Shih Tzu cz. III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 09:24   #211
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Shih Tzu cz. III

piękne pieseczki!!
dawno tu nie byłam i zaległości widze mam.;P
a tak wogóle to nie wiem co się dzieje z moim shih. od paru dni jest strasznie osowiały, mało je- prawie nic. nie iwem czy to od upałów czy jest chory. tydzień nas nie było i został się z teściami, boje się że za bardzo to o niego nie dbali i jadł różne świństwa.albo to te upały?/ już sama nie wiem?!
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:34   #212
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez marta24lata Pokaż wiadomość
piękne pieseczki!!
dawno tu nie byłam i zaległości widze mam.;P
a tak wogóle to nie wiem co się dzieje z moim shih. od paru dni jest strasznie osowiały, mało je- prawie nic. nie iwem czy to od upałów czy jest chory. tydzień nas nie było i został się z teściami, boje się że za bardzo to o niego nie dbali i jadł różne świństwa.albo to te upały?/ już sama nie wiem?!
U mnie tez mało je:/ ale wydaje mi sie ze to przez upały zreszta dziewczyny to potwierdzały My ludzie mamy tak samo jak za gorąco to jesć się nie chce
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:36   #213
wiolussia
Raczkowanie
 
Avatar wiolussia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
Dot.: Shih Tzu cz. III

Pewnie to od tych upalow bo dziewczyny tez tu pisaly, ze ich pieski nie chca jesc przez te upaly.

A ja mam inny problem. Otorz bylismy wczoraj na grilu u znajomych a ja nie moglam sobie dac rady z Afra umeczylam sie z nia jak nie wim co. Chodzi o zebranie, nie dala nikomu spokojnie zjesc Nigdy tak nie robila a wczoraj to jakby diabel w nia wstapil i co najgorsze to wogole mnie nie sluchala i nie reagowala na komendy Zna komende "zostaw", "nie wolno", "nie" i w domu sie slucha ale wczoraj to przeszla sama siebie. Najgorsze to, ze wcale nie byla glodna, bo w tym czasie gdy jedlismy ona tez dostawa swoje jedzonko. Kurczaka ktorego uwielbia poprostu wypluwala i swoje ulubione smakolyki rowniez. pierwszy raz wczoraj widzialam jak zrezygnowala ze smakolykow, za ktore wczesniej dalaby sie pokroic. Zaznaczam, ze nikt jej nic nie dawal niczego kosztowac. Nie wiem jak ja tego oduczyc, jestem zalamana. Taka zla na nia bylam wczoraj Nie usiadlam nawet na sekunde bo nie moglam jej z oczu spuscic

Wsadzam Wam pare fotek tak jak obiecalam
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia,
miłość daje je gratis
wiolussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:02   #214
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Wiolus Afra jest przesliczna po prostu cudna nie pomyslalabym ze z niej taki diabelek;P hehe
czego uzywasz zeby nie miala przebarwien?
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:02   #215
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. III

Ja nauczyłam Suri nie wchodzić do kuchni jak jemy , jak jestes na grilu u kogos mozna to zastapić komenda "miejsce" dac jej gdzis dalej kocyk żeby nie opuszczala go do puki nie skończycie jeść .
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:20   #216
wiolussia
Raczkowanie
 
Avatar wiolussia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
Dot.: Shih Tzu cz. III

Na przebarwienia uzywam Show Tech "no more tears" i musze powiedziec, ze naprawde dziala. Jeszcze niedawno "plakalam" na forum i pytalam jak sie pozbyc tych przebarwien. Uzywam go juz jakis czas i naprawde widac poprawe, no oczywiscie te stare przebarwienia calkowicie nie znikly ale sporo sie rozjasnily i nowe juz nie powstaja. Naprawde super ten preparat bo mozesz go nawet zakraplac do oczka wiec jest bezpieczny i nie musisz sie obawiac, zeby preparat sie dostal do oka. http://www.amberhouse.pl/show-tech-p...0ml-p-572.html

Dzieki Winogronku za rade ale ja kompletnie nie wiem jak ja tego nauczyc zeby zostala w jednym miescu Co z tego ze ja posadze na kocyku jak ona tam zostanie kilka sekund. Moze znasz jakis posob jak tego nauczyc psa zeby zostal na swoim miejscu bez wzgedu na pokusy?
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia,
miłość daje je gratis
wiolussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:48   #217
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolussia Pokaż wiadomość
Na przebarwienia uzywam Show Tech "no more tears" i musze powiedziec, ze naprawde dziala. Jeszcze niedawno "plakalam" na forum i pytalam jak sie pozbyc tych przebarwien. Uzywam go juz jakis czas i naprawde widac poprawe, no oczywiscie te stare przebarwienia calkowicie nie znikly ale sporo sie rozjasnily i nowe juz nie powstaja. Naprawde super ten preparat bo mozesz go nawet zakraplac do oczka wiec jest bezpieczny i nie musisz sie obawiac, zeby preparat sie dostal do oka. http://www.amberhouse.pl/show-tech-p...0ml-p-572.html

Dzieki Winogronku za rade ale ja kompletnie nie wiem jak ja tego nauczyc zeby zostala w jednym miescu Co z tego ze ja posadze na kocyku jak ona tam zostanie kilka sekund. Moze znasz jakis posob jak tego nauczyc psa zeby zostal na swoim miejscu bez wzgedu na pokusy?
Ja po prostu sadzałam ja przed drzwiami i mówiłam zostań gdy widziałam ze się ruszyła z miejsca , wracałam ją z powrotem potem tylko pokazałam palcem a ona się wracała sama :P

Jesli chodzi o samą komende pozostawiania na miejscu jesli moja "skrócona" nie da rady http://www.psy24.pl/1620-Jak-przekon...oplacalne.html
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 15:21   #218
dzulka666
Raczkowanie
 
Avatar dzulka666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 82
Dot.: Shih Tzu cz. III

Garadiela wysłałam Ci priwa.

Wczoraj na Animalsie był program o Shihtzakach i jeśli chodzi o tresurę to mówili że jest trudna bo każdą komendę trzeba powtórzyć 50 razy

Uwielbiam oglądać zdjęcia Waszych psiaczków, są przecudowne
dzulka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 15:39   #219
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. III

Ja dziś zrobiłam parę aktualnych fotek http://www.suri.pl/galerie/?album=1&gallery=21
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 17:03   #220
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Wiolusia ale ta twoja arfusia cudna. A jaka zadbana! Jakiego szamponu uzywasz ze ona ma takie bialutkie te wlosy ? moja zawsze wlosy na nogach ma brazowe musze jej zmienic szampon na jakis wybelajacy czy cos...

Winogronek a suri wyglada czadowo a te jej uszy sa po prostu swietne
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 17:26   #221
wiolussia
Raczkowanie
 
Avatar wiolussia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dzieki Nesi Uzywam szamponu z bio-gromu Super White http://www.amberhouse.pl/biogroom-sz...th=76_75_45_46 ale nie samego, tzn po tym szamponie nakladam jeszcze normalny szamppon i odzywke bo sam ten szampon Super White wysusza wlos tak jak wszystkie te rozjasniajace szampony albo mozesz go stosowac tylko co drugie mycie. Ja uzywam za kazdym razem ale poprawiam normalnym szamponikiem. Ten szampon ladnie rozjasnia wlosy ale nie usuwa przebarwien W opisie pisze, ze podczas kapieli wytwarza obfita piane czego ja osobiscie nie zauwazylam

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez winogronek Pokaż wiadomość
Ja dziś zrobiłam parę aktualnych fotek http://www.suri.pl/galerie/?album=1&gallery=21
Sliczne fotki, takie profesjonalne, no i modelka tez profesjonalistka Suri jest przesliczna, nic dodac nic ujac
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia,
miłość daje je gratis

Edytowane przez wiolussia
Czas edycji: 2010-06-13 o 17:29
wiolussia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 19:06   #222
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

To prawda Winogronku Suri jest śliczna Boska wręcz a My dzis bylysmy na grillu z Coco;p zanim sie obejrzałam pływała w stawie ;/
Znajomi się śmieją że traktuje ją jak dziecko. Wszedzie sie ogladam i srawdzam czy z nia ok wszystko Tez tak macie?
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 19:42   #223
wiolussia
Raczkowanie
 
Avatar wiolussia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
Dot.: Shih Tzu cz. III

No ja tak mam. Nie wiem co by sie nie dzialo i jaka fajna zabawa byla moja glowa sie kreci wkolo szyi non stop w poszukiwaniu co ta moja mala zmora robi Jakis koszmar poprostu haha a zeby tego bylo to moj TZ tez sie tak na niej skupia. Jak na sekunde o niej zapomne to on zaraz sie pyta - a gdzie Afra? i mi przypomina haha Mysle, ze nam to z czasem przejdzie jak nasze pieski troche wydorosleja bo teraz to sie boje, ze moze cos zbroic. Pal licho jak to robi w domu ale nie chcialabym zeby komus szkod narobila
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia,
miłość daje je gratis
wiolussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 14:01   #224
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dziewczyny!! Po namyśle stwierdziłam że pozbywam się mojej odżywki laser lites drape bo mam jej sporo a jej nie zużyje po za tym nie ratuje suchej sierści mojej Suri więc będę ja sprzedawać
Zostało mi jeszcze z ponad 200ml odsprzedam je za 40zł plus koszty przesyłki jak będzie więcej osób to mogę to podzielić.
Cała butelka pól litrowa kosztowała 95zł jest tylko w 2 sklepach w Polsce.
I nie ma próbek tego w ogóle wiec to świetna okazja jak ktoś chce to przetestować.

Powiedźcie tylko w czym to mogę przesłać bo nie mam pomysłu
__________________


Edytowane przez winogronek
Czas edycji: 2010-06-14 o 14:09
winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:45   #225
BIG
Raczkowanie
 
Avatar BIG
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: BYTOM
Wiadomości: 193
Dot.: Shih Tzu cz. III

Hej!
Przesyłam zdjęcia naszej kochanej Tosi /Arinki/
Niedawno skończyła 5 miesięcy
Sprawia nam dużo radości,dla najmłodszego/5 lat/ synka jest księżniczką.
Jest grzeczna,w domu spokojna,lubi się oczywiśie bawić,szczegolnie na dworze.Najgorzej jak trzeba iść do domu,to w tył zwrot
Poza domem wszystkich bez wyjątku extra radośnie wita ,jest odważna i baardzo ciekawa.
BIG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:07   #226
NESI123
Rozeznanie
 
Avatar NESI123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 551
Dot.: Shih Tzu cz. III

Sliczny pieseczek A to ona tak lubi jak sie ja czesze ? bo widze ze na zdjeciach jest taka zadowolona i zrelaxowana podczas czesania
NESI123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 20:15   #227
wiolussia
Raczkowanie
 
Avatar wiolussia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
Dot.: Shih Tzu cz. III

Rzeczywiscie ta Twoja mala wyglada jakby uwielbiala sie czesac jakby jej to sprawiawo ogromna przyjemnosc. Moja nie protestuje ale nie wyglada na tak zadowolona szczegolnie jak czesze jej lapki i brzuszek Dla niej to jest chyba codzienny obowiazek a nie rozkosz tak jak dla Twojej
__________________
Nigdzie nie kupisz szczęścia,
miłość daje je gratis
wiolussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 21:44   #228
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

BIG zazdrość mnie zżera
moja ulubienica

Z tym czesaniem to myślę że też troszkę zasługa hodowcy
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 09:13   #229
BIG
Raczkowanie
 
Avatar BIG
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: BYTOM
Wiadomości: 193
Dot.: Shih Tzu cz. III

No tak,rzeczywiście lubi się czesać,najlepiej pod mordką,łapki i brzuszek.
Czesanie nie sprawia nam trudności,nawet takie niespecjalne miejsca pod ogonem.Warkoczyki z początku czesałam na śpiocha,ale teraz jest już lepiej a czasami bardzo dobrze.Tak samo z kąpielą,coraz lepiej.
Napewno jest w tym zasluga hodowcy.
Szkolić się też szkolimy,są dni bardzo fajne, inne gorsze.Najlepiej słucha mnie,męża gorzej /niekiedy wcale/Muszę go wtedy pocieszać że będzie lepiej
Przyda nam się jeszcze trochę posłuszeństwa.
BIG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 18:09   #230
Czekoladopodobna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Shih Tzu cz. III

Hej Dziewczyny!
Od niedzieli mam shih tzu, sunię. Ma 8 tygodni. Wszystkie trzy wątki na wizażu duzo mi dały - wiele czytałam w oczekiwaniu na psa Nie ukrywam jednak, że nie czytałam każdego posta, dlatego zapytam teraz: czy jak Wasze pieski były szczeniętami, to podmywałyście im okolice pupy i hmmm... narządu sikającego? Moja Fiona obsikała sobie włoski w tych okolicach, są żółtawe i brzydko pachną. Zastanawiam się czy mogę lekko oczyścić te miejsca za pomocą gąbki, wody i odrobiny szamponu? Bo nie widzę już innej możliwości
Czekoladopodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:22   #231
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

Tak, nawet powinnaś je umyć bo tam się roi od bakterii. Możesz spokojnie włożyć dupkę pod kran i użyć odrobiny szamponu. Ja to robię generalnie codziennie
W awaryjnych sytuacjach przydają się też takie mokre chusteczki dla niemowląt

PS. Dziewczyny nie bójcie się tej wody ona jeszcze żadnego psa/szczeniaka nie zabiła
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:28   #232
Czekoladopodobna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Shih Tzu cz. III

Dzięki wielkie. Nie wiedziałam po prostu czy nie jest jeszcze za mała na moczenie. Zaraz zabieram się za czyszczenie
Aha i jeszcze jedna sprawa. Widzę, że mała dość często drapie się po uchu. Patrzyłam, zaglądałam ale nic tam nie ma, żadnej podrażnionej skóry. Tylko włosy. Właśnie - shih tzu wyrywa się je z uszu, ale czy w tak młodym wieku?
Czekoladopodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:54   #233
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

Wyrywa się jeżeli zachodzi taka potrzeba, najlepiej pierwszy raz idź do weta niech on to zrobi i pokaże Tobie jak to powinno się robić, a przy okazji przebada uszko. Z pozoru może wydawać się że uszko jest ok a głębiej może siedzieć jakaś infekcja
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:08   #234
Czekoladopodobna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Shih Tzu cz. III

w sumie masz racje. Do weta mam na za 2 tygodnie (drugie szczepienie), ale chyba jednak wybiore sie wczesniej.
dzieki
Czekoladopodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 19:15   #235
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Shih Tzu cz. III

strzałka ma racje. na forum poruszałysmy ten temat kilka razy- ja sama raz po kupieniu pieska. z pozoru też nic w uszku nie było, a wet znalazł ognisko zapalne i leczyliśmy uszko 3,5 tygodnia. ale już jest ok. i włoski kazał mi wyrywać- może dlatego że mial to zapalenie. ale teraz włoski sączyste i ledwo je widać przy wyrywaniu.
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 20:24   #236
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Tosia wspaniała;D wręcz piękna
Ja właśnie szukam sobie kolejnej pociechy. Dla towarzystwa dla Coco. Tym razem z rodowodem. Nie bardzo niestety mi to idzie. Fajnie by było żeby znalazł się psiak gdzieś w pobliżu Białegostoku. Znacie jakies hodowle z tamtych stron?
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 05:28   #237
Czekoladopodobna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 39
Dot.: Shih Tzu cz. III

Hehe moja też miała się nazywać Coco, bo mam kocura Chanela (miała być kotka, ale tak mi sie podobało to imie i jak sie okazało, że będzie kocur, to nie zmieniałam).
Kurcze tak mi dziwnie z wyrywaniem tych włosków. Niby wiem, ze one są dużo słabiej osadzone (niż włos okrywowy), ale zastanawiam się czy to nie będzie jej boleć. Coś jak uczucie przy wyrywaniu brwi?
Haaa a wczoraj wyczyściłam Fionie pupę i nawet suszarki się nie bała Bo przy Chanelu nie ma mowy suszeniu suszarką:/
Hmmm... tylko niestety zostały żółte ślady w tamtych miejscach (włoski są białe). Może ja złego szamponu używam.
Czekoladopodobna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 05:46   #238
kruuuszi
Raczkowanie
 
Avatar kruuuszi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 340
Dot.: Shih Tzu cz. III

Hehe ;D U mnie moja miała miec juz tyle imion , ale w koncu wypadlo na Coco;D
Czekoladopodobna wstaw zdjęcia maleństwa i witam na forum oczywiscie
__________________
Ja... ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
L.C.
kruuuszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 10:40   #239
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Shih Tzu cz. III

Cytat:
Napisane przez Czekoladopodobna Pokaż wiadomość
Hmmm... tylko niestety zostały żółte ślady w tamtych miejscach (włoski są białe). Może ja złego szamponu używam.
Niestety mocz bardzo przebarwia włos i jeżeli u hodowcy tyłeczek nie był myty to mogą być już stare przebarwienia. No niestety, szamponami do białego raczej się nie baw one są za silne dla tak młodej skóry i włosków wiem że właściciele suczek często wycinają te włoski w okolicach pipki ja mam psiaka więc mam jeszcze gorzej , bo całych boków mu nie wytnę a niestety przy podnoszeniu łapki obsikuje je sobie i zostaje mi tylko mycie albo podwiązywanie gumeczkami. Mimo tego że myję te okolice codziennie to i tak te włoski nie są takie czysto białe...
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 11:37   #240
royalflush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lbn/ wwa
Wiadomości: 164
Dot.: Shih Tzu cz. III

ja mam pytanie do dziewczyn, których psiaki mają długi włos. jak one znoszą te upały, kiedy jest koło 30 stopni? mój Master to aż płakał chwilami, wodą go polewałam, żeby chłodniej mu było. ogółem siedział prawie cały czas w domu, ale jak musiał pojechać samochodem albo przebywać na słońcu to po prostu płacz.
__________________
"Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta."
royalflush jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.