   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Gwałt?

Nie da rady sprawdzic tego inaczej jak u lekarza podczas ew. obdukcji ale sprawca mogl miec gumke,dziewczyna moze juz nie byla dziewica,moze sama tego chciala ,moze ktos dal jej narkotyk i nie ma sladow walki ,przemocy,sily uzytej do ew. gwaltu.

nie pozostaje nic innego jak pogadac z corka ,siostra i przestawic jej zagrozenia a moze to byl jednorazowy wybryk.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:32   #13
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Gwałt?

Markerka, uważam, że niepotrzebnie się nakręcasz z tym gwałtem. Czy jest chociaż jedna rzecz, która sugerowałaby, że ktoś zrobił Twojej siostrze krzywdę?

Pewnie, że upicie się nie jest niczym, co należy pochwalać. Jednak nastolatki mają to do siebie, że nie potrafią wyczuć ile mogą wypić i wiele osób choć raz w życiu upiło się do tego stopnia, że urwał się film. Na pewno nie jest to ciekawe przeżycie, jednak to jeszcze nie koniec świata.

Czy Twoja siostra była tego wieczoru sama? Co z jej znajomymi? Czy ktoś ją odprowadził do domu? Jeśli ona nic nie pamięta, to może chociaż osoby, z którymi bawiła się tego wieczoru? Co to w ogóle była za okazja? Jakaś impreza, wyjście do puby, picie w parku?

Przecież nie była pijana wychodząc z domu Musi pamiętać z kim się umawiała i gdzie szła.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:36   #14
monisiamala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ...Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Gwałt?

Hej.
Jesli w domu jest niemila atmosfera, może postaraj się najpierw zbadać sprawę 'z zewnątrz'. Nie wiesz, z kim i gdzie piła, może zapytaj się koleżanek, czy coś wiedzą? Może przyjaciółka by pomogła? Porozmawiała z Nią? Myśle, że taka osoba, mimo że potrzebuje wsparcia w głębi duszy, łatwiej otworzy się na przyjaciółkę, niz na członka rodziny. Postarajcie się o to, żeby nie siedziała sama. Niebawem dowiesz się, co się stało- wtedy zaczniecie działać. I lepiej nie dotykać od razu sedna sprawy, bo dziewczyna sie wystraszy.
Powodzenia
monisiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:51   #15
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: Gwałt?

Moim zdaniem, jeśli nie uprawiała wcześniej seksu, a do gwałtu by doszło, to raczej bolałaby ją... wiadomo co, bo pierwsza penetracja z reguły nie należy do najprzyjemniejszych, a tymbardziej gwałciciele do delikatnych nie należą. Nie mniej jednak jeśli się tak martwisz o nią, to może najlepiej z nią porozmawiaj i powiedz, ze się martwisz i czy nie mogłaby pójść do lekarza... Bo my raczej nie powiemy ci, czy ona została zgwałcona
whyata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:55   #16
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Gwałt?

Nie jestem w stanie okreslic tego czy ja mogli zgwalcic... to wszystko zalezy od np tego z kim wyszla,z jakim towarzystwem pija...czy nie prowokowala?
Najlepiej by bylo gdyby zglosila sie do lekarza.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:58   #17
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Gwałt?

Mysle, ze rozmowa moze sie zakonczyc klotnią. Pamietam jeszcze czasy nastoletniego upijania sie nalewką na pasazu i wracania na autopilocie pieszo do domu, albo wsiadania nie w ten autobus. Wtedy gdyby ktoś wmawiał mi gwałt dostałabym szału i zrobiła ciężką awanturę. Nieraz urwał mi się film, nieraz zasnelam na klatce schodowej, takie juz chyba prawa natury, ze nastolatek chce byc "dorosly", a wychodzi mu to jak wychodzi... Moim zdaniem jest bardzo mala szansa na to, ze ktos jej cos złego zrobił. Skąd w ogole taki pomysl? Nie przyszła chyba pobita, czy w podartym ubraniu? Mogla sie przewrocic, mogla sobie krzywo zapiac spodnie wychodzac na chwiejnych nogach z toalety, ale to normalne u pijanego. Mysle, ze kac i sam fakt, ze nie pamieta (a nuz tanczyla na stole, czy zwymiotowala na kolezanke) jest dla niej wystarczajaco krepujacy...

Tak jak dziewczyny pisza czulaby to fizycznie.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:02   #18
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Gwałt?

Nie popadajmy w paranoje. Przeciez kazdemu z nas (a przynajmniej czesci) zdazylo sie popic i to wcale nie znaczy ze ktos nas zgwalcil.
Moim zdaniem Twoje obawy sa w ogole nie uzasadnione i wyimaginowane.
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:09   #19
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Gwałt?

O mój Boże, dziewczyna wróciła pijana raz do domu, w wieku 17 lat i od razu robi się halo. Nie wiem w ogóle w czym jest problem - czy to, ze piła to od razu znaczy, że musiała być zgwałcona? Paranoja jakaś. Sama zainteresowana się tym nie martwi a już mówi się o jakimś ciąganiu po ginekologach w celu sprawdzenia czy dziewczyna jest dziewicą. A już o panikowaniu przed ciążą nie będe mówić. Daj jej odpocząć, nie denerwuj swoimi dziwnymi lękami, już i tak musi się przemęczyć przez atmosferę w domu. Nie ma czym się przejmować, ze wszystkich osób w wieku 17-18 lat znam JEDNĄ, która nie piła a nikomu z pozostałych pijących nigdy krzywda się nie stała. To, że dziewczyna jest pod wpływem nie znaczy, że automatycznie rzuci się na nią tabun hutliwych facetów.

Gdyby coś się stało, to bolała by ją nie ręka ani nie noga a po pijaku łatwo się przewrócić.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 11:19   #20
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

Dziekuje ze mnie tak pocieszacie.Ma troche zadrapan,ale sama mi powiedziala,ze sie przewrocila.Ona nie wracala wieczorem,to bylo popoludniu w godzinach tak od 14.30 do 16.00...wiec jest jeszcze mniejsza szansa na gwalt.Ale szla przez taka dluga,niebezpieczna dzielnice(nawet lasek musiala mijac)...Widze jak chodzi po domu taka zamyslona-moze sama cos podejrzewa.
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:22   #21
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Gwałt?

Cytat:
Napisane przez markerka Pokaż wiadomość
Dziekuje ze mnie tak pocieszacie.Ma troche zadrapan,ale sama mi powiedziala,ze sie przewrocila.Ona nie wracala wieczorem,to bylo popoludniu w godzinach tak od 14.30 do 16.00...wiec jest jeszcze mniejsza szansa na gwalt.Ale szla przez taka dluga,niebezpieczna dzielnice(nawet lasek musiala mijac)...Widze jak chodzi po domu taka zamyslona-moze sama cos podejrzewa.
Może ma wyrzuty sumienia za to,co zrobiła?
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:23   #22
whyata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 132
GG do whyata
Dot.: Gwałt?

Cytat:
Napisane przez markerka Pokaż wiadomość
Dziekuje ze mnie tak pocieszacie.Ma troche zadrapan,ale sama mi powiedziala,ze sie przewrocila.Ona nie wracala wieczorem,to bylo popoludniu w godzinach tak od 14.30 do 16.00...wiec jest jeszcze mniejsza szansa na gwalt.Ale szla przez taka dluga,niebezpieczna dzielnice(nawet lasek musiala mijac)...Widze jak chodzi po domu taka zamyslona-moze sama cos podejrzewa.
A może ma po prostu kaca?

Nie doszukuj się na siłę jakichś objawów. Spokojnie
whyata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:29   #23
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

Wyrzuty to na pewno ma...Ja staram sie po prostu odtworzyc jej droge powrotna.Takie sa skutki picia alkoholu;/
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:36   #24
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Gwałt?

Cytat:
Napisane przez markerka Pokaż wiadomość
Wyrzuty to na pewno ma...Ja staram sie po prostu odtworzyc jej droge powrotna.Takie sa skutki picia alkoholu;/
ile razy jej się to zdarzyło?
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:41   #25
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

to byl 3 razOna nie umie odmawiac,nie wiem czy boi sie byc gorsza...
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:53   #26
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Gwałt?

Moze musi sie nauczyć wyczuć "ostatni kieliszek". Nikt sie z ta umiejętnością nie rodzi.
Jeśli bedzie się upijała ciągle, to może być problemem, na razie to po prostu nastolatka, prawie żadna z nas święta nie była.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:13   #27
markerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 65
Dot.: Gwałt?

Porozmawial przed chwila z siostra.Pila z 3 kolezankami.Byly w parku...Do tego momentu siostra pamieta.Pozniej te 2 kolezanki pojechaly autobusem do domu i to dzialo sie juz na dworcu.Ta jedna kolezanka zostala z siostra i stwierdzila ze pojdzie kupic bilety na autobus bo siostra nie byla w stanie iscZostawila ja na chwile na lawce,a ona uciekla...Ta kolezanka do niej dzwonila ale siostra nie odbierala.Blisko naszego domu jest hotel i siostra tam weszla narobila halasu i recepcjonistka chciala dzwonic na policje,kiedy siostra to uslyszala-zaczela uciekac w strone domu.nic wiecej nie wiem.Siostra teraz czeka na wiadomosc od tej kolezanki o ktorej to wszystko mialo miejsce.
markerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:18   #28
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Gwałt?

Cytat:
Napisane przez markerka Pokaż wiadomość
A co bedzie jezeli ktos ja zgwalcil i bedzie w ciazycoraz bardziej sie denerwuje
To będzie,że nauczy się pić z umiarem i zachowywać godnie by w miejscach publicznych nie upijać się w sztok.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 13:21   #29
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Gwałt?

Cytat:
Napisane przez whyata Pokaż wiadomość
A może ma po prostu kaca?

Nie doszukuj się na siłę jakichś objawów. Spokojnie
Dokładnie.
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:38   #30
bAndzik
Raczkowanie
 
Avatar bAndzik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław / Sopot
Wiadomości: 226
Dot.: Gwałt?

Moim zdaniem siejesz niepotrzebna panike.
__________________
I'm in love and always will be...
bAndzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.