Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 19:49   #601
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

dzięki za miłe przyjęcie... Dokładnie dopiero starania zaczynam... wcześniej nie uważaliśmy jakby było maleństwo to i tak byśmy się cieszyli... Teraz chce już mieć Bobaska... Mój partner ma już dziecko córeczka z pierwszego małżeństwa...Już kilka miesięcy o tym myślę ale nie wyszło... teraz po prostu chce mieć bobaska i mam nadzieje ze się uda... Czas wszystko pokaże...

Edytowane przez ewakol
Czas edycji: 2009-03-13 o 20:04
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:30   #602
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie....Ja mam dziś 26 dzien cyklu...od wczoraj bola mnie piersi .Pewnie wredna @ sie zapowiada...ale jaja kiedys dla mnie nie było wrednej @ tylko zbawienna...ale czasy sie zmieniaja;-)...wiec podejrzewam ,że piersi bola na okres..za 4 dni ma byc...Byłam wczoraj u lekarza wypytałam dokładnie kiedy w tym cyklu miałam dni plodne i kiedy owulacja i wyglada na to ,że trafiliśmu ..owulacje miałam kolo 5 marca a my przytulanko 4 marca a zakładając,że plemniki żyja do kilku dni to niby się załapalismy...jeszcze zawcześnie żeby usg wykryło ciąże ale lekarz sprawdzil czy jestem po owulacji i okazalo sie ze tak!Wie z niecierpliwościa czekam na termin miesiaczki.Jeszcze na koniec gin powiedzial ze 3ma kciuki by nie przyszla;-)..A wiecie co powiedzial jeszcze...mówił ,żeby testu nie robić bo to głupota,że i tak i tak trzeba przyjśc na usg wiec mówi ,że szkoda 10 zł chociaz to niewiele...zreszta mówi,że nie powinno sie sugerować wynikiem testu..bo można niepotrzebnie nadziei sobie narobić, bo zdarzaja sie ciąże pozamaciczne albo ciąża bez ciązy ( puste jajeczko)...nie chciala nikogo przestraszyc...co o tym myślicie...może w końcu ktos mi odpisze...byłoby milo...zaglądam tu i staram się Was wspierać...gratuluje i pocieszam...a z waszej strony...nic niestety:-(bądźcie ze mna ..proszę...
Jeszcze pytanko do zafasolkowanych.....Czy we wczesnej ciazy ból piersi jest jej objawem...chodzi mi o czas przed miesiaczka???
Ból piersi jest objawem zarówno na ciąże jak i na @ więc nie ma co się nastawiać ja sie nastawiam na @ z koszmarnym bólem cycków, ale my w tym cyklu się nie staraliśmy.
Co do testów to oczywiście tak jest, że czasami test wychodzi pozytywny a za kilka dni przychodzi @ - wtedy może być tzn ciąża biochemiczna.
I pamiętaj, jesteśmy z Tobą, tak jak z każdą inną wizażanką
Trzymam kciuki aby @ nie przylazła
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:31   #603
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

ewakol witaj wśród nas Pamiętaj, najważniejsze jest pozytywne nastawienie
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:38   #604
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

DAnia dzięki... Staram się myśleć pozytywnie...Mimo, że czasami mi to nie wychodzi ale staram się... I również trzymam kciuki za nas wszystkie...
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:56   #605
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dobry wieczór
tak na początek,ale Wy galopujecie z tym pisaniem nie nadanrzam czytać

dara i memka87
tak mi przykro i smutno z tego powodu tym bardziej,że mnie też to spotka chyba w najbliższych dniach bardzo mocno Was

ula nie wiem za bardzo co Ci doradzić,ąle u mnie w rodzinie też zaczynają się dopytywać niektórzy wiedzą,że się staramy kiedyś moja ciocia rozmawiała ze mną a zaczęło się w sumie,że nie pracuję i najlepiej by było gdybym miała teraz dziecko
po czym ja długo się nie zastanawiając powiedziałam,że chcieć a móc to różnica i że na razie nie jest to takie proste ja jestem osoba która nie owija w bawełnę i staram się o tym mówić nieraz nie jest to wcale łatwe ale za jakiś czas i tak by się zaczęły pytania.A co najlepsze ciocia odpowiedziała,że wie i bardzo dobrze rozumie bo jej synowa miała właśnie teraz dwa poronienia jedno z drugim i zrobili teraz przerwę na rok w starankach gdyby nie ta rozmowa przypuszczam,że szydło nie wyszłoby z worka
ą
Justinel 3mam mocno mnie też strasznie cyce bolą i mam takie wielkie żyły a wcześniej nie miałam tak przed @ też nie wiem co jest grane jeszcze

ewakol Witamy w naszym gronie

karolcia228 mocno 3mam

Życzę miłej nocki

Edytowane przez edzia
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:00
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:57   #606
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Hej moje kochane dziewuszki...niestety na tescie byla jedna kreska...zrobilo mi sie smutno lekko, choc nie nastawialam sie na nic specjalnego...moze w tym cyklu, poczynania jakies byly, dzis powinnam miec owulacje hmmm ale nie odczuwam jako takich dolegliwosci, jesli przez jakies 6miesiecy nie bedzie nic to pojde na komplekose badanka

Dziękuje za kciuki napewno sie przydadza

Edytowane przez karolcia228
Czas edycji: 2009-03-13 o 21:03
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:03   #607
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

karolcia228 trzymam za Ciebie kciuki... oby te badanka kompleksowe nie były konieczne
edzia również witam serdecznie
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 21:06   #608
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
karolcia228 trzymam za Ciebie kciuki... oby te badanka kompleksowe nie były konieczne
edzia również witam serdecznie

Dziekuje, moj TZ ostanio nabral wiekszej checi na bobaski i mowi ze stara sie by udalo mu sie strzelic gola...nio napewno sie uda urodzila sie 22 wiec moze 2 cykl bedzie dla mnie szczesliwym
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:08   #609
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Hej moje kochane dziewuszki...niestety na tescie byla jedna kreska...zrobilo mi sie smutno lekko, choc nie nastawialam sie na nic specjalnego...moze w tym cyklu, poczynania jakies byly, dzis powinnam miec owulacje hmmm ale nie odczuwam jako takich dolegliwosci, jesli przez jakies 6miesiecy nie bedzie nic to pojde na komplekose badanka

Dziękuje za kciuki napewno sie przydadza
Karolcia tak mi przykro każda z nas chce zobaczyć te upragnione dwie kreseczki dlaczego ten świat jest taki niesprawiedliwy
Mocno Cię i następny cykl będzie może owocniejszy mocno 3mam
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:08   #610
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

karolcia228 niech strzela strzela w końcu się uda...Ja też mam nadzieje, że nam się uda i będziemy mieli Bobaska
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:16   #611
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edzia Pokaż wiadomość
Karolcia tak mi przykro każda z nas chce zobaczyć te upragnione dwie kreseczki dlaczego ten świat jest taki niesprawiedliwy
Mocno Cię i następny cykl będzie może owocniejszy mocno 3mam
No ja akurat teraz mam owulacje, wiec przytulanki juz sa, jutro nastepne...a test zrobilam bo nie czulam sie najlpiej, ale damy rade musimy

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
karolcia228 niech strzela strzela w końcu się uda...Ja też mam nadzieje, że nam się uda i będziemy mieli Bobaska
Jestesmy zdrowymi kobietami i nic nie stoi na przeszkodzie..bedziemy super mamami .....do odwaznych swiat nalezy
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 21:19   #612
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość

Jestesmy zdrowymi kobietami i nic nie stoi na przeszkodzie..bedziemy super mamami .....do odwaznych swiat nalezy
No pewnie, że będziemy super mamami... trochę cierpliwości i pozytywnego nastawienia a z pewnością się uda
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:25   #613
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
No pewnie, że będziemy super mamami... trochę cierpliwości i pozytywnego nastawienia a z pewnością się uda
Dokładnie...zycie jest przewrotne....kiedys myslalam ze to proste ze raz i juz...teraz zmienilam zdanie ale bede cierpliwa kiedys sie uda napewno....i bedzie maly bobasek Juz nawet porodu sie nie boje byle by zajsc
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:29   #614
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Dokładnie...zycie jest przewrotne....kiedys myslalam ze to proste ze raz i juz...teraz zmienilam zdanie ale bede cierpliwa kiedys sie uda napewno....i bedzie maly bobasek Juz nawet porodu sie nie boje byle by zajsc
Widzę, że masz całkiem podobnie jak ja... ja też tak kiedyś myślałam... ale jednak jest inaczej... czas wszystko pokaże...
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:30   #615
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Karolcia tak mi przykro, że wyszła jedna kreseczka.. Będzie dobrze i trzymam kciuki aby ten cykl był dla Ciebie owocny

Ewakol trzymam kciuki za Twój pierwszy wspólny cykl z nami

Justine również trzymam za Ciebie kciuki!
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:34   #616
ewakol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 301
GG do ewakol Send a message via Skype™ to ewakol
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

kaaamila1 dzięki
ewakol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 21:38   #617
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Karolcia tak mi przykro, że wyszła jedna kreseczka.. Będzie dobrze i trzymam kciuki aby ten cykl był dla Ciebie owocny

Ewakol trzymam kciuki za Twój pierwszy wspólny cykl z nami

Justine również trzymam za Ciebie kciuki!
Dziękuje, ja też trzymam kciuki przesylam pozytywnefluidki...:magia ::ma gia:
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 22:12   #618
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam wieczorową porą

Karolcia przykro ale za owocne przytulanki

magicznej nocy staraczki do juterka
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 23:22   #619
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Justine 1988
To ja kilka dni za tobą jestem - dziś 23dc, zwykle też mam 30-dniowe. Już kolejny dzień czuję brzuch, przy dotknięciu piersi bolą... Może już przed @ ?? Zostaje cierpliwie poczekać...

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------


edi ja też teściom nic nie mówię na ten temat - mieszkam z nimi i pewnie by ciągle dopytywali... Ale aż się dziwię, że oni nic nie mówią Moja mama wie, bliskie przyjaciółki też. Na razie nie staramy sie jeszcze długo, więc jest ok. Zobaczę, co będzie dalej
Już w 23 dniu cyklu piersi Cie bola...przy 30 dniowych cyklach ....no w sumie tydzień przed @ to tak miescisz się w granicy....ja mam nadzieje ze we @ nie przyjdzie ale nie łudze sie...przyb 1 cyklu starań....nie ma szans zbyt piekne żeby bylo prawdziwe.....mnie w zycium mało żeczy pozytywnych spotyka...ale zobazymy nie ten cykl to kolejny i kolejny....Trzymam za Ciebie kciuki..i zeby ten ból piersi zwiastował fasolke...a wogole to jak u ciebie jest szansa...było ostre przytulanko?

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Dziękuję Wam wszystkim za kciuki....zaciskajcie mocno....ja za was równiez.....Oby nam się udało...POWODZENIA!!!!A ztymi testami jakbyn nie bylo ja zanim pojde do gina( oczywiscie jak@ sie spożni) i tak zrobie test...nie wyobrażam sobie ewentualnej ciązy bez dwóch kreseczek...dobranoc
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 01:57   #620
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc dziewczynki

TZ caly szczesliwy a ja trzymam za was kciuki oby wam sie udalo....justine 1988 ja bylam prawie pewna ze dostane @ bo piersi mnie bolaly i czulam sie jak na @ a tu jednak nie wiec wszystko mozliwe
pozdrawiam was
gdzie sie podziewa allisanka? moze mi wywrozy z fusow plec bobasa
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 06:12   #621
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Hej moje kochane dziewuszki...niestety na tescie byla jedna kreska...zrobilo mi sie smutno lekko, choc nie nastawialam sie na nic specjalnego...moze w tym cyklu, poczynania jakies byly, dzis powinnam miec owulacje hmmm ale nie odczuwam jako takich dolegliwosci, jesli przez jakies 6miesiecy nie bedzie nic to pojde na komplekose badanka

Dziękuje za kciuki napewno sie przydadza
następnym razem na pewno się uda
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 06:52   #622
kaaamila1
Zakorzenienie
 
Avatar kaaamila1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 582
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dzień Dobry!!

Ja dzisiaj znowu wstałam wcześnie, a mogłam spać długo. Już z przyzwyczajenia wstaje. Oczywiście wszyscy w domu śpią więc ja na wizaz

Ciekawe która dzisiaj nas zaskoczy dwoma kreseczkami??

Ja wczoraj miałam dostać miesiączkę a tu nic..Pewnie przez ten mój pęcherz mi się spóżnia. Chyba że znowu się cykle poprzestawiały. Już chciałabym mieć stały cykl abym mogła sobie wszystko wyliczyć ładnie.
__________________
Szaleńczo zakochana w swojej córeczce

21.11.2012 r. 13:50 - na świat przyszła Alicja
kaaamila1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 07:49   #623
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie panie....Ja mam dziś 26 dzien cyklu...od wczoraj bola mnie piersi .Pewnie wredna @ sie zapowiada...ale jaja kiedys dla mnie nie było wrednej @ tylko zbawienna...ale czasy sie zmieniaja;-)...wiec podejrzewam ,że piersi bola na okres..za 4 dni ma byc...Byłam wczoraj u lekarza wypytałam dokładnie kiedy w tym cyklu miałam dni plodne i kiedy owulacja i wyglada na to ,że trafiliśmu ..owulacje miałam kolo 5 marca a my przytulanko 4 marca a zakładając,że plemniki żyja do kilku dni to niby się załapalismy...jeszcze zawcześnie żeby usg wykryło ciąże ale lekarz sprawdzil czy jestem po owulacji i okazalo sie ze tak!Wie z niecierpliwościa czekam na termin miesiaczki.Jeszcze na koniec gin powiedzial ze 3ma kciuki by nie przyszla;-)..A wiecie co powiedzial jeszcze...mówił ,żeby testu nie robić bo to głupota,że i tak i tak trzeba przyjśc na usg wiec mówi ,że szkoda 10 zł chociaz to niewiele...zreszta mówi,że nie powinno sie sugerować wynikiem testu..bo można niepotrzebnie nadziei sobie narobić, bo zdarzaja sie ciąże pozamaciczne albo ciąża bez ciązy ( puste jajeczko)...nie chciala nikogo przestraszyc...co o tym myślicie...może w końcu ktos mi odpisze...byłoby milo...zaglądam tu i staram się Was wspierać...gratuluje i pocieszam...a z waszej strony...nic niestety:-(bądźcie ze mna ..proszę...
Jeszcze pytanko do zafasolkowanych.....Czy we wczesnej ciazy ból piersi jest jej objawem...chodzi mi o czas przed miesiaczka???
ja mam co miesiąc ból piersi ( zaczyna się już tydzien przed@) wyjątkiem był poprzedni cykl bo bolała mnie tylko jedna pierś
i to jakoś inaczej niż na @ (przypuszczam że owulacji nie było )

trzymam kciuki żeby @ się nie pojawiła
Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
Chciałabym dopisać się do waszego forum... też chce mieć maleństwo... staram się o tym za bardzo nie myśleć bo im bardziej chce tym trudniej... czas pokaże... Mam nadzieje, że wszystkim nam się uda
witamy
Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Dziekuje, moj TZ ostanio nabral wiekszej checi na bobaski i mowi ze stara sie by udalo mu sie strzelic gola...nio napewno sie uda urodzila sie 22 wiec moze 2 cykl bedzie dla mnie szczesliwym
mój to mówi ,że już nie bedzie strzelał ślepakami
nie martw się napewno się uda nam zafasolkowac

......................... ......................... .................
kochane a mój mąż wczoraj sam wrócił (nie musiałam po niego jechac)
dziś mam 32dc piersi bolą i to tak mocno że mnie stanik uwiera , temp 37.1
zle obliczyłam i nie mam terminu na jutro tylko na poniedziałek ( male gapa ze mnie)

dziewczyny dziękuję Wam za podpowiedzi
napewno sie nie będę przyznawac rodzinie, nie chce współczucia ( wie tylko mama i przyjaciółki) powiem im że " jak przyjdzie na to czas" i postaram się miec normalną minę ( bo jak znam siebie to bedzie mi się chciało ryczec)

młego dnia kochane
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 08:45   #624
pacierp
Rozeznanie
 
Avatar pacierp
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 777
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Karolcia228 przykro mi bardzo, że zobaczyłaś 1 kreskę
Nie mogłam wczoraj zobaczyć co i jak ale dzisiaj od razu jak wstałam chciałam sprawdzić i prawdę mówiąc liczyłam na inne wieści. Całuje i trzym się
pacierp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 09:28   #625
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam wszystkim za kciuki....zaciskajcie mocno....ja za was równiez.....Oby nam się udało...POWODZENIA!!!!A ztymi testami jakbyn nie bylo ja zanim pojde do gina( oczywiscie jak@ sie spożni) i tak zrobie test...nie wyobrażam sobie ewentualnej ciązy bez dwóch kreseczek...dobranoc
Ja test też zamierzam zrobić, ale najwcześniej jak @ będzie się spóźniała Wcześniej będę się starała żeby testu nie tykać

Cytat:
Napisane przez kaaamila1 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam dostać miesiączkę a tu nic..Pewnie przez ten mój pęcherz mi się spóżnia. Chyba że znowu się cykle poprzestawiały. Już chciałabym mieć stały cykl abym mogła sobie wszystko wyliczyć ładnie.
Może być, że coś się obsunęło, im szybciej przyjdzie tym lepiej Chyba, że w ogóle nie przyjdzie

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję Wam za podpowiedzi
napewno sie nie będę przyznawac rodzinie, nie chce współczucia ( wie tylko mama i przyjaciółki) powiem im że " jak przyjdzie na to czas" i postaram się miec normalną minę ( bo jak znam siebie to bedzie mi się chciało ryczec)

młego dnia kochane
Będzie dobrze nie rozpłaczesz się


Mnie cycki tak bolą, że nie moge ich normalnie dotykać... A teraz w pracy w staniku siedzę i bolą... bolą... bolą...

Wczoraj mojego męża wzieło na wybieranie imienia dla dziecka. Kiedyś już sobie wybraliśmy Natalka dla dziewczynki a dla chłopca Daniel, a teraz mojemu mężowi się poprzestawiało i dla chłopca chce Sebastian. Ja mu mówię, że będziemy rozmawiać o imionach jak już zajdę w ciąże i będziemy znać płeć, ale jemu taki maruda się włączył

A jeszcze odnośnie tego imienia Sebastian to mi się podoba, bardzo fajne, ale mój mąż wymyślij sobie od razu skrót jak będzie na niego mówił Skrót tego imienia to dla mnie Seba a on chce mówić Sebi hehehe, niech sobie mówi
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 10:20   #626
karolcia228
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia228
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ŚWINOUJŚCIE
Wiadomości: 5 024
GG do karolcia228 Send a message via Skype™ to karolcia228
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość
Karolcia228 przykro mi bardzo, że zobaczyłaś 1 kreskę
Nie mogłam wczoraj zobaczyć co i jak ale dzisiaj od razu jak wstałam chciałam sprawdzić i prawdę mówiąc liczyłam na inne wieści. Całuje i trzym się
Damy radę, a dzis mnie jakas choroba wziela, ale zrobie sobie rosolek i juz Nio pewnie w tym cyklu sie uda dzis owulka wiec do dziela

ula 87- nio moj tez tak mowi bedzie oki

Edytowane przez karolcia228
Czas edycji: 2009-03-14 o 10:22
karolcia228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:14   #627
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc dziewuszki

jak sie macie pozdrawiam was i zycze owocnego weekendu gdy ktoras zafasalkowala to zapraszam na watek Jesienne Mamy

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

test z krwi potwierdzil ciaze...udalo mi sie dostac wyniki tego samego dnia
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:35   #628
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
dzięki za miłe przyjęcie... Dokładnie dopiero starania zaczynam... wcześniej nie uważaliśmy jakby było maleństwo to i tak byśmy się cieszyli... Teraz chce już mieć Bobaska... Mój partner ma już dziecko córeczka z pierwszego małżeństwa...Już kilka miesięcy o tym myślę ale nie wyszło... teraz po prostu chce mieć bobaska i mam nadzieje ze się uda... Czas wszystko pokaże...
witam witam

Cytat:
Napisane przez karolcia228 Pokaż wiadomość
Hej moje kochane dziewuszki...niestety na tescie byla jedna kreska...zrobilo mi sie smutno lekko, choc nie nastawialam sie na nic specjalnego...moze w tym cyklu, poczynania jakies byly, dzis powinnam miec owulacje hmmm ale nie odczuwam jako takich dolegliwosci, jesli przez jakies 6miesiecy nie bedzie nic to pojde na komplekose badanka

Dziękuje za kciuki napewno sie przydadza
ojoj przytulam napewno sie uda....nastepnym razem...

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Ja test też zamierzam zrobić, ale najwcześniej jak @ będzie się spóźniała Wcześniej będę się starała żeby testu nie tykać



Może być, że coś się obsunęło, im szybciej przyjdzie tym lepiej Chyba, że w ogóle nie przyjdzie



Będzie dobrze nie rozpłaczesz się


Mnie cycki tak bolą, że nie moge ich normalnie dotykać... A teraz w pracy w staniku siedzę i bolą... bolą... bolą...

Wczoraj mojego męża wzieło na wybieranie imienia dla dziecka. Kiedyś już sobie wybraliśmy Natalka dla dziewczynki a dla chłopca Daniel, a teraz mojemu mężowi się poprzestawiało i dla chłopca chce Sebastian. Ja mu mówię, że będziemy rozmawiać o imionach jak już zajdę w ciąże i będziemy znać płeć, ale jemu taki maruda się włączył

A jeszcze odnośnie tego imienia Sebastian to mi się podoba, bardzo fajne, ale mój mąż wymyślij sobie od razu skrót jak będzie na niego mówił Skrót tego imienia to dla mnie Seba a on chce mówić Sebi hehehe, niech sobie mówi
No Sebastoan super...imie Daniel tak samo.... a co do Natali tez ladne tylko ze jak nie lubie go bo kojarzy mi sie z moja kolerzanka ktora nie żyje

Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc dziewuszki

jak sie macie pozdrawiam was i zycze owocnego weekendu gdy ktoras zafasalkowala to zapraszam na watek Jesienne Mamy

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

test z krwi potwierdzil ciaze...udalo mi sie dostac wyniki tego samego dnia
jeszcze raz Gratulacje

witajcie

Ja wczoraj mialam super wieczor..film extra bardzo polecam"kochaj i tancz" fajne smieszne i te 2 godzinki szybko zleca... a pzoniej bylo bardzo mila nocka z TZ wsumie nic sie nie dzialo takiego ale i tak bylo fajnie...

Milego dzionka zycze
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 11:55   #629
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hej!coś ostatnio nie mam natchnienia na pisanie nie wiem czy to przez te jedna kreske czy co...ale mam nadzieje ze juz niedługo jak od nowa zaczniemy staranka to humorek mi wróciJESZCZE RAZ GRATULUJE ZAFASOLKOWANYM
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 12:08   #630
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

nie łamać się dziewczynki! wszystko przed Wami
jak tam nasze zafasolkowane dziewczynki się czują? na pewno świetnie
ja właśnie, skończyłam ciasto, idę dziś na imprezę do teściów, i musiałam coś upiec :/
no nic, wykąpałam się i spadam się szykować w końcu trzeba się zrobić na bóstwo
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.