Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 08:38   #3901
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej dziewczyny... wczoraj kochałam się z tż-tem..wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pękła gumka... myślę nad zażyciem tabletki Postinor duo.. ostatni okres skończył mi się 25..zaczął 19. Wg kalendarza dni płodnych wczoraj był dzień niepłodny.. czy zażyć tą tabletkę..? czy lepiej się nie' faszerować'? mija 12,5 godz od wytrysku.. proszę o opinię...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:42   #3902
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny... wczoraj kochałam się z tż-tem..wszystko byłoby dobrze, gdyby nie pękła gumka... myślę nad zażyciem tabletki Postinor duo.. ostatni okres skończył mi się 25..zaczął 19. Wg kalendarza dni płodnych wczoraj był dzień niepłodny.. czy zażyć tą tabletkę..? czy lepiej się nie' faszerować'? mija 12,5 godz od wytrysku.. proszę o opinię...
Ilodniowe masz cykle?
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:48   #3903
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
Ilodniowe masz cykle?

ostatni 24 dni...
wcześniej 25...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.

Edytowane przez eluśka87
Czas edycji: 2009-02-06 o 08:49
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:59   #3904
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
ostatni 24 dni...
wcześniej 25...
No to w takim razie powinny to być Twoje dni niepłodne, jeżeli masz regularne cykle to wszystko powinno być ok. Przedyskutuj to jeszcze z Twoim ginem.

Ja na Twoim miejscu bym nie brała postinoru.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 08:59   #3905
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

temperature zmierzylam zaraz po przebudzeniu sie i dopochwowo. Ten okres to jakby go nie bylo.Zawsze w pierwszy dzien to sie lalo a teraz to musze papierem toaletowym sprawdzac czy jest jakies krwawienie.Ja sie boje,ze ot jakies plamienie ciążowe.
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:03   #3906
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
temperature zmierzylam zaraz po przebudzeniu sie i dopochwowo. Ten okres to jakby go nie bylo.Zawsze w pierwszy dzien to sie lalo a teraz to musze papierem toaletowym sprawdzac czy jest jakies krwawienie.Ja sie boje,ze ot jakies plamienie ciążowe.
Po escapelle mogą się różne cuda dziać. Jak chcesz być na 100% pewna to idź na test betaHCG z krwi.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:03   #3907
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez -agniesia- Pokaż wiadomość
No to w takim razie powinny to być Twoje dni niepłodne, jeżeli masz regularne cykle to wszystko powinno być ok. Przedyskutuj to jeszcze z Twoim ginem.

Ja na Twoim miejscu bym nie brała postinoru.
dzięki za odpowiedź.. miejmy nadzieję, że ok.. pozdrawiam
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 09:09   #3908
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Robilam 3 testy "sikane" i kazdy negatywny.Pierwszy w dniu spodziewanej miesiaczki,drugi 7 dni pozniej i trzeci wczoraj.A myslisz,ze skoro mam takie słabe krwawienie to moge przyjac pierwsza pigulke anty?? dzieki sliczne,za ekspresowa odpowiedz
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:24   #3909
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Laila 1989 Pokaż wiadomość
Robilam 3 testy "sikane" i kazdy negatywny.Pierwszy w dniu spodziewanej miesiaczki,drugi 7 dni pozniej i trzeci wczoraj.A myslisz,ze skoro mam takie słabe krwawienie to moge przyjac pierwsza pigulke anty?? dzieki sliczne,za ekspresowa odpowiedz
Różne już posty czytałam na temat dokładności testów z moczu, ale skoro aż trzy wyszły negatywnie to ja bym im uwierzyła. I myślę, że możesz wziąć pierwszą pigułkę, jeśli krwawienie się już zaczęło.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:34   #3910
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziękuję za odpowiedzi. Zrobiłam test. Co prawda 14 dni od pierwszego stosunku bedzie we wtorek, a od ostatniego dopiero za 11 dni. Test wyszedł negatywny ... jak myślicie mogę być spokojna, że to nie ciąża?
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:41   #3911
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Zrobiłam test. Co prawda 14 dni od pierwszego stosunku bedzie we wtorek, a od ostatniego dopiero za 11 dni. Test wyszedł negatywny ... jak myślicie mogę być spokojna, że to nie ciąża?
ja niestety nie zaufałabym takim testom
wstrzymałabym się jeszcze z tydzień- i powtórzyła
ewentualnie test z krwi
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 09:47   #3912
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Zrobiłam test. Co prawda 14 dni od pierwszego stosunku bedzie we wtorek, a od ostatniego dopiero za 11 dni. Test wyszedł negatywny ... jak myślicie mogę być spokojna, że to nie ciąża?
czy sie jakos zabezpieczasz ?

mam wrazenie ze testy ciazowe to swietny biznes i dziewczyny maja jakas frajde z ich robienia zamiast sie zabezpieczac ??:-0
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:54   #3913
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
czy sie jakos zabezpieczasz ?

mam wrazenie ze testy ciazowe to swietny biznes i dziewczyny maja jakas frajde z ich robienia zamiast sie zabezpieczac ??:-0
Za pierwszym razem to był spontan i bez zabezpieczenia, a później nie przeszkadzało mi to bo byłam pewna, że skoro nie mam okresu już od pół roku to w ciążę raczej nie zajdę. Wiem, wiem rozumowanie gorsze niż u małego dziecka.
Testy ciążowe to może i świetny biznes, ale frajdy nie sprawiło mi jego zrobienie.
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:53   #3914
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Queen Of The Damned Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem to był spontan i bez zabezpieczenia, a później nie przeszkadzało mi to bo byłam pewna, że skoro nie mam okresu już od pół roku to w ciążę raczej nie zajdę. Wiem, wiem rozumowanie gorsze niż u małego dziecka.
Testy ciążowe to może i świetny biznes, ale frajdy nie sprawiło mi jego zrobienie.
sam sobie zaprzeczasz :-0
skoro nie masz okresu to trzeba sie tym zajac a nie beztrosko uprawiac sex a potem szukac porady na forum :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 11:01   #3915
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Joanna Okraszewska Pokaż wiadomość
Witam!!
Byłam wczoraj u gina
6 tydzień
Gratuluję ogromnie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
czy sie jakos zabezpieczasz ?

mam wrazenie ze testy ciazowe to swietny biznes i dziewczyny maja jakas frajde z ich robienia zamiast sie zabezpieczac ??:-0

Miałam frajdę przy robieniu testu Z tym, że dla mnie ciąża nie byłaby dramatem, to, że nie planuję teraz nie znaczy, że nie chcę

Ale faktycznie czytając niektóre posty tu mam wrażenie, że test jest czymś w rodzaju... rosyjskiej ruletki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 13:10   #3916
kamcia2912
Przyczajenie
 
Avatar kamcia2912
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cześć!!! Mam pytanko. Mam wiele objawów ciąży, przede wszystkim spóźnia mi się @ i w dniu spodziewanego okresu miałam minimalne plamienie. Robiłam 3 testy, ale każdy negatywny. Nie wiem co o tym myśleć. Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, żebym była w ciąży?
kamcia2912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 14:55   #3917
Kwiatuszek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej! Dziewczyny. Ja juz wczesniej pisałam o moim niby poronieniu. Dzisiaj jest 13 dzien po tym niby krwawieniu. A ja dalej mam te objawy często sikam, bola i swedza mnie piersi i znowu mam dziwne uplawy białe. A dni płodne powinnam mieć dopiero za 3/4 dni, cykle mam roznie 32/33. A do gina mam dopiero na środe, bo co u poprzedniego byłam to nawet mnie nie zbadał. A wczoraj jak z moim facetem sie kochalismy, jak był w środku to czułam taki dziwny ból niby kłucie. A co najgorsze chciałam zrobic betaHCG dzisiaj w laboratorium to mi powiedziała ze ona w paitki nie robi. Bo zaczyna sie weekend. Nie wiem czy zrobić zwykły test??...
Kwiatuszek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 14:57   #3918
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez kamcia2912 Pokaż wiadomość
Cześć!!! Mam pytanko. Mam wiele objawów ciąży, przede wszystkim spóźnia mi się @ i w dniu spodziewanego okresu miałam minimalne plamienie. Robiłam 3 testy, ale każdy negatywny. Nie wiem co o tym myśleć. Czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, żebym była w ciąży?
Kilka pytań:

Uprawiasz seks?
Jeśli tak to zabezpieczasz się w jakiś sposób?
Jeśli się zabezpieczasz czy była jakaś wpadka? (pęknięta gumka zapomniana tabletka?)
Ile czasu minęło od stosunku, w czasie którego mogłabyś zajść w ciążę?
Po jakim czasie od niego robiłaś te testy?


P.S okres się może spóźniać kilka dni. Może się nawet wogóle nie pojawić jeśli miałaś cykl bezowulacyjny (zdarza się). A objawy ciąży można sobie ze stresu po prostu wmawiać.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:00   #3919
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1234 Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny. Ja juz wczesniej pisałam o moim niby poronieniu. Dzisiaj jest 13 dzien po tym niby krwawieniu. A ja dalej mam te objawy często sikam, bola i swedza mnie piersi i znowu mam dziwne uplawy białe. A dni płodne powinnam mieć dopiero za 3/4 dni, cykle mam roznie 32/33. A do gina mam dopiero na środe, bo co u poprzedniego byłam to nawet mnie nie zbadał. A wczoraj jak z moim facetem sie kochalismy, jak był w środku to czułam taki dziwny ból niby kłucie. A co najgorsze chciałam zrobic betaHCG dzisiaj w laboratorium to mi powiedziała ze ona w paitki nie robi. Bo zaczyna sie weekend. Nie wiem czy zrobić zwykły test??...

Co prawda sytuacji poronienia nie pamiętam dokładnie. Upławy itd, mogą też świadczyć o jakimś stanie zapalnym/ chorobie, kłucie podobnie... Dlatego dobrze, że masz wizytę u lekarza. On powinien odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Test jeśli minęło 14 dni zawsze zrobić możesz. Chyba, że to było poronienie biochemiczne, gdzie się faktycznie najpierw podnosi poziom bety potem spada do normalnego poziomu to nie rób. Bo się tylko możesz zestresować. (mi się tak wydaje). Poczekaj spokojnie do wizyty u lekarza. I pamiętaj o antykoncepcji
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 23:04   #3920
finciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Witajcie dziewczyny!
mam taki problem, mianowicie nie wiem czy moge zaufac wynikowi testu... zrobilam go 21 dni od dnia pieszczot ( ktore byly jakies 4 dni po moim okresie, przy czym moje cykle sa nieregularne. dodam, ze po tych pieszczotach 2 dni bralam po 2 tabletki anty - czytalam na forach, ze to utrudnia zagniezdzenie sie zarodka i po ok 7 dniach mialam znow okres ). Test wyszedl negatywny. niepokoje sie, pozniewaz od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze (zwlaszcza wieczorem) i jest bardziej wypukle, nic prawie nie jem, a brzuch mam wiekszy i wcale nie odczuwam glodu, do tego trudnosci z wyproznianiem... czy moge byc w ciazy mimo negatywnego wyniku? ostanio mialam sporo stresu, rowniez z tym zwiazanego. czy te objawy moga byc jego przyczyna? czy np wynikiem zaburzen hormonalnych przez te tabletki? Czy ktoras z was miala podobna sytuacje? Prosze, poradzcie...
finciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:23   #3921
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez finciak Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
mam taki problem, mianowicie nie wiem czy moge zaufac wynikowi testu... zrobilam go 21 dni od dnia pieszczot ( ktore byly jakies 4 dni po moim okresie, przy czym moje cykle sa nieregularne. dodam, ze po tych pieszczotach 2 dni bralam po 2 tabletki anty - czytalam na forach, ze to utrudnia zagniezdzenie sie zarodka i po ok 7 dniach mialam znow okres ). Test wyszedl negatywny. niepokoje sie, pozniewaz od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze (zwlaszcza wieczorem) i jest bardziej wypukle, nic prawie nie jem, a brzuch mam wiekszy i wcale nie odczuwam glodu, do tego trudnosci z wyproznianiem... czy moge byc w ciazy mimo negatywnego wyniku? ostanio mialam sporo stresu, rowniez z tym zwiazanego. czy te objawy moga byc jego przyczyna? czy np wynikiem zaburzen hormonalnych przez te tabletki? Czy ktoras z was miala podobna sytuacje? Prosze, poradzcie...
Była możliwość dostania się spermy do pochwy? Jakiego rodzaju były te pieszczoty? Pierwszy raz wzięłaś tabletki? Nie rozumiem: brałaś tylko 2 dni po 2 tabletki? To nic nie pomoże. Jedynie może Ci się rozregulować cykl
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 23:44   #3922
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

wydaje mi się, że podbrzusze to cię raczej od nadmiaru hormonów może boleć aniżeli ze względu na bobasa. a stres jeszcze to potęguje.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 07:45   #3923
ja88
Raczkowanie
 
Avatar ja88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk ;)
Wiadomości: 485
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Czesc dziewczynki!!!!!!
Robiłam dzisiaj test mimo ze temp. mialam 36,6 :/ Chcialam tylko powiedzieć, że wyszły dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jup i: mam nadzieje, ze sie udalo, a nie ze to jakas zmylka.. zaraz pędze do gienka to obadac, tylko nie wiem czy jakis bedzie dzis przyjmowal...
ja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:49   #3924
mika089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

mam dylemat...jakis czas nie biore tabletek anty.mala przerwa i kochalam sie z chlopakiem to moj20 dzien cyklu a mam 31/32 dniowe noo i nie doszedl we mnie ale jak juz wyciagna i poszlo to okazalo sie ze prezerwatywa byla peknieta no i wlasnie sie zastanawiam czy wziasc ta tabletke po bo kiedys juz mialam z nia do czynienia i masakra;/ dodam ze w tym tyg bralam antybiotyki wiec z ta owulacja nigdy nie wiadomo ale chodzi gl. o to czy skoro nie bylo we mnie wytrysku czy sa duze szanse jesli on nic nie zrobil.
mika089 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:51   #3925
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Zrobiłam test wyszedł negatywny, a okresu nadal nie ma .
Mam nieregularne cykle. Zrobię niedługo następny, jeśli
nadal bedzie negatywny wybiore się do gina .

Czy za usg trzeba robić dodatkową opłatę ?
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:23   #3926
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez mika089 Pokaż wiadomość
mam dylemat...jakis czas nie biore tabletek anty.mala przerwa i kochalam sie z chlopakiem to moj20 dzien cyklu a mam 31/32 dniowe noo i nie doszedl we mnie ale jak juz wyciagna i poszlo to okazalo sie ze prezerwatywa byla peknieta no i wlasnie sie zastanawiam czy wziasc ta tabletke po bo kiedys juz mialam z nia do czynienia i masakra;/ dodam ze w tym tyg bralam antybiotyki wiec z ta owulacja nigdy nie wiadomo ale chodzi gl. o to czy skoro nie bylo we mnie wytrysku czy sa duze szanse jesli on nic nie zrobil.

jakby nie patrzeć prezerwatywa była pęknięta,czyli to jakby stosunek przerywany bez zabezpieczenia :-|
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:39   #3927
finciak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Istniała taka możliwość, stąd moje obawy. Jak pisałam wyżej tabletki wzięłam tylko dwa dni po 2 ( wyczytałam na innych forach, że to utrudnia zagnieżdżenie zarodka, taka antykoncepcja po w ostateczności, gdy np nie ma jak dostać postinoru. mimo to nie wiem czy była to odpowiednia dawka itd ). Tabletki anty brałam wcześniej, 2 opakowania i lekarz zalecił mi przerwę... Tak więc zrobiłam, a na forum wyczytałam, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w pierwszym miesiącu po odstawieniu jest znacznie większe, co mnie jeszcze bardziej przestraszyło. Teoretycznie, gdyby nie te tabletki na dniach powinnam mieć okres, lecz teraz mi się przesunął... Mam nadzieje, że te bóle brzucha i jajników są spowodowane nadmiarem hormonów. Czy w moim przypadku prawdopodobieństwo zajścia było duże?
finciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:48   #3928
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Zrobiłam test wyszedł negatywny, a okresu nadal nie ma .
Mam nieregularne cykle. Zrobię niedługo następny, jeśli
nadal bedzie negatywny wybiore się do gina .

Czy za usg trzeba robić dodatkową opłatę ?
Zalezy u jakiego gina. Jesli w przychodni to trzeba bedzie doplacic pewnie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:56   #3929
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez finciak Pokaż wiadomość
Istniała taka możliwość, stąd moje obawy. Jak pisałam wyżej tabletki wzięłam tylko dwa dni po 2 ( wyczytałam na innych forach, że to utrudnia zagnieżdżenie zarodka, taka antykoncepcja po w ostateczności, gdy np nie ma jak dostać postinoru. mimo to nie wiem czy była to odpowiednia dawka itd ). Tabletki anty brałam wcześniej, 2 opakowania i lekarz zalecił mi przerwę... Tak więc zrobiłam, a na forum wyczytałam, że prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w pierwszym miesiącu po odstawieniu jest znacznie większe, co mnie jeszcze bardziej przestraszyło. Teoretycznie, gdyby nie te tabletki na dniach powinnam mieć okres, lecz teraz mi się przesunął... Mam nadzieje, że te bóle brzucha i jajników są spowodowane nadmiarem hormonów. Czy w moim przypadku prawdopodobieństwo zajścia było duże?
a co za tabletki użyłaś do tej metody? tak z ciekawości..
okres teraz może Ci się przesunąć bo w końcu odstawiłaś ostatnio tabletki anty- niby tylko dwa opakowania- ale po odstawieniu zazwyczaj rozregulowuje się cykl
skoro test po 21 dniach był negatywny- to myślę, że można mu zaufać
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:03   #3930
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez ja88 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!!!!!!
Robiłam dzisiaj test mimo ze temp. mialam 36,6 :/ Chcialam tylko powiedzieć, że wyszły dwie krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jup i: mam nadzieje, ze sie udalo, a nie ze to jakas zmylka.. zaraz pędze do gienka to obadac, tylko nie wiem czy jakis bedzie dzis przyjmowal...
gratulacje

ja test zrobię w środę - chyba że @ się pojawi.
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.